Új privát üzeneted érkezett!

Ilyen mostanság a csajszim

Kép

Kép


Így várjuk a Barcelona- Inter meccset:

Kép

Kép
symont
 
 


Sziasztok lanyok.
Neha en is beneztem de lattam hogy senki sem irt...
koszonom mar kezdek gyogyulni,Danim jol van.kicsit nathas szegenykemnek alig van hangja..lanyok Daninak meg nem jon a foga,jelet sem latom,csak rag..rag mindent.
a hamival nincs baj Dani mindent szeret hala az egnek..
Csenge milyen nagy baba!!!!Danim is mar 7 honapos lesz!!!hogy telik az ido..sajna en amilyen ugyetlen vagyok nekem nem sikerul feltolteni kepeket..ha akarjatok lathattok kepeket Danirol az iwiw-en.pusz mindenkinek

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Sziasztok!
Katyca! Orulok,hogy jobban vagytok! A foga miatt pedig ne aggodj,ki fognak noni neki,csak kicsit kesobb. Peldaul a szomszedunknak a kisfia most 11 honapos es meg csak tegnap jott ki neki az elso foga! :D Meg Vivinek sem jott ki egy sem,pedig mar egy jo ideje keszulodnek!
O is eszik mar eleg sok mindent,bar a burgonyat es a sargarepat egyszeruen utalja :x ,egy falatot sem hajlando lenyelni beloluk! Ugyhogy egyelore ezeket hagyjuk egy-ket hetig,aztan ujra probalom oket! Ami pedig erdekes,hogy a vegyeszoldseget pedig epp annyira szereti,abban pedig mindketto van! :D
Nekem is elkezdodtek a vizsgaim,es junius 21-en allamvizsga! :lol: Mar alig varom,hogy tul legyek rajta!
Mivel most sokat kell tanulnom,remeltem hogy majd elmarad tobb idore is a csaladtagokkal,de nagyot tevedtem!!! Annyira ram kapott,hogy ha eltuntem mellole ot percnel tobb idore,akkor ugy orditott,hogy semmivel sem tudtak megnyugtatni! :cry: Mostanra egy het alatt eljutottunk odaig,hogy elmarad akar fel-egy orat is massal! Ti babaitok is ennyire ragaszkodoak?
Na jo,megyek en is !

Vigyazzatok magatokra es a babucikra!

ole85
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk is ez van, alig akar megmaradni egyedül. Sokszor elég neki a szemkontaktus is, csak érezze a közelséget és a foglalkozást.

Mi is küzdünk a fog miatt, már majd kireped az ínye, de még nem bújt ki, pedig már 2 hónappal ezelőtt is azt modnta a doki, hogy 2-3 hét.

Ole! Sok erőt a tanuláshoz. Milyen suliba jársz?

Na, megyek, felkelt Csenge.

Szép estét Nektek!

Kép
symont
 
 


sziasztok!!!!

Szombat óta van csak gépem

holnaptól megint egyedül leszek 2 hétig,szóval talán lesz időm visszaolvasni!!!!



addig is puszi

sutimano76
 
 


Szisztok,ismét itt,

Csenge nagyon szép kislány!!!

Danit meglesem iwiwen,majd ha meg tudom nézni,mert most csak a kezdő oldal jön be!

Ole, Berni 2 hét alatt elszokott az apjától és mikor hazajött nem volt el vele már,így kezdtük újra és most megint el kellett utaznia!!!A nővéremékkel elvan,de ők nem érnek rá vigyázni rá,pedig néha jól jönne egy kis szabadidő!

Nekünk sincs fogunk,bár már fehérlik az inye,talán 1-2 hét és meglesz az első!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Megkezdodtek a vizsgak es igencsak nagy most a hajtas! :cry:
Suti! Mint mar emlitettem mi Erdelybol vagyunk es itt is tanulok,ugyhogy most mi is Budapesten hagytuk apat harom hetre! :cry: Merthat ugye valakinek dolgoznia is kell! En is tartok attol,hogy aztan most mar meg az apjat sem fogja ismerni,igy pedig mar teljesen ram no es akkor aztan nem tudom mi lesz! :?: Napkozbe mondjuk egesz jol elvan egy kis ideig a hugommal,de ahogy kozeledik az este egyre jobban anya hianya van! :lol: Es mire ot megszokja vege lesz a vizsgaidoszaknak es mi is kezdjuk elolrol az egesz ismerkedest az apaval! :roll:


Symont! Penzugyet es banki szolgaltatasokat tanulok! A kozepiskolaban pedig konyveloseget tanultam ( ez eleg nagy hasznomra van jelenleg,mert az alap mar adott volt!)

Fogunk meg nekunk sincs, bar mar egy ideje mondjak hogy jon,de meg egy sem bujt ki! :D
Kepzeljetek Vivi elkezdett kuszni! Mint egy kis kommandos! 8) Felnyomja a feneket es a karjaval huzza magat elore! Akar mar egy-ket metert is halad elore,ha valami erdekes targyat lat! Nagyon edes!

Na jo, megyek! Suti, sok erot kivanok apa nelkul !

ole85
 
 


Lányok!

Kitartást Mindenkinek mindenhez!
Nekem buli hiányom van, de rettenetesen. Csak gond, hogy kire hagyjuk a Csengit. Én gyerek előtt állandóan mulatoztam, most meg...

Kép
symont
 
 



sutimano76
 
 



sutimano76
 
 


Suti! Nagy gratula Bernihez!!!! :D Nagyon aranyos es ugyes kislany!

ole85
 
 


köszi Ole!!!vizsgákhoz egy kalappal!!

sutimano76
 
 


Suti! Berni nagyon aranyos.

Kép
symont
 
 


Sziasztok!!!
JAJJJJJJ milyen enni valoan edes Bernike!!!!!Dani a "tengelye" korul forog,ossze vissza forog minden fele amig el nem eri amit akar!!Nagyon szeret a foldon jatszani.kialakitottam neki egy kis jatszo reszt,de amire kettot fordulok mar a lakas masik vegen van.es most hogy vettem neki ezt a setalo kocsit,beleultetem es megy maganak a hazban.persze minden nap keves idot,nehogy baj legyen a kis terdevel.Mar Dani is az asztalnal eszik velunk,van egy ilyen asztalra csatolhatos szekecskeje..szerencsere mindent megeszik(persze amit ehet egyenlore).fogacskank egyenlore meg nincs,es nem is latom hogy feheredne az inye.vmikor majd csak kibujik...
nalunk is hasonlo a helyzet apaval kapcsolatban.mivel a parom este dolgozik beesik az agyba neha reggel 5-6 korul alszik,utana intezi a dolgokat,hazajon enni es neha mar ido sem marad rank.de persze vkinek dolgozni is kell.de amikor Dani meglatja apat fulig er a szaja..neha meg csak bambulva bamulja..Annyira hozzam van szokva..de szerencsere elvan egyedul, a foldon neha orakig,vagy ha anyosomnak adom..semmi baj.
latom belefogtatok tanulni,es el tudom kepzelni milyen nehez is lehet a babokak mellett.en akarok varni egy kicsit amig nagyobb lesz meg amig apanak is tobb ideje lesz...
SYMONT:en is mennek egy kicsit bulizni meg kikapcsolodni,de nalunk anyosom nem valalja Danit estere!!es nekem sincs senki masom.
Na pusz mindenkinek a vizsgazoknak sok sikert!!!

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Buli...Meg egy ideig csak alom marad! :cry: Na de ket het mulva eljegyzes,az is tobb a semminel,bar meg nem tudom Vivivel mi lesz!!! :roll:Este elaltatom es Remelem hogy ejjel nem fog felebredni es akkor a dedmamaja tud ra vigyazni. Ha meg felebred,akkor irany haza(szerencsere tiz perc autoval! :lol: )

ole85
 
 


Katyca a babycompot addig ne még pár percre se amíg nem áll fel magától!!!!!nemcsak a térde,de a gerince se elég erős,abba is kárt tehet,és a lábszár csontja is puha még,attól meg o lába lehet!!!inkább pihiszék vagy járóka!!!

Mi még meg se vettük berninek a babycompot,pedig már feláll!sőt már tipeg is!!

sutimano76
 
 


Sziasztok.
suti nem tudom hogy egy dologra gondoltunk e ezzel a seta kocsi dologgal.nem igazan tudom neha a dolgokat hogy mondjak magyarul.. :roll: ez olyan hogy bele ulteted es hajtja magat,kifejezetten ajaljak 6 hotol amig el nem indul.szerintem az iwiwen van kepem errol.nezd meg.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Kepzeljetek! Vivinek kibujt az elso foga es mar nagyon keszul a masodik is! :D Szegenyt nagyon sajnalom, mert biztos nagyon faj neki,amikor attori az inyet,de eleg jol viseli, raadasul meg laza sem volt,hala Istennek! :D

ole85
 
 


Ole!!gratula Vivinek a fogacskahoz.Daninal meg semmi jelet nem latom hogy lenne vmi.majd csak kibujik!! :(

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Vivinek gratula fogacskához!!!

Katyca,igen erről beszéltem én is!!!!Amíg legalább magától nem áll fel,addig már csak azért sem ültetném bele,mert így ha magától áll fel,akkor érzi az egyensúlyt,és azt is ha esik,abban meg mindezeket nem érzékeli hisz minden oldalról tartja...

sutimano76
 
 


szisztok!
Babykompot mi sem fogunk hasznalni, minden ismerosunk lebeszelt rola,mert egyreszt nem a legegezszegesebb a picik szamara,masreszt pedig azt mondjak, hogy nehezebben tanul meg utanna jarni! :roll:
Mit szoltok ehhez az idohoz??? Hat mar sosem lesz nyar!!!??? :cry: Katyca! Spanyolorszagban is ilyen rossz ido van, vagy ti valamivel szerencsesebbek vagytok?

ole85
 
 


Sziasztok!
Latom ez a jaro kocsi vagy mi is a neve,nem jon be nalatok.Dani hasznalja 10-15 percet minden nap,bejarja a lakast.de inkabb szeret a foldon jatszani,hemperegni,es nahany napja eszrevettem hogy mar kezd kuszni...felemeli a posijat es a kezevel huzza magat elore.nagyon edes!!es ma jatek kozben eszrevettem (ha nem lattam rosszul)hogy vmi feherecske van az inyen..lehet jon a fog!!!! :D
Itt szerencsere mar 1 hete jo ido van 26-28 fok.ma elvittem Danit a keruleti medencehez jatszani,de meg nem vittem bele a vizbe,meg nem tisztitottak ki.mar felkeszultunk a nyarra,tegnap vettem Daninak kis furdonadragot,uszogumitnamibe beleulhet..
de itt is szenvedtunk nehany hete a hidegtol es az esotol.mondtak anyuek is hogy meg mindig futenek..elkepeszto!!!

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Katyca! De jo nektek!!! :D Itt kedd vagy szerda reggel meg kilenc fokot is mertunk a teraszon! :cry: Estere en is be szoktam egy kicsit futeni :oops:

ole85
 
 


Sziasztok!

Csenge foga is kibújt tegnap előtt. Nem mutatja, mert "fogirigy :lol: ", de szépen látszik neki.
Tegnap Szigetszentmiklóson konfirmáláson voltunk nagybátyáméknál, nagyon jól bírta a templomot, aztán a család mámoros állapotát is :lol:

Most nálunk megint összejövetel van, barátaink tőlünk indulnak Tiesto buliba. Jövő hónapban már én is megyek!!!

Kép
symont
 
 


sziasztok,hát úgy nézem ebben a topikban is mi leszünk az egyetlen fogatlanok,bár készülődik már egy ideje,fehérlik is,dudorodik is de már vagy 2-3 hete,de ki nem bújna!!!!

a mai időjárás se volt semmi,az egyik pillanatban rövidnadrágos nyár,aztán jön egy zuhi amitől úgy lehűlt a levegő.....fúj....

kellemes hétvégét!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Az ejjel kibujt a fogacska parja is! Nagyon elvezem,ahogy koccan a kanallal etetes kozben :lol:

Symont! Hetvegen mi is megyunk eljegyzesre,remelem osszejon es nem kell otthon maradnom egy ujabb fogacska miatt :oops: ,de ha igen,hat akkor igy jartam :P

Suti! Miota eszik Berni kenyeret? Az en lanyom olyan kivancsian nezi ahogy eszunk, hogy sokszor sajnalom szegenyt,hogy nem adhatok neki belole :cry: A ti gyerkoceitek is ilyen kivancsiak?

ole85
 
 


Sziasztok!
en mar nagyon varom hogy kibujjon a fogacska,igaz mar latom hogy feher...de szerintem ebben a honapban kibujik!!!kepzeljetek ma orjito meleg volt 35 fokot mertek a napon.hihetetlen.es sajnallak titeket hogy meg mindig olyan szornyu az ido otthon.apu is mindig panaszkodik,mindig mondja hogy nem tudja elvinni az unokajat setalni :roll:
Dani mindig velunk ul az asztalnal,es en megkostoltatok vele mindent.persze en okosabb vagyok es amikor eszunk en kikeszitem az o hamiat is,igy velunk eszik.kicsit nehez ...de boldogulunk.Dani nagyon szereti a borsot csirkevel es sargarepaval es hagymaval.na meg a marha hust krumplival es repaval.szerencsemre mindent megeszik.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Sziasztok!

Kenyeret Csenge is majszol és nagyon csípi, bár azt nem tudom hogyan csinálja, hogy még a pelusba is kerül kenyérmorzsa.

Tegnap volt kis hőemelkedése, lehet hogy jön az első fog párja. Tényleg aranyos, ahogy koccan a fogához a kanál és a pohár. Próbálkozunk már pohárból ivással, kisebb-nagyobb sikerrel.

Csenge még nem ül, csak támasztva, viszont a hasonfekvést imádja. Hanyatt fekve szinte alig akar megmaradni. És tolat, aminek az a vége, hogy a popek eléri a rácsot, lábak lógnak ki és lóbálja őket.

Nálunk ennyi fejlemény van.

Tényleg dilis idő van mifelénk, én csak azért örülök kicsit neki, mert még nem ártana pár kilót fogynom, mielőtt megjön az igazi nyár.

Kép
symont
 
 


Sziasztok!
Dani is majszolja a kenyer sarkat,de foleg a babapiskotat szereti.Dani nem szeret igazan jatszani a kisagyban,sem a jarokaban..a fold a kedvence mert ott nagyobb a hely es erdekesebb dolgok vannak.Dani mar megmarad nehamy masodpercig negykezlab,de utana hupsz a hasara megint,es huzza magat elore...
Symont:a fogyassal en is szenvedek egy kicsit,de itt mar eljott a nyar ugyhogy takargatni a felesleges kilokat :roll: de igyekszem minden nap vmit kis tornat csinalni..szep napot mindenkinek.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Symont! Meg Vivi sem tud ulni,bar mar az autosulesben felhuzza magat es alig tudom visszanyomni az ulesbe,vagy ha felig parnara fektetem,akkor onnan mar felnyomja magat,csak teljesen vizszintes helyzetbol nem megy neki meg a felules! :D
Kenyeret,babapiskotat es hasonlokat meg nem adtam neki,ezert kerdeztem toletek, hogy ti adtok-e mar nekik :?:
Fogyi ugyben: En mar visszafogytam az eredeti kilora, viszont a hasam az megmaradt,igazabol csak onnan kellene valahogy lafaragnom a felesleget,csak kicsit lusta vagyok,ugy veszem eszre magamon :oops:

ole85
 
 


Sziasztok!
Latom nem csak en vagyok lusta,vagyis nehez raszanni maga egy kis tornara.en is visszafogytam az eredeti kilomra,csak a hasam maradt meg.
kepzeljetek Dani teljes sebesseggel kuszik,neha nem gyozom keresni hogy hol van a hazban...es feleemeli magat 4 kezlabra elkezd hintazni es persze nevet mert nagyon tetszik neki.es eleg sokaig megmarad igy!!!ma vettem eszre... :D Dani mar uldogel nap mint nap ugyesebb,de meg nem az igazi.epp tegnap vettunk apaval uj gyerekulest 9-18 kg.hat nem vmi olcsosag...jo ejszakat mindenkinek!babok aludjatok jol es sokat.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Katyca! Dani nagyon ugyes, gratulalok neki! :D

ole85
 
 


Katyca,egyre ügyesebb lesz Dani,viszont szerintem mostantól tényleg hanyagold kicsit a járássegítőt,mert hogy abban ha hamar megtanul járni,akkor ki marad a mászás....és jelen álláspontok szerint illetve elég sok közeli ismerősömnél kiderült,hogyha kimarad valamelyik mozgás,akkor valamilyen disz-(grafia...stb)-ben fog szenvedni a gyerek,ami tanulási nehézségekhez fog vezetni.....

sutimano76
 
 


Hú Ole hát nem is tudom,talán 7.hónap körültől eszünk kenyeret!illetve kifli és kenyér csücsökkel kezdtünk,mostmár kap kenyérbelsőt,de azt én tépem neki!!!

sutimano76
 
 


Koszi Suti! Akkor lassan en is megkostoltatom vele ezeket a dolgokat is :D

ole85
 
 


Sziasztok!

Hétvégén megint Nagyatádon voltunk a nagymamánál. Csajszim jól bírta a nyúzbálást, az utat oda viszont elég rosszul, mert nagyon meleg volt az autóban. Kezdi maga alá húzni a kicsi térdeit, szépen tolat, szerintem lassan majd kúszni fog :lol:

Ole! Hogy sikerült az eljegyzés? Én most sokat tudtam kimozdulni hétvégén, mert a mama délelőtt elvállalta Csengit, mi meg 3 estén is el tudtunk menni bulizni!!! Isteni volt.

Na, megyek. Majd jelentkezem. Puszi mindenkinek és vigyázzatok a csöppségekre.

Kép
symont
 
 


Sziasztok!
Symont de jo neked..mar voltal bulizni...ha minden igaz nekem is lesz lehetosegem..varok egy baratnet nemetbol nyaralni..aki tud vigyazni Danira. :roll: Danim is nehezen viseli a meleget,foleg a kocsiba.nalunk ma utotte a 36 fokot..de megint mondja a lehulest.Danit mar nem tudom "lerazni" magamrol kuszik utanam,a konyhaba a szobaba a furdobe.nagyon beindult a picur.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
katyca
 
 


Symont,bulizás...de jó,akkor most feltöltődtél!!!

Nekem is sikerült picit Bernit másra hagyni.egyik nap a nővérem vigyázott rá ,mert nekem be kellett menni a városba....az kb 3 óra volt!vasárnap meg anyós volt vele kb fél órát(őket ritkábban látja),amíg férjem eldobott valahova!nekem is jólesett egy kis "magány".
Azért ez tényleg meló(még ha édes is)de ilyenkor mikor elszabadulsz,tényleg olyan mintha hazamennél a melóból,csak ez rövidebb ideig tart és édesebb visszamenni :D .

Katyca,kiváncsi vagyok Dani hogy lesz el a barátnőddel,hisz effektív idegen lesz neki,nem?Berni olyannal tuti nem maradna meg!De remélem összejön,mert kell egy kis szabadság!!36 FOK????most nem is tudom irigykedjek vagy inkább ne!az már azért túl sok,szinte hőség!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Symont! Az eljegyzes nagyon jo volt! :D Tancoltunk,ettunk,beszelgettunk,reggel fel otkor kerultunk haza,bar kozben ketszer is haza ugrottunk,hogy minden rendben van-e :oops: A dedmamaja es apukam testvere vigyazott ra, ez volt az elso ejszaka nelkule! Tok jo volt egy kicsit massal is foglalkozni es kikapcsolodni! Jo hogy neked is osszejott egy kis kikapcsolodas! :D

Katyca! Nalatok aztan jo meleg van! Az autozas mostanaban nalunk sem megy konnyen. Egyszeruen utalja az autosulest tul szuknek es unalmasnak tartja a kiscsajom! Kesz remalom hazafele a 350 km :cry:

Suti! Latom neked is sikerult egy kicsit kikerulni a "szabadba",es bar tenyleg en is imadom a kis csoppseget,de azert neha jol esik egy par orara elmenni es egy kicsit mast csinalni!

Tudjatok mit csinal most Vivi??? Felfujtam neki egy lufit es azzal jatszik...szeretne elkapni,de allandoan arrebb tolja, o meg koveti :D Tok jol elszorakozik vele!

ole85
 
 


Tenyleg, Nyuszi vajon hova tunt??? :roll: Tudtok valamit roluk?

ole85
 
 


Nyuszi,gyere mesléj,vagy legalább képet!!!

Én szerintem még éjszakára nem tudnám egyedül hagyni,egyrészt mert cicin alszik el,másrészt éjfélig szokott kelni egyszer cicizni,és most hogy jönnek a fogak ,többször is éjszaka!

sutimano76
 
 


Vivi kb. harom honapos kora ota atalussza az ejszakakat ugy, hogy este kilenc-fel tiz korul elalszik es reggel hat oraig egyszer sem kel fel enni :D Kiveve persze nalunk is, ha keszulodnek a fogacskak,mert akkor o is felebred egy ejszaka haromszor negyszer is szopizni!
Kepzeljetek az ejjel hoemelkedesunk volt :cry: 37,5 fokos volt a laza es nem volt hajlando a kisagyaban lenni,csak rajtam vagy mellettem! Nem tusszog, nem kohog, az orra is rendben van, nem piros a torka, nem megy a hasa, enni eszik es a kedve is olyan mint maskor :roll: ,azt mondjak valoszinuleg jonnek a felso fogacskak es azok viselik meg ennyire :cry: :cry: Nagyon sajnalom Ot es remelem,hogy tenyleg nincs mas baj,"csak" ennyi.

Szep napot mindenkinek!

ole85
 
 


Kép Lilo most Kép Kép Kép [img]Sziasztooooook!!!!
Visszatértem!
Mostmár Olaszországból írok nektek, remélem képet is sikerül majd feltennem! Katyca megkaptam az üzit iwiwen!:)
Látom mindenhol nőnek a babók, Lilike is iszonyatosan nagy már..Már nem kis csecsemőm:(
Nekünk még mindig nincs fogacskánk:) Picit már aggódok, mert mégiscsak 9 hós lesz.. Megvan a nyálzás, mindent rágás, főleg kéz..De fog..még sehol.
Viszont amennyire aggódtam, h miért nem mozog már...Hát most megkaptam. 1 hét alatt elkezdett mászni, majd mászásból gyönyörűen megtanult ülni, és 2 napja folyamatosan ácsorog a kiságyba, vagy mindegy hol, csak fel tudjon kapaszkodni:) Ilyen képet teszek is majd fel. :) Olyan ügyes:)
Még mindig átalusszuk az éjszakát, hál istennek. Jó étvágya is van, ez meg is látszik rajta:) Már majdnem hogy mindent eszünk, szokott enni a tányéromból is. Nem válogat a lelkem:D
Ugyhogy panaszra nincs okom, minden rendben van itt, remélem veletek is. Most, hogy itt vagyok kint, nyaralok egy laza 4 hónapot, lesz időm írni. Szívesen beszélgetnék veletek újra!!! :)

Meséljetek ti is!!! Pusziiiiiiiiiiiiiii !!!!!![/img]

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Szia Nyuszi!!!!!Üdv újra köztünk!!!!Merrefelé vagytok!!!!Jól el vagytok,sikerült berendezkedni!!!Párod szakács kint????
4 hónap nyaralás,jaj de irigy vagyok!!!!!!
Lili nagyon nagylány lett,szépen ácsorog,jaj de gyönyörű!!!!fog majd kijön!

Ole,hőemelkedés,lehet fogtól!

sutimano76
 
 


Senigalliába vagyunk, Riminitől nem messze. Olyan 1100 km-t jöttünk idefele. Az út egész jó volt, este 10-kor indultunk, reggel 11-re már itt is voltunk. Anyum vezetett, ő az egyik hős, és Lilike a másik, aki aludt mint a bunda:D

Tényleg nem gáz szerintetek, h nincs még fog? Annyira szeretnék már túllenni rajta. Amikor kicsit nyűgösebb, mindig azt hiszem, hogy azért... De nem. Még sehol semmi. De már adok neki ilyen finoman darabosabb kajákat, nagyon szereti őket, rágja a kis ínyével:) Meg a keksz, babapiskóta, puki... az megy :D
Sokat kapott mikor otthon voltunk, meg itt is szinte még csak üveges babakajákat. Hipp, kecskeméti, meg itt is van kint minden fél olasz márkájú. Kicsit lelkiismeret furdalásom van miatta. Szerintetek nem lesz baja? Végülis szigorúan ellenőrzöttek.. Meg elvileg semmi tartósítószer, cukor, meg egyéb káros tényezők. Mondjuk voltunk vérvételen, és semmi baja nem volt, minden érték rendben volt, de tényleg legalább 3 hónapot ilyeneket eszik. Mondjuk nem úgy tűnik, mint akinek bármilyen hiánya lenne:)

Írjatok véleményt!!!!
Kösziiiii pusziiii

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi,mitől lenne baja???hogy nem adsz saját főztöt,vagy mi?????Berni is sokszor kap üvegeset!!!De sütőtököt,tököt,brokkolit,sóskát már kapott saját főztöt!jaj nem olyan dolog,dobj oda egy lábosba egy kis brokkolit,dobj melé egy kis csirkemellet,ha megfőttek turmixold össze,ha híg mehet bele egy kis főtt krumpli és kész!!!!!ha olyat esztek,ami nem nagyon fűszeres(pl.:petrezselymes krumpli)akkor adj abból,én reggelinél a kenyérből is csipkedek neki,de evett már a rakott karfiolomból.
ha kell elküldöm a listát amit a dokinénik írt össze.....

amúgy mi úgy eszünk,hogy reggeli és vacsora tejpép,ebéd vagy saját vagy üveges zöldség+husi,és uzsira kap gyümit(ami nagyrészt még üveges!

Riminibe nyaraltunk pár éve,jó volt!!!Menjetek el San Marinoba,gyönyörű,és egyél paninit ,ott van egy hely vagy 40 féle van!!!

sutimano76
 
 


Fog,nálunk a topikba van augusztusi baba fog nélkül!!!


Vigantolt vittél magaddal???azt 1 évesig adni kell,sőt nekem dokinéni azt mondta,hogy mivel ősszel leszünk egy évesek,így tovább,mert ősszel-télen nem süt annyit a nap,és így nem annyira jut D-vitaminhoz!!!

sutimano76
 
 


Igen van nálam vigantol, adom is neki. Szoktam egy héten kétszer cebiont is adni, nem árt a kis c vitamin. Vettünk még egy rahedli gyógyszert, a biztonság kedvéért. Vettünk 3-4 hónapra elég tápszert, ő azt kap minden reggel, és este. Milupa Milumil HA2-est de mindjárt 3-ast. Ti 5ször esztek még? Mert mi igen. Nekünk így van. Reggel 8-9 között reggeli 150 ml tápszer. Reggel nincs olyan nagy étvágya. Délben 220-250 ml főzelék hússal, 3kor szintén valami főzelék az is 200ml körüli, 6kor (ekkor már csak nagyon keveset eszik, gondolom lassan 4szer fogunk enni egy nap) akkor vagy egy kis tápszert, vagy gyümit kap, felváltva, és 9kor van a vacsi, ami tápszer 200ml kb. Szerinted így jó? Megkérdezed nekem a dokinénidet? Bár gondolom, h nem etetem túl, mert átlagosan hízik. De azért megkérdezed???

Kép

Kép
nyuszimuszi
 
 


Nyuszi,megkérdezés nélkül is tudom,hogy teljesen jól esztek!!!!!
Mi már csak 4× eszünk és örülök ha a 100-at megeszi,csak annyi hogy nekünk ugye este és éjjel van még szopi is!!!
Látni fogod ha már nem akar enni csak 4× egy nap.,mert akkor az egyik kajálásnál valszeg nem fog kérni,add neki amíg jól esik,sztem ha nem bukik olyan nagyokat,akkor nem is eteted túl!!!és ha ennyit eszik és szerinted alig hízik,akkor valszeg gyors az emésztése,és a sok mozgásban ezt le is dolgozza!!!

sutimano76
 
 



sutimano76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: