Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁ
Tudtam én hogy nem vagyok teljesen normális de hogy ennyire.. :shock:
Ma délre rántott halat sütöttem krumplival. Timi segített nekem a konyhában, a krimpi pucolás és darabolás még okés is de utána a panírozás.. és csak a liszt volt előtte..
Íme
Kép
Kép

Annyira nincs el egyedül hogy kénytelen vagyok "beengedni" a konyhába. Hiába viszek én oda játékokat vagy adok neki edényeket ezt-azt, Ő mindig nekem akar segíteni. Ha nem engedem ordít. :x

Alvás: Timi se aludja még végig az éjszakákat. 1-2x ébred de szerencsére egy gyors szopi után visszaalszik. Ezért is örülök hogy még szopik, mert az halál lenne nekem ha nem tudnám visszaaltatni.

Fanna
Ha később szilárdabb lesz Nimi széklete akkor majd nekitámaszkodik a szekrénynek (vagy valaminek) és úgy fog nyomni :wink: :lol:
Cumival próbálkoztál már? Mármint Nimródnál? Vagy nem lehet hogy valami zaj pl TV zavarja? Ha elmész vele sétálni akkor is sír?

Erika
Ez az állapot a kórházban uralkodik? Nem semmi.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


nem szeretek a lap tetején lenni :evil: :evil:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


ja Nóri!
Nem intéztem utána semmit a munkaügyiben,de már úgy néz ki találtam!(a párom ex barátnője!)

Hát most mát ott tartunk hogy alig aludtunk,kakálni kakál rendesen de a szél nem megy tőle,szóval akár minen kakinál hőmérőznöm kellene hogy megnyugodjon a gyerek :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Fanna!

IMIKÉNEK HÁROM HÓNAPOS KORÁBAN KEZDETT KIBÚJNI AZ ELSŐ FOGA. Meg is lepődtem. :oops: Ancsikának megy egy éves korában csak egy fél foga volt. :lol:

Most ennyi bocsi.
Ja én is varrónő vagyok, ájultam a 3000 Ft-tól. Én annak idején egy komplett kosztümöt csináltam annyiért.

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na, Ildi, az is régen lehetett már...a 3000 Ft.
Most hoztak hozám varrnivalót. Ülőgarnitúra párnáira kell huzatot csinálni. Lövésem sincsen, mennyiért vállaljam el? Ha abból indulok ki, hogy egy nadrág felhajtása 500-800 között van...?

Petri! Panírozni már Lilcsi is panírozott...csak ő az ölemben. :lol:
Ilyet még nem is hallottam, amit írtál, hogy a szekrénynek támaszkodva kakil egy gyerek... :shock:

Csajok! Megkaptam a hűtőmégneseket Lilcsi képével. NAGYON KLASSZ!!! Biztos rendelek még majd máskor is. Úgyis jönnek vendégek, megyünk vendégségbe, még arra is jó, kedveskedni vele

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!
Gyorsan beköszönök, mert sok a dolgunk, tapétázunk!
Rutin vizsga sikerült! 24-től talán forgalmi vezetés.
Egyébként nekem mind a kettő gyerkőc imád még mind a mai napig panírozni, de a közös sütés-főzést is szeretik, főleg mikor valami ünnepre készülünk.
Varrás árán teljesen elképedtem nálunk egy nadrág elvágás felvarrás 400Ft-ba kerül.
Angi egyébként még a mai napig is felébred éjszaka, úgy hogy csajok kitartás.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Nóri!
Erre a kínaira gondoltam csak nem voltam benne biztos!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Látom, nagy port kavart ez a varrás ügy...

Márti!
gratula a vizsgához.

Fanna!
Mi újság Nimivel? Nekem sincs semmi ötletem, miért sírhat! Ha mentek sétálni, akkor minden ok? Nem lehet, hogy unatkozik? Nálunk akkor is nyüsziznek a lányok!

Mi Grétivel 1 éves volt pont, mikor átaludtuk az éjszakát, igaz előtte egy héttel, mikor felébredt, mind a ketten elfordultunk tőle, mert már nagyon untuk a többszöri éjszakázást. Felébredt sírdogált, majd ennyi volt. Másnap már minden ok volt. Később is fel-felébredt, de csak kérte a vizét, vagy kereste a cumikat, később már maga intézte azt is.

Holnap 4-5 körül hordjuk a mézet. Ha mindekinek ok, akkor házhoz visszük. Ne ijedjetek meg, nem akarunk sehova sem bemenni, csak a kapuban odaadom. Ha jó az időpont, akkor kérek priviben címeket, meg listát.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
De aranyosak vagytok, hogy kihozzátok! Remélem idetaláltok! :? Küldöm pü-ben a címet és a listát.
szilbee
 
 


JUdit!
Szeptemberben lesz-e még mézetek, mert én akkortól újra oda járok suliba és úgy majd könnyű lesz az üzletet lebonyolítani.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Tök sok varrónő ismim van ez jó!

Ugyanis növérem is az, csak ő átpártolt mert nem kereset vele jól sajnos.

Szép napot!

Kép
kbernadett
 
 


nah azt hiszem az előbbi hozzá szólásom eléggé idióta hozzászólás lett nah de ez van, le vagyok agyilag lassulva :oops:
puszika

Kép
kbernadett
 
 


Judit!
Ment a rendelés! Előre is köszi!
:)
szilbee
 
 


Hát varrásból még nem sokan gazdagodtak meg...

Lányok! Nem is sírós Nimi!!! :lol: Átvág minket Fanna! Egész délután nálunk nyomták, de ez a kis legény néha nyöszörgött, és annyi! Nézelődött (engem Kép ) meg aludt.

Márti! Gratulálok!! Mikor, merre leszel utakon? Csak hogy vigyázzunk egymásra! :wink:


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Háló csajszik!

Ma háztűznézőben voltam. Anyukámék házat szeretnének venni és én is megnéztem. Utánna meg bevásároltam.

Én is kipróbálom a cukros teát, bár amit ma Petinek főztem, Imike itta meg szinte az egészet.

Nóri, csak párnát varrsz? Mennyire bonyolult? Tényleg igaz, már régen varrtam pénzért, mostanában csak a koma asszonyomnak varrok, és ingyen. Nyaranként szoktam komplett ruhatárat csinálni neki. Ezen a nyáron elmaradt, mert hát itt van petike és a többiek.... :?

Fanna, ha legközelebb Nóriéknál tanyáztok, gyertek el hozzánk, majd alkeszmentes sörözünk :wink: és dumcsizunk.

Na dobbantok, sziasztok!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


NÓRIKA!!!! beee

Tudtam hg nem hagyod ki....tényleg nem sírt,csak amikor hazaértünk. De akkor rendesen. Hm. Szerintem szeret csajozni.....biztos menne mindig! Holna egy 4 hónapos lánykával találkozunk...De gyanús hg az idősebbeket szereti.

Judit! Hát nem is tudom....akkor nem sír...de hát akkor egész délután az utakat szántsuk??

fanna3
 
 


Sziasztok!

A terhesgondozónak nem sok értelme...
(mondjuk a védőnőn is sok múlik...)Nem tudom emllítettem-e már, Judit...szörnyű(Nóri neked is ő volt?)

Súly, vérnyomás, pofavizit....semmi értelme.Erre még a jövő héten is be akart hívni (aki a számítógépnél van...az okoskodó)
Ismerős volt a vérvételnél, így a leleteket is aznap megkaptam.Vizelet-vér rendben.

Az aznapi NSTn aludt a kicsim, 4x rázták meg a hasimat...(szegénykém!!!) Rendben volt, elfogadták.

Betti!
A szülésznőm Hajnal Réka.Hétfőn megyek 10 óra után.Ő az NSTn lesz épp.Utána találkozhatnánk.Csak sietősen, mert mindenhová a sógornőm kísérget, nem tarthatom fel! VÁROM priviben a tel.számodat!

Szilvi!
Megnyugtattál, ha nem olyan nehéz az oroszlán babákkal!...
Kincső névnapját amúgy is februárban szeretnénk tartani, mert nem akarom büntetni azzal, hogy a szüli és névnapja közel legyen egymáshoz.A családunk 80%a februárban ünnepli a név -vagy szülinapját!

Katlina!
Gugi Sanyi ő Gugolya Sanyi?...mondj róla többet! Így nem tudom, kire gondolsz!...Sokmindenkit már csak látásból ismerek, mert 21éves koromtól Szolnokon lakom.Persze ha fiatal, még az is lehet, hogy tanítottam...

Olga!
A pocakot élvezni próbálom, mert elképzeltem, hogy hogy fog hiányozni, ha nem lesz..Volt már olyan ébredésem, hogy gyorsan a pocimhoz kellett nyúljak, mert olyan érzetem volt, hogy nincs...rossz volt, majd megnyugtatott, hogy VAN!!!!

Nóri!
Én se tisztán értem még Artúr császár tervét, de úgy értelmeztem, hogy megvárja, amíg a természet jelez és akkor avatkoznak be, ha meg 23-áig nem jelez, akkor programoznak egy időpontot a 40. héten!...most VÁRUNK!

Egyébként a varrástémához annyit, hogy az én anyukám is varrónő! Régebben minden ruhámat ő varrt,most is sokat segített a babakelengyére készülésben! Ő varrta a babaágyneműt és a pólyahuzatot! Majd csinálok képet és megmutatom...

Szeretem nézegetni a képeiteket a gyönyörűségeitekről!!!ÉDESEK EZEK A GYEREKEK!!!

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Ildi! És merre néztetek házat? Milyen volt?

Párna: 2 téglalap egy 10 cm-es csíkkal összeerősítve, benne cippzár...érted? De Fannával már kikalkuláltuk.

Amúgy már mondtam Fannának, hogy vinném hozzátok, de nincsen nekik hordozójuk. Anélkül meg nem óhajtok lebukni a rendőrök előtt. Legfeljebb majd kibuszozunk.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Szia Kati!! Juditkát ne is emlegesd! Borzalom... Olgával épp beszéltünk erről, hogy te is más orvost választottál Viczián helyett. MIÉRT? Találkoztál már vele? Mármint Vicziánnal. Nekem ő sem jön be. De hát a védőnőt nem lehet választani...Olgának is ő. Bernád Éva nevét már nem először hallottam, anyum szomszédjáéknak is ő ...meg van vele elégedve. Egyszer, ha rászánom magam az orvoscserére, én is a Szecskára megyek.
Ez tök jó, hogy akkor nem vágnak fel mindenáron a 38. héten!!!
Én is magam varrtam az ágyneműjét és a huzatjait is...pólyát meg huzatokat kaptam kölcsön...természetesen ezeket is Ilditől :lol: . Meg fejvédőt, rácsvédőt, zsebes tárolót, amik most egy másik kislány (?) érkezését várják.
Hmmm. Milyen jó, hogy több névnap is van, lehet válogatni...Lilcsi ugye az én szülinapomon született....ő "büntetett" meg engem..."mert megérdemlem"... :wink:

Ildi! Amúgy most is söröztem, és lányom ugyanúgy elintézte, mint nálatok....kiborította az ágyra. :cry: :evil: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hellósztok!

Kati! Hát igen, a Judit... Hmmm... Már nem kell velük foglalkozni. A 39. héten még engem is ugráltatott, sőt tüdőszürésre akart küldeni! shock: Legközelebb talpraesettebb leszek, az biztos!

Petri! Milyen bájos kis segítséged van! Így könnyű a házimunka! :)

Fanna és Nóri! Én tiszta irigy vagyok! Én is itt lakom! Mi már nem férünk bele a keretbe? Én is vihetek sört... :wink:

Judit! Küldöm a címet.

Na, én anti varrónő vagyok! :lol: A világ minden kincséért sem varnék fel egy gombot. Egyszerűen ez a kötés, horrgolás és társaihoz nekem nincs türelmem. Egyébként Balázs ágyneműjét és zsebestartóját is az anyósóm varrta meg. Örök hála!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


BBj!

Én is írtam privit, remélem megkaptad. Minden benne van a szajré átadásáról.


Előre is köszi

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Szió!

Olga!
Hozzánk jöhettek 'mindanégyen' :lol: kipróbáljuk a játszóteret itt...Balázs már játszóterezik rendesen? Leköti?
Ha meg Nórihoz megyünk,tőle kérdezd hg beenged-e......tudod nekem sem mondta hg jöjjünk máskor is............ :? :roll:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

fanna3
 
 


Ja Kati Szia!

Megnéztem amit ajánlottál...majd megbeszélem az orvossal,de szimpetikus! Köszi!!!

fanna3
 
 


Ja Kati Szia!

Megnéztem amit ajánlottál...majd megbeszélem az orvossal,de szimpetikus! Köszi!!!

fanna3
 
 


na ilyen béna még nem voltam....bocsi...töltöm itt az oldalt a hülyeséggel............................

fanna3
 
 


Sziasztok!
Kati!
Nem jött semmi! Küldd el légyszi még egyszer!

Szilvi, Olga!
Megkaptam köszi, holnap érkezünk.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


ÓÓÓÓ, Fanna!!! Kép Ne bosszants fel! Majd jól itthonfelejtem a ruháidat, és akkor majd jöhettek megint...
Amúgy Olga, minket is így hívott ám Anna, hogy majd a játszótéren leszünk....hát, nem tudom, ott nem szívesen söröznék....és játszótéren a gyerekem mellett nem lehet beszélgetni :? Meg cukiba járni sem. :lol:

Legközelebb akkor majd úgy hozzuk össze, hogy mind a 6-n.... :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Háj lányok!


Na de gyerekek, persze, hogy jöhet a csapat! A kert nagy, lehet még rókát is kergetni az alkeszmentes sör után. :wink:

Nóri, szerintem máskor adjál Lilcsinek is egy kortyot, hátha nem önti rád legközelebb.
Anyáék a Szecskán néztek házat, szerintem jó, de belülről kell egy atombomba, aztán meg egy építőbrigád. Apus magyarázta nekem, hogy mit, hogyan szeretne megcsinálni a házon, erre a néni, hogy ez mindenkinek a magánügye. nem győztem hárítani, hogy ezt vsak nekem mondjam, nem sértésből. de ahol 30 éve nem nagyon volt a festésen kívül más csinálva, arra azért testvérek között is ráfér egy mindenre kiterjedő felújítás.

Kati, ne is mondd, nekünk is a Juditka volt a védőnőnk. Én akkor akadtam ki, amikor azt mondta, hogy Imikének nyugodtan adjak a kezébe egy fakanalat játszani. :? :?: de miért is, hogy kiszúrja vele a szemét, mert akkor már javában szaladt a gyerkőc,vagy talán úgy ítélte meg nincsen rendes játéka neki?Brrr....
Szegény, mondott olyan okosakat. Egyszer Nóriéktól jött át hozzánk, és dumál, hogy így az Anna, úgy az Anna, és meg csak néztem értelmesen, mintha tudtam volna kiről is beszél. Aztán csak összeraktam, hogy a Nóri az, mert a folyosónkon ő volt egyedül kismama pozícióban.Na de hagyjuk, amúgy nem muszály mindig beengedni.....

Mackókámat megetettem, most itt nézelődik csendesen a lelkem, a másik mackótestvér még alszik, ma jól kihúzza a bogárkám.

Riadó van, sziasztok!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na, jó reggelt!

Mi ez a szervezkedés? Ide is lehet ám jönni, szintén kert, csúszda, hinta, medence, motorok tömkelege, szóval nincs unatkozás!. Nincs ám olyan messze! Negyed óra, és itt vagytok! És én sem vagyok röghöz kötve!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Elküldöm neked pü-ben a számom, ha kéne. Elég megcsörgetned és visszahívlak. Lehet Ádám fog majd Lemenni a stuff-ért. Ne lepődj meg, ha egy szőrös muki nyit ajtót!! :lol:
szilbee
 
 


OK!
Nem ijedek meg! Az jó a telszám, ha mégsem találnám a helyet, bár tudom merre van. Akkor jártam arra utoljára, mikor újították. Most legalább megnézem, hogy megszépült!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Nóri!

Kép bocsi,azt hittem vicces volt...................

fanna3
 
 


bbj!

Elküldtem mégegyszer, remélem most megkaptad.

Ildi!

Anyukádék nem véletlen a Fényes Adolfon néztek házat?
Csak azért kérdezem mert ott mi is néztünk.
Már mi is olyan régen keresünk valami kacsalábon forgó palotát olcsójé de :(

SZép Napot Mindenkienk!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
Gugi simán,vállalkozók a felesége Nagy Gizi,van egy fiú testvére Nagy Pali,ja és két gyerekük van Tomi és Petra,igaz a fiú 22éves lehet azért nem ismered őket!
Na de mindeggy!
Holnap megyünk Nóriékhoz,csajozni!
De majd ha kukacmen nagyobb lesz hozzátok is elmennénk expocaktárs,persze csak ha nem baj :oops: (most meghívattam magunkat :lol: :lol: :lol: )

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia Mindenkinek!
Erika! Megsütöttem a tejes pitét és jól sikerült, meg van a három réteg, a gyerekeim úgy eszik mintha még ma nem is ettek!
Elin!Kösz a bizalmat a városi vezetést illetően. Egyébként 24-én kezdek úgy néz ki, de csak reggel 7-9 között, mert utána jönnöm kell dolgozni.
Jövő héttől a mezótúri kórházban leszek gyakorlaton.2 hete vagyok szabin de csak ma van igazi pihi, apa dolgozik, tapétázás áll, majd holnap.
Judit! Lesz-e még mézetek szeptemberben?

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Katlina! Várlak benneteket!!! :lol:

Erika! Akkor nem találkozunk az utakon!! Mi csak 9 után szoktunk lemenni. De én ám rendes szoktam lenni, mert ha a zebránál állva látom, hogy T vezető jön, nem lépek le, nehogy neki is meg kelljen állni. Meg utána meg lerohad alatta a kocsi indulásnál...

Ildi! Tedd ki a kertbe a sátrat, elszundizunk mi majd abban...

Judit! Elég csábító a te ajánlatod is!!! Lehet, haza se jönnénk tőletek... :lol: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


sziasztok!

Tegnap voltam dokinál. Nem tágultam tovább. ,,csak" egy bő újjnyira vagyok nyitva, mint egy héttel ezelőtt voltam. Azok a görcsök, keményedések is elmúltak, amik voltak. Lehet, hogy kihúzzuk ezt a két hetet ami még lenne? Én nem bánnám, mert még szeretnék lagziba menni 21.-én. :)

Szolnoki kórház közelében van mód csekk befizetésre? Illetve a kórháznak van pénztára, ahol belehetne fizetni a ,,zsilipruha"árát? Arra az esetre, ha váratlanul kéne indulni szülni, és még nem kaptunk csekket. (apás szülést tervezünk). Ezt kérdeztem már pár napja, de senki nem reagált, gondolom elkerülte a figyelmeteket. :(

Márti!
Örülök, hogy sikerült a süti. Annak meg külön, hogy ízlett is.

Petri!
az én konyhám is így szokott kinézni, amikor a lányom segít. (pedig ő már 3 éves lesz). még a padlóra is kerül lisztből, zsemlemorzsából... :) de nagyon élvezi, hogy együtt ügyködünk a konyhában. Utána meg ,,dicsekszik" a mamának, hogy ő főzőtt.

Megyek enni, túróstésztát. Kér valaki? :)

sziasztok.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Márti!
Naná hogy lesz még! A múltkor rosszul írtam, nem másfél, hanem több, mint két tonna van! Bőven lesz még!

Erika!
Én azért nem írtam, mert mi utólag fizettük be, és nem tom. Én csak a főpostát tudom,meg talán a pályaudvar közelébe?! A szolnokiak majd bizti segítenek! Most már én is megsütöm ezt a sütit!

Mennem kell a szomszédba peszrálni, majd jövök!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Erika!

Én tudomásom szerint a kórházban nem lehet befizetni. Azt, hogy hol van oda legközelebb posta passz!

Esetleg a kórház számlaszámára kellene ott Nálatok befizetni a pénzt és úgy jönni a csekkel. De azért kérdezd meg milyen lehetőség van a Te esetedben.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Erika!
Én úgy tudom hogy a papírgyár után az elágazásnál van posta, igaz kicsi, de szerintem csekket belehet fizetni.Ez egyébként nem messze van a kórháztól.Hacsak a mostani új rendszer nem záratta be.Mindenképpen érdeklődj szerintem telefonon előtte.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kati 74, ja a Fényes Adolfon!
Kacsalábon éppen nem forog, legfeljebb kutyalábon, van két kutya.....Amúgy nagyon jó az elosztása, kívülről szupi, belülről elég tré, de azon egy két milka sokat tud segíteni. :lol:

Csajszikáim, már időszerű lenne egy baba-mama találkozó!
Kép Ugye?

Erika, mennyire vagy ismerős Szolnokon? Merről szoktatok jönni Cegléd felől? Lehet, hogy csak arról lehet..... :oops:
Csak a posta miatt kérdezem.
Most visszakeresek, és megsütöm azt a csodasütit!

Márti: én is nagyon szeretnék jogsit, de most még nem aktuális.

BbJudit!
Talizhatunk nálatok is! :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Nóri a sátor jó ötlet! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Erika!
Amit Márti mondott posta van a legközelebb a Papírgyárnál...de ne aggódj..ha véletlen úgy adódna is be fogják a párodat engedni és adnak rá ruhát is....utólag is be lehet fizetni,nem kell ezt olyan komolyan venni. Valaki itt ezt már pár lappal előrébb említette......szépen kell nézni a szülésznőre meg a dokidra..és adnak! :roll:

fanna3
 
 


Sziasztok!

Na, most kezden szarul érezni magam. Még jó, hogy nem vettem el a kedveteket a sütitől. Nekem miért nem sikerült? :cry: Márti! Neked a középső réteg milyen? Megsült? Nekem nyersnek tünt. Olyan béna vagyok!

Ildi! Judit! És mindenki! Én benne vagyok egy találkozóban. Szegény Betty is már próbálkozott párszor! Na, most meg Katlina és Nóri szövetkezik! Ráadásul képzeljétek el, Judit ma engem hagyott utóljára, nekem hozta utolsónak a mézet! :cry: Kicsi is vagyok...

Judit! Köszönöm a mézet! Olyan aranyosak a lányok! Meg az embered is! 8) Olyan jó lett volna beszélgetni egy kicsit! Csak hát mindketten rohantunk. Az én emberem meg már kászálódott kifelé a kocsiból, ő is meg akarta nézni a csajszlikat. Meséltem neki a szöszölős cumit! Teljesen kész volt tőle! :)

Erika! Nekem elég gyanús már az az esküvő! :wink: De hátha. 8)

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga!
Nekem is lágyabb volt a közepe, de kihűlés után tökéletes.Szerintem így jön ki a 3 réteg, az alja megsült-pudingszerű- a kisfiam szerint, a teteje pedig a tojásfehérjehab.Nálunk kihűlés után gyorsan elfogyott.
Ildikó!
Én már egyszer 14 éve elkezdtem a jogsit, de akkor rengeteg családi zűr miatt abbahagytam, nem éreztem hozzá elég erőt, mindenki piszkált is amiért még nincs jogsim de lettén hagytam a dologot.Most pedig az egyik kolleganőm / legjobb barátnőm/ fia is jelentkezett így együtt kezdtük.A rengeteg elfoglaltságom mellett úgy éreztem hogy most vagy belekezdek vagy többet nem is foglalkozom vele.Hát mármost jól haladok, de ehhez szükséges volt a családi háttér akire a gyerekeket mindig bízhattam, ez pedig az anyósom.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Bocs lányok, egész nap készülődtem, most is csak elköszönni jöttem. Hajnalban indulunk, legyetek jók, mindenkinek minden szépet, jövő hét szombaton jövünk!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Judit!
Nagyon fini a mézetek! 8) Mégegyszer köszi, hogy házhoz hoztátok!! :)
szilbee
 
 


Sziasztok!

Olga!
Már mondtam, hogy így mentünk körbe!:oops: na majd legközelebb fordítva megyünk, így Ti lesztek az elsők! majd beszélünk szeptemberben Lutzmannsburgban, meg lehet hamarabb egy baba-mama tali alkalmával!

Aki kapott mézet! Íze? remélem ízlik!

Évi!
Jó nyaralást Nektek!

Fanna!
Én mondtam, hogy nekünk előre adtak zsilipruhát! De mondták, hogy ne reklámozzam! :oops:

Petri!
Boldog szülinapot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok :)

Kata, asszem én is a szülésznődnél szültem, de én csak a Réka-t jegyeztem meg :oops: Hosszú hajú fiatal lányka...

Évi, jó nyaralást!

Hát most ennyire futotta.... :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!

Méz tesztelve! Nagyon finom. Hamarosan újbol rendelünk. Valahogy rá kell vennem Trixit is a méz evészetre. Ezen a téren nem annya lánya. Én még a kv-t is mézzel iszom.
Mégegyszer köszi!

Ildi!
Ha ez egy sarki ház akkor ezt Mi is néztük. Tényleg nagyon jó az elrendezése. Nekem az(is) volt a gond vele, hogy még is csak szecska. Én nem szeretek itt lakni. Bocsi! Tudom, hogy vki meg imád it lakni de én nemtudom megszokni.

Évi!

Húúú ezt jól kifogtátok! Mármint az időt. Bazi meleg lesz. Jó nyaralást!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: