Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lois köszi az infót, Milán már a szomszéd csajsziét próbálgatja igen ügyes vele.
Gondoltam remek alkalom a szülinap, hogy kapjon egyett csak nem tudom fémből vagy fából.
Én a fa felé hajlok.

Örülök, hogy jobban vagy már nagyon kíváncsi vagyok pocaklakódra.
UH képet kérünk!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!Nagylyányodnak sok boldogságot!!!!!

Olivérnek is boldog szülinapot!!!!

(Így előre mindkettőjüknek, jövő héten nincs netem...)
lafead
 
 


Sziasztok Csajok!

Izácska Isten Éltessen!
Továbbra is kis tündérke vagy, mindent megeszel, anyukádnak szava se lehet!!!! :lol:

Olivér, Hanna!
Nektek is Nagyon Sok Boldogságos szülinapot!!!!
Hanna, hát jól megkaptad baccus.....sajnálom :cry: :cry: :cry:

Lois!
Alugggyyyá jó sokat, mert hiányozni fog ha megszületik a lányod

:wink:

Rani!
Nem könnyű mi???Na ja tudom milyen, Nóri is picit hasfájós, pláne mert mértéktelen mennyiségeket szopik :lol:
Ma volt itt a dr néni, megmérte 700 grammot hízott 2 hét alatt :shock: Köldöke leesett, így könnyebb fürdetni.
Kornél néha nehezen viseli ha Nórival foglalkozok ma délután is ordított kapaszkodott a lábamba, hogy ne szoptassam Nórit, hanem menjek vele játszani.Olyan pici még nem érti, hogy miért nem vele foglalkozok.Szerencsére itt van anyukám, de nem mindig Jó Kornélnak, csak én kellek neki.

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Izácska! Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk! Legyél mindig ilyen jó kislánya Anyának és Apának!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Egy kis életjel. :) Voltunk a Kaáliban, megkaptuk a búcsúlevelünket. :lol: van egy 21 mm-es dobogó szívű kisbabánk. :lol:

Izácskának, Olivérnek boldog szülinapot kívánok!!!! :lol:

Még mindig ilyen rövid vagyok, megyek vizsgázni. :twisted:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!

Keny mázlid van anyuddal!
Nekem nincs itt senki aki segítene napközbe.
Milán is néha nehezen viseli, hogy nem vele van foglalkozva.
Nekem amilyen jól indult a szopi most olyan rossz.
Nem valami ügyes és nagyon türelmetlen a csajos.
Néha sajna kell egy kis tápi mikor pörgösebb napom van és nem tudok pihizni, nagyon megcsappan akkor a tejcsi.

Lili hatalmas gratula a búcsúlevélhez!!!
Szép méretekkel rendelkeztek!!! :wink:

Iza cica Sok Boldog Szüliapot!!!

Íme egy hónapos a csajos!!

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Lyányok, köszönöm a köszöntéseket Izikém nevében is!!!
ma voltunk védőőnéninél, 84 centi és 10250 gramm.
a gondozottjai között a legmagasabb kisgyerek. ( még a fiúkat is beleértve) :shock:
Akkora, mint egy 2éves gyerek.Kinézetre.

puszi mindenkinek, Olivérnek sok boldogságat!

Liliéknek gratula!
nani72
 
 


Nani: Boldog szülinapot Izának! Szép nyúlánk kiscsaj!:)) Nem baj az, legalább nem lesz kis dugó:)

Rani: Nagyon szép a csajosod! Jól nyelvet nyújt ránk:) A tejcsi csökkenését sajnálom. Tápit felírt már a doki, vagy milyet választottatok? Gyógyteák, kapszulák bejöttek neked a tejtermeléshez? Anyósom szerint a csirkehúsleves és sült csirke az igazi gyógyír:)) Kaptam is rengeteget annak idején, nem is sikerült lefogynom:) :oops:

Hanna: Boldog szülinapot Olivérnek!

Keny: Hogy nyugodott meg végül is a fiatalúr?
Vendég
 


Dorka akkor még jó, hogy m sült csirkét csináltam! :lol:
Sajna gyógyteák és coda kapszulák kilőve, vagyis azok amibe édeskömény van.(sajna szinte mindegyikbe van)
Homeós bogyozom.
Tényleg a pihenés segít igazán és ha sokat iszom.(sajna az utóbbit nem tudom nagyon betartani)
Tápiba Milupát eszünk ebbe van több vitamin stb. Milán Humanázott ez nem jön be Nininek.

Hogy sikerült a maratoni szülinapi hétvégék?
Ajándékoknak mit kapott Dorci?

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok!

Hogy teltek a szülinaposok bulijai? :lol:

Na most már jövök többet. Na nem azért mert olyan gyorsan és fényesen végeztem a vizsgáimmal, hanem pont ellenkezőleg. Olyan carul vagyok, hogy nem megy a tanulás, vizsgán meg arra kell koncentrálnom, hogy ne legyek rosszul. Hát ez van. Felét megoldottam, másik felét felveszem következő félévben, igaz így csúszok, de már nem érdekel.

Rani,
Jaj de édes Nadin. Igazi kis csajszi. Sajnálom a tejcsit. Mondanám, hogy pihenj sokat, de tudom, hogy ez Milán mellett nem egyszerű, hisz én is akkor tudok pihenni mikor Domi alszik. Már a tejcsi gondolatától is kész vagyok, át kell programoznom az agyam, mert azért megviselt mikor Domit három hónap után nem tudtam szoptatni. Utána úgy érzetem, hogy könnyen veszem ezt a dolgot, de most valahogy teljesen rá vagyok parázva. Van még 7 hónapom, hogy agyilag megoldjam ezt a problémát. :? Viszont igyál sok folyadékot, meg tudod vannak periódusok, mikor úgy érzed csökken, pedig ő igényel többet.

Dorka,
anyukám engem is tömött mindennel, hogy legyen tejem. :lol: azóta sem sikerült lefogynom, most meg már nem is próbálkozom, bár jelenleg -2 kg-nál járok. Dorka biztos örült a sok ajándéknak.

Nani,
szép méretek!! Szerintem Domi még csak most üti a 84 cm-t. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!


Nani: boldog születésnapot Izanak!

Lili: nagy gratula!

Rani: cuki s csajszi. ;)

Köszönjük a köszöntését Csibésznek. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna drága Olinak Sok Boldog Szülinapot!!!
(a torta fini volt?)

Lili én is paráztam a tejcsi miatt, de úgy gondolom már, hogy a lányeg, hogy tele legyen a pocak és jól érezze magát.
Persze amíg tudom szopiztatom és max kiegészítem.
Nem egy gyerek nőt fel tápin és köszönik szépen jól vannak.
Engem is anyum 6 hetes koromig szopiztatott.
Az is baj sajna hogy est jön a hasfájás és akkor szinte nem is bírom cicin tartani aztán úgy elalszik hogy nem tudom felkelteni.
Éccaka is picit szopizik és aztán beájul, szóval ő sem segít abba hogy több tejci legyen.(na fejni meg aztán se időm se energiám) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hanna, Olivérnek nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!

Lili, gratula! (2:2 ezt nagyon profin csináltátok! :wink: )

Rani, Nadin nagyon édes csajszi!

Keny, minden elismerésem a Tiéd, 1 kicsi és egy pici! Azt olvasom ki a sorokból, h Ranival együtt nagyon jól veszitek az akadályokat! Ügyik vagytok!

Nani, micsoda méretek! :P :P P-vel holnap megyünk mérésre, de Izához képest ő törpe.

Jó éjt mindenkinek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lili!
Szívecske :)
Nekem is így kapott gellert Zéténnyel az első trimeszteres vizsgaidőszakom... na nem mintha azóta akkorákat villognék :oops: :roll: :lol:

Hannám!
Tűzoltóverda csudás lett :lol:

Rani!
Sajnálom a szopigondokat, nekem a Karamalz nagyon bejött anno :)

Nani!
Izának nagyon boldogat még1X
84 cm?? Azta :shock: :shock: Nem kicsi Zétényemet is sikerült alaposan túlnőnie. Mármint az egyéves kivitelben, mostani paramétereit le sem merem írni :roll:

Kenykém!
Nem lyány ez, férfigyerek lesz megint :D
700g 2 hét alatt?? :arrow: Az brutál. Zétény rekordja egy hét alatt 390 g volt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols, majd mesélj mi volt a mérésen! Mi is ma megyünk, nekünk 2 éves státusz lesz. Dorka kb. 80 cm körül van. Örülök, ha esetleg kicsit többet mérnek majd. Izához képest ő is mini.

Lois: most hányadik héten lehet megtudni a baba nemét (mármint ha éppen nem takargatja magát)? Egy ismerősöm azt mondta mély meggyőződéssel, hogy csak a 28. héten mondják meg. Nem inkább a 18. héten? (Bár nekem a 12. héten mondták, hogy kislány gyanús Dorka.)

Keny drága, megnyugodott Kornélka végül is? Ez így elég stresszes lehet, sajnálom. De csak megérti egyszer a nagytesó, hogy a kicsit is kell etetni. Drukk+++

Rani: Drukk, hogy még több tejcsid legyen+++
Vendég
 


Nani, Iza pont akkora, mint most F.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols arianyos vagy, néha azért hullik a hajam rendessen.
Keny te nem tudom hogy vagy ezzel. :lol:

Köszi lányok a szopi sajnálatát, ma reggel nagyon jól ment az elmúlt napokhoz képest 110ml tudott egy ciciből szopizni éccaka meg folyt a tejcsi. :roll:
Kíváncsi leszek mi lesz ma egész nap.
Lehet, hogy az is segített, hogy magamba tudtam erőszakolni 3l vizet.
Karamalzt én is ittam Milánnál jó volt most nem láttam annyira hatását.

Sajna mi most betegek vagyunk.
Egész család göthös, remélem csajos nem.
Folyik az orrunk és fáj a torkunk.
Milán szemoga persze most jön habocska a tortán.

Hanna drága láttam Oli tortáját a Thomaszost is és a mostanit is nagyon szépek, én is megyek oda tortát rendelni köszi a tippet!!! :wink:
Ja dokinéninél is voltam minden ok nagyon aranyos volt kapta a száraz pezsit ahogy mondtad azt szereti! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: na, szívás, hogy mindenki beteg:(( Kicsi Ninit megvédi az anyatej, tuti!:) Nálunk is mindig megvédte, jó cucc az:)

Voltunk 2 éves státuszon, 88 cm Dorka és 13 kg. Minden okés vele. Nagyon örülök, hogy már ilyen magas Dorka, mert én sokkal kisebbnek gondoltam. :)

Lili: gratula a betöltött 9. héthez!+++

Baba, hogy vagytok? Mindjárt 1,5 éves nagylányod lesz!!:) Olyan jó azt mondani, hogy már másfél éves:)

Ja, akartam még mesélni, miket kapott Dorci a szülinapjára: sokmindent, főleg játékokat kértünk, mert olyan szépen eljátszik velük, hogy öröm nézni. Babakocsit babával (nagyon szereti, ugyanúgy tologatja, eteti, altatja, ahogy én szoktam őt), műanyag zöldségeket, kétféle telcsit (játék vezetékes telcsit és játék mobil telót), sünit, gyönyörű tortákat, babaétkészletet, hajgumikészletet, mágneses számokat, amiket a hűtőre lehet tapasztani (most is azokkal játszik). Szóval, sokmindent, mindennek úúúúgy tud örülni, nagyon ari:)))
Vendég
 


Dorka-képek???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok!! :lol: :lol: :lol:

Hétfő óta csökkentem az utrot, szombaton már nem is kell szednem, viszont múlik a hányinger. :? A rosszullétet erősíthette az utro? :shock: Na nem bánom, hogy múlik, csak nehogy baj legyen.

Várjuk a szülinapos képeket!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Máris csökkented?? :shock: :shock:
Én még csak ma kezdtem el, és jó hosszan húzom el :)

Twist!

Most az az álláspont, hogy fiúkat 18.-ik héten , lányokat 22.-ik hétre biztosan. De a 18.-ik héten ha mutatja magát a baba akkor azért már ritkán lőnek mellé a lányoknál sem.
A 12.-ik héten sokan meresztgetik a a szemüket, én láttam egymás mellett 12.-ik heti 2D-s és 4D-s közeli képet nagyajkakról meg fiúszerszámról is, nagyjából nulla a különbség.

Ranikám!
Jobbulást :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Dorka, Dorci szépen növöget, szuper méretek, jó, h minden ok!

P-vel is minden rendben 81cm és 10,63kg. Még nem volt beteg és még mindig cicista :lol: .
A járással kivárt a drága 13 alkalommal voltunk Dévény-tornán, múlt héten voltunk utoljára. (Végre egész ügyesen lépeget egyedül.) Már 11 hósan sétálgatott a drágám, de az egyik kezével mindig fogta az egyik ujjunkat. (Nehéz időszak volt ez mindenki számára, mert a konduktor azt mondta, ne adjuk a kezünket. :roll: Így viszont mászva jutott el villámgyorsan mindenhová, de nem volt az igazi, bátorsága nem volt elindulni egyedül, de ment volna. Szenvedtünk, de megérte!)

Lois, Lili növesztgessétek a pocakot! :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


http://www.babanet.hu/cikkek/kompenzala ... gyerekesek

akkor ez most élő rendelkezés? ha igen, akkor hogy kell ezt intézni és hol????Nekem ez nagy érvágás.. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, a cikk szerint még terv, de ha hatályba lép akkor ott intézd ahol a gyedet.
lafead
 
 


Bols: Peti nagyon ügyi és neki is szuperek a méretei!:) De jó, hogy még nem volt beteg! Amikor anyatejcsizett Dorka, akkor ő sem volt beteg. Pedig volt, hogy körülötte tiszta taknyosak voltunk mind (mondjuk, túlzásba vittem: én maszkot vettem fel, mert annyira féltettem, biztos, ami biztos:))))) :wink:
Igen, kell egy kis bátorság, hogy elinduljon a baba. Nagyon ügyes Peti!

Lois: akkor még várnotok kell, hogy megtudjátok a pocaklakó nemét. De már csak pár hét:)

Lili: Gratula, hogy lassan elhagyhatod az utrót. Én csak arra emlékszem, hogy nagyon álmosított, bár az lehet, hogy a várandósság volt...
Vendég
 


Sziasztok!!

Köszi mindenknek kicsit jobban vagyunk, bár Nini néha tüsszög lehet, hogy picit ő is elkapta. :(

Képzeljétek ma Milán neki esett az üveg asztalnak ( a lábamba botlott el) és a fején kb olyan puli lett mint annó KisZének. :roll:
Kicsit szét is nyílt kb2mm-en.
Nagyon mélyen benne volt a nyoma az asztalnak és szép lila lett.
Rögtön jött a kés lenyomni aztán a jégaksi becsomizva, de nem nagyon hagyta.
Mondannom se kell én még most is kész vagyok ha eszembe jut vagy ránézek még mindíg könybe lábad a szemem.(jobban bőgtem mint a gyerek)
Dokihoz nem vittük nem hányt nem aluszékony eszik.
Szerintetek kellet volna?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: Szegény Milánka és szegény te:(
Én most más miatt is jöttem, van a neten anya-lánya szépségverseny és gondoltam, hogy olyan szép fotókat szoktál csinálni Rani, hogy nevezhetnétek: http://www.csajvagyok.hu/anyalanyaverseny.php :wink:
(Ja, azért vagyok fent éjjel 2-kor, mert Dorka felsírt és mindketten rohantunk be hozzá, mert iszonyúan keservesen zokogott. Nagyon át volt ázva a ruhája, tiszta pisi minden. Átöltöztetve, megetetve, megitatva, és azóta sem alszik, mert jól érzi magát köztünk a tévé előtt.)
Vendég
 


Sziasztok!

Rani,
szegénykék!!! Nagyon megijedhettél. Szerintem ha nem veszel észre rajta semmi egyéb tünetet nem kell orvoshoz vinni, bár én is az a parázós vagyok. :?

Lois,
Kaális dokim mondta hétfőn, hogy kezdjem leépíteni az utrot. Leírta, hogy milyen mértékben és hogyan. Remélem nem lesz semmi gond. Émelygés visszajött. :?

Dorka,
Domi szinte minden éjszaka átázik. Már a 6-os pelust próbáltuk és ma reggelre az is. Lehet, hogy sokat iszik Domi azért, de már nem tudok vele mit csinálni. Kipróbáltunk mindent.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Milán jelentem jól van! :D
Nem lett csúnyább és még nincs semmi színe se szinte a puklinak, bár ez lehet, hogy késöbb jön.
Ma meghívtak minket a Trófeába kajálni (családi tali) és meglepően jól sikerült.
Jó volt picit kimozdulni.

Pelus átázás ismerős.
Milán is nagyon sokáig átázott és én is rengeteg pelust próbáltam.
Most 5-ös Liberot hord éjszaka és a pelus hátulján azt a gumis izét ami oda van ragasztva apa picit feltépi azta na ázik át. (na nem tudom, hogy ez a titok e :roll: )

Dorka nagyo köszi a linket még nincs nagyon olyan kép ami jó lenne egy versenyre, de itt az ideje, hogy csináljak! :wink:
Nagyon ksözi a linket.
Még jó, hogy jól érzi magát köztetek teli pocakkal bevackolva!!!
Azért nem semmi 2-kor fenn lenni én max fél 11-ig birom. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja lányok ezt a lakáshiteleseknek ajánlom figyelmébe

http://ingatlanhirek.hu/hir/Szazmilliar ... nek/32002/

Kép

Kép
raniko
 
 


Meghalt a babám :cry:
Holnap műszeres befejezés.
Majd jelentkezem valamikor

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois te jó ég!!!!!!!!
El se tudommondani mennyire sajnálom!!!!!!!!!!
Nagy ölelés és gyógypuszi a lelketeknek!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois drága!Ölelés!
lafead
 
 


Őszintén sajnálom Lois, szegénykém:((((
De azért ne adjátok fel, pár hónap pihenés, amennyit a doki mond és utána fel kell kelni a padlóról és folytatni, soha fel nem adni, tudod. Ölelést küldök.
Vendég
 


Sziasztok!

Lois: nagy ölelés!!!!!!


Mi mind hárman betegek, szombaton mentünk volna Alsópáhokra pár napra, sajna le kell mondani. :-( :( :( :( :( :( :( :( :(

Olyan jó lett volna azután a sok rossz dolog után amin átmentünk de úgy látom ez se jár nekünk....... Most nagyon nega lettem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nikó gyógyulást.
Mi is betegek vagyunk sajna.
Nekem ma kezdett el folni az orrom és szét megy a fejem.
Gyerkőcök is taknyossak és tuti a torkuk is fájt.

Lois nagyon sokat gonrolok rátok!
Holnapra sok erőt!
Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Ezt most csak átmásolom, és nem reagálok, mert le kell feküdnöm, hogy hajnalban kelni tudjak:

Édesek vagytok csajok :roll:

De amúgy megvagyok, tényleg. A holnapot szívesen átaludnám, de ha túl leszek rajta akkor már előre nézek :)
Nem búsongunk, ma szomorúan áll a hold is, de így volt megírva és ezt képes vagyok elfogadni. Azt hogy az első babámat el kellett veszítenem anno annak is megvolt az oka, hisz akkor nem lenne most Zétény :roll: Márpedig nekem Ő volt megírva :)

Pár hónapig örömködünk az életnek hármasban és tavasz végén új reményekkel belevágunk megint ..... :)


Idézet bezár. Cupp Lányok!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


(((Lois)))) ölellek!
nani72
 
 


Lois: öleleés, psuszi!
Igen, igazad van, a dolgok vmiért mindig okkal történnek, csak később tudjuk meg miért történnek úgy, ahogy, vagy meg sem tudjuk, de mindennek megvan a maga oka....sajnálom..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

((((((((((((((Lois))))))))))))))
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Őszintén sajnálom!! Sok erőt és kitartást kívánok mára!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Túléltem :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Teljesen véletlenül néztem be Hozzátok...pont Lois miatt.Nagyon nagyon sajnálom!!!:(
Az viszont érződik a soraidon,hogy erős,kemény csajszi vagy és máris előre nézel!Így kell!
Gyors felépülést testileg és lelkileg is.

-----------------------------------------------------------------------------

Örömmel láttam,hogy új babák születtek. :D Gratulálok Ranikonak és Kenynek.

Mindenkinek minden szépet és jót kívánok!

Ági

pálgi
 
 


Lois, sokszor eszembe jutottál ma! Erős csajszi vagy! Túl vagy a nehezén, gyors testi-lelki felépülést kívánok!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lois Drága, jajj Istenem....együtt érzek Veled, nem is tudok mit mondani

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, ügyi vagy!

Keny: gratula a kiscsajod betöltött 1. hónapjához!

Az influenza még senkit nem kapott el? Hogy vagytok? Mi idén nem oltattuk be magunkat, mert sosem volt rá időnk, stb. De most már úgyis késő.
Vendég
 


Sziasztok!

Lois,
gyógyulj meg minél előbb lelkileg és fizikailag is. Sokat gondoltam rád.

Én sem tudok jó hírekkel jönni. Leestem a lépcsőről Cx:2100 :( Hát nem tudom mi lesz. Ez nem a leesés következménye, hanem Domit sokszor emelgetem. Be akart fektetni a doki megfigyelésre, de azt mondta, hogy Domi miatt nem teszi, de ha görcsölni kezdek menjek azonnal. Szóval most megyek vízszintbe.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


((((((((((((LILI)))))))))))))))++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili!

No Para!!!!!Tudod én elég rutinos nyitott m.szájas vagyok.Nem lesz semmi gond ki fogod tudni hordani a babát!!!!Nekem Nórival 12.héten volt 1111 :shock:, 16.héten varrtak össze.Dokid nem javasolta a varrást?

Twist!
Köszi Nórikám nevében:)Mi se oltottunk influenza ellen, bár lehet kellett volna, Kornél beteg és nekem is hőemelkedésem van fáj mindenem :cry:
Nóri jól van talán kicsit taknyos mert szörcsög éjjel szívni kell az orrát.Már egy kg-ot hízott nagy kajás a kiscsaj :lol: Tejem sok van.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!!

Lili sajnálom az eredményed, de tuti nem lesz gond!!
Vigyázz magatokra!!!

Keny gratula Nórika egy hónapjához.
Mázlista vagy hogy sok a tejed nekem sajna egyre kevesebb, mert csajos nem igazán ügyes és amit nem értek ahogy lejut a tejci a pocakjába rögtöm görcsölni kezd.
Hallom a kis pocakját hogy jár és keservessen feelsír, pedig komolyn nagyon oda figyelek már mit eszem, inni meg csak vizet.
Tápinál ilyen nincs szóval nem értem.
Tejcit is próbáltam üvegből adni hátha sok levegőt nyel cicin de ugyan az tötént. :(
Alergiás lenne a pocakja a tejcimre. :oops: :roll:
Kicsit el vagyok keseredve miatta. :(

Jó lenne kipróbálni, hogy más tejcivel is gondja van e.

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny: Reméljük, hogy nektek is csak nátha van, nem influenza (remélem, hogy nekünk is). Gratula az 1 kg hízáshoz, nagyon ügyik vagytok!:) Kornélka megszokta már, hogy hugit kell szoptatni, türelmesebb?

Rani: tejterméket fogyasztasz? Most így hirtelen ez jutott eszembe. Hátha az anyatejcibe átmegy és az zavarja Ninikét. Nekem azt mondták, hogy ezzel volt a baj és most is érzékeny a tehéntejfélékre Dorka (nemsokára megyünk is allergiavizsgálatra sajnos, mert már 20-szor szóltak a bölcsiben, hogy azonnal vigyem már el, mert szerintük is tejérzékeny). De nem tudom, kérdezd meg a védőnőt, hátha valami okosat tud erre tanácsolni.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: