Új privát üzeneted érkezett!

Babaimádó!

Nagyon-nagyon sajnálom, pedig igazán drukkolt mindenki :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Nagyon aranyosak vagytok.
Minden tökéletes volt pedig. Nekem sosincs szerencsém. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó,
én is nagyon sajnálom. :cry: De neked is lesz szerencséd, én nem tudom elhinni, hogy ha valaki ennyire szeretni babát, annak ne sikerüljön. Kitartás, szorítunk tovább.

Lanyané,
hogy vannak a lányok? Bírjátok egymást? :wink: :D

Judyt,
minden rendben Vivikével? Voltatok már a kórház óta vizsgálaton?

Kép
Kép
chessy
 
 

 
 

Chessy, édes vagy, köszi. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaimádó, most mi fog következni? Mentek a következő lombikra? Olyan jó lenne már pozitív tesztet nézegetni :) Mondjuk nem a sajátomat szeretném, hanem a tiedet, meg persze Chessyét :)

Vivicivel minden ok, nappal nem alszik a Drága, de inkább legyen ilyen nyüzsgő, mint megint beteg. A kontroll vizsgálaton minden rendben volt, bár vasat szednie kell hónapokig. Szegénykém köpködi kifelé, miért nem lehet ezt ízesíteni?
Gyógytornászhoz is kellene vinnem a nyaki hypotonia miatt, de mindenki most megy szabira :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Igen, megyünk tovább, rendületlenül!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vasárnap este jöttünk haza.
Az út egy kicsit érdekesre sikeredett.
20 óra után, Bp-től még kb 100 km-re tisztába kellett tenni Manót :lol:
Szegénykém feküdt egy asztalon az autópálya egyik pihenőjében... (de a lényeg, hogy 5 nap után sikerült neki egyedül..)

Jó volt egy kicsit otthon lenni.

Megnéztünk néhány házikót Nyíregyházán, de nem nagyon tetszettek - könnyűszerkezetesre vágyom - legalább megválaszthatom a kinézetét , a méretét, a felszereltségét...stb.

Apa 2 nap is bement a munkahelyváltás miatt. Sajna most nincs hely (minden üres helyen határőrök vannak :evil: :( ) , de azt mondták, hogy adja be az áthelyezési kérelmét, mert júliusban lesz állománytábla módosítás... "akkor rakják rendbe a létszámot".
Csak ez így elég ..., mert nem tudjuk, hogy mikor engedik el, mi legyen pl. a lakáseladással.... :?
...de majd lesz valahogy...

Levi is nagyon élvezte az utat, a vidéki levegőt.. mindent. :P
Jókat aludt.
Már rengeteget "beszélget", tegnap sikerült a 4kézlábra állás :lol:
Vasárnap 8930 gramm volt - már (szerencsére) lassabban hízik :P

Később visszaolvasok...
Még Brassóit kell csinálnom.. Apa 18 után jön.

Meggy:
Kép
Élvezi, hogy ül:
Kép
Játszik:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Én is leírnám a tapasztalatom a dokival kapcsolatban. Nekem anyu ajánlotta őt a barátnőmnek is nála született a babája.A terhesség alatt nekem sem volt semmi gondom vele, mondjuk teljesen probléma mentes volt. Én még a Szabolcsba szültem decemberbe. Elfogadtuk a helyzetet mi is a doki is. Gyorsan de elég nehezen született meg a babóca. A dokinak a varráson kívül 10 percet nem kellett velem törődnie. Ennek ellenére miután a szobába lementünk a párom visszament és ott éjjel odaadta neki az 50 ezret. Na ez volt a bibi. Én úgy jöttem ki a kórházból hogy a varrást senki nem látta, egy hétig voltam bent mert nagyon sárga lett a manó. A doki elillant a pénzzel mint szürke szamár a ködbe, úgy jöttem haza hogy nem jött be hozzám. Rátelefonálhattam volna, de nem hiszem hogy ez az én feladatom lenne. Mondjuk a sebeim nem ártott volna ha valaki látja mert sok helyen kellett varrni, de 1 hét kórház után ami borzalmas volt nem érdekelt az sem csak menjünk végre haza. Hát ez az én tapasztalatom. Nem mondom hogy mindig ilyen, de ezek szerint tud ilyen is lenni. Ja, azért a hathetesre nem mentem el hozzá, nem volt kedvem látni.
zsazsu04
 
 


Sziasztok!

Zsazsu, nagyon sajnálom, hogy neked rossz tapasztalatod volt a dokival :cry:
Remélem amúgy minden rendben veletek.

Nem tudja vki, hogy megy-e a doki mostanában szabira?

Nagyon eltűnt mindenki :cry: :cry: :cry:

Mi jól vagyunk, már 7kg a babám :lol: Vajon meddig hízik ilyen iramban??

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, mutizz képet nekünk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit / nagyon eltűntem az utóbbi időben..
Levi mellett alig van idő.

Zsuzsu
Sajnálom, hogy rossz a tapasztalatod...
Én is dec. elején szültem - még a Szabolcsban (ez volt az utsó hét).
A varrást nekem sem nézte meg (felszívódót adott), csak a 6 hetesen, ahol azt mondta szép.. :lol:
..de hozzám lejött másnap délután néhány percre...

Judyt
Szép súlyban van Vivi :shock: :wink:
Manó 3 hó 1 hetesen volt annyi :lol:
Nem tudom, hogy most mennyi, mert már rég mértük.. majd a héten megnézzük.
Képet én is szívesen néznék :wink:

Minden nap - ha nagy meleg van - délben kettesben fürdünk Levivel... nagyon élvezi :lol: .. de én is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 10:52-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Olyan fejeket tud vágni Vivici néha, csak nem könnyű pont akkor lefényképezni :lol: :lol:

Már néha aggódok a súlya miatt, de gondolom akkor nem vigyorogna ennyit, ha lenne vmi baj, nem??

KépKép
b_judyt
 
 


Nagyon szép kiscsaj! :P
Nincs baj a súllyal, minden baba más ütemben hízik! (Ritka az ilyen kis szép gömbölyű baba :P ) Majd lelassul a hízás, ha mozog, mint Levinél.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt, nagyon cukiiiiiiiiiiiiiiiiii!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most olvastam egy másik topicon, hogy megszülettek Lanyané ikrei :lol: :lol: :lol:

Sok boldogságot kívánunk nekik és remélem majd beszámol mindenről.

KépKép
b_judyt
 
 


Jajj, Lányainé, gratulálok!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok, kicsit én is eltűntem mostanában...

Sok boldogságot és örömöt Lanyanénak és a lányoknak, és pesze sok-sok kitartást és türelmet egymáshoz.

Judyt, Kia
nagyon aranyosak a gyerkőcök, jól összeillenek. :D Hogy bírják ezt a nagy meleget?

Gergőt ki se lehet robbantani a medencéből, amikor ébren van állandóan lubickolna. :? A kerti játszás a mindene, nem is tudom mit csinálnék vele egy panelban....így is elég nehéz bent tartanom - mert hát ugye nekem azért van a lakásban dolgom - de ha még kertünk se lenne és játszótérre kéne futkosni vele, hááát őszintén szólva nem tudom hogy bírnám. Minden tiszteletem a panelben gyerkeket nevelő anyukáké. :oops: :D

Nekünk megvolt az első hétvégénk Gergő nélkül, szerencsére nagyon jól viselte, de ehhez az is kellett, hogy keresztfiaméknál legyen, máshol nem biztos hogy ilyen jól viselte volna. (Még sose aludt nélkülünk se itthon, se máshol.)

Judyt,
ne aggódj a súlya miatt, igaza van Kiának, minden baba más ütemben gyarapodik. Gergőnek már egy éve majdhogynem leállt a súlygyarapodása, most vittem gasztroenterológushoz, hogy megnézzék nincs-e valami baja. Eddig minden rendben, valószínűleg "csak" annyit mozog, hogy nem hízik, pedig enni eszik rendesen. Tényleg nem érdemes aggódni.

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Lanyané
Kép
Sok Boldogságot, sok tejcsit és sok türelmet!

Chessy
Köszi.
Irigykedek a családi ház miatt :lol: De remélem jövőre összejön nekünk is.
A panel tényleg kemény...
Eddig 29 fok volt a max. Ha 30 vagy több fok lesz, akkor be kell kapcsolnunk a klímát. Ezt a hőt már nem lehet kibírni.
Levi éjjel többször ébredt inni, amikor nagyon meleg volt.
Most kellemes ez a kis esős idő :P

...mi is lubickolunk, csak bent a kádban :? de lassan kiköltözik Manó az erkélyre a kiskádba :lol:

Most vasárnap már 9180 gramm volt.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Lanyané
Milyen volt a szülés? Milyenek az első napok?
Ha van egy kis időd gyere....

Levi ma leült a 4kézlábból :lol: egy kézzel tartotta magát és mosolygott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 10:56-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Én is mindig nézem Lányainét, de szerintem el lehet havazva.
Remélem, azért jön majd valamikor, ha egyenesbe került.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Rátaláltam Lanyané hozzászólásaira egy másik topikban - ott vannak képek is :P

Levinek jön a foga. Lent és fent is nagyon dagad az ínye...
Lassan jönnek az álmatlan éjszakák számomra is.
..pedig a mostani éjjel után nem akarom :P 21-től majdnem 5-ig aludt, aztán még 3 órát reggel 8-ig.

Ma felült teljesen - nem támaszkodott a kezével. :lol:
Én épp reggeliztem, ő a járókában volt. Mondta, hogy MA és MMMMMMM
(ezt szokta, ha akar valamit) , odanéztem és csak mosolygott :D

Hétfőtől van hintánk is (ezt is megörökölte a kerilányunktól) nagyon élvezi :P

Vasárnap már 9320 gramm és 70-71 cm volt (Apával mértük meg).

Kép
Kép
Kép
Uncsitesók
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia! Gratulálok Levimanó eslő önálló üléséhez :lol:
Micsoda combijai vannak, mintha a lánykámat látnám :lol:

Mi tegnap voltunk gyógytornán, nem elég, hogy nyaki hipotoniája van Vivibabának, a bal karja kissé befelé, a jobb lába kifelé fordul, és a csípőjével sincs minden rendben :cry:
Úgyhogy most vihetjük heti 2x alkalmanként 4ezerért, de ha segít, akkor minden pénzt megér.

KépKép
b_judyt
 
 


Babaimádó!

Tudnál nekem segíteni???
Bátyámék éves óta próbálkoznak gyerekkel, nem jön össze nekik, sógornőm dokija csak össze-vissza vizsgálgatja, de érdemlegeset még nem tett. Szerinted mit kellene tenniük? Hova menjenek?
Előre is köszi!!

Judit

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt
Remélem gyorsan rendbejön minden!
Drukk!
...gyors gyógyulást!!!


...hol vannak azok a combocskák?
Levi látni akarja :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok csajok bocs hogy nem írok dobok a csajokról pár képet :D ppusz mindenkinek Kép

Kép

lanyané
 
 


Lanyané
Gratula még1x!!

Szépek a csajok! :wink:
(Bár én már meglestem őket! :lol: )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lányainé, édesek nagyon, gratulálok!Már nagyon vártunk.Majd ha ráérsz, gyere mesélj, várjuk a születéstörténetet.Tejcsi van, szopi megy? Puszi

Judit, priviben megbeszéljük.Ha van kérdésed, nyugodtan keress.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ma este FELÁLLT Levi :lol: (néhány mp-re)
Sajna már csak a térdelést tudtam lefényképezni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 10:57-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


B_judyt. megkaptad a privim?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Lassan mennem kellene a dokihoz..
Nem tudjátok, hogy mikor van szabin?

Manó foga még most sem bújt ki... de már nagyon dudorodik az ínye.. :?

Néha a szőnyegen garázdálkodik - nagyon élvezi..
1 perc alatt rendetlenség van :lol:

Állandóan fel akar állni... térdel, mindenbe kapaszkodik...

Megettem 1 combot :lol: :lol:
Kép
Melyiket nézzem meg???
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 10:58-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Babaimádó, megkaptam a privit, köszi szépen, hogy válaszoltál, csak még nekem nem volt időm írni, mert anyóspajtás itt volt nálunk pár napot, nem akartam illetlen lenni, hogy ideülök a gép elé. Most pedig pihenem a fáradalmakat :lol:

Remélem mindenki jól van, mi járunk tornázni, utána meg annyira kimerül, hogy egész délután alszik :lol:

Lanyanénak gyönyörűek a lánykái, bár már én is meglestem őket korábban :D

Levimanó nagyon ügyes 7 hónaposan, Kia, 3 és fél hónaposan miket csinált? Vivici egy kissé le van maradva, de ezért járunk tornázni.

Chessy is elég ritkán írdogál, szeretnénk többet hallani rólad is :)

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt,
tényleg ritkán írok, sajnos mostanában elég sok dolgom van, meg nyaralni is voltunk egy hétig. Pár napja karamboloztam is az autónkkal, így annak a javíttatását is intézni kell. :( De majdnem minden este bekukkantok, hogy kivel mi újság. De jó neked, hogy Vivike egész délutánokat alszik végig...irigyellek ám. Gergő sose volt az a nagyon jó alvó, mostanában pedig már délután se alszik csak 1-1,5 órát, mert annyira fel van pörögve, hogy nem tud nyugodtan aludni.

Kia,
Levi tényleg nagyon ügyes, még 1-2 hónap aztán szépen el fog indulni...aztán meg majd szaladhatsz utána. :lol:

Lanyané,
nagyon édesek a lányok, ha van időd gyere és mesélj.

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Köszi :)

Chessy
Remélem nem lett bajod / bajotok a balesetben... :(

Levi 3 hónaposan a játszőszőnyegen játszott... imádta az állatokat,
amik lógtak... és állandóan fel akart ülni (hasizomból).
3 és fél hósan kacagott, 4 hósan kezdett "motorozni" - fújta a nyálát...

Nemrég megtanítottam neki hogy csinál a nyuszi... most mindenkinek azt csinálja, aki beszél hozzá :lol:
Sajna ezt még nem tudtam lefényképezni ...de azt igen, ahogy áll :P

Még most sem bújt ki a foga.. pedig már több napja dudorodik az ínye...
...így még nem késett el a borostyánlánc :lol: (tegnap rendeltem)

Tegnap 9450 gramm volt..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 10:59-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a kórházban vérvételen, nem is ez a lényeg, hanem megmérték Vivicit, és 8250gr. Hát ledöbbentem, még 4 hónapos sincs.

Kia, remélem Levimanó azokat a kislányokat szereti, akiken van mit fogni, mert Vivibabán van hurka bőven :lol:
Félretéve a tréfát, azért kezdek aggódni, hogy normális ez??

Chessy, remélem nem történt bajod a balesetben...

Babaimádó, beszélek hétvégén sógornőmmel, és ha érdekli az intézet, akkor jönnék még kérdésekkel, jó??

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Kép a kis pufi...

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt: tündéri kisbabád van!
Nyugodtan keress, ha kérdés merül fel. Szívesen segítek bármiben!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Rég voltam :?
Most nagyon össze-vissza melózik Apa, így nekem is alig van időm...
Ha itthon van mindig csinálunk valamit , vagy ő van a gép előtt :lol:

Levi állandóan állni akar...
Mindenhol feláll (már a fürdőkádba is fel akar).
Szerdán megjött a borostyánlánc.. Szerencsére nem zavarja, hogy a nyakában van..
Észre sem veszi. Azóta többet alszik és sokkal mosolygósabb. :lol:
Még nem jött ki a foga..
Ma volt a védőnő... Csak dícséreteket kaptunk :lol:

Judyt
A hurkák szépek!
Nincs semmi baj, ha sok van, csak a melegben nem épp a legkellemesebb :lol:

Ez most a kedvenc képem : :P
...ha már hurkákról van szó....
Kép

Áll és áll...
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2008.08.08 11:00-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Manó mostanában próbál szépen leülni, de mindig nagyon huppan - még jó, hogy ott van a pelus.
Pár napja rengetegszer beszélget - mamamamama és bababababa. :lol:
Ha valami gond van, vagy hiányol, akkor kiabál, hogy ma-ma-ma :P

Levinek még most sem jött ki a foga :shock:
Már nagyon kemény az ínye és szépen látszik mindkét alsó :P

Már nagyon ügyesen mászik a szőnyegen 4kézláb...
Mindenhol fel akar állni és mindent pakol :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


FNÉ KIA:Nagyon cuki Levike.

Judyt:mizu sogornőddel?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Levi táncol egy ideje :lol:
Ha olyan zene megy, akkor előre - hátra, fel - le mozog :lol:

Nem tudjátok, hogy most szabin van-e a doki?
...hétfőn felhívom , ha nincs...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mindenki eltűnt csak ketten vagyunk??Én nem tudom, hogy most dolgozik-e a dokink.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is itt vagyok!!!

Vivici nyűgösködik, egész éjjel csak vergődik, nem alszik nyugodtan, így én sem. Nem tudom mi lehet vele, eddig olyan jól aludt :cry:

Én sem tudok a dokiról semmit, a 6 hetes kontrollra sem jutottam el hozzá, lehet itt Kispesten megyek el egy dokihoz, vkinek be kéne már néznie hozzám :lol:

Ügyes ez a Levimanó, Vivici is szépen fejlődik, már kezd oldalra fordulni, használ neki a torna. És már pasizik :lol:
Találkoztunk egy barátnőmmel, egy éves a fia, Vivike le nem vette a szemét róla :D
De mondtam neki, hogy vár rá egy jóképű pasi, Levimanó személyében :D

KépKép
b_judyt
 
 


Babaimádó, most látom egy másik fórumban, hogy szülinapod volt?

Isten éltessen :!: :!: :!:
nekem 3-án volt :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, köszi, neked is sok boldogságot.Privire válaszoltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mindkettőtöknek:
Kép
...utólag!!

Manónak tegnap jött ki az első foga, de jön a másik is mellette :lol:

Boldog Hófordulót Vivinek!

Az éjszakák még most is rosszak?
Az ínye nem duzzadt?
...bár van olyan is, hogy csak nyűgös...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia, nagyon aranyos ez az ananász :lol: :lol:
Nem tudom, Vivibaba miért nyűglődik éjjel, most próbálom szoktatni, hogy egyedül aludjon el, eddig kaja közben bealudt, jó lenne, ha megtanulna a kiságyban elaludni.

Gratula Manó fogsorához :lol: Amúgy szopizik még??

Babaimado, mondtam sógornőmnek, hogy menjen fel a honlapra és olvasgasson, aztán döntsön, hogy megpróbálkozik-e vele.
Köszi szépen a segítséget :)

Pénteken kánikula lesz... és pont fél 1-re visszük babát gyógytornászhoz. Meg fogunk főni :shock:

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Kia,
gratula Levi első fogacskájához, szegény eléggé megszenvedte. :( Bár "sajnos" a java még csak most fog jönni. (Gergő 1 éves és 2 hónapos volt, mikor kijöttek az első fogai és ő rögtön a felső kettővel kezdte.)

Judyt,
hova jártok gyógytornászhoz? Messzire kell vinni a lakóhelyetektől? (Csak azért kérdezem, hogy mennyit kell utaznotok majd a kánikulában?)

Mi jól vagyunk, Gergőnek be nem áll a szája, már néha sok belőle egész napra. Folyamatosan magyaráz, mindent kommentál és mesél, néha még magának is szokott magyarázni. :shock: Ha még lány lenne megérteném, na de egy fiútúl ennyi dumát?! :roll:
Kedden jöttünk haza a balcsiról, nem sokat pancsoltunk, mert Gergő nem bírja a hidegebb vizet, és neki a 23-25 fok az már kicsit hideg.....de a játszóteret imádta, folyton ott lebzselt és fetrengett a homokban.

Ó, mielőtt elfelejtem:
Kia, voltál a dokinál? Nincs szabadságon?

Kép
Kép
chessy
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: