Új privát üzeneted érkezett!

LányokKép
TévedtemKép Nem a jövő hét elején, hanem HOLNAP jön haza PetiKépKép
Nagyon-nagyon örülök!!!
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Jaj PetyaanyaKép Olyan félve nyitottam meg a topikot, hogy nehogy újabb rossz hírt olvassak. De ez mindent felülmúlt Kép Kép Kép

Gratulálok Petinek, hogy sikeresen túljutott az eddigieken, persze ebben neked is nagy részed volt. Most csak egymással törődjetek és pótoljátok az eddigi egymásnélküliséget.
Azért néha gyere és számolj be róla, hogy hogyan is érzitek magatokat, mi új dolgokat csinál Peti.
Mosolyogj sokat rá, bár azt hiszem semmiben nem lesz Petinek hiánya.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


PetyaanyaKépKépKép
Végre, végre, végreKépPetike nagyon ügyes, gratulálunk és várjuk a friss fotókat ha lesz rá időd, kérlek örvendeztess meg minket is VeleKép

Puszi és nagyon jó egészséget kivánok NektekKép

Doris
doris
 
 

 
 

Petyaanya!!!!!!!!!!

Csúcs ügyes Petike! Vigyázzatok egymásra!KépKépKépKép
Végig izgultam érte a másik topicból. Legyetek nagyon-nagyon boldogok!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


PetyaanyaKép

Alig van időm benézni, pláne írniKép
DE MA SZERENCSÉRE BEKUKKANTOTTAMKépKépKép

Millió puszi drága kicsi Petyusnak! Legyen belőle boldog, egészséges nagyfiú!!! És Neked is jár minden bók, és dícséret: le a kalappal, szuper anyuci vagy!!!

Dóri
kardalus
 
 


Petyaanya! nem voltam gépközelben, de örülök hogy ilyen jó hírre tudtam visszajönni! Petike nagyon ügyes volt, most már egyre erösebb lesz!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PróbaKép

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok!
Ez nagyon gáz, hogy ennyi minden eltűnit innen. Az előzmények is és most még csak április 13 van. Hát ez a rendszer egyre szarabb!!!!

Farkaskoma!
Nem számít, ez azért egy "kezdő" szurizonak nagyon nagy feladat a popiba beadni azért ez keményen izomba megy. Amúgy Judit fájt?

Renóca!
Ezer bocsi így már hogy írod, hogy ovi leeseett, hogy itt a rendes babaneten olvastam, hogy ott dolgozol. Ne haragudj nem akartalak megbántani. Kép

Lara!
Én is hiányolak olyan csendes vagy!

Kriszta!
VEled mi a helyzet? Telefonáltál már vagy még semmi?

Elküldöm ide is és a mentőcsónakba is az üzit mert már foggalmam nincs hogy mi működik itt.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
azért eggyel feljebb is küldd el Kép Elnézted a házszámot, ez a babás topik Kép
Egyébként most néztem, hogy a nyári babások a családineten csináltak egy teljesen új fórumot és mindenki átköltözött oda. Hasonló mint a babanet.
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Adrienn! mi van veletek??

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKép Kérlek gyere meséld el mi van Petikével.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi és Többiek

PETI PÉNTEK HAJNALBAN MEGHALT.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya!
Nem tudok mit mondani. Tiszta szívemből sajnállom. Pokoli fájdalmat érezhetsz át, melyhez csak azt tudom kívánni tudjátok őt elengedni és valahol ti is vigaszra találni.
Ne haragudj, tényleg nemtudok értelmeset írni bármily hihetetlen annyira megdöbbentett a tudat itt sírok és érzem milyen lehet ez a pokoli fájdalom, de nyilván nektek ez többszörösen fáj.

Zsebi Kép Kép Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Drága Petyaanya!
Megszakad a szívem. Nincsenek szavak...Bárcsak segíthetnék.
reno
renoka
 
 


Petyaanya! egyszerüen nem találok szavakat, most nagyon felzaklatott. Én is elsirtam magam, most még nem térek magamhoz. Nem tudom mit mondhatnék, hogy a fájdalmatok csökkenjen, erre nincsenek szavakKépKépKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


PetyaanyaKépKépKép Ez iszonyat...fogadd őszinte részvétemetKépKépKép

Doris
doris
 
 


Lányok!

Köszönöm, hogy így együtt éreztek velem,ezt elmondani nem lehet, hogy milyen iszonyatos. Legszívesebben mennék utána. "Hab a tortán": holnap lesz a temetés, a negyedik házassági évfordulónkon...

P.anya

Kép
petyaanya
 
 


Kedves P.anya,
Nem tudom mit írjak. Sír a lelkünk és mi is sírunk. Kitartást és erőt ad majd a JóIsten.

Puszilunk Farkasok J és K

Kép
farkasok
 
 


Kedves Petyaanya!

Én csak nagyon ritkán néztem be ide erre a topikra.
Igazából csak a Petike miatt olvastam, hogy tudjam javult-e az állapota.
Pont ma néztem be, mert már régen olvastam. Utoljára még az áprilist olvastam, hogy hazajöhet a kórházból és fellélegeztem, hogy akkor biztos jobban van már.
Õszinte részvétem!
Nagyon sajnálom, bár tudom ez nem segít feldolgozni ezt a rettenetes fájdalmat.
Ilyenkor nem is lehet semmi jót, megnyugtatót írni. Semmi sem használ.

Angelani

Kép
angelani
 
 


Farkasok

"Örüljetek", hogy meg sem maradt, mert így a 4. lombik után, betegen születve, 2 év keserves küszködés után még rosszabb. Egy ismerősöm mondta, hogy Peti nagyon okos kisfiú volt: nem akart tovább szenvedni, és azt sem akarta, hogy mi tovább szenvedjünk. Azt hallottam ma, hogy van egy égi játszótér az ilyen gyerekeknek, és ott már jól érzik magukat, nem szenvednek tovább. Az eszemmel tudom, hogy jobb neki, és nem szenved tovább, de hosszú volt ez a majd két év, lassan a házasságunk is ráment. Majd valahogy túllépünk rajta. Nekünk ez lezárult, egy idő után biztosan jobb lesz, igazából azokat a szülőket sajnálom, akik már 5-10-15-éve kínlódnak, küszködnek beteg gyerekkel. A másik: bajban lehet igazán megtudni, hogy kire számíthat az ember a családjából, rokonságból...
Bocsánat, ha kissé hosszúra nyúlt, de tudjátok a fájdalom, na meg az alkohol, hogy valamennyire elviseljem...

P.anya

Kép
petyaanya
 
 


Drága PetyaanyaKép
Annyira segitenék de félek, ehez kevés az emberi jóindulat...Kép Esetleg nézz be ide: www.angyalokszulei.hu Itt sorstársakkal beszélgethetsz. Nem tudom mi a jó ebben a helyzetben, talán Õk segithetnek...Kép

Sok-sok erőt kivánok NektekKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Petyaanya! én is csak azt kivánom mielöbb meritsetek eröt valahonnan. Én is hiszem, hogy valami szép, csodás helyre kerülnek. Talán tényleg egy picit csökkentheti a fájdalmatokat hogy nem látjátok Petikét tovább szenvedni, bár szerintem most még tul nagy ahhoz a fájdalmatok hogy ez igazán vigasz lehetne, majd késöbb segithet.



Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Petyaanya!
Okosat mondani nem tudok, butaságot meg nem akarok ...
Ezt a verset egyszer itt olvastam a neten:

... Csak csillag ő, csak látomás
csak fény a tengeren,
sugár arcát nem látja más
de fellobog nekem.
És minden este rám ragyog
kék jácint mosolya
Egyetlen tükre én vagyok
nagy ég, milyen csoda
Hogy holdban élt, hogy vízben élt,
Gyöngy és göröngy között
Mégis eljött a kedvemért,
Szívembe költözött
És rajzolgatni álmaim,
Most mindig ott lakik.
Kibontva éjem tájain
Szelíd virágait...

Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek!

Puszi: Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Doris, Kriszta, KarmenKép
Köszönöm! Megnéztem az angyalkás honlapot, nem tudom, mit mondjak. Megrendítő és ugyanakkor nagyon szép. Végigbőgtem a történeteket.

P.anya

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
moflymaci
 
 


Petyaanya Kép
nem tudom, jársz-e még erre, és olvasod-e amit írok. Csak most jutottam el ide, és olvastam a rettenetes hírt. Fogadd őszinte részvétünket. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem tudjuk, min mentek keresztül. Kívánom, hogy találjatok valamit, ami vigaszt nyújt, és amiből erőt tudtok meríteni mindketten.
Ha beszélgetni van kedved, vagy csak írnál magatokról, akkor bízom benne, hogy mindenki nevében írhatom, hogy itt szeretettel "látunk"!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép

Köszi! Már elkezdtem aktívkodni, írkálok ide, oda. Próbálunk "túllenni" rajta, bár még nagyon nehéz. Akármilyen beteg volt, akármennyit nyűglődtünk Petivel, a miénk volt és nagyon hiányzik!!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya - most olvasom, hogy mi történt. Nagyon sajnálom, bár azt igazából szavakkal nem lehet kifejezni, ilyenkor mit érez az ember. Hiszem, hogy jobb "új élet" vár rá valahol majd.

Karmen - köszi eaz érdeklődésedet, már akartam jelentkezni, de a gép is rosszalkodott, így nem tudtam mindig bejutni, az utóbbi időben meg egyre gyorsabban zajlanak az események. Szóval jól vagyunk, most a 33. hétben járunk. Ha minden igaz fiú lesz, és Botond lesz a neve. Jelenleg 2kg a súlya. Most ezerrel végezzük a gyerekszoba berendezését, még 2 hetet szánunk arra, hogy minden elkészüljön, utána már "csak" pihenni szeretnék. Még az ágy és a babakocsi megvétele van hátra, meg aztán az "apróságok". Bár gondolom a sok kis apróság kitesz egy ágyat (mármint anyagilag).

Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! jaj de jó, hogy hirt adtál Magatokról! Örülök hogy jol vagytok, ebben a melegben nehéz lehet az utolsó idöszak! Ha meglesz a baba feltétlen irja meg a férjed légyszi!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen
Aug 17-én megszületett Botond. 54cm, 4040gr. Sajnos a szülés után át kellett szállítani a Tűzoltó u-i gyerkklinikára, mert túlhordtam, és a magzatvíztől fertőzést kapott, és a vércukorszintje alacsony volt. Kapott antibiotikumot, és beállították a cukrát. 26-án hozhattuk haza. Most már minden OK. Szépen fejlődik. Holnap kell kontrollra visszamennünk.

Adrienn
audrey
 
 


Adrienn!
Gratulálok a babátokhoz nagyon jó egészséget és boldogságot kívánok, így ismeretlenül is! Remélem ősszel én is csatlakozhatom ehhez a topikhoz!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Adrienn! Gratulálok Botondhoz, szép nagy baba lett!! Képet a profilodban sem találtam, ugye majd ha lesz egy kis idöd megmutatod milyen szép kisfiú!!

Zsebi! várunk hogyne!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Nem maradt meg véletlenül valakinek egy ampulla Suprefact injekció?Kettő kell a stimulációhoz és nekem egy maradt meg az előzőből.Szívesen átvenném, megbontott is jó lenne!
Üdvözlet mindenkinek:Crys
crys74
 
 


Es itt az UH kép is Kép

Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Crys! én már régen voltam és ami megmaradt elajándékoztam, sajna nem tudok segiteni

Kriszti!! Gyönyörü!!!KépKép Milyen nagy már!! látom ott a keze, lába, láttad ahogy mozgatta is?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Lányok,előre is elnézést h idepofátlankodok,de lenne 6doboz Merionalom 10.havi lejárattal,amit szívesen rendelkezésére bocsátanék bárkinek.
Természetesen tök ingyen.Sajnálom kidobni,mivel nem egy olcsó dolog,és hátha valaki még hasznát veszi.Email: liu22@axelero.hu
Sok sikert mindenkinek!
liu
 
 


Sziasztok!

Liu nem tudom, hogy szükségem lesz -e Merionalom-ra, mert még csak 10.10-én megyek elsőnek a Kaáli-ba.és ezért még nem tudom, hogy milyen gyógyszereket kell majd szednem a lombikozáshoz. Lányok, akik már benne vagytok ebben írjátok már le nekem hogy mi fog történi velem, velünk. Mikor kezdődik a peték érlelése? Mennyi időbe telik mindez? Stb. Kérlek, segítsetek!
kmaja
 
 


Liu, Kmaja!
Ne a babás topikba írjatok hanem kettővel feljebb,mert ott sokan vagyunk akik még lobikozunk itt nem nagyon van élet és a babások vannak jelen. Kép

Kmaja!
Amúgy a lombiknál változó, hogy milyen gyógyszert kell hasznáni, nekem suprefact és gonal ment...

Liu!
A fogamzás várandóság szülés alatt azon belül fogamzás van olyna hogy megmaradt gyógyszerek esetleg ott is megírhatod, hátha tényleg segít valakinek. Kép Nektek ezek szerint sikerül? Gratulálok!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Karmen- rakok fel pár képet a Botiról
KépKépKépKépKép
audrey
 
 


Adrienn! éppen akartam már irni ide hogy jo lenne látni titeket, látom én maradtam le a képek már itt voltakKép Nagyon szép baba, látom már nevetni is megtanult!! Mekkora már? Orsi 21 hós, már mondatokat is mond, és számol 1-10ig. A fene tudja mikor ragadt rá olyan gyakran nem mondtam neki, valszeg amikor a körmét vágtam és eltereltem a figyelmét. Nekünk itt vannak most uj képek: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6660

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Jól megnőtt már az Orsika! Gyönyörű kislány!
Boti most 6200gr, és a 11. hetet tapossuk. 6 hetes korától mosolyog, és átalussza az éjszakát. Este 8-9 között eszik utoljára, és reggel 7 óra körül ébreszt. Szerencsére nagyon jó gyerek. Most napközben azt játsza, hogy eszik-üldögél és nézeget-sirogat, hogy álmos-alszik kb 1/2 órát, majd kezdődik minden előlről. Így napközben nem nagyon akar ilyen jó hosszúkat aludni. Nem baj, mindig mondom neki, hogy inkább nappal legyen ilyen, mint éjszaka.
Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! Azt hittem már nagyobb fiú, olyan nagynak tünik a képeken meg Orsi olyan 4 hósan mosolygott igy. Persze nem fejlödnek egyformán. Orsi is átaludta az éjszakákat 8 hós koráig, onnantól evett 3x isKép Azt olvatam hogy amikor elkezdenek mászni, a legtöbb éjjel alvo baba is ébred utána. Na ránk tuti igaz volt, igy 16 hósan elegem lett és leszoktattam a ciciröl.
Nem is ment olyan nehezen mint hittem, de nem bántam meg hogy igy döntöttem. Most is ébred de kevésszer és pár perc alatt visszaalszik.
Remélem Boti jó kisfiú marad! Csak szopizik?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


A Transit Art Caféban készült képeinket küldjük....
http://www.laimi.tar.hu/baba.html
latimi
 
 


Timi! Kár hogy én csak az ikreket ismerem meg, jó lenne aláirni melyiken kik vannak. Én még senkivel nem tudtam személyesen találkozni

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Itt vagyok, ragyogok, Unique, szuper a kocsi, mennyibe került? Két hét múlva megyünk Bécsbe vásárolni, légyszi írjátok meg, hogy hova menjek? Nóri és Kriszta, ti is.

Voltam a cukor vizsgálaton, hétfőn megtudom az eredményt. Nem tudom, miért nem mondták meg azonnal, bízom benne, hogy jó lesz.

Hanna is édesen mozgolódik, bár ma (eddig) egészen visszafogott volt, szaladgáltam is eleget, úgyhogy biztosan jól elringattam.

Most rohanok tovább, majd jövök.
reno
25+0
renoka
 
 


Reno Kép
azért nem mondták meg azonnal, mert a labornak idő, mire kiértékeli.
Biztosan nem lesz semmi gond!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Hihetetlen csaj vagy! Mindenkire oda tudsz figyelni, őszintén mondom, nem is féltelek, megy tovább az életetek és hamarosan sikerülni fog a kistesó!!!!! Köszönöm a válszodat
reno
renoka
 
 


Kép azt akartam még leírni, hogy lehetne ugye az azonnali vércukormérés, csak azt 2 ok miatt nem használják: pontatlan, és drága. Ezért működik a hagyományos vérből laborban meghatározás.

az életnek mennie kell tovább, nem tudunk tenni ellene

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia Reno és többiek!

A cukor dolog miatt csöppet se aggódj. Egyébként nekem meg tudod, hogy túl alacsony lett? A sima 4,6 volt, a terheléses meg leesett 3,7-re... azt mondta a nőgyogyim, ezt majd meg kell ismételni, mert ez is problémát jelez a cukor-anyagcsere háztartásomban. Egyébként nekem a PCO miatt csinálták meg olyan hamar (12.héten).

Reno, mindenképpen álljatok meg Bécsbe menet a Shopping City Süd-nél. A földszinten több babás bolt van, és a H&M is a földszinten van, csak térképet nézzetek majd ott, mert bazi nagy a bevásárlóközpont. Ebben a boltban vannak cuki kismama ruhák is és babaruha-osztály is, ha szerencsétek van, akkor jókora leárazással. Van ott C&A is, bár ott akkor a babaruha-osztályt nem figyeltem.

Velem elég érdekes dolgok történtek ezekben a napokban... Kép Csütörtök este, igen későn, 10 óra fele megálltunk (hozzáteszem, új Volvónk van) egy Burger King előtt, párom rajta hagyta a gyújtást, benn a slusszkulcs hogy ne fázzak, ő bement a Burgerbe én meg maradtam az anyósülésen. Hirtelen egy pasi feltépte a vezető ülés ajtaját, és pillanat alatt kikapta a slussz kulcsot és ordított hogy azonnal szálljak ki. Először teljesen lebénultam. Aztán másztam kifele az irányába, a másik ülésen keresztül, mert féltem, hogy elviszi a Volvót, közben sikítoztam segítségért. Õ meg elkezdett kirángatni és azt kiabálta, hogy ég az autó. Én nem hittem neki, gondoltam, ez kamuszöveg, és mire kiértem a kocsiból, nekiestem, és ki akartam csavarni a kezéből a kulcsot. Igen ám, de azt nem láttam a sötétben, hogy a miénket közben ledobta az ülésre, és az a saját kulcsa volt. Õ meg nem értette a viselkedésemet, nem akarta adni a kulcsot, és elkezdtünk dulakodni, én meg ordítottam (az utcán bámultak). Az autó meg tényleg szikrázott alul és füstölt. Végül odalépett Barabás Évi az RTL Klubból, aki a felesége lehetett, és ő próbált lehiggasztani, ennek ellenére kicsavartam a kulcsot és berohantam a Burgerbe a párom után. Végül rendeződtek a dolgok, persze az autót el kellett vontatni, de szegény babám nagyon rugdosott, tegnap meg egész nap annyira csendben volt, hogy nem igaz. Ráadásul tegnap egy munkahelyi intrika is ért, meg lefotóztak traffipaxosok. Hát igen, ez most nem az én formám...

Egyébként kedden megyek genetikai UH-ra, már számolom visszafelé a napokat. Kép

Norka (18+2)
s_norka
 
 


Nori!
Ez nem semmi ami veled történt. Kép
Remélem a baba szépen visszatér mielőbb a kerékváságba és ismét adja a mamijának a jeleket minden rendben van. Kép

Zsebi (remélem nem baj hogy írok ide)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: