Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

hazaértem. jó lett megint a prolaktinszintem, így marad a negyed szem bromo.

katica
katica30
 
 


Sziasztok.

Aranyosak vagytok nagyon.
Katica:szuper.De ha jó a prolaktinod akkor miért kell mégis a bromó?
Én is szedtem anno illetve probáltam szedni de nem birtam.Kaptam helyette mást.Borzasztóan rosszul voltam töle.

kisbuta:hajrá csütörtök.Egy jó tanács:holnap 17-00-ig 3liter folyadék bekortyolása.SZIGORÚAN!!!!!!! Nekem ezt tanácsolták punkció elött.Lett is 10 sejtem amikor sok hormont kaptam.

Igen holnap én is megyek uh-ra.Izgulok is hogy minden rendben legyen.Gondolom akkor most már ír fel szurit ha jól emlékszem ezt írtátok nekem.

bonya:mit is írhatnék.Babatapik++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


meli: eddig is szedtem negyed szemével a bromot, ha abbahagyom, akkor visszaugorhat magasabb értékre. ezzel a negyeddel pedig bőven határértéken belül tudjuk tartani az értéket. először én is rosszul voltam tőle, még tavaly nyáron. amikor elkezdtem szedni, épp akkor mentünk el nyaralni, elég érdekes volt. de aztán kb. 2 hét alatt megszoktam.
drukk holnapra!

katica
katica30
 
 

 
 

Katica,
nagyon szorítotam.
Az tök jó, hogy továbbra is maradhat a 1/4 szem.
Nekem sajna ez anyanvatt adenóma miatt ha ne szedem akkor az egekbe szökik akár pár nap alatt.

Melania,
drukk holnapra minden rendben lesz.

Köszike a babatapikat.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok,

Katica,

gratulálok a jó véreredményhez! :wink:
A táblázat nagyon szuper, a szülés várható ideje: 2009.03.08.

Kisbuta,

régen vettem egy puha kismacit Pindurkának, és lényegében ennyi. Kiságyat és pelenkázót kaptunk a barátainktól, a nagy bevásárlást későbbre tervezzük.
Drukk a punkcióhoz+++++++++++++++++++++++++++++++++

Bonya,

nagyon drukkolok nektek++++++++++++++++++++++++++++

Melánia,

drukk a holnapi uh-hoz!++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kicsit parázok, mert görcsöl a hasam és holnap lesz a ciklusom 28.napja.
Eddig totál biztos voltam benne , hogy sikerült!
Most egy kicsit bizonytalan vagyok.

Persze nem adom még fel , mert remény van még.

Várom a jelentkezéseteket!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Bonya ne parázz kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A pocakgörcs jót jelent. Most ágyazódnak be a drágák :wink: :lol:
Mikor várandós lettem folyton azt hittem, hogy meg fog jönni mert görcsölt a hasam.
De csak a kuckóját készítette elő a lányom :lol: :lol:
Tessék újra 200%-ig bízni. Tuti ott van/vannak
Mennek a babaragacsok++++++++++++++++++++

Katica szuper, hogy jó az eredmény :lol: :lol:

Kisbuta drukk holnapra :lol: :lol: :lol:

Hétfőn mennyi izgulnivaló lesz itt :shock:
Kisbuta beültije, Bonya tesztfotója, ami biztos pozitív :lol: :lol: :lol: :lol:

Melánia na írtak fel szurit?
Mikor kezded beadni?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,
édes vagy köszike a biztatást.
Volt egy nagyon picike halvány rózsaszínű nyák ahogy pipilés után törcsiztemmagam.

Most azóta nem görcsölök ésnincs semmi folt abetétemen.

Bízok benne , hogy így van ahogy mondod.

Kisbuta ,
nagyon szorítok holnapra , hogy szép éret kis petikék legyenek.

Meli,
várunk a helyzetjelentéssel.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok.

Helyzetjelentés:szóval ovuláltam fogigátló mellet ami tán nem baj.Lustizik a petefészkem állítólag.A lényeg semmi szurit nem kaptam és el vagyok kenődve.Helyette még egy db fogigátlót kaptam mert tovább kell szednem Okt19-ig.20-án megyek újra uh-ra.Nagyon sok mindent nem értek.Hogy lesz ebből long protokoll? Mikor kapok szurit?
Ja és így megint húzodik az egész így parázok a táppénz miatt is.Holnap a házidokimhoz is mennem kell.Azt hittem már kapok valami szurkálós papírt a Kaáliba de hiába.
Ráadásul a dossziémat is nagyobbra kellet cserélni mert már nem volt benne hely ahova a dokinő írjon.Nagyon elvagyok már fáradva és kenődve is.Ez lesz az utolsó probálkozásunk aztán feladom.
Ma 2 kismama is jött uh-ra.Milyen jó nekik.Úgy örültek.Én meg lógatom az orrom. :cry:

Kép
Kép
melánia
 
 


Most voltamWc-n és rózsaszín méhnyálkahártya leválást észleltem.

Csak valami csoda folytán lehetnek még velem!

Valószínű nem kell elhasználnom a tesztet.

Olyan igazságtalan a sors!
Pedig annyira éreztem , hogy minden rendben van.
Úgy látszik nem jók a megérzéseim.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Meli,
átérzem amit érzel.
Ne keseredj el, nem szabad feladni.

Biztos így lesz jó , és Te is fogsz még boldogan kijönni Uh. után a dokinőtől.

Nekem is most biztos 3 hónap pihi lesz , de az endóm mit fog reagálni.
Lehet így nem úszom meg a műtétet karácsonyig.

Jajj, nem akarok pesszimista lenni az nem én vagyok.

Ha most másképp alakul mint ahogy én terveztem akkor biztos azért , mert spontán sikerülni fog .

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


bonya:a rózsaszinezés még semmi rosszat nem jelent.Barátnőmnek 1 napig volt mensije és kismama volt lombikkal.Még ne add fel kérlek!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli nem elkenődni itt nekem!!!!!
Azért vártok még 20-áig mert az a TI időpontotok.
Minden történik valamiért!!!!
Hidd el ez így lesz jó.
Fel a fejjel, csak optimistán!!!!!!!!!!!

Bonya irgum-burgum!!!!!
Ne depizz itt nekem kérlek szépen!!!!!
Amikor beágyzódás van lehet pecsételés illetve at urtro is kikezdheti a nyálkahártyát!
Hívd el a doktornőt, Ő is ugyanezt fogja mondani.
Ha meg elhagyod a hited feladod önmagad.
bízni-és bízni a végsőkig.
Sosem feladni.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Bonya,
tényleg nem olyan lány vagy, mint aki könnyen maga alá zuhan. Ne add fel! Ez még nem jelent semmit. Viszont pihengessél is. Én NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK!!! +++++++++++++++++++++++

Melani,
fel a fejjel. Hát attól long, mert folyton hosszabbítják... Vagy nem egészen? Nálam is longabb lett a long, mint gondolták, már elég rég óta stimulálnak.

Móni,
jó hogy itt vagy tartani a lelket a népben.

én egy kicsit beparáztam, nyilván azért, mert a lombikon kívül még nagyon sokminden "összejött" mostanában, és ezért a stressz-mutatóm ma reggel műholddal ütközött. Ma este megpróbálok aktívan pihenni, mást nem tudok tenni.

Puszi mindenkinek!

Kép
kisbuta
 
 


kisbuta:nagyon szorítunk holnapra!!!!! Probálj meg ne streszelni! Mondom én.De holnap sok szép sejtikéd lesz.És apának is.Minden rendben lesz.

Móni:tényleg jó hogy itt vagy!!!!! Jól esik egy két jó szó!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
melánia
 
 


Rendessen vérzek!

Hát ez most nem sikerült!
Szedjem még az utrót?
Holnap felhívom a dokinőt.

Itt , hogy működik 3 hónap pihi?

27 napra jött meg pedig mostanába 28-ra szokott.

Nem adom fel és most úgy érzem jobban viselem mint az első után.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Jaj de sajnálom!!!! Nekem is így szokott megjönni lombikkor.
Utrót azt nem tudom majd megmondja a doki.1hónap szünet aztán a következőbe félidőbe uh.Aztán megbeszélitek a hogyan továbbot.
2beülti között meg kell lennie a 3 hónapnak pontosan a tb miatt.

Kép
Kép
melánia
 
 


Bonya,

nagyon sajnálom, hogy megjött :cry: Nagyon drukkoltam nektek :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya,
iszonyúan sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Nagy meleg ölelést küldök neked, mást úgyse lehet ilyenkor mondani.

Kép
kisbuta
 
 


Bonya szívből sajnálom :cry: :cry:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok,
gyors helyzetjelentés:
reggel uhu-n látszott, hogy a petefészkeim tojtak bele a plussz gonalba, egy kivételével az összes tüsző összeesett. Doki mondta, hogy ennek ellenére lehet punkció, valószínűleg, ha nem is sok, de maradtak petikék, de az is lehet, hogy ezt itt most leállítjuk, és nem fogy a tb-nk. A leállítás mellett döntöttünk. Így csak egy hónapot kell kihagyni, és novembertől indul a korábban bevált short protokoll Decapeptyllel és gonallal. Szóval nekünk majd a Jézuska hozza a gyereket.
Az okokról: arra jutottunk, hogy a stressz miatt volt, ez a szept-okt-em sokkal stresszesebb volt, mint más időszakok. Doki is mondta, hogy ilyenkor a női szervezet képes leállítani minden peteérést a külső hormonkezelés ellenére is. A november nyugodtabb lesz, ebben biztos vagyok.
Sőt, valahol azt olvastam, hogy vannak olyan időszakok az év során, amikor egy nő könnyebben esik teherbe, meg amikor nehezebben. Az első terhességemet december elején hoztuk össze, ezért is bizakodom, hogy tényleg a novemberi ciklus lesz nekem jó. Úgyhogy, ha nem is repesek az örömtől, de bizakodom.

Így viszont ma apa utolsó órája után autóba vágjuk magunkat, és berobbanunk a nagynéném temetésére, aki múlt pénteken halt meg 38 évesen, tüdőembóliát kapott. Eddig kicsit sajnáltam, hogy nem lehetek ott a temetésen, most azt sajnálom, hogy mégis. (Igazából az a legnagyobb baj, hogy valaki 38 évesen csak úgy összeesik az utcán és meghal.)

Puszi nektek!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta,
hátezek nemjóhírek.
Úgy látom ez a hét nem a miénk.
Sajnosmindenkinél tragédia történt.

Fel a fejjelés indulás a cél felé!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Felhívtam reggel a dokinőt és szigorú ágynyugalomra ítélt.
Mindent ugyan úgy kell szednem és pluszbaCalciumot enni.
Holnap reggel tesztet kell csinálnom és telóznom az eredményért.

Nagyon vérzek , úgyhogy nemsokreményt fűzök a teszthez.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Kisbuta :(
De milyen jó, hogy ilyen optimista vagy :wink:
És igen, tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó decemberben babásodni és szeptemberben szülni :wink: :lol:
Részvétem :(

Bonya a nőgyógyászodat nem tudod megkérni, hogy csináltasson vérből tesztet?
Az már kimutatná.

Meli háááát, nincs túl jól csemetém :(
Tiszta láz a drágám.
Egész nap csak sír és bújik.
Most pont sikerült letenni aludni. Remélem mire felébred hat a lázcsillapító.
Ha nem, akkor irány a doki.

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

Kisbuta:nagyon sajnálom hogy így jártál te is.Én is majdnem így jártam csak én ragaszkodtam a stimuhoz így még nem veszik el a támogatás.Csak akkor ha van beülti és nem sikerül.
Szóval 1 sejtem lett sajnos a múltkor de én úgy volt vele hogy ne álljunk meg a cél elött.
És bár nem mertem neked mondani de nekem is leesett a hormonszintem mint neked.De bíztam benne,hogy te sikerrel jársz.Ja és erre a sejt összeesésre ajánlják a 3 liter folyadékot a punkció elötti este.Sajnálom de tényleg jó hogy optimista vagy! :lol:

bonya:akkor még nincs veszve semmi?????? Akkor holnap reggelre drukkolok és szorítok nagyon!

I.Móni:hát ez nem jó hír hogy beteg a lányod.Dokinál voltatok? Mit mondott?

Kép
Kép
melánia
 
 


Segítség!!!!!
A múltkor a dokinő azt mondta nekem hogy ha a tb reménytelennek látja az esélyt a babára akkor elveheti a támogatást.Eléggé megijedtem.
Na most ma voltam a házidokinál de nem volt ma úgyhogy az aszisztens közölte hogy a főorvosnő nem örült hogy lombikkal táppénzen vagyok.Utánna néz a tb-nél ennek.Szóval nem tudom hogy mi lesz ha a főorvosnő még jobban belekavar a dolgaimba a tb-nél.
Ti egyáltalán nem szoktatok táppénzen lenni lombikkor? Akkor hogy oldjam meg? Főleg beülti után? Meg addig is?

Kép
Kép
melánia
 
 


Jó reggelt!

Nos a teszt negatív!
Írtóra vérzek!!!

Majd jövőre új év új remény!!!

Móni,
pusszantom a kicsi lányodat gyógyuljon minnél hamarabb.
Ő a mi reménységünk, nem szabad betegeskednie!
Pusszikáld meg helyettem is .

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Kicsikém egyre rosszabbul van :cry:
Az éjjel 39,8 volt a láza. Alig bírtuk levinni.
Reggel a doktornőnél kezdtünk. Vírusos torokgyulladás.
Készüljek fel, hogy még pár napi lázas lesz.
Semmit sem fogad el, még a cicit is elutasítja :cry:
Remélem nem szeretné magát végleg leválasztani :cry:
Bocs most csak ennyi, hív

puszi

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok!

monic: beírtam hozzád az adatot.

meli: sajnos a házidokik elég furcsák tudnak lenni. lombik alatt, miután sűrűn kell mennem vérvételre, uhra, így táppénzen hagy. de a beülti után mindig le akarja zárni, mondván, pont eleget voltam otthon. ekkor a kaáliból ad a doktornő ajánlást arra a 2 hétre, amivel még otthon tudok lenni. nem szabad feladni, mindig csak előre nézni!

bonya: nagyon sajnálom. :cry: :cry: :cry: ölelést küldök neked.

kisbuta: sajnálom, hogy le kellett állnotok. de hajrá novemberi kezdés!

móni: gyógyulást kívánok a kislányodnak!

rólam: haladok a vizsgálatokkal, eddig minden negatív.

katica
katica30
 
 


Sziasztok.

Katica:de régebben te is táppénzes voltál vagy nem jól emlékszem? Utánna lettél fizetetlenen?
Az jó ha minden negatív,csak így tovább!

bonya:hogy vagy? Sajnálom hogy nem sikerült. Kisírtad már magad és újra talpraálltál? Vagy te nem vagy ilyen szomorkodós utánna?

I.móni:miujság? Láz,étvágytalanság,stb? Remélem gyógyul már a picike.

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok!

meli: nálam ez kissé bonyolult.

móni: kislányod hogy van?

bonya: ölelést küldök. hogy érzed magad?

katica
katica30
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm az érdeklődést. Kiscsibém jobban van végre.
A péntek nagyon-nagyon rossz volt, láz étvágytalanság, harc a kortyokért.
Szombaton már kisebb láz és pár falat kaját is elfogadott.
Ma reggel meg már úgy kelt fel, hogy utána rögtön ment randalkázni :lol: :lol:
És a cicit is elfogadja újra :lol: :lol:

Meli nem lehet, hogy jobb lenne egy kicsit vissza menni dolgozni?
Segít elterelni a figyelmedet :roll:
Mondjuk 20.-a mindjárt itt van :roll: :lol:

Bonya hogy vagy drága?
Megvan már mikor kezditek a következőt?
Ne gubózz be kérlek szépen. Annál rosszabb nincs.

Kisbuta a novemberi kezdésig méregtelenítesz?
Az is segíthat :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


sziasztok!

móni: örülök, hogy jobban van gréta.

többiek merre vagytok?

rólam: holnap újabb vérvétel, immunvizsgálat lesz.

katica
katica30
 
 


Sziasztok,

itt vagyok ám én is, csak mostanában nem nagyon érek rá.

Móni,

örülök, hogy Gréti jobban van! :wink:

Katica,

drukk a holnapi vérvételhez+++++++++++++++++++++++++++

Melánia,

sajnálom, hogy szemétkednek a táppénzeden, nekem az a véleményem, hogy az ilyesmi a házidoki pozitív hozzáállásán és leleményességén múlik :roll:

Kisbuta,

sajnálom, hogy nem lett punkció :cry:

Bonya,

hogy vagy?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma beszéltem a doktornővel és következő ciklusnál kell bejelentkeznem ciklus közti vizsgálatra.
Azt javasolta , hogy vegyek Ginex-et és sok vitamint egyek.
Ismeritek ezt a bogyót?

Móni,

örülök, hogy Gréti jobban van, itt a jó idő most már tud szaladgálni és a D-vitamint gyűjtögetni.

Katica,

mi volt ma a Kaáliba? vérvétel eredmény mi lett?

Melánia,

osztom Monic, véleményét szerintem is a házi dokin múlik, hogy mire vesz táppénzre.

Kisbuta,

sajnálom, hogy nem lett punkció , ne keseredj el tudom az nem vigasz , de legalább megmaradt egy lehetőség.

Monic,
mi jót csinálsz , hogy nem érsz rá?
Kis pocaklakóval mizújs?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Katica, nem vesztem el, csak átalakultam szüretelővé, így nem volt időm jönni. Remélem minden vizsgálatod rendben lesz.

Móni,
én ezekhez nem nagyon értek. Mivel lehet méregteleníteni?
Örülök, hogy a kisasszony újra rendedltenkedik, akkor jó a gyerek, ha rossz...

Bonya,
hol vagy? Hiányzol nekünk!

Melani,
és akkor most szerdától visszamész egy hétre, vagy hogy oldod meg? (Nem tudsz a főnöknek valami kompenzációt ajánlani a lógásokért. Pl. túlórában ledolgozod máskor, stb.)

Monic,
én is sajnálom kicsit, de azt hiszem, jobb így. Tudod építkezünk, zűrös hónap volt a mhelyemen is, és erre jött rá a szüret, meg a szívbeteg nagymama istápolása (nem könnyű, mert még mindig mindent úgy akar csinálni, mintha húsz éves lenne, alig bírjuk lefogni, és ez nagyon fárasztó.) De én hiszek benne, hogy a november-december jobb lesz. Cserébe már elkeztem begyűjteni a karácsonyi ajándékokat, mindent elsimítok, hogy mikor eljön az én időm, akkor már ne legyen semmi dolgom a világon.

Kép
kisbuta
 
 


Bonya,
hihi, amíg írtam, te addig jöttél. :D

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok.

kisbuta:egyenlőre jövőhét hétfőig táppénzes vagyok.Akkor lesz a második uh-m.Ha a dokinő lesz mert azt mondták hogy akkorra be van írva szabira.Telcsiznem kell elötte.
Utánna fizetetlen szabin gondolkodunk.Itt a neten találtam hogy törvény van rá hogy ilyet is lehet kérni lombik kezelés alatt.Aztán meg megint táppénz lesz ha lesz beültim.Persze sok a kérdés még így is bennem.Hogy mit szól a főnököm meg hogy mikor mondjam meg neki.Mit mondjak neki hogy miért nem tudok tovább táppénzen maradni? Úgyhogy sok itt a kérdés.Holnap temetés is lesz.Meg telcsiznem kell a főnöknek mert kaptam a tb-től egy levelet hogy eltünt a táppénzespapírom.Miért is mennének simán a dolgaim.
Már vásárolgatsz karácsonyra.De ügyi vagy.Hajrá a stresszmentes ciklus!

Kép
Kép
melánia
 
 


bonya:nekem még sose mondta ezt a ginexet de hallottam már róla.Jó kis ára van de a cél érdekében mindent.
Hogy vagy? Ja és hogy hogy ilyen hamer már mehetsz a dokinőhőz?

I.móni:hogy vagytok?

monic:pocaklakó hogy van? Te dolgozol így kismami ként vagy kímélő üzemmódban vagy?

Katica:??????? Kitartást a vizsgálatokhoz!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok lányok!

Hol vagytok????????????????

Katica mi lett az eredmény?

Kisbuta Ha tartasz 4-5 gyümölcsnapot már az is segít méregteleníteni. Plusz csak szénsav mentes ásványvizet vagy csapvizet kell inni.
Bonya ezt neked is ajánlom. Most nagyon sok méreganyag jutott a szervezetetekbe. Ezáltal segítetek, hogy könnyebben regenerálódjon a testetek.
http://www.vitalland.hu/meregtelenites

Melani Grétike teljesen egészséges :lol: :lol:
Randalkázik ezerrel. Minden kópéság megtalálja :lol: :lol: :lol:

Monic holnap aztán gyere és hozz képeket a kicsikéről :lol: :lol:
Képzeld, sógornőm is holnap megy 4D-re :wink: :lol: :lol:

Lányok zavarna titeket ha tennék fel képet Cicusomról?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni,
nem, nem zavarna! Sőt!!!

Köszi a tippet, meg fogom csinálni, tutti jól fog esni!

Melani,
nagyon drukkolok, hogy elintéződjenek a papírjait. És NYUGALOM!

Monic,
bizony, kérünk képeket, és persze nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy fiú vagy lány?

Bonya,
mi van veled??? Hogy vagy?

Katica,
drukkolok a vizsgálatokhoz, kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle.

Kép
kisbuta
 
 


Bonya küldtem neked képeket az emailodra csak elfelejtettem aláírni :oops: :roll:

Kisbuta :lol: akkor pár kép az engedélyeddel :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szívből kívánom, hogy rövid időn belül legyen nektek is ilyen édes kis haramiátok :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

Móni,
drága vagy megkaptam a képeket , hát nincsenek szavak a kis drága csöpségre.
Zabálni való kis teremtés.
Szerintem időnként küldhetsz nyugodtan képeket , mert legalább lelket önt belénk , hogy nem szabad feladni.

Köszike a méregtelenítős oldalt, hasznos dolgokat találtam.

Monic,várjuk a képeket!

Ma elpakoltunk a kalocsai házból, már csak a kutyust kell elhozni.
Tiszta ideg voltam , hogy minden rendben menjen. Már csak itthon kell elpakolni a sok bazárt.
Nem tudom mi van velem , a melkasomon szoktam napok óta szorítást érezni és a szivem a torkomban dobog, belső feszültséget érzek.
Remélem nem kezdődő pánik betegség.
Úrrá leszek az állapotomon és próbálok lazítani, csak én semmit nem mutatok kifelé most is aki nem tudja , hogy nem sikerült észre sem veszi a fájdalmamat.
Pocakom is szurkál rendesen ahogy az endó szokot helyezkedni.
Majd jövő hónapban kiderül mizújs odaben .

Meláni,
remélem megoldódik ez a táppénzes mizéria.
Én is a stimu kezdete óta táppénzen vagyok, mondjuk nálunk más a helyzet , mert veszélyeztett munkahelyen dolgozom.
Én még egéz hónapban táppénzen leszek, utána a maradék szabimat kiveszem , mert dec. 15-ig el kell fogyasztani őket.


Kisbuta ,
talán jobb is , hogy a sok probléma mellett így alakult.
Minden rendben lesz körülötetek is és azután indulhat a prjekt.

Katica,
gyere jó hírekkel , hogy minden eredmény szuper!

Valaki most már elindíthatná a jó szériát, mert mostanában elég sok rossz dolog történt mindenkivel.

Pusszantalak benneteteket.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Móni,
rossz lett volna, ha ebből az élményből kihagysz, nagyon édes a kis csöppség!
Jól látom, hogy elcsomagolta magát az egyik konyhai fiókba??? :shock: :lol:

Kép
kisbuta
 
 


Sziasztok!

Elnezest, hogy igy ismeretlenul irogatok :).
csak a gynex-szel kapcsolatban irnek par dolgot:
nekem a nodokim javsolta, hogy szedjem, es nekem nagyon nagyon bevalt. A premenstruacios gorcsoket is csokkenti, jot tesz a hormonoknak, pajzsmirigynek meg egy csomo mindennek (szep kis orvosi kifejezes) . Energy-s termek, ra lehet keresni a neten, es minden igaz, amit irnak ra.
Mindenkinek javasolom!
(arat illetoen, szerintem azert kibirhato: 4900 Ft, es kb fel evre eleg, ha naponta 3 cseppet szed az ember-annyi az alap adag).Szegeden ket helyen lehet kapni (Hargitai utcaban es Mars teren) Ha kell meg info nyugodtan irjatok!

Amugy en is Kaalis vagyok, elso lombik elott...
Mindenkinek mennek a drukkok!

szep napot mindenkinek
amina09
 
 


Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina,
köszöntelek köztünk, szívesen venném ha csatlakoznál hozzánk.
Köszike a Gynexes infót, ma megvetem és 5900.- -ba került.
Nekem úgy javasolták , hogy 1 hétig 3x1 csepp utána 3x2 és 3. héten 3x3 csepp. akkor 1 hét szünet és utána vissza felé csökkenteni az adagot.

Írj magadról!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Monic,
mit mondott a doki?
Egy kis kommentárt kérnék a fotókhoz.
Amúgy mizújs veled mostánaban?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya :D végre hallunk rólad is.

Monic, látszik, hogy én még nem voltam a te helyzetedben, mert én annyira nem látom, amit látni kéne, de ha a doki azt mondta, hogy fiú, akkor az. Nagy élmény lehetett a mai nap! :D

Amina,
szia! Gyere máskor is! Kinél vagy? Mikor kezdesz? Hol tartasz éppen? És mi nálatok a baj?
Ja, és persze mi nagyon tudunk drukkolni, hogy sikerüljön! :D

Kép
kisbuta
 
 


és persze gyertek szavazni:

www.forint.hu

Kép
kisbuta
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: