Új privát üzeneted érkezett!

Húú,most fellelkesedtem. Cat és Orsi is januárban kezdték! Lehet, hogy van benne valami?
Hogy vagytok ma? Számolod már vissza a napokat?Kép Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnácskaKép!
Úgy sajnálomKép. Belőletek merítek erőt mindig, olyan klassz és erős csajok vagytokKépKép!!
Január tényleg nincs olyan messze és minden nappal egyre közelebb vagytok! Ja és persze én továbbra is hiszek azért a spontán babákbanKép! El ne tűnj, szükségünk van Rád!

Puszi
Enigma
enigma
 
 


Szevasztok Csajok!!
Okt4-én 2 db 8 sejtes embrió lett beültetve. Nem olvastam semmit. Most is telefonon beszélek. Fogalmam sincs mi lesz. Jövő héten dőlnek a dolgok. Ha számítógép közelébe kerülök, akkor mindenről beszámolok.
Puszi
Szani
szani
 
 

 
 

AnnaKép

A január azért is jó hónap, mert én is akkor születtemKépKép Na elég volt az önreklámozásbólKép
Nagyon hamar el fog menni a három hónap. Nekem legalábbis úgy tünt. Ráadásúl jönnek az ünnepek is.Kép
Már vágom a cetlitKép A derekam,hátam,lábam már teljesen ki van. Nagggggyon örülök, hogy nem ikrek lettekKép
Ja, és tényleg el ne tünj!!!!Kép

SzaniKép
Végre valami hír rólad. Örülök, hogy sikerült eljutnod a transzferig. Nemhiába bíztattunk téged!Kép Mindenképp jelentkezz, hogy hogy sikerült!Kép Drukk megyKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Én is januárban születtemKépKép!!

Szani!Kép
Nagyon vártunk már!! Nagyon drukkolok!
Jelentkezz majd!

Sziasztok
enigma
enigma
 
 


SZANI VÉGRE!!! Hát nem igaz, hogy így infó nélkül mertél hagyni minket!! Persze a lényeg, hogy két bogyó figyel odabent!! KépKépMár biztosan megkapaszkodtak! Nagyon szorítok!!! és tessék jelentkezni!!
EnigmaKép Itt leszek, de ritkábban jövök, inkább du., mert hétfőtől tanítok.Kép Már voltam a táppénzes papíromért, maholnap a suliba is bemegyek. Semmi kedvem, pedig tegnap felhívott az egyik tanítványom anyja -jóban vagyunk-, hogy mikor megyek már, mert a fia nem bírja tovább a helyettesítő tanárt... hát, ilyenek is vannak.
én decemberi vagyok Kép
pusza, a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


GigiKép Te voltál genetikai vizsgálaton? Miért nem nézi? Nem tudod, miből áll. Tegnap egy újságban -asszem Babamagazinban- olvastam, hogy ha genetikai probléma van, elhal az embrió. Hiába termékenyül meg, osztódik, nem marad meg. Vagy szerinted ezt is nézték?
pusz, a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szóval: a harmadik mondat után is ?kérdőjel van, bocs.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Voltunk genetikai vizsgálaton, de csak a harmadik lombik után. Állítólag olyan drága vizsgálat, hogy nem sűrűn csinálják. De mivel nálunk sem tudta, hogy miért nem jön össze, ezért elküldött minket. A Sote I-es klinikán csinálják. (Baross u.) Időpontot kell kérni, egy hónapra adnak. Elmész, vársz két órát és bent vagy öt percig. Elmondod, hogy mi szél fújt ide. Na akkor egy újabb időpontot kell kérni a vérvételre. (ja de az időpont kérésre is számolni kell időt,mert azt sem lehet ám, bármely naponKép) Kb. egy hónapra adnak időpontot a vérvételre. Leveszik a vért, és egy hónap múlva kész az eredmény. Ez a mutatvány nekünk kb. 2 és fél hónapba került. A végére én már olyan idegállapotba kerültem, hogy azt hittem megőrülök. Most már tudom, hogy nagyon ritkán fordúl elő genetikai probléma, de akkor még nem tudtam és teljesen kész voltam.
A második lombik után csinált még clamydia vizsgálatot is, mert állítólag az is hátráltathatja a megtapadást. Szerencsére mindkét vizsgálat negatív lett.

Szóval a genetikát azt nem ők nézik, esetleg a clamydiára kérdezz rá legközelebb.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
Mi az a clamydia? És miért nem kéri az első előtt?
Ez a genetikai dolog most elkezdett motoszkálni a fejemben...Kép
Az órák is lassan telnek, szerintem jót fog tenni, ha visszamegyek dolgozni. Itt csak jövök-megyek a lakásban és bámulom a netet, mintha attól gyorsabban menne az idő...iszonyatKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!Kép
Anna!Kép
Sajnálom,hogy nem jó híreid vannak.De legközelebb sikerülni fog!KépNekünk is a második sikerült,pedig csak 20%esélyünk volt.Kép

Enigma!Kép
Attól,hogy nem a 14. napon volt a peteérésed ha nem a 17.-en attól még van.KépNyugi.Nekem a 24.napon volt.Persze hiába eksönöltünk a 14. napon,ha csak 10 nappal utána volt peteérésem.Kép

Igen,már nől a pocim rendesen és már én is lassan a finisben leszek.KépSzerintem én nem fogom kihúzni a végéig,ezért még olyan 5-6 hetet számolok.KépPicur megmozdulásai már egyre fájdalmasabbak és lassan egy cipő se megy fel a lábamra.Pedig nem vizes csak nagyon boltos és széles lett.KépMajd papucsban megyek szülni.KépMost már egyre többször csuklik egy nap,nagyon muris de sajnálom is ilyenkor.KépEz azért jó,mert már használja a rekeszizmait.KépEgy hete már 1660g-osak voltunk.Kép

Szani!Kép
Pont arra számítottam,hogy csattanóval térsz vissza!KépGratulálok!KépKép

Lányok holnap szervízben lesz a gépem,ezért nem tudom,hogy mikor fogok jönni!De addig is jók legyetek!KépSok puszi nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


AnnusKép!

Megkérdezted, hogy miért nem adott HCG szurit?
Vagy arra már nem volt erőd?
Hogy vagy? Szerintem is jó lesz picit visszamenni tanítani, nemcsak e körül forognak majd a gondolataid, aztán az idő meg majd elrepül hamar.

KismamikKép!
Kitartást a végére. Követni akarunk benneteket!!!

Puszi
Enigma
enigma
 
 


Képzeld Enigma!Kép
Egyszerűen fojtogatott a sírás, alig bíram azt is megkérdezni, hogy mit gondol, mi lehet a baj? Aztán még azt megtudakoltam nagy nehezen, hogy nem a méhnyálkahártyámmal van-e a gond, merthogy igen kevéske a mensim.... A HCG-hez tényleg nem volt erőm, asszem azt frissiben a transzfer napján kellett volna, mert most így utólag olyan számonkérés-szerűen hangzik...KépTényleg gyáva vagyokKép
Ma voltam a suliban reggel, hogy megnézzem mi a helyzet, pont bent volt a diri, lenyomott egy hatalmas puszit, tök rendes volt...Direkt óra alatt mentem, hogy ne találkozzak a gyerekekkel és a kínos kérdéseikkel: mikor megyek vissza.
Asszem én is, hgoy most minden energiámmal a munkámra fogok figyelni, meg persze a gyerkőcökre. Jót fog tenni a lelkemnek.Kép
Persze mellette utánanéztem a méhnyálkahártya-javító cuccoknak, úgyhogy tegnap szedtem málnalevelet meg cickafarkfüvetKép, este már abból teáztam. Még fagyöngyöt fogunk beszerezni, állítólag a legjobb anyag a meddőség ellen.Kép
Holnap meg családi buli lesz...Kép
A te kis pszichéd milyen állapotban van??KépKép Küldöm az energiát!!! Egyél rengeteg gyümölcsöt, vitamint!!! és persze semmi ugrálás!!

KismamikKép Milyen a ma reggeletek???KépHogy vannak a bébik???Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Szerintem is jó lesz ha visszamész dolgozni. Nálam az volt a "rossz" (másban persze jó), hogy nekünk itthon volt az irodánk, úgyhogy kimozdúlnom sem kellett és nem voltak körülöttem emberek. De még így is hamar eltelt az idő.
A tv-k, újságok most a clamydiáról szólnak!! Csodálom, hogy nem talákoztál vele. Ez egy nemi úton terjedő betegség, de nincs semmiféle tünete. Összenövéseket okoz a petevezetőkben és gátolhatja a megtapadást. Az egyik csajszinak akivel összebarátkoztam a Dévainál, pont ez volt a baja. Elzáródtak a vezetékek ezért csak lombikkal volt esélyük. Jelentem 10 nappal később szül mint én!Kép
De ha be vagy sózva és nem akarok kivárni a dokit, akkor a patikákban lehet kapni clamydia tesztet. Asszem 7 ezer Ft, na de pont ennyi a dokinál is a vizsgálat.
Ezen a málnalevél teán meglepődtem, mert én is azt iszom a 36. héttől. Azért,hogy lazítsa a szöveteket. Na legalább már hozzászoksz az ízéhez.Kép
A mai reggelem teljesen átlagosKép Beszereztem az újságokat, elmentem a postára és most gyűjtöm az erőt a takarításhozKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Miféle takarítás Gigike??Kép
Remélem csak a bébi helyének előkészítése -pelenka hajtogatás, esetleg portörlés ilyesmi...nem ám megerőlteted magad.
Na, milyen a könyv??
A málnalevél tea lazítja a szöveteket? Áll. a mensi bőségesebb tőle, biztosan összefügg a kettő...nekem izlik.
A tesztet meg fogom venni a közeljövőben. Nehogy már!! Bár a petevezetőim átjárhatóak... ki tudja.
pusza, VIGYÁZZ MAGATOKRA!!Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

A könyvet a kezembe se vettem....Kép De majd tovább akarom olvasni,mert nem akarok elhamarkodottan véleményt nyílvánítani.
Te mit raksz a teába, hogy ízlik neked??? Én nem ízesítem semmivel, csak próbálom gyorsan lenyomni.
Óh, én vagyok a takarítónők gyöngyeKép A férjem már régen üldöz, hogy hív valakit, aki megcsinálja helyettem, de én olyan hülye vagyok, hogy elötte biztos kitakarítanék, nehogy azt megjegyzést tegyen valamire.Kép Akkor meg minek. De beosztom. Tegnap a felső szintet takarítottam, ma meg az alsót. Inkább itt lent szokott nagyobb kosz lenni, mert nálunk a kutyuka ki-be jár. Hátha a gravitáció meg a fizikai munka segít törpikémnek beindúlni. Meg szerintem az sem lenne jó, ha feküdnék meg ücsörögnék egész nap, mert akkor meg az erőm hagyna el. Így meg edzésben leszek a szülésig.
Bébike helye már teljesen elő van készítve. A pelusok kimosva, kivasalva. Szóval startra készen állunkKép
Most átmegyek az anyuékhoz, mert az apu hozza ki a keresztfiam. Még foglalkozom vele egy kicsit, míg van időm. Bár már olyan nagy fiú. Másodikos, nem lehet már gyömöszkélni. Na majd OlivértKép

Ha nem jönnél most, akkor nagyon szép hétvégét kívánok nektek! Bár nem lesz valami kirándúló idő az biztos. Bújjatok egy kicsit összeKépKép

Puszi, Gigi

U.i: kiváncsi vagyok a tesztre!

KépKép
gigi28
 
 


Drága AnnaKép!

Aha, gondoltam, hogy ez lesz..Kép Olyan szörnyű, kiszolgáltatott helyzetben vagyunk, bár legtöbbször ez van az orvosoknál. Ráadásul kifizetünk egy rakás pénzt és még így is inkább csöndben maradunk. Én is ált. itthon teszem fel magamnak a kérdéseimet, vagy a páromnak, amitől ő persze teljesen kivan, mert nehogy már ne válaszoljon a kérdésekre, ezért fizetjük. Én meg mondom, hogy ez nem ilyen egyszerű, stb., stb. Különben volt már többször olyan, hogy megunta a kínlódásomat és ő telefonált.
De most azt hiszem ez már nem tréfa. Ez nagyon fontos és igenis jogunk van tudni mi miért történik, mit miért csinálnak velünk. Na jó, lehet, hogy a mikroszkópba nézés már tényleg sok lehet egy dokinak, mert talán sért bizonyos szabályokat, de kérdéseinkre meg kell, hogy kapjuk a választ!!!!
Szóval amondó vagyok, hogy ne hagyjuk magunkat. Nem baj ha morci lesz a sok kérdéstől.... majd megnyugszikKép

Lányok! Ugyanúgy élem az életem mint eddig. Nem pihenek vagy ilyenek. Ma egész nap egy barátnőmnél voltam: gyereket emelgettem, babakocsit toltam; szoktam bevásárolni, szóval jövök-megyek. OK, nem futok, nem tornázok, nem erőltetem meg magam. Szerintetek mennyire kell nyugisan lenni? Végül is normál esetben is így él egy leendőKép anyuka, nem? Vagy mi abnormálisakKép vagyunk és máshogy kell mindent csinálni?
Különben jól vagyok, csak sokat parázgatok! "Ugye ezt csinálhatom, ugye ez most nem volt baj, stb., stb???" Azért rohadt ez a várakozás, még így is, hogy igazán nem várok semmit. Mi lesz később? Semmi változást nem érzek magamon...

GigikémKép! Azért csak óvatosan azzal a házimunkával! Sok puszi Olivérnek!Kép

AnnácskaKép! Szerintem neked tuti nics chlamydiád! A fagyöngyöt hol lehet beszerezni? Sima herbáriában? Jó lesz az a kis tanítás, hidd el!

Jó hétvégét mindenkinek!
Puszi, enigma
enigma
 
 


Enigma!Kép
Azért csak óvatosan a gyerek emelgetéssel!KépÉn az első inszemnél mindent csináltam,a másodiknál már sokkal óvatosabb voltam.Hát sajnos mi "abnormális"kismamik vagyunk.KépErre készülj fel!Még a doki is sokkal jobban odafigyel ránk mint egy spontán terhes betegére.PL:Normál terhességnél kb:3-4 ultrahang van egész terhesség alatt,nálunk 10 is meg van.Azt hiszem ezzel Gigi is egyetért.Persze én örülök a sok uh-nak,mert láthatom picurt.Kép
Puszi ,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

Azért én a helyedben nem emelgetnék. De szerintem nem lehet megmondani, hogy miért sikerül vagy miért nem?! Én mind a három lombiknál úgy vigyáztam magamra mint egy hímes tojásra. Most meg csinálták a felső szintet és félóránként ugráltattak a munkások. Szóval ésszel szerintem lehet élni a hétköznapokat, de azért mi tényleg nem vagyunk normális kismamákKép
Ez uh szempontjából tényleg jóKépKép

Kellemes, emelgetés mentes hétvégét!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Úúúúúú! Na most jól rám ijesztettetekKép! Hát akkor ezt most elszúrtam? De legközelebb már okosabb leszek. De ez csak egy 6 kilós bébi volt! Az is baj?
Jaj, olyan nehéz ez! Bezárhatnám magam 3 hétre...
Most már mindegy, legalább még annyira sem reménykedem mint eddig.
Azért köszönöm Nektek!
Puszi
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép

Nem akartalak ijesztgetni!!! Csak azt mondom, hogy ilyenkre azért figyelj oda. De nem ezen fog múlni.Kép Képzeld én olyan hülye voltam, hogy amikor nagy wc-re kellett mennem és elég nehézkes volt, akkor mindig azt hittem, hogy na most ment el a babaKépKép Ne paráztasd magad!!!!!!Nehogy emiatt most rossz legyen a hétvégéd!!
Fel a fejjel!!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Enigma!Kép
Én se akartalak megijeszteni.KépHát igen,a 6 kilós bébi is elég!Tényleg nagyon nehéz vigyázzni,de muszáj!De azért tessék reménykedni!A múltkor már olyan jó optimista voltál.Irgum-burgum!!KépKépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Lányok!Kép
Nem sokára" babázunk."KépGiginek már elment a nyákdugó és már 1 ujjnyira nyitva a méhszáj.KépSzorítsatok neki!KépHa lesz fejlemény jövök és tudatom.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szevasztok csajokKép

Ez a Dia milyen pletykásKépKépKép Azért gondolhatjátok,hogy még annyira nem babázok, ha itt írok nektek.Kép Lehet, hogy majd úgy kell kifüstőlni jövőhétenKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Hajrá GigiKép!
Nagyon szurkolok! Jövő héééét? Holnap, holnap után, nem? Úúúúú de izgi!Kép

Én most már teljesen lemondtam erről a hónapról (annyit mocorogtam jobbra-balra), nem szeretném beleélni magam semmibe mert így nagyon nagy lenne a csalódás a végén!
Már-már hiányzik is az én kedvenc kis dokimKép, úgyhogy jó lesz megint látni őt...Kép

Dia, te éreztél valamit mielőtt teszteltél? Volt valami jel? Nekem semmi...

Puszi nektek:
Enigma
enigma
 
 


Megvettem ma a "Várva várt babák"-at...Kép
enigma
 
 


Enigma!Kép
Semmit nem éreztem a teszt előtt.Igaz,utánna se.KépNekem soha nem volt hányingerem,nem volt mellfeszülés stb.Na jó kb:a 7.hónapban volt olyan,hogy felfordult a gyomrom,de az is azért volt,mert picur belerúgott.KépTehát ne tessék elkeseredni!Ha nincs jel azt még semmit nem jelent.KépFel a fejjel!KépÉn nagyon szurkolok.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Azt még elfelejtettem,hogy pont tegnap mondtam Tamásnak"ő a férjemKép",hogy mindig panaszkodtam,hogy én nem is érzem,hogy terhes vagyok.KépAnnyira nem volt semmi gondom.KépNa de ez most már nem igaz.Most már rendesen szenvedek,mindenem fáj,az éjszakáim pocsékak.Na de nem panaszkodom.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

Nem kell semmid érezned! Diához hasonlóan nekem sem volt semmiféle tünetem. Úgyhogy fel a fejjel.
A Várva várt babákat én a neten olvastam. Látod, nekik is sikerültKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok lányok!
Iszonyatosan hiányoztok, de mire hazaérek, hulla vagyok. Jó újra dolgozni, nem hittem, hogy ezt valaha érezni fogom. A gyerekek szuper aranyosak, nagyon vártak vissza- már aki.
GigiKép Hát Te még egyben vagy??KépKép
Mi az a nyákdugó? A teával semmit nem csinálok, csak úgy magában hörpölöm. Minden nap két csészével. Ja, és képzeljétek, a kétnapos mensim most négyre növekedett, ez évek óta nem esett meg. Gongolom az utrom meg a duphaston is közrejátszott benne. Meg a teák...Kép
Pusza, majd még jövök, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Te is hiányzól ám!!! Épp gondoltam ma, hogy megírom neked, hogy azért mert épp nem jársz lombikra, én még nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi van veled.Kép Örülök, hogy örömöt szerez a munkád! Figyeld meg, pikk-pakk elrepül a három hónap. Mi az első után, kihagytunk egy évet. Akkor indítottuk a céget, meg még reménykedtem, hogy hátha összejön magától.
Törpikém még nem akar megválni tőlemKép Úgytünik, hogy a front egy kicsit megpiszkálta, de nem eléggéKép A nyákdugó meg a méhszájnál van, az zárja el a külvilágtól a picit. És ahogy tágúl a méhszáj, kijön. Aztán lehet,hogy nem is az volt amit látni véltem.
Szerintem nagyon jó,hogy hosszabb lett a mensi. Lehet, hogy annyira helyrejössz, hogy nem is kell menned több lombikra! Én szurkolok nagyonKépKép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


DiaKép!GigiKép!

Köszi a tünetekről, vagy inkább azok hiányáról a tapasztalatokat. Most már át akarom élni én is ezeket!!!Kép
Most csak agyalok. Hogy mi lesz ha megjön..Kép, de mi lesz ha nem és akkor milyen boldogok is leszünk és a Dévai orcájára tuti nyomok két nagy puszitKép! De még ennyire sem akarok ezen filózni, próbálok másra koncentrálni.
Picit fájnak a mellbimbóim, de most hirtelen azt sem tudnám megmondani, hogy ez szokványos, vagy most van először. Néha picit fájdogál a hasam...de a hét végén lenne csak aktuális a dolog, szerintem.

AnnusKép!

A Giginek igaza van! Lehet ebből még spontán baba is. Nekem mindig Karmen jut eszembe ilyenkor. A 3. lombik után úgy döntött ennyi volt egyelőre. Elkezdett tornázni ezerrel, amit addig nem mert a baba miatt. Szerintem ez nagyon sokat segíthet. Jól megmozgatni (folyamatosan) lent a dolgokat (ezt különben dr D is mondta nekem)!!! Szerintem ez sokat számítt. Kis Aviva torna, jók kis teák, pozitív hozzáállás és ki tudja?KépKép

Hát ennyit most!

Gigi! Már nagyon izgulok!! Kitarás és ne félj, minden OK lesz!Kép

Puszi
enigma
enigma
 
 


Anna!Kép
Csatlakozom a többiekhez.KépLehet,hogy ez a "kis"hormon dózis kellett ahoz,hogy helyre jöj.Én is nagyon szorítok neked és minden jót kivánok a munkádhoz is.KépAztán gyere sűrűn erre,mert várjuk Olivér megszületését.KépSok puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

egy kérdésem lenne hozzátok. A feleségemnek hoztam létre most az azonosítót, de Ő még az otthoni kapcsolat nélkül nem tud itt lenni. A rövid történetünk: márciusban kerültünk Dévai doki keze közé, akkor kiderült, hogy a feleségemnek óriási endometriózis cisztái vannak. Áprilisban volt a műtét, ami jól sikerült (megmaradt mindkét petefészek). Nem vállaltuk az utána következő 6 hónapos hormon kúrát, hanem próbálkozni kezdtünk a spontán teherbeesés terén, a doki 3 hónapot adott nekünk, nehogy a betegsége újra erőre kapjon. Spontán úton nem sikerült (pedig az endód kívül semmi egyéb gátló tényező nincsen), így szeptember végén elkezdtük az IVF-et. Október 4-én volt a punkció, október 6-án pedig a transzfer (3 embrió). Tegnap teszteltünk és pozitív eredményt hozott, ma teszteltünk és pozitív eredményt hozott, viszont most elég halvány volt a 2. csík. Be kellett adni a Choragon, HCG injekciót a transzfert követő 3., 6. és 9. napon (a tesztek a 13. és a 14. napon voltak). Kérdés: Mutathatja-e a teszt az injekción keresztül beadott HCG-t, nem pedig a már a saját szervezete által termeltet?

Eddig nagyon jól bírtuk a várakozást, de most már tetőfokára hágott az izgalom. Kérlek osszátok meg velünk ilyen irányú tapasztalatotokat.
Előre is köszönjük! Minden jó nektek és a piciteknek is!
Anett és Dénes
ande
 
 


SziasztokKép!

Röviden és tömören: megjöttKép.
26.cn, nem is értem. Még esélyem sem volt reménykedni, de jobb is így talán. Régen mindig napra pontosan 26 napos volt, de az utóbbi időben átállt a 28 napra, gondoltam sebaj ezentúl így lesz. Hát most megint máshogy van. Öröm az ürömben, hogy szinte egyáltalán nem görcsölökKép, a múlt hónapban agonizáltam. Fura ez a természet...
Persze én nem vagyok olyan erős mint ti, úgyhogy már túlvagyok egy kis síráson is. Közben megbeszéltem azért vele, hogy most már igazán jöjjön el hozzánk mert jó szülei leszünk, bla bla.

Kezdődik minden újra, ma fel kell hívnom, csak még most nincs kedvem, majd délután. Aztán hajrá.
Végül is miért is én lennék az első akinek az 1. inszem sikerül?

De a jó hírt azért biztos megkapjuk hamarosan. Megszületik lassan Oli baba!Kép

Jók legyetek, puszi
enigma
enigma
 
 


Sziasztok Anett,DénesKép!

Mi még csak inszemelünk, de délután felé biztos benéz az Anna aki szintén lombikos, és hát nem tudom a másik lombikosunkat, mert ő lassan életet ad pici fiának - szóval, hogy be tud-e nézni ma!
Ne izguljatok, az fontos!

Ha nem bírjátok el mehettek vérvételre (a D. nem csinál ugyan, de máshol megnézethetitek, az egyből kimutatja), de ha átnéztek a kaális fórumra, ott többen vannak, nagyobb a forgalom, talán tudnak segíteni (aztán nem ott maradni! most már értesítenetek kell minket is a fejleményekrőlKép!) Vagy van egy olyan topic, hogy "a megint megjött babásai", ott már sok a kismama, többen lombikos ikresek, ők nagyon sokmindent tudnak!!!

Sok sikert nektek!
Enigma
enigma
 
 


Enigma!Kép
Nagyon sajnálom!KépDe fel a fejjel a második sikerülni fog!KépA sírás nem jelenti azt,hogy gyenge vagy.Sőt kötelező jól kisírni magad.KépNe,hogy azt hidd,hogy én anno nem sírtam.KépAzért remélem jösz közénk ezután is!KépSok-sok puszi,kitartást!

Kedves Anett és Dénes!Kép
Úgy látom a sok szomorúságnak talán öröm lesz a vége.Kivánom,hogy így legyen!KépAztán szivesen látunk titeket a mi kis csapatunkban.KépSajna én nem tudok nektek segíteni mert nekem inszem volt,de Gigi biztos segít majd.Ő jártasabb a lombik témában.KépSok sikert!KépDia 32+0

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Kedves Anett és Dénes!Kép
A teszt valóban a HCG-t jelzi, és a korai tesztelés sokszor emiatt mutat téves eredményt. De nekem úgy tűnik, elég hosszú idő telt el a transzfer és a tesztelés között... úgyhogy KépKép
Mikorra rendelt vissza a Dévai?? Ha addig nem bírjátok ki, Bpesten sok helyen meg lehet csináltatni a HCG-vérvételt, aminek az eredménye kb. 1órán belül megvanKép Pl. az összes Kaális helyen (igaz 4e Ft), ill. van ahol sima rendelőintézetben is. A körzeti dokitok biztosan tudja, hogy hol...

Csajok! A tanítás néha jó, de néha nem annyira....most pl. hulla vagyok Kép

EnigmaKépKép Ugye nem vagy nagyon elkenődve???? Legalább eggyel közelebb vagy.....Sírni pedig nem szabad!!Kép MErt mi itt vagyunk, és mindig megvígasztalunk ám KépKép -sovány vigasz,mi?

GigikeKép Várjuk, hogy mi a helyzet Nálatok?? Hogy viseled a végjátékot!!

DiaKép Gondolom, Te is visszaszámolsz már!! Kiságy megvan már???
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


A francba! MOst újra felvetődik bennem a hülye kis kérdésem: MI MIÉRT NEM KAPTUNK HCG-T?????
Ráadásul maradt is nálam Choragon az inszemekről!!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
Igen,már meg van a picur ágyikója.KépSzombaton még kifestjük a hálót,aztán össze szereljük az ágyat.Képigen,már én is számolom a heteket.KépSzerintem még 5 hét a doki bácsi szerint 8.KépMeglátjuk kinek lesz igaza.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DiaKép Az már nagyon gyorsan el fog telni. Milyen érzés, hogy után család lesztek, hogy hamarosan megismerheted azt, aki benned lakott 9hónapig????? Csodálatos lehet, remélem nekem is lesz részem benne egyszer......
De nem izgulsz, igaz??
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
Biztos vagyok benne,hogy neked is sikerül hamarosan a kis lurkó!KépÉn nagyon szorítok neked!KépNagyon jó érzés,főleg akkor amikor beszélek hozzá és odagömböjödik a hasfalamhoz és rendesen kitudom tapintani a talpát,hátát,fenekét stb.KépKépPersze azután kapok egy jó nagy rúgást a mellem közé.KépKépBe van keretezve az uh-os képe is és minden nap nézegetem.KépIzgulni izgulok.De nem a fájdalomtól félek,hanem az ismeretlentől.KépDe megnyugtató,hogy ott lesz mellettem a párom.KépMost megyek készülődni,mert megyünk a doki bácsihoz.Puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


EnigmaKép

SajnálomKép De nehogy azt hidd, hogy mi nem sírtunk egy-egy sikertelen beavatkozás után! Mi a negyedik lombiknál amikor azt hittük, hogy nem sikerült, tisztességesen egymásnak estünk a férjemmel. Volt itt ordítozás meg minden.Kép Az évek feszültsége jött ki rajtunk. Lehet pár rossz napod, csak ne hagyd, hogy felülkerekedjen rajtad a depi!

AnnaKép
Na elég hamar alábbhagyott a munka iránti lelkesedésed! KépKép Gondolokozom ezen, hogy miért nem kaptál plusz szurit. És arra jutottam,hogy szerintem a vérvétel és a pungi eredménye a döntő. Azt tudod, hogy a hyperstimuláció veszélye mindig fönt áll és lehet, hogy a hormonszinted olyan magas volt, hogy ha még kapsz szurit akkor már baj lett volna. Nekem is most az utolsónál kettőt kellett beadatnom, de azzal eresztett útnak, hogyha feszül a hasam akkor be ne adassam a másodikat! Biztos, hogy meg van az oka. Azon meg kár rágnod magad, hogy lehet, hogy szurival sikerült volna, mert én a harmadiknál már kaptam és nem jött össze. Próbáld úgy felfogni, hogy nem ezek a babák voltak nektek rendelve.
Holnap megyünk a kórházba, hátha a vizsgálattól beindúl a kicsike. Meg most megyek pórszívozok egyet, hátha a hangjára kicsábúlKép

Anett, DénesKép
Ha jól emlékszem akkor 48 órát mutatja ki a szurit a teszt. Nagyon bíztató! Szurkolok nektek!Kép


Ma megszült a barátnőm akinek szintén a Dévai közreműködésével lett terhes!KépKép Látjátok mindenkinek sikerülni fogKépKép

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!! Gigi

KépKép
gigi28
 
 


DiaKép Mi volt a dokinál?? Most hány kiló lehet?

GigiKépSzóval már hivogatjátok!!!! Nagyon szorítok!!! A holnapi vizsgálat biztosan beleszól majd, nem?KépKép
puszi, puszi, anna

Ui: Szani mostanában már tudja, hogy sikerült-e a transzfer, nem?KépKép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Én is pont ma gondoltam Szanira, hogy mi lehet velük. Remélem értesít minket.
Kiváncsian várom a holnapot.Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Anna!Kép
Jelentem minden ok volt a dokinál.KépMéhszáj zárt, jó szívhang,jó fekvés.Kedden megyek uh-ra,de szerintem már 2 kilón felül van.KépMost már 2 hetente talizok a dokival.Felgyorsulnak az események.KépKépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

nagyon szépen köszönjük a válaszokat. Ma is teszteltünk, mármint Anett, de amilyen tesztelési lázban égünk, azon sem csodálkoznék már ha rámkerülne egyszer a sor. Kép ..... és ez is pozitív lett. Így már elmúltak a kétségeink a HCG szuri esetleges hatása felöl. Nagyon-nagyon örülünk, de csak óvatosan.
Choragon-t csak annak adnak, akinek a leletei ezt indokolják, illetve nincsenek túlstimulációs tünetei. Akinek Dévai doki nem ad annak nem is szabad vagy nem is kell. Ez biztos!!

szurkolunk Nektek!
üdv
A&D
ande
 
 


A&DKép

Gratulálok! Mikor mentek a dokihoz?

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


A&D!Kép
Én is gratulálok nektek,aztán jelentkezzetek,hogy mi ujság!KépKépDia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


GigiKép
Még egyben? Ezek szerint óvatos volt a doki bácsi.....
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: