Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Ti milyen márkájú és mekkora méretű betétet vesztek a szülés utáni napokra?
A másik topikban ez a téma, és sokan a Tena extra-t ajánlják, de állítólag az pelenka méret.... :roll:

Anno a Nyírőben adtak ilyen gézbe betekert vattát vagy vmi ilyesmi... és után én otthon az Always éjszakai betétjét használtam.

Szerintetek?

Ja és még egy kérdés: Ti visztek cd-t, zenét a szülőszobára?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Andi!

Képzeld én is pont holnap megyek a dokihoz :wink:
Te hányra??Én 15.15-re...

Teljesen jogosan kérdezősködsz...az első babám előtt én is pont így érdeklődtem mindenről és sztem ez a jó hogy tájékozódsz!!!

Rita!

Én is-én is-én is....küldök privit a számommal....léccccccci!!! :wink:

Szal péntektől minden nap CTG??Addig még sok víz lefolyik a Dunán... :wink: :lol: :wink: :lol:

Gabci!

Mi valszeg viszünk baba-cd-t, amit a 9 hónap alatt is hallgattam :wink: az nyugtatólag hathat a babára mert ismerős lesz :wink:

betét:igen,a szülés utánra közvetlen sajna az a nagy TENA betét kell :? tudom,hogy majdenem pelenka méretű :? ,de 1-2 napig sajna az kell...utána én is az Allways éjszakait használtam(és fogom használni)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!Én is a Kisfalvinál szültem 2006-ban!Isteni Pali!!Én szeretem!!Szóval!Az lenne a kérdésem,hogy most mi van vele??Hogy rendel??Hol rendel?Mi van a "régi" szülésznőkkel,akikkel dolgozott??Anno még a Fazekas Zsuzsi volt az egyik szülésznője!Kisfalvi őt ajánlotta (fizettem neki),de nem bántam meg,mert nagyon "jó" szülésem volt!!Rengeteget foglalkozott velem!Ami akkor nagyon jól jött!!Még a szülés után is bejárt hozzám!És a Kisfalvi is! :D Lassan szeretnénk a fiam mellé egy kislánykát,és a Kisfalvinál akarok menni,de a Zsuzsihoz is ragaszkodom!!Mi lesz igy?Ha ők ketten már nem egy "csapat"????SEGITSETEK!!!!!!

Kép
bea27
 
 

 
 

Panny

Elmentettem a Te számodat is! Majd küldöm az sms-t! :-)

Hát igen, holnapig még sokminden lehet! De ha nem is születik meg addig, azért majd kibírjuk ezt a napi ctg-t.

Hú engem a tegnapi front annyira lefárasztott! Semmihez nem volt erőm, egész délután csak az ágyban döglődtem! Épp arra gondoltam, hogy még a kórházig nem lett volna erőm bemenni, nemhogy megszülni... :-) De talán ma már jobb lesz! :-)

Andi

Mivel nálunk is első baba állandóan tele vagyok kérdésekkel! Bújom az internetet, meg zargatom a családtagokat, csak hát annyi ellentmondásos információhoz lehet jutni, hogy ember legyen a talápán, aki kiigazodik közöttük! Meg persze egy csomó dologról meg magam is érzem, hogy csak azért van, hogy pénzt húzzanak ki a tapasztalatlan anyukákból... :-(

Rita

mpuma
 
 


Bea!

Kisfalvi otthagyta a MÁV-ot és most a SOTE II-es klinikán dolgozik, így biztos hogy már nem lehet a "régi" párosnál szülni! Itt is tud ajánlani szülésznőket, akikkel most itt együtt dolgozik!
Szerintem az a kérdés, hogy a dokihoz vagy a szülésznőhöz ragaszkodsz jobban!

Rita

mpuma
 
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


Rita!

OKSA :wink: Várom az sms-t :wink:

Bea!

Asszem mi már priviztünk egy párszor,ugye?! :wink:
Szal az a kicsit rossz hír hogy tényleg nem lehet a nálad is bevált párosnál szülni...én is nagyon sokáig vaciláltam mert nagyon ragaszkodtam a Zsuzsihoz.
De végül a dokink után jöttem a SOTE Ie-ra.De itt is vannak jó szülésznők(ahogy Rita is írta)akikkel már nagyon jól együtt dolgozik a dokink.Pl,nekünk a Ritával egy Zsuzsi nevezetű lesz és bátran mondhatom, hogy nagyon-nagyon szimpatikus,olyan mint a régi Zsuzsink volt. :wink:

Mikor kezditek a tesóprojectet?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, ANdi!

Mi volt ma dokinál? Találkoztatok? :D

Zenével kapcs. én arra nem is gondoltam, hogy a babára legyen nyugtató hatással :oops: csak magamra gondoltam :D
Én egyébként max. rádiót hallgatok itthon, babazenét nem.
De jó ötletnek tűnik... :wink:


Bea! Jó hallani, hogy ilyen pozitívan vélekedsz Kisfalviról!
Sok sikert a hugicához! :lol:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Rita????
Hogy vagytok???

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabci!

Zene:amúgy eddig mindkétszer vittünk zenét de egyszer sem lett berakva... :? valahogy mindig elfelejtettük.Ja és mindig ott lapult a fényképező is a tatyóban...és azt is elfelejtettük :wink: Mon dta is most a Zsuzsi,hogy ő fog minket figyelmezteteni a fotókra :wink:

Sajna nem taliztunk Andival. :(

Hát a fiam kezd elefántbébi méreteket ölteni... :lol: A feje már most akkora mint amivel a nagyfiam született...és még ha 3 hétig növeszti :wink: :lol: Már most jó 3kg a drágám :wink: :wink:
Szépen be van már állva.de a méhszájügyileg teljesen zárt vagyok.Bár ez nem jelent semmit mert a dokink is mondta hogy az akár egy óra alatt is kinyílhat.

Beszéltünk Kisfalvival a Ritáról is... :wink: csak mosolygott hogy ilyen jól érzi magát odabennt a kisfickó Rita pocijában :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Panni, ma voltam CTG-n és Csilla mondta hogy érdeklődtél tegnap felőlem! :D Valóban jól érzi magát odabent, ma is minden rendben volt a CTG-n. Mondjuk úgy vagyok vele, hogy azt nem bánom ha nem ma születik, csak 4 évente lenne rendes szülinapja. De holnaptól bármikor jöhet (na jó azért ha nagyon akar, akkor ma is :D )
Örülük hogy minden rendben nálatok is! :-)


Gabi, én is bekészítettem cd-ket, amiket szeretek itthon hallgatni. Egyébként Zsuzsi azt mondta, hogy ott bent nekik is van készlet cd-kből, szóval ha nem viszel de mégis kedved lenne valami zenéhez akkor tudnak adni! :-)

Andi, veletek is minden rendben? Mit mondott tegnap a doki?

mpuma
 
 


Panni, akkor szép nagy babád lesz :wink:

Fényképezőgépről mi is elfelejtkeztünk mikor Lili született, még jó, hogy a szülésznő figyelmeztetett... :oops: :D

Rita! Azért ma este már elkezdhetsz vajúdni... csak éjfélig húzd ki :D :wink:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Hali!

Rakok fel egy ma esti pocakképet :wink: de jó lenne legközelebb már a babáról tenni fel képet :wink: ...még 3 hét...de sok :shock:


Rita!
Még 2IN1??!! :wink:

Kép

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Szép nagy poci :D

Te ne panaszkodj a 3 heteddel!!!! :evil: :lol: :lol: :lol:

Nekem még 12!!! :shock: Na az sok!!! :roll:

De tudom hipp-hopp eltelik!

És különben is sosem lehet tudni, lehet, hogy már ma este megszülsz!!! :lol: :wink:

Amúgy hogy bírod? Jól vagy?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Igen,tudom hogy 3 hét nem sok,ahhoz képest hogy 9 hó a terhesség(hogy elszállt...)de valahogy ez a vége nagyon lassan megy....Tudod,mindenki már kérdezget meg minden,és én is úgy túllennék rajta...nem azért mert rossz lesz,vagy félek,hanem mert jó lenne előre tudni hogy minden rendben zajlott és egészséges a babuci :wink:

Amúgy egész jól viselem fizikailag...néha kutya bajom-néha meg alig bírok szó szerint felállni és elindlulni...(csak úgy mint egy 80 éves nénike... :wink: )

Amúgy nekem is mondta a Kisfalvi, hogy még szerdán menjek a Csillához CTG-ra aztán mehetek a Zsuzsihoz is a kórházba ha akarok...szal valszeg hozzá fogok menni hogy jobban megismerkedjünk... :wink:

Mi lehet Ritával??Nagyon eltűnt... :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Igen, én is tudom, hogy az utolsó hetek már nagyon nehezek és az ember egyre türelmetlenebb.... Az meg pláne idegesítő tud lenni, mikor boldog-boldogtalan megállít és csodálkozva kérdezi: Hát Ti még mindig egyben vagytok??? :roll:

De kitartás!!!!! :D :wink:

Rita!!! Merre vagy? Reméljük szülsz!!!!! :lol: :lol: :lol:
Hátha ez a front meghozza hatását!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyok, csak a délelőtt eléggé elment! Reggel voltunk bent a Zsuzsinál CTG-n. Aztán felugrottam anyuékhoz, meg vásároltam és főztem. Most lett időm leülni a gép elé!
Egyébként Zsuzsi tök rendes volt, mert végig ott volt velem a CTG-n, dumáltunk, szóval nem kellett egyedül lennem! Csak mivel most éjszakás volt, ezért reggel 8-ra kellett menni, ami picit korán volt, de nem baj. Marci jól van, fájás egy darab sem...

Hát igen, ezek az utolós napok borzasztó lassan telnek. Tegnap tiszta telefonközpont volt, mindenki érdeklődött, hogy mi van. Már egy kicsit idegesített is, de azért persze jól esett hogy ilyen sokan gondolnak ránk! :-)
És egyébként én is hasonlóan vagyok, van olyan nap amikor úgy érzem, hogy semmihez sincs erőm, de pl. ma meg teljesen fitt voltam, és nem is éreztem, hogy 9 hónapos terhes vagyok! :-)

Remélem ez a sok jövő-menő front tényleg kicsábítja a gyerkőcöt! :-) Zsuzsi mondta, hogy kb. 1 hetet várnak, ha lehet szeretném elkerülni az indítást, úgyhogy jönnek a praktikák! :-)

mpuma
 
 


Rita!

Tényleg a Zsuzsi nem mondott valamilyen praktikát amitől esetleg megindulna a szülés??Van valamilyen ricinusos koktél-ital is nem?Meg az akciózás apával :oops: És van még??Tényleg,erre is valami homeos is asszem ,nem??!!

Pedig ma és holnap erős hidegfront van,tutira vettem hogy titeket is beindít... :wink:

Kitartás! :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rita????
Olyan brutális időjárás van, jönnek-mennek a frontok!!! REmélem megteszi hatását!!! :wink: :wink: :wink:
Gondolok Rátok!!!

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!
Voltam csüt-ön a dokinál nem találkoztam Pannival, mert én estére mentem.
Minden OK a béby körül :lol:
Kérdeztem tőle, hogy mekkora lehet Marcika, de az mondta Kisfalvi, hogy csak a 32. és 36. héten méri le :cry: Addig érjem be annyival, hogy szépen fejlődik!!! :lol: :lol:
Megbeszéltünk vasárnapra egy talit a szülőszobában!!!
Ez is megvolt ma.
Kellemes csalódás volt. Ti, már mind láttátok, nekem tök újdonság volt! Egyáltalán nem volt "kórházi" jellege... :shock:
A doki is nagyon jófej módon viselkedett, közvetlen volt és sok mindent elmondott kérés nélkül is, pl: Ő Tena extrát ajánlja a szülés utáni első napokra, sőt már akkor is ha elfolydogál a magzatvíz!! Mondta, vigyünk fényképezőgépet, videot, akármilyen zenét, elmondta mit csomagoljak, szóval sok hasznos dolgot.
Rita után én is érdeklődtem, de csak mosolygott,hümmögött nem nyilatkozott semmit! Az is eszebe jutott, hogy a frontok miatt lehet, hogy megjön az Ő Marcikájuk is!!
Mindenkinek a legjobbat! Sziasztok!

Kép
p.andi
 
 


Andi!
Ez tök jó, hogy minden ok!!!
Örülök, hogy neked is tetszik a szülőszoba.

Ti hogy álltok a készülődéssel? Mert mi még sehogy, semmit nem vettem sem a babának, sem magamnak :(
Persze ebben közrejátszik az is, hogy anyagilag nem vagyunk most a topon, meg, hogy Lilitől szinte mindent megörököl a tesó, de akkor is.... :(

Ahogy elnézem a másik topikban, már a velem egyidőseknek is szinte mindenkinél kész a babaszoba.. kicsit irigykedem... :roll:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Andi!

Én is örülök hogy neked is bejön a szülőszoba :wink:

Ne izgulj,a méreteket nekem is csak a 32. és a 36. heti UH alkalmából mérte le a doki...véglis tényleg az a lényeg ogy minden OK!!

Gabcika!

Te se izgulj,mert anno én is így voltam hogy semmi nem volt kész...másoknak meg már minden megvolt.Meglesz az időben nektek is!!!És az is igaz,hogy neketek annyira sok mindent nem is kell venni,hisz Liltől vannak...nálunk is így volt.

Mi lehet Ritánkkal???? :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Még itt vagyunk, ezek a frontok nem hatották meg az én lusta fiamat! :-) Pedig milyen durva idő volt a hétvégén...

Tegnap voltunk a Kisfalvi dokinál, a helyzet változatlan, zárt a belső méhszáj, a külső épp egy picit nyitva! Hát nem mondhatnám, hogy felvidított! Egyébként "trükköket" túl sokat Zsuzsi sem mondott szombaton, csak apát, meg hogy igyek tonicot (gyömbért). Úgyhogy most ez a kettő amivel próbálkozunk!

Andi,

Tök jó fej vagy hogy érdeklődtél rólam! Tegnap jót nevettünk is ezen a férjemmel, hogy biztos a Kisfalvi már a falra mászik, hogy mindenki rólam érdeklődik. :D Főként, hogy ilyen internetes ismerősök... Ami csak azért mókás, mert amikor mi voltunk nála a szülőszobát megnézni, akkor minden kérdésemet azzal kezdtem, hogy "Az interneten azt olvastam, hogy...". A 3. ilyen kérdés után már azt mondta, hogy nem kellene ennyit olvasgatnom az interneten! :D Szóval szerintem meg van róla győződve, hogy internetfüggő vagyok... :D

Szerdán találkozunk legközelebb a dokival (ha addig nem szülünk persze) akkor rákérdezek, hogy mik a kilátások! Addig meg igyekszem optimista maradni, hogy csak rájön ez a gyerek, hogy merre is van a kijárat! :-)

Rita

mpuma
 
 


Rita!

Én dettó mindig mondom a dokinak hogy:"azt olvastam a neten....."...nekem is mindig mondja nevetve ,hogy nem kéne azt a neten annyit olvasgatni mert sok elborzasztó meg ijesztgetős sztori van...

Én is szerdán megyek a Csillához CTG-re meg utána a dokihoz.

Amúgy most hány naponta kell járnod CTG-re és kihez,hova??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Szia PAnni!

Napont járok most ctg-re, éppen oda ahol meg tudják csinálni. Szóval az elmúlt pár napban: pénteken Csillánál voltam a MÁV-ban, szombaton a SOTE-n a Zsuzsa csinálta, vasárnap bent volta a SOTE-n a Kisfalvi így nála voltam (nem ctg-t csinált, hanem áramlásos ultrahangot), ma megint a MÁV-ban Csillánál.

Mivel hétköznap mindig van valaki a MÁV-ban, ezért akkor mehetek nyugodtan oda, és az nekem kicsit könnyebben megközelíthető!

Őszintén szólva, remélem hogy szerdán már nem kell a MÁV-ba mennem, de ha mégis, akkor szerintem tuti találkozunk! :-) Hányra vagy beírva szerdán?

Egyébként szerintem ha az orvosokon múlna betiltanák az internetet! :-) Mert azért őszintén szólva egy csomó hülyeség van fent, és aki nem bír szelektálni az tuti hogy a doki idegeire megy (öndiagnosztika, jobbnál-jobb megoldási javaslatok, orvos felülbírálása, stb.) Azért én bízom benne, hogy még nem tartozom ebbe a vészes kategóriába! :-)

mpuma
 
 


Sziasztok!
Én ha beszélek a Kisfalvival, direkt próbálom merülni ezt a: "olvastam a neten..." kezdetű mondatokat, pont azért, hogy ne nézzen nagyon hülyének!!
Bár, szerintem pont ezért tájékoztat ennyire részletesen (pl: szülés utáni betétméret!!), hogy inkább tőle halljam, minthogy itt-ott olvasgassak akár hülyeségeket is! Mindenesetre, tök jó fej. Rákérdeztem vasárnap, csak miattunk meg még egy pár miatt jött be vas de. a kórházba. Korrekt, nem?
A CTG-re is azt mondta, hogy ha lesz választott szülésznőm, járhatok majd hozzá a SOTE-ra, közben legalább lehet ismerkedni vele
:) Ne legyen tök idegen a szüléskor!!!
Gabcika!
Ne izgulj egy percet se. Mi a bébinek csak babkocsit, pelenkázó lapot és egy doboznyi édes ruhácskát vettünk. Mást még nem!!!!! :oops:
Úgy gondoltam, itt a március, már nem dolgozom, ebben a hónapban beszerzünk neki mindent, aztán áprilisban megvesszük ami nekem kell: hálóing, betét, ez-az. Májusban meg megszülöm a fiacskánkat. Jó terv! :wink:

Kép
p.andi
 
 


Ajaj!! Most nézem csak, hogy milyen jól sikerült megfogalmazni az első mondatot az előző hozzászólásomban :? :? :?
Nem úgy gondoltam ám, hogy titeket hülyének néz :oops: :oops: :oops: a Kisfalvi!!!
Csak arra gondoltam, hogy biztos nem örül neki, hogy a ráérős kismamák bújják az internetet! Olvasnak sok hülyeséget és rémisztő történetet a szülésről, orvosokról stb
Szóval, bocsi, ha félreérthető voltam!!!
Egyébként én is bújom a netet, ahogy azt ti pontosan tudjátok is!

Kép
p.andi
 
 


Andi!Rita!

Igen,tényleg néha nem jó,hogy sok rémisztgetés is megy a neten,de azért én sok jó és hasznos dolgot is kaptam már a baba-nettől,ti is nem?! :wink:
Valóban tudni kell szelektálni,az biztos!!De azért vannak dolgok amiket meg máshol nem hallottam vagy nem is olvastam és fontos!!

Rita!

Én úgy beszéltem meg a Csillával hogy 10-re menjek szerdán mert kell pisit is vinnem(a múltkor volt egy leheletnyi fehérje a vizeletben)és a bizit kedvéért akarja a Kisfalvi az ellenőrzést,szal a labor meg korán zár.Amúgy jön velem anyu meg a kisebbik fiam is,mert őt meg visszük du.a Madarász utcai kórházba vérvételre :( mert valszeg tejfehérje-és tejcukor érzékeny a drágám...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok!

el is felejtettem tegnap írni, hogy hívtam Csillát a hüvelyváladék tenyésztéssel kapcsolatban, és teljesen negatív, minden rendben :D
úgy örülök!!!! :D

Rita! Gondolom még mindig semmi.... :?
Hát nem irigyellek! Mostmár olyan nehezen telik az idő.....
De kitartás! Mostmár csak tényleg pár nap (lehet, hogy annyi sem) és kezedben tarthatod Marcit!!! :D :wink:

Többiek? Hogy vagytok?

Nekem ma nincs valami jó hangulatom és lánykám is elég nyűgi, biztos megint vmi front.... :evil: Lehetne már tavasz!!! :roll: :roll: :roll:

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Sziasztok!

Köszi, Gabi a kérdést. Mi jól vagyunk! Jó, hogy nálatok is minden ok!
Én is utálom már ezt az embernek nem való bolond időt.
Napsütést akarok :x :x :x :x
Eszembe jut sűrűn a Rita. Borzasztó lehet így várakozni. Én azthiszem beleőrülnék!! Utálom a bizonytalanságot :?

Az a kérdésem lenne, hogy ti használtatok külön mosóport és öblítőt a bébi ruháihoz? Ajánlanak itt-ott extra dolgokat, jó drágán, de van ennek értelme? Normál öblítő sensitive változata nem elég az öblítéshez?
Rita, nem ti mentetek 11-re vasárnap a Kisfalvihoz a Sote-ra?

Kép
p.andi
 
 


Újra indult itt nálunk a baba-mama klub, ma 3-tól, úgy döntöttem elmegyünk, hátha jobb kedvünk lesz....

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Andi! Én ariellel szoktam mosni, ugyanazt a mosóport használtam a bébirucikhoz is, csak - ahogy írtad is - sensitive öblítőt vettem hozzá (coccolino vagy lenor vagy silan).
De kb fél évig mostam külön a ruhácskáit, utána már beraktam a mieinkkel, na jó nem apa melós ruháival....

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Andi!

Én ugyanúgy csináltam mint Gbacika.Kb.fél évig mostam külön a babaruhákat,aztán a mieinkkel(de persz én is külön mosom apa melós cuccait :wink: ).

Én Persil-t használok és sensitive Silan öblítőt,ez bevált.

Gabcika!

Nálunk is van szerdánként baba-mama klub,mi is szoktunk néha járni,Krizsikém szereti nagyon.

Ma a barinőmmnél voltam egész délelőtt,fél éves a kislánya annyira édes volt!Állandóan a kezemben volt és a pocimat fogdosta,biztos érezte ,hogy ott van a kis barátja :wink:

Rita!

Semmi változás??
Végén még tényleg talizunk holnap a Csillánál :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszi Lányok a válaszokat!!
Spóroltatok nekem nem keveset :lol:
Andi

Kép
p.andi
 
 


Rita most küldte az üzit,hogy ma du.fél3-kor végre kibújt Marci aba,3650gr és 55cm :wink: :wink:

Mindketten jól vannak!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Én is megkaptam! :D

Gratula Nekik!!!!!!

Már alig várom, hogy Rita jöjjön az élménybeszámolóval!!! :D Annyira kíváncsi vagyok a részletekre!!!

Panni! Te jössz!!! :lol:

Baba-mama klub! Hát annyira jól meg lett szervezve, hogy elmaradt... :( :roll:
A bénák egyidőben vele beszerveztek egy szemvizsgálatot a kultúr házba, így a baba klub sajan kiszorult. Sebaj, majd jövő héten!

Helyette elmentünk mi is a barátnőmékhez, neki Lilivel egyidős a kislánya.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabci!

Én is kivi vagyok mit mesél majd Rita,főleg a Zsuzsiról(tudod nekem is ő lesz) :wink:

Hát tényleg én jövök már :shock: ....néha olyan PARA érzésem van,néha meg már úgy mennék...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Meg tudlak érteni! Hiába harmadik gyerek, gondolom majdnem ugynúgy izgulsz, mint az elsőnél! De már tényleg nagyon kevés van hátra, és szerintem ahogy múlik az idő, egyre kevésbé izgul az ember és türelmetlenebbül várja a nagy napot! Legalábbis én így voltam Lilinél... Aztán majd most ki tudja mi lesz...

Én úúúúúgy irigylem Ritát!!! :D

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Én is irígylem Ritát :lol:
De jó neki....

Na majd holnap jól megbeszélem Kisfalvival hogy-s- mint történt... :wink: :lol: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!

Na mi volt a ctg-n???
És a kisfiaddal vérvételen? Szegénykém, hogy viselte? Mikor lesz eredmény?

Beszéltetek Kisfalvival Ritáról? Mit mesélt?

Most olvastam a sote-s topikban, hogy Bianka is megszült, ő még 28-án :) Tudod ő volt Ritával egy napra kiírva.

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Gabcika!

Igen, most olvastam a másik topicon ,hogy Bianka is megszült.Hát tényleg jól elkerülték egymást a Ritával :wink:

Jó volt a CTG,mozgott a baba,mert jól mecsokiztam előtte,.Méhszáj zárt mint a Keravill :wink: de ez nem jelent semmit,megint ezt mondta a doki...Tök rendi volt...Este láttam őt a Fókuszban egy riportban és ma mondtam neki ,hogy :már megint TV sztár lett?!
Jót röhögtünk... :lol: :lol: :lol: (már többször volt az RTL-en is a CSAK CSAJOK-ban,meg a COOL TV-ben is)

Persze beszéltünk a Ritáról is egy pár mondatot.Annyit mesélt ,hogy jött a Rita és megszülte simán azt a babát simán,ügyesen,szal gyors szülés volt...

Egyébként éjjel is kettő szülése volt a dokinknak,ezek e frontok...

Krizsikével is túl vagyunk a dokin,de a vérvételre még vissza kell mennünk a jövő héten.Még lesz neki egy terheléses tejcukor és gyümölcscukor vizsgálata,ami reggel 7-től délig fog tartani április 4.-én,szal oda apa viszi a nagyival.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Örülök, hogy minden ok volt!
Én nem láttam Kisfalvit a Fókuszban, mi volt a téma?
A Csak csajokban már láttam egyszer.

Akkor mostanság nem unatkozott, ennyi szülést egy rakáson.. :D

Szegény Krizsike, jól megnyúzzák.... :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


A Fókuszban tegnap az" Inkontinencia a nőknél" volt a téma.


Hát én is sajnálom Krizsikét,de muszály kideríteni hogy mitől van a híg széklet folyton..mert tönkre mehetnek a bélbolyhai ha nem foglalkozunk az allergiával vagy az intoleranciával ,és az hiánybetegésgekhez vezethet...
Elég gáz lesz egy ilyen kicsi gyreekkel betartatni a diétát de ha muszály...szerencse hogy már manapság rengeteg bio-üzlet van,sok bio cuccal amik olyanok mint az eredetik és ő is eheti majd...


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Persze, ez nem is kérdéses, csak az ember úgy tudja őket sajnálni, még egy kötelező oltásnál is, nemhogy ha valami bajuk van... :(

De azért remélem nem lesz komoly.... és előreláthatólag mi az amit nem ehet majd?

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


Hát az attól függ mire mutatja ki a vérvételt nála az allergiát vagy az intoleranciát..
Ha a tejcukor vagy tejfehérje:akkor semmi nemü tejtermék et nem ehet vagy ihat leaglább 2 évig.
Ha a gyümölcscukor akkor pedig azt kell teljesen kiiktatani amiben az van.

Ha netán lisztérzékenység akkor meg a lisztes termékeknek nuku...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Fúúúú..... hát nem is tudom melyik a jobb, vagy rosszabb.. mindegyik nagyon rossz lehet... pláne egy ilyen kis gyereknek hogyan magyarázza meg a szülő, hogy pl miért nem ehet túró rudit...
Sajnálom... :(

KépKép

KépKép
gabcika
 
 


na ja...a túró rudi elvonása nagyon gáz lesz :( :( :( Az az egyik fő sláger...gondolom nálatok is :wink: Főleg úgy, hogy a nagynak meg majd sutyiba szabad csak ennie, hogy a kicsinek ne fájjon a szíve...
Már azon agyalok hogy ki kell valami mást találni a rudi helyett amit mindketten ehetnek majd...

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Az utobbi napokban olvastam folyamatosan az eseményeket, csak mindig valami technikai hiba miatt meghiusult a levél elküldése.
Most 4.alkalommal rugazkodom neki ennek a levélnek, mostmár, ha törik, ha szakad elküldöm!!
Előszőr is: Gratula Ritának az Ő kis Marcikájukhoz!!!!!!!!!! :lol:
Tényleg irigylésre méltó, hogy ő már itt tart. Én is nagyon kiváncsi vagyok az "élménybeszámolójára". Majd, ha lesz ilyenre ideje!!!

Panni, te leszel a következő. Aztán lassan mi jövünk, Gabi :shock: !!

Az nagyon gáz,ha bebizonyosodik valami allergia, Panni a fiacskáddal kapcsolatban :cry: :cry:
De ez még nem biztos!! Lehet, hogy valami kevésbé problémás!
Remélem,így lesz.
És egyébként, hogy vagytok? :wink:

Kép
p.andi
 
 


Andi!

Hát majd meglátjuk a kicsikémről mi derül ki....sebaj,akármi megoldjuk :wink:

Ma többször is volt jóslóm,de már megszoktam...az én drágám nyugisan növeszti a fejét odabennt :wink:

Küldök nektek egy hasznos irományt ,apáknak szól!A márciusi topicból írta egy csajszi,sztem jó.

1204704511.0062.doc

Ti hogy vagytok??

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


nem sikerült...mindjárt küldöm újra :wink:

1204832789.2609.doc

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: