Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem mindenki jöhet, csak azért irja 0-12 hóig, hogy akkor kezdje el megismerni az élő zenét.
De legfeljebb felnőttnek számolják Gigit és neki is kifizeted a 300 Ft belépőt. ;)
Akkor menjünk, én mindenképpen szeretném vinni Marcit!! :)
Bár Ő ismerkedett már élő zenével, csak az egy kicsit hangosabb és rockosabb volt. :)

Ha megtudod pontosan hol van az a játszóház, akkor mondd meg a cimet, mert nekem nem rémlik a Király utcában semmi, ahol lehetne. Max. egy fitneszterem, de az meg nagyon drága.

Kép
makkmarci
 
 


Pont egyszerre irtunk Nyafi, igy csak most láttam a linket. Megnéztem, de ebből nekem nem nagyon derült ki, hogy 1 év körüli gyerekek mit tudnak itt magukkal kezdeni.
De már tudom hol van, láttam már többször a tábláját, de az az áruház kivülről annyira lepukkantnak tűnik, hogy azt hittem ott már ez sem működik.

Viszont irtam nekik emailt, hogy milyen lehetőségek vannak a mi törpéink számára. Remélem hamarosan válaszolnak, majd beszámolok!
Megyek, mert hulla vagyok!
Jó éjt mindenkinek!

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok képzeljétek elkaptunk valami virust hányással indult most meg mindenkinek hasmenése van , Én az éjjel kezdtem. A picinek meg már ez a 3. nap hogy megy a hasa. remélem ma azért javul a helyzet, mert másképp laborhoz kell menjünk azt mondta a doki néni.

Kép
trimi2003
 
 

 
 

Trimi!

Ne izgulj, ez most valami járvány! A barátnőméknek ugyanez volt csak még hánytak is hozzá! Néhány nap alatt átmegy rajtatok, bár elég kellemetlen.
Én tiszta takony vagyok. A párom is. Egyenlőre Marci még nem vészes, ő a fogzás miatt alapból náthás és nyűgös kicsit, igy nem tudjuk, hogy neki ez már a mi bacink vagy nem.
Az enyhe idő átka.

Lányok! Ti nem kaptatok szivgörcsöt egy-egy esésnél a srácoknál? Van olyan nap, hogy esés nélkül megússzuk, de ma kicsit nyűgösebb Marci, emiatt már volt egy nagy esése, és ilyenkor mindig a fejét veri be, én meg szivgörcsöt kapok ilyenkor. Olyan kis bénán tud esni.

Kép
makkmarci
 
 


Én akkor kapok frászt amikor csak úgy elenged mindent és kapaszkodás nélkül áll, aztán pár másodperc és már meg is van a baj, de szerencsére eddig egyszer volt csak baj, amikor egy pillanatra nem figyeltem és felmászott az asztalra az etető székből és persze le is esett onnan de szerencsére megusztuk egy kis sírással.

Kép
trimi2003
 
 


Marci és még mennyit fog esni...
Trimi ment pü.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

Azt sejtem, hogy lesz még esése, de olyan kis ügyetlenül esik és be vagyok szarva, hogy mindig a fejét veri be, nehogy valami gond legyen...

Trimi!
Az nem lehetett semmi! Nekünk van az etetőszéken tálca, az asztal közelébe egyenlőre nem engedjük, mert a dohányzó asztalra is mindig fel akar mászni...
Nálunk is mindig abból van a baj, hogy valamit két kézzel fog meg, elengedi, amiben kapaszkodik, de aztán 10-ből 1-szer nem tudja újra megfogni a kapaszkodót.
De ha meg tudja fogni, akkor is elkezd bőgni, mert megijed attól, hogy egy pillanatig nem kapaszkodott. :)

Kép
makkmarci
 
 


Azt nem is kérdeztem, hogy van anyud? Sikerült bejutnotok a kórházba? Mit mondtak?

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Nekünk ez a babás program nem fog összejönni, szerintem oda nem merném vinni csibét, nem tudom mennyi gyerkőc van ott, kit milyen állapotban visznek le az anyukák, egyenlőre tiltott dolog a nagy babás közösség. A topicos az más, mert itt tudom, hogy "kikkel van dolgunk" . :)

Mi nem estünk sokat, ez valszeg azért van, mert később tanultunk meg járni, akkor indult csak el, meg álldogált, amikor teljes biztonságban érezte magát. Tutira megy! :)
Erről jut eszembe! Azt írtam, hogy ha elég neki a kaja, szopi vagy bármi, akkor azt mondja, hogy tuti? :lol: Nála ez jelenti azt, hogy kész! Ha végzek pl mosogatással, akkor is ezt mondja! :)

Trimi! Jobbulást mihamarabb! Minket ilyen vírus még nem talált meg, remélem, nem is fog...

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Hát a lábát leszámítva most már jobban van, ma már végre evett egy szelet kenyeret meg egy szelet sonkát hozzá. :D Viszont a lába egyre rosszabb, pénteken megy izotópos vizsgálatra , csont vizsgálat.

Kép
trimi2003
 
 


Nyafi, írtam válasz püt.

Kép
trimi2003
 
 


Dolli!

Sajnálom, hogy kihagyjátok, de persze első Gézu!!!
Lesz márciusban is, úgyhogy mindenképpen feltérképezzük a terepet és addigra hátha már Ti is jöhettek!

Trimi! Örülök, hogy jobban van egy kicsit anyukád! Megy a drukk továbbra is ezerrel! Ha felgyógyultok és mi is, akkor fussunk össze egy séta erejéig!

Kép
makkmarci
 
 


Képpzeljétek még két fogunk lett, ugyhogy most már fenn négy van , olyan édes :D .

Kép
trimi2003
 
 


Gratulálunk!!! :)

Marcinak is pillanatokon belül kint lesz a fenti negyedik. Viszont lent csak egy van. :) Tesóm szerint az a szalámi pörgetős. :) Ráadásul ott nem is nagyon látszik, hogy valami készülődne.

Kép
makkmarci
 
 


:D biztos aranyos.

Kép
trimi2003
 
 


Sziasztok!

Közösség nélkül is be tudjuk nyalni a bacit, pedig már boltba sem járok Gézuval. Náthás, köhögős és lázas volt szegény, levittem dokihoz, aki "megvigasztalt", hogy lehet, hogy be fog fulladni. :?
No azt még nem csináltuk, de este egy órán keresztül zsinórban hányt szegénykém, pedig nagyon nem is volt minek kijönnie. Ügyelet azt mondta, vírus, de lehet, hogy az antibiotikum hatása. :(

Trimi! Gratula a fogacskákhoz! :)

Makkmarci! Nagyon édes lehet Marci ilyen fogeloszlással! :)

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Teki, ha hasmenés is lesz akkor vírus a kalici, akkor szedjen smecta port, remélhetőleg ti nem kapjátok el. A másik, amit ő vszínű benyalt, az elvileg cseppfertőzéssel terjed, 3 ismerős családon ment most keresztül, azért nem taliztam már senkivel nem is tudom mióta...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi! Eddig jól vagyunk, úgyhogy talán csak a zinnat okozta. Ez a smecta vény nélkül kapható?
Tegnap az ügyelet pl kérdezte, hogy van-e itthon hányáscsillapító kúp, mondtuk, hogy nincs, dehogy azt kéne kapnia. Férjem lement gyógyszertárba, kiderült, hogy receptköteles. Aztán szépen nézett vagy nem tudom mit csinált, és kapott.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!

Szegény Gézu!! Nem lehet, hogy a köhögéstől hány? Megtelt a kis pocakja a takony miatti trutymókkal és az a baj, és a köhögés meg ingerli. Sajna hallottam már ilyet!
Ha a hasmenéses virus, akkor az nagyon csúnya, mint irtam Triminek is, a mi ismerőseink is beleestek, nem kicsit. Kitartást és gyógyuljatok meg!

Én is beteg vagyok még mindig. :( Nem igazán múlik a takonykórom és elég nyűgös is vagyok.
Ráadásul Marci tegnap tizórai óta nem igazán eszik. Nem tudok vele mit csinálni. Ebédre kb. 5 kanál főzeléket evett. Gondoltam nem baj, majd uzsira, máskor is volt már ilyen, majd éhes lesz. Emiatt uzsira folyékony tejpépet akartam neki adni, mondván, abban legalább van tápérték, de kb. 3 kortyot ivott belőle. Vacsira a tejpép megint kb. 5 kanál volt. Végigaludta az éjszakát és reggel 80 ml tápit evett meg... Nem tudom mit csináljak, most itt tartunk.
Nem hiszem, hogy a foga lenne, mert eddig nem csinálta ezt. Nem is tűnik betegnek, szóval teljesen kész vagyok és tanácstalan.
Imádja a brokkolit, igy ma azt csinálok neki ebédre, ha azt sem eszi meg, akkor hivom a gyerekorvost. Ja, és napközben aludni sem akar. 3 napja csinálja ezt.
Holnap lesz 11 hónapos, de ennyi bajom a 11 hónap alatt nem volt vele, mint az elmúlt 3 napban. Ha fent van, akkor is csak olyan dolgokat csinál, amit nem szabadna, a saját játékai egyáltalán nem is érdeklik. Egy kicsit ki vagyok borulva, teljesen kifordult önmagából! Nem tudom mit tegyek, nehogy most rontsak el valamit... Eddig olyan jó gyerek volt!

Kép
makkmarci
 
 


A brokkoli trükk bevált! :) De nem adhatok neki állandóan brokkolit... Elenné egész nap, minden nap, de azért kicsit túlzás lenne a dolog.

Kép
makkmarci
 
 


Na kiderült miért fájt anyum lába, combcsont nyak törése van, hétfön műtik , már benn fekszik a korházba. Érdekes hogy heteken át fújtuk a dokiknak hogy fáj a lába és csak most jönnek rá hogy törött :twisted: . Nem elég bajunk volt igy is.

Mi még nem is kostoltuk a brokkolit :roll:

Kép
trimi2003
 
 


Jézus! Szegény Anyukád! És hogy törhette el???

Marci nagyon rég óta eszik brokkolit már és mindig ez az aduász, ezt tuti megeszi, de most nem voltam benne biztos, de megette. Ma szépen evett, nem tudom tegnap mi lehetett vele. Ma a vacsit is megette.

Amúgy azt mondják, hogy nem minden baba szereti a brokkolit, de Marci szereti az ilyen "büdös" izeket. Szereti a kelkáposztát, karalábét is. :)

Kép
makkmarci
 
 


Nem lehet pontosan tudni, Csak találgatnak hogy hogy törte el. Ja és a doki nő az onkológus arra kérte hogy azt modja hogy tegnap tört el hogy neki ne l :evil: egyen belőle baja hogy eddig nem fedezte fel.

Kép
trimi2003
 
 


Boldog 11. hónapot!!! ( most időbe :D )

Kép
trimi2003
 
 


Köszönjük szépen!! :) Bizony, márcsak 1 hónap az 1. szülinapig! :)
A 8 napban amúgy is mindig benne vagytok! :)

Nem semmi micsoda emberek vannak! Mi az hogy mondja azt?? Hát, én nem mondanám, az tuti...

Kép
makkmarci
 
 


Nyafi!

Megirod az almatorta receptjét, ami Gigi szülinapján is volt?

Kép
makkmarci
 
 


Makkmarci én szívesen megírom, de Giginek baromira nem ízlett. Ha még így is kéred, akkor küldöm.
Kajaügy megoldódott?
Trimi nem csináltak röntgent? kxxxögök.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

Úgy tűnik (lekopogom), megoldódott a kajaügy. Most eszik a fiú, illetve a reggeli tápszert azt nem hajlandó, de ez már elég régi nóta. Este emiatt tértünk át tejpépre, de nem akarok neki reggelire is azt adni. Most azt szoktuk csinálni, hogy ha felkel megiszik egy kis tápit, aztán amikor reggelizünk, akkor kap egy kis kenyérkét. Vagy csak a héját vagy csak a belsejét, de megeszik egy szelet kenyeret is akár. Volt hogy kentem már rá neki vajkrémet vagy májkrémet, azt is szerette.

Azért ird meg a receptet légyszi, megnézem, nem lehet-e valahogy felturbózni. Te kóstoltad? tényleg szörnyű volt?

Képzeljétek, ma megevett Marci egy chicken nuggets-et a mekiben. :) krumplit eddig is imádta, de ma elé tettük mindkettőt és a nuggetset választotta. Cukkoltam is, hogy jól nézünk ki, mostantól úgy eszi majd a főzeléket, hogy azt továbbra is teljesen pépesitem neki, de a nuggetset elrágja hozzá. :)

Kép
makkmarci
 
 


Név: Francia almatorta (tejmentes)
Hozzávalók: Hozzávalók a tésztához: 4 dl (kb. 26 dkg) finomliszt 12,5 dkg margarin fél mokkáskanál só 0,5 dl hideg víz a töltelékhez: 75-80 dkg alma 1 citrom leve 4 evőkanál (kb. 10 dkg) cukor 5 dkg Liga kockamargarin a forma kikenéséhez: 2 dkg margarin
Elkészítés: A lisztet a margarinnal elmorzsoljuk, megsózzuk, majd a vízzel összegyúrjuk. Folpackba csomagolva 1 órára hűtőszekrénybe tesszük. Az almát 3 milliméter vastagon fölszeleteljük. A tésztát egy kivajazott, 26 centi átmérőjű, alacsony tortaformába simítjuk úgy, hogy pereme is legyen (a legegyszerűbb kézzel belenyomkodni). Utána az almát körben rárakjuk úgy, hogy a szeletek félig takarják egymást. A citrom levével megöntözzük, majd a cukorral megszórjuk. Az olvasztott margarinnal meglocsoljuk, végül előmelegített sütőben (220 °C; légkeveréses sütőben 200 °C) kb. 30 percig sütjük.

Tortához tejmentes krém:

25 dkg margarint, 25 dkg porcukrot habosra keverünk. 2 csomag vaniliapudingot fél liter meggylével, (vagy bármilyen más gyümölcslével, akár narancskólával is) megfőzünk. Kihülés után összekeverjük a margarinnal, majd együtt habosra keverjük. A megtöltött tortát gyümölcslének megfelelőe gyümölcscsel díszíthetjük, de csokival leöntve is tállalhatjuk. Nagyon finom. Ha tul édes a gyümölcslé kevesebb porcukrot kell adni a margarinhoz.

Kép
nyafi
 
 


Köszi Nyafi!
Elég jól hangzik pedig igy első olvasatra! Majd körülnézek még, hátha találok valamilyen másik receptet, aztán kigondolom, hogy mi legyen. Végülis még van egy hónap. :)

Nyafi, Dolli! Ti adtok már rendes tejet a srácoknak? Ha igen, akkor hogy kezdtétek?

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

A két kis 11 hósnak boldog hófordulót! Mindjárt szülinap! De jó! :D

Makkmarci! Kitartás! Marci most is jó baba, csak már kezd önállósodni, és próbálgatja a határokat, fedezi fel a világot! :)
Brokkoli... Na az az, amit Gézu csak bébiételbe kapott, mert én nem igazán bírom az "illatát" sem. Érdekes, hogy a kelkápit meg szeretem.
Állítólag van olyan, hogy pár napig csak egyféle kaját hajlandó megenni a gyerkőc.
Mi most diétázun, és csak lesek, hogy Gézu milyen hősként viseli, hogy csak alma van, krumpli meg némi virsli. Én már unnám. :lol:
Nuggetsen jót mosolyogtam! Nem hiába pasi! :lol:

Trimi! Drukk megy anyudnak! Szegény, nincs elég baja? De hogy ezek orvosok milyen egy gusztustalan bagázs!!!! :twisted:

Nyafi! Ez tényleg jól hangzik ez a torta. Kár, hogy Giginek nem jött be.

Gézu már kap rendes tejet, de egyenlőre még felváltva a babatejjel. Először csak hozzákevertem babatejhez egy nagyon picit. Mondjuk egy evőkanállal. Aztán ha két-három napig semmi, akkor emeltem az adagot kanalanként majd féldecinként.
Most két nap babatej van, egy nap sima. Kb ez az arány.

Gézu hasmarsos is lett péntek estétől. De tegnap már legalább láza nem volt. Ma megyünk vissza kontrollra.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Ó ma másfél éves Gézu! Sok boldogságot neki!
Makkmarci én ott tartok, hogy olyan kaját, amiben van tej, azt már adok neki, magát a tejet még nem...

Kép
nyafi
 
 


Gézunak sok boldogságot!!

Ugy néz ki ma lesz a műtét szóval van is szükség drukkra, köszönöm mindenkik hogy gondoltok rá

Kép
trimi2003
 
 


Tényleg, boldog msáfeledik szülinapot Gézunka is! :) Micsoda nagy legény már!! :)
Szegénykém, tényleg egy hős! Jobbulást neki!

A tejjel kapcsolatban annyi mindent olvastam. Ugye azt mondják, hogy ne nagyon adjunk tejet a gyereknek, ha nem muszáj, de Marci annyira utálja már a tápszert, hiába kap már egy ideje izesitettet, hogy már reggelire is max. egy decit iszik meg belőle. Este meg tejpépet eszik, de igy sem eszik annyi tej alapú kaját, mint kellene. (napközben max. egy joghurt, meg túró rudi) Ezért gondoltam, hogy még ezt a hónapot kihúzzuk, aztán elkezdjük a tejecskét.
De mivel nincs védőnőnk, nem tudok tanácsot kérni senkitől.
Egy darabig imádta a folyékony tejpépet, a nestléset, de most 2 kortyot iszik meg belőle, aztán löki el. Lehet, hogy kipróbálunk valami joghurt italt, hátha...
Amúgy azt olvastam, hogy Holland kutatók most azt találták ki, hogy nem jó a tej bevezetésének eltolása, mert annál nagyobb esély lesz arra, hogy allergiás lesz a gyerek... Most ezen igazodjon ki az ember!

Trimi!
Anyudnak megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Enikőnek meg nagyon boldog 11.hónapot!!!! :)

Kép
makkmarci
 
 


Köszönjük!
Na mégse mütik ma , azt mondták talán holnap, tök jó ez a bizonytalanság :evil:

Kép
trimi2003
 
 


És most éppen mire hivatkoztak?? Felháboritó!!! komolyan mondom, undoritó amit csinálnak!

Kép
makkmarci
 
 


Csajok segítsetek légyszi. Holnap le kell adnom egy feladatot a főiskolán, tegnap kaptam, négy A4-es oldalon ki kell fejtenem az értékeimet.
Pl: A legfontosabb értékem a gyerekem. Nagyon szeretem őt, ha mosolyog, már úgy érzem érdemes volt felkelnem. A második legfontosabb értékem….stb…
Írjatok egy pár sort ti is nekem priviben, mi a legfontosabb értéketek…nagyon sok beadandóm van még holnapra, légyszi segítség még ma estig meg kell írni
Trimi megműtötték tegnap?

Kép
nyafi
 
 


Igen, végre megműtötték. Ugy néz ki sikerült, de pontosan akkor derül ki ha majd lábra áll. Ja és majdnem meghúzták a bokáját :evil: , meg kellett röngenezni hogy kiderüljön, persze csak véletlenül, picit idegesek voltunk (epidurállal mütötték biztos jó érzés volt a furó hangja).

Kép
trimi2003
 
 


Trimi segíts nekem ha olvastad, légyszike! Jobbulást anyukádnak!

Kép
nyafi
 
 


Köszöni Gézu a gratulációkat! :lol:

Trimi!Jaj, szegény Anyud! Gyors felépülést neki!

Nyafi! Tárgyi értékekről szól a dolog? Mármint ami megfogható? Mert nekem kapásból belső értékek jutottak eszembe.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok csajok!

Már rég írtam. Mi most Rebekával hányós-fosós betegségben vagyunk, ami engem is eléggé megviselt. remélem hamarosan véget ér. Amúgy Rebeka már nagyon nagy lány, tesz-vesz egész nap, mond pár szót is. Próbálok majd mostantól bekapcsolódni a fórumba, nekem most vizsgaidőszakom volt, és nem volt időm semmi másra a tanuláson és Rebekán kívül. sok puszi

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Brinza! De jó, hogy jelentkeztél! :)
Te is beleestél vagy csak Rebeka beteg? Szegénykém! Jobbulást Nektek!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Teki a belső értékek kellenének!!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok lányok!

Nyafi, csak most olvastam a kérésed, remélem, sikerült összehoznod valamit! Hova jársz most?

Brinza! De jó, hogy jöttél megint! Pont valamelyik nap olvastam vissza egy évvel ezelőttre és eszembe is jutottatok, hogy mi lehet veletek!

Lányok, én ki vagyok, Marci nem akar enni. Olyan válogatós lett. Nem kell neki estére már a tejpép sem, nem eszik semmit, úgy alszik el este és alszik reggelig, akkor is csak kb. 130 ml tápszert eszik meg. Főzelékből sem kell neki mindegyik... Kész vagyok tőle teljesen! Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen válogatós?? A brokkoli, a zöldbab bármikor jöhet, de nem lehet csak azt enni...
Nem szeretném most elrontani, de teljesen tanácstalan vagyok!

Kép
makkmarci
 
 


Miért ne ehetné csak azt Makkmarci?
Egyébként ha tudsz még most is segíthetsz, mert nem lett meg a 4 oldal, úgyhogy mehetek még egyszer...Kéne egy két mondat a legfontosabb értékeidről és nagyon megköszönném!

Kép
nyafi
 
 


dolli: én is nagyon beteg voltam, ilyen még soha nem volt, legalább 5-ször hánytam.ez már lassan egy hete volt, de még mindig fáj néha a hasam. rebekának meg megy a hasa még mindig.
ő is válogat, de ezt most a betegség számlájára írom.

bkriszti
Kép
brinza
 
 


Nyafi!
Irtam emailt az email cimedre!

Azért nem eheti csak azt, mert akkor sosem fog mást megenni.
Tegnap délután levittem Marcit a gyerekorvosunkhoz. Azt mondta, hogy szerinte nincs okunk aggodalomra, szedjen Marci Béres cseppet és az csinál neki étvágyat. Úgyhogy este óta kapja is. Valamint mondta, hogy nyugodtan kezdjük el a tejet, ha ennyire nem issza a tápit és nem eszi a tejpépet, mert azért kell neki az ilyen cucc.
Este ki is próbáltuk, vacsira májkrémes kenyeret evett még fürdés előtt, gondoltam utána kap egy kis kakaót (feles tejjel, minimális kakaóval). Egyébként fürdés után kapta eddig a tejpépet, tápit. A kenyeret megette az utolsó cseppig, viszont kakaóból 2 kortyot volt hajlandó meginni.

Brinza!
Jobbulást Nektek!!!
Viszont ma reggel megivott 2 dl tápszert, ez már haladás!!

Kép
makkmarci
 
 


Sziasztok!

Brinza! Hát nem irigyellek! Én mindig azon drukkolok, hogy csak én ne legyek beteg, mert még egészségesen is elég fárasztó tud lenni az éjjel-nappali betegápolás.
Én szerencsére nem kaptam el Gézutól. És igyekeztem nem elkapatni a betegség alatti válogatással és a betegeknek "kijáró" kedvezményekkel. Talán sikerült, no de ő haspók! :lol:

Makkmarci! Szerintem nem rontod el azzal ha most egy darabig igyekszel figyelembe venni a brokkolifüggését. Mi lenne, ha kevernél mindig valami mást is hozzá? Hátha akkor más vitaminok és ásványi anyagok is kerülnek a kis szervezetébe. És ne légy elkeseredve, jobb, mintha csak csokit meg csipszet akarna enni, ebben a korban természetes állítólag, hogy vannak időszakok, amikor egy vagy kétféle kaját hajlandó csak megenni.
Szerintem azzal lehet jobban elrontani, ha mindig valami mást akarsz neki adni, és ha nem kell, akkor jön a brokkoli. Ebből azt tanulja meg a kis okos, hogy ha bármi más kaja nem tetszik vagy csak épp olyan kedve van, akkor van brokkoli tartalékban. Míg ha kapásból brokkolit kínálsz neki, akkor ez a válogatós magatartás nem erősödik.
Nálunk most van egy merőben más probléma, de hasonló megoldást próbálok. Pár napja Gézu nem hajlandó apjával megmaradni a fürdőszobában az esti fürdetésnél (más esetben nincs gond, pl kézmosásra szívesen megy vele), illetve fürcsi után a pelenkázón is éktelen ordítás kezdődik, ha én kiteszem a lábam. Agyalgattunk és arra jutottunk, hogy egy hete ezen a két helyen érezhette magát a legszerencsétlenebbül, mert akkor hányt szegénykém, ráadásul életében először. Most úgy próbáljuk megoldani, hogy egy darabig nem is próbálom meg kitenni a lábamat, mert látszik, hogy ez nem hiszti, hanem komolyan meg van rémülve, és nem szeretném, ha az rögzülne benne, hogy ha eleget üvölt, akkor anya visszajön. Szóval egy hét múlva újra próbálkozunk.

Nem próbálsz Marcinak még egy darabig ilyen babatejet vagy gyerekitalt adni? Én még biztos várnék a tejjel, bár kis mennyiségben és ha szépen látod, hogy nem allergiás rá, akkor nem lehet gond.

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Nyafi! Freemailes címedre írtam én is, remélem, hogy az él, és hasznát veszed!

Kép
Kép
tekiroll
 
 


bérescseppből mennyit kell adni a picinek? mert van itthon, csak nincs meg a papírja, és akkor mi is elkezdenénk adni rebekának.

bkriszti
Kép
brinza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: