Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, hogy írok, de Tüncit jöttem át olvasni a császárra készülök topicból.

Most olvastam Anyák napi leveledet Violának és csak bőmbölök mint egy gyerek. Bátorért pedig szorítok, de hiszem, hogy minden rendben lesz/van vele. Mert így kell legyen!!!
Rengeteg erőtök van itt lányok mindnyájotoknak!!! Hogy tudjátok túlélni???!!! Hihetetlen ahogy felnézek rátok!

Ne haragudjatok tényleg, csak...csak ahogy nagyjából olvasgatlak titeket...kicsit kifakadtam. Nagyon távolból és csak felszínesen, de átérzem amiket keresztül mentek.

Mindenkinek sok boldogságot, örömöt és szerencsét, de legfőképp EGÉSZSÉGET kívánok!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Látom újra él a tpopik :)
Sajnos eddig nem jöttem, mert az utolsó írásomkor elment a gépem, azt gondoltam amit írtam nem is jutott be, de látom, hogy igen... melóban meg annyi a dolog, hogy a netet csak a számlák fizetésére használom :?

Tünci nagyon megható a leveled Violának...
Remélem Bátorral minden rendben lesz. A fiam oxigénhiányosan született (farral) évekig jártunk orvosokhoz (persze főleg a koraszülés miatt), nekünk nagyon jó tornagyakorlatokat mutattak, amik stimulálták az agyat...nem tudom nálatok van-e ilyen, de szerintem érdemes kipróbálni. Durvának tűnhetnek (sok lefogás, leszorítás van benne), sok kismama fel is adja, mert nagyon tud sírni a baba közben, de a fiam egy kis idő múlva megszokta és már örömmel csinálta...ez volt a mi kis különóránk sok-sok kényeztetéssel, puszikkal közben :D Én nagyon hiszem, hogy segített.
Közben egy kicsit utána olvastam a neten az intrau.ret.-nak, hát ez azért más mint a koraszülöttség, de mivel a fiam a 30. héten született és jót tett neki, talán mégis érdemes megpróbálni...
Az aggodalmad megértem, most biztos én is ilyen lennék, de annak idején olyan könnyűnek tűnt minden...egyszerűen tudtam, hogy az én fiamnak nem lehet semmi baja, mindenen átlépünk és úgy is történt, talán akaratlanul is segített a pozitív gondolkodás...(ezt kéne vhogy visszakapnom...most értem fiatalság-bolondság...)


Kubi csak csodálni tudlak...
A 8-as szám nagyon szép szám, most biztos sikerül!!!

Zaha biztos megérzed mikor van itt az ideje az újabb babának. Előre félni pedig nem szabad, mert nem tudhatod mit hoz a jövő...látod mi is túl terveztük az életünk és az egyszerűen áthúzott mindent...

Ancsa jobban alakul már az életed? Engem érdekel mi van veled, ha gondolod, küldj egy privit.

Dido, hogy vagy? Nagyon sajnálom a május 4-et :cry: , remélem azóta már jobb egy kicsit...

Köszönöm az érdeklődést, meg vagyok...
A szomszédasszonyom szerint jót tett, hogy újra dolgozom...hát, igen külsőleg tényleg jobb, de azért minden gondolatom csak az körül forog hány hetes lennék, milyen nagy lenne a pocakom, stb...
a film nézés nekem sem megy, minden vacakon elbőgőm magam...és persze munka közben is előfordul, ma is be kellett ülnöm az autóba míg a férjem az ügyfelekkel beszélt, mert el kezdtek csurogni a könnyeim...szóval ez van....talán az is hozzátesz, hogy a gyógyszerem még mindig nincs jóváhagyva és már megőrjít a várakozás és hogy tolódik az idő...
Bocsi, hogy itt panaszkodom újra, de már nem merem senkinek mondani, mert félek, hogy az idegeikre megyek....mindenkinek meg van a saját gondja és azt hiszem úgy gondolják ideje tovább lépnem...Ti pedig legfeljebb nem olvassátok el ha már sok vagyok....

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Silvi örülök, hogy jelentkeztél. Szerintem más sincs másként, hol jobb napok vannak, hol rosszabbak.

A jóváhagyásra mit mondtak mennyit kell még várnod?
Gyere bármikor panaszkodni, ugyis olvassa mindenki a topikot!:)

Továbblépni meg akkor kell, amikor Te úgy érzed, hogy itt az ideje. Ne hagyd magad korlátozni ebben.

Ancsa várom a privit!

Tünci én is gondolkoztam azon, hogy Nektek a Dévény torna nem lenne jó? Talán ez lehet hasonló Silvi által leírtakhoz.

Puszi Mindenkinek!
kubi
 
 

 
 

Szilvi,ne haragudj,hogy ismeretlenül írok,de én szintén jak2+ et-s vagyok,sok fiatal betegtársat ismerek,többen szültünk is az én dokim kifejezetten bíztatott a babavállalásra.Írtam e-mailt is,remélem megkapod:)
Én a Budapesti László kórházba járok,ahol remek szakemberek vannak!!!

kb. 30 et társat ismerek van egy fórumunk is ha érdekel.

Minden jót Neked!!!

ildi
ildegonda
 
 


Szia Ildi!
Nagyon örülök, hogy írtál! Épp most írtam e-mail-t Neked! :D Perszehogy érdekel a fórum, légyszi írd meg hol talállak!

Köszi!

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Kubi!

A jóváhagyásra még kb.4 hetet kell várnom...de most, hogy Ildi írt lehet,hogy megtudok vmi újat és nem is fogom akarni szedni :D
Remélem kapok vmi jó tanácsot. Szoríts nekem!

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Zaha Drága, láttad a tegnap esti fókuszt?
Emlékszel mit beszéltünk a múltkor telefonon??hogy nincsenek sikertörténetek a pic-en..:(
És láthattunk két teljesen egészséges 24 hétre született kisgyermeket..hogy bár úgy lenne ,h ezerből nem egy a siker,hanem 999..csak egy tragédiával, vagy eggyel sem..mikor ilyet látok, még most is ,annyi idő után is úgy elkeseredem, még mindig nem értem ,nem értem..

S ez, ugyanaz a fókusz, ahol nem túl rég K.L. vezényletével azt mondták ,h "ezeket" nem érdemes életben tartani, túl drága, túl nagy teher az államnak..:( h húzzák meg a határt 28 hétnél..ááhh.

vigyázzatok magatokra,puszi mindenkinek

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Szia Tünci! :D

Nem, nem láttam. Mi volt benne pontosan?

A múltkorit sem láttam, ki a K.L?

Vagy inkább priviben?

Mi újság Veletek? Tegnap belekukkantottam a másikba.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Szia!!!!

De jó ,h benéztél!!!!:)
úúgy hiányoztok!!!!!

most megvagyunk, nagyon sokat sír a drágám, de remélem hamarosan múlik már,nagyok pocakfájós..a bukása talán már elviselhető szintre csökkent.és képzeld a remegés talán már múlófélben,tegnap azt mondta a doktornő, h nagyon szépen fejlődik a mozgása is, nagyon érdeklődő, figyelmes!
Az iwiwen tudsz nézni pár nappal ezelőtti képeket a férjem nevénél,be vagytok jelölve egymásnak.

Koronczai Lilla, a neve, aki annak idején a NŐk Lapjás riportot csinálta, meg aztán a fókuszost..és azért a riportért pár "koraszülő" kismama pert indított és meg is nyerték..
és a tegnapi..mondanom se kell ,h megvártam ,amíg a férjem elment dolgozni, meg elaludt Bátor, aztán alaposan kibőgtem magam..tudod még most is van, az az ordító miért, miért..nekünk mért nem..érted?hát persze, h érted..
http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/cikk/322135

300,meg 400 gramm..Viola több ,mint duplája volt és mégsem.
Nem lehet ezt ennél jobban elbírni.

te hogy vagy?Van vmi fejlemény???????

többiek is írhatnának néha.. :(

Én nagyon örülnék, ha Melcsike is írna, meg Kisanyácska,meg mindenki ,a régiek is..aki már új reménnyel él, s aki még nem, az is.
tünci28
 
 
 


Megnéztem. Nagyon szerencsések, tündér két kislány.
Nagy levegő.

Milyen jó, hogy jól van Bátorunk, magsasolom majd a képeket. És Te?

Én jól vagyok, nyugodtabban. Nem rágódom annyit, miért így lett. Egyet tudok, nem akartam volna, hogy súlyosan betegek vagy fogyatékosok legyenek, és most sem akarnám. Örülök, hogy voltak és vannak nekem, hálás vagyok, mert itt van Vince. De emészthetetlen fájdalom, tudjuk mind.
Nincs fejlemény, csak újból kitolt határidők vannak...a dokim azt mondja, hogy bele kell vágni, és vagy-vagy. És ez bármilyen barbárul hangzik, de így van.

Azt hiszem, Haslinak és Lylynek, de talán Királylánynak is mostanában született babája. Ha olvassátok, jöhetnétek egy sorral...

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Haslinak is kisfia született, sürgősségi császárral, a vajúdás alatt lépett fel komplikáció, ha jól tudom, váltottunk levelet.

Lylynek óriáskisfia született,villámgyorsan,60 centi, 4600 gr. :shock:

Királylánynak még van talán kis ideje vissza.

Értelek Zahám,csak tudod ilyenkor mindig az jár a fejemben, h csak kis szerencse kellett volna neki..mert eze ka pöttömök, nem erősebbek voltak, nem jobb gépek ,v orvosok vették körül őket.csak a szerencse..:(

Húú, ha azt mnodom ,h a dokidnak igaza van, nem csapsz le???
CSak ha úgy adódik ,mint nálam(de nem úgy lesz), h hosszas fekvés szükséges ,akkor vhogy meg kell teremteni a lehetőségét.És nem tudom h egy már meglévő gyermek mellett ez mennyire lehetséges.Férjem szerint 1-2 év múlva jó lenne még egy baba.De nem tudom, h Bátor mellett lehetséges volna-e.Mert én már nem nagyon hiszek a szerencsében, de az jó, ha másik igen.

Tudod ,h a kórházban elhangzott az egyik orvos szájából ez a mondat:Anyuka, nem gondolja, h magával van vmi baj ,h ne mtudja kihordani a gyerekeit???:(
És ezt pont akkor kellett az orrom alá dörgölni ,mikor sokadszor szúrták meg a fejét vénát keresve..had bőgjön az anyuka....:(
tünci28
 
 
 


Hű, ez komoly orvos lehetett.

Haslinak, Lylynek nagy gratula!

Nem tudom, úgy érzem, hogy elhasználtam már a szavakat, nem is tudok már mit megfogalmazni.

Dehogy csaplak le, így van, ahogy mondta. Nem tudom, mit tökölök.

Még az előzőhöz akartam írni, hogy Bátor nemsokára háromhós, talán kevésbé fog fájni a hasa. Nem vagy fáradt?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


És Zaha a férjeddel rendben vagytok?Ő mit gondol, mit szeretne?Van összhang kettőtök kívánsága között?

Nem tudom ezt a hasfájósságot..Betitéknél hamarabb kezdődött és ha jól tudom már nincs vele gond.Nekünk meg eleinte nem volt, most meg van ,h éjjel-nappal sír.:(

FÁradtság?Most viccelsz?Hihi.Bár hajnali 2 kor nem vicces..meg lehet ezt is szokni,néha Robi elzavar laudni nappal egy-egy órát, de az rosszabb, mintha le se feküdnék.De az is lehet, h én osztom be rosszul az időmet.Látod ,most is a neten lógok, míg Muci alszik.:)

De kihasználom ,h itt vagy, olyan régen beszélgettünk.

Tegnap bementem a melóhelyemre leadni a munkaruhát, ez is egy vízválasztó, szerintem nem emegyek oda vissza.Jövőre néznem kell vmi sulit, h sima 8 órás nappli munkám legyen, mert itt csak magánbölcsi van, majdnem 50 ezer és nincsk ire hagyni majd.
Szegény anyum is párhavonta munkaheylet vált és egyre rosszabbé s rosszabb munkát végez..egyre kevesebbért.ÉS még 9 év, mire nyugdíjba mehet.Párom anyja még el se jött megnézni az unokáját.

Óóó, képzeld tesóm meglátogatott,majd két év telt el az utolsó "beszélgetésünk" óta..elhagytaa második felesége is nemrég,elcuccolt gyerekestől.Talán átérzi most, h milyen elveszteni a gyerekét.mégha nem is úgy, mint én.
De ne mvolt igazán jó a találkozás vele, csak felhozta az emlékeket, felzaklatott, pedig igazán igyekezett.De nem tudok felejteni.
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy írtatok!

Silvi van valami fejlemény?

Tünci én csak az előzetesét láttam a műsornak, de elkapcsoltam, nem tudok még ilyet megnézni. A mi babáink nagyobbak voltak igaz nem sokkal, de még csak fel sem merült, hogy küzdjenek értük. Ki dönti ezt el??????
De egyetértek Zahával abban, hogy nem akarnám én sem, hogy ha fogyatékosak vagy betegek lennének.

Zaha egyet kell értsek a dokiddal és Tüncivel. Bele kell vágni. Iszonyat nehéz, tele aggódással, hülye gondolatokkal.

Én is örülnék, ha jelentkeznének a többiek.

Puszi Mindenkinek.
kubi
 
 


Napot.

Én is élek ám.Olvasok, hallgatok.

Kép
jázmin20
 
 


Szia Jázmin,Szia Kubi!

Jázmin, nemsokára itt az idő számotokra, ugye???remélem már ott csapkod a szárnyaival az a fránya gólya!!


Kubi,hm, vmi fejlemény??:)

Szilvi, múltkor írtad, h inkább nem panaszkodsz, h ezzel ne zavarj másokat..ugyi nem gonodlod komolyan ,h itt sem panaszkodhatsz??no, hát ez az a hely!gyere, csak gyere...
tünci28
 
 
 


Bocsi, én közben leléptem abszolválni egy vizsgát.

Tünci, jól vagyunk férjúrral, tudod, írtam, hogy ahogy kezdtem jobban lenni, jobban felé is tudtam fordulni. Nem törődtem vele, csak a fájdalmammal voltam elfoglalva. De hősiesen viselte, soha nem felejtem el neki a végtelen türelmét. Annyira akart segíteni, de nem hagytam. Ő mindig is akart következő kisbabát, rám bízta/bízza, mikor, én meg nem tudom megmondani, mire várok. Pörögnek a napok, én meg állok egyik lábamról a másikra, toporgok, mint egy hülye.

Milyen sulit szeretnél? Úgy gondoltad, hogy elvégzed, míg Bátorozol, és utána meló, igaz?
Tesód...sajnálom, hogy most sem volt olyan igazi a találkozás, de legalább volt.

Anyósod, no comment.

A fáradtság jobb lesz, majd egyre könnyebb lesz, csak ki kell tartani... :wink:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Jázi, gyere, mesélj! Hogy vagy?

Kubi, Nálatok mi a helyzet?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha, nem jól fogalmaztam.Úgy értettem ,h a férjed mit gondol arról ,h szeretnéd, de még húzod az időt, mert félsz, v bizonytalan vagy, vagy...mert ilyesmi, ugye?

Suli:hááát, nyílván most sem az érdeklődési köröm felé kell gondolkodnom, hanem amiből meg lehet élni, meg el lehet helyezkedni.A lényeg h olyan munka kell, amit reggeltől délutánig csinálok.Mivel senki nincs, férjem meg 3 műszakos, ezért adott a helyzet.
De egyébként vmi szervezős-pörgős -forgós, kiöltözős, az tetszene.:)

Anyum itt volt ma, olyan elkeserítő a helyzete.Ma leszámolt a munkahelyén, mert mocskos, büdös, nehéz munka és elmegy egy olyan gyárba, ahoáv két óra az út oda, meg ennyi vissza..és 12 órás műszak..ááá, egyre rosszabbakat tlaál, már seho lsem tartanak számon egy 54 éves embert.ÉS még mindig 8 évet kell dolgoznia, majd akkor mehet nyugdíjba, ha 45!!! évet ledolgozott..meg se fogja élni..:(

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy van egy kis mozgás.

Tünci, azt a műsort még én sem bírtam megnézni...túl fájó...
Szomorú ha valaki ilyet mond...még hogy nem érdemes... Mikor a fiam született a mellette levő inkubátorban egy 24 hetes babáért küzdöttek egy hétig...sajnos nem sikerült megmenteni, de soha senkitől nem hallottam és nem is láttam rajtuk, hogy úgy gondolnák nem érdemes vele foglalkozni, sőt... Kivéve talán az anyukát, mert őt ha egyszer láttam ott..., hazament, mert a kislányával kellett lennie, amit nem igazán értettem, mert már 8 éves volt és ott volt az apuka...talán inkább nem akarta látni, hogyan szenved a baba...bár szerintem akkor is ott kellett volna lennie mellette...
Mindenesetre ha esetleg arra kerülne a sor biztos, hogy ugyanazt a kórházat választanám.
Elhiszem,hogy nagyon kimerült vagy, a fiam 6 hónapos koráig volt hasfájós :( azután ritkulni kezdtek a görcsök és kb. 2 hónap alatt megszűntek. Kb. akkor amikor már tejen kívül mást is kapott.

Az anyósod én sem tudom komentálni :(

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!
Puszilok mindenkit én is.
betti0412
 
 


Szóval fejlemény.....
Még nem akartam megírni, de ha már így előbújt mindenki.
Valaki úgy tűnik készülőben van hozzánk :D
Holnap leszek hat hetes, ma voltam uh-n de még nagyon kicsi a baba, még szívhang sincs. Már szabályosan betegre aggódtam magam, ugyanis a múlt heti uh szerint nagyon picike volt a petezsák, kb egy héttel vagyunk lemaradva, szóval várunk....
Ráadásul vasárnap volt egy nagyon csúnya autóbalesetünk, szerencsére kisebb zúzódásokkal megúsztuk, a kocsink elég tropa lett. Engem azonnal bevittek a kórházban, de szerencsére ez nem okozott semmi gondot a babával.

Persze ma megnyugodtam egy picit, de az aggódást és a sötét gondolatokat nagyon nehezen tudom elhessegetni.
Ráadásul az első baba pont egy éve döntött úgy, hogy nem marad velünk.
kubi
 
 


Kidobott a gépem :evil:

Nem győzöm csodálni a kis Bátort! Nagyon aranyos :D


Zaha szorítok, hogy össze tudd szedni a bátorságodat!


Kubi, mi van veled? Hogy vagy?

Kösz az érdeklődést, mostanság kissé mélyponton vagyok. (voltam már fent, egyáltalán?) Mivel már csak 4 hét lenn a kiírt időpontig, neki vagyok keseredve. Állandóan az jár az eszembe, hogy mi lenne ha...szóval depi.
A gyógyszer még sehol, azt sem tudom mi a helyzet vele... Egy másik fórumon vannak "betegtársaim" és van akinek babája is van, így van amikor úgy érzem még nekem is lehet..., de aztán lezuhanok a valóság talajára...messze vagyok én még ettől..
a depimet már a család is kezdi megsínyleni...hol rámjön és pörgök mint a propeller, hol nem csinálok semmit... többnyire nem szólok senkihez és ez a páromat már kezdi kiborítani...de mit mondjak neki?! hogy minden nap azt számolom mennyi lenne a szülésig, milyen, mekkora lenne a baba, vajon kislány vagy kisfiú, vagy mi a francért történt ez velem és stb...tudom, hogy az élet megy tovább és nem lehet leállni. Dolgozni bejárok, de sietek letudni a munkát, hogy húzhassak haza...ha terepben vagyunk az ügyfeleket ráhagyom a páromra, szinte alig szólalok meg. Szerintem azt gondolják beképzelt vagyok, de nem érdekel, csak már egyedül lehessek...Nem tudom július közepén jobb lesz-e...és hogy ne legyen könnyű egy volt kolléganőm most babás 38 évesen, már van egy felnőtt lánya...a kisbabákra már rátudok nézni sírás nélkül, de a kismamákra nem, főleg ha kb. ott járnak mint én járnék...
a múlt héten átrendeztem a fiam szobáját, a szekrény tetején ült egy játékbaba, még az enyém volt, olyan újszülött formájú,cumival. Mikor levettem onnan, fél órán keresztül bőgve dajkáltam...még jó hogy nem volt otthon senki, mert biztos dilidokit hívtak volna hozzám. Most eldugtam a kamra mélyére...néha szabályos késztetést érzek, hogy elővegyem...de mit érnék el vele...
Szóval ez van...plusz az idő is kikészít, tegnap olyan rosszul voltam, hogy még a pszichodokihoz sem tudtam elmenni...pedig rám fért volna...
szeretnék már túl lenni ezen az egészen... vagy jó lenne felébredni és rájönni, hogy csak egy rossz álom volt és még csak 2009 májusa van...max. 2009 szeptember...
bocs....


Dido hol vagy? Olvasol még minket? Hogy vagy?

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Kubi!

Most látom, hogy írtál...Istenem, nagyon szorítok. Nem merek semmit írni, nehogy én legyek az aki elkiabálja....így csak nagyon halkan örülök nektek :D Mikor mész legközelebb dokihoz?
Szerencse, hogy nem történt bajotok...a kocsit meg vigye a fene, csak jól legyetek. A sötét gondolatokat biztos nehéz elűzni azok után amin keresztülmentél, de meg kell próbálni. most már nem csak magad miatt...baj történhet akkor is ha nem gondolsz rá, nem kell még magadhoz is húzni...tehát pozi gondolatokra fel...gondolj arra, hogy őt az első angyalkád küldte nektek, tehát marad :D
bocs az előző írásom valszeg épp az ellenkezőét érné el így ne olvasd el...
ez ma egy nagyon jó hír, el is sírtam magam, de örömömben...pihenj sokat, vigyázz magadra
sok puszi

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Kubi, nahát! Nagyon örülök és szorítok Neked.
Ez a baleset, gondolom, megijedtetek rendesen.

Ja, Tünci, akkor félreértettem. Szóval ő mindig azt mondja, a részéről készen áll, már csak nekem kell eldönteni. Nem sürget, azt mondta, az sem baj, ha így maradunk, de azért szeretné nagyon.
Annyira sajnálom anyukádat, nem is tudom, mit mondjak. Nagyon szomorú. Sokat jön Hozzátok?

Szia Betti, Ti hogy vagytok?

Szilvi, annyira átérzem, amiről írsz. Nem baj, hogy így van, nem baj, hogy megjárod ezt a poklot, ki fogsz emelkedni belőle, és minél jobban átéled a fájdalmat, annál könnyebb és könnyebb lesz. Csak most még kevés idő telt el, tudod.
Amit írtál arról az anyukáról, nem tudom. Vince 3 éves múlt akkor épp, és én egy hónapot bent töltöttem a Zalánnal. Nem lehetett hazajönni, mert az influenza miatt zárlat volt. Én azért a dokim engedélyével 2-3 naponta éjjelre hazaszökdöstem a Vinyóhoz. Ha hazajöttem volna, nem mehettem volna vissza Zalánhoz. Nem volt kérdés, hogy ott maradok, neki akkor nagyobb szüksége volt rám.

Furcsa, hogy hosszú ideig nem volt elég idő, hely, szó, nem győztem kiírni- és beszélni, most meg már nem esik jól ezeket írni, kimondani.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha, Tünci:jól is lehetnék akár, ha a lombikunk simán menne...de nem megy úgy sajnos.3 hónap alatt "végezhettünk" volna, mi már az 5. hónapon is túl vagyunk és ez nem a mi hibánk.Türelmetlen vagyok, elkeseredett a az akadályok miatt és mostanság reményvesztett.Ott várnak fagyasztva a sejtek, de még a pgd miatt van jópár bökkenő szintén, háááát nem is tudom.Várom, mert ez éltet, de néha beleszarok az egészbe és azt mondom magamban, hogy oké, elég, én feladom, mert ennyi szarság már bőven elég.Nehéz.Telik az idő, 32 elmúltam, ez is nagyon aggaszt.
Na most, hogy feldobtalak Titeket, dobok két cuppanósat. :wink:

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Sajnalom ,hogy megallani latszott a topik,de valahol ez jot is jelent...
Zaha,Jazmin ratok napi szinten gondolok es drukkolok,bar ez nem segit sokat tudom. Nem egyszeru es a fene sem erti miert kell ennek igy lennie...
Mi jo vagyunk! Vegig imatkoztam kilenc honapot ,verzessel aztan elo fajasokkal latogattuk a korhazat eleg rendszeressen es vegul sikerult.
37 orat vajudtam es a vegen 5 perc alatt kellett kivenni picurt csaszarral.
Nem lehetett sokat tenni elotte,mert egyfolytaban mozgott.Szegenykem mintha jelezni akarta volna ,hogy mindenkeppen csaszarozni kell. Duplan volt a koldokzsinor a nyakan es 90%-ban levalt placenta,eleg is volt elolvasni a zarojelentest....
Mostmar egyre jobban vagyunk ,szepen novoget.
Nagyon sokat gondolok ra vajon milyen lett volna az elozo 4 angyalka ,ha elnenek...-mintha szabalyosan kinozni akarnam magam,de azthiszem ezek a gondolatok termeszetesek most.

Nagy erzelmi csatakat vivtunk/vivunk meg mindannyian ami nem volt egyszeru,de bizom benne,hogy mindenkinek sikerul az anyasag csodajat megelnie! Nagyon rogos az ut ,de jarhato meg ,ha szenvedessel teli is!
Kivanom mindannyiotoknak a legjobbakat!

Ui: Tunci az anyaknapi leveled Violanak nagyon meghato volt! En is elsirtam magam rajta....-Bizom benne ,hogy a kis angyalkaink jo helyen vannak es tudjak mennyire szeretjuk oket!

Hasli

Kriszta
schat
 
 


Szia Kriszta!!

Gratulálok a kisfiadhoz!
Nem volt egyszerű menet, ahogy írod, de milyen szép lett a vége. Sokszor eszembe jutottál, hívtalak is.
Rádcsörgök majd.

Jázi, úgy sajnálom, hogy nem megy zökkenőmentesen. Megértem, hogy úgy gondolod olykor, kész, elég. De Te is tudod, hogy amíg csak lehet, csinálni fogod, és nem adod fel.
Az intézetben tökölődnek vagy rajtuk is kívül áll a dolog?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
lehet, h nem éppen vígasztaló, de az amit most érzel, ma, az nagyon kicsit javul ,amikor eléred majd a kiírás napját.De akkor még visszaesik majd.És csak aztán javul.A szülinapok, a névnapok, anyák napja, az elvesztésének évfordulója, ez mnid mélypont lesz, mnidig.4 hét múlva kicsit jobb lesz, a lelked lesz könnyebb.Talán az kell kcisit, h amikor elérjük/elértük a kiírás napját, akkor feogjuk fel ,h nem, már nem fog megszületni..időben, jókor, egészségesen..
a játékbabáról amit írsz..én ezt csináltam azzal a babahasonmással,amivel eltemettük Violát.Az volt az egyetlen játék amit vettem neki, ami elkísérte..és nem tudom már meddig, hosszú hónapokig simogattam sírva és még azután is hány éjjelen aludtam el úgy, h megfogtam a baba kezét, v lábát..ne mtűnt beteges dolognak.

Kubiii, nagyon nagy gratuláció!!!:)
Jaj, de örülök, h már itt tartasz!!!Vigyázni, vigyázni..rohadt baleset, de csak őrzik fenntről!!!
Petezsákméreten ne foglalkozz.Ha az uh fejet egy pókszálnyival arrébb húzzák, akkor már miliméteres eltérés van.

Zaha, értem.ez jó, aranyember férjed van.(annak is látszott!!!!)
Elgondolkodtam azon amit írtál, h régebben muszáj volt beszélni, most meg nagyon kevés embernek mondjuk.TÉnyleg így van és talán észrevétlenül ment át ebbe az állapotba.Én úgy érzem azért, emrt ha még most is azt modom ,h nagyon fáj és minden nap, akkor most még kevésbé értik.értetlenül néznek, h dehát már olyan régen volt ,emg ott a "másik".Azon kevesek, akik rákézdeznek sé én szívesen mondok vmit, azok megértik ,ha az első mondat után most is elsírom magam.De senkire nem erőltetem.

Jázmin, végülis a plussz költségeket, amiről a kórház tehet, rátok terhelik???Ez is olyan baromság, h már minden ott van és tötyörögnek ,mikor már a pocakban is lehetne.

Hasli, örülök ,h jól vagytok!húú, jó sokat hagytak kínlódni ,akkor én befoghatom a két órával..bár engem kicsit a szülésznő nézett bolondnak ,mikor mondták ,h 10 perc, én meg ijedten mondtam, h :jaj ,ne már én még vajúdgatnék egy kicsit-hogy nem vagyok normális..

lányok, tegnap volt egy kósza gondolatom..amiért szépen lassan szétszéledtünk anna kaz volt az oka, h ne bántsunk másokat a terhességünkkel..így van ez vajon még most is??Nekem úgy tűnik(Jázi javíts ki ,ha tévedek) ,h pl Te is teljesen nyugodt vagy, előre nézel(még ha amegtorpanások miatt néha elveszted a türelmed..),v pl Szilvi Kubi felé intézett szavaiból sem érzek negatívumot...végső soron a történetein reményt keltőek, nem?Ahogy Hasli is írta, mind megvívtuk a magunk harcát, még az új babákkal is, majdnem mind..
És tekintettel akartun kelnni azokra, akik majd ezután jönnek a topikba..de ne mjöttek.Vagy jöttek ,mentek.


Szóval szerintetek néha nem beszélgethetnénk, ugyanúgy, mnit rég???Nem a kakis pelenkáról, nem a szoptatásról.Hanem mindenről, bármiről,mnit rég.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


elnézést a milió betűelütésért, nem tudom megszokni ezt a mini billentyűzetet.javítgatni meg lusta Tünci...
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok!

Szilvi annyira sajnálom, hogy ilyen állapotban vagy. Egyetértek Tüncivel, nagyon nehéz a kiírt szülés időpontja körül, és talán tényleg utána fogja fel az ember, hogy nem lehet változtatni a történteken.
És utána talán kicsit könnyebb túlélni a napokat.

Jázmin ez hihetetlen. Nagyon rossz várni, amikor teljesen készen állsz az egészre, fejben, lélekben egyaránt. Van már valami konkrétum, hogy meddig kell várni?
A 32 még nem sok, szerintem ez ne aggasszon. Nekem a meddőségi dokim mondta, hogy a harmincasokkal még bőven lehet mit kezdeni. (tudom ez kicsit hülyén hangzik, de szerintem is van még időd bőven)

Zaha én is értelek, én sem szívesen beszélek erről már senkinek. Magamban szoktam itthon kisírni magam, nem is tudom, hogy kivel beszélhetnék erről, mert tényleg mindenki azt várja, hogy legyek túl rajta, pedig aztán nálunk még nem sok idő telt el.

Attól is félek, hogy majd hogy néznek rám, amikor azt mondom, hogy érkezik a kistesó...... Mert én így érzem. Nekem igenis van két gyerekem, még ha nincsenek is velem.

Tünci én is azt gondolom, hogy ezért tűnt el mindenki.
Illetve talán azért, mert mindenki máshol tart. Én is nagyon félve írtam le, hogy mi a helyzet nálunk, nem akartam vele megbántani senkit sem. Tudom, hogy nagyon nehéz lehet annak, aki még nincs túl ezen az egészen (persze a helyzet ellenére teljesen én sem vagyok, sosem leszek), számukra biztos érthetetlen az, hogy kész vagyok/vagyunk arra, hogy újra megpróbáljuk.

Én örülnék, ha beszélgetnék. Bár nyilván nehéz, mert az is bántó lehet, hogy én most itt összevissza aggódnék, és mondjuk tőletek kérdezgetném a tapasztalatokat, érzéseket.

De nagyon érdekel, hogy a többiek erről mit gondolnak....
kubi
 
 


Zaha jól vagyunk, köszönöm. Gyorsan telnek a napok, az első hónap volt csak nehéz, mostmár nagyon rohan az idő.

Tudjátok egy este mielőtt letettem a kisfiam aludni, álltam a kiságy mellett, a kezembe vele és simogattam a fejét és hirtelen elkezdtem sírni és egy percig úgy érzetem a kislányom fejét simogatom. Tudom, persze, nem ő volt, de mióta megszületett a kisfiam néha rámtör egy keserű, nagyon szívbemarkoló érzés, hogy annak a pici, beteg kislánynak még egy simogatásra sem telt tőlem, durva leszek, de a halála közben. Hogy ő is megérdemelte volna, hogy jobban kellett volna küzdenem, hogy ne vigyék el, igenis harcolni érte. Ezt nem tudom megbocsátani magamnak és az orvosomnak sem, bár nála szültem a fiamat is.
Soha nem szabadna egy anya helyett döntést hozniuk. Persze én meg rájuk hallgattam, akkor ott, nem is tudtam, mi is a jó....de sajnos semmit nem tehetek már vissza a múltba. Csak sajnálom, végtelenül sajnálom, hogy azt a pici kis beteg testét még csak meg sem érinthettem, hogy fogalmam nincs, hogy halt meg, szüksége lett volna-e közben rám.
És ez az érzés mióta van a kisfiam talán még erősebb, rosszabb. Várom, hogy elmúljon majd egyszer.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jo reggellt!

Tunci szerintem is jo lenne neha beszelgetni! Elgondolkoztam azon,mennyire masok vagyunk es milyen vitaink voltak mar itt ezen a forumon,valahogy megis minden kulombozes ellenere osszetartunk!
Osszetart bennunket a mult fajdalma.
Nekem is miota itt van ez a kis aprosag azota megtobbet ragodok talan az elozo babakon,erdekes de valahogy megjobban hianyoznak.
Algusztusban lessz a keresztelo es furcsa ,de megkertem a papot ,hogy oket is keresztelje meg....-viszek 4 feher gyertyat es azt kereszteli majd.Lehet beteges ,de nekem ez valamiert jo.
Kozvetlen kornyezetemben 2-en is szules elott veszitettek el a babajukat par nappal....-megszakad a szivem annyira sajnalom oket,de segiteni sehogy nem tudok ,mert megcsak nem is tudnak ezt a forumot olvasni...

Betti te a legjobbat akartad a kislanyodnak,talan itt ,csak szenvedes vart volna ra...-ezt mar soha nem fogod megtudni!
Probald meg valahogy elengedni ezeket a gondolatokat! Az ember nincs is esznel a fajdalomtol ,nem is lehet olyankor tisztan latni a dolgokat es hidd el megjobban szenvednel ,ha lathattad volna a kislanyodat! En is lobbiztam meg a mutobe menet is ,hogy en latni akarom es legalabb fotozzak le,de nem engedte az orvosom...-aztmondta ,hogy csak megjobban szenvednek es nem tudnek szabadulni a "latvanytol".
Nagyon nehez elengedni oket plane most ,hogy latjuk mitol fosztott meg akkor a sors....-viszont legalabb mostmar a kezunkben tartjuk a babainkat es oket mar senki nem veheti el!

Zaha jo lenne beszelgetni tenyleg! Irj majd neked mikor jo sms-ben aztan vissza hivlak ,mert babasirassal nem akarom fajditani a szivedet!
Gondoltam rad a picik evfordulojan.....

Jazmin annyit kuzdottel mar ,hogy ezt a csatat meg kell nyerned es meg is fogod! A fene sem erti miert mindig annak kell szenvednie aki tisztesseggel, szeretettel,felelossegel nevelne a babajjat!
Annyira felhuzom magam mikor latoma sok felelotlen embert es megkerdem magamban ,hogy ok miert csak ugy egyszeruen kapjak az elet legnagyobb ajandekat?!? Talan lessz ra valasz egyszer,de mikor azt kitudja.... :-(

Kubi gratulalok neked! -es drukkolok a kis embernek! Mikorra vagy kiirva? Kell valami terhesseg tamogato bogyot szedned?

Szilvi,csak Tuncit tudnam en is ismetelni! Kivanom ,hogy minnel elobb jobb iranyt vegyenek a tortenesek!

Hasli

Kriszta
schat
 
 


Hát jó reggelt! :)

Megint együtt, ha csak egy kicsit is, de jó.

Hasli, egyáltalán nem fájdítja a szívem a babasírás, úgyhogy amikor Neked jó, akkor beszéljünk. Majd valamelyik este megcsörrentlek.
Addig mesélj, hogy telnek a napjaitok? Mi a neve kisfiadnak?
Olyan szép gondolat ez a közös keresztelő.

Betti, értelek. Akkor nem tudtál mit tenni, nem voltál abban az állapotban, béna voltál lelkileg. Nem tudjuk, mi lett volna jobb, ha megnézed, vagy így, hogy nem. A barátnőm se nézte meg, ugyanebben a szituációban volt, azt mondta, jobb így. Akartad Franciskát, nem tudtál tenni a betegsége ellen. Fura gondolat, de nem gondolod, hogy egyfajta méltóság neki az, hogy nem láttad őt. Ahogy mi nem szeretjük/szeretnénk, ha elesetten, betegen látnak/látnának. Ez a Te ajándékod neki, az övé meg, hogy együtt lehettetek.

Kubi, mindegy is, mit gondolnak, igenis kistesót vársz, és igenis anyuka vagy.

Tünci, ahhoz, hogy miért széledtünk szét, nem tudok hozzászólni. Talán mindenkinek könnyebb volt így, nem tudom. Az biztos, hogy volt olyan idő, hogy könnyebb volt, ha nem jövök, de nem a terhesség miatt, hanem mert úgy éreztem, hogy csak szaggatom a saját sebeim azzal, hogy újból és újból leírom, amit már százszor elmondtam, és jobban nem tudom már kifejezni.
De persze, beszélgetésben benne vagyok, ha nem is tudok olyan sűrűn jönni.

Legyen mindenkinek szép a napja.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha, Tünci, Hasli:

A legdurvább, hogy a két hónap csúszás nem a mi hibánk, mert ez eredmények alapján minden oké lett volna.Elsőként gyógyszerhiány volt itthon, másodrészt pedig eszközhiány ott náluk.
Persze emiatt a punkció utáni kontroll uh-ért szemrebbenés nélkül legomboltak 8.000 forintot...ja az utazásunk 30.000 per alkalom, saját zsebből, senki nem téríti meg.Éljen az eü, ezért fizetem tizenéve a járulékomat tisztességgel és nem minimálbérem, hanem totál bejelentve.
Összeszámoltuk, eddig mindennel együtt (utazás, gyógyszerek) 250.000 nél járunk és még a pgd-ért külön embriónként 10 ezret kell majd fizetni.Slusszpoén:13 petesejtem van fagyasztva, nem nehéz kiszámolni....katarsztrófa.És támogatottak vagyunk!!!
És mennyi fiatal pár van, akinek esélye sincs lombikra, mert egyszerűen rezsire nincs lóvé, nemhogy lombikra.Na én hamar gatyába ráznám az eü-t, egy-két mozdulattal átcsoportosítanék, szociális segély meg a tököm... :evil:

Kubi:a dokik tőlem bármit mondhatnak, a 32 az 32 és szeretném megélni mondjuk az érettségijét...Nyilván nekem azért is tűnik ennyire soknak, mert több, mint 3 éve próbálkozunk és egy babánk már meghalt.

Tünci:engem mérhetetlenül zavart a terhesség itt ebben a topikban.Őrülten fájt a lelkem és kicsit sem akartam olvasni a pocakosságról, de ezt anno meg is írtam Nektek privátban, én ezért is léptem le.Már más, az idő segített valamelyest, de a babázásba és az újabb terességekbe nem tudok belefolyni.Érdekel és elolvasom, mint ahogy Titeket amott is olvastalak végig, de ennyi. Azt a korszakomat élem, amikor jobb napjaimon magammal próbálok foglalkozni, a lelkemet próbálom építeni, de ez hazugsággal és álszent viselkedéssel nem megy.Engem ha érdekel, megkérdezem (ha még nem volt róla szó pl.), de bájcsevegni illemből nem fogok.Ez egy borzasztó lelki állapot, ami Jázmin elvesztése óta van bennem, néha megijedek magamtól is.Örülök a magam módján a hozzám közeliek örömének, de mindig ott van a bánat, a szomorúság és a miértek, hogy nekem miért nem lehet mindez.Önzőség vagy nem, fene tudja, de ez már így marad, amiért néha szégyellem magam.

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen... mindenki azzal jön a környezetemben, hogy már "javulhatnék" Hát én nem tudok vagy nem akarok javulni...igenis siratom a babám mindennap és nem érdekel mit mondanak.

Tünci engem tényleg nem zavar ha írtok. Talán mert ide már akkor csatlakoztam amikor már megtörtént...egy másik oldalra, ahová babásan írtam én sem tudom menni...de Titeket szívesen olvaslak, mert Ti értitek miről írok és ha már a babáitokról írtok egy kicsit úgy érzem kell, hogy velem is megtörténjék a jó is mint veletek, nem csak a rossz.

Jázmin viszont téged is megértelek...nekem a környezetemben lévő kismamákkal, anyukákkal van ilyen gondom. És néha néznek rám, hogy miért nem állok meg velük bájcsevegni...na ezt azért nem. Példaul a mai napig irigykedem a "majdnem" sógornőmre, mert neki sikerüt és azután állandóan a 14 éves lánya van a kicsivel, ő meg mindenfelé mászkál. :(
Sajnálom, hogy csúsztok, remélem most már azért beindul a dolog és nem lesz esetleg még orvoshiány vagy más.....ma szívemből szóltál. A mi egészségügyünkre ugyenez vonatkozik. 2 hónapja huzavonázok velük, mert a már 2x leadott betegpapírjaim még mindig nincsenek meg náluk....ráadásul ma megtudtam nem hogy nincs jóváhagyva a kérvényem az orvosságomra, de még állítólag nem is kérvényezte a doki ! Már majdnem 2 hónapja meg van az összes kivizsgálásom és semmi. A kérvényezéstől pedig újabb 30 nap és még hatnia is kell, utánna kitisztulni a szervezetemből valamennyire, hogy egyáltalán gondolhassak a próbálkozásra. És én már 34 vagyok és betegségemnél a minden évvel nő a rizikó. Útálom az egészet. Bár ma már azzal biztattam magam, hogy ez biztos így kell hogy legyen hogy lelkileg is felkészüljek...jaj már én sem tudom mit akarok....

Kriszta nagyon szép gondolat a keresztelőn a 4 fehér gyertya...egyáltalán nem beteges...
Neked és a kisfiadnak egészséget és sok örömöt kívánok az életben. Nagyon megdolgozott hogy megszülessen, de 4 kis angyalka vigyázott, vigyázz rá.

Betti ne hibáztasd magad! A kislányod tudta, hogy szereted. Hisz amíg a pocakodban volt érezte ezt. Abban a helyzetben egyszerűen így alakult, nem Te tehetsz róla. Az orvos döntött, ő úgy gondolta helyesen,Te pedig nem voltál olyan állapotban, hogy ezt felülbíráld. Tudom ez nem vigasz, de mondjuk ahogy magamat ismerem velem ugyanígy történt volna.

Kubi, remélem jól vagy és minden rendben.

Látjátok, milyen jól tudom osztogatni a tanácsokat másnak?! Bárcsak magamnak is menne. Bután hangzik, de nekem tényleg segít hogy írtok, mert nem töröm magamon a fejem, hanem rátok gondolok. Sokkal jobb most, mint amikor nagy csend volt a topikban.

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Ancsáról tud valaki valamit?

Silvi:((()))
Lelkileg nem lehet felkészülni ilyen háttérrel.Csak eldönteni lehet, hogy elkezded e csinálni és ha igen, próbálsz végigbukdácsolni az úton.Aztán jön egy akadály, meg még kettő, de ha eldöntötted, akkor muszáj menni.Csak nehéz és rohadt "fárasztó".Kicsit belefásulok néha, úgy érzem.

Kép
jázmin20
 
 


én is puszilok mindenkit.. haslinak és lylnek gratulálok, nagyon örülök nekik. melcsikéről tud valaki valamit? zaha úgy tűnik, hogy lelked gyógyulgat, sokszor gondolok rád is.. nekem nincs nagyon időm írogatni, nagyon ritkán lépek be a babanetre, de jó hallani mindenkiről..

Kép
leda2002
 
 


Sziasztok!

Benézek én is egy kicsit hozzátok, mert van remény! Kell, hogy legyen... És erőtök, és kitartásotok, és szeretet, szerelem.

Nekünk május 19-én alg 3 óra alatt született meg a kisfiunk, Csanád, 4690 gr-mal, 60 cm-rel és 39-es fejkörfogattal. Április 1-től kórházban voltam, mert elkezdtem nyílni, és már 2 napja fájásaim voltak és úgy nézett ki, koraszülünk. Aztán ahogy múlt az idő (főleg szülés után), kiderült, hogy Csani már akkor közel 4 kg lehetett, és mivel állandóan mocorgott, fészkelődött, volt, hogy 12 órán keresztül, szünet nélkül, valószínűleg ezek okozták a fájásokat. A végén a betöltött 40. héten indított szülés volt, mert az orvosom elment Debrecenbe 3 napra konferenciára, és nem akart így, egészben itthagyni minket, azonkívül már nem bírtam a hasammal, akkora volt. Fél éjszakákat átvirrasztottam. És féltem, aggódtam.
A köldökzsinór a nyakán és a törzsén volt, bár ennek ellenére 10-es Apgar-értékkel született, de egy elhúzódó szülésnél komplikáció lehetett volna. Rengeteg vért veszítettem, egy percig gondolkodott a dokim, adjon-e vért, de aztán úgy döntött, nem. A vérnyomásom az egekben volt a rohamszülés után, remegtem, fáztam, a párom is reszketett, mert egy orvos sem ért oda, olyan gyorsan jött Csani. Az én orvosom a műtőben volt - beosztotta a főnöke - mondván, hogy én úgyis csak délutánra szülök meg.

Nagyon hiányzik a második kisfiunk, főleg, hogy tudom, Ő is ilyen szép, édes gyermek valahol. De tudom, hogy egyszer velem lesz, és akkor csak az övé leszek.

Vigyázzatok magatokra!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Nincsenek jó híreim. Ma voltam uh-n nincs szívhang, és már nem is lesz. A petezsák alig nőtt a múlt héthez képest.
Ha keddig nem oldja meg a természet, megműtenek... :cry:

Lányok, hogy kell ezt túlélni?????????
kubi
 
 


ja neee ,Kubi, annyira sajnálom, jaj Istenem...annyit gondoltam rád a napokban.. :cry: :cry: :cry: :cry:

bassza meg az élet, mért ilyen rohadt kegyetlen a sors... :cry:

annyira sajnálom...
tünci28
 
 
 


Ha létezne az a bizonyos "jó isten", nem engedné, hogy ez történjen!MIÉRTMIÉRTMIÉRT történik mindez...nem értem... :cry:
Nagyon nagyon sajnálom...((()))

Kép
jázmin20
 
 


Kubi nagyon sajnálom.
A kislányom elvesztése után fél évvel lettem várandós újra, a 10. héten mondták, hogy nincs szívhang......túlélni? Megkérdeztem a dokit, meddig kell várnom, akkor azt mondta márciusban, hogy júniusig.....se jobbra, se balra nem nézve, csak a júniust néztem. Ha akkor valaki azt mondja, hogy nem lehet júniusban, nekiugrok. Visszafele számoltam a napokat.

Iszonyatos érzés ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára betti0412 2010.06.11 14:16-kor.
betti0412
 
 


Még kicsit sokkos vagyok, fel sem fogom igazán.

Megint ott vagyok, mint egy éve, csak most már négy baba......

Nem tudom, hogy megint tudom-e számolni a napokat visszafelé. Az ikrek után nekem is ez jött be. De most?????

Az egyik felem azt mondja, hogy itt a vége. Nem bírok többet. De közben meg annyira vágyom egy kis babára. Nekem miért nem lehet?????
kubi
 
 


Sziasztok!

Kubi nagyon sajnalom,bar ez semmit nem fog most segiteni neked!
Talan ,csak 1 apro remeny: nekem ikrek voltak egyszer es elotte utanna 1-1 baba es otodszorre sikerult csak!
En sem mertem mar hinni semmiben ,de valahogy csak sikerult ujra remenykedni!
Vegul injekciozassal sikerult teherbe esni es most itt van a babam!
Gondolok rad sokat....

Kriszta
schat
 
 


Leda Koszonjuk a gratulaciot!
Hogy vagytok?

Lyly Gratulalok nektek!

Melicske jol van legalabb is amennyire lehet! -irok neki majd ,hogy van e kedve par sort irni!

Kriszta
schat
 
 


Kriszta,
köszönöm, én is sok boldogságot kívánok nktek, örülök, hogy most már nálatok is rendeződnek a dolgok!

Lányok, sokat gondolok rátok, tiszta szívből erőt, kitaretást kívánok, hogy mihamarabb a karotokban legyen a szuszogó kis csomag!

Kubi: sajnos, van túlélés, és remény is lesz, meg öröm is még az életedben. Felejtés szerintem soha. Ezzel együtt kell élnünk.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!
Kubi
Sajnálom! :cry: :cry:

Félve leírom de úgy néz ki, hogy terhes vagyok! Csináltam már 3 tesztett mindt a 3 + lett voltam vérvételen is mert elkezdtem barbázni és az is + lett. Béta-hcg:64,7 érték lett. De fent áll a veszély, hogy elmegy a baba!! Így szikorú fekvés van és pihenés van előírva. Jövő hét szerdán megyek megint vérvételre csütörtökon meg a dokimhoz uh-ra!! Duphastont szedek 3x1-et! Pihenek és reménykedek!! 2 év után természetes úton össze jött és most lehet, hogy Őt is leveszítem!!!!!!! :cry: :cry:
Puszi mindenkinek!

Kép
grácus
 
 


Jaj, Grácus, pihenj, ha kell,feküdj egész nap.Nagyon örülök Neked!!amennyire tudod tereld el a figyelmed, aludj amennyit sikerül.Sajnos tudom milyenez, heteken, hónapokon át, de ki lehet így is hordani babát, nem könnyű, de lehetséges!!

Kubi, sokat gondolok rád..nemrég olvastam egy várandós topikban ,h már előjegyezték műszeres befejezésre a csajszit és pár nap múlva másik orvos meg igazolta a szívműködést..amíg nem megy el ,addig hátha van remény..ha pedig mégsem, akkor legalább ne kelljen a műtét.
tünci28
 
 
 


Grácus, nagyon vigyázz magadra!
betti0412
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: