Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagyok - nekem is egyszerre vagy 3 dolog (munka) fut párhuzamosan, holnap pl. vidéken leszek, jó messze.

Találka jó ötlet, csak nem tudom, mennyire lakunk messze egymástól, pl. ha jól látom, Bikfy Bács megyei (csak nem Kecskemét?).

Nem, nem vette fel a telefonst és nem is hívott vissza. Mindjárt megpróbálom újra. De tegnap volt egy mélypontom, legszívesebben elutaztam volna fél évre a világ másik oldalára, annyira besokalltam ettől az egész kilátástalanságtól. (És ezt komolyan fontolgattam.) Na, de ma lefoglal dögivel a munka, süt a nap, így a depi is kicsit alábbhagyott. :)
judit29
 
 


Nem jó ez így sehogy sem... :roll: mióta olvastam a hozzászólásod azon agyalok mit lehet tenni hogy ez javuljon valamit..írjunk levelet a házon kívülnek? Ez is csak ebben az országban van így, hogy ennyire leszarják a betegeket még ha keményen fizet is....

ezek a hozzáállás siralmasan és egyáltalán nem humánus

Api leletei elvileg 1-2 nap alatt lesznek meg a ami vérvétel után.
Nekem viszont ma se jött meg...ez persze pont semmit nem jelent
volt már rá példa máskor is aztán semmi sem lett..
Melleim érzékenyek ez akár premenstruációs tünet is lehet...
Néha elég furán érzem magam de ilyen is volt már számtalanszor korábban...úgy hogy nem gondolok még semmire...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike,
én azért titkon szorítok neked! ;)

Ó, hát ez a "küzdelmem" az eü.-vel még nem is a legszebb... Van ennél bosszantóbb is, ami viszont még alakulhat úgy, hogy elmeséljem valamelyik csatornának.
judit29
 
 

 
 

köszi :)

nem semmi..az egész élet egy rohadt nagy megalkuvás :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!

Mi ez a depis hangulat kérem szépen? Én is napokig voltam magam alatt, de ahogy megjött a jó idő, már jobb a kedvem is. Muszáj erősnek lenni. Most futamodunk meg a siker kapujában? Juszt se!!!!! :D

Judit!
Na van eredmény? Felvették a telefont?

Mencike!
Dukkolunk nagyon! :wink: Hátha most történik meg veled a csoda. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szép estét Bikfy :)

Az élet kiszámíthatatlan, majd nemsokára kiderül...nem élem bele magam semmibe..még ha pozitívan alakul akkor sem..legalább kevésbé érint rosszul ha az eddigiek szerint alakulna megint :roll:

dehogy depizünk, csak megbeszéljük a való világi tapasztalatainkat ahol szó szerint a LÉT A TÉT :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szép estét Lányok!

Remélem mindenkinek jól telt a ami nap. Judit milyen volt az út? Végül is sikerült elérned a dokit? :roll:

Tanácsot kérnék Tőletek: Mikor teszteljek szerintetek?
Ma se jött meg..pedig ma már elmúlnia kéne, elvileg ma lenne a 3nap ha megjön...az még nem olyan sok idő..de amiért kérdezem:
ha kicsit jobban kell erőlködnöm a wc-n, rózsaszínes hüvelyváladékot tapasztalok...ha lazán simán megy a wczés akkor nem.
Viszont a második terhességnél is tapasztaltam kicsit ilyen rózsaszínes cuccot (erőlködés nélkül is)és kaptam is a dokitól utrogestánt.
Mi van ha ilyen kevés idő után nem mutat ki semmit a teszt ,ám ha mégis lenne valami akkor meg kellene a gyógyszer minél előbb..(amúgy maradt a múltkoriból, úgy hogy van is itthon) ha meg ok nélkül szedem még jobban eltolja a mensit :roll:
Bocs hogy ilyeneket kérdezek de most tanácstalan vagyok...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Most rögtön tesztelj! Már a kimaradt mensi 1. napján is mutatnia kell a tesztnek, ha az pozi. És ha az, akkor irány progeszteron pótlásért. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy!

Sajna most nem tudok, már dolgozom...ráadásul most enyhe alhasi érzékenyéget is érzek, mint mikor megakar jönni...ha ma se lesz semmi, holnap reggel tesztelek :)

Te jól vagy, túl vagy a sok melón? :wink:
Remélem Judit sem veszett el és rendben hazaért tegnap :D
Katapetra :cry:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Az a görcsölgetés még akár terhestünet is lehet. Drukk-drukk. :wink:

Miért, hova utazott Judit tegnap, ahonnan így várjuk? :shock: :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


úgy legyen Bikfykém..egyenlőre még nem jött meg :wink:
Azt mondta vidékre megy valahova... :)
Api fsh-ja alacsony így kellneki a gógyszer amit a doki írt.
Na ez is egy szép kaland volt délelőtt..megint nem akarták megmodani, mire mondta hogy megkaptaa gyógyszert ha az eredménye indokolja szedni kell..jöttek megont a szokásos süket dumával hogy csak a doki mondhatja meg...momdtam hogy ne vucceskedjen mert megírt recept van..erre megmondtam de csak az fsh-t a többit ( tesztoszteron , lh, prolkatin, tsh) azokat nem..majd a Füéöp a konzin elmondja...mondtam ok de egyenlőre 4 napja késik lövésem sincs mikor találkozunk vele..erre azzal jött ha nem is lesz szükség a dokira egy végső konzi akkor is lesz és ott végre mehkaphatom az áhított leleteinket...ingyér..
huuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrááááááááá :?
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Itt vagyok, megjöttem. Éjfélre.
Doki tegnap sem vette fel, ma még nem próbáltam, annyi munka van, és hulla fáradt vagyok.
Mencike,
teszteeeeelj! :) Attól is függ, mutat-e valamit, milyen érzékenyet veszel. Őszintén szóval én sajnáltam mindig kb. 2ezret adni érte, így olyanokat vettem, amelyek kb. 7 napos késénél mutatták szépen a babákat - de ott már mutatta a dm-es párszáz forintos is. :)
judit29
 
 


Szia Judit! :)
Épségben hazaértél ez a lényeg :wink: meg hogy nemsokára itt a7vége :wink:
Meló nekem is sok van, pláne hogy csúsznak a határidőkkel mások. De látszik abból is ahogy ez előző üzit írtam :oops: kissé kapkodva :oops:
Jól szólsz, én sem vettem olyan drága teszteket, főleg nem így hónap végén :roll:
egyébként van is otthon, de hazafelé menet veszek egy másik fajtát is. Mindíg kétfélével tesztelek pár nap különbséggel.
Igazságot megvallva idegesít hogy negatív lesz..pedig egyenlőre a jelek sitmmelnek..de annyiszor át is vágtak már :shock:
holnap reggel kiderül :P
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Szorítok! :)
judit29
 
 


Édes vagy köszönöm :)
Én is drukkolok hogy végre tudj velük kommunikálni :roll: :wink: :)
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Helló Csajok! :)

Meg volt a teszt, igaz nem ma reggel hanem még tegnap du. ahogy hazaértem...negatív lett..
viszont továbbra se jött meg. Enyhe vérzést tapasztalok a méhnyaknál, de normális menses még nincs.
Lehet ez annak a jele csak most ennyit késik.
Vagy elkezdtem klimakxolni és így kezdődik :roll: várok még a 7végéig,aztán ha nem lesz változás irány a doki..mármint a sajátom :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Sajnálom, pedig nagyon reméltem, hogy összejön.

Ezzel az egyre kitolódó ciklussal én is sokáig voltam így. Mindig azt hittem, terhes vagyok, holott egyszerűen csak a PCOs-em kezdett rajtam elhatalmasodni. Én továbbra is javasolnék neked egy cukorterhelést ahol néznek éhomi és terhelt inzulint is. Sok mindent elmondana.

Ugyanakkor azért ne izgulj, mert ez lehet a stressztől, vagy bármi mástól is. És azért ez még nem olyan nagy csúszás.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mencike,
azért még pár nap múlva, ha addig sem jön meg igazán, egy tetsztet megérhet! Tavaly először én is pár nap késésnél teszteltem, ami nem mutatott semmit, egy héttel később pedig már egész jól látszott a két csík.

Bikfy,
ez a pcos és az ir undok egy dolog! Nálam is kicsit hosszabbodtak a ciklusok (kb. 31 napra), az inzulinom a 60 perces mérésnél 33-ig fölszaladt, még ugyan egyik orvos sem mondta, hogy bármi is lenne, de szerintem jobb odafigyelni. A diétádat összeállította orvos? Mi a fő alapelv? Minél kevesebb szénhidrát, sok mozgás?
judit29
 
 


Sziasztok!

köszi a tanácsokat. :)
Nem szokott késni amúgy, legutoljára a második missed abot követő hónapban késett egy hetet, de az normális..az elsőnél is így volt...
amúgy 15 éves gyógyszerszedés alatt 28, utánna 30 naposak voltak a ciklusok kihagyás nélkül..
Most a február miatt eleve tolódott, de már ahhoz képest is csúszik..megjönni még mindíg nem jött meg.
Megjövésnek a normális vérzés számít, nem az ami a szervezeten belül van és a tisztaségi betéten sem mutatkozik meg.
Csak amitt most csúszik a hycosy is.. :?

Most tutti nem lesz pénzem több magándokira..meg elegem is van belőllük jó sok időre..majd ha nem lesz semmi 7végéig konzultálok a saját dokimmal mi lehet ez, ill a inzulinos történetről is. :wink:

Remélem Ti jól vagytok :) :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Hú, ne is mondd! Úgy nagyjából 200e körül tartok a magándokizás kapcsán október 1. óta. Brutál sok!

Nagyon szép idő van és dögmeleg. :)
judit29
 
 


élvezd ki jól ha van rá módod mert 7végére elromlik :(
igen, tokkal vonóval nekem is van ennyi már az tutti :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Judit!

Igen, összeállította, megmondta mikor mit ehetek. Megvan hogy mikor mehet lassú felszívódású és mikor mehet gyors felszívódású ch. Különböző mennyiségű ch adagokat ehetek. Mivel nekem nagyon pici a súlyom, így szeretnék az orvosok, ha híznék is. 220 gr mehet egy nap. Napi 5+1x kell ennem, 3 óránként elosztva. Be kellett iktatnom egy pótvacsorát is.

Ezen kívül minden nap futok olyan 5-6 km-t és szedek Mercformin XR-ből elég nagy adagot, mintegy 1500 mg-ot.

De nekem nagyon szépen rendeződött az alapbetegségem. Pedig az én 120 perces inzu szintem 110-120 körül volt a cukrom meg 10-es.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
ez a futásmennyiség nem semmi! Minden elsimerésem! Persze csak jótékony hatása van, akkor mindent a cél érdekében. Kár, hogy nem errefelé futsz, csatlakoznék.
22 dkg szénhidrátot tartani sem lehet egyszerű.
Van rá kilátás, hogy egyszer elhagyhatod vagy legalább csökkentheted a gyógyszert?
judit29
 
 


Judit!

Nem tudom, hogy elhagyhatom-e valaha a gyógyszert. Szeretném, de még mindig jobb, mintha inzulint kellene szúrnom.
Igyekszem mindent megtenni, hogy odáig sohase jussak el. Nagyon vigyázok magamra.

KépKépKép
bikfy
 
 


Futás ügyileg mostanában azért nem vagyok olyan ügyes, igen sokszor sumákolok. De ha most jön a jó idő, akkor újra elkezdem. Van, hogy kisebb adag esik jól, van, hogy nagyobb adagot sikerül letudnom. Nem is a mennyiség a lényeg, csak az, hogy napi 30-40 perc aktív mozgás meglegyen. És hogy utána én jobban érezzem magam. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt Lányok!

Bikfy gratulálok én is kitartásodhoz. Nem semmi odafigyelés kell mindehhez. Valójában ezt csak az tudja igazán szerintem aki benne van..Mindig lenyűgözve állok ezelőtt a teljesítmény előtt :)

Judit meglátogattad a update boltot? :wink:

Jövőhéten irányítok a dokihoz mert eset megint "érdekes élményem " volt...

most még süt a nap...legalább jól indul a nap.és ma óraátállítás ne felejtsétek el :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


megjött :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Igen, sok kitartás kellhet hozzá, de gondolom úgy azért könnyebb, ha van valami, ami arrafelé sodor. Pl. leküzdeni az IR-t, babatervek, stb. Nekem ha azt mondanák, minden nap másszak fel eg villanyoszlop tetejére, és akkor egészséges leszek és gyerekem is lesz normálisan, biztosan megtenném.

Mencike,
:cry: de lesz ez még másképp is, hidd el! És reméljük a természet segít benne, nem is Fülöp doktor! ;) Egyébként a két baba között volt egy időszak, amikor azt hittem, sosem fog sikerülni újra. Majd amikor már arról győzködtem magamat, hogy mással kell magam elfoglalni az élet millió dolga közül, simán összejött.
judit29
 
 


Jaj, boltban még nem voltam, egyszerűen reggeltől estig a gép előtt kell kotlanom, egyszerre van vagy 2-3 projektem sajnos. Komolyan, ma a 10 éve nem látott unokaöcsémet is úgy rohantam el megnézni, hogy előtte és utána is dolgoztam. Még jó, hogy van, aki vegyen kaját a boltban, különben éhenhalnánk. De már kinéztem, hol van az üzlet - tőlünk kb. 10 percre gyalog - a jövőhéten csak eljutok már.
judit29
 
 


Mencikém!

Megjött? Szuper, gratulálok. :D Ha pozitívan gondolkodunk, márpedig csak úgy érdemes, akkor ez az új ciklusod 1. napja. És hátha ez a ciklus lesz a sikeres. Hátha ez hozza meg a várva várt kisbabád, úgyhogy fel a fejjel!

Judit!

Jesszusom, még hét végén is ennyi melód van?

Én igyekszem annyit pihenni, amennyit csak lehet, töltöm fel a lelkemet. Fülöp doki még fél év itthoni próbálkozásra ítélt bennünket. Háááááááát nem esett jól. Minden eredményünk tökéletes, se vírus, se baci gyerek meg makacskodik, nem akar jönni. Persze nem mondom, k...ra stresszes az életem időnként, de hát másnak nem az? Jó, sebaj, most megpróbálunk fél évig "csak élni" és nem törődni semmivel. Ha szeptemberig sincs bébi, akkor folyt. köv mondjuk egy inszemmel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Örülök Bikfy hogy legalább Nálatok van valami haladás :)
Akkor mindent bele, ne szusszanjatok, hajráá, hajráá:-)) :wink:

Juditnak nincs időpontja, én meg a februári leleteimet se tudom :roll:
Azért jó volt 5 napig azt hinni hátha összejött, végül is csak két tesztbe került.. :roll:

Judit csak kész lesz egyszer mind a három :wink: legalább van mit dolgozni, már az is valami :wink:
Aztán ha jövőhéten szép idő lesz sétálj el abba boltba :P
húú megyek is kiveszem a fagyasztóból a sütiket: fahéjas csiga, barackos-túrós:-))

Jó éjt Nektek, szép álmokat :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Én ezt már nem is értem. Hogyhogy nem kapsz időpontot lelet kiértékelésre? Mindjárt április. Ha hívod őket, mit mondanak? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt Bikfykém hogy majd a záró beszélgetésen mondják meg az eredményeket ha meg lesz az összes vizsgálat. Addig ha valami nem jó pl. hormon, esetleg lehetne kezelni..de mint nekem az a 1,5-2 hónap ha 41évet kibírtam gyerek nélkül...kb ez az általános hozzáállás. Az hogy kurvára idegőrlő a várakozás az sem számít...
Ugye most késett 5 napot..holnap felhívom őket hycosy időpontért(bár zsuzsika amiatt biztos károgni fog megint hogy nem első nap hívtam mert a dr.úr ideje limitált pffff...50ezres vizsgálat és limitált az ideje..beszarok...meg le is szarom.. :roll:
másik asszisztens azt mondta nem kell első nap telefonálni...most hétvégére esett az első, ez van.

ha meglesz végre ez is akkor lesz a záró találkozás, lelet kiértékelés és javaslat a továbbiakra...amit tuti nem itt viszünk véghez. :roll:

Amúgy apinak ferlantot kell szedni 3 hónapig, meg omega 3-at és tamoxifen tevat-t is. De ezért is harc folyt hogy megtudjam az fsh-eredményt amire már előre megvolt a recept amit ugye 1hónapig lehet kiváltani csak...
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Jó Reggelt Lányok!
Remélem jól telt a 7végétek és mindenki jól van:-)

ja nem ferlant hanem ferulant...
márc.31én lesz a hicosy
mencike
Budapest III. kerület
 
 


azt elfelejtettem : képzeljétek el, most keddre vagy szerdára akartak időpontpt adni, ami még csak a 4 ill 5 nap.
Hicosyt 6 és 13 nap között kell csinálni...végül is 31-e a 6 nap..de nem lesz az is még korai? nem lenne jó ha emiatt bármi gond lenne pláne 50.eft-ért :evil:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


kár hogy nem tudtok itt lenni..szerintetetk mit csináljak?
párom nem hajlandó szedni a ferulantot mert közel 9000Ft még ez is. Mennyi értelme van ennek az étrendkiegészítőnek..gáz ha nem szedi??
lehet hogy akkor a higosynak sincs értelme...vagy max annyi hogy magamat ebből a szempontból kizárhatom hogy nem miattam nem jött össze a dolog eddig..annyira de annyira elegem van :cry: :cry:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!
A márc. 31-e pont jó időpont, hidd el, tudják a dolgukat. Ha azt mondták jó, akkor ne kételkedj semmiben. Még mindig az a baj szerintem, hogy nem bízol bennük. Ezt így nem lehet. És túl sok mindenen izgulsz. Pedig ez lehet a legnagyobb gátja a teherbe esésnek. Ráadásul azt szokták mondani, hogy az átjárhatósági hónapjában megnő a teherbe esés valószínűsége. Neked megcsinálják a 6. napon, 1-2 napot pihengetsz és azután belehúztok. Pont ideális minden ahhoz, hogy teherbe ess. Csak nyugi.

A férjemet meg jól meg is csapkodnám, az biztos. Mi az, hogy nem szedi be, mert 8600 Ft? Akar gyereket, vagy nem? Ha javulnak az eredményei, hátha sikerülne spontán teherbe esned. Viszont ha így marad és mennetek kell mesterségesebb útra, akkor mit gondol? Az vajon mennyibe fogy fájni?
Ez nem lehet indok. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Semmi okom hogy megcsapkodjam..az eddigieket is teljesmértékben ő állta anyagilag. Az hogy ennyi tortúra után ő is itt tart az érthető...
Ezekben a szarháziakban bedig nem bízom jottányit sem...
ha 1x egy vizsgálat ideje 6-13 nap között van akkor ne ajánlgasson nekem 4 és 5 napra időpontot..
szeretném ha péntek lenne és végre örökre elfelejthezném ezt a bagázst a róbertben...
mesterséges pedig 98%-ban nem lesz...én az egészségemet nem adom a párom meg a pénzét nem adja ilyen senkihézi szaroknak akik elvileg segíteni hivatottak.
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Te tudod, ha így érzel, biztosan így van jól.

Az, hogy nem akarod adni az egészséged.... hááááát, hidd el, én is milliószor megfogadtam, jól van, akkor ennyi. Elfogadom, hogy nekünk nem lesz gyerekünk. Van egy jó házasságom, akkor megelégszem ennyivel. De hidd el, ez egy nőnél nem így működik. Tapasztalatból tudom. Nem fogod tudni feladni, mint ahogy én sem tudom. Egy idő után mindig úgy elkezdett mardosni a gyerek utáni vágy, hogy na arra aztán tényleg ráment az egészségem.

Lehet, hogy most dühös vagy, megértelek. De muszáj bízni!!! :wink:

Ölellek és kitartás! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


köszönöm a pozitív szavakat :)
az ember életének előzményeit csak az érintettek tudják..nem véletlen hogy eddig húzódott a dolog ettől akapcsolattól függetlenül..
hidd el tudom miért mondom..
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Mencike!

Gondoltam, hogy az ember nem önszántából vár a gyerekre 41 évet. Szinte biztos voltam benne, hogy valami komolyabb dolog húzódik meg a háttérben.
Én már milliószor mondtam, hogy megírom az életem regényét, szerintem vinnék mint a cukrot. :lol: De ahogy látom, téged meg bevehetlek társszerzőnek. :lol: Ha jól értem a szavaidat, lenne mesélni valód neked is. :D

KépKépKép
bikfy
 
 


minden bizonnyal lenne :wink:
függetlenül a közfelfogéstól vagy véleméntől mindenáron nem hajszolom ezt a dolgot. Tegnap amúgy megvette api a bogyót...
abban maradtunk ha minden más rendben van és ennek hatására sem lesz eredmény lezárjuk a témát..
én nem akarok ennek a dolognak az árnyékában és nyomása alatt élni...ő sem..azt pedig nem fogom hagyni hogy rámenjen a kapcsolatunk :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
csak meglesz az eredménye a küzdelmeinknek! Mencike, látod, az is meglett, hogy csak beszedi párod a gyogyókat!
Szerintem az a fontos, hogy tdjunk úgy együtt élni a küzdelmünkkel, hogy az nem lesz teljesen úrrá rajtunk, vagyis hogy mellette számtalan pozitív dologgal elfoglaljuk magunkat. Nekem ez bejön - azt hiszem máskülönben már vagy a diliházban vagy a temetőben lennék. Fel a fejjel és előre!!! Pl. én várom már a húsvétot is, leginkább, mert remélhetőleg nem kell dolgozni, és jól el lehet majd tölteni az időt: kis főzőcske, kis kirándulás, dvd-k. :)
judit29
 
 


Elértem az orvost!!! Persze majd akkor hiszem el, hogy minden okés, ha már túl leszek a műtéten. Ja, de előbb ugye újra kell intéznem az anesztes laborokat (remélem, nem kell bemenni miattuk újra a klinikára - elég, ha a házio.-sal íratok beutalókat és megcsináltatom a vérvételeket). Aztán még el kell mennem az orvoshoz a leleteimmel, amiket átnéz és ad időpontot a műtétre. (Szerintem azért kell elmennem hozzá, hogy a kórházban már felismerjen...)

Éééés hétfőn meg megyek a másikhoz, aki jó lenne, ha végre továbbküldene az utolsó, immunos vizsgálatra is.
judit29
 
 


Szia Judit :D
végrevégrevégrevégrevégrevégrevégrevégrevégrevégrevégrevégre :wink:
épp elég hogy szurathatod magad újra, de legalább van némi elmozdulás :)
Mi elutazunk húsvétra :) ott tartanánk már, de jó lenne :wink:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


:) Igen, talán már egy lépéssel közelebb vagyok. TSH-t kellene nézetnem egyébként is, szóval végülis próbálom nem bosszantani magam, hogy újabb köröket kell futnom.

Mindjárt ott tartunk, hamar elrepül az idő! És addigra túl leszel a hycosyn!!!!!!! Sőt, már csak kettőt kell aludni addig!!!
Akartam írni már, hogy ne aggódj, hogy korai!!! Látni mindent fognak. Azért 6. és 14. között jó, mert akkor már nem vérzel, viszont a ciklus első felében vagy, vagyis azt gondolják, valószínűleg nem vagy terhes. Az a lényeg, hogy túlleszel végre és kész!
judit29
 
 


értem...én már amúgy se igen vérzek :roll: bár a pilates oktatóm szerint a 3 nap a normális...
kb az utóbbi fél évben lecsökkent 5-ről 3 napra...mióta diétázom...igaz úgy hogy most az eleje és a vége nem olyan pecsételgetős, barnázós csak bőséges végig aztán mint amit elvágtak vége lesz..biztos ez a klimax jele :wink: :roll: :shock:
tsh-t nekem is kellene nézetnem..tavaly nyáron nézték utoljára..hogy itt most csináltak e arról lövésem sincs de szerintem nem...3, 23 napi ciklus hormonokban ez nincs benne

Diéta: Juditom, voltál update boltban?:-)

arra gondoltam kipróbálok egy women's crame nevű progreszteron krémet. Sok dologra jó, pl. a kriminálisan lassú anyagcserémre, a minden ok nélküli pajzsmirigy alulműködésre, és stb.
a doki is szedett velem anno utrogesztánt, de bogyóban nem szívódik fel állítólag olyan jól.2-3 hónapig elég egy tubus...alap terápiának nem is kell több..napi egy kenés
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Igen, hallottam erről a progi krémről már olyanoktól, akik használják. Állítólag megemeli a progi szintet szépen.

Túl vagy már a vizsgálaton? Vagy később lesz? Szorítok, hogy simán menjen!
judit29
 
 


Szia :)

óó ilyenkor én még dolgozom,nem tudok dokihoz rohangászni, 17:20-ra kell majd mennem.. :?
és mit ne mondjak rettegek tőle, de ezt már megbeszéltük. :roll:
mencike
Budapest III. kerület
 
 


Ne rettegj tőle, használni nem használ. Legfeljebb árt, mert egy görcsben leszel. Mondd meg az orvosnak, hogy félsz tőle és mindenképp szeretnéd, ha figyelne arra, hogy épp mennyire bírod jól vagy rosszul. Nálam kérte is az orvos, hogy szóljak, ha fáj, ne várjam meg, ameddig ő úgy gondolja, hogy fáj.
judit29
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: