Új privát üzeneted érkezett!

Szia Sajti! :)

Olyan jó volt látni Téged is a találkozón! Nagyon szép voltál!!! :D

A csicsókát még nagyimnak is javasolták,mikor kiderült a cukra...
Nyersen elviselhető,én sajnos elkövettem azt a nagy hibát,hogy megfőztem :shock: borzalmas volt :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hope
üdv itt köztünk.

andi
ez már tényleg a finish innen már bármikor jöhet a kicsi Iza, de azért még várjon egy kicsit.
tényleg te kivel üzensz nekünk ha megérkezik a kis hercegnő???
örülök hogy jó volt a csapat a szülésfelkészítőn, nekem ez kimaradt az életemből mivel már Filip is császáros volt meg mivel utolsó napokban dőlt el hogy hol is fog megszületni Hanna.

kubu
jobb napokat nektek, az ágy is meg az ágynemű is jó.

Vicky
elég ha 2 évesen lesz neki ilyen ágya.
nekem Filipnek az volt a mániája hogy a pelenkázó szekrénye rá volt tolva a kiságyre és az belelógott az ágyában arra mászott fel és a szekrény elején meg lecsúszott, mikor először megláttam szívrohamot kaptam aztán gyakorolta minden nap....

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Vnbeni: ez jó hír!!! :)
Úgy látszik Tűű doki tényleg jó hírekkel szolgál,elhozza a reményt sokaknak ;) :D

És mikor kezdenétek?
Vendég
 

 
 

ann
örülök hogy rendben a vv, remélem hamarosan te is pocakot növesztesz majd.

vnbeni
nagyon köszönöm neked a könyveket , de ugye ezeket nem most az én kedvemért szkennelted be ???? nagyon aranyos vagy és tényleg meg voltam hatódva meg vagyok is, tényleg szuper meglepi volt nekem/ csajok csomó patchwork könyvet hozott nekem DVD-n /
mikor kezditek a következő beavatkozást???


sajti
örültem hogy téged is láttalak és hogy jól vagy.
remélem hogy te is nemsokára már babás leszel.

csicsóka nagyon is igaz el is felejtettem írni nektek tényleg jó cukorra...... apósom 20éve szúrja magát anyu csak 5éve cukros és jó rá.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Evolet:
Örülök, hogy már élőben is láthattalak! :)
Küldesz nekem is képeket? Email-ben tudod?

Estrella:
Nagyon édes a kis pindurka! :) Igazi pasis cuccokat vettél, szépek nagyon.
A Madárkához is gratula, lelkiismeretesen nevelgetitek, szépen megnőtt.
A cukrod talán a stressztől is megugorhatott, de szerencsére ez a vacsis érték már tuti! :)

Béku:
Én szép? :shock: :) :oops: :oops:
Ti voltatok gyönyörűek, a pocisok!!! Énisénisénis!!!
Maját megnéztem a tyubin, haláli!!! :D
Kérnék én is képeket, köszi (ill. linket). :)

Kubu:
Ajjaj, szegény Marcuska... Fura is volt, hogy olyan "jógyerekes" volt a talin.

Lukácsné:
Én csak néztem Hannát és Filipet a papájukkal, ahogy játszottak... Hanna teli szájjal vigyorgot, tán még sikkantott is örömében, ez volt a legszebb látvány a szememnek, áradt a boldogság belőlük! :)

Ildi:
Lili nagyon tündéri volt, bár őt nem sikerált igazán megdögönyözni, de nagyon édes csajszi! :D

Andrea:
Polcos sztoritól behasaltam!!! :lol: :lol: :lol:


Hope:
Üdv itt! Írj egy kicsit magatokról. Sajna sokan vagyunk, akik még várják a csodát, de annál jobban összefogunk és sesítünk egymásnak.
Dinka beszólások ellen fel kell vértezni magad, ne hagyd, hogy még neked legyen rossz érzésed ezek miatt! Te legalább mindent megteszel a baba érdekében, ez tiszteletreméltó, ezért dícséret jár és nem beszólás!

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Vicky:
Te tényleg fogytál, csak alig láttalak, folyton futkosóban voltatok.
Barbustól elájultam, gyönyörű a lányzó! :)
Margit-híd :lol: :lol: :lol:

Kubu:
Bocsi, hogy hagytam Lizát nyakláncot csócsálni, nem is tudom miért engedtem neki? :shock: Talán megörültem, hogy nálam van és nem is sír, talán féltem, ha rászólok és elveszem tőle, akkor pipa lesz rám... :oops: Olyan drága-szépséges baba!!! :)

KPN:
Majd, ha "marhára" ráérsz :wink: :lol: és van kedved, akkor a szülés-történetet várom ám nagyon! Bár én sem szívesen szakadnék el attól a szívrablótól a helyedben, aki pár napja pislog apára-anyára. :D

Zsuzsó:
Te is sugárzol, akárcsak a többi kismami! :)

Zsuzska:
Örülök, hogy jó volt a party! :)

VnBeni:
Akkor kezdhettek? Szólj és küldöm a p.nagolyókat!

Carla, Csucsu:
Sajna veletek nemigen sikerült dumcsizni, talán legközelebb. Addigra pedig Csucsunak és nekem is szép pocakja lesz! :)

Eszter:
Örültem, hogy láttalak, optimizmusod a régi! :)

Oroszlán
A következő talira már jönnötök kell! Meglátod, mennyi pajtija lesz a csemetéteknek. :)

Kisborsó:
Ó, látom te is névnapos voltál! : :D
Utólag is nagyon boldogságos nevednapját kívánok! :)

Judit:
Te merre?

Pá Drágáim!
sajt@
 
 


Jóreggelt! :wink:

Sajtikám, de jó látni Téged!!!! :wink:

Beni: Hú, ez nagyon bíztató, akkor mikor vágtok bele???

Erika: Hát én is fárszt kapnék ilyen látványtól, de asszem fel kell készülni még cifrábbakra is majd, bár tudom nem lehet... :shock:
Kis vigyori lánykád hogy van?
Lenne valami tipped, hogy örs vonzáskörzetben hol kapnék ilyen csicsókát pontosan?Intersparban? És ugye ez valahogy úgy néz ki mint a krumpli? Valami ilyesmi rémlik róla .... Ráállnék a témára, hátha nálam is beválna nyersen rágcsálni nass helyett pl? :wink: Bár mostmár javuló tendenciával bírnak a cukkeróim .... de az ördög soha nem alszi alapon baj nem lehetne belőle....

Borsóka: Merre vagy?????? Minden rendben ugye????

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi: Azért a csicsókára én terhesen rákérdeznék a diabos dokinál. Nem hiszem, hogy gond lenne belőle, de ki tudja. Jó a kép a facebookon. Szégyen, de nem mindenkinek tudom a nicknevét.



vicky79
 
 


Vicky: Igazából a szopi időszakra gondolnám..... amikor met-szünet lesz.... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sorrendbe próbáltuk.. :lol: :lol: :lol: Oroszlán, én, Zsuzsó, Estrella, Judit és végül de nem utolsó sorban Béku.... Klárikám sajna lemaradt most erről, de a talin elfelejtettük valahogy, most pótoltuk... és az őszin is majd feltett szándék, hogy készüljön ilyen kép, csak a szereplők lesznek mások, de ugyanúgy meglesz a kép, tudom... érzem!!!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


reméljük ezt a sorrendet a babák is olvassák. :lol: :lol: :lol:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 



üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Ann
Szuper, hogy végre lecsökkent a HCG!!!! /Fura, hogy ennek is tudunk örülni.../
Sajnálom, hogy minden vizsgálatot újra kell csináltatni, de hátha az immunológia meg a genetika kiszűr valamit, amit eddig nem vettek észre!!!
Mennyi idő lesz a kivizsgálás?
Mit mondott Sz., mi volt ez az egész, MK?
Remélem tud menni veled a párod vérvételre!
Ma meglátjuk a sima durumtészta mennyire viszi fel a cukrot...
Nem tudom, mennyire lett al dente, mert vacsi után főztem, és nem akartam összezavarni az értékeimet mérés előtt, nem mertem megkóstolni, lehet hülye vagyok...
A többi kajától nem lett még 8-as értékem, egyedül a legelső, de akkor marha ideges voltam anyu miatt. Ujjszúrogatást bírom, nem olyan vészes.
Utód szerintem katasztrófa, tegnap azért sem értem oda korábban a csajokhoz a Jánosba, mert próbáltam helyrehozni, amiket elrontott. Ahhoz képest, hogy ebből van diplomája, kb alapfogalmakkal nincs tisztában és teljesen figyelmetlen, meg pontatlan.
Pedig csak az egyszerűbb dolgokat veszi át, a többi megy a könyvelésre...
Jó lehetett a lelkész pszichológus, jó, ha van külső segítség, hogy az ember rendbetegye magában a dolgokat.

Eszter
Köszi a nyugtatást, ma már derűsebben látom a világot, végre aludni is tudtam :)

hope
Mi nálatok a baj?
Sajnálom a negatív tesztet :(
A kívülállókkal próbálj meg nem foglalkozni, tudom, nem könnyű... Aki nem volt ilyen helyzetben, szerintem sokszor nem is érzi, mennyire bántó, amit mond.
Ez a ne görcsölj szerintem mindenkinek a nagy kedvence...
Én mondtam otthon, hogy ha mégegyszer valaki megkérdezi, mikor lesz már gyerekünk, lenyomok valamit a torkán...

Vicky
Reggeli cukor: 6,6 :)
Ma kidobom a norbis galuskát a kukába, sajnos már nem tudtam lemondani, hoztam otthonról durumtésztát inkább.
A dokimat még nem hívtam a méhlepény miatt.
28 hetesen a nyitott méhszáj azért ijesztőbb lehetett!
De Bazsi nem nekem lesz, hanem Zsuzsónak :)
Nekünk még nincs nevünk, csak a kukiját mutogatta kisfiúnk a 4D-n, az arcát nem :(
A margitban fogok szülni, ami valahogy egy kórház a Jánossal, gondolom az üzemeltetés szempontjából, így ha előre látják, hogy baj lesz, visznek a Jánosba.
Örülök, hogy barbus jobban van!
Tegnap azért tűnt el mindenki, mert nagy közös szülésfelkészítő volt :)

kubu
Basszus, még mindig ilyen magas láza van M.-nak??? :(
Milyen matracot szeretnétek az ágyba?
Az ágy nagyon jó :)
Nem tudom, mi eza Chuggington, kell majd valami felzárkóztató tanfolyam :)

Zsuzsó
Nem jöttök jövő héten felkészítőre? :(
Nekünk elvileg az lesz az utolsó, hiányozni fog, azért nagyon sok mindent elmondtak...

Andi
Milyen volt a CTG?
Jó gyakran jársz Zolihoz is!
Anyukám a piacon vett csicsókát, tudom, ez nem nagy segítség.
Főzve ehetetlen volt, meg kéne próbálni nyersen... Külsőleg a krumpli és a gyömbér között van szerintem :)
Meglesem én is a képet FB-on :)

Sajt
Örülök, hogy előkerültél :)
Csicsókát Béku is mondta tegnap, most már azt hiszem megpróbálom...
/Most épp kaprot eszem tegnap óta mindenhez.../
Lehet hétvégén röptetjük már a madarat, de hogy hogy vadítjuk vissza...?

Vnbeni
Örülök a Tűű dokis jó hírnek!!! :)
Mikor kezdtek?

Béku
Én is megfőztem a csicsókát, ment a kukába az egész :(

Kép Kép
estrella22
 
 


csicsóka csak nyersen és igen piacon általában boltban nem ajánlom.
Andikám megkérdezem sógorasszonyt honnan hozza azt hiszem háztól az mégiscsak biztos helyről van de van vmi piac itt nem messze, azt szerintem Béku tudja tőle kérdezzük ???? sashalmi piac csak dunsztom nincs hol van , de már hallottam itt több embertől csak nem láttam :( :)

sajti
köszönöm az apa dicsit tényleg nagyon oda vannak egymásért és első perctől kezdve nagyon szereti apáját is, és amit néha leművelnek komolyan mondom hogy féltékeny vagyok rájuk néha :)
apának úgy dumál meg ha hazajön volt egy sztori mikor itt volt anyukám márciusban és meghallotta Hanna hogy hazajött apa de ugye elment kabátot cipőt lerakni meg kipakolt meg kézmosás amíg meg nem látta addig sírt , mondtam hogy gyere már be a konyhába mert épp főztem meg mosogattam nem tudtam kivinni, meglátta és azt a vigyort az arcán hát az mindennél többet ért....
remélem hogy nemsokára a te apa is gazdagodik ilyen élményekkel....

estrella
Chuggington =az olyan mint a thomas a gőzmozdony csak ez egy másik mozdony :) ----- ez volt a felzárkóztató tanfolyam, fiús anyukák majd megtudják :)

és akkor pár kép tegnap készült itt lent a kertben , nyuszi ül a fűben címmel :)

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Beni,
tök jó hogy kezdhettek és a laptető is veled van! :wink:

Sajti,
jó hogy jöttél hosszabban is! csak így tovább! :wink:

Estrella,
még nem tudom hogy utazunk-e apósomhoz. ha igen, akkor sajna kimarad a kedd. :-(
kíváncsi leszek a mai cukorra. a tészta mindenképp jó, akkor is ha picit tovább főzted.
madár-projekt nem semmi, nagyon ügyesek vagytok, hogy így helyrehoztátok.

Andi,
csicsókát én is piacon vettem de még nem mertem csak egy falatot megkóstolni. én mondjuk főzni akartam, de azok után amit a csajok írnak róla... :? marad a nyers verzió.

csajok,
ami még jól leviszi a cukrot, az a savanyú káposzta. ha nincs gyomor gond és találtok nem cukrosat, akkor érdemes megpróbálni!

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Estrella,
igazából meg sem kell kóstolni a tésztát. Mindig csakis annyi percig főzd, ami rá van írva a csomagolásra, 1 perccel se több ideig. A magyar ilyen jellegű tésztákon csk kb. perc van feltüntetve, é n csak olaszt szoktam venni, durum tészta szempontjából én abban bízom. Viszonylag olcsóbb és jó minőségű szerintem a sparban kapható colavita nevű tészta.
De barillának van tk.durum tésztája is, azt hiszem penne. Ez viszonylag drágább, dehát amennyit mi megehetünk belőle, ez jó sokáig elég nekünk. Mondjuk vicces, de ezek a márkák olaszo-ban a gagyik közé tartoznak, de nálunk nagyjából csak ezeket lehet kapni, van néhány olasz speckó üzlet, na ott aztán állati dolgok vannak, csak győzd megfizetni:))
Amúgy javaslok otthoni készítési pestokat, sugokat, mert a bolti üvegesek annyi tartósítószert mert cukrot tartalmaznak. És sok nagyon egyszerű recept van. Az se baj ha van egy kis robotgéped, azzal 2 perc alatt simán össze lehet dobni ilyen cuccokat.
http://www.olaszreceptek.com/pastarecept
http://www.grocceni.com/olaszoldal.html

Vnbeni, szuper hogy 0,00000001-es értékkel kezdhettek :-))

L.Erika makramézni nem szoktál? Én régen csináltam és annyira imádtam. Csak az a baj, hogy viszonylag haszontalan dolgokat lehet belőle készíteni, amit nem használnék. Mondjuk falidíszt, vagy tarisznyát :)))

Sajti, tényleg baromi jól néztél ki!!! Nagyon kis helyes voltál, a körmeid meg olyan szépek voltak!!
ann74
 
 


Köszi a csicsóka tippeket lányok... akkor piacos keresés lesz :) Sashalom tőlünk nagyon kiesik (több átszállásos) de az örsön van valami piac ha jól emlékszem?? Bár mi még nem néztük meg, mert mindig rohanás volt és egyszerűbb volt a spárban ügykezelni a dolgokat :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Főleg, hogy este mikor hazajártunk már nem is lett volna nyitva piac.....
Na de innentől majd a ráérős kismama a gyerekkel piacozhat is akár jöttében-mentében... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzsókám: savanyú káposzta ráadásul a szorulásosoknak is nagy áldás..... :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol:

Estrella: én is nagyon kíváncsian várom ám a mai értékeidet!!!!!! Jó lenne ha kevesebbet stresszelnél akár családtag, akár munkatárs miatt, mert tényleg megdobja a cukkerót.... (én már csak a hirtelen természetemmel tudom sajnos... mindig több jött ki, ha"bepörögtem"...)....Mindenesetre remélem hogy a lányok tippjei segítenek abban, hogy ne legyen romlás.. és tényleg 3-4 hét múlva már javuló tendenciára számíthatnál!!! :wink: Nagyon drukkolok, hogy így legyen!!
Tényleg, most végülis meddig jársz még melózni??????

Nálunk itt volt most a légkondis: úgyhogy a legionárius betegség lehetősége is elhárítva... kisamótozott a gépen mindent :)

Felzárkóztató tanfolyamra amúgy gyerekes anyukák..... lehet nekem is szükségem lesz... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Néha csak lesek ha ilyen téma merül fel... kb. mint mikor Rajó a munkatársaival telefonál és csak a kötőszavakat értem 1 mondaton belül :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


"Kispatak: Hát sikerült alulmúlnod Magad..... Kemény ezt kimondani, de talán tényleg jobb lesz hogy ha csak ilyen stílusú hsz-okra fut irányunkban Tőled, akkor a továbbiakban megkíméled a társaságot tőlük"

Szóval: köszönöm, a kedves búcsút, aki fenti sorokat irta, talán rájön hogy egy idősebb emberrel nem illik ilyen hangnemben beszélni, főleg nem ennyi év után. Sokszor el akartam menni, még mindenkor visszavártak. De tudok én olyant, aki nemcsak abbahagyta az írást, hanem még törölte is magát a babanetről. Talán nem véletlenül.... Ezzel ki lett szegényebb?

Amugy tudod mit, absz. nem vagyok kiváncsi már ami itt történik, mert nem pocsékolom rá az időmet, és kérem a priviktől is mindenféle megnyilvánulástól is kiméljen meg az, akinek csak fenti stilus jut eszébe.

kispatak
Vendég
 


Ann: hú ezek az oldalak-tippekkel!!! De jó!!!!!!!!!! :) Mindig bajban vagyok a változatosságot illetően, úgyhogy mentek is a kedvencek közé.... Innen aztán lehet csemegézni jódarabig!!! :) Köszi!!!!!!!!!!!
Te amúgy szoktál nézni cukrot is, vagy csak simán tartod a diétát? Kíváncsi lennék, hogy aki tényleg fegyelmezetten csinálja hosszabb távon milyen értékei lennének...

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


andikám
küldöm a vigyorit neked, szép napot még a nap is kisütött

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


andi ment pü

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Kispatak: Nagyon jól tudod, hogy ki írta, kint van a nevem az avatár mellett, szóval nem kéne adni itt a ....... nem is mondom ki mit....

De a hócipőm tele van már a pikírt megjegyzéseiddel!!!!!!! És úgy tűnik ezzel nem vagyok egyedül!.... Jó lenne ha végre leállítanád Magad!!!!!!!!!! Téged itt egyikünk se bántott - eddig! Mikor tavaly belédmartak, akkor is kiálltunk melletted.... De most Te (is) belemartál a társaságba.. úgyhogy tőlem személy szerint ezek után semmi jóra ne számíts!!!

És jössz a koroddal?? Ha ezzel jössz, akkor végiggondolhatnál dolgokat és lehetne annyi eszed, hogy Te sem beszélsz/írsz úgy a Nálad fiatalabbaknak, mint ahogy az utóbbi napokban csináltad. Legalábbis addig ne kérj ki Magadnak semmifajta véleményt!!

Mert Aki hozzám és azokhoz, Akiket én szeretek/és kedvelek - tehát ennek a fórumnak a tagjai - az ne csodállkozzon azon, ha ilyen véleményt kap.

Ha meg ahogy írod nem vagy ránk kíváncsi, akkor húzz el innnen, ne gyere ide napi szinten ledegradálni a társaságot!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hú de nagy az Isten állatkertje............ :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Csajok!
szuuuszááááá! :D :D :D

Andikám!
Te pláne ne idegeskedj!!!!!!
vikus82
 
 


Csajok!
a BMC-ben mikor bocsátanak el?12.héten?
mert az egyik ismerösöm Sz-hez jár és a 2.uh után elakarja bocsátani?! :shock:
vikus82
 
 


Vikus!Nálunk is úgy volt!1uh:petezsák kukk, 2.uh:pulzálás kukk....aztán ágyőő!(De hallottam már olyanról is,hogy vkinek késöbb intenek búcsút!)

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi!
aha!köszi
vikus82
 
 


Vikus: Ahogy én láttam/olvastam orvosa válogatja.... Sz. viszonylag hamarabb, a szívhang után már elköszön...... K. sok esetben a 12. hétig ott tartja a pácienseket - főleg ha extrém esetről (pl. ikresekről) van szó.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Kispatak,
a tisztelet kortól függetlenül mindenkinek kijár.
ezt minden fórumozótól meg is kaptad, erre te azt írtad nemrég hogy szánalmasak vagyunk... hol itt a kölcsönös tisztelet?! :evil: nem várok választ sem itt, sem priviben. :evil:

Vikus,
engem is elengedett volna Sz. doki szívhang után, ha nem ragaszkodtam volna annyira hozzá. :lol: :lol:

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Csajok,a csicsóka más nevén édesburgonya,pl. a Bosnyák téri (szombati) piacon kapható,de talán az Örsön is a zárt piacon,bár ott nem kerestem még,az elég szegényes piac...

Isten ments,hogy megfőzzétek,undorító!!! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asszem zöld leve lett neki a főzéskor,mintha valami varázsital készült volna,és a szaga.... :shock: nem kismamának való szag... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyersen viszont el lehet rágcsálni.
Az inzulin mellett nem tudom,hogy viselkedik,de cukrosoknak ajánlják,az tuti.
Mi nagymamámnak szereztük be,de én is kíváncsi lettem rá akkor,és azért vettem magamnak kipróbálásra.



Lukácsné: Hanna baba gyönyörűséges a képeken!!!!! :D :D :D

Sajti: nem tévedésből írtam ám!!! Tényleg nagyon szép voltál a talin!! ;)
Köszi a dicséreteket :)

Linket küldöm Neked is,meg Oroszlánnak is :)
Vendég
 


Vikus: engem petezsák kukucs után elengedett Z. Rákérdeztem, hogy máris? Erre azt mondta, hogy ez nem terhesgondozó :D :D :D :D Nem tudom mitől függ, hogy kit mikor :shock:

Kép
carla1227
 
 


A csicsóka az az édesburgonya??????? Hát eztsetudtam.. bár végülis utána lehetett volna nézni....... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy, ezen a néven viszont láttam már spárban is ha jól rémlik.... :wink: De ahogy javasoltátok valami piacon fogok nézni majd... :wink:

Klárikám: hogy vagytok??? Minden oké??? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Zsuzsi!
Te is Sznél szülsz?
vikus82
 
 


Andikám, köszönöm, jól vagyunk :D Már várom a genetikai uhut, hogy végre újra lássam őket, meg esetleg megtudjuk, hogy kik laknak bent :D Egyre nagyobb a hasam, napról-napra...
Örülök, hogy minden ok veletek is, tényleg óvatosba nyomjad a mászkálást. Izgiiii!
Én se tudtam, hogy ez az édesburgonya :shock:

Kép
carla1227
 
 


Hannát megzabálom :D :D az a mosoly...
És Estrella a kicsi fiatok...hát csak ámultunk apával tegnap, hogy kinyújtja a nyelvét, meg vigyorog...nagyon cuki!!!
Olyan jó, hogy már ennyire be lehet hozzájuk kukucskálni, nem?

Kép
carla1227
 
 


Óvatosban nyomom ne izgulj :) .... Képzeld itt van ma anyukám segíteni...... szerinted enged bármit is hogy csináljak??? Üljek le és polcoljam fel a lábam (ja nem mondtam, extrém bevizesedett tegnap estére.. most hozott zeller+fehérrépa... megfőztük azt eszegessem iszogassam....) :shock:
Amúgy már nagyon kíváncsi vagyok, hogy megtudjuk kik is az albérlőid!!! :)

Vikus: igen, Zsuzsó is szintén zenész... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi: igen leírom, hogy szánalmas alak vagy. Tudom én is, de nem csak én vagyok ezen a véleményen, hanem jó pár ember. Az is akit sikerült még a Babanetről is elkergetni nem csak eme fórumról, ahol tényleg most irtam utoljára, és nem privit hanem ezt

kispatak
Vendég
 


Na szívem, ez jó, akkor pócójjá :D Remélem lemegy a víz minél hamarabb!
Ne kapd fel a vizet, tudod az erkölcsi színvonal! :D :D :D

Kép
carla1227
 
 


Carla: hát még Nálatok milyen szép 4D-s felvételek lesznek majd,ahogy a 2 pirinyó simogatja egymást,egymáshoz bújnak... :D :D :D :D :D

Tündériek az ikrek!!! :)

Andi: bizony,az édesburgonya a csicsóka :)
így néz ki:

Kép

Amilyen göcsörtös,nem egyszerű megtisztítani :D

Amúgy az izmokra is jó hatással van,mivel magnéziumot is tartalmaz ;)
Vendég
 


Igen, pont azt nézem, hogy ezt puceválni se egy egyszerű mutatvány....de mindent a cél érdekében.... :wink:

Nem kapom fel.... Igen, van egy színvonal ami alá tényleg jobb nem lemenni ... Mondjuk nem is az én családom/gyerekem az aki megvet és menekül előlem... az is biztos :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Jaj Béku ne is mondd...olvastam olyat, hogy kétpetéjűeknél volt olyan, hogy a pocakban - mivel külön burokban vannak - az arcocskájukat dörzsölgették egymáshoz, és kb. 1 éves korukban az volt a legjobb játékuk, hogy egy függöny két oldaláról simogatták egymást :D :D

Kép
carla1227
 
 


Carla: tündéri lehetett :) :)
Vendég
 


Clara!
A lelki köldökzsinór c. könyvben olvastad? :D
Abban is benne van amit írsz :D

Andikám!
Nagyon örülök, hogy minden rendben és hajrá!!! Drukk a 3 héthez!!!!

melókupac alatt fetrengek :? de igyekszem jönni mihamarabb! :)

Borsókám!
Felcsigáztál sms-ben :) muszáj volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter: mit tudsz Borsóról?????????????????? :)
Minden oké, ugye???

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Eszter: nem ér titkolóóóózni!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
mit tudtok,amit mi nem?? :D :D :D
Vendég
 


Szia Eszter :D A Hurrá ikrek! c. könyvben olvastam:) Tényleg mi van Borsóval?

Kép
carla1227
 
 


Eszterkénk,
nem ér elhúzni a mézesmadzagot, aztán visszamenni a melókupac alá!
mesélj Borsóról de izibe!

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Ide figyelj Andi!

A véleményed nagyon tartsd meg magadnak! Azt is ki gyereke ki elől menekül. Először is nekem van gyerekem, neked majd csak lesz! Mi őt tisztességben felneveltük, szakmát adtunk a kezébe, hogy miért ment el, ahhoz épp semmi közöd - mint ahogy nekem se. És nem előlem menekül, szégyelli azt, amiben épp most van. ha nem tudod, akkor ne mondj róla véleményt.
Véleményt majd huszonpár év mulva lehet mondani, ha valakinek lesz egy nagykorú gyereke, csak épp elhagyják. Ha ezt valaki nem tudja felfogni mit jelent, sajnálom.

Épp arról is hallottam, hogy milyen nagyszerű müsort tartottál ott a találkozón, privi üzenetet kinyomtatni és jó hangosan szétkürtölni, na ez sem engem minősít, hanem azt aki ezt megteszi.

Itt még senkivel semmilyen vitám nem volt - ugy látszik van. De az eldobott kesztyűt én is tovább dobom, jó messzire. És ilyen gyerekes semmitmondó (ál)vitákban én nem veszek rész tovább

kispatak
Vendég
 


Nemúgytűnik..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Vikus,
igen Sz-nél szülök ahogy Andi is írta. és mindenkinek csak jó szívvel ajánlani tudom.

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


andi: Ja, hát nem tudom szopinál mi a helyzet. Én akkor nagyon kívántam a ch-t. A nick neveket köszönöm, most már stimt. És szülési sorrendben. :D Az őszin is szeretnék majd egy ilyen képet, babákkal a kezetekben. Oké?

estrella: Örülök, hogy jók a cukrok. Utód igazán bele jöhetne már, lassan onnan mész szülni. Jókat hallottam a margitról, nem lesz itt gond. Egyébként a korababákat a legközelebbi kórházba viszik, mindegy hogy egybe tartoznak-e. Be kéne majd menni hozzád, úgyis olyan rég jártam a margitban. Az első terhes vv-emet még ott csináltattam, én is oda tartozom egyébként. A méhszájam miatt tényleg megijedtem, pláne hogy azt mondta a doki, hogy szülésig már haza sem enged és nekünk még nem volt apasági nyilatkozatunk. Na mondtam most akkor hogy lesz Frankó a kiscsaj. :D De a végén csak kiengedett. Bocsi a Balázsért, lassan nektek is ki kéne találni valami jó kis nevet.

lukácsné: Nyuszid nagyon édes, a kert miatt meg irigy vagyok ám. Olyan jó lenne egyszer kertes házba költözni.

vikus: A bmc-ből a szívhangos uh után elbocsájtanak. Így szokták, ha csak nincs valami indok arra, hogy még maradjon az ember. Z. is így csinálta.

carla: Remélem kiderül a picik neme a genetikain. Mi ott tudtuk meg, hogy lányunk lesz.

eszter: A melókupac helyett azt olvastam, hogy ma lókupec alatt. :D Mit össze röhögtem mire kiderült hogy mit is írtál!

Azt én sem tudtam, hogy a csicsóka=édes burgonyával. Pedig nekem is google a barátom. :D

Azt hiszem ha én lennék ennek a fórumnak a moderátora egy jó pár hozzászólás nem került volna fel ide. Pro és kontra. Ne kezdjük már előröl, jó? Olyan szépen beállt ez a fórum.



vicky79
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: