Új privát üzeneted érkezett!

Katlina! Megnyugodtam, hogy elmentek végre a képek!

Borzalmak éjszakája volt :cry: ! 3-ig a bogarakat hallgattam meg gyilkoltam, de utána is úgy aludtam, mint nyúl a bokorban.

Ildi! Nekünk is a délutáni órák, az ebéd utáni alvás után lenne a jó időpont. Ahogy szoktunk menni. Én is busszal megyek. Hol jobb leszállni? Kanyar előtt, vagy a Vörösmezőn?

Kati! Hát, most nagyot csalódtam Artúrban! Ahogy kiveszem a szavaidból, mindenkinek azt mond, amit hallani akar. Ugyanis nekem azt mondta az ügyeletes orvosokról, hogy mindegyik kollégájáért tűzbe merné tenni a kezét.
Jó pszichológus....
Nekem is jelentkeztek a "régnemlátott" görcsök, amint abbahagytam a magnesit szedését. Hál'Istennek csak a lábamban.
És miért nem akarsz simán szülni, ha minden rendben van a babával is, meg veled is???
Amúgy 27-e Olga és Lilianna névnap!! :lol: :lol:

Fanna! Tényleg jó az új avatarod!

Másik Kati! Hol nyaraltok Kécskén? Ott is van klassz nagy strand, csak az nagyon zsufi, mint a Ligeti.

Balwin! Én is szeretem a rockosabb zenét. Aerosmith, AC/DC, Queen, U2, ua. ott van a DM, Oldfield, Jarre, meg némelyik tingli-tangli music is.
Megmyúlt Lucáról kép???? :wink: Vagy csak az iwiwen nézzelek titeket?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja! Lilcsi ma már 7 dl csipkebogyó teának parancsolt...

Éjjeli pisi. Szülés után még sokáig kijártam én is 1x-2x, de most már nem. Hogy a melegtől-e, vagy már amúgy sem, nem tudom, pedig iszok lefekvés előtt is.

Keresek már valami új idézetet...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Megint én...ma találkoztam Szilbeevel! Ő ismert meg. Nagyon csini kismami, megsimiztem a pociját is. :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Szép napot mindenkinek!

Hétfőn este megyek Szolnokra. Ha minden oké, akkor még nem kell bent maradnom.
Tegnap voltam NST-n. az én drágám végig aludta a vizsgálatot. Hiába mozgattam a pocakom meg sem mozdult. Békésen aludt. Lehet azért, mert előtte ébren volt, és beszéltem neki arról, ami történni fog.

Dokibácsi szerint is minden rendben. Nem nyíltam tovább. Azt mondta, ha a jelenlegi helyzet nem változik, akkor nyugodtan mehetek hétvégén a lagziba. Csak az ifjú pár táncoltatását hagyjam ki, nehogy mégis kipottyanjon a babóca. :)


Mi csak hangyásak szoktunk lenni. hála valaminek én nem találkoztam olyan bogárral, amiről itt írtok.

Görögsalátát csináltam. Jó hideg, kér valaki?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szép napot mindenkinek!

Hétfőn este megyek Szolnokra. Ha minden oké, akkor még nem kell bent maradnom.
Tegnap voltam NST-n. az én drágám végig aludta a vizsgálatot. Hiába mozgattam a pocakom meg sem mozdult. Békésen aludt. Lehet azért, mert előtte ébren volt, és beszéltem neki arról, ami történni fog.

Dokibácsi szerint is minden rendben. Nem nyíltam tovább. Azt mondta, ha a jelenlegi helyzet nem változik, akkor nyugodtan mehetek hétvégén a lagziba. Csak az ifjú pár táncoltatását hagyjam ki, nehogy mégis kipottyanjon a babóca. :)


Mi csak hangyásak szoktunk lenni. hála valaminek én nem találkoztam olyan bogárral, amiről itt írtok.

Görögsalátát csináltam. Jó hideg, kér valaki?

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Szió!

Kati!
Köszi,de ez az ellenség megtévesztése.....3évvel ezelőtti kép...újat nem merek mutogatni........

Kati:)!
Nagyon szupi a felsőd!!!!! Csini is vagy benne!!

Nóri!
26.meg Anna,neked is! :roll:

Kismamik!
Kitartás,le a kalappal előttetek hogy bírjátok!!! :wink:
Ez nem ember-lányának való időjárás....legalább a babócák vidám nyári napon bújnak ki :D Ez pozitív,nem?

fanna3
 
 


Szia Erika! Jó, hogy te is jelentkezel néha!!!
Görögsali jöhet! Meg majd sütihegy a lagziból is!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Éjjeli pisilésről jut eszembe... ma reggel Timiről száraz pelust vettem le :shock: :? remélem nem azt jelenti hogy nem iszik eleget.

Erika
A hangyák legalább kicsik. Ezek a kopógós bogarak kb 2 centisek és nagyon fürgék. Az éjjel egy a párnámon volt.
Este kimentem az erkélyre és én állat felkapcsoltam a villanyt. A bogarak meg kopogtattak a falon. :evil:

Hogy lehet ezeket elriasztani???? Nem tudja senki?

Erika
Az nst-k alatt Timi is szinte mindíg aludt. Olyan rossz volt mozgatni a hasamat. A dokimnak meg sose tetszett a görbe.
Jó mulatást a lagziban!

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Lányok!
Ide is leírom... Holnap megyünk a Ligetibe (az a hőségtől függ hogy pontosan mikor... csak hogy hasson is a fényvédő). Valamelyik gyerekmedence közelében verünk tábort. Aki arra jár és lát minket, rikkantson már ránk.

Nóri!
Remélem szerencsét hoz a "púpom". :wink:
Sikerült végül venni, amit szerettél volna?
Nekem még lehet lesz egy utam be délután, mert egyszerűen nem lelek normális pancsolós könyvet és jó kis leporellót sem (lehet a coop-ban kéne próbálkoznom). Az Alexandrát, meg épp most tatarozzák... :? :x
szilbee
 
 


Kati!

Nagyon csinos vagy. ,,Csak " a pocak és sehol semmi fölösleg. Azért, hogy megnyugtassak mindenkit (és főleg magamat) ez alkati kérdéd, genetika. :D
Ha szabad megjegyeznem, akkor ne hagyd ki a sima szülést. Már ha nincs semmi akadálya.

Elin!

Egy hétre kaptunk egy nyaralót. Igen, nagyon klassz ott a strand de tényleg sokan vannak és minden nap belépőt fizetni kicsit sok lenne. Viszont a Tiszának jó híre van. Na meg hát olcsóbb is. Majd meglátjuk. De amilyen szerencsénk van addigra vége lesz a kánikulának.

Balwin!

Segítséget kérnék! Neked vagy Párodnak lenne valamilyen ötlete, hogy Szolnokon hol lehet venni Slipknot, System of a Down és más hasonló kedves eggyüttesek polóit, kiegészítőket?

Férjecskémnek szeretném szülinapjára. Na Ő aztán szereti a kemény zenét.

Köszi

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati!
Hát ebben a melegben bizti jobb is bent a babódnak a pocakban. Szerintem jól teszi a doki, hogy megvárja a legközelebbi időpontott a születéshez. Nálam is úgy volt, hogy a doki kivárta, míg egy centisre tágultam, így 38+5 napon született Levente császárral és szép érett súllyal (3500g, 53 cm és magzatmáz alig volt ratja).

Vízforralás:
Hát mi 1 éves kora körül nem forraltuk a vizet, de ez mondjuk nagyban függ attól is, hogy a környéken milyen minőségű a víz. Én nyugodtabb voltam tőle, ha forraltam. No, és én is úgy voltam vele, mint Petri, hogy nagyon sokáig csak szopizott Levente. Igaz, hogy bazi meleg volt nyáron, de annyi tejem volt, hogy nem volt szükség folyadékpótlásra... Hál'stennek!! Olyan rohadt mázlistának érzem magam, most hogy látom körülöttem milyen sok friss anyukának vannak gondjai a tejtermeléssel. :? :(
szilbee
 
 


Balwin!
Megmutattam a Zuramnak párodék együttesének oldalát. Ott is azt hogy mit írnak magukról a tagok. Hát majd megszakadtunk a röhögéstől!! El is határoztuk, hogy ha Levente is engedi, akkor elmegyünk a Hild térre megnézni őket!! :) 8)
szilbee
 
 


Kati74!
Nekem is a bőrőm bánta a plussz kilókat!
Szóval bikinit nem igen veszek fel még jövőre sem,de hát ez van!

Kati!
Hú,nagyon szép pocid van,és hát sajnállak ebben a melegben,de benn sem lenne jobb!
Tényleg mért ragaszkodsz ennyirre a császárhoz?????????
Amikor mi bementünk akkor Tóth kérdezte Marcsit hogy császáros?És én teljesen lesápadtam,mert én mindenképpen szülni akartam,hogy tudjam és érezzem milyen is az!
De jó persze te tudod!!!!

Nóri!
Pedig azt hittem majd te mutatod az utat Ildiékhez,így hogy találok oda?(még Szolnokon is hülye vagyok,nemhogy Szandán)

Kép

Kép
katlina
 
 


Ildi, te nem is voltál "túlsúlyos" kismama :lol: Úúúcceretem, amikor vékony nők panaszkodnak a súlyukra :mrgreen:

Zenehallgatás nálunk szinte csak a kocsiban megy. Úgyis utazunk másfél-két órát, belefér pár nóta :D Illetve itthon is muzsikálgatunk néha...

Kati, még mindig szép kismami vagy, nemsokára meg szép anyuka :D
Engem is érdekelne, miért szeretnél császárt. Pontosabban, hogy miért nem természetes szülést, ha tökéletesen rendben vagytok, és a dokinak sincs kifogása ellene.
Én még az ortopéd dokimhoz is felmentem Pöstre, hogy vizsgálatot/igazolást kérjek a derekam miatt: szülhetek normál módon :) Szülhettem. Nem bántam meg.

Kati, hát nemtom... anno nekünk is gondot okozott - Judas Priest pólót akartunk venni az Emberemnek, végül csak a Karácsonyi faluban sikerült :? A Baross úton van egy ilyesmi üzlet...ejjhdeszar, hogy nem vagyok szolnoki, még nem ismerek mindent :? ... szal valami középsuli van majdnem vele szemben, meg táskaüzlet, illetve hangszerbót a környezetében... Meg a UPC mellett árultak még ilyen pólókat, de asszem az már megszűnt...

Úristen, szaglik szegény gyerekem :shock: Az előbb felébredt, láttam rajta kaka lesz, nem zargattam, addig kiteregettem a ruhákat...mire befejeztem, elalutta gyermek :D Tele pelussal...de nincs szívem felébreszteni Bogyómat :oops: Csakhát ilyen melegben tök kellemes ebben a szagban létezni...

Ha tudunk menni Ildiékhez, akkor kocsival...csak még asztnemtom, hogy én vezetek, vagy párom fuvarozgat :roll:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


sziasztok!!!

Nah haza jöttek az unokatestvéremék a kórházból!!!

Én voltam a sofőr mivel nem volt itthon apukám nekik meg nincs kocsijuk

S vittem Bettikét is mivel nem tudtam kire bízni s felmentem a 7.re a csajoknak megmutatni mig vártuk hogy készüljenek el. S kivel találkoztam Mosonyival ahogy beszéltem a másodikosokkal.
S kérdezte hogy kié ez a gyönyörű kislány valami unokatestvér vagy rokon gyerek, mondtam hogy az enyém és hát a zsokásos módon ő is el volt hűlve mint mindenki :? :( De legalább megdicsérte az elején :lol:
Jah és ugye találkoztam Ildivel is :lol:
Hát nagyon szép a kis törpije, pont aludt meg hát siettünk is.
Szilbee ha küldök emailben üzit akkor agyis képet felrakod nekem?

Erika hova is szoktál járni Nst-re Kecskemétre vagy szolnokra? Ha szolnokra jösz még a héten?
Hát sajnos csajszik rólatok megint lemaradok, mert hát persze hogy hamarabb befejeződik a gyakszim mint a hogy szülnétek :cry:
de ez az én szerencsém

puszika
Szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Elin, lesz kép hamarosan :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Betti!
Persze hogy felteszem! :) 8) Ne is kérdezd ilyenkor, csak küldjed!! :) Pikk-pakk megvan.
szilbee
 
 


Hú de pörögtök lányok! Nem győzök olvasni!
Nálunk semmi újság. Ezer fok árnyékban!
Ma Kisújszálláson voltunk az okmányirodában Letinek csináltattunk útlevelet, meg a kocsit átírattuk. Hát, hogy ott milyen kedvesek, pedig hivatal! Sajnos az itteni "kolleginák" némelyike olyan, mintha az anyjától vasvillával vették volna el. Inkább utaztunk egy kicsit, ahol mind a két dolgot közel egy! óra alatt megcsinálták, kedvesen mosolyogva.

Balwin!
Abszolút egyetértek! Mindig az panaszkodik, aki a hasát mossa, és a háta habzik! :mrgreen: Én meg nem győzöm pironkodva magyarázni neki, hogy nem is!! Ugyan nézzen már rám! És igaza van Katinak, a hozott anyagot elég nehéz formálni, na meg a csontokat is!:cry:
Miért jársz reumatológushoz? Ha jól emlékszem már írtad, de elfelejtettem.

Petri!
Hétköznap mennyien vannak Túrkevén?

Szilbee!
én is meg akartam simizni a pocidat, mikor találkoztunk, de van aki ezt nem szereti (mondjuk én sem rajongtam volna érte, viszont én simizni szeretek), de nem mertem megkérdezni, hogy Te hogy vagy ezzel, na majd legközelebb, feltéve, hogy megengeded!

Kati!
Hogy Te milyen csini vagy! Hát nagyon irígy vagyok!!!! A császáros dolgot biztos írtad már, hoyg miért is kell, de látom rajtam kívül is már sokan elfelejtették. Miért is?

Erika!
Imádom a görögsalit, persze jó sok fetával! Dobhatsz egy adagot!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Lehet simizni, csak van/volt aki mellétrafál és a gyomromat próbálja simogatni, az baromi kellemetlen. De most már van akkora a hasam, hogy nehéz lenne nem eltalálni a megfelelő helyet. :lol: Mellesleg nagyon büszke is vagyok a pocimra, ezért nem is bánom, ha simizik, kivéve a vadidegeneket.
szilbee
 
 


Na csoki csajok!

Épp sikerült letennem a pettyet, de már sír is, úgyhogy majd jövök.
Na csak egy kicsit nyafizik. Á, nem mégis eléggé. Vagy mégsem?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Úgylátom Ildi,nálatok is ez megy mint nálunk!leteszem és mire kiérek a konyhába már nyafog,utána meg erősít!

Kép

Kép
katlina
 
 


Én szerettem mikor simizték az én hasamat hát mondjuk egyfolytában mikor a suliban voltam volt olyan óra mikor mind a két oldal volt egy egy kéz mert várták hogy rugdosson az én drágám:-D

Szilve el küldtem köszike

Kép
kbernadett
 
 


Azta termeltetek!

Amire még emlékeszem: Tehát én is vagy Humanát vagy Janát veszek a gyerkőcnek, ami ugye mindkettő babavíz. Mindkettőre rá van írva, hogy 24 óra után forralandó. Ezzel sincs baj, forralok. Csak azt nem tudtam, mennyi idős koráig kell. Csapvízet, vagy normál ásványvizet még nem adtam, és szerintem még sokáig nem is fogok neki adni.

Kati! Szép pocakos vagy!

Ildi! Pü-be írd már le a címed, vagy valami! 8)

Na ennyire emlékeztem. :oops:

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ja, estére egy kis nyálcsurgató:
www.mindmegette.hu
www.webcuki.hu
Gondolom ezeket már ismertétek.
Amit most találtam nemrég (leolvastam a cukor csomagolásáról):
www.magyar-cukor.hu

Jó böngészést!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Háj!

Ezt énse csípni amit BBJudit megfogalmazott hg itt-ott mossa a piszkafa illető...... :?

Szilbee!
Abba a simibe ha már ennyire legális..én is beszállnék!! Még sosem fogdostam másnak a pociját :lol:

Héj Katlina!
Végre kép rólatok!! Gratula mind2-höz!!!!

Betti!
Te is a piszkafa kategória vagy így kép alapján,nem? Akkor meg csini vagy!!

fanna3
 
 


Kép a kicsi Viviről! :)
Kép
szilbee
 
 


No egyszer majd megejtjük azt a pocisimit. Eszek előtte dinnyét, mert arra mindig beindul a kiscsákó! :lol:

Én is piszkafa vagyok. Viszont a vékony csajok átka (legalábbis nálam), hogy nagyobbat kell nyúlnia a bőrnek és ha kicsit rosszabb minőségű (mint pl. az enyém), akkor totál berepedezik.
A másik gond, ha valaki pici cicivel rendelkezik és várandóság alatt iszonyat tehén tőgye lesz. No akkor a szopis időszak után marad két bőrcafat a dudák helyén.

De hát ez van. Fiatalságunkat és szépségünket átplántáljuk a gyermekeinkbe és ez így van jól... csak időbe telik elfogadni, hogy van amin már nem lehet változtatni. :?
szilbee
 
 


szilbe!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Szerencére nekem hatalmas hasam volt de a hasamon egy csík sincs most kicsit nagyon a velem hasonló alaktú nem szült lányokénál de az nem lényeg iszont nekem a fenekemen van. jahés engem is kis cicivel áldott meg az isten de szerencsére nem is volt olyan hatalmas méég szoptatás alatt sem. Aztán most meg már akkor a mint régen volt pedig Bettike néha csumárra kieszi belöle mindent ami van benne

Jah és köszii a képet nah igen ő a kis Vivien.

puszika mindenkinek

Kép
kbernadett
 
 


Ildi, cím nekem is kéne... :oops: :D

Judit, nem "járok", csak a bajmegállapításra mentem, többet nem lehet tenni :) :? (selejtes a gerincem, az 5. csigolyám - deréktájon van - hozzánőtt a medencémhez) "Orvosomnak" azért hívom, mert Édesanyámat meg műtötte, szal szinte családi orvos :)

Vivien paraméterei egyeznek Annalucánkéval :D

Erről a képről/értesítőről jut eszembe: én falra másztam a nőtől, aki a kórházban ezeket csinálja - illetve aki fotózza a pindurokat. Iszonyat unszimpatikus volt első látásra (hát még hallásra!?) . És elértem, hogy kölcsönös legyen :mrgreen:

Próbálkozom a képfelrakással, de valami miatt lerohad a progi, amivel kicsinyítek :?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nah...

Kép

Lehelyezkedve a "kijelölt hálóhelyről" (cicink is van már :lol: ):
Kép

Így alszunk kidőlve Anya karjaiban :mrgreen: Anya ilyenkor szokott agyonpuszilgatni...
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hm...
Cicizünk megint, én egy ujjal gépelek, úgyhogy bocsi, gondoljátok azt, hogy direkt gépelek mellé :twisted:

Szóval, apa is áldását adta a kerti baba- mama talinak, már azon gondolkodik, hogyan fog ennyi nőt szórakoztatni :oops:. Én mindenkinek priviben leírom, hol lakunk, és hogyan lehet idetalálni.

Ancsika hazajött, Imike rajta lóg azóta :evil: .

Voltam dokinál, minden ok, majd elmesélem mit bémáztam....


Ja akkor egyezzünk meg egy napban. :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

balwin!
Hát ez a leány gyönyörű! Már alig várom, hogy megfogdossam! Feltéve, hogy Ildi elküldi priviben a címét, és nem hagy ki a jóból.
Nekem az oldal alvós pozícióban magasságra, súlyra, tiszta Leti! Megnéztem pontosan, hogy tényleg csak egy hónaposak voltatok?
Én azt a nőt elhallgatnám, mikor ideges vagyok! Mi is vicceltünk vele, hogy amikor vitatkoznak az urával, kín kivárni míg befejezi, addig elmegy a pasi mérge! Meg nekem úgy tűnt, mintha idegen akcentusa is lenne. Nem?

Lányok!
ma vettünk fondükészletet. Mi még csak egyszer fondüztünk a barátnőmnél, az is csoki volt. Hol lehet itt beszerezni a hozzávalókat, jó csokit, égőpasztát. Meg mi az a húsfondü? A sajt, zöldség azt tudom, meg a sajtot meg is akarom csinálni, de ahhoz is milyen fajtákat érdemes?

Olga!
Mi csapvizet soha nem adunk a gyereknek, mert szörnyű íze van, de ha jól emlékszem a szolnoki is kutya, így marad az ásványvíz! Én sem iszok csapvizet.

Szilbee!
Már kezdtem azt hinni, hogy csak engem tüntet ki a tremészet a csíkokkal! A környezetemben senkinek nincs! :cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jó estét!
Miközben az előbb olvastam a topikot megszólalt a csengő-este 10óra könyörgöm- hát az alattunk lévő néni, hogy berakta a babakocsinkat a tárolóba, mert mi biztos kint felejtettük. De mi napok óta elő se vettük, hogy lehetett kint :shock: Húúú de mérges lettem :evil: :evil: valaki el akarja tulajdonítani? :evil:

Mérgemben jól elfelejtettem mindent :x

Judit
NEm csoda hogy a beájult Annát agyoncsókolgatod, én is ezt tenném. Micsoda frizurája van :shock: :lol:

BBJudit
Tegnap nem voltak sokan Tkevén. Viszont ma annál többen a Ligetben.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Ildi, mondj egy napot, aztán majd alkudozunk :lol:

Judit, nálam a hangsúly meg a sebesség(telenség) agyonnyomott mindent, nem figyeltem az akcentusra...
Hát, tegnap mértük Bogyót, 4 és fél kiló... :D A centizés nem nagyon megy: 54 cm-rel született, mi csak 52-t tudtunk itthon mérőszalaggal kihozni belőle :mrgreen:

Fondü: régen szerettem volna, aztán valahogy elfelejtődött :oops: Pedig párom sajtmániás, biztosan értékelné néha a sajtfondüzést.

Csíkjaim nekem is vannak, hajaj! Pedig amíg szimplán dagadt voltam, terhesség nélkül, akkor sem repedtem meg... Asszem, ha versenysúlyommal (70 kg) kezdem a terhességet, akkor most sima lenne a pockám :?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Húúú arról a nőről én is mesélhetnék, de a lényeg, hogy megpróbált átverni bennünket. Párom jól őssze is teremtette, majd kért egy másik garnitúra képet, csak hogy a nőnek kerüljön többe. Szóval rajtunk nem nyert semit. :twisted:
A másik szemét dolog a részéről, hogy az én gyerekemet hogy meri ébresztgetni az engedélyem nélkül, mert hogy Levente be volt sárgulva és csak akkor jött, hogy kérünk e "megérkeztem" lapot, mikor már lefényképezte a törpémet (császis voltam és az első két napban nem engedték, hogy mellettem legyen :cry: ). Én is alig tudtam felébreszteni cicizéshez... baromi kíváncsi lennék, ő hogy tudta felébreszteni. :shock: :x :evil:
szilbee
 
 


Üdv.

Na a fényképes nő engem is kiakasztott, amikor Imike született. Egy az, hogy nem tudom miért, de úgy beszél a hallgatósághoz, mintha fogyatékos lenne, a másik az, hogy mániája, hogy csak nyitott szemmel fényképezi a gyerekeket. Imike is sárga volt, mindig aludt, három napig csukva volt a szeme, így amikor megláttam a fiam szemeit a fépeken, nekem is csak kerekedett a csecsebogyóm....Amikor megkérdeztem, hogy hogyan sikerült nyitott szemmel lefényképeznie, akkor már a bicska is kinyílt a zsebemben. Hát kifeszítettem mondta. Én marha meg csak bámultam rá, oszt ennyi. Most amikor Peti született, nem is akartam csináltatni képeket, de aztán mégiscsak csináltttam, de mondtam neki, hogy nem gond, ha alszik a babóca.


Balwin, Lucuskád nagyon édi, látom ő is szeret kézben aludni.

Na akkor modok egy HÉTFŐT!

Ja majd dobom a priviket, ha letettem a picurkámat, és kétkezest játszhatok... :lol:

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Katlina! Végül is az a lényeg, hogy életünk párjának megfeleleünk így, ahogy vagyunk.

Amúgy striában (terhességi csík) én vezetek ez tuti! A bengáli tigris csak jelenthet nekem.

Szilbee!

A cickóról csak annyit, hogy a terheség alatt 95ös melltartó kellett, most meg a 85ös is nagy néha. Igazán finanszírozhatná a tb a plasztikát.

Balwin!

Köszi az infót. Tudom, hogy hol van az a bót.
Annalucus valami csodálatosan szépséges kislány.

Bernadett!

Mosonyi!? Na nekem meg Ő a ,,félistenem". Immár 98óta.

Szép Napot!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Na csajok, valakinek kétszer is elküldtem a pü-t. Bocsi! De lehet van olyan is akinek egyszer sem, az sikítson!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!
jövőhét szerdáig mond ilyen melegeket,vagyis ma reggel ezt mondták az okosok!

Lucus tündéri!

fogy a tejem,már most majdnem minden evésnél két ciciből eszünk,szóval ennem kéne a homeo bogyókat,de az ínyem fáj és ha nem hazálom a fogkrémemet akkor megbolondulok,szóval nem tudom mi legyen :cry:

Kép

Kép
katlina
 
 


Szaisztok!

Ildi!
Igen, tudom merre van, aztán majd kiderül, mikor ott leszek! :lol:
Hétfő? Nekem ok.

Kati!
Hát én annyit nevettem az összehasonlításodon, de nekem sem elég mindkét kezem az összeadáshoz, de már halványodik, na de gondolom ha lebarnulni szép rózsaszín csíkos lennék!

Petri!
Ez nagyon durva! Ott csak közös tároló van? Az tolja ki, aki akarja? Le lehet lakatolni valamihez? Hú észbontó! De azért tök rendes a szomszéd, hogy szól! És nagyon óvatosan fogalmaztál tulajdonítani? LOPNI! Sztem ebben az aljasság is benne van!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Most néztem a www.koponyeg.hu-t, kedden már csak 29/17-ig mondja!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


azért az már jobban hagzik

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Én Levente 18 hós koráig két ciciből szoptattam!! :) Nyugi! Van ott még bőven!

Rólam:
Most jövök Bálint Zsuzsától... Ekcémás a kezem. :cry: Ugyan nem fertőző, de azért inkább nem fogdosnék vele gyerekeket. :? Szerintem mi kihagyjuk a talit most. :cry:
szilbee
 
 


Szilbee!
Anyum ahogy terhes volt az öcsémmel ő is ekcémás lett,azt mondták a szervezete így reagál a terhességre,és ha megszül elmúlik és tényleg így lett!
De az is lehet hogy valami vegyszertől van!

Tejcsi!
Az a baj hogy utána fejni is csak ilyen 10ml-it tudok kifejni és nem tudom eldönteni hogy azért alszik ilyen darabosan mert éhes vagy azért mert meleg van!

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Én szopik után egy nap összesen fejtem 10 ml-it. Hagytam is a francba a fejést, mert egy idő után már semmit se tudtam kifejni. Levente is rendesen kipucolta a csárdát. :lol: Robika szépen gyarapszik úgy látom, nem hiszem, hogy feltétlen tejcsi gond lenne.
Levente nagyon sokáig volt nyűgös. Persze nehéz innen (vagy inkább lehetetlen) meglállapítani, hogy mitől lehet, így csak azt tudom elmondani, hogy nálunk hogy volt. Szóval Leventénél akkor jött elő a nehezen alvás és a nyűgösség, miután elkezdett nyitni a világ felé. 3 hónapos kora körül ez megszünt. Nem hasfájás volt nála a gond, hanem az hogy meg kellett érnie arra, hogy megtanulja feloldani a felgyülelmett feszültséget. Ehhez a feszültséghez elég volt annyi, hogy együtt játszottunk és ő ettől nagyon boldog volt. Nem tudott mit kezdeni ezzel az "izgalmi" állapottal... csak nagy sokára. De mondom, ez csak nálunk volt így. Ahhoz jobban kéne ismernem Robikát (személyesen), hogy meg lehessen állapítani mi is a nyűgösségének az oka.

Hát ez az ekcéma nekem is a teherbeesésemkor kezdődött, de eddig mindig el is múlt. Kb. 1 hónapja kezdett durvulni a dolog.
szilbee
 
 


Sziasztok!

Nem tudom ki mit írt,mert rohanás van...majd később olvasok......Ildi! nekünk a kedd nem jó mert 4 hónapos oltásra megyünk. a többi jó! :D

fanna3
 
 


Szilbee!
Nagyon sajnálom, és jobbulást, vagy már nem is lesz? majd csak pár hónap múlva?
Nálunk Grétinek volt kicsinek atópiás dermatitisze, meg egy pár hónapja. Anno szteroidos krémet kaptunk, viszont inkább vittük tovább, hogy a modernebb kencét írják fel, így is hajszáleres a kis háta felső része, sztem a szteroidtól. Így mi elidel-t használtunk, ami tényleg jó volt, bár nem tudom, hogy a Te problémádra is használna.

Ha már oltásnál tartunk, mi meg Neis-vac-ot kapunk jövő hét pénteken. Igazából most kellene, de ebbe a nagy melegben úgy döntöttünk a férjemmel, nem viszem! Úgyhogy nekünk a jövő hét péntek nem ok.

Kati!
Mikor mentek? Egyébként jó pihenést nektek. Már nem lesz olyan pokol meleg mint most, de sztem ez sem túl jó a nyaralóknak, mert egy picivel csak nem lehet kimenni a 40 fokban!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


szilbee!
Az biztos hogy ő is nagyon igényi a foglalkozást már most ha épp fenn van,hát nem tudom ezt is majd kitapasztaljuk!

Kép

Kép
katlina
 
 


Na, Balwin, jó, hogy tettél fel képeket...csak ülök és bámulok és elfelejtem, kinek, mit akarok írni?? :lol:
Gyönyorűűűű!! Még mindig van benne rőt. És látom, a hurkácskák is növögetnek, van már egy vonal a karján :wink:
A 3. képen tényleg rágnivaló a husa.

Fényképész nő: Ildikóval értek egyet, szerintem az valami kisegítős suliba kezdte a pályáját. Én is csak néztem ki a fejemből bután, mikor elkezdte a litániát. Utána meg elkalandoztam...hadd mondja.

Ildi! Az stimmel, hogy én tudom, hol laktok, de azt írd már meg, hol érdemesebb leszállni a buszról!!! Vagy tudod mit? Hagyjuk! Majd leszállok valahol... :P

Fanna! Az Obitól mi is kaptunk fondu-készletet, az ment ki a fejemből....! De nekiadtam az unokanővéremnek. Kollégám alkalmazta, de iszonyúan füstöl...lakásba nem való, erkélyen meg nem fogom tán....
Hova ez a rohanás? Csak nem takarítasz? :lol: :lol:

Tali: akkor szerintem is kedd után legyen, hogy azért ne dobjuk el magunkat.
Csak jó lenne már egy fix időpont, mert mi is mennénk a jövő héten még 2 helyre, és oda is kéne időpontot egyeztetni. Amit csak a baba-tali időpontjának tudatában tudok...

Szilbee! Nem egészen sikerült játékokat vennem ott!! Csak Lilcsinek vettem építőt, igaz, nem olyat, mint szerettem volna. De ez is bejön egyenlőre neki. Hát te kaptál végül is könyvet meg leporellót? 2 Alexandra van, a Plazában is nézted? Igaz, ott futottunk össze... :roll:

A szoljon.hu-n meg tojást sütnek kocsitetőn, aszfalton meg csatornafedélen...a pihentzek... :shock:

Katlina! Bár én nem értek hozzá, de nem lehet, hogy most állt be a szervezeted arra a kereslet-kínálatra?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


KAtlina
Van a kicsiknél fejlődési ugrás is. Általában 6 hét és 3 hós korában.
Ez azt jelenti, hogy hirtelen több tejcsi kell neki. Ilyenkor nem kell kétségbe esni hanem gyakrabban kell mellre tenni, majd Robika "gyárt" magának. A kereslet kínálat is beállhat már. Mindíg szoktál fejni? Egyébként mennyit hított mostanában?

Szőőőrnyűűűűűű ez a hőség :evil: :evil: :evil: és én az előbb vasaltam :shock: tiszta szado mazo vagyok :lol: :lol: :lol:
Apjuk meg most ment egy állásinterjúra 2-re, nincs nagyon melege ingbe és nyakkendőbe :wink:

Nekem mindegy melyik nap (csak Csabának ne kelljen interjúra menni) nekem a hűvösebb nap jönne be.

BBJudit
Ja, közös a tárolónk, sajna azok is nagyon picik. A bicajom be se fér. Na meg most vettem, inkább felhordom a 2.-ra. Egyébként valószínűleg nem akarták ellopni hanem tegnap itt voltak a kábeltv-sek valami kábelt húztak le a tetőről és az pont a tárólónál van a babakocsim mellett. Szerintem útban volt nekik és kitolták csak elfelejtették vissza is tolni. :x

Fotós nő: Én nem találkoztam vele :D :D LEgaolább valami jó is történt a kórházban :wink: :lol: :lol:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: