Új privát üzeneted érkezett!

Szerintem minden doki a hormonszinttel kezdi.Legalábbis errefele mindenképp, de nagyon eltérő a tapasztalat.
A sárgatest hormont 12 hétig a petefészek termeli, utána veszi át a méhlepény ezt a funkciót.

Zaha:pusszantalak

Kép
jázmin20
 
 


Helló Jázi!

Én is hallottam olyat, hogy a sokadik orvos kezdte el megvakargatni a sárgatest-hormon kérdését.

Mizu Nálatok?

Frankáról tudsz valamit?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Laptető, hejjjj! :D

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 

 
 

Elég necces egy két orvos...na mindegy.
Sajnos nem tudok róla semmit, pedig szeretnék, váltottunk mail-t nemrég, de nem volt beszédes, nincs jól. :cry:

Nálunk?Semmi extra, semmi jó, várunk szokás szerint, már a tököm kivan az egésszel.Elvileg júliusban transzfer.De én már csak azt hiszem el, ami elmúlt.Az idő rohan, mi meg csak toporgunk egyhelyben.

Kép
jázmin20
 
 


Zaha:laptető...ugyanmár...télapó meg holle anyó, mi?jóreggeltkívánok. :wink:

Kép
jázmin20
 
 


Most olvastalak. Értem már. A fenébe ezzel a tököléssel, ez egy őrület.
Ha Nálad járok, mindig elolvasok egy írást, mindig ugyanazt. Nagyon szép. Idézet lehetne egy könyv hátulján, ízelítő a fájdalomból.

De hallod-e, a nyálam is csorgott rendesen. És közben mínuszba mentél, ezt hogy tudtad, Te???

Többiektől bocs a rébuszokért.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Melyik írást?
Igen a fogyás nagyon rendben van, 9 kiló lement 6 hónap alatt, büszke is vagyok magamra.Így élem túl a várakozást.Hiú vagyok, naaa. :roll:
Ti hogy vagytok?Ezer a meló?Nyaralás lesz?

Kép
jázmin20
 
 


J. - 2009. júli 18. Ez az.

És mi volt a módszer? Mert ennyi jó kaja mellett....

Én most már szabin vagyok itthon Vincussal, vége az ovinak is. Júli közepén megyek csak dolgozni, de vannak még vizsgáim és munkát is kellett hazahoznom. Férjuram dolgozik, ő majd csak két hetet lesz szabin.
Nyaralás a tavalyi bagázzsal, júni vége-júli eleje, valószínűleg Balaton, Káli-medence, még nincs lezsírozva.
Ti utaztok valamerre?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Ja utazunk!Győrbe, ha végre mehetünk, heti 3-szor is!Figyelj, felér a 6*350 km hetente egy kirándulással.Namost ezen röhögjek vagy sírjak?!
Nincs tervben utazás, most semmi romantika meg kissziget, majd jövőre.Talán.

"Nekem a Balaton a Riviéra....", szeretem nagyon!

Hogy adtam le ennyit?Megsúgom, baromi nehezen...

Kép
jázmin20
 
 


Ó, Te. :) :(

Akárhogy is, ügyes kislány vagy, fejsimi jár. Nem is Te lennél, ha nem lennél kitartó.

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Kép

Kép
jázmin20
 
 


:)

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Jázmin!
Egyet kell értsek mindenben Zahával te kedves mégis
morcos,de kitartó kemény csajszi vagy!
És nem mellesleg nagyon,nagyon ügyes vagy ám!
Én csak szeretnék ilyen szép dolgokat csinálni,mint te....
Tudom unod már a biztatást,de mégis meglesz az eredménye a
kitartásotoknak!Szívből kívánom!Neked!Csak a legjobbakat!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szia Szinti, ti hogy vagytok?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Köszi,Zaha jól,amúgy mind a 4en betegek vagyunk,
sajna....
Vírus és a társai!

Mi is nézelődünk valami belföldi nyaralás ügyben...ami ugye gyerekbarát és pénztárcabarát!
A gyerkőcöknek még nincs útlevél,ezért külföld sajna kilőve..

Vincének már a kötelező ovi következik?
szintus
 
 


ó. Akkor gyógyulgassatok!

Vinyónak ez még mindig nem a kötelező év, mert decemberi, és bár az ötöt tölti idén, de a májusig születetteket nézik.

Hogy fogadta Fruzsi Hannát? És Te hogy bírod?

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Zaha!
Köszi meg vagyok szívem darabokban hever nehéz lesz talpra álnom!! :cry: A munka viszont sokat segít meg a munkatársaim!! Nem gondolkodok annyit csak itthon!!
Jázmin
Drukkolok, hogy most már meglegyen a transzfer meg a beültetés (vagy a 2 ugyan az?????)
Puszi!

Kép
grácus
 
 


Szintikém, irulok-pirulok...aranyos vagy, köszi! :wink:
Gyógyuljatok meg mielőbb.

Grácus:a 2 ugyanaz.Köszi a drukkot, Neked ((())).

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Neharagudjatok ,hogy nem ide tartozo tema!

Tunci ledobbentem ,mikor atneztem "amoda"!
Ne foglalkozz az okoskakkal ,mert csak tonkre teszed magad vele! -es nyugodtan irj Batorkarol ,mert az ellenkezojevvel csak a rosszakaroid maja dagad! Remelem sikerul valakit talalni es ne feledd nem olyan sulyos a baj szerencsere es hamarabb rendbejonnek a dolgok ,mint gondolnad!-csak bizz magatokban! Nem is ertem miert kell ebbe beleokoskodni...

Kriszta
schat
 
 


Sziasztok!

Gondoltam hírt adok magamról.
Erre mit olvasok....
Remélem olvasnak itt is "kedves" zugolvasók.
Nem szoktam ilyet írni, gondolni, kívánni. De (én amúgy is kapom folyamatosan a büntetést az élettől, sokkal nagyobb bajom már úgysem lehet) kívánok nekik csak egy keveset abból, amin itt mi átmegyünk ahhoz, hogy gyerekünk lehessen. Aztán majd meglátjuk, hogy utána hogy is állnak az élethez. Sok korlátolt hülye p...a.

Tünci, az ilyenekkel meg nagyon nem kell foglalkozni, nekik ennyi ész adatott. Sz.r lehet így élni nekik.
Szóval szerintem is adj hírt magatokról! Igenis mi szeretünk, és kiváncsiak vagyunk arra, hogy mi van veletek!
kubi
 
 


Én hol így vagyok, hol úgy.
Most megint elkezdődött, ami az ikrek után, hogy fáj a húgyhólyagom, fáj az egész berendezés. Nem hiszem, hogy fertőzés, mert nem csíp vagy ilyesmi. Kicsit elegem van. Pedig fizikailag kezdtem helyrejönni.

Amúgy megint annyi minden jár a fejembe. Mi lesz velünk? Biztos, hogy kell-e a gyors folytatás, bírni fogom-e. Miért is így alakult megint. Vagy mit tettem rosszul? Mit kellett volna másként???
kubi
 
 


Szia Kubi!

Remelem fizikailag rendbe jossz hamar! Lelkileg meg hiaba kivannam az ugysem lessz konnyu sot soha nem lessz begyogyulo seb. :(
Pont most egesznapos sirasutan turelmetlenkedve el is szegyeltem magam....-mi ez ahhoz a harchoz kepest ami ezt a gyonyuruseget megelozte... :oops:

Nagyon eggyut erzek veled ,aterzem a kerdeseid a jovovel a multal kapcsolatban!
Nallunk injekcios rasegitessel sikerult kis dragam,de elotte meg kellett igernem az orvosunknak,hogy legalabb felevet varunk es megprobalom az akarast kiverni a fejembol!
Kegyetlen nehez volt...-voltam kineziologusnal is ami nekem rengeteget segitett meg Cranio Sacral terapian is ami szinten sokat segitett...-de emellett rengeteget sirdogaltam es kerestem a miertekre a valaszt!
Aztan lassan lassan nem reagaltam annyira erzekenyen a baba kerdesre,es majden engem kellett rabeszelni,hogy megprobaljuk.
Sikerult ,de sok volt a gond verzes,haematomak,korai fajasok stb... -de sikerult.
Nagy ara volt ,de barmit megert erte!

Sikerulni fog neked is ,csakis ebben hihetsz,mert mashogy nem lehet! Az utolso leheletig kuzdenunk kell es ,csak azutan adhatjuk fel!!!

Parom unokatesoja most varja a harmadik babat ketto 6 honapra szult halott baba elozte meg ot...-nem is ertem honnan az ereje ,de most a 32 hetet kezdi es minden rendben eddig! Persze osszevartak a mehszajat es korhazban van mar regota,de minden jol alakul...

Kriszta
schat
 
 


Kubi, drága nem tettél semmi rosszat, nem rajtad múlott...azt, hogy mikor kell folytatni megérzed..ha most úgy gondolod kell a pihenés, akkor pihenj...min.3-6 hónapot úgyis kell várnod, utána pedig meglátod....
Remélem fizikailag gyorsan helyrejösz.

Most tudtam meg, hogy egy barátnőm akivel már rég nem beszéltem februárban elveszítette a babáját. 7 hónapos terhes volt és a köldökzsinór megfújtotta a picit. Kegyetlen az élet..ő egy nagyon aranyos csaj akinek nagyon sokat köszönhetek...amíg itt lakott sokat segített nekem, akkor is amikor kórházban voltam szívműtéten...szóval ő sem tett semmi rosszat és mégis megtörtént... sajnos nem úgy működik, hogy mindenki azt kapja amit megérdemel...sőt..

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Tünci!
Kíváncsivá tettek a csajok így belenéztem a másik fórumba...
Ne törődj azokkal akik ilyeneket írnak...el sem tudom képzelni mi késztette őket erre...ha ismernének akkor nem írnák, ha pedig nem ismernek mi a francnak írogatnak?!

Bátor baba pedig igenis rendbe jön! Minket is ijesztgettek sok mindennel az elején...tornázz vele rendszeresen, én nagyon hiszek benne...lehet eltart majd egy ideig amíg hat, de hidd el sikerülni fog. Évekig jártunk megfigyelésre, 1,5 éves koráig szinte havonta, majd 3 éves koráig 3 havonta. Utána már csak fél évente...
Azon ne agódj, hogy sovány-e vagy sem...és azok a babák akik 2-2,5 kilóval születnek? A fiam 1,80 kg volt a 30. héten és azt mondták a 40. héten sem lett volna nagyon nagy... most pedig jó kis húsban van. A családunkban többen születtek épphogy 2,5 kilóval...
Remélem már javult és Bátor már nem bukja gyakran vissza a tejet..
Tudom mások példája nem vigasz, hisz mindenki más, de hidd el a kis Bátor is rende jön...lehet kicsit lassabban, de most még nagyon pici, hamar behozhatja a lemaradást (már ha van egyáltalán..)
Nagyon szorítok! Írj ha ráérsz, szerintem mindnyájunkat érdekel, hogy vagytok!
Addig is sok pozi energia és sok-sok ((((((((( )))))))) neked és a pici fiadnak!!!!

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Kubi:ne vádold magad, többet nem tudtál tenni, nem rajtad múlt...jajj de nehéz ez, tudom...((()))
Kívánom, hogy a lelked nyugodjon meg mielőbb.Fejsimi megy.

Kép
jázmin20
 
 


Sziasztok!

Kriszta nálunk inszemek vannak, nekünk otthon ágyban párnák közt sosem lehet kisbabánk. Úgyhogy ennek minden nyűge a dologgal jár. (persze nem nagy ár a babáért, már rutinosan megy a dolog, csak várni nem szeretek)

Nagyon ügyes voltál, hogy képes voltál fél évet várni. Nekem pont ezzel van gondom, hogy nem tudok. Türelmet kellene tanulnom, de nem megy. Én vagyok aki siettetni akarja a dolgot, és szerdán úgy megyek vissza a dokimhoz, hogy szeretnék augusztusban kezdeni megint. (egyelőre fogalmam sincs, hogy áll a dologhoz) Fél év alatt aztán pláne becsavarodnék.

Tőlünk most azt kérdezte mindenki, hogy ugye nem adjuk fel. Furcsa volt a kérdés, mert nekem ez meg sem fordult a fejembe, de közben azóta meg rettegek attól, hogy mi lesz, ha jön még valami és fel adom az egészet. Mi lesz akkor?????? Mert több vesztést már nem nagyon bírnék feldolgozni.

Silvi a nagy agyalásban nem mindig sikerül azt elfogadni, hogy nem én tehetek az egészről, és hogy ez nem megérdemel nem érdemel kérdése.

Ma még nem mentem be dolgozni. Bevallhatom, hogy egyszerűen nem volt kedvem, nem akarok emberek közé menni. Ettől meg persze lelkiismeret furdalásom van. Meg aztán holnap már mennem kell.
kubi
 
 


Kubi, persze értem én min mész keresztül...hidd el én ugyanígy vagyok vele, pedig már lassan fél éve történt...annak ellenére minden nap azon agyalok, hogy mi lett volna ha nem úgy csinálok vmit ahogy, hanem másként...de a végén mindig oda jutok, hogy sajnos nem befolyásolhattam volna a dolgot, mégis úgy érzem nem tettem meg mindent...
Hát igen várni a legnehezebb...ha lehetne már rég próbálkoznák...hiába tudom, hogy öngyilkosság lenne így belevágni és nem lenne jó vége...még jó, hogy van a párom aki józanul gondolkodik és mindig visszafog...
Ha bírsz azért adj magadnak pár hónapot...már csak fizikailag is biztos jót tenne...bár gondolom az inszem előkészítése sem 1-2 hét...
A barátnőm tegnap mondott 2 dolgot ami azóta is az eszemben jár...
az egyik, hogy ami nem öl meg az megerősít - mi mindnyájan már nagyon erősek vagyunk....
a másik pedig, hogy ezt a fájdalmat csak egy másik baba tudja enyhíteni...valahogy ezt érzem én is, ezért nem akarom feladni...

Hogy nem akartál dolgozni menni érthető, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Szorítok, hogy holnap elviselhető napod legyen...

((((((((( )))))))))

Kép

Kép

Silvi
hsilvia
 
 


Sziasztok!

Tünci írta június elején, hogy jó lenne, ha mások is írnának. Csak keveset írtam a topicba tavaly ősszel, talán nem is emlékeztek rám... Én voltam az, aki kemény terhességi hányás után kialakult tüdőgyulladás és súlyos szepszis miatt veszítette el a babáját. Később született egy kislányom, de vele is nagyon hánytam, igen kemény volt...
Akkor írtam, hogy ismét babát szeretnénk, de már előre félek, mi fog történni. Gondoltam rá már akkor, hogy majd hírt adok magamról.

Hát, összejött a baba, de megint jöttek a hányásrohamok. Néha úgy éreztem, ezt egyszerűen nem lehet kibírni, másrészt meg, hogy soha többé nem akarok ilyet érezni...
Mindenesetre most talán gyorsabban javult a helyzet, "csak" 1 hónapot kellett kibírnom. Ma voltam a zárójelentésért a kórházban: "... megtartott terhesség mellett..."
Mindenesetre nagyon várom a 12. heti ultrahangot...

Bocs, ez végülis "sikertörténet" (remélem, az is marad), de talán erőt adhat másoknak is, hogy ki kell tartani...

Sziasztok,

Eboni
eboni
 
 


Sziasztok!

Eboni, gratulálok Neked, vigyázz magatokra, drukkolok a a12. hetihez ,h minden rendben legyen ott is!!

Kubi, Grácus ,h vagytok??

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!
Tünci
Köszi testileg jól vagyok lelkileg kicsit depi vagyok. Eljutottam arra a pontra, hogy még egy terheséget megpróbálok és ha az sem sikerül feladom! :cry:
Holnap megyek be az imunnológiai eredményemért. Nagyon kíváncsi vagyok már az eredményre!!
Ti, hogy vagytok?? Bátor baba biztos nagyon aranyos már!!
Puszi!

Kép
grácus
 
 


Megjöttem!
ELKEVERTÉK A LELETEMET!!!!!!!!!!!!!!!!!! ****** MÉRGES VAGYOK!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
grácus
 
 


Sziasztok Lányok!
Régen jelentkeztem már, sokáig nem is olvastalak benneteket. Zajlott nálam az élet, azt hiszem írtam is akkor, hogy elválok a férjemtől. Sikerült, nagyon nehéz menet volt, de sikerült.

Közben elmúlt a szülés ideje is, ami nagyon fájdalmas volt. De talán, azóta mintha könnyebb lenne. Nagyon sok fájdalmas perc van, mély szomorúság, de már tudok előre nézni. És ez nagyon nagy dolog.
És innen visszatekintve látom, hogy mennyire sokat segítettetek nekem. Szeretném megköszönni, hogy jöhettem és elmondhattam, ami fáj, meghallgattatok, megértettetek és támogattatok. Köszönöm Kubinak is, hogy mindig mellettem volt, és hívott ide is.

Csatlakozom egy előttem szólóhoz, én is úgy érzem, a kisbabáinkat soha nem fogjuk elfelejteni, mindig az életünk részei lesznek, és a fájdalmat csak egy megszületett baba fogja csillapítani. De elmúlni nem fog soha.

Olvasgattam visszafele, nem mondom, hogy minden történést értek.
Kubi, tudd, hogy nagyon sokat gondolok rád. Nem tudok okosat mondani, együtt sírtam veled. De próbálj adni egy kis időt magadnak, magatoknak. Erősödj meg picit és hidd el valóra válik az álmod. Tudom!
Grácus, persze, hogy depi vagy. És milyen méreg, hogy elkeverték a leleteket! Mit mondtak, mikor lesz meg?? Ráadásul mennyire fontos az immunológia! Drukkolok, hogy rendben legyen!

Puszilom a többikeket is, igyekszem, kapcsolódni!
Tancsa
t.ancsa
 
 


Grácus, égnek áll a hajam ,ezt komolyan nem hiszem el..gondolom ,h a mélyen tisztelt fehérvári kórház..ááá..ki most a dokid,h a B.B. elment?És mi lesz, meg kell csinálni újra, v előkerítik??

Ancsa,azért ez borzasztó ,h a házasságod tönkrement.nagyon sajnálom,akkor is ,ha most jobbnak érzed így..mert biztos nagyon fájt.le tudod már írni ,h mi történt?mért alakult így?persze csak ,ha gondolod, h leírható.
tünci28
 
 
 


Nem volt szívhang a 12. hetin... ezért lettem ilyen korán jobban...
Még két hétig kellett volna hánynom. Az előző ultrahang óta szinte semmit nem fejlődött, már akkor meghalt...
Ez hihetetlen, elmondhatatlan...
eboni
 
 


Sziasztok!
Eboni
:cry: :cry: Nagyon sajnálom!!! Miért történik ennyi rossz dolog?? :cry: :cry:
Tünci
Igen a mélyen tisztel fehérári kórház!! :evil: :evil: Hát Én még mindig a Batához járok magánrendelésre az asszistense meg fent dolgozik a meddőségin. Új dokit nem akkarok nagyon! Hát az mondták, hogy ha a héten sem jön meg akkor telefonálnak pécsre és remélem eltudják küldeni még egyszer!! Mert ha nem akkor megint vérvétel(nem is azzal van a gond) de megint 1 hónap várakozás!!!!!!!!!!
Tancsa
Sajnálom a tönkre ment házasságot!! :(
Puszi!!

Kép
grácus
 
 


Eboni, ez borzasztó! Együttérzek!
t.ancsa
 
 


Sziasztok!

Ancsa annyira örülök, hogy jelentkeztél. Annyit gondoltam rá, hogy írni kellene Neked, de aztán amikor leírtad dióhéjban a történteket, nagyon eltűntél, akkor úgy gondoltam, hogy talán nyugalomra van szükséged.
Örülnék én is ha leírnád (már ha szeretnéd), hogy mi is volt.
Egyébként azt is értem, hogy ez nehéz, mert nálunk is voltak mélypontok a férjemmel, de aztán úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk még együtt. És bizony ez nem is volt olyan rég.

Eboni, nem tudok már mit mondani. Annyira sajnálom. Én sem értem miért kapjuk ezt az élettől.....

Grácus ez a papírelhagyósdi erősen gáz.

Bár eszembe juttattad, hogy el kellene mennem a szövettani leletemért. Bár annyira végül is nem izgat a dolog, meg szerintem sok minden nem derül ki belőle. (bár a kisördög meg azt súgja, hogy mi van, ha ebből tudunk meg valamit????)
kubi
 
 


Eboni, elmondhatatlanul sajnálom. Nem fogható fel.

:cry: :cry: :cry:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Ancsa, örülök, hogy túl vagy a hercehurcán, és annak meg különösen, hogy kicsit javul a kedélyed. Az, hogy már tudsz előretekinteni, egy akkora mérföldkő.

Grácus, hogyhogy elkeverték?

Kubi, Te hogy vagy? Szerintem is jobb, ha elmész a leletért, ártani biztosan nem árt, ha megvan.

Aida, ez most komoly??? :shock:

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Eboni annyira sajnálom..múltkor Betti írta, akkor elhessegettem a gondolatot, mert annyira Isten ellen való gondolat..ezen a topikon átok ül talán..:(


Szia Zaha Drága!Én Tőled a szívem mélyén mindig babás híreket várok,ha meglátom a neved..olyankor dobban egyet a szívem ,hátha..

Kubi, menj el azért a papírért, sose lehet tudni..

Aida, ne legyél már ilyen tapintatlan..hát ez pont nem az a topik ahová ilyen való...áh, de minek is magyarázom, ha tudnád, nem írod be.
tünci28
 
 
 


Ma eltemettük Papust..olyan árvának érzem magam, olyan egyedül....pedig van már saját családom, de nincs már szülőm, nincs már apám.Anyu sosem felnőttként áll mellettem, régóta inkább a gyermekem Ő is..és nincs már gyökerem..

ÉS a temetésre eljött a valahavolt barátnőm, egy év óta most láttam először..és úgy, de úgy fájt, olyan sose gyógyuló seb ez is és még mindig belefacsarodik a lelkem.

Ahogy ott álltam, nem értettem mért ilyen kevesen búcsúztatják.Csak a szűk család, az otthonbéli öregek, ápolók..pedig tudom úgy szerették,olyan sokan.Kerestem a tekintetemmel a testvéreit, barátokat, sógorokat, sógornőket..aztán rájöttem..elmentek már mind..A papus volt a nagy küzdő, az utolsó közülük.

Isten áldjon Dárga Papus..remélem együtt vagytok már Mamával, Auval,Violával, s a kicsi ikreitekkel..átadom az emlékeim BÁtornak.Száz év múlva is élni fogsz..Isten áldjon..

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Lányok, köszönöm a meleg szavakat.
Most próbálok küzdeni, hogy minél hamarabb meglegyen a műtét, de még ez sem egyszerű.

Közben azt mondják, ne keressek okokat, de miért? Tudom, hogy nem tudjuk minden ilyennek megtalálni az okát, de ez azt is jelenti, hogy valaminek meg igen! Hát ezért nem érdemes tenni?

Tünci, részvétem...
eboni
 
 


Eboni, nagyon-nagyon sajnálom.
betti0412
 
 


Tünci. Istenem, elsírtam magam ahogy olvastalak. Olyan nagyon sajnállak. Úgy segítenék, adnék enyhülést de erre nincs. Sok sok erőt. :cry: :cry:

Aida: ez vicc volt biztosan...én is csak néha írok, hisz nincs is jogom ehhez, de talán a tapintat...úgy látszik nem igen van manapság.
dr_nono
 
 


Tüncikém, nagyon sajnálom Papusodat. Emlékszem írtad, hogy milyen együttérző volt, és mennyire értett Téged. Mindig Veled marad.

Én pedig nemhogy babás hírekkel nem jövök, de egyre inkább beszélem magam lefelé róla. Állandóan azon kapom magam, hogy keresem a kifogásokat, az ellenérveket, miért is ne csináljuk. A szívemmel vágyom rá, az eszem azt mondja, ne hívjam ki a sorsot újra így, hogy itt van már Vince. És azt tápláltam magamba be, hogy biztosan azért történt, mert nem vagyok alkalmas több gyerek nevelésére. Na, hát ez a csodálatos elmebajnok vagyok én.

Aida, nem kell sem bocsánatot kérned, sem megsértődnöd. A probléma azzal van, hogy ha elolvasod az első hozzászólásodat három darabbal megelőzőt, érzékelheted (érzékelhetted volna), mekkora ostobaság, hogy az álomesküvőtök létrejöttéhez kérsz itt segítséget. :( :( :(

Zaha



Kép
Kép
zaha
 
 


Jaj, Zaha, értem én.Tudod, persze ez nem ugyanaz, de néha nézem BÁtort és lártom ,h milye ngyorsan cseperedik és olyan hihetetlen a léte..és van ,h nagyon óvatosan ,halkan, mintha kimondani se mernénk a férjemmel, azt mondjuk:talán lesz majd mégegy..közben meg kísérteni a sorsot..nem tudom, h merném -e..

Az élet ajándéka volt Papusomnak ,h az utolsó hónapjában találkozott BÁtorral és mulatott a legkisebb unokája esküvőjén..remélem tudta már ,h náluk is úton a baba, sok év után.

Az a helyzet, h ma kora hajnaltól egész idáig csupa rossz dolog történt velem és pont nem tudok a szokásos udvarias hangnemben megszólalni.

Tehát:Aida, a duzzogásodnak sincs helye!Ha segítség kellett volna az ismerősöktől akkor bátran írhattál volna BEttinek és nekem is egy privátot.De neked nem ez kellett ,hanem sok(minél több) szavazat.Ja,igaz, tényleg nem a frissen elváltak topikjába írtál, viszont figyelmesen végigolvastad az utolsó két oldalt, ahol három baba elvesztéséről írtunk..és biztos olvastad azt is ,h volt ,aki nemrég elvált ,mert beletört a házassága ebbe a tragédiába!

A sok jóindulatról, amit kívánsz nekünk mindegyikőnk regényt tudna írni.....Köszönjük szépen, megkaptuk és ezután is lesz rá példa!

és még vmi:nem vagyunk végletekig kemény és bátor és erős és kitartó emberek..csak könnyebb ezt gondolni.

Szívből kívánom ,h ne is tudd meg, h mért gondoltuk tapintatlanságnak.Ezentúl még azt is kívánom, h ha nem is Ti nyeritek, hasonló energiával, mnit amit a sértődésbe fektetsz, önerőből is szervezhessetek egy szép esküvőt.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Aida, nem a segítségkérés a lényeg itt azt gondolom, mert ha nekem külön írsz, segítek a szavazatommal.
De nagyon nem illő a baba elvesztése hozzászólás alá az álom esküvő.
Nem illő. Segíteni az, ha kérik, de ez nem volt illendő.
A sírás pedig nem nagy ügy, azon már mi is túl vagyunk, tengert lehetne rekeszteni az elhullatott és el nem hullatott könnyekkel.....
betti0412
 
 


Tünci, őszinte részvétem.
Eboni, még a műtétért is küzdened kell?? Lányok, én komolyan nem is tudom, hogy ti hogyan bírtátok többen is, napokat eltölteni úgy, hogy tudtátok már nincs esély! Milyen szívtelenség ez az orvostól? Vagy kitől függ? Miért nem tudják a lehető leghamarabb megcsinálni??
Kubi, örülök, hogy hallok felőled. Én is gondoltam, hogy írok neked, de nem akartalak magammal terhelni, hisz kijutott neked is. Komolyan voltak nálatok is mélypontok? Én sokatokat úgy irigyeltelek itt, hogy a férjetek támogatott benneteket, megértette a fájdalmatokat. Majd összeszedem ám a gondoloataimat és megfogalmazom, hogy nálunk hogyan történt.

(Aida komolyan vicc. Esküszöm én még ilyet nem láttam. Nincs neve ennek a topicnak?? Itt babák halnak meg, többen a sokadik életet veszítik el, Tünci az apukáját, én még el is válok és jön itt egy sz.ros esküvővel?? Nem tudom sírjak vagy nevessek. Az emberi butaság határtalan.)

Bocs a kirohanásért, dehát én sem vagyok a régi.
t.ancsa
 
 


Jajj, csajok, lap teteje! Mondjátok, hogy már nekem is lesz boldogság.... Mindannyiunknak. És nem kell több poklot járnunk, már ismerjük nagyon jól.
t.ancsa
 
 


ha ezen múlik Ancsa, én elmondom neked ezerszer is és mégegyszer!!!++++++++++++++++
tünci28
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: