Új privát üzeneted érkezett!

Adri!
Nagyon kedvelem én is ezt a Dokit. (Lintner) Witch a fiához jár! :)
Lányok! Ti isztok kávét??? Kriszta Te tudom, hogy nem. De többiek??? És az baj szerintetek, hogy iszok? 99% reggel 1 kávét. De ma van az 1% százalék, mert nem bírtam és ittam mégegyet. Baj??

Kép
kira76
 
 


Adri én sem akartam durván fogalmazni. Én tényleg csak jó szándékból akartam segíteni. Tudom, hogy milyen rossz mikor az ember nagyon szeretne babát és nem jön össze. Nekem szerencsére inszemig nem kellett mennem. Elég volt egy kis hormon injekció és a mandula kivétel. Két gyerekkel nagyon nehéz, főleg az elején. Most már el tudnak játszani egymással. Ha van, lesz segítségetek használjátok ki, az elején első babával minden új. Nekem sajnos anyukám meghalt és ezért nem igazán volt segítségem, anyosom nem olyan akire számítani lehet. Szerintem szakkönyvet hülyeség olvasni. Azért még egyszer gratulálok nektek és élvezzétek a terhesség minden percét. Mikor már érzed a mocorgását, az fantasztikus dolog. Én életem legboldogabb pillanatának mindig is azt fogom tartani mikor Evelin lányomat rámtették születése után. Ennél nagyobb boldogság szerintem egy nő életében nincs. Sajnos Rékánál komplikációk voltak és a vége császár lett. A mai napig hiányolom, hogy nem foghattam meg, nem tették rám egyből. De azért mindkét lányomat egyformán szeretem, sőt imádom őket. Az igazi nagy szerelmeim.
Vendég
 


Kira!

Én nem iszom kávét.
A terhességem előtt is 3 in1 -t szoktam néha inni, meg jegeskávét.
Mostanában nem kívánom. A szagától nem vagyok rosszul, de egyszerűen nem érzem a késztetést, hogy igyak :)
Egyébként én úgy tudom, hogy a fekete kávé, nem a legjobb, viszont egy jó light-os tejes kávé még nem a világ vége. :)

Kép
nika28
 
 

 
 

Kira!

Úgy tudom, hogy nem a legjobb a kávé babavárás esetén, de inkább kérdezd majd meg a dokit, csak jobban tudják. De azért nem lesz világvége attól a kávétól :wink: Mi szerencsére tavaly december óta leszoktunk a kávéról teljesen. Előtte 5-6 kávét megittam egy nap.
Leszokás sztorija is jó volt: elmentünk vidékre vendégségbe egy hétre és egyszer sem kínáltak kávéval, mi meg valahogy nem kértünk. Azóta nyista kávé.

Rékababa!
Olyan szépen írtál a csemetéidről, hogy öröm volt olvasni. :D Biztosan nagyon szereted őket.
Jó, hogy leírtad ezt a pocaksimit, nem is gondolná az ember, mikre kell majd odafigyelni.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Én is azt olvastam valahol, hogy nem jó a kávé a vérnyomás miatt is, de szerintem ha valaki kívánja, akkor igen is inni kell, főként, ha amúgy sem magas a vérnyomása.

Kira,
Szerintem ebből baj nem lesz, de hogy megnyugtasd magad kérdezd meg a dokid!!!

Én tényleg nem iszom azóta semmi olyat amibe koffein van, de azért, mert nem kívánom. Sőt dohányoztam előtte és azt hittem, hogy nem fogom tudni letenni, az elmúlt három hónapban egy cigit sem szívtam el és nem is hiányzik, csodálkoztam én is magamon. De jobb így....amúgy belegondoltam és ha rágyújtanék, biztos, hogy lelkiismeret furdalásom lenne + nem is esne jól....és remélem, hogy szülés után sem fogom újra a kezembe venni. A védőnő azt mondta, hogy a hormonok változtak és szerencsés vagyok, mert van olyan kismamája, aki nem tudja lerakni a cigit, mert annyira kívánja, hogy megörülne, ha nem gyújtana rá.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Tubikriszta!

A cigit is kb fél éve tettem le teljesen, főleg a párom unszolására. (Nagyon útálja). Azóta még a rágyújtás gondolatát is elvetem, mert attól félek, ha rágyújtanék, akkor a párom megmakacsolja magát és nem fog aktívan részt venni a babaprojectben, azzal meg úgy voltam hogy nem ér annyit a cigi. (Eddig suttyomban cigiztem és amikor rájött nagyon haragudott rám.)
Ezt ne vegye senki magára, nem azért írom: az a halálom, amikor látom, hogy az anyuka viszi elöl kenguruban a babáját és lóg a szájából a cigi :roll: Legalább egy kicsit jobban odafigyelhetne.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-on, és minden rendben a 10 mm-es picikénkkel! Már volt mérhető szívverése is , 140/min. :D
Megkaptam a leleteimet, és mehetek az orvosomhoz terhesrendelésre. Meglepődtem, hogy ilyen hamar átadnak minket. Ez így szokott lenni?
Újabb sztárfotó a bébinkről!
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
Nagyon nagy gratula Nektek! :lol: Tök jó látni ilyen képeket! Gyönyörűség! Engem is kiraktak hamar. De ha rendben a baba és jó a szívhangja, minek tartanának még ott. Most jön a saját Nőgyogyid! :) Pihenj sokat, és vigyázz magatokra!!!!!

Kép
kira76
 
 


Nemone!

Gratulálok! :)

Kép
nika28
 
 


sziasztok.miért van,hogy valakinél 3napos embriót ültetnek be valakinél meg 5 naposat?ez mitől függ?azt tudom,hogy általában 2 bébit ültetnek be,de egy barátnőm csak egyet szeretne,mert már van 2 gyereke,akkor kérheti,hogy csak 1-et ültessenek be?tudja ezt valaki?a kávéval kapcsolatba pedig annyit,hogy nekem mindig mondták,hogy igyak mindennap,mert folyton alacsony volt a vérny-om,de én utáltam a kávét,ezért nem is ittam.
Vendég
 


érdekes nekem soha egyik terhességemnél sem jutott eszembe,hogy simogassam a hasamat,pedig 6 gyerekem van.de nem tudom,hogy ártalmas-e,de nem tudom elképzelni,hogy az lenne.de azt tudom,hogy ,ha valaki már nagyon akarja az utolsó napokba,hogy túl legyen a szülésen az nem megy..én a 4.terhességemnél már alig vártam hogy megszüljek,lépcsőztem,naponta többször,sex,stb..de hiába,a bébi akkor születik meg mindig amikor ő akar.
Vendég
 


Momó!
Függ a mennyiségtől, minőségtől. Nekem pl. 5 naposak voltak mikor visszakaptam. 8 db lett leszívva és mind megtermékenyült. Annyira jól fejlődtek, hogy hagyták 5 napig. Ugyan csak a fele érte meg az 5. napot, de így is kettőt visszakaptam, kettő meg fagyibaba lett. :) Azt mondják, hogy picit nagyobb az esély az 5 naposaknál. Hát nem tudom. Mondjuk nekem 1-re sikerült, de ki tudja miért?! :)
Tuti biztos kérheti, hogy csak 1 kapjon vissza.!
6 gyereked van! Nagyon jó lehet Neked! :) Biztos sok gond van velük, de kárpótolnak mindenért, ugye? :)

Kép
kira76
 
 


Hú lányok, asszem én felfordulok, úgy fáj a gyomrom. Mi a fenét csináljak??? Ha hétfőig nem múlik, doki lesz a vége. Semmit nem emésztek meg! :( Csak ebbe az a baj, hogy ha én nem eszek akkor a gyerek sem. Mostmár ha jól tudom azt "eszi" a baba amit én! Mennyire tudok kinlódni! Látnátok! :)

Kép
kira76
 
 


Kira!

Jól tudod, most már azt eszi a baba is amit Te.

Nekem nem kell mesélned a gyomorfájásról. Ismerem milyen.
2 dolog szokott a terhesség előtt gyötörni, a fejfájás, és a gyomorfájás.
Most ha valami nem tetszik akkor kb. 2 perc után távozik és ezért nem kínlódok a gyomrommal. Annál többet az epémmel. :(
Mindenesetre próbálj valamit enni, joghurt-ot meg ilyesmit. Vagy az sem megy?
És ha nem múlik tényleg menj el orvoshoz.

Kép
nika28
 
 


szia Kira76 ! Hát igen van velük dolog ,de örülök is,hogy 6an vannak.Én nem tudtam,hogy 5.nap is beültetik,mert mikor ott voltam ,mindenkinek a 3.nap ültették be.na szia majd még este benézek ide.
Vendég
 


Nemone :D
Hatalmas gratula Nektek!!! Remélem sűrűn írogatsz majd nekünk!
Vigyázz magatokra!

Kira :)
Szegénykém, borzasztó lehet! Könnyű ételeket sem tudsz megemészteni? Menj el dokihoz ha nem múlik, hátha tud valami csodamódszert! :)

Kriszta :)
Nem semmi, hogy ilyen könnyen le tudtad tenni a cigit, sok ismerősöm évek óta kínlódik és nem bír leszokni!
Én sem kívánom a koffeint egyáltalán!

Rony :)
A Te sztorid se semmi a kávé leszokásról, bár mindenkinek ilyen könnyen menne!

Rékababa :)
Köszi hogy leírtad ezeket, szerintem is többet tudunk tanulni tőled és olyanoktól akiknek már van gyermekük, mint a szakkönyvekből!
Sajnálom hogy nem volt segítséged, nem lehetett könnyű, de ügyesen megoldottad! :D
Nálunk már sorban állnak a nagymamák, nekem meg majd azt kell tanulnom, hogy finoman hogyan utasítsak vissza őket, ha már túl sok! :)
adri1983
 
 


Kira,

Sajnálom, hogy ennyire fáj a gyomrod! :( Orvosnak mondtad már?

Kriszta,

Én soha nem kávéztam, viszont napi legalább 1,5 liter zöld teát megiszom. Ezt ihatom szerinted? Bár, mostanában úgy vettem észre, hogy kevesebbet tudok meginni, egyszerűen nem kívánom. :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Kismamáink
Jöttem kérdezősködni ide,mert nálunk mindenki lehet,hogy nyaral :lol:
Nagyon fáj a cicim és egy kicsit pánikolok,hogy nem e menszi miatt???!!!Vagy lehet,hogy az utrótól?
Bízom benne,hogy a babáim miatt,de nem szeretném magam beleélni a dolgokba.
Hétfő óta csak fekszem és fekszem és fekszem.........
Fehérjedús hamikat eszem és iszom + rengeteg folyadékot fogyasztok!

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!
Mindenkinek jó babavárást kívánok!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Bocsi, de csirkét vágtunk...
Szerintem ne foglalkozz ennyit ezekkel az itt fáj, ott fáj dolgokkal. Egybe 100% biztos lehetsz! Ha sikerült, még semmit sem érezhetsz és akkor sem ha nem sikerült. De ezzel, hogy sokkolod magad, tuti biztos, hogy csak rosszat teszel magadnak. Nagyon jól tudod, hogy mikor az inszem volt akkor is néha annyira fájt a melled, hogy megzavarodtál. Semmi jelentősége. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elfoglalni magad! Nem feküdj egész nap.Menj el Anyudhoz, hívd át Gabit... Ne próbálj mindent megtenni, mert nem ezen múlik. Mindent úgy kell csinálni, ahogy Neked kényelmes és jólesik. Meséltem neked, hogy kapával temettem be a kutyák után a gödröget... És itt a mókus a hasamba és kikészít! :lol:
Úgyhogy nyugizzál!!!!
Majd beszélünk, de most kezdjük a második kört a csirkevágásba. Még 26 db. :evil:
Pussz mindenkinek!

Kép
kira76
 
 


nemone!

Én úgy tudom, hogy a terhesség alatt nem szabad zöld teát inni, mert méregtelenítő hatású, és elvonhatja azokat az anyagokat amikre szükséged lehet.
Persze lehet, hogy én tudom rosszul....azért próbálj utána nézni.
Én is nagyon sokat ittam régen, különböző ízesítéssel.......


Noki!

Ne idegeskedj! :)
Meglátod minden rendben lesz! :)
Én nagyon szorítok! :)

Kép
nika28
 
 


Kira
csirkevágás :shock: Itt böngészhetsz a gyomrodra homeopátiás bogyókat,de ezt az oldalt minden kismamának ajánlom különféle panaszokra
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... ory_id=151

Noki
ne keress tünetekertbár mi lehet!Higyj benne hogy sikerült és minden rendben lesz!!nekem nem volt semmi tünetem!!Szorítok neked nagyon!!!

Kriszta
Én végig ittam reggel egy tejeskávét!Egy kávétól nem lesz semmi baja a babónak,csak túlzásba ne vidd!

Nemone
Szupi sztárfotód van :D
gabicsibe
 
 


Szia Gabicsibe!!! :lol:
Hogy vagytok??? Minden okés?? Na majd írok privit...
34 csirkénél megáltunk. Feladtam. Hulla vagyok!! :?
Köszi a tippet a gyomorfájásra. Ma éppen nem fájt, de a fejem annál jobban! Hihetetlen vagyok. Mindíg fáj valamim. :roll:
Na mára eltüntem. Megyek fürdeni aztán szunya!
Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok,

Csak beköszönni jöttem, holnap délelőtt indulunk nyaralni. Drukkoljatok, hogy jó időnk legyen, mert elég érdekes időt mondanak jövő hétre :roll:
De bármilyen is lesz, tuti jó lesz az egész :D

Vigyázzatok magatokra, és a pocaklakóitokra :D Legyetek jók, vasárnap jelentkezem élménybeszámolóval.

Puszi! :)

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam nektek, de mielőtt elküldhettem volna, elment a villany ...:evil: :evil:

Legkésőbb péntekig meglesz az AFP és egyéb eredményem, majd telefonálni fognak, hogy mikor lehet menni érte.

Voltam dokinál is, minden rendben volt, méhszáj zárt. UH-on szerintem most aludt a baba, mert nem nagyon mocorgott :) képzeljétek, most kiscsajra tippelt, ugyhogy még mindig nem tudjuk, hogy mi lesz :roll: és 15+6-ra mérte meg a gép, pedig 16+3-on voltam pénteken. Ugye nem számít 4 nap?

Nemone
Gratulálok a kis picurkához! :D Engem is a 6. héten adtak ki.

Noki
Ne idegeskedj, most még nem érezhetsz semmit. Minden okés lesz meglátod! :wink: Én a 6. hétig, amíg nem kezdődött el a hányingeres időszak, nem éreztem semmit. :roll:

Zsókuci
Jó nyaralást, érezzétek jól magatokat! :wink: :D

Nika
Privi ment :D

Kira
Sajnálom a gyomorfájást :( nagyon sz@r lehet :? sajna én nem tudok rá semmit. Dokit, védőnőt nem kérdezted?
Kipihented a csirkéket? :wink: :lol:

Kávé: én 6 hétig nem tudtam kávézni :roll: a hányingeres időszakban nagyon nem bírtam az illatát. Azóta iszom a szokásos tejeskávémat reggel és délután

Cigi: 8 év dohányzás után 2 éve tettem le, magnetoterápia segítségével. Azóta nem is hiányzik, bár az első időszak nehéz volt 8)
bessy76
 
 


Adri
Hogy van a kutyusod lába?
bessy76
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

Neked nem fájt a fejed? Én tegnap egész nap szenvedtem.....éjjel amikor megjött a vihar akkor lett jobb.
Még most sem merném kijelenteni, hogy 100%-ig jól vagyok, de legalább már nem hasogat.

Bessy!

Ok! :) Már olvasom is :)

Kira!

Nem semmi ez a csirkézés.
Remélem azóta kipihented magad.
Gondolom a Te fejed is az idő miatt fájt.

Kép
nika28
 
 


Bessy!

ment a válasz:)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem Én is hamarosan csatlakozhatok hozzátok!
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy még vártátok, hogy mehessetek vérvételre csináltatok-e tesztet? Mert én annyira izgatott vagyok meg minden, hogy sikerült-e a beültetés, és még olyan soká lesz jövőhét kedd. Lehet, hogy hülye vagyok, hogy ennyire siettetném a dolgokat, de olyan jó lenne, ha úgy mehetnék vérvételre, hogy esetleg tudjam mire számíthatok.
Tudom, hogy most még nem sok mindent érezhetek, de esetleg hányinger előfordulhat már ilyenkor vagy ezt esetleg ez az Utrogestántól vagy a progi szuritól van?
Bocsi, hogy ilyen sok kérdéssel zaklatlak Titeket, de már Ti tapasztaltabbak vagytok!
Válaszotokat előre is köszönöm:

Ildi

gyoreneildi
 
 


sziasztok!
Basszus, akkora vihar volt itt, hogy az életemben nem láttam ilyet, még tv-ben sem. Rendesen bepánikoltam. De be is áztunk... Szerencsére csak a belépő. Már annak is örülök, hogy a háztető maradt. És asszem jön a következő...
Ildi!
Nekem az a véleményem, hogy semmit nem érezhetsz. Az Utró nagyon vicces dolgokat tud produkálni... Azt szokták mondani, hogy a beágyazódás a 7. nap körül van és akkor görcsikélhet a hasad. Pl. nekem görcsikélt. De kb ennyi! De neked is csak azt tudom írni, mint Nokinak, hogy próbáld meg kicsit elterelni a figyelmedet, bár marha nehéz. De jeleket semmiféle képpen ne keress!!! Bizz magadban, meg a manóidban és biztos sikerülni fog!!! :wink: Én nagyon drukkolok Neked is és nyugodtan kérdezgess, ha tudunk segítünk!!!!!
Puszi!!!!!

Kép
kira76
 
 


Kira!

Ne is mondd! Ilyen időt?!?!?!?
Amikor felkeltem olyan sötét volt, hogy az hittem, hogy még hajnal van. :?

Ildi!

Tüneteket valóban nem szabad keresni.
Hányingered lehet az utro-tól vagy akár a vitamintól is. Nagyon sokan nem bírják.
Én csináltam tesztet mielőtt az eredmény hirdetésre mentünk.
Ha nem szeretnél bizonytalanságban lenni akkor csinálj. Reggel mielőtt mentek, vagy előző reggel.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Lányok!


Én egy kicsit régi és új is vagyok, de úgy látom végre találtam egy helyet ahol találok BMC- be járókat.
Nekem már van egy 22 hónapos kislányom aki a 4. lombikra sikerült, akkor maradt 6 lefagyasztott embriónk, amikért mostanság fogunk visszamenni.
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy Dr. Wiegandt most szabin van, mert régen mindig júliusban volt, és hogy mi most a szokás a fagyi babáknál? Azt hallottam 100e kell fizetni felengedéskor, erről mit tudtok? Köszi előre is
klimon
 
 


Ildi! szia szerintem nem kell tesztet csinálni ,fölösleges.Nekem 6 gyerekem van ,de a teszt sohasem mutatta ki,hogy terhes vagyok .elszalad az idő meglátod! Klimon !! szia olvastam,hogy azt hallottad,hogy 100e-et kell fizetni a felengedésnél,én ezt nem hallottam,te hol hallottad?ennek még ma utána járok ,aztán még írok.amúgy hányat szeretnétek most beültettetni? sziasztok
Vendég
 


Momó, Klimon!

Ha nem a támogatott lehetőséget szeretnétek igénybe venni akkor valóban 100e Ft-ot kell fizetni, de csak ebben az esetben.

Kép
nika28
 
 


Szia Klimon!
Csak akkor kell fizetned 100.000 ha 3 hónapon belül szeretnéd visszakapni a fagyikat. De a Te esetedbe erről szó sincs, mivel már nagyon rég voltál. De járj ennek utána, mert ha most visszakapsz 2 embriót akkor az az 5. támogatott lombik. Nem tudom, lehet-e olyat, hogy kifizetetd a 100e-ret a fagyibabákért és akkor nem számít bele a támogatottakba. Na de majd biztos más is ír...

Kép
kira76
 
 


Helyzetjentés:
Witch még mindíg barnázik, és már nagyon nehezen bírja a fekvést, de a cél érdekében mindent. Kicsit irigyelünk benneteket, mert úgytűnik nálunk ezen a nyáron kimarad a Balaton. Holnap megyünk BABA nézőbe az Istenhegyi útra, már nagyon izgulunk uátna természeten beszámolunk mindenről.

Győriné Ildi
nem régen estünk át azon amibe most vagy, előzőnap nyugodtan csináld meg a tesztet. Witch-nek alig látszott valami, azt hittük, hogy a szemünk káprázik, de pontosan két csíknyira volt terhes. És ott van a Manócska.

Klimon
Kirával egyetértünk, érdemesebb, most fizetni a fagyi babáért százat, mert, ha most nem sikerül, és az utolsó azaz 5.esélyed is oda lesz, akkor mindent fizetni kell. A petesejt leszívástól kezdve mindennnel együtt több mint 600.000,-Ft.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki jól van.

Nemone!
Nagyon szépen növekedik a babód.
Ha belegondolok hogy lassan én is itt tarthatnék........... :roll:

Witch!
Kitartás!

Lombikos kérdésem lenne: mitől számítva kell 3 hónapnak eltelnie ahhoz hogy az OEP témogassa a következő lombikot?

Kép
vucuska
 
 


Helyezetjelentés:
Meg volt az Uh vizsgálat, csodálatos volt a Manó, egészséges, mindenne a helyén van, éppen akkora mint a kora szerint kell lennie, csak nem mutatta meg magát. A vérkép eredmény is tökéletes. Továbbra is pihi, de most egy kicsit vádámmabban megy, mert akár rongyosrta is nézhetjük a Cd-ét.
--------------------------------------------------------------------------------
Vucuska
A beületetéstől számítva kell eltelnie a három hónapnak.


Teszünk fel képeket is csak kis türelem.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,Örülök, hogy minden rendben van, mennyi idő alatt végeztettek? Mi csütörtökön megyünk, remélem, hogy én is ilyen jó hírekkel térhetek vissza.
Kaptatok képet meg CD-t? azt nem is olvastam, hogy adnak.
Tegyetek fel képet, mert nagyon kíváncsi vagyok!
sok puszi és vigyázz magatokra!

Kira,
Van még gyomorégésed? ezt kaptam a minden héten járó hírlevélben:
Kismama tipp: Gyümölcskúra gyomorégés ellen
„Amint négy hónapos terhes lettem megszűnt az émelygés, azonban helyére lépett a krónikus gyomorégés. Szerencsére találtam egy természetes gyógymódot: a papaja nagymértékben enyhítette a tüneteket. A legtöbb nagy bevásárlóközpontban kapható és nagyon finom.”

Ildi,
én azért csináltam tesztet, mert az első inszemnél nem csináltam és három órát ott vártam a dokinál és az ideg majd megevett, hogy most mit fog mondani. A másodiknál megfogadtam, hogy csinálok és csináltam is, szerintem jobb, mert előre fel tudsz készülni, attól függetlenül, amikor mentem a dokihoz akkor is izgultam.

Lassan már tényleg csinálom a táblát lányok, és felteszem :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Witch,

Örülök, hogy minden rendben van a babával! Ha tudsz tényleg rakj fel képet, én is kíváncsi vagyok! :lol:

Vucuska,

Köszönöm szépen! Ne, aggódj leközelebb sikerülni fog! Biztos a Te babád tavasszal szeretne megszületni, azért várat magára. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Elkészült a táblázat, remélem, hogy minél többen leszünk benne! Ha valakinek van javaslata még akkor írja meg, ha a színekkel van probléma azt is :)

Ha valaki szeretne csatlakozni, ő pedig küldje el az adatait és bele is teszem :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kép

Kép

Tubikriszta
ezek a legfrisseb képek a Picurról, és még egy CD is kaptunk. Ne izgulj, ha mész ne aggódj, hamar végzel, minden pontosan történik. Először bejelentkezel, leveszik a vért, néhány perc múlva szólították Witchet és már láthattuk is a kis csöppséget ahogy alszik. Felkellet kelteni a drágát, ez nem igazán tetszett neki ki is nyújtotta nyelvét. Mikor kigyönyörködtük magunkat a recepción fizettünk, és felajánlották, hogy vagy megvárjuk az eredményt, vagy felhívnak és postán elküldik a leletetek. Még uton voltunk hazafelé mikor már telefonáltak, hogy minden rendben van. Várjuk a Te képidet is csütörtökön.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Ezt elfelejtettem, ha neten rákeresel az intézetre, ott megtalálod, hogyan közelítheted meg úgy BKV-val mint szgk-val. Előtte parkoltunk mi is.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,
Ez nagyonszerű!!! olyan aranyos, de tényleg!!!
hiszitek vagy sem, de még el is pityeredtem, olyan hihetetlen ez az egész! A férjem szokta mindig mondani, hogy Isten tényleg csodákra képes, hát most mondjátok meg, nem így van :)

hogyan keltették fel a babát? és tényleg annyira szépen látható. Lehet elcsalom a férjemet magammal csütörtökön, anyukám tuti megy, de lehet, hogy sokan leszünk hárman :)

örülök, hogy minden rendben veled és köszönöm a biztató szavakat!

puszi
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta
nyugodtan vidd a párodat is, mi is hárman voltunk a Papa és a Mama, sajnos Witchnek nincsen párja mi pótólunk amit csak tudunk.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch mama,
Köszönöm válaszod! Tudom, hogy sajnos nincs Witchnek párja, de ahogy a baba a párja is hamarosan megtalálja! Remélem, hogy olyan jó embert talál majd, amilyen ő és a szülei :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Sziasztok!

Witch
Tündéri a babócád! :wink: :D
Remélem, a barnázás most már hamar elmúlik és nem kell ennyit feküdnöd. :wink:

Ildi
Én nem csináltam vérvétel előtt tesztet, csak a jó hír után 1héttel, akkor is még csak halvány volt a második csík. De hát ez függ attól is, hogy mikor ágyazódott be. Szerintem nekem nem sokkal a vérvétel előtt, mert csak 62 volt a HCG-m.

Kriszta
Beírnál engem is a tábliba? 1. lombik, 2008.12.23. Köszi :D
bessy76
 
 


Witch!

Örülök, hogy minden rendben volt. :)

Én is ma voltam uh-n.
Azért Szűcs doki alaposabb volt, mint itt a doktornő.
Jó ideig benn voltam...:)

Nálunk is rendben van minden. Először úgy elkezdett mozogni, hogy csak bámultuk, de az istenért nem akart oldalra fordulni, hogy meg lehessen mérni a tarkóredőt. Aztán be is adta az unalmast, a doki egyszerűen nem tudta felébreszteni. Ki kellett mennem inni egy forró csokit. :)
Nekem ugyan nem esett jól, de a bébi megint elkezdett mozogni. :)
Végül nagy kegyesen úgy fordult, hogy meg lehetett mérni.
teszek fel képet is. :)

Kép
nika28
 
 


A lábacskái lemaradtak, mert törökülésben volt. :) :)
Ez a kép az első uh-nál készültek, talán azért fogja a fejét mert már elege volt. :) Kép

Kép
nika28
 
 


Nagyon bolgok vagyunk, micsoda BABA eső várható. A karácsony sem fog számítani nagyobb boldogság lesz amikor születnek a picik.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


nika28!nagyon édes az uh képen a kicsid,látszik már a neme?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: