Új privát üzeneted érkezett!

Reggel Lucia szerdára igért számottevőbb enyhülést

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Nóri!
Hehehe :evil: nem takarítottam......a postán meg a gyógyszertárban voltunk!!!!!

Fotós nő!
Én megmondtam hg csak akkor viszem be Nimit amikor felkelt.....de jöttek hozzám látogatók és betoltam az őrzőbe..na akkor az a szemétláda kapott az alkalmon hg nem voltam mellette és felkeltette mire visszaértem!! :twisted: :twisted: Sztem vagy depressziós v.pánikbeteg és lassítót szed,azért ilyen......

Na akkor SZERDA 14.00 UTÁN??? Érkezés .......ki mikor érkezik......???HM???? Jó????

Mi a babakocsit a tárolóban lelakatoljuk egy asztalhoz....:)...a földszinten lakó bácsi melegen ajánlotta..... :roll:

fanna3
 
 


Ennél melegebben??? Kétlem...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 

 
 

Judit!
Dokinő szerint jövő hétre rendbejön a kezem. 7 napot adott neki. Kaptam gyullasácsökkentőt, meg kencét is. Szednem kell Calcium Sandozt is esténként. Nem semmi pénzt hagytam a patikában. :? :roll:

Nóri!
Végül a Corában vettem ma 500-ért pancsis könyvet. Az Alexandrát kipakolták, mert kicsit felújítják belűről. De akarok még venni leporellót is, csak eddig nem leltem normálisat. Viszont van még egy hetünk Szabi névnapjáig! 8)
szilbee
 
 


Szilbee!
Én szinte az összes könyvünket a neten rendeltem! Ott is az alexandrától. Már másnap itt van. Nekünk is sok leporellónk van, klasszikus mesékkel, mondókákkal, de ha ajánlhatok, nekem nagyon bejön a Mondókáskönyv 1,2,3, és a Gyermekdalok, mind a négy Füzesi Zsuzsától. Meg én továbbra is favorizálom a Disney könyvklubot.
Hát sajna ezek a gyógyszerek elég drágák! de legalább használnak!

Petri!
A párom, és Gréti átmentek Túrkevére, remélem nincsenek sokan, és még találtak árnyékot, bár sztem a gyerek nem igen fog a vízből kijönni! Akkor most apa is otthon van nálatok?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


sziasztok!

Iszonyúan szenvedek a melegtől. Már a fejem is fáj, kicsit szédelgek. Idegesít a zene, TV minden ami zajjal jár. (még jó, hogy most egyedül vagyok itthon) Lakásban csak 28 fok van. Vizes törölköző van a nyakamban, hátamon mikor éppen hol, iszom az ásványvizet, teát… most dinnyét eszegetek. Vajon a pocilakom is szenved? Vagy neki a szerveztem állandó hőmérsékletet biztosít? Ilyenkor is mikor ennyire meleg van?
Ma kevesebbet mozgott, mint szokott.

Betti!
2x voltam NST-n Kméten. Szolnokra hétfőn este megyek először.

Balwin!
Gyönyörű ez a kicsibaba!!!!!!!!!!!

sajnos mire odajutottam, hogy olvassalak titeket, addigra elfogyott a görögsali. :)

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Erika, neked azért nem írtan privit a talival kapcsolatban, mert gondolom, nem tudsz eljönni kecsóról, de ha igen, akkor jelezd ezt. :!:

Alegjobb, ha a Szilvás úti megállónál szálltok le a buszról. 7,8,8Y busz jó. Csak a bolt irányába kell menni és a járda vonalát követni, már ha járdának lehet mondani.

Szilbee, na ne mán, ti is jöjjetek, lécci, lécci! :P

Éppen kezdek szétfolyni a gép előtt. Kiskomám ismi cicin, ahogy szoktuk, karom már három centivel hosszabb, úgy össze vagyunk izzadva, hogy nem is tudom, hol kezdődik ő és hol folytatódom én.
Kép

Ja nekem jó a szerda, azért dobtam először a hétfőt, hogy legyen min rágcsizni. :lol: Kép

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Ildi!

Szívesen elmennénk erre a ,,randira" , de nagyon messzi vagytok. Emiatt kénytelen vagyok kihagyni. De majd gondolok rátok. :)
és majd olvasom a beszámolókat a partyról.

Erika
Kép
Kép
kné erika
 
 


Sziasztok!

Háááát, jól félreértettetek....

Nóri!
A "félistenünk"azt mondta, hogy elitéli azokat, akik mesterségesen indítják meg a szülést akkor, amikor ügyeletesek....

mindenki!
Hogy miért ragaszkodom a császárhoz? Nem én ragaszkodtam, de teljesen elfogadom azt, amivel a dokim meggyőzött...
Azt mondta ne felejtsük el a történreket...
-Lombik terhesség
-Ikerterhességnek indult, amiben a 12.hét körül elveszítettük az egyik babát..
-Első terhesség
-39 éves vagyok
-A 17. héten olyan vérzéssel kerültem be kórházba, hogy nem sok esélyt annak, hogy ki tudom hordani...azonnal az én életemet kellett majdnem műtéttel menteni, ahol a méhemet is kivették volna...(ezt utólag mondta el, hogy mi forgott akkor kockán!)
A lepényem volt rajta a méhszájon, ami levált egy darabon és hematóma keletkezett, ami nagyon-nagyon vérzett.
-Ráadásul állítólag 2 lepényem van(legalábbis 2 darabból áll, ha egy is...), amit csak akkor tudnak meg, hogy mi, ha megszülöm...ő arra gyanakszik, hogy az ikerterhességből maradt vissza...

ennyi...
Leírtam én ezeket, amikor bejöttem hozzátok...,de rég volt.
Én szerettem volna simán szülni, de nem hadakozom! EGÉSZSÉGES BABÁT SZERETNÉK A KARAMBAN TARTANI!!!!
Talán kisebb a kockázat, ha kiemelik...

ÖRÜLET EZ A MELEG!
Rendben volt a mai NST is...éjjel JÖN HAZA APUCINK!!!!
Kis Főnökünk aztán remélem beindul már!!!

Kellemes hűsölést mindenkinek!

Kati+ Kincső

Kép
kk0229
 
 


Kati!! Így már mindjárt másképp hangzik...ezt nem írtad le, hogy a mesterségesen indított szülésről beszélt...Akkor igaza van. :oops: :oops: Sorry!! Sorry!

A többit is leírtad, igen, emlékszem is, csak hát az is ott volt, hogy azóta minden oké, meg rendben van a babával is minden, veled is. Gondoltam, változott az állapototok, erősödtetek mindketten, hátha a végkifejletet is lehetne...De ha nem, hát nem...én nagyon sajnálom.
És ha visszamentek a "többiekért", akkor még lehet sima szülésed, vagy az már kilőve a későbbiekben is? Vagy ezt nem beszéltétek?

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Kati!
Hűűűű! Ez nem semmi! :( De jó, hogy ilyen szép lesz a vége. Sok megpróbáltatáson mentetek keresztül! :? :(

Ildi!
Szerda nekünk se jó, de még a hétfő sem. Állítólag csütörtükre rendbe jön a kezem... hát nagyon remélem.
szilbee
 
 


Rövid leszek, kivagyok.

Judit! Lányod gyönyörű! Mivel eteted? :lol: Szép kis hurkák vannak! A képen sokkal idősebbnek látszik!

Nóri! Napok óta akarom írni: SZŐKE VAGY! Néhány hónapja kerestél a Heliker melett egy ruhásboltot. Kezembe került egy Szuperinfó vagy hasonló újság. Szőkeség! Baross u.6 számot vagy mennyit ír, tehát a város közepe! Tudod, ott is van egy Heliker. Na, ott kell keresni.

Ildi! Még nem néztem meg a prividet, de nekünk jó a szerda.


Na üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Így már értem Kati,és teljesen biztos hogy a dokid,mondja meg a megfelelő dolgokat!
A lényeg hogy nemsokára gyönyörű babód lesz!!!


Nekünk mindeggy melyik nap!!!!!!!!!!

Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasz!

Húú kivel is üzleteltük a Babazene-Cd-t?
Jövőhéten cserélhetnénk is....nekem van 2-4,megírom.....1-3 kellene.

Látom Robika is hadonászik ezerrel....... :lol: :lol: nehéz fényképezni.... :lol:

fanna3
 
 


Egyszerű szilvás süti
Hozzávalók:
# 1 kg szilva
# 3 dl porcukor
# 3 dl rétesliszt
# 3 db tojás
# 1 dl étolaj
# 1 csomag vaníliás cukor
# 1 csomag sütőpor
# fahéjas cukor

Elkészítés: A felezett szilvát vajjal kikent, zsemlemorzsával (vagy kekszmorzsával) megszórt tepsibe teszem, szórok rá fahéjas cukrot. A többi hozzávalót kikeverem, rácsurgatom a tésztára, lassan sütöm.

Megjegyzés:
Más gyümölccsel is finom, az a fontos, hogy ne legyen túl érett, mert akkor folyós lesz az alja, nem lehet szépen szeletelni.

nem tudom milyen de egyszerűnek tünik!
tényleg én ehetek szilvát??????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!
Na, akkor úgy látszik, marad a csütörtök...Szilbeenek nem jó a szerda (de akkor remélem, csütörtökön TUTI eljöttök!!!)...valaki más már a pénteket lőtte ki.
Kifogása valakinek csütörtök ellen????

Olga: én még azon a héten rájöttem, de nem baj...már voltam is ott.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Csak én miattam ne legyen csütörtök, mert nagyon képlékeny a jövő hetünk a szülinap miatt. Beszéljetek meg egy időpontot én meg majd alkalmazkodok! okes?? 8)
szilbee
 
 


Sziasztok!
Rengeteget írtatok, majd próbálok vissza olvasni.Robika nagyott nőtt.Eza nagy hűség, a Mezőtúrra járkálás, Kristóf kontrollja teljesen kivette az erőmet. De végre a nagy mű is elkészült már csak a csinosítás van hátra.Egyszer remélem én is találkozhatom veletek. Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok :)

Nemtom nekünk jó lesz é a csütörtök...jövő hét közepén tudnánk hazamenni szüleimhez :| (szerda-csütörtök, vagy csütörtök-péntek)... Namindegy, szervezzétek, aztán majd megpróbálunk alkalmazkodni :D

Elin, te tényleg belezúgtál a lányomba :wink: :lol:

Kati, emlékeztem rá, hogy gondokkal indult a babavárásotok, de én is úgy gondoltam, ahogy Elin: mivel azt írtad, a dokid most már "engedné" a természetes szülést (azt hitte, te arra hajtasz), meg probléma sincs már, nem volt vili, miért ragaszkodsz mégis a csaszihoz. Nem számonkérés volt! :) Első a baba. Minden helyzetben.

Katlina, Robika is húsosodik szépen :D Asszem korábban volt már róla szó, és mondták, hogy párodra hasonlít a kislegény (de simán lehet, hogy rosszul emlékszem :oops: ). Nah, sztem tiszta te vagy :lol: Az orra, a szája teljesen a tiéd.

Olga, sajna nem kizárólag az anyatejtől van ilyen jó formában :? De mindegy is, csak fejlődjön a drága :) Ami a korát illeti: azt vettem észre, hogy a gyerkőccel rendelkező anyukák idősebbnek nézik, a gyermektelenek meg azzal kezdik, hogy depicike! :lol:

Márti, jóeza baldachinos kuckó :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Télleg, Fanna, ti már próbáltátok a Milupa Aptamilt? Mer nekünk nem jött be :? Anno adtam belőle Annalucusnak három egymást követő etetéskor (normál adagot, ami a dobozon van írva, meg amit a BEBA-ból is szoktunk), este 11-re már üvöltött, mint a sakál, egyszerűen nem tudtuk, mi baja, sose csinált még ilyet...végső elkeseredésemben adtam neki a korábbi tápijából. Seperc alatt beszippantott egy üveggel (125milis), majd megmosolygósodott, és szépen bealudt... Azóta is BEBA-t használunk, egyelőre nem kísérletezgetek :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Hát képzeljétek kukacom bealudt pelus nélkül,még jó hogy van alatta olyan pelusféleség aminek az alja nem engedi át a vizet :D ,ma is két ciciből eszünk,remélem nem tápi lesz a vége!

Hát Judit!
Elnézve lucust és az én kukcomat,a tiédről nem mondanám meg,hogy csak 3nappal idősebb tőlünk!
De mi is hurkásodunk szépen! :D

hé mindenki strandon van??????????????????

Kép

Kép
katlina
 
 


Szia Judit!

Áhh,ne is mond....nekem 3dobozzal írt ki a doki........és persze Nimi azt is kihányta...úgyhg van 2.5 doboz bontatlanom...BEBÁBÓl is csak a HA.AR.t bírja,annak a sima H.A-jából is van még......szóval ha kell valakinek ingyen odaadom....jól fel vagyunk tankolva.
Viszont most az előbb is hányt 2 dl teát :cry: :( kedden jön vissza a dr.nénink és megbeszélem mi legyen..... :(
Annalucusnak meg szerinted kevés lett volna az? Vagy nem tápláló? Én 3 táp összehasonlítását végeztem el...(önszorgalomból) nincs különbség köztük alapvetően.ill. az ARes keményítős.....szóval fogalmam sincs...de már most egyben van a gyomrom hg mindjárt kaja és remélem a tejet nem fogja kihányni.......szóval bilifüle

fanna3
 
 


Judit! Remélem, nem baj... Kép
Az én csajom meg alig alszik, mondjuk ez érthető is. De emellett olyan extra eleven, hogy én már abba is beleizzadok, ha nézem. Rohangászik ide-oda, az ajtó, meg az ágy állítja meg, síkítozik közben, hogy hasogat a fülem. Néha megáll, megiszik 3 dl teát, vagy épp amennyi az üvegben van. Szakad róla is a víz, de nem zavarja. A nyaka meg már tiszta melegkiütés. :roll:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Fanna!
Mi az hogy hány? Szó szerint? Hát akkor gondolom el vagy kenődve rendesen! Volt már iylen máskor is? Maj írjad mit mondott a dokinéni! Kíváncsi vagyok! puszi Niminek!

Katlina!
Nálunk a család másik fele van a strandon, Leti szunyizik egy szál pelusba, hát rajtam is csak bugyi melltartó van, de már azt is gyűlölöm, hogy mindig rajtam kell, hogy legyen! Most már elég volt ebből a melegből! Takarítanom kellene, mert a lakás szalad, bogár-hegyek, stb...

Elin!
én mondtam, hogy nem jó a péntek, igazából nem, hogy nem jó, de oltásra megyünk. Ha a többieknek akkor, jó, akkor, akkor megyünk, remélem ezzel sem lesz semmi probléma, mint az előzőekkel sem.

Márti!
Nagyon ügyik vagytok!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja! És én ugye láttam Katlinát is, Robit is és apát is. Nagyon keverék az a gyermek!! De a hatalmas szeme az tiszta apájáé. :lol:

Judit, megnéztem Lilcsi kiskönyvét. 5 hetesen volt 4700 gr. :oops: Csak hogy legyen mihez hasonlítani...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja tényleg Judit!
Igazi keverék a mi gyerekünk de a szája,orra(palotapincsi orr)az az enyém,amúgy tiszta apja!!!!!!!!

Nóri jó az idézet!! 1184939331.79.html

Kép

Kép
katlina
 
 


Hm,ez nem jött össze!
még egy próba Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Fanna, nekünk tulképp nem volt gondunk a BEBA-val, csak a ritka széklet miatt akartam próbálkozni más tápokkal. De hagyom a fenébe, ha ilyesmikkel jár :? Lehet, hogy nem elégítette ki, mer fájni nem fájt semmije, meg a bepuszilt korábbi tápi után ugye mindjárt más lett a kedve.
Ajjajaj! Gyógypusszancsok Niminek!

Nóri, ma este mázsálunk, betöltött 5. hét :) De sztem annyi biztos nem lesz, mint Lilcsi volt, ilyen marha melegben tuti fogytunk :?
Ezek a picik még jól bírják a strapát :D Bogyó is üvölt, ha kiterülve fekhet(ne) az ágyon, de Ő azt szereti, ha az apja hasán ülhet, görnyedve, Apa kezétől beizzadva :?

Gyermekem úgy tűnik alvással vészeli át ezt a kánikulát, feltűnően sokat alszik...ugye ez nem baj? Kevesebbet is eszik... teát se nagyon iszik... csak nem fog kiszáradni?!

Oh, hát nem is mondom, tegnapelőtt éccaka a kiságyában aludt! :lol: Én meg minden felriadásnál tágra meregetett szemekkel lestem, hogy mozog-e a mellkasa... (légzésfigyelő még nincs beüzemelve...)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Nekünk Levente volt 4 hetesen 4330 g (anyatejesen). Most kuksiztam meg a naplóban. Ő is kb 1 kg hízott 4 hét alatt... vagy egy kicsit többet, mert a kórházban sokat fogyott a sárgaság miatt.

Fanna!
Ez refluxos hányás? :( Gyarapodással hogy álltok? Próbáltátok már, hogy kanállal adjátok neki az étket?
szilbee
 
 


Köszi a gyógypusszancsokat...!

Nem hiszem hg refluxos lenne mivel akkor más is kijött volna...pontosabban akkor ha a gyomra nem zárna rendesen akkor az anyatejet is kihányná...ezt a tápot az első orvosunk írta fel 2 hetesen mert kevés volt a tej...és a sima HA-t kihányta.Szóval azután jött a HAAR. Az megmaradt....mert keményítős.
Azóta tejet evett....csak mostmár kevés,mert 1 litert enne egy nap.Nekünk meg 8 dl.ink van. Ezért gondoltam hg táppal kipótolom és felirattam a Milupásat hg legyen a prebiotikimmal több plusz mint a többiben....de ezt is kihányta :( ez 2 hete volt..azóta nincs dokink,de mindenképpen vele akarom megbeszélni ezt,illetve a hozzátáplálást mert lassan elkezdhetjük...Nekem az a gyanúm hg valamilyen érzékenysége lehet...nem mondanám allergiára mert az okosok azt mondják akkor más tünete is lenne pl. kiütés.
De kicsit kesergek és félek a hozzátáplálástól,nehogy nekem az almát vagy mást is kihányjon.....na de majd a doki megmondja...nyugodt lennék ha elküldené vizsgálatra!

Nem kívánom senkinek azt a tehetetlen érzést!!!!! Alig kap levegőt is közben...és sugárban jön...

Sztem most a 2 dl tea volt a ludas....de hát fene gondolta hg ilyen kicsi a gyomra..itta mint a meszes.....

fanna3
 
 


Ja gyarapodása rendben a hét elején mérték 6970gr volt,sztem azóta már 7 kiló!
Nem önállóan nem adtam neki semmit,majd megmondják mit és hogyan kell.

fanna3
 
 


Na látszik,hg nem itt vagyok...mindig elfelejtek vmit......

Judit!
Sztem ez normális Nimi is sokat alszik,talán az étvágya sem nagy annyira...és eddig 1 nap 2vagy 3 dl teát ivott,többet nem.
Biztos ahogy mondtad így vészelik át ezt a DÖG meleget!
Ja ez jó.... :lol: én még most is figyelem a mellkasát éjjel de még nappal is ha közben más dolgom van és be-be rohangálok...De valszeg ez talán egy pár évig így marad.

fanna3
 
 


szegény Nimi :( :(
hát igen a tehetetlenség a legrosszabb ilyenkor

cupp neki,jó sok

Kép

Kép
katlina
 
 


Petiből is viszajött egy darabig a cucc, de már vagy három napja nem tapasztaltam. Mi a Humanat esszük, de nagyon erőltetem a cicit is, így reggelre aranysárga krém lett a pelusban.
Én is állandóan a mellkasát lesem, a telefonnal világítok, mint egy betörő.

Na csajok melyik nap lesz a tali?

Márti, ti is gyertek, ha tudtok!

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi! Ma délután megnéztük hogy hová kell menni jövőhéten! :lol:

Nekünk minden nap jó, igaz kedden megyünk gyerekorvoshoz mázsálásra, beutalóért.

Márti! Szép lett a lányszoba! Angéla mit szólt hozzá?

Katlina! Nagyon szépséges a kis kukacosotok! Jól hangzik a recept is. A végén, amikor még meleg nem kell megfordítani a sütit, hogy a szilva legyen felül?

Anna! Én is jobbulást kívánok Niminek! :(

Balázs is egy kicsit szokott visszabukni a teából, ivóléből, de hát kínálom neki többször is.

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


sziasztok!


csak gyors irok még el nem felejtem nekünk is meg van a babazene 1-4 meg a zene ovi meg még egy vagy két zene cd de nagyon aranyos ismerős dalok vannak rajta msnen elküldöm ha kell


jah és ma letelt a gyakszin :lol:

majd olvaslak titeket folyamatosan és akkor írok ha eszembe jut valami

puszika szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Katlina!
Gazdagné Szabó Anikó neked rokonod?? :shock: Csak mert vele dolgoztam a Belóban! 8)
szilbee
 
 


Olga, na könnyen idetaláltatok?
Ha jöttök szandára az anyóspajtásékhoz, bejöhettek hozzánk is.

Na csajok, mindenki elveszett? Tali, mikor?

Márti, nagyon cool lett a szoba, gondolom Angéla ki sem akar jönni.

Elin, drágám, ti merre vagytok ebben a nagy melegben? Kersztlányom nagyon ügyes bili ügyben, bár egy kicsit én is húztam a számat, amikor megláttam a szája szélét, főleg, amikor Balwin kellő tapintattal :lol: rávilágított a lényegre.....

Balwin, ti kocsival jöttök?
Katlina, apóspajtás marad a parti végéig? Adjak neki valalmi kerti munkát? :P :twisted:

Na majd szóltok hozzám valamit....

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Na megint majd' elfelejtettem: iwiw meghívó kell valakinek?

Ildi

Kép
Kép
url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Ildi! Hát persze! :lol: Előző este megnéztem térképen, úgyhogy tegnap állítottam apának, hogy a Vörösmezővel párhuzamos, és a Meggyfa utca is ott van! :lol: :lol: :lol:

Na, akkor csajok? Szerda, csüt. vagy péntek? És kb. hány óra felé?

Nekünk a Babazene 3 van meg. Ha kell valakinek szívesen lemásoljuk. Viszont dalocskák nekünk is jöhetnének.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Iwiw-ről jut eszembe: valamelyik nap kaptam meghívót az baratikőr.com-ra, meg a myvip-re is beszerveztek már. Mennyi ilyen portál alakul még? De ezek olyan gagyik az iwiw-hwz képest, főleg a myvip. Szerintem.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi!
Nem marad kertimunkázni :D ,szerintem addig elmegy vásárolni!
De még nem mondtam neki :lol:
Bógyókkal kapcsolatban,te mindíg nappal veszed be????
Én azt vettem észre hogy utána van tej de vissza is apad

Kép

Kép
katlina
 
 


Hali!
Ildi! Itthon vagyunk...ha megyünk is valahová, reggel, délelőtt elintézzük.
Ma délelőtt Lilcsi az erkélyen vizeskedett...még mindig ott van, csak már a pancsolót szedtem össze. Több víz volt már alattunk, mint nálunk :oops: . Igyekszem nem napra vinni a gyereket. UVB sugárzás is nagy, meg egyébként is...egy csepp barnaság sem fordul elő benne, nem az a fajta, akit csak úgy kienged az ember a napra...de ne is legyen :lol:
Tegnap, tegnapelőtt délutánokon meg állandóan csak varrtam :cry: Még a varrógép égője meg a talpa is melegített. :cry: Még ma is azt teszem, de már most befejezem.

Katlina! Igyál többet, többet! Hátha a meleg miatt csappant meg a tejed...vagy nem. :roll:

Tényleg, erről jut eszembe! Ma Éviék is jönnek haza. Lehet, ijedtükben visszafordulnak :lol: .

Tali meg akkor szerdán kéne, hogy legyen...Balwinék is mennek el utána.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


szilbee!
Biztos hogy nem rokon,apukám egyik testvére Németországban lakik a másik kettő meg pesten,de Anikó gyerekük nincs,ha csak nem valami nagyon távoli!
Hova valósi???????????

Nóri!
Ez nekem is eszembe jutott hogy igyak többet,és így már tegnap is öntöttem magamba a bubimentes vizet ha kellett ha nem!
de ma végülis nem panaszkodhatok!!!!!!!!!Még idáig birtuk egy cicivel

Kép

Kép
katlina
 
 


Ügyi vagy te!!

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Nekem is éppen most voltak eszembe Éviék. Mi a kádban pancsiztunk Letivel, délután meg a medencébe mindannyian.

Megyünk a corába hűsölni!

Elin!
Miket varrsz?

Többiek is írjatok! Feltéve, hogy otthon vagytok!
Kisherczeg Te is régen írtál már! Mi van veletek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit. Most ülőgarnitúrára varrok a párnákra huzatot. Nem lenne ez olyan rossz, de rettentő rossz az anyag. Hozzányúlok és már bomlik is a széléről a szál, aztán meg ragad rám. Tisztára, mintha rám esett volna valami óriása pókháló. Brrr! Még varrás közben is takarítok, ha nem akarom, hogy Lilcsi széthordja a lakásban a szálakat...

ÓÓÓ, medence...

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Hát akkor téged sem kell irigyelni!
Nem a nagy medencébe, ami az udvaron van "gyárilag", mert annak nem jó a vízforgatója, sajnos újat kell venni, hanem van egy gyerek.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hát nem hiszem, hogy eddig is bárki irígyelt volna... :lol:
Mindegy az amúgy, csak medence legyen...délután már Lilcsi sem tud, mert iszonyat az idő a beton erkélyen. Ki sem merem nyitni az ablakot este 10-11-ig.

Azt hallottátok, hogy a Dunántúlon már enyhült az idő? Mikor ér már ideeee???

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tényleg?????????????????Akarom az enyülést,és még toporzékolok is hozzá csak jöjjön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: