Új privát üzeneted érkezett!

Lilla!
nekem 6 inszem volt a lombik elött. Futószalagon egymás után. A lombiknál pedig mindig 3 babát kaptam vissza.
Nem félek és nem is fétlem még az elsőnél sem. Eddig 3 lobmikom volt és egy fagyibabás beültim...
Tán most sikerül! Vagyis sikerülnie kell! Októberben megyek a 4. lombikra! köszi a drukkot :) jó lenne....
Nekem is röntgenes volt az átjárhatóságim. Én utána görcsöltem délután, de ki lehetett bírni. ne félj tőle! :wink:

Zsuzska!
Azt hiszem átadom a helyet Neked, mert nekem valószínüleg megjött, jön... :(
dezsina
 
 


Dezsina!
Ez már tuti????
Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ölelés

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És akkor most hogyan tovább???
Októberig pihi :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska!
sajna tényleg megjött :(
De tovább spontánozunk! A nagy számok törvénye alapján egyszer sikerülnie kell :!: :!: :!: :)
És nálatok??? Teszt??? Mikor?
dezsina
 
 


Hát nálunk ez a helyzet:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


MEg álmosság, vagy két mérettel nőtt a cicim három héttel előttihez képest, ha eszem normális kaját, fáj a gyomrom és ég, szúrok,nyilallok..... hát röviden ennyi :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ti tudtok valamit arról, hogy a Forgács Intézetet átalakítják? Fél szemmel olvastam egy másik fórumon, de ott sem voltak túl tájékozottak az emberek ezügyben. Remélem, hogy emiatt nem lesz túl nagy csúszás a lombikok terén.

Dezsina, ne csüggedj, előbb-utóbb sikerülni fog. Én is most ünneplem a piros napokat, így hát nálunk is elszállt egy hónap eredménytelenül.

Zsuzsa, a Te tüneteid akár a terhesség tünetei is lehetnek, irigyellek is. Majd kicsit később is tesztelj, hátha akkor már pozitívat mutat.

Üdv,
Ladiva
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska!
ez furi :shock: milyen a teszted? 10-es érzékenységű? Nekem a ET+11 napon az ikreket a 25-ös teszt alig mutatta, halvány volt (na jó, azért lehetett látni) Egy szó mint száz: két-három nap múlva tesztelj! Mennek a megadrukkok!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ladiva!
Erről nem is hallottam :shock: Te atya ég :shock: Remélem nem igaz a rémhír!
Te mikor mész legközelebb? Én csak kb szeptember.
dezsina
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
ez furi :shock: milyen a teszted? 10-es érzékenységű? Nekem a ET+11 napon az ikreket a 25-ös teszt alig mutatta, halvány volt (na jó, azért lehetett látni) Egy szó mint száz: két-három nap múlva tesztelj! Mennek a megadrukkok!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ladiva!
Erről nem is hallottam :shock: Te atya ég :shock: Remélem nem igaz a rémhír!
Te mikor mész legközelebb? Én csak kb szeptember.
dezsina
 
 


Dupláztam :D remélem ikreim lesznek :lol: :lol:
dezsina
 
 


Sajnos én sem tudok többet, csak annyit, amennyit olvastam a másik fórumon: felújítanak (talán szebb és nagyobb lesz, vagy esetleg a labort újítják), illetve, hogy a lombikok időpontjára szeptembert-októbert mondanak a Tanár úrék. De gondolom, ha odatelefonálnánk, megmondanák, hogy mi a helyzet, én már kivárom az időpontunkat.

Mi most megyünk augusztus 14-én konzultációra, remélem, hogy akkor már adnak egy körülbelüli időpontot a kezdésre. Jó lenne maximum októberben elkezdeni, hogy esteleg a karácsonyfa alatt már örülhessek egy babócának. De nem akarok ennyire előreszaladni az időben, mindenesetre nagyon bizakodó vagyok.

Zsuzsaka, szinte biztos, hogy minden tüneted a terhességet igazolja, nagyon-nagyon drukkolok, hogy pár nap múlva már egy pozitívat tesztelj.

Dezsina, Nálad az ikrek nem tapadtak meg? Mi történt? (Már ha megkérdezhetem)

L.
Vendég
 


Lányok!
Nagyon köszönöm a drukkokat :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyenlőre ezzel szolgálhatok:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én sem hallottam semmit a felújításról :shock: :shock: :shock: :shock:
De mennem kell kedden Bromo-t iratni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
tudom, hogy én nekem csak párban látja a szemem a csíkokat, de még halványan nem lehet odaképzelni esetleg + egyet? :shock: :roll:
ma csinálsz? Ismerem ezt a tesztet! Nekem is van ebből!!!! Drukkok!!!!

Ladiva!
Milyen jó lenne, ha egyszerre mennénk, vagyis legalábbis fej-fej mellett haladnánk a pozitiv teszt felé :!: :D
véleményem szerint októberi leszel Te is. D ez csak tipp. Úgy gondolkodom, hogy ha most mész konzira, akkor a köv. ciklusod 3. és 21. napján mész vérvételre (esetleg többször is már nem emlékszem tökéletesen) és akkor ha van peteérésed (és miért is ne lenne) akkor elkzdődhet a stimu :!: :wink: Onnan számított 3 hét és beülti!!!
Úgy emlékezem, hogy igy zajlott az első. Tehát ha mondják, hogy kezdés, akkor elméletileg (long protokollal) igy történnek a dolgok...
Nálam egyszer tapadtak meg, ők voltak az "ikrek". A második lombikomnál... :( Ketten voltak, parányiak, és sajnos (miután minden nap teszteltem, mert éreztem, hogy valami nem olyan amilyennek lennie kéne) a teszt halványodott, ahelyett, hogy erősödött volna. Egyből tudtam. Csak amikor megtudtam, hogy 2 is van és egy hét múlva már nem volt senki sem látható az UH-n, akkor rettentően kiborultam. Azóta már nem ráz meg semmi :cry: Képzeld, utána spontán terhes lettem. Műszeresen kellett befejezni, 6 hétig jutottam vele. Már nem is sirtam. Azóta semmi. (még 99-ben volt egy szintén spontán terhességem, ami szintén spontán távozott :cry: ) Ez a elég sz.rul hangzik... :cry: Most nagyon bizakodom, kihagytam majd egy évet, hogy összeszedjem magam, mert elegem lett. :(
dezsina
 
 


Dezsina!

Szerintem mindenképpen október lesz belőle, ha még egyszer kell menni hormon vizsgálatokra, akkor meg pláne. Azért egy short protokollnak jobban örülnék, hogy ne kelljen annyit várni. Én nagyon reménykedem, hogy sikerülni fog. Szerintem többé-kevésbé egyszerre fogunk várakozni a sikerre. Én már olyannyira készülök a sikerre, hogy már gyűjtöm a jó nőgyógyászok neveit, hogy már csak választani kelljen, mivel még egy tisztességes nődokim sincs, akinél már szülni is lehetne. Bár lehet, hogy nem kellene ennyire előreszaladni, de ugyanakkor nem akarok majd akkor kapkodni. Körzetileg a Dél-pestibe tartozom, de nem ismerek ott semmit és senkit.

Hát én elég rosszul viselem a sikertelenséget, de téged olvasva azt kell hogy mondjam, hogy nagy tisztelet neked, ha ezek után is vidám és bizakodó vagy.
Vendég
 


Ladiva!
Nagyon örülök, hogy ennyire pozitiven állsz hozzá! Hozzáteszem, hogy a második lombikomnál voltam a legbizakodobb! :) és lám csak történt valami. Viszont azonnal elkezdtem parázni, ahogy megláttam a két csíkot és végig azt gondltam, hogy jaj nem marad meg, biztos lesz valami baj stb. Lehet, hogy ez is számít :roll: Minden esetre csak azt tudom ajánlani (mint örög motoros) hogy nagyon-nagyon pozitiven állj hozzá, hiszen rengeteg lánynak sikerült már elsőre :!: :D ezt kivánom Neked is :!: :D
A sikertelenséget én is rosszul viselem, de több év után az ember belefásul. Ez történt velem is. :x De már látom az alagút végét :D

Nem akarlak elkeseríteni, de nem ismerek olyan lányt a Forgácsból, akinek short-ja lett volna. :roll: De ez nam 100%... 8)

Nagyon klassz lenne együtt izgulni a pozitiv tesztért :D
dezsina
 
 


Short vagy long..., mindegy, csak eredménye legyen. A short-nak csak azért örülnék, mert ugye hamarabb lemenne a dolog. De a longban is kiegyezek: lassan de biztosan... Remélem, hogy mindkettőnknek szinte egyszerre lesz, és legyenek többen.

Amúgy nálunk a férjem - bár nála van a probléma - teljesen nyugodt és még ő szokott engem nyugtatni. Ő meg van arról győződve, hogy lesz gyerek, efelől nincs kétsége. Érdekes, hogy nem stresszeli magát, annak ellenére sem, hogy tudja, hogy ő a "probléma". Úgyhogy miatta én is jóval nyugodtabban viselem, bár a sikertelenség miatt azért el tudok jócskán keseredni.

Na mindegy, majd meglátjuk, már alig várom a konzultációt.
Vendég
 


Csajok, én tegnap óta vérezgetek, úgyhogy tutira, hogy a vértőllett + a tesztem :lol: :lol: :lol: :lol:

Szóval mi is benevezünk az inszemre.... hétfőn kapok majd időpontot konzira :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
a vértől nem lesz az ember lányának + tesztje :shock: :roll: És teszteletél azóta? Mennyire jött meg, vagy csak barnázol? Utoljára én is barnáztam egy hetet, mire csináltam egy tesztet és + lett!!!

Ladiva!
Ez tök jó, hogy apa ilyen nyugis! :) És ráadásul, ha jl randiznak a kémcsőben, akkor tényleg jó esélyekkel indulhattok! Hiszen Neked semmi olyan bajod nincs, ami miatt ne sikerülhetne :D Vedd csak át apától a pozitiv gondolatokat! :D
dezsina
 
 


Dezsina!
Nekem doki mondta, hogy a vértől pozi lehet a teszt, mivel a vérben van HCG hormon....
Szombaton sajna elöntött a Niagara és még mindig eléggé megvan.... pluszban a görcsoldótól csak még jobban görcsöltem tegnap :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Holnap reggel megyek vérvételre, és kapok konzira is időpontot.....

Gratula a tesztedhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


NA most már nem tudom, mit gondoljak erről a + tesztemről.... olyan sokan mondták, hogy nem lehet a vértől +.... de akkor nekem a múltkor mért mondta a doki az SZTK-ban???? Na holnap majd jól rákérdezek a Tanár úrnál :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Nagyon kiváncsi vagyok! Gyere a hírekkel! Én ilyet még nem hallottam :roll:

Ladiva! :)
dezsina
 
 


Szia Zsuzska!

Esetleg megérdeklődöd/ted, hogy mi újság az átalakításokkal kapcsolatban? Tényleg van-e most ilyen az intézményben?

Mi most spontánozunk megint, hátha összejön...

L.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzska!
tényleg jó ötlet! megkérdeznéd?

Ladiva!
hajrá spontán! Mi is igy teszünk :P
dezsina
 
 


Én múlt kedden voltam vérvételen, de nyoma sem volt semmi átalakításnak.... mondjuk nem kérdeztem rá, de jövő pénteken úgyis mennem kell a 21. napira. Akkor ha nem felejtem el, megkérdezem....

Egyébként nem kaptam még konzis időpontot... Ibolya csak a 21. napi vérvétel után ad :roll: :roll: :roll: :roll:
Remélem, nem 3 hetet kell várnom megint :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


LAdivia!
Hajrá spontán baba :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia!

Lehet, hogy már be is fejezték az átalakításokat, vagy nem volt olyan látványos, lehet, hogy csak új gépeket, eszközöket, stb. kaptak. Ki tudja. Nem is ez az érdekes, hanem az, hogy mindenkinek sikerekes beültetéseket csináljanak.

Most spontánozunk, és sírnék a boldogságtól, ha össze is jönne, de ugyanakkor nagyon bizakodom a lombikban is, már csak pár nap és csütörtökön kiderül, hogy hogyan is folytatjuk a dolgokat, remélem, hogy mihamarabb.

Üdv,

L.
Vendég
 


Hát L.!

Nagyon nagyon drukkolok..... mi lesz csütörtökön? Mész a F-ba? Vagy tesztelsz????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia!

Megyek a F-ba. Teszt még messze van, de azért majd olyat is fogok. Hátha.

Szép estét nektek.

L.
Vendég
 


Hú, nagyon drukkolok. Aztán majd gyere a hírekkel :!: :!: :!: :!: :!:

Szép estét nektek is!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ladiva!
Feltétlen írj, hogy hogyan folytatjátok tovább! várom nagyon a híreket...

Zsuzska!
Szerintem szept elejére már kapsz időpontot. Nem kell már hónapkat várni... :)
dezsina
 
 


Dezsina!
Igen, én úgy számolom, hogy ha jövő pénteken kapok konzis időpontot, akkor szeptember elején mehetünk konzira. És talán októberben meglehet az 1. inszem......talán.
Szerinted??

LAvidia!
Nagyon várunk a hírekkel :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
szerintem igen, bizti szeptember elejére kapsz időpontot! Hú, és aztán nemsokára nekiindultok! :wink:
Erölködöm, hogy visszaemlékezzek, hogy milyen stimut kaptam, de csak annyira emlékezem, hogy Clostylbegit kaptam és UH-ra jártam. Mást nem.
Írtó kiváncsi leszek...
dezsina
 
 


Dezsina!
Hát én is..... ma babakocsikat nézegettem délután a neten..... olyan szépségesek vannak.... meg rucikat....
És elképzeltem,hogy az én pici pocaklakóm milyen lesz benne :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok normális, mi??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lavidia!
Na mi volt tegnap a F-ban??????
Gyere a hírekkel!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Hát akkor most jelentkezem a hírekkel. Megvolt a konzultáció, nagyon kedves volt a Tanár úr és az asszisztense is, jót beszélgettünk és jókat nevetgéltünk is. Hihetetlen volt számunkra, ezzel együtt nagyon pozitív volt, hogy mindketten képesek voltak a legnagyobb fokú odafigyelésre, kedvességre még este fél kilenckor is. Minden kérdésünkre választ kaptunkm, nagyon világosan és érthetően mondott mindent, nagyon sok lelkierőt kaptam tőlük, hiszen minden tőlük telhetőt el fognak követni, hogy legyen babánk. A leleteink, a régiek és azok is, amiket ők csináltak, egytől-egyik jók (a férjem spermatogramján kívül), bár nekem egy paraszthajszálnyival magasabb a prolaktinom a felső határnál (kb. 15-tel) ami még a tanár úr szerint is nagyon minimális, illetve hozzátette, hogy mostanában minden 2. nő prolaktin szintje ilyen pici eltéréseket mutat, ami lehet, hogy a valóságban nem is eltérés, csak az a teszt, amivel ezt mérik, nagyon érzékeny.

Rákerültünk a lombik várólistára, körülbelül októberben fogunk sorra kerülni. Ez nem lepett meg, mert számítottunk már korábban arra, hogy szeptemberben még nem kerülünk sorra. Addig pedig még elkészül egy genetikai/kromoszóma vizsgálat, illetve a férjemnek újból csinálnak egy spermavizsgálatot. A tanár úr által ajánlott andrológus ugyanis megemlített valami nagyon szuper vitamint, ami lehet, hogy segít a mintáját jobbá varázsolni. Sikerült beszerezni, most azt szedi a férjem. Illetőleg addig is spontánkodunk.

A genetikai vizsgálatot, ami csak egy vérvétel mindkettőnknél, ma reggel csináltattuk, az eredmény két-három hét múlva lesz meg. Remélem, hogy az sem fog eltérést mutatni.

Mindenesetre úton vagyunk, most már csak türelemmel várunk, és egy jó adag pozitív energiával készülünk rá.

Rákérdeztem a felújításokra is, mondta, hogy igen, voltak, a fenti szinten a műtőt, a labort alakították át (azt hiszem ezeket). Nem egészen tudom visszaadni, hogy mit is mondott, de a lényeg, hogy az átalakítás lényege az volt, hogy 100% steril körülményt teremtsenek levegőáramoltatással, hogy a műtét során egy pillanatra se legyen a levegőben használt levegő. Mindezzel a maximális sterilitást akarták elérni. Már végeztek egyébként az átalakításokkal, látszott a Tanár úron, hogy már örül annak, hogy vége, biztos, hogy nagy munka volt.

Aranyosak vagytok, hogy érdeklődtetek. Egyáltalán nem bántam meg a választásomat a Forgács Intézet irányában, hozzáállásból, emberségből csillagos ötöst érdemelnek.

Most ti jöttök: mi újság van veletek? Hogy vagytok? Volt-e valaki közületek ott akár UH-n, vérvételen, akármin, mondjatok valami jó hírt. Illetve hát mindenkinek nagyon jó spontánkodást!

Kuzsanna, neked olyan szépek a hőgörbéid, az enyém olyan össze-vissza van, azt hiszem, hogy a digitális hőmérő nem az igazi. Amikor normál hőmérővel mértem, akkor olyan szépek voltak a görbéim, csak nem bírtam kivárni az öt perceket a méréssel, ezért váltottam digiálisra, de szerintem nem az igazi.

Szép napot mindenkinek, bocs, hogy hosszú lett.

L.
Vendég
 


Szia Lavidia!

Igen, a párom is teljesen meg van elégedve mindenel és mindenkivel a Forgácsban :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy nektek is bevált.....
Apavizsgálatra kit javasolt? És mennyibe fog kerülni a lombik? Arról volt már szó????

Én jövő pénteken megyek a 21. napira és akkor kapok időpontot konzira. A konzin meg kiderül, hogy neki kezdünk-e az inszemeknek......

Hát énis digivel csinálom a hőmérőzést :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi és szép hétvégét!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia!

Hogy érted, hogy mennyibe fog kerülni a lombik? TB támogatott lesz, csak a gyógyszereket kell kifizetni (legalábbis amikor még bejelentkezés előtt hosszasabban beszéltem a Sipos dokival, akkor ő ezt mondta), és így kb. 60-70 ezerre számítok.

Apa vizsgálatára a Humancell andrológusát ajánlotta. Tényleg korrektek és rendesek voltak, és minden létező dolgot megvizsgáltak nála, hála égnek nem találtak semmi aggasztót, mármint a kevés és rossz mozgékonyságú spermákon kívül. Nem olcsó, de szétnéztem, hogy a "piacon" ugyanezzel foglalkozó cégek mennyiért dolgoznak és azokhoz képest jobb áraik voltak. Ráadásul nem kellett sokat várakoznia, és nagyon hamar adtak időpontot is.

Na, akkor csak velem vaj a baj, hogy bénák a hőgörbéim, nade sebaj, hátha ennek ellenére sikeresek leszünk.

Nektek is jó hétvégét.

L.
Vendég
 


Hát igen..... azt hittem, hogy sokkal drágább lesz a lombik.... az inszemis e körül lesz szerintem :shock: :shock: :shock: :shock:

Nekünk Erzsébeten volt apavizsgálatunk.

Majd csak lesz szépséges hőgörbéd neked is!!!!!!!

Szép hétvégét nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
bocsi, hogy eltűntem, de szabin voltam...

Ladiva!
Micsoda szép beszámoló! :P
Nagyon örülök a jó tapasztalatoknak! ha úgy érzed, hogy jó kezekben vagytok, akkor sikerülni fog!
:D mi is októberben megyünk lombikra :D Együtt fogunk izgulni :D
már is vannak kérdéseim! Milyen csodavitamint ajánlottak? Szivesen alkalmaznánk mi is, soha nem lehet tudni, mikor romlik az ember eredménye :? Kromoszóma vizsgálaton voltatok, és mennyibe került és hol voltatok?

Zsuzska!
a lombik ára változó, a gyogyiktól függ. Nekem is hullámzó volt. elöször 150e körül, aztán lett még nagyobb gyogyszertámogatás és utána csak 100e, majd mostanság az utolsó kettő csak 90 körül... :roll: ez még kibirható, csak legyen már eredménye. Meg attól is függ, kit milyen gyogyival lehet stimulálni!
Én vagy 10en évig hőgörbéztem, de beleuntam, hiszen nem vált be :( Pedig mindig tökéletes volt.



Én még egy kicsit húzom, hogy bejelntkezzek, szeptemberbe szeretnék menni konzira. és utána kezdeni.. majd meglátjuk!
dezsina
 
 


Szia Dezsina!

Szerintem ha mostaság bejelentkezel, már csak szeptemberi konzis időpontod lesz :wink: :lol:
Én pénteken kapok időpontot :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
légyszi írd meg majd, hogy mikorra kaptál időpontot :) Ha tényleg már csak szeptemberre lehet, akkor hétfőn én is bejelentkezem!

Ladiva!
:D
köszi az infókat!
Hajrá október! :wink:
dezsina
 
 


Dezsina!
Okés, vérvétel után megírom :wink: :wink:
Szerintem a 15-ei hétre fogok csak időpontot kapni :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
meglátjuk 8) Nagyon várom!!!
dezsina
 
 


:lol: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na voltam vérvételen. Konzi: szept. 15-én :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
köszi :D értettem ám elsőre is :lol: :lol: :lol:
Jövő héten én is bejelentkezem, de az is lehet, hogy még tolom egy héttel. Jó tudni, hogy 3 hét körül lehet bejutni...
köszönöm! :)

Ladiva!
Mi újság Veled?
dezsina
 
 


Dezsina!
:wink: :lol: 8)

Pont kérdezni akartam én is Ladiviát, hogy mi van velük :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

:lol: konzi szept 15!!!!!! :lol: :lol:
dezsina
 
 


Ladiva!
hol vagy? októberben én is megyek... :)
dezsina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: