Új privát üzeneted érkezett!

Hajszi!Kép
Én is kaptam Closty,Serophent,Choragon,Puregon,Merional.Szóval hajrá!Jó úton haladtok!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jöhetnek az ikrek!Kép Jó, hogy mondod a kálium-R-t, meg fogom kérdezni. Bírom, hogy a dokim egyetlen arcizma se rezdül, mikor záporoztatom rá a különféle endometriózisos meg PCOs meg hiperstimus kérdéseimet, mikor még fel sem merültek ilyen problémák, készségesen válaszol minden hülyeségemre. Gondolom, akik már eljutottak oda, ahol mi tartunk, cseppet sem lepik meg a dokikat, hogy ilyen "felkészülten" tudnak beszélgetni velük.Kép
Betadine? Passz. Steril környezet/kórokozók kizárása? Nem tudom. Meg a Predni-t sem tudom, mire való. Valami tabletta, kaptam 3 dobozzal is.
Jól látom, hogy "csak" 2 féle szurit kaptál? Én mindjárt 3-mal kezdem.Kép De mindent a cél érdekében! Hogy érted, hogy tök jók az esélyeink elzáródott pv-kel?? Mi ez, valami tény? Ilyen szerencsés volnék??Kép Megpróbálom beindítani a sikerszériát decemberben, hogy aztán együtt szürcsölhessük ősszel a málnateáinkat!!!Kép
hajnesz
 
 


DiaKép
Kicsit későn szoktam reagálni, mert csigalassúsággal írok (szörnyű ez a sok telefon, meg szerződés, nincs az embernek egy perc nyugta sem!Kép)szóval HURRÁ! ÉLJEN! ÉLJEN! köszönjük a bíztatást!!!Kép
hajnesz
 
 

 
 

Sziasztok lányokKép

Nem tudok még mindig visszaolvasni.
De azt el szeretném mondani, hogy mindenkinek nagyon sok erőt és kitartást kívánok. Mi legyünk az élő példa, hogy igenis vannak még csodák (meg orvosokKép) és a lehetetlennek tűnő helyzetekből is van kiút (a dzsungelből). Mindenkinek sikerülni fog. Nekünk hat inszem és négy lombik után sikerült a kis golyófejüt összehozni. Tehát nem szabad feladni, ha elsőre nem sikerül. Akkor menni kell tovább és tovább. Én nagyon sokszor gondoltam arra, amint épp valamit csináltak rajtam, hogy amibe nem halsz bele, az megerősít. És ez tényleg így van. Annal nagyobb lesz az öröm ha megszületnek a picikék!

DiaKép
Ne őrjíts már meg, mi ez a hülyeség, hogy te két hét múlva akarsz szülni.???????!!!!!!! Az még korai lenne. A babuka maradjon csak bent amíg jól érzi magát!!!!! Fontos neki minden nap!
És most még látogatni sem tudnálak!!!!Kép
Bírjál magaddal!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi, Gigi és a Golyófejü

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
Ez olyan szép volt, mindjárt sírok!!! Le a kalappal Előttetek!!!Kép Köszönjük!Kép

EnigmaKép tudtam, hogy akarok még valamit mondani: én is angoltanár vagyok!Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok!

Enigma, köszi a választ, andrológiai eredményünk már van. Úgyhogy azt hiszem, két hetet most nyugton ülök a fenekemen.
Kicsit kívülálló vagyok még itt a fórumon, nem nagyon tudok hozzászolni a leirtakhoz, de két hét múlva, ha megvolt az első konzultáció, már én is okosabb leszek egy kicsit Kép Legalábbis remélem Kép
png
 
 


Hajnesz!Kép
Azért írtam, hogy jók az esélyeitek, mert így valszeg más ok nincs, minthogy szegénykék nem tudtak találkozni!!!KépKépTuti siker! Itt leírom, hogy az első össze fog jönni!!!KépKép

GigiKép Igaz nagyon, amit írtál! Utána az ember úgy érzi egy pillanatig, hogy erős ,de néha-néha kibírhatatlan a kétely, hogy mi van, ha soha...??
Ha tudsz, tegyél sok-sok képet a Golyófejűdről!!

PngKép Amikor mész, hányadik cn.-n leszel? Semmilyen nőgyógyinál nem voltál előtte?

Enigma drágaKépKépHogy vagy????

DiaKép Nem válaszoltál, miért is szeretnél két héten belül megszülni???Kép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!Kép
Hát csak azért szeretnék 2 hét múlva szülni,mert akkorra már elég éret lesz picur és már nem lenne koraszülött sem.Kép
Ma mondogattam neki,hogy ha kihúzzuk végig,akkorra én nyomorék leszek.Kép
Mert már mindenem fáj,görcsöl,húzódik stb.Kép
Mizus veled??Kép
Sok puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hát,azért csak szépen várd meg, amíg Ő eldönti, mikor.... A málna teát pedig -ha a Te számításaidat vesszük- el kellene kezdeni, nem? Szerintem a Gigi is azért szült ilyen könnyen, mert az utolsó időben iszogatta az izomlazítót, hm?
Jól vagyok, most épp azon örömködök -ilyen is régen volt-, hogy rendesen vérzek. Mert ez talán azt jelenti, hogy leválik teljesen a méhnyhártyám. Egy hónap múlva már megint okosabb leszek... Addigra Te már az édesedet fogod ringatni.KépKépKép Tényleg minden készenáll??Kép
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!Kép
Ok!Megvárom mikor akar jönni ez a rosszcsont.Kép
Ma este nagyon aktív.Kép
A teát már a jövőhéten beszerzem és iszogatni fogom.Kép
Igen,Gigi mesélte,hogy ő a teától tágult ennyire gyorsan,hogy pikk-pakk meglett Olivér.Kép
Gratulálok a menszidhez!Kép
Nekem remélem még jó sokára lesz részem benne!Kép
Puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


DiaKépNem izgulsz a szülés miatt?? Gondolom, inkább: alig várod, hogy megláthasd márKépKép, nem??
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!
Egy kicsit izgulok.KépDe inkább az izgat,hogy melyik napszakban jön el a nagy nap.Kép
A fájdalomtól nem félek csak az ismeretlentől.Kép
De igaz,már nagyon várom a találkozást!Kép
Kedden ismerkedem meg a szülésznővel és megcsinálja az első CTG-t.Már nagyon várom!Kép
Puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hello csajszik!Kép

Itt vagyok végre, elég zsufi hétvégém volt. Otthon voltam, az anyumnak pár hete volt egy műtéte és a szövettan rossz lett. Újabb műtét vár rá (valszeg mindenétől megfosztjákKép) de azt már Pesten csinálják. Borzasztó ez az egész, azt hiszem belehalnék ha történne vele valami. Mindeközben persze foglalkozom a saját problémáimmal is és ez így már nagyon nehézKép. Jaj! Csak legyünk túl sikeresen ezen az időszakon!! Már arra is gondoltam, hogy egy babás hír biztosan meggyógyítaná őt, már csak ezért is olyan jó lenne ha sikerülneKép! De sajna most sem érzek semmitKép. A mellbimbóim nagyon érzékenyek, de az a múltkor is így volt, tehát jót nem jelentKép. Hát nem tudom. Még egy hét.

DiámKép! Tudom, hogy nem volt neked sem tüneted, ez vigasztal valamelyest. Fáradságot sem éreztél?
Tényleg? Meddig jártál a Dévaihoz? A 6. heti vérzést még ő kezelte, nem?
Láttam írtad te is, hogy milyen szurikat meg gyogyókat kaptál, hááát nem semmi. Tuti inszemes ez a baba??Kép Ja! Szerintem is várjál csak. Tudja ő mikor kell jönni. Bár megszülni biztos sokkal nehezebb, de nagy könnyebbség szerintem egy jó húsban lévő baba, mint egy törékeny picurkaKép.

AnnámKépKép. Olyan jó látni, hogy jobb kedved van! Ez sokat segít! 21. nap? Tuti a gyogyók miatt, de látom a jó oldalát nézed - jó erős a mensid és ez klassz! (Ellenben az enyém mostanában enyhül, de különösebben még nem foglalkozom vele. Dévai sem mond semmit. Az inszem előtti UH-n 5mm volt az endo. Hááá, nem tudom.)
Olvastam amott a bankos sztoridatKép. Ó, te drága! Gondolom úgy is még nehezebb megbírkózni ezzel az egésszel, hogy a testvéreid tele vannak gyerekekkelKép. De meglásd! Csak elkezdeni nehéz, aztán bepótolunk mindent!!!!KépKépKép. Ja! A kaális topik behalt, addig az alatta levőben vannak a lányok! Tudom, hogy tanítaszKép!! Ez tök jó! Már hárman vagyunk!!

HajneszKép Hát valahogy mindig érztem, hogy van bennünk valami közös...Kép Angol tanítás, HSG iszony! Ez vicces! Különben az Annussal egyetértek, szerintem is jó esélyeitek vannak. Hisz ez volt eddig a kizáró ok. Az szerintem jó, ha lehet tudni, hogy mi a baj. Készülj az ikrekre!!KépKép

PngKép! Jelentkezz ha már megvolt az első konzultációd! Kíváncsiak vagyunk mi a véleményed, illetve mit fog mondani a dokikánk. Mivel azért ez még jópár nap, nézz be hozzánk ha vannak kérdéseidKép!

GigiKép! Már ezt írtam párszor, de nekem te mindig élő példa vagy arra, hogy minden sikerülhet. Örülök nektek, bizos nagy a boldogság! Tegyél még fel képeket!! Vigyázz magatokra!!

SzaniKép! Dobj el minden tollat, telefont és csatlakozz hozzánk! Az a főnök csak elmegy néha ebédelni!!!

Puszi nektek:
Enigma
enigma
 
 


AnnaKép EnigmaKép
Köszönöm, jaj, csak igazatok legyen! Most még el is hiszem, mert nem tudom, mi előtt állok! Rendesen félek is, de nem fogom elhagyni magam és ha Rátok gondolok, az mindig erőt ad, hogy nem vagyok egyedül és igenis, mindannyiunknak sikerülnie kell!!! A Várva Várt Babák már saláta...Kép

EnigmaKép
Anyumat is kipakoltákKép, bár én akkor még kicsi voltam, de nagyon együttérzek Veled és szorítok, hogy ne legyen semmi baj!

DiaKép
Kitartás, biztos nagyon nehéz lehet már, de ennyi várakozás után, ami már mögötted van, ez az 5 hét (vagy már nincs is 5?Kép) már szinte semmi! Már "szívesen szenvednék" én is!Kép Valami lazító masszázs nem segítene? Vagy azt ilyenkor már nem szabad?

puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Csajok!Én még nem is olvastam a Várva várt babákat!!!Asszem épp ideje lesz. De most van nálam néhány paksaméta dolgozat, inkább javítanom kellene -Ti tudjátok, mit jelent!Aztán majd kiveszem a könyvtárból ezekre a búskomor, sötét estékre...

EnigmaKép Asszem én is nehezen viselném, ha anyukámnak valami baja lenne. Csak azt tudod tenni, hogy maximálisan mellette állsz mindenben. Egyébként a babahír biztosan jót tenne....Úgyhogy hajrá! A mellfeszkó lehet jó jel is, ha nem hagy alább!!KépKép

Hajnesz!!KépKép2005 lesz a mi évünk!!érzem! Bár ezév elején is úgy éreztem, hogy: "na, majd most", de most már nincs más hátra!!!!KépKép
Figyeljétek meg, Enigma, Szani, HajniKépKépKép Együtt fogunk bebabásodniKépKépKépKép Tök jó lenne!

Gigi+bébije!!KépKép tényleg képeket és napi infókat kérünk!! Hiányzol nagyon!KépKép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Hello Lányok Kép! Hihetetlen, hogy az ember csütörtökön hazamegy, hétfőn meg ennyi levelet talál!! Olyan jó olvasni őket! Fantasztikus dolog ám, hogy tudunk segíteni egymásnak és meghallgatjuk egymástKép!
Jelentem, végzettségem szerint én is tanár vagyok, gyógypedagógus, tanítottam is 7 évet. De nem tudtunk megélni, így ennél a szigorú Kép cégnél külkereskedek, ez többet hoz a konyhára. Kb. most kezdek ott tartani, ahol te is Enigma, vagyis nagyon hiányzik a hivatásom (5 éve vagyok itt), és nagyon szeretnék visszamenni. De most nem lehet, mert a főnökasszonyomnak is lombikbabája van (Kaális), így ő tolerálja a sok hiányzást. Majd ha az ikreim KépKép óvodába mennek, visszamegyek tanítani!!
Most kicsit megint visszanéztem Gigi-Olivérhez és Dia kiságyához KépKép, s már megint örül a szívem, mert hiszem, hogy lesz kisbabám! Nekik is lett, nekünk is lesz, ilyen egyszerű. Miért ne lehetne? Persze, hogy lehet!!!!
Hétvégén kicsit sírtam Kép, mert azt hallottam valakitől, hogy összesen van 5 támogatott IVF ET 1 nőnek, nem gyerekenként. Tehát nekem most 4 IVF-ből 2 babát kellene összehoznom?? Ezt nem tehetik velünk! Az ember örül, ha az első 5-be belefért, és lett babája. Ti mit tudtok erről? Úgy megijedtem! Most sejlett fel előttem először, hogy mi van, ha mégsem sikerül. Én nem tudom elképzelni, hogy nincs babám. Valami egészen jeges rémület vett erőt rajtam, hogy 4-ből 2-t kell produkálnom. Teljesítménykényszert érzek. Hogy tehet ilyet velünk az állam? Ugye nem igaz??? ...
Ikrek lenne a legjobb, 2 édes kicsi babika! Úgy szeretem a babaillatot, úgy szeretem megölelni, megzsurmolni (értsd megdögönyözni) a kisbabákat!

Bocs, most mennem kell. Holnap folytatom.
Addig is ezer puszi mindenkinekKépKépKép. Tudtok biztos választ a fentiekre?

Szani
szani
 
 


Drága Szani!!Kép Mindig összeszorul a szívem, amikor a leveleid olvasom. Annyira hasonlóak az érzéseim: egyik pillanatban biztos vagyok benne, hogy a közeljövőben sikerül, a következőben pedig lepereg előttem a gyermektelenség minden pokla...Tényleg riasztó, hogy bármiBÁRMI megtörténhet....Egyáltalán nem rajtunk múlik.

Asszem mégis az a legfontosabb, hogy higgyünk benne!!!A negatív gondolatokat el kell hessegetni!!! Azt meg ne számolgasd, hogyan kell kijönnie...-lásd. pl. Lujzát, aki végigcsinálta az 5 lombikot, sikertelenül, aztán rá két hónapra spontán terhes lettKép És így akár a spontánban is gondolkodhat a következőkben.

Úgyhogy: fel a fejjel!!KépKépKépKép Aztán együtt futunk neki a következő akadálynak!!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


SzaniKép!
Igen, mindenki szenvedjen csak, akinek nem sikerül természetes útonKép. Örüljünk, hogy ennyi lehetőségünk legalább van és nem mi vagyunk a természetes szelekciója szerény társadalmunknakKép. Akik ezeket a törvényeket hozzák mind-mind boldog, boldogtalan szülők, akiknek fogalmuk sincs erről az egészről. Felháborító. Bár néhány éve csak az első gyerekhez járt a támogatás és asszem csak 3, pár éve módosították a jogszabályt.
Mindenesetre, ezzel most nem szabad törődni. Még van 4! lombikod, akár mindből ikrek és a spontán lehetőségekkel egy egész focicsapatra való gyerkőc!!! Nehogy most ezen kezdj el agyalni!! Koncentrálj csak az első babódra, hogy most összejöjjön (ami akár kettő is lehet), a többi majd jön magától. A második már simán spontán is összejöhet, én ebben hiszek. A szervezet összekapja magát és már az a nyomasztó 'nagyon akarom' stressz sincs!!

Mindannyiunknak volt már 'mi lesz ha soha nem sikerül' érzése. Rohadt egy dolog ez.
Nekem a múltkori inszem után is hasonló tüneteim voltak mint most - érzékeny mellbimbók, néha alhasi enyhe fájdalom - tehát ez nem túl jó. Hiszem, hogy sikerülni fog, csak azt nem tudom elképzelni, hogy már most (pedig iszonyúan szeretném és tudom hogy rettemetes lesz ha megint megjön). Az a baj hogy valahogy úgy érzem nem ússzuk meg a lombikot. Szinte látom magam a műtőasztalon, ahogy a Dévai kergeti a tüszőimet. A múltkor - a rémes inszem után - már azon gondolkodtam, hogy az ET-t nem is fogja tudni megcsinálni ha akkor sem fogok tudni ellazulni és a lombikom befuccsol.
Na, hát én sem vagyok egészen normális, nemde?

Úúúú! Annyira drukkolok magunknak! Magamnak legfőképp azért mert nem tudom lelkileg mennyit bírok...Kép

Hajrá lányok!
Pusza
Enigma

Jubileumi hozzászólásomat olvashattátokKép.
enigma
 
 


Sziasztok! eddig még nem szóltam hozzá a levelezésetekhez, de nagyon érdekesnek találom. Én is a Dévai dokihoz járok, jelenleg 5 hónapos terhes vagyok és abban kérném a segítségeteket, hogyha valamelyikőtök már szült a Dévai dokinál, akkor az ossza meg velem a tapasztalatait. Elvileg nála fogok szülni a János kórházban, de van egy kis fenntartásom emiatt. Amikor beszélgettünk vele a szülésről, akkor azt mondta, hogy 70%-ban ő lesz ott a szülésnél, de ha éppen napközben, műtétes vagy rendelős napon szülök, akkor a Jánosban az ügyeletes orvos fogja levezetni a szülést. De azt mondta, hogy próbáljam a szülést éjszakára időzíteni, akkor biztos ráér... mennyire jellemző nála, hogy időzíti a szüléseket arra az időre, amikor éppen ráér? ha szerencsém lenne és ott van a szülésnél, akkor be szokott még nézni az elkövetkező napokban a kórházba, vagy az utógondozást az ügyeletes dokira bízza? szült valamelyikőtök a Jánosban, és mi volt ott a tapasztalata? pl. mennyire zavaró, hogy a szülőszobák között csak függöny van és minden áthallatszik? nagyon köszönöm, ha legalább részben tudtok segíteni! midnenkinek nagyon drukkolok!
Sziasztok: Doni
doni
 
 


Szia DoniKép!

Az aktív levelezőink közül még csak egy babásunk van a Gigi, de ő nem a Dévainál szült (többek között pont ezért, mert félő, hogy nem fog ráérni), illetve egy már majdnem babásunk, a Dia, aki szintén nem nála fog szülni. Sajna mi még csak próbálkozunk és a szülés még távolinak tűnikKép.
Talán vannak még "olvasók" akik tudnak neked segíteni...De az utógondozással kapcsolatban meg tudod őt is kérdezni, illetve a János kórházas topikban biztos több info van a szülőszobákról. Ha mégsem nála szülsz, biztos, hogy érdeklődni fog. Ha császár lesz, azt tudja programozni csütörtökre, egyébként meg bízzál abban, hogy éjszaka akar majd megszületni a babád.
De jó nekedKép! Inszem, lombik??? Hány babád van? Mesélj, hogy sikerült és miért kerültél hozzá? Különben én is gondolkozom azon, hogyha egyszer végre összejön, én is őt választom, még akkor is ha benne van ez a rizikó. Csak már ott tartanánk...

Szia
Enigma
enigma
 
 


Sziasztok!
DoniKép Sajnos én sem tudok Neked segíteni. Bárcsak már ott tartanánk. Lehet, hogy érdemes a lakhelyeden választani dokit...
EnigmaKép A lombiknál el fogsz tudni lazulni, mert altatásban veszi ki a bogyókat, az ET-nél nálam is gondban volt, aztán az egyik nővérke lenyomta a hasam, a doki bácsi meg a reggeliről kezdett velem beszélni, és akkor már nem volt semmi gond.
Egyébként az inszemben az a jó, hogy minden hónapban "történik" valami. MOst csak kergetem a másodperceket, órákat. Tanítani meg sokszor semmi kedvem. Egészen mást csinálnék már: mondjuk büdi pelenkákat pakolásznék.Nagyon várom már a Gigi féle elfoglalt időszakot!!!!

Gigike hol vagy!!!!KépKépKép Írd meg nekünk, miről beszélgetsz a kisfiaddal? Mi szépre, jóra tanítgatod?KépKép

Puszi Nektek!!!anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Enigma és Madaran, köszönöm, hogy hozzászóltatok. Az a baj, hogy nehéz így a szülés előtt dokit váltani, mert lehet, hogy minden a terv szerint alakulna... Különben kb. 1 éve próbálkoztunk a babával és aztán elmentünk a Dévai dokihoz, mert már nagyon szerettük volna ha sikerül és ha van valami baj, akkor azt még időben tudjuk meg. Megcsináltuk az összes vizsgálatot és szerencsére kiderült, hogy minden rendben mindkettőnknél, de az egyéb külső, ismeretlen tényezők (mondjuk én legfőképp a stresszre gyanakszom) nem tették lehetővé, hogy az elképzelésünk szerint sikerüljön a dolog. Majd, első beavatkozásként gyógyszert szedtem és kaptam néhány injekciót, ami serkenti a peteérést és így elsőre spontán sikerült a baba. Elvileg e nélkül is össze kellett volna jönni, de már nem bíztuk a véletlenre. Mondanom sem kell, hogy nagyon boldogok voltunk és azért ragaszkodnék a Dévaihoz, mert ő segített ehhez hozzá... különben első babánk lesz és kisfiúnak néz ki.
Nektek minden jót és kitartást!
Doni
doni
 
 


Madaran!
A 20. napon leszek, amikor megyek a Dokihoz. Miért kérded? Van már egy hormonom, amit a 23. napon csináltak, az gondolom elég, majd még a ciklus elejéről kell. Ha el akar kezdeni nekem gyógyszereket adni, azt egyből az első cn. kellene elkezdenem? mert akkor az igencsak átcsúszik dec. elejére. Igaz, hogy a Dévai januárban szabin lesz? Remélem, nem kell majd februárig várnom, hogy történjen valami!

Doni! Tudsz adni egy mail-címet? Remélem, hasonló cipőben járok, mármint ami a teherbeesést érinti, és lenne pár kérdésem! Köszi!
png
 
 


AnnaKép

Itt vagyok!Kép Csak elég nehézkes most írogatnom. Ma reggel a lencsi lányos dalt énekeltem picurnak, hogy aludjon még. Csak az a baj, hogy csak az első vers szakot tudom és a többit hozzá hadovázom. Nem tudod véletlenül??KépKép Szegény Olivér inkább mély álomba zuhant, mintsem hallgassa a hangom.Kép
Sajnos a mellem nem nagyon bírja az iramot, ma kellett neki tápszert adnom. Ilyenkor vérzik a szívem, mert utálja a cumisüveget és fintorog. Egy hét alatt 30 dekát hízottKépKép Most borzasztó tejserkentő teát iszom és várom a csodát.
Veled mi újság?? Úgy szégyenlem magam, hogy így eltüntem....
Sok puszit küldök nekedKépKép Na meg persze Enigmának és a többieknek is!!!!!!!

Puszi, Gigi és Golyófejű

KépKép
gigi28
 
 


Szia Gigi KépKép!

Jó hallani rólatok!! Sok sikert a tejelválasztó teához. A főnökasszonyomnak jót tett, biztosan neked is segítKép! Csak vigyázz, nehogy úgy járjatok, mint a főnökség: a férj német, nem értette a tea-feliratot, s mikor a főnökasszonyom rájött, hogy valaki rájár a teájára, kiderült, hogy a férje már 2 hete szürcsöli a tejelválasztást serkentő teát KépKépKép! Hónapokig röhögtünk rajta!
Oli baba szépen fejlődik, gratulálunk! Csodálatos napokat élhetsz átKép! Követünk mi isKép!

Kedves LányokKép! Köszönöm a vígasztalást, mikor utoljára úgy elhagytam magam. Utána nyomban jó kedvem lettKép!
Enigma Kép, nekem az a bajom, hogy a petevezetékeim először nem voltak átjárhatóak, majd altatásban laparoszkópiával nagy nyomásra átjárhatóvá tették őket. (Candidás voltam, valószínű a gyulladás ragasztotta össze őket.)Ezért merek reménykedni a spontánban is. Bár a doki azt mondja, hogy a természetben nincs nagy nyomás. Így vágtunk bele a lombikba, mint reális esély a babaváráshoz.
De van egy másik tünetem is: mensi előtt 6-7 napig barnás cucc van, az talán a sárgatesthormon hiánya. Most éppen azon görcsölök, hogy felhívjam-e a dokit megkérdezni, mit szedjek és mennyit, hogy a spontán próbálkozás ne legyen eleve kudarcra ítélve a sárgatest hiánya miatt. Lehet, hogy a petevezeték engedne, de akkor meg elvetélnék a sárgatesthiány miatt, vagy meg sem tapadna. Lányok, mit javasoltok????????? Köszi előre is!
Enigma, hogy vagy? Hány nap még a kontrollig? Nagyon nehéz ez az időszak, tudom.. Kívánom, hogy lelkileg jól viseld a várakozást, és teljesüljön a szíved vágyaKép!

AnnámKép, köszönöm az együttérzést, mi most nagyon párhuzamosan haladunk, minden rezdülésünk azonos.. Dec. 7-én megyek vizsgálatra, kicsit később, mint te. Örülök, hogy javult a mensid, ez nagyon jó jelKép!!!! Erősödnek a női szerveid, felerősödnek a nőiség jelei, ami majd az anyaságban teljesedik kiKép!
Igazi fitoterapeuta vagy, most már én is elkezdek cickafark teát inni, rád is olyan jó hatással van.

Dia Kép, tegnap volt a vizsgálatod a szülészeten, mit mondtak? Milyen ez a vizsgálat? Sokat gondolok rád, milyen csodálatos lehet ez a baba-mama szimbiózis, amiben élszKép!

Enigma, még eszembe jutott, hogy szóljak, nekem fájt a méhszonda még az első vizsgálatokkor, viszont a beültetés nem. A nagykönyvben leírt 5 perces, fájdalommentes beavatkozás volt. Pedig én is nagyon majrés vagyok. Amíg nem jött a doki, de már felfektettek, a hasamra tettem a két kezem és a kezeimből küldtem lazító, nyugtató energiát a hasamra. Majd megkértem a nővérkét, hogy fogja a kezem. Ő még a térdeimet is visszahúzta, amikor látta, hogy félelmemben megfeszítem őket. Aztán azt mondták, most megy be a szonda, most bent van, most tesszük be az embriókat, most kész vagyunk. Semmit nem éreztem, tehát hidd el, hogy a majrés lányok is lehetnek egyszerű esetek. De minek is írom ezt, amikor neked már nem lesz szükséged ilyen biztatásraKépKépKép!

Puszika NektekKépKépKép

Szani
szani
 
 


Anna Kép, most járhatsz ciklus végén, szorítok, hogy legyenek spontán híreidKép! Én 2 hetes csúszásban vagyok hozzád képest.

Hahó, LányokKép, ezt kell megérnem, hogy én itt vagyok és ti nem?????Kép (Na persze így könnyű, egyedül vagyok az irodában..)

PuszKép! Szani
szani
 
 


Sziasztok!
GigiKép Végre, végre! pontos helyzetjelentéseket kérünk mindig!! Ha tudsz jönni... Sajna a dalt nem ismerem, majd utána kérdezek. Csak nehogy rászokjon a tápszerre!! Nincs olyan félelmed, hogy átszokik rá?? Nem lehet, hgoy így még kevesebbet szív ki, ezért még ennél is kevesebb tejed lesz???Hát : tele lehet aggódással ez az időszak, de biztosan nagyon klassz lehet. Remélem, egyszer én is aggódhatok ilyesmik miatt!!!
Szani!Kép Közben megjött -annyival előbb, amennyit késett a progik miatt-, úgyhogy ciklus közepe felé tartok. Most a lombik utáni mensidnél is volt barnázás?? Mert elvileg az utro+duphaston a progi pótlására szolgál. nekem nem volt, pedig egyébként szokott lenni. Cickafark: oké!!Napi két csészével iszom. Nekem izlik, de tök érdekes, mert mindig szomjas vagyok utána...?
PngKép Most kicsit majrés lettem,mert elvileg januárban lesz a köv. lombikomKépHa a doki szabin van, akkor mi van?? Nehogy már csússzon emiatt!! Így is alig bírom kivárni, olyan lassan vonszolja magát minden másodperc. Egyébként azért kérdeztem, hogy hányadik napban leszel, mert ha éppen megvan, akkor be tudja mérni a méhed méreteit, annyi vizsgálattal kevesebb.
EnigmaKépKépHogy vagy?????????Hányadik cn.-n vagy??
DiaKép Nehogy eltűnj!! Málna tea? Elkezded a héten?? Vagy már startra készen állsz????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok!
GigiKép Végre, végre! pontos helyzetjelentéseket kérünk mindig!! Ha tudsz jönni... Sajna a dalt nem ismerem, majd utána kérdezek. Csak nehogy rászokjon a tápszerre!! Nincs olyan félelmed, hogy átszokik rá?? Nem lehet, hgoy így még kevesebbet szív ki, ezért még ennél is kevesebb tejed lesz???Hát : tele lehet aggódással ez az időszak, de biztosan nagyon klassz lehet. Remélem, egyszer én is aggódhatok ilyesmik miatt!!!
Szani!Kép Közben megjött -annyival előbb, amennyit késett a progik miatt-, úgyhogy ciklus közepe felé tartok. Most a lombik utáni mensidnél is volt barnázás?? Mert elvileg az utro+duphaston a progi pótlására szolgál. nekem nem volt, pedig egyébként szokott lenni. Cickafark: oké!!Napi két csészével iszom. Nekem izlik, de tök érdekes, mert mindig szomjas vagyok utána...?
PngKép Most kicsit majrés lettem,mert elvileg januárban lesz a köv. lombikomKépHa a doki szabin van, akkor mi van?? Nehogy már csússzon emiatt!! Így is alig bírom kivárni, olyan lassan vonszolja magát minden másodperc. Egyébként azért kérdeztem, hogy hányadik napban leszel, mert ha éppen megvan, akkor be tudja mérni a méhed méreteit, annyi vizsgálattal kevesebb.
EnigmaKépKépHogy vagy?????????Hányadik cn.-n vagy??
DiaKép Nehogy eltűnj!! Málna tea? Elkezded a héten?? Vagy már startra készen állsz????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna Kép, én is középidő körül vagyok, így akkor most tényleg összecsúsztunk. Bár lehet, hogy nekem meg majd most lesz rövidebb a ciklusom, mert a múltkori a transzfer miatt 40 napos lett. Akkor nem is volt barnázás, de nem tudom, hogy meddig hat ki az a kemény Utro+Duphaston-kezelés. Mi van, ha csak abban hónapban hatott?
De ha neked is szokott lenni barnázás, s a transzfer óta nem volt, akkor van esély, hogy a kezelés tovább hat, hiszen ez neked azóta a 2. mensid volt.
Hát, látod, így latolgatunk-fontolgatunk, gondolkozunk, szinte mindig ezen jár az eszünk..
PuszKépKép
szani
 
 


Hello csajszik!

SzaniKép Képzeld én is barnáztam tök sokáig. Volt olyan, hogy 8! nappal a mensi előtt. Aztán egyszer csak megszűnt. Az akkori dokimat megkérdeztem, de azt mondta (min 3x), hogy ne foglalkozzak vele. Aztán elmúlt. Gyorsan le is kopogom, jóideje nem volt.
Érdekes amit a petevezetődről írsz. Az egyik nekem is nagyon nagy nyomásra járható csak át, de erre azt mondta, hogy a kontrasztanyagnál kisebbek a sejtek. Nem is értem, szó sem volt 'a természetben nincsenek nagy nyomások' - ról. Most csak azon az oldalon értek tüszők, úgyhogy nem is reménykedem. A tököm tele van már az egésszelKép. Ugyanakkor megvisel ez a várakozás és persze majd az újabb ciklus is. Tegnap már bőgtem isKép.

AnnaKép! Hát ez van. Vasárnaptól keddig megjöhet. 26-28 nap. A múltkor 26-ra jött meg. Szar napom van mert most megint elvesztettem a hitem.
Most megyek is.

Puszi
enigma
enigma
 
 


EnigmaKép
Nagyon sajnálom, hogy eltört a mécsesKép, hidd el, együtt érzek Veled. Sírj ki magadból minden keserűséget, de utána tessék mosolyogni, mert akkor szabadulnak fel a boldogsághormonok és Neked most nagyon sok kell belőlük!!! Szorítok Neked, nem szabad elveszteni a hitet!!!
Kép
puszi
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok Csajok!Kép
Bocsi most nem írok külön-külön nektek ezért a levelem mindenkinek szól!Kép
Na szóval tegnap voltam a védőnőnél aztán mentem a szülésznőhöz CTG-re.
CTG:Ez egy olyan szerkezet,ami a héhösszehúzódásokat méri és a baba szívhangját,mozgását 2pánt segítségével amit a hasamra tesznek.KB:20-25percig van rajtam és olyan görbét rajzol mint az EKG.Az én kisfiam 3x úgy bele rúgott a fejbe,hogy rendesen kilenget a görbe.KépKép
Közben mellettem az 5 szülőszobában ment a szülés ezerrel a szokott hangok kiséretében.KépNem volt jó hallgatni.Szóval vagy a hangok miatt vagy kórház fóbiám van vagy a tegnapi front miatt,de 160-ra ugrott a vérnyomim.KépEzért ma reggel vérvételen voltam és rámtettek egy olyan gépet,ami 24 órában félóránként méri a vérnyomim.Mondanom se kell,hogy 120/80 és 90/50 között van azóta a vérnyomim.KépSzóval úgy néz ki megmaradok!KépHolnap veszik le a gépet.Hát ez történt velem dióhéjban!Kép
Hétvégén megyek a piacra és veszek málnalevél teát.KépMár alig várom!Kép
A védőnő szerint talán egy hetem van még,mert az arcom elvan már változva,állítólag vastagabb lett az ajkam is.KépSzóval nagyon,nagyon közel az idő!KépJuj de izgi!Kép
Bocsi de most nem olvasok vissza,de igérem bepótolom!KépPuszi Nektek!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Enigma!!!!!!!!NE MÁr, mert én is elbőgöm magam!! Tessék összeszedni magad, hiszen a legjobb kezekben vagy, és ráadásul ilyen társaságban tudhatod magad, mint miKépKép Úgyhogy léccci ne szomorkodj!Jó??KépKépKépKépKép
DiaKép Miért várod meg a hétvégét azzal a fránya málnalevéllel!!! Szaladj ki a kertbe, még van a bokrokon -én is onnan szedtem. Persze, ha van kertetek....Nyugi, már tényleg a finisben vagy!!!!!De izgi!!! Szóval, tényleg nem várja meg a drága a decembert!! (pedig titokban drukkoltam, hogy esetleg a szülinapomon szülsz majd)

SzaniKép így van, a mostaninál sem barnáztam, viszont rózsaszínes, néha véres folyásom már legalább egy héttel korábban volt!! Nem tudom, miért?? Dec. elsején megyek újra, szerintem pont akkor lesz meg. Mi a franc van, ha januárban tényleg pihizik????Kép

Puszi mindenkinek!! Enigmának kettőőKépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


EnigmaKépKép, természetes érzéseken mész keresztül, az egyik nap reménykedünk és bízunk, másik nap kétségbeesünk és félünk. Ezt nem csak a józan eszünk csinálja, hanem az a sok hormon is. Hangulatváltásokat okoz, szeszélyesebbé tesz. Élj vele, hogy most büntetlenül lehetsz hisztis is, a környezeted megérti Kép. Azt csináld, amit az érzéseid diktálnak, ha sírsz, az sem baj, ha nevetsz és bízol, az meg nagyon jó. Szerintem neked nagyon nagy esélyeid vannak, mert egyrészt voltak a jóoldali petevezetődben is tüszők, igaz kisebbek, de akkor is voltak!! És a másik oldalhoz is azt mondta neked, hogy átférnek rajta az icipici ivarsejtek. Ő tudja mit mond. Mindamellett, hogy irántunk is a legjobb szándékkal van, a saját statisztikáját sem rontaná azzal, hogy esélytelen dolgokba fog bele. (Nálam rosszabb volt a helyzet, volt ott még néhány orvosi szakzsargon, csak hát nem tudom megnézni, mert nála van a zárójelentés.)
Remélem, ma már jobb kedvvel ébredtélKépKépKép!
Mosolyogj, örülj, remélj, olyan szép az életKépKépKépKépKépKépKépKépKép!!

AnnaKép, csak remélni tudom, hogy dokink nem megy januárban szabira. Nem tudok még 1 hónapot várni! Emlékszel, akkor sem tudtam, amikor a férjem éppen külföldre ment, és egyedül csináltam végig az egész IVF-et, pedig nem volt könnyű. De talán mondta volna, mikor utoljára találkoztunk. Felhívjuk megkérdezni? Nem mehet el!! Elmúlik a téli nyaralásom hatása, mire visszajön, újra stresszes leszek a sok bejárástól, munkától, s főleg attól, hogy a pedagógus öntudatomat szétalázza az az érzés, hogy egy szobában dolgozom egy velem majdnem egykorú nővel, aki figyeli minden szavamat, belejavítgat az élő telefonálásaimba és időnként gagyi feladatokkal lát el, amit ő is megcsinálhatna. Hiába, aki volt már császár is, az nehezen tud koldus lenni.. (nem anyagi értelemben..).
Bocsi, kicsit kifakadtam, időnként rámtör. Nem tudsz szorongásra valami jó teát?

DiaKép, üdvözöllek, örülök a jó eredményeknekKép! Azért furcsa, hogy ott vizsgálnak, ahol a szülő nők vajúdnak. Ez megijeszti a kismamát, hogy neki is nemsokára így kell szenvednie. Melyik kórházban is voltál? (Hogy ne oda menjek hasonló esetben..)Diácska Kép, hallgass Annára a teával kapcsolatban, hogy neked is olyan könnyű szülésed legyen, mint Giginek! Minden szépet és jót kívánok, és hogy akkor és úgy legyen a szülésed, ahogy neked és a babádnak a legjobbKépKépKép!

Puszi mindenkinekKép!

Szani
szani
 
 


Hello lányokKép!

A kedvem semmivel sem jobb. Depi van, mély depiKép. Édesek vagytok, hogy próbáltok segíteni, köszönömKép.

Az a baj, hogy az átjátható p.vezetéknél van a műtött p.fészkem (a sors morbid tréfája ez), ahol is ha bele döglünk is csak 1 db tüsző érik mindig. Ami persze elég, de hát ugye elég kevés az esély, most meg az 13mm volt az utolsó UH-n, picurka eséllyel egy 7mm-es növekedésre 3 nap alatt. (Már azon is gondolkodtam, hogy nekem lehet, hogy sosem nőnek meg nagyra a tüszőim. Szerintem meg kéne nézni UH-n az inszem előtt...Ja, és repesztőt sem ad sohaKép. Ilyenkor mindig azt mondom, biztos tudja mit csinál..Kép)
Eddig picit fájdogált a hasam (az inszem óta) meg a mellem, de mostanra már ezek a tünetek is elmúltak, nem reménykedemKép.
Szóval csajszik! Én a jövő héten tuti megyek hozzá, úgyhogy rákérdezek a januári bezárásra, ha kibírjátok kb hétfőig. Mondjuk én is úgy tudom, hogy becsuknak télen is, legalább is ő szabizik. De szerintem februárban. Ez nyílván engem is érint. Még idén meglehet 1 inszem. Az azutáni pont karira esneKép, amikor is talán még ő sem dolgozik (bár ki tudja), szóval még 3! marad jövőre, ami egy hónap kihagyással április!!!
Addigra már csak én leszek ebben a topicban, mert kinek-kinek már 2-2-2 baba lesz a pocijábanKép. A ti sikereitekben most nagyon bizos vagyok!!!

DiámKép! Kitartást és ne félj! A fájdalom múlandó, az eredmény csodálatos. Szurkolunk neked!

A depim abban is megmutatkozik, hogy rámjött a mérhetetlen zabálás. Gáz. Ennek örömére most elmegyek egy kicsit soppingolni, hogy ne csak a fenekem, hanem a pénztárcám is bánja ezt az időszakot.

Puszi
enigma
enigma
 
 


Ú! Most visszaolvastam magam. Siralmas, bocsi lányokKép. Ígérem nem depizek nektek többet! Hétfőtől újból tudok majd futni meg tornázni, ez nekem nagyon kell. Ebben a 2 hétben mindig csak punnyadok.
Hajrá, hajrá előre! A vége úgyis egy nagy Happy End lesz! KépKépKépKépKép
Tegnap volt a TV-ben, hogy Amerika legidősebb anyukája ikreket szült. 57! éves a csaj (megjegyzem kinéz vagy 35-nek, persze mű az egész nő). Szóval még van vagy 28 évem!Kép Hurrá!!!

Beszéltem a lánnyal akivel a stimuk alatt ismerkedtem meg. Szegénynek még mindig nem volt meg az inszemKép. Durva PCO-ja van és az elején nehezen mozdultak a tüszők, most meg képzeljétek hiperstimus lett szegény (még lombikhoz is sok). A Dévai elmondta (hát tény, hogy nem egy pszichológus), hogy ebbe akár bele is halhat, de min. többes terhesség, görögdinnye nagyságú petefészkek, petevezető, esetleg petefészek eltávolítás (tehát többé esélye sem lesz); és amikor már látta, hogy szegény mindjárt helyben elsírja magát akkor mondta, hogy még pénteken megnézi újból térítésmentesen, hátha, de azért ne reménykedjen, sőt most Ausztriában volt egy hasonló eset, ott a nő bevállalta, most ugyan terhes, viszont a hiperstimutól lebénultKép Durva, mi? Jófej ezekkkel a cuki kis történeteivel, nem?
Szegény, úgy sajnálom. 1 éve van már a Dévainál. De neki is fog sikerülni, tudom. Meg nekünk is!!!!!!KépKépKép

A hétvégén nem tudok jönni, megyek haza az anyuhoz!!!

Legyetek jók!
Enigma

Most már tényleg megyek soppolniKép
enigma
 
 


Png: nem nagyon ismerem még ezt a programot, de, hogyan tudok csak Neked írni, hogy elküldjem a mail-címem? Ha erre nincs mód, akkor szerintem nyugodtan tedd fel itt a kérdéseidet, lehet, hogy mást is érdekelne a dolog.
Szia,
Doni
doni
 
 


Sziasztok Lányok!Kép
Most látom,hogy egy kis időre eltűnünk Gigivel és ti mindjárt depibe estek!!Irgum-burgum!Kép
Ne csináljátok mert különben nem jövök!Kép
Enigma!
Most mi van?Megjött?Vagy fölöslegesen depizel?Komolyan nem értem!Mikor kell vissza menni?Hú elvesztettem a fonalat!
Szani,Anna!
Sok sok puszi nektek is!KépLégyszi rázzátok gatyába Enigmát!KépTudom,sok kudarc van mire jó is lesz belőle.De gondoljatok Gigire ha ő feladta volna akkor most nem babázna egy gyönyörű kisfiúval!KépPedig a 6 inszem és 4 lombik nem lehetett piskóta végigcsinálni!KépSzóval NE ADJÁTOK FEL!!!KépÉn szorítok nektek nagyon,nagyon!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jól van, jól van! Nem kell így leszúrni...Kép Nyílván az ember tovább megy minden egyes kudarc után és a Gigi féle sztorik tartják benne a lelket, de itt legalább elmondhatom a bánatomat és félelmeimet. Mindegy, ígérem nem depizek többet, ezzel már mindenkinek az idegeire megyek. Bocsi, bocsi!
Asszem én egyáltalán nem vagyok olyan erős mint tiKép.

Pusza
enigmaKép
enigma
 
 


Szani!
Én is candidás voltam, másfél hete gyógyultam ki Kép Mennyi idő után okozhat ilyen tüneteket? Tavaly tavasszal még tutira nem voltam, azóta ugye eltelt másfél év... Mondjuk egy hónapos diéta + gyógyszerrel elmúlt, a doki azt mondta, nem volt olyan vészes.
png
 
 


Enigma!
Nem azért írtam,hogy ne legyél depi mert ez engem zavar!Csak szeretném ha pozitívan gondolkodnál,mert az is befolyásolja az eredményt!Már akkor feladod amikor még nem is tudod az eredményt!Hidd el én se vagyok erős!!De muszáj valamiben bízni valami remény sugarat látni az alagút végén!E nélkül nem megy.Szóval rázzd meg magad,egyél egy tábla csokit és örülj mindennek!Gondolj bele abba is,hogy van aki nem teheti meg azt sem,hogy a Dévaihoz elmenjen mert nincs rá pénze.Az csak a jó Istenben bízhat.De te segíthetsz is az Istennek és a sorsnak!Kép
Fú,milyen szent beszédet tartottam!KépBocsi!Igérem többet nem szólok bele!KépMinden esetre én nagyon szurkolok neked!!És nem vagyok az ellenséged!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


SziasztokKép, hozzászólnék a fentiekhez:
amikor a 3 hetet otthon töltöttem, remélve és várva a nagy eredményt, nap mint nap új érzések törtek rám. Egyik nap biztos voltam benne, hogy sikerül, aztán reménykedtem, hogy most ne jöjjön meg. Aztán újra meg újra beleolvastam a Várva várt babákba (ami csak akkor volt happy-történet, amikor kívülállóként olvastam). Amikor otthon feküdtem, újraolvasgatás során kiderült, hogy ezek a várva várt babák is mennyi kínlódás után sikerültek, s ilyenkor úgy éreztem, nem fog sikerülni, vagy sokkal többet kell érte szenvednem. Amióta újra visszatértem az "élők sorába" (bocs, hogy így írom, de az a 3 hét egy más tudatú állapot, egy más dimenzió) megint azt gondolom, hogy van esély, szilárdabb az érzésvilágom. Amikor most rövid időre megingok, az sem annyira kétségbeejtő, mint az a 3 hét a rapszódikus gondolatokkal. És most hiába hiszem azt, hogy legközelebb majd kevésbe fogok bekattanni, tudom, hogy befogok.
Ez most amolyan "írói" számadás volt, hogy szerintem min megy keresztül ilyenkor az ember.

Képzeljétek, kaptam csomagban terhességi és ovulációs teszteket ajándékba egy forgalmazó cégtől, mert lelepleztem, hogy hamisítják a német termékeiket kínaival. Már bíróságon van az ügy. Egyszerű volt a dolog, nem is értem, miért hitték a bűnözők, hogy nem derül ki. Mikor otthon feküdtem, agyba-főbe vettem a terhességi teszteket, és az egyik típusnál egyszer ilyen, máskor olyan kinézetű volt a teszt. Amikor meg elfogyott a pénzünk, vettem olcsóbbat, kínait, s ugyanaz volt benne, mint a neves német teszt egyik dobozában. És pechükre éppen a német cég kínai-típusú tesztje mutatott először negatív eredményt (emlékeztek, előtte pozitív volt, de azokat túl korán csináltam). Írtam is nektek, hogy dühösen hívtam fel a tesztterjesztő céget. Persze nem rájuk haragudtam. De arra gondoltam, hátha a kínai típusú rossz, és megkérdeztem tőlük, miért tértek át arra a típusra, amikor az előző olyan jó volt (persze, mert az pozitívat mutatott), Erre mondták, hogy nem tértek át semmi újra..., elküldtem a dobozokat, stb. és most jelentkeztek, hogy nagyon hálásak nekem, mert kiderült, hogy hamisították őket. Hát ez a történet. Azóta minden este nézem az ovulációs teszteket, gyönyörű 2 csík van rajta, azaz akcióra kész vagyok. Hátborzongató, hogy csaknem úgy néz ki, mint egy terhességi teszt, ott van a 2 csík egyértelműen..

A nap sztoriját olvashattátokKép! Konkrétabbat nem írhatok, nehogy rám találjon a maffiaKépKép!

PngKép, én 2,5 évig voltam candidás, nagyon durva volt, lefogytam 9 kilót a diétától, és harmat gyenge voltam. A colon hidroterápia gyógyított meg. A tiéd egy sokkal egyszerübb eset, idejében megtalálták, ez jóKép. Ebböl nem lehet szövödményed!! Az én idömben még nem volt divat a candida, úgy jöttem rá magamtól, ahogy kutattam keservesen, mi a bajom. Egyébként akkor kezdödött, amikor a tanítást felváltottam a külkerrel.. Ez sokat mond.

Mindenkinek gyönyörű hétvégétKép, Enigmának sok puszit és sok reményt, sikert, erőt, jó híreketKépKép Írd meg, mit mond a doki hétfőnKép! Mit vettél a sopping-túránKép?

Szani
szani
 
 


EnigmaKép, még annyit, hogy szerintem mi is pontosan ugyanazt szoktuk érezni és gondolni, mint te (hiszünk, remélünk, csüggedünk..) csak te még elég bátor is vagy hozzá, hogy a nehéz gondolataidat is megoszd velünk. Tedd továbbra isKép!

Érezd jól magad anyukádnál és neki is jó egészséget kívánokKép!
szani
 
 


SzaniKép
Többször elolvastam a "számadásodat", mert annyira kifejező és olyan jól leírtad, min is megy keresztül ilyenkor az ember. Bár én még nem tudok beszámolni arról a három hétről és tudom, hogy hiába készülnék is rá testileg, lelkileg, ez tényleg egy módosult tudatállapot lesz, a hangulat meg hullámvasút, de elviseljük és végigcsináljuk, mert tudjuk, hogy nekünk sikerülni fog!...A könyv meg tényleg érdekes olyan szempontból, hogy olvassuk, hogy "az az 5 hónap szörnyű volt" vagy "aztán egy év múlva újra belevágtunk", nem beszélve az elveszített babákról...és mégis, ki tudják mondani, el tudják mesélni. Aki nincs benne, el sem tudja képzelni, mit jelentenek ezek a sorok, milyen sok szenvedést. De ott van a végeredmény és akkor már nem az számít, hogy 5 hónap, meg ilyen fájdalom, olyan csüggedés. Hihetetlen módon meg tudja az embert erősíteni a hit és aki szerencsés - és úgy érzem, itt mindannyian azok vagyunk ilyen szempontból, mert nem vagyunk hajlandóak feladni -, azt a kudarcok is csak tovább erősítik.
Bocsi, Lányok, kicsit az agyamra mentek a hormonok!Kép

Gratula a leleplezéses ügyhöz! SzaniKép a szálak nagy mozgatója.Kép Remélem, szerencsét hoznak a tesztek!!!

Jó hétvégét és még egy kis napsütést mindenkinek!
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok csajokKép

AnnaKép
Szerencsére ritkán kell neki tápszert adni. A két hét alatt talán 3-szor kapott. Annál jobban szereti csócsálni a cicit, hogy átszokjon a tápszerre. Ráadásúl a cumisüveget is utálja.

Nem semmi ez a Szani csajszi, hogy miket művelKépKép Gratula Sherlock!KépKép

Ne haragudjatok de rohanok. Kérlek titeket ne legyetek depisek!!!!!!!!!!! Fel a fejjel!(amíg vanKép)

A pesszimistáknak itt egy fénykép egy jóképű fickóról:

Kép


Puszi

KépKép
gigi28
 
 


HajniKép, örülök, hogy megértettél:! A Várva várt babák-ban éppen úgy olvassuk az eseményeket, mint egy filmben, amikor kiírják: 5 év múlva..
A néző (olvasó) átugorja a nehéz részeket. Azért a könyvben leírják, el is olvasod, de valahogy nem fogod fel, hogy mit is éreznél, ha ez veled történne. Leírva minden olyan egyszerű, végülis egyik anyuka sem halt bele semmibe, hiszen ott voltak, boldogan meséltek, van gyönyörű babájuk. Emlékszem, amikor olvastam a könyvet, arra gondoltam, ezt simán ki fogom bírni, nem nagy ügy. Persze, ki is bírom, de tele van érzelmekkel, TELIS-TELE!! A 2. hét közepén kezdődik a bekattanás és (ha nem jön meg a mensid) az UH-ig tart.
Azok az anyukák a könyvben azért leírtak ám sok szörnyűséget is. Az a könyv, ami az elején felbátorított a lombikra, később már csak rémisztett. A 2. héttől folyton lapozgattam, és kerestem, hogy melyik nő is mondta ezt vagy azt, és hogy is végződött az az eset.. Végül könyörögtem a férjemnek, hogy vegye ki a kezemből, mert önszántamból nem fogom letenni, de mindjárt hányok a felindulástól, a reménytől, a reménytelenségtől, a felfokozott érzésektől..
Nem létezett más, csak ez! Az utolsó 3 napon a férjem megfogott és elvitt sétálni. Már nem bírta nézni azt a lelki tusát. (Azért is őrülhettem így meg, mert én ágyban fekve csináltam végig. Most már azt hiszem, nem kell így.)
EnigmaKép, ha olvasod ezt, most én is nagyon őszinte voltam. Hát mi sem természetesebb, mint hogy éppen volt egy reménytelen pillanatod. De ez elmúlik, újra felváltja a bizakodásKép.
Úgy érzem, mindezek által rengeteg dolgot tanultam, és ezzel a küzdéssel kapok az élettől valami olyan erőt, egy olyan rálátást a dolgokra, ami majd segít abban, hogy felismerjem az igazán fontosat, s ami könnyebbé teszi számomra azt, ami más számára nehéz.
Bocsi lányok, kicsit elméláztam ma, nyugodtan lapozzatok át, ha újból túltengekKép!

GigiKép, nagyon szép a kisbabád, derűs az arcaKépKép, biztos nagyon boldogKép!
Szívből kívánom, hogy tudjál szoptatniKép!

PusziKép Szani
szani
 
 


Hol vagytok, Lánykák?KépKép

Alig vártam, hogy találkozzam újra veletek, erre csak magamat olvashatom? Kép

EnigmaKép, ma vagy a dokinál. Mesélsz majd? NAGYON szorítok neked! Sikerülni fogKép!
szani
 
 


Drága lányokKép!

DiaKép Tudom, hogy nem vagy az ellenségem!!!! Örülök, hogy őszinte vagy és leírod mit gondolsz. Ha te nem lennél ilyen kemény, még jobban elengednénk magunkat. Kell, hogy valaki gatyába rázzon bennünket. Én sajnos átlagon felüli érzékenységgel bírok. Akkor épp nagyon szarul voltam, ilyenkor nekem jobban esik egy kedves, vígasztaló szó, de nem vagyunk egyformák. Hidd el, egyáltalán nem esett ez rosszul. Vagyis nem a te szavaid estek rosszul, hanem a saját nyomoromKép. Gondolok rád sokat ezekben az utolsó napokban. Kitartást és sok sikert a szüléshez!Kép

SzaniKépKép Nagyon-nagyon köszönöm a szavaid. Többször elolvastam őket, iszonyúan jól estek. Többször gondolkodtam már, hogy nektek ez sokkal nehezebb, mit is nyafizok állandóan, de voltaképp a nagy különbség, hogy (ha rendszeres a ciklusod) az inszemnél 2 hét múlva kiderülhet az eredmény, még "nálatok" 3 könyörtelen hét van. Ha belegondolsz, kábé a nők 95%a a könyvben arra a kérdésre, hogy az egész folyamatban mi volt a legrosszabb, a 3 hetet mondja. Szörnyű ez, ahogy mondod. Hiszel, nem hiszel. Reménykedsz, aztán szörnyű félelmeid vannak.
És tényleg, a könyv így sikerszori, sok-sok happy end és gyönyörű baba, de hát ott van az a sok szenvedés mögötte. 5-6 oldalban benne van 4-5-6 vagy még több szörnyű küszködéses év története... Persze nekem is eszembe jutott, hogy mit is képzelek én. Nincs nelkem olyan szerencsém, hogy a 2. inszem sikerüljön, szenvedjek még. Ugyanakkor mégis dühös vagyok, mert úgy érzem én már szenvedtem eleget (nem csak emiatt) és már nem akarok többetKép. Nem tudom mennyit bírok ki. De ugyanakkor azt is tudom, hogy inkább vállamra veszek minden terhet, csak azoknak ne essen baja akiket szeretek és akik talán nehezebben tudnának megküzdeni a nehézségekkel, betegségekkel. Nekem a legnehezebb a lelki feldolgozása ennek az egészenek. Az újabb kudarcok után megint talpra állni és nagyon erős hittel nekiindulni megint. És a másik a nagyon erős hit. Mert tudom, hogy nekünk a párommal sok gátló, nehezítő tényezőnk van és ha tök egészséges pároknak sem sikerül, akkor nekünk hogy fog ez összejönni. A Dévai még az elején mondta, hogy hát megtalálta zsák a foltját. Aztán ez később kiderült, hogy egy a sok mondása közül, mert a könyvben is van egy ilyen pár. Pont ezért, ők lettek az én kedvenceim, az ő történetüket többször is elolvastam. Bár nekünk több defektünk vanKép.
Ez a tesztes sztorid hihetetlen. Elmeséltem az uramnak is, döbbenten hallgatta, hogy mik vannak. Ügyi vagy! Ezeknek a teszteknek most már jó eredményt kell produkálniuk!!!Kép Vicces, anno mikor írtad nem is nagyon értettem ezt az egész történetet. Még gondoltam is, hogy basszus, az ember tényleg mennyire bekattan, hogy még a tesztgyárosokkal is vitázik, pedig ők aztán tényleg nem tehetnek semmiről..Kép
Én is candida diétáztam 1 éve. Sokat fogytam. Most már nem tartom be olyan szigorúan, sőt!!! Most megint megfogadtam, hogy újból nekiállok, de csak light-osan. Így elsőre semmi élesztő és cukor. Így a stimuk alatt ezt nem is lehet nagyon. Ja és grapefruit csepp mindennap.

És akkor a lényeg. A lényeg, hogy most sincs happy end, nincs karácsonyi ajándék UH kép, nincs anyutmeggyógyító babás hír. Könyörtelenül megjött vasárnap, minden kezdődik elölről. Fura ez. Épp írtam, hogy most már egyáltalán nem barnázok előtte. Mondjuk most sem pár nappal előtte, de aznap reggel csak pici barna volt és semmi több délutánig. És olyan hülye az ember mert még ilyenkor is képes hinni, mert hát hallottunk már nem egy ilyen sztorit ahol van barnázás, görcsök és ilyenkor még mindig képes vagyok gondolatban fél perc alatt újból berendezni a babaszobát... Persze rettegve mész a mosdóba, hogy mi van és hát megjönKép.
Az, hogy mennyivel szilárdabb az ember lelkileg, nem tudom. Én, bevallom most is sírtam és most nagyon rossz a kedvem. Próbálkozásaink hosszú útjának legsanszosabb hónapja fulladt megint kudarcba. Kiborultam, dühös voltam (ez egy új érzés). Most megint nagyon félek, hogy mi van ha soha. Ezt az érzést próbálom most elnyomni, több kevesebb sikerrelKép.

Az előbb hívtam, hogy mennék ma, gondoltam már biztos vége a nagyüzemnek, de hát most is a műtőben van. Megkérdezem nektek a bezárást, jelentkezem holnap.
Már arra is gondoltam, hogy ha a 3. sem sikerül akkor rábeszélem a lombikra és akkor mehetnék veletek januárbanKép. De szerintem nem fog belemenni.

Azt hiszem most kevesebbet leszek jelen a neten, azt hiszem kezdek bekattani. Ez lesz az egyetlen topic ahová írok majd.

GigiKép Sok puszi neked és a gyönyörű babádnak!

Doni!Kép Vigyázz magatokra és aztán értesíts minket ha megszületett a babód.

PngKép! Remélem hamar sikerül nektek a csoda és remélem szimpi lesz az intézet és a dokikánk neked is!

AnnusKép! Sokszor gondolok rád is! Olyan erős vagy! Nagyon drukkolok neked.

HajneszKép!!!!Kép Most ne reménykedj! Fogigátlóval nehéz a teherbe esésKépKép. Node aztán!!! Hiszem hogy babás hírrel búcsúztatjuk ezt az évetKép

Szeretettel gondolok rátok
sok puszi
enigma
enigma
 
 


Sziasztok Lányok!

EnigmaKép
Akkor ide is leírom, hogy tudd és érezd, hogy mennyire őszintén együttérzek veled. Vicces valahol ez az egész, hiszen még csak nem is láttalak, mégis mintha egy nagyon közeli barát lennél, úgy jutsz eszembe minden nap és úgy is izgulok érted, szóval azért ne nagyon tűnj ám el közülünk, mert nagyon fogsz hiányozni!!! ...és különben is ki tudna téged a bekattanástól jobban visszatartani, mint az itteni topiklakók??? Szerintem itt senki nem fogja zokon venni ha nem mindig optimistán látod a világot!Kép
Képzeld én már "bebíztosítottam" magamnak egy tuti jó bekattanás-kivédő programot januárra, ha nem sikerül a lombik. Mert én itt nagy bátran ilyenekre is felkészülök ám! Vettem egy állójegyet az R.E.M. koncertre és úúúgy ki fogok magamból tombolni minden rosszat, hogy csak na!!!Kép
Hajni
hajnesz
 
 


Sziasztok!
Enigma! Sokszor nagyon magamra ismerek az írásaidból Kép Bár mi még csak spontán próbálkoztunk, de engem is mindig nagyon megvisel, amikor megjön. Addig még nem sikerült eljutnom, hogy ha vannak már mensire utaló jelek, legalább akkor ne reménykedjek abban, hogy attól még hátha sikerült. Pedig legalább erről le kéne szoknom, mert ahogy elnézem, ennél már csak rosszabb lesz - most legalább "szenvedni" nem szenvedtünk érte. A héten megyünk a dokihoz, de már most baromi ideges kezdek lenni Kép Nagyon-nagyon remélem, hogy nem talál majd semmi komolyat, és az egészet a stressz számlájára lehet majd írni.

Csak egy kérdés: jól értem, hogy stimuk alatt még arra is figyelni kell, hogy mit eszel?
png
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: