Új privát üzeneted érkezett!

Bettike!
Megnéztem az oldalt, és még most is értetlenül állok a dolog előtt. :shock:
Az oldalon Hlinka és Pap doktor urak neve van feltüntetve, mint kontakt személyek. Ha gondolod, keresd meg a kórházat, és mondd el mit olvastál, és kérj felvilágosítást. Én attól tartok, ez valami félreértés lehet. :roll:
És ahogy Magdica is írta, az ő kolléganőjét is Pestre küldték, ráadásul Hlinka, ki az oldalon meg van nevezve. Ha működne Gyöngyösön meddőségi centrum, ami rádásul hozzá kötődik, biztosan nem küldené el a pácienseket máshová.
De az oldalra is írhatnál (ha lehet), hogy honnan van ez az információjuk?

Magdica!
A matekom 3 lett. Én nagyon örültem, középiskolában is kettes voltam matekból, ezért ez külön öröm számomra. A gazd. töri pedig 5 lett! Ma nagyon jó napom van. Eddig el voltam keseredve (amíg nem tudtam az eredményeket), hogy minek is kezdtem bele, de most ez jó kedvre derített. Remélem a jövőben is lesz még sok ilyen alkalom. :oops: :lol:

Lányok!
Hogy vagytok? Mindenki írjon egy pár sort magáról! Akik pedig eltűntek, kérem, jelenjenek meg újra köreinkben, mert nagyon hiányoznak!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Megpróbálok feltenni képet(ha sikerül)
Gratulálok Ágota!!Csak így tovább!!! Kép [/url]

Kép
Kép
xemer
 
 


még egy a bátyóval: Kép

Kép
Kép
xemer
 
 

 
 

Sziasztok!!

Nagyon szép a kicsi lány!!

Lányok a meglepik még a boltban vannak tessék értük jelentkezni!!

Hálózsák: én személy szerint nem szeretem mert nem jó benne fogni a babát.
Nem tudod a popsijánál fogni rendesen., a lába közé nem tudsz nyúlni és így hosszú ideig fárasztó tartani a gyerkőcőt.
Most meg már azért nem jó mert felébred felül és útra kell és abban nem tud mászni.
üdv mindenkinek!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Köszönöm Zsu!

Hát én csak akkor tudok menni a meglepiért ha megyek 24-én vissza a 6 hetes vizsgálatra,de viszont fogalmam sincs hogy hova is kellene érte menni,mert én csak a buszmegálló és a kórház közötti útvonalat ismerem Gyöngyösön :oops:
Úgy hogy jól jönne egy kis útbaigazítás!
A boltodban van ilyen babatornázó vagy játszószőnyeg?Mert azt feleslegesnek tartottam megvenni a baba érkezése elött,de viszont most már lassan aktuálissá vállik majd valamelyik!Ha van akor milyen árban?
Köszi a választ!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok lányok!
Létrehoztam egy másik topicot (Gyöngyös és környéke) néven, ott írt nekem Judit és kedvesen ide invitált.
Bevallom, még nem vettem észre ezt a topicot... :roll:

Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha megengeditek.

Mi Adácson lakunk, két fiunk van, Bálint 5 éves, Barnabás 14 hónapos.

üdv,
Ancsi :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Helga: még nincs baba tornázonk, de ha nem sürgös akkor a vasárnap kapok csomagot Angliából és igértek!
Ha gondolod elküldöm neked postán a meglepit!
Priviben írd meg a címet -komolyan nem gond és így nem kell tekeregned a városban.
Ahogy jónak látod egyébként a piac csarnokban van.
Az pedig a legegyszerűbben a következő képpen közelíthető meg: Skála -Lion ruházatibolt- Bottyán szakiskola-Gyöngy Pláza -át az úton - Tezso deo- piac-alagsor /Zsebi
csak egyenesen kell menni a Manhattan melletti utcán és kb 400 méter.

régiancsi üdv közöttünk!

Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Helga! Nagyon szép kislányod van! :)

Zsu! Köszi, legalább megerősítettél, hogy tényleg fölösleges. :)

Üdv köztünk Ancsi! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Helga!
Mind a két gyereked nagyon aranyos! De nekem Alíz tetszik jobban, olyan tündéri a fotón!

Régiancsi!
Üdv közöttünk! Szerintem mi ismerjük egymást, legalábbis a rövid bemutatkozásból és a névből úgy tűnik. Néztem a profilod, de nem jutottam több infóhoz. :roll: Így csak találgatok. :shock:

Judy-t!
Ide is írhatnál néha! Ejnye-bejnye, minket már teljesen hanyagolsz?! :x :cry: :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Elnézést, hogy megint eltűntem :))))

Helga: gyönyörű ez a kislány :))))) De ezt nem azért írom, mert kedves szeretnék lenni, hanem mert tényleg így van. Olyan szabályos és tökéletes :))) Barni pedig már egy igazi nagyfiú :)))
A szüléstörténetet természetesen olvastam, majd írok még kérdéseket neked priviben, ha ráérsz, majd válaszolsz. Ha 1 hónap múlva, azt sem baj, úgy sincs aktualitása a dolognak, cska kíváncsiskodom :)))

Magdica: olvastam az üzidet, írok is majd rá. De megmondom őszintén, nagyon felháborított. Kitartás, ne hagyd magad!!!!!
Ma megyek Szelvához az eredményeimmel, majd írok, hogy mi a köv. lépés. clostyt azért nme írt, mert van rendesen peteérésem hőgörbe és mostmár UH alapján is.

Bettike: üdv közöttünk. Olvastam a kérdésedet, s igazán nem tudok mit szólni hozzá. Én is hasonló cipőben járok, mint Te, eddig 1,5 éve nem jött össze a baba nekünk. Én választottam egy nőgyógyászt, ő küld folyamatosan vizsgálatokra és így juthatok majd el (ha kell) egészen a meddőségi központig. Arról, hogy inszemet, lombikot stb. csinálnak-e itt, nem tudok semmit. Viszont ma megyek vissza az újabb eredményeimmel és megkérdezem a dokimat, mivel minket is érint a dolog. (Egyébként Hlinka már nem is dolgozik a kórházban)
A dokidat nem kérdezted meg, hogy hogyan tovább? Nem adott beutalót valahová?

Zsu. én hamarosan megyek azért a meglepiért. Már nagyon kíváncsi vagyok az üzletre. :)) Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet a múltkor mikor írtál erről, de új dolgok is vannak nálatok vagy csak használtak?

Ágota: grati a sikeres vizsgákhoz. Látod mondtam én, hogy vágj bele! :))) Nekem is sikerült a stat vizsgám, így már utolsó éves vagyok :))))) Annyira örülök neki, el sem hiszem. Ha minden jól megy, hamarosan végzek :))
Te mikor mész be Zsu-hoz a boltba? Nem megyünk együtt? Mint két fő kismamajelölt :)) Valamikor benézhtnénk hozzá :)) Mikor mész suliba? Talizhatnánk ott is vagy esetleg ahelyett :)) Vagy vizsga után....majd találjuk ki, ha van kedved hozzá. Ja és amikor Te matekból vizsgáztál én statisztikán voltam, ha tudtuk volna előre, összefuthattunk volna...

Ancsi: de jó, hogy jöttél, már vártalak :))))) Szia :) Remélem jól fogod itt érezni magad. Nagyon kedves ám itt mindenki: vannak kismamáink, anyukáink és mi ketten Ágotával vagyunk a kismamajelöltek :)))
Bálint nagyon szép kisfiú :) Barnabásról nincs fotód? Megnézném őt is.
Te hol szültél? Azért kérdezem, mert végül is a Gyöngyösi kórházról kezdtünk itt először beszélgetni, s kíváncsi vagyok a Te tapasztalataidra is.

Beus: reméle mjól vagy, ahálózsák témához én nemtudok hozzászólni. Viszont én magam, mint felnőtt ember utálom, nem lehet benne forogni :) Talán a babák is így vannak vele :))

Mindenkinek puszi, most megyek dolozni!!!
judy-t
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom megjött az írási kedv.:) Üdvözlet az újaknak!:)

Ágota ügyes voltál!!! Csak így tovább!:)

Helga nagyon szépek a gyerkőcök. Az a pici lány meg egy kis tündérke.:) A képről itélve, már biztosan hízott. Mekkora most? Éjjel tudtok pihenni?

Zsu én holnap megyek Uh-ra, benézek hozzád is. Remélem kezd beindulni a bolt.

Beus köszi szépen! Nem is lenne rossz ilyen kis bundazsák, mert valami vastag kell a télre. Leginkább a babakocsiért megyünk, de kell pár tipegő, meg body is. Ajándékba is kell venni pár darabot, mert megyek a kolléganőkhöz babázni. Végül csak jövő héten megyünk, mert anyu akkorra kapott szabit.

Ma voltam a védőnőnél, mindent rendben talált. Eddig 5 kg-t híztam, ami szerinte normális, bár a doki biztos megint leszid. :oops:
Anyukák! Melyik pelust érdemes beszerezni? Már annyi féléről olvastam, hallottam, hogy nem tudom eldönteni. Mekkora csomaggal érdemes kezdeni? Mert gőzöm sincs, hogy mennyi használódik el egy nap alatt.

Mindenkinek szép napot! Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Hello!!

De jó holnap én is ott leszek a boltban kb kettőig gyertek.
Átvételi nap, úgy hogy kicsit bolondok háza lesz de várlak benneteket.

judyt: használt dolgaink vannak,de töbnyire párszor használtak csak, baby cuccok között nagyon szépek vannak!
Sok mindent hoznának így már a hely hiány miatt csak a szép dolgokat veszem át.

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok lányok!

Olyan aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen fogadtatok :)
Tulajdonképpen én már 2001 óta írok a babaneten, kisebb-nagyobb szünetekkel, most is "tagja" voltam/vagyok egy másiknak (Várandósság/2006-ban akarok szülni - topic), de sajnos a mindennapos tennivalók miatt és a többiektől való távolság (kimaradtam a talikból) mostanában már csak olvasgatom őket.
Pedig hihetetlen egy szuper kis csapat jött ott össze :)
Azért gondoltam, hogy talán egy gyöngyös környéki babamama-topic is elkélne :)

nők/Ágota!
Lehet, hogy ismerjük egymást, amennyiben te az az Ágota vagy, akit ismerek - egyetlen ilyen nevű ismerősöm van, akivel angolra jártam együtt a Török I. utcába.
Te lennél? :lol:
Akkor ennél jobb helyen nem is találkozhatnánk :)

Szóval, nagyon röviden:
2000-ben lettem először kismama, több hetet töltöttem kórházban (Bugát Pál Gyöngyös), mert vérezgettem. Fektettek, pihentettek, UH-ztak. Fenyegető vetélés. Amikor tünetek múltak, haza, amikor előjöttek vissza a kórházba.
Így ment 14 héten keresztül, amikoris UH-n megállapították, hogy a baba nem él. A lelkiállapotomról inkább nem is írok... :roll:
Következő évben már a babanet volt a támaszom, itt sok mindent megtudtam a problémákról, és ami a lényeg, voltak bajtársak, akikkel együtt buzdítottuk egymást a zebrásodásig :)
Szóval 2001-ben ismét terhes lettem, ismét vérezgetés, kórház, orvosváltás (MÁV Bp.) itt már egy kis hormonpótlást is kaptam. A tünetek elmúltak a hatására, de a doki elkövette azt a hibát, hogy a 9. héten abbahagyatta velem a gyógyszer szedését, aminek következtében ismét bekövetkezett a legrosszabb, elhalt a baba.

Visszajöttem a gyöngyösi kórházba, felkerestem Fehér dokit, aki alapos kivizsgálásnak vetett alá, hormonvizsgálatok, UH-n tüszőnézés, stb. Kiderült, hogy a prolaktinom magas, a progeszteron alacsony, ez okozta a babák halálát, nem volt elegendő mennyiség ahhoz, hogy életben maradjanak addig, amíg a saját szervezetük és a méhlepény termeli azt. (Kb. 16. hét)

HŐmérőzés, akciózás (gondolom ez sem ismeretlen nektek), aztán a 4. hónapban siker koronázta erőfeszítéseinket, kismama lettem. Nagyon féltem, hogy megint ismétlődni fog minden. Persze megint vérezgettem, megint kórház, fekvés de már kiegészítve jó adag hormonbogyóval (Duphaston, + Rutascorbin) a tünetek szépen elmúltak, de folytattam a gyógyszerek szedését, és szigorú pihenés volt a követelmény.
Szerencsére túléltük a kritikus heteket, abbahagyhattam a bogyók szedését is.
És ami a lényeg: 2002 szeptemberében megszületett végre Bálint :)
A szülés sem volt egyszerű, de arról talán később.

Barnabás tavaly augusztus 31-én született, vele sokkal kiszámíthatóbb volt minden, automatikusan kaptam a gyógyszereket, (persze a kórházi vendégeskedés nála sem maradhatott el...), úgyhogy sima ügynek volt tekinthető :)

A kórházról, vagyis az osztályról jó véleményem van, aranyosak, kedvesek a nővérek, a dokik általában jók, de a kedvesség persze nem mindenkinek tulajdonsága :roll:

Magdi!
Neked már nincs sok hátra :) és csak 5 kilót híztál??? Aztaaa...
Én Bálinttal 23-at, (Elevitet nyomták belém, állandóan éhes voltam..) Barnabással pedig kb. 12-t.
Peluskérdés: én Pampers-t használok, most az vált be, vékony és szuper nedvszívó.
Amit ajánlok még, Bepanthen kenőcs. Már szülés előtti napokban érdemes kenegetni a mellbimbót vele, megelőzheted a szopizás okozta kisebesedést. Persze babapopsira is kiváló.
Valamint mellszívót mindenképp vigyél be, aranyat ér!!

Zsu!
Gratula a boltodhoz, majd bekukkantok én is hozzád :)
Jól értelmezem, a piac alsó szintjén vagy?

Lányok,
Hlinka helyett ki lett a fődoki???
Fehér tényleg elmegy??
Hozzá kellene visszamennem, azt mondta akkor keressem rákszűrés ügyben, ha befejeztük a szopizást.
Lehet, orvost kell majd keresnem?? :roll:


Barniról pedig teszek fel képet, a vonalzómra is akartam, de valamiért nem engedte feltölteni, akárhogy kicsinyítettem, nagynak találta... :roll:

Hűű, rendesen teliírtam nektek a topicot, bocsi érte :oops: :oops:

Búcsúzom, de jövök még,

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Gyors fotó még, aztán szaladok, éhesek a fiúk :lol:

Ők a számítógépfüggő gyerkőceim :lol:
Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok a dokilátogatáson. Nos: a vér és UH eredményeim tökéletesek, egyedül a tesztoszteron volt kicsit magas a 13. cn-en. A köv lépéshez viszont kórházba kell mennem. Nagyon megdöbbentem mikor azt mondta, hogy ad kedden beutalókat vérvételre, EKG-re és az altatóorvoshoz.....Szóval véleménye szerint valszeg volt már több megtermékenyülés, de méhfalon nem tud megtapadni, mert nem alakul át megfelelőképpen a szerekzete. Nos a kisműtéten eltávolítanak méhnyákahártyából egy csíkot, azt elemzi a patológus. Ez 20-án lesz. Köv. héten pedig átjárhatósági vizgálat. Szóval pörögnek az események.

Ancsi: tegnap kérdeztem Szelvát, hogy most mi van a kórházban. Hárman maradtak, ő Papp és asszem Hassan (vagy Csépány Adrienn?). Ketten jönnek még vissza vállalkozóként, foglamam sincs, hogy ki, sztem egyik Nadim lesz. Nekem egy ismerősöm állította, hogy Nadim lett a főorvos, de ez biztosan nem így van, mivel még nem is dolgozik a kórházban, mióta elküldték. Azt mondta doki, hogy teljes a káosz, naponta 78 beteget vizsgálnak meg. Fehérről nem tudok semmit.
Gyönyörűek a fiaid :))

Bettike: megkérdeztem a meddőségi dolgot, nincs ilyen Gyöngyösön, ez téves információ a honlap részéről. Azt is mondta, hogy a doki, aki küldött a különböző vizsgálatokra, neki kellett volna tájékoztatni a továbbiakról. Kérdezz rá sztem.

Zsu: valszeg kedden megyek be az üzletbe. Ott leszel?

Magdica: 5 kg-t híztál? Akkor nagyon szép kismama vagy biztosan. Barátnőm 10 kg-nál jár és még csak a 20. héten van.

Puszi mindenkinek!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Judit! Tényleg pörögnek a dolgok. :) Én is kedden megyek, bár én már maradok is megint a kórházban. Remélhetőleg, megint csak péntekig. Amúgy Nadim maradt és megbízott osztvez. Legalábbis az egy hónappal ezelőtti kórházas papíromra így van írva.
Sok szerencsét majd az EKG-hoz...kb 1 órát kell majd várni... A múlt héten voltam a diabetológián...nos EKG+belgyógy+diabetológia= egy db orvos!!! És ez nem vicc!!! Az asszisztens mondta is mindenkinek, hogy órákat kell várni. Volt aki haza is ment inkább. ( Nekem is csak másfelet kellett...)
Magdica! Az az 5 kg tényleg tök jó. Bár nálam minuszban van annyi, persze a diéta miatt. :)
Ancsi! Minden tiszteletem a tiéd, hogy ilyen erős voltál. Én biztos magamba fordultam volna ennyitől! És nagyon édes a kisebb fiad is! :)

Többiek?? Mindenki jól van?

Kép
Kép
beus.
 
 


Judy-t!
Köszönöm! Neked is nagy gratula! Jó neked, szeretnék már én is az utolsó évben járni. Mire megszületik az első babóca, pont befejezed a sulit! :wink:
Akartam írni, hogy mehetünk együtt Zsu-hoz, de látom, te kedden mész. Én sajna nem tudok hétközben menni, mert nem érek haza a munkából zárásig. De pénteken esélyes lehet a dolog, mert akkor csak 13:30-ig dolgozom. Talán legközelebb! :roll:
Szombaton 9:00-től ott leszek a suliban, és jövő szombaton is. Konzim lesz. Te jösz?
Úgy örülök, hogy felgyorsultak az események. Annak már kevésbé, hogy kórházba kell menned. Nagyon szorítok!!! ((((((((((((()))))))))
Valamit azonban nem értek. Miért kell a méhfalról mintát venni? A méhfal szerkezete nem alakul át, és ezért nem tud megtapadni a baba? Bocsi, de elsőre úgy értelmezem, hogy a babát körülvevő burok nem alakul át, és azért nem tud megtapadni a méhfalon. Ezért nem értem miért kell a vizsgálat? :oops: Most már teljesen belegabalyodtam. Segítség!!! :shock:

Magdica!
Köszönöm!
Mi volt az UH-on? Csak 5 kilót híztál :?: :shock: Gratulálok! Ki az az orvos, aki ezért leszid? Kinél fogsz szülni?

Régiancsi!
Igen, én az az Ágota vagyok. Örülök, hogy egymásra találtunk! :D Milyen kicsi ez a világ?! Nagyon sajnálom, ami veled történt. :(
Örülök, hogy végül jól alakultak a dolgok. Bár én tudtam a két gyönyörű fiacskádról, azért most is gratulálok hozzájuk. És tervezitek, hogy lesz a fiúknak egy kis hugicájuk? :oops:
A csoportból tartod valakivel a kapcsolatot? Én a volt tanárnéninkkel találkoztam, nagyon szép kisfia van! A többiekről semmi, Kittyről hallottam, hogy Gödöllőre vették fel fősulira, de ennyi az össz. amit tudok. :?

Beus!
Azért minden OK veletek ugye? Ez csak a szokásos rutin befekvésed lesz? Te hallottál valamit Csépány Adriennről? Én hozzá járok, de ha nem maradt itt, akkor lehet, hogy orvost kell váltanom. Lehetek pofátlan? Ha mész a kórházba, akkor tudakozódnál ez ügyben? Előre is köszi. :)

És továbbra is várjuk a többieket is, hogy ha nem is ilyen bőbeszédesen mint ahogy nekem sikerült, de azért pár sor erejéig írjanak. Köszönjük! :P
Vendég
 


Sziasztok!!

judyt: Mikor jönnél? időjárás és Bence függő!
megpróbálok ott lenni.Örülök hogy felgyorsultak az események hipp-hopp és ott lakik majd a baby a pocidba!!

Beus:olyan gyorsan elmegy ez a pár hét!nekem is innen már nem telt olyan lassan.Vigyázz magatokra!

Helga:küldöm!

Ágota: örülök hogy eltudsz jönni, a meglepit Orsi oda adja csak a nevet mond és hogy babanet.

Régiancsi:igen a piac csarnokban van az alagsorban,a manócska gyerekcípővel szemben.Gyere nézz szét dögös kispasis cuccok vannak!

magdica: 5 kg az nagyon jó! nem találkoztunk!nem sikerült eljönni?
remélem minden rendben veletek!írj!

remélem nem hagytam ki senkit, hulla vagyok rengetegen voltak kint állt a sor és már nem is férek!
De gyertek mert tündéri rucik vannak és nagyon szép állapotban.
puszi Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Zs! Ezer bocs, de nem tudtam bemenni, mert a férjemnek be kellett menni a munkaügyibe. Én ezt totálisan elfelejtettem. Szóval siettünk haza. :? De ami késik... Mettől meddig vagytok nyitva? Mert ha megyek a dokihoz, oda du. kell menni.

Beus a diéta miatt 5 kg csak.:) Amúgy már háznyi termetem lenne.

Hrabár is ott van, az biztos, meg szerintem Csépány doktornő is. Láttam őket vizitelni. Lehet, hogy Hrabár szerződéssel, de engem csak az izgat, hogy ott legyen. A kilókért csak elővigyázatosságból szid le. Nekem kétszarvú a méhem és a baba csak a jobb oldalon talál magának helyet.( Lehet, hogy van sövény is, de nekem nem csináltak festést, mert mire sor került volna rá, terhes lettem.: ) Attól fél a doktor, nehogy hamarabb kibújjon a babóca hely szűke miatt.

Az Uh- n mindent rendben találtak, de van egy sor, hogy a magzati vesében pyelectasia található. Viszont durva eltérés nincs. Ma utánajártam, hogy ez vesetágulat, valószínűleg fejletlen a veséje, azért van. Remélem kinövi. Elvileg a születésig változhat a helyzet, sőt egészen 2 éves koráig is visszaszűkülhet. Esetleg tudtok erről valami konkrétabbat?

Judit! Vigyél magaddal 3 napi hideg élelmet! Engem 2 óra várakozás után hívtak be a belgyógyászatra. Felültettek félpucéran egy asztalra, hogy várjam az orvost. Újabb 45perc várakozás után sorra kerültem. A férjem már félt, hogy baj lehet. 2 doktor és egy nővér rohangált a 3 szoba között, közben jöttek kórházi betegek, mindenki sietett volna. Kitartás.

Jó éjt mindenkinek!
Pussz!Magdi

Kép
magdica
 
 


Zsu!Bocs, az előbb lemaradt az u.

Kép
magdica
 
 


Magdica!

A vesetágulat miatt ne aggódj,az el fog tunni!Alíznál először a bal,majd a köv uh-n a jobb oldali vesében volt tágulat,de egészségesen született!Egyébként nekem is kétszarvú méhem van és nem volt semmi gond se a mostani se az előző terhesség alatt,mert ahogy nől a méh,úgy lassan eltünki a kétszarvúság mert a baba kinyomja!Legalább is nálam nem volt semmi probléma belőle!Hát én ugye 12 kg híztam,most nem tudom hogy mennyi vagyok,de kb annyi lehetek amennyivel kezdtem mert a ruháim(pár darab kivételével)fel jönnek rám!
A férjem szerint talán még vékonyabb is vagyok mint terhesség elött,bár én nem érzem.A combomon és a fenekemen maradt az a + x kg,de az meg majd lemegy!

Köszi Zsu!Kedves vagy!

Alíz szépen hízogat,már 4 és fél kg,vagy valamivel kicsit több!Éjjel is nagyon jó baba és 1x-2x kel csak fel.Nappal már du van fenn többször de inkább szunyókál,így én is tudok főzni!
Barnika nagyon szereti és még eddig nem volt gond a féltékenységgel sem!
Hosszra is nött Alíz,mert az 56-os ruhácskákat ki kellett cserélnem 62-esre.Tejcsi is van bőven,és a hűtőbe is tudtam eltenni!

Pelus kérdés:
Mi most rossmanost használunk,a fiamnál babylove-osat használtunk és nagyon bevállt,de csak az ujszülött méret,mert az eggyel nagyobból kifolyt minden!
Azután átváltottunk a liberóra éskb 1 éves volt mikor elkezdtük venni a darab pelusokat és amíg kellett addig annál is maradtunk amég szobatiszta nem lett!
Most nekunk elég sok elmegy,mert ugye eszik,kakál és hát elég gazdaságtalan,de ennek is vége lesz egyszer!Most lesz hétfőn 4 hetes és eddig 4 csomag pelus fogyott el!
Remélem tudtam segíteni!

Judit!
Nugodtan kérdezz ha van valami amiről többet szeretnél tudni,ha tudok szivesen segítek!!

Szerintem a mellbimbó akkor sebesedik ki,ha nem megfelelően van rajta a kicsi.Ezt onnan veszem mert a fiammal és most a lányommal is úgy jártam és ki is sebesedett rendesen!Aztán most a kislánynál én jöttem rá a hibára és hipp-hopp elmult a dolog(persze lehet hogy segített a doktornő kréme is,ami nem drága,de annál hatásosabb volt).

Most ennyire futotta!
Mindenkinek szép napot kívánok!!
Helga Kép

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok :)

Ágota!
:) nahát, éreztem, hogy Te vagy az!! Örülök, hogy itt is összefutottunk!!!
A csoportból nem tartom senkivel (sajnos :( ) a kapcsolatot, nem is nagyon tudok róluk semmit. Régebben többször összefutottam Tibivel is, + karácsonyi, újévi sms, de ennyi. Tavaly már ez sem volt:(
Kittivel is a fenti sms-váltás szokott lenni, mást nem tudok.
Móninak a kisfiát az iwiwen láttam. Édipofi :)

Te most mit tanulsz???
Világjárással hogy álltok pároddal? Merre voltatok a nyáron?
Angollal mentél tovább?

Majd visszaolvasok, hogy ki hogy is áll a babaprojekttel, hogy képben legyek, és tudjam kiért mikor kell izgulni :) :)

Beus!
Most néztem, hogy neked nem is írtam az előző üzimben, pedig akartam... :oops:
Hát neked sincs már sok hátra!! Ki az orvosod?
(gondolom le van írva, de még nem nagyon volt időm visszaolvasgatni..)
Egyébként én is magambafordultam ám, hónapokig padlón voltam, nem bírtam látni a kismamákat....iszonyatos volt átélni. Csak Bálint tudta feledtetni a szomorúságomat. A siker, hogy lám, én is tudok szülni.

Helga!
Nagyon szépek vagytok, édes a kicsilány!
És hogy neked is van Barnikád :)
Nálatok sem volt még testvérféltékenység?
Mi is hála megúsztuk, a kórházból úgy jöttünk haza, hogy a kisbébi máris hozott Bálintnak ajándékot, egy traktort, úgyhogy innentől szívébe is zárta, hogy neki milyen kedves kistesója született. :)
Nagyon jó, hogy van bőven tejcsid, én is raktam el fagyóba, eleinte spéci gyűjtőzacskóba, de elég drágának bizonyult, úgyhogy átálltam a Kubus üvegre, Bálint megitta a tartalmát, a tejcsi meg mehetett bele :)

Magdi!
A vesetágulat miatt ne aggódj, nekünk is volt, Uh-n vették észre, figyeltek rá, de visszaalakul szülésig, vagy utána nem sokkal.
Azért a belgyógyászati vizsgálatod eléggé megalázó lehetett :evil:


Judit!
A méhnyálkahártya a ciklus végére megvastagszik, ezáltal készül fel a megtermékenyült petesejt befogadására. Sajnos, ha nem elég vastag, nem tud megtapadni, beágyazódni az embrió, hiába volt sikeres a megtermékenyülés, kilökődik.
Egyébként van valami csodatea, ami segít a méhnyálkahártya megvastagodásában, majd utánanézek pontosan mi is az.
A régi topicban is voltak lányok, akiknek ez volt a gondjuk, ezt itták és azóta már babáznak!! :)

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ágota! Igen, a szokásos vizsgálatok lesznek: cukorprofil+vérnyomás+ 3. rutin. Legalább nem kell várnom órákat mindenhol...viszont ehetem a fincsi kórházi kosztot... :evil: :twisted: Szerintem Adrienn is marad, a múltkor még volt vizitelni nálam. Persze megkérdezem neked. :)

Ancsi! Szelva dokihoz járok én is.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítőkészséget! :lol:

Judy-t! Köszi! Nagyon édi vagy, hogy így utána jártál! Közben írtam e-mailt a Pap dokinak! Ő másnap nagyon kedvesen válaszolt! Így Gyöngyösön nincs semmi, ami nekünk lenne jó! Sajna ez van! :(

Egyébként az én dokim elmondta, hogy a Kaálit javasolja! Ez egyébként nagyon szép és jó dolog, csak, hogy drága! 1 inszem itt a gyógyszerekkel kb. 90.000 Ft (40.000 csak az inszem, a többi a bogyó és az utazást még nem is számoltam bele, meg első konzultáció kb. 12.000 és még azok a vizsgálatok, amiket ők kérnek) ezért próbáltam meg környékbeli, tb-s támogatott kórházat keresni.

De így nem marad más, mint Debrecen, illetve Budapest (BMC), vagy ha fizetek ennyit, akkor Kaáli! :roll:

De nem is a pénz az ami igazán számít, hanem a napi 2-2 óra utazás oda-vissza! :?

Mégegyszer nagyon köszi a tanácsokat, segítséget! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!

Helga de jó, hogy írtál!!! :D Nagyon szépek vagytok! Most kicsit megnyugodtam, mert hasonló cipőben jártál te is és nem volt semmi gond a terhességgekkel.
Pelusból ezek szerint egy csomag kb. egy hétig elegendő. Gondoltam veszek egy induló készletet, hogy már arra se legyen gond. Tegnap elhozta tesóm az összes kisméretű ruhát. Már csak ingecskék kellenek, meg pár nagyobb body. Találtam olyan darabokat is, ami egyszer se volt Bencén. Már nagyon várom, hogy előbújjon ez a kis babuci.

Ancsi nem is írtam, milyen aranyosak a gyerkőcök! A Bálint név nekem is tetszik, de a férjemmel dűlőre jutni névügyben...
Legutóbb az uh-n azt mondták, hogy lány lesz,de nem tudom, hogy rendesen látta-e, vagy csak rámondta doktornő.

Beus a kórházi kaja mellett nehogy diétázz!:) Te amúgy is nagyon vigyázol mindenre, biztos jók lesznek az eredmények!

Bettike én a BMC-ről csak jót hallottam eddig. Egy védőnő anyukám járt oda, mert második babát is szerettek volna. Ő maximálisan meg volt elégedve a hellyel, az orvossal, a vizsgálatokkal. Gondolom eü-s szemmel méginkább másképp nézi a történéseket, mint egy laikus, de semmi rosszat nem tudott mondani. Még orvost is ajánlott, adott tel. számot is. Azt hiszem, hogy bejelentkezés után kb. 2 hétig kell várni az elbeszélgetésre, mert sok az érdeklődő. Azt hiszem, szinte minden vizsgálatot megismételtek, csak párat fogadtak el a másik kórháztól.
A gyógyszereket gondolom itt is meg kell venni.

További szép estét! Magdi

Kép
magdica
 
 


sziasztok lányok!

HOL VAN MINDENKI??? :roll:
Ugye nem én robbantottam szét a topicot?? :roll: :oops:

ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok lányok!

Nincs időm egyáltalán írni, nagy a hajtás mostanában az irodában!

Köszönöm a támogatást, a biztatást és a jótanácsokat! :)))

Magdica: külön köszi az üzit, ígérem válaszolni is fogok egyszer csak! :)

Ágota: mégsem mentem Zsu-hoz, nem engedtek el munkahelyről. Holnap megyek a vizsgálatokra (nőgyógyász, vérvétel, EKG, altatóorvos), lehet, hogy ott is éjszakázom :))
Ancsi jól írta, valszeg az lesz a probléma.

Helga gyönyörűek vagyotk.

Bocsánat, ennyire volt időm. Puszi mindenkinek, majd pénteken írok!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Jelntem hazaértünk és minden eredményem jó lett. :)
UH-na 2400 g-ra becsülték Marcit, most már meg is érzem, hogy ilyen nagy. Ráadásul nem lefelé megy, hanem még mindig felfelé tornázza magát. :) Szóval folyton ki kell egyenesednem vagy inkább ez már hártadőlés??? :D A lényeg, hogy nem egyszerű ülni vele.
Két hét múlva újra megyek kórházba. Valószínű, hogy most már ez lesz amíg meg nem lesz a baba.
Remélem, mindenki jól van!

Pussz:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Köszönöm megkaptuk a csomit!!Nagyon ari és nagyon örültünk neki!Barnika odavitte Alízhoz és mutatta neki és azt mondta közben:
-Látod Alízka?Ezt te kaptad,ez a tiéd:)
Szóval ari volt.

Remélem hogy mindeki jól van,nekem most kicsit nehéz időszakom van!Megbetegedtem,de úgy hogy lázas is voltam,pedig ez nagyon ritka!Lehet hogy a mellem miatt,mert a bal mellem eléggé fájt/fáj és lehet hogy begyulladt:(
Most igyekszem minnél többet arra a cicire tenni és talán javulgat a dolog!A biztonság kedvéért kiváltottunk egy doboz tápszert,mert ugye nem ajánlatos lázasan szoptatni!Gondolhatjátok hogy receptre is több mint 2000ft-ba került :?

Most sajna mennem kell!Bocsi hogy ilyen ritkán tudok írni,de sajna ez van!

Sebb napot mindenkinek:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, mindenki elveszett... Remélem jól vagytok!
Nálunk minden rendben, csak kicsit zsúfolt volt az utóbbi két hét.
Osztálytalálkozót szerveztem, voltunk kétszer Pesten vásárolni, és anyuval hozzáláttunk a karácsonyi nagytakarításhoz.

Beus igazad volt az out let-tel kapcsolatban. Szinte mindent ott szereztünk be, és ahhoz képest, hogy mekkora mennyiségű (és minőségi) dolgot vettünk, nem is fizettünk sokat! Ma bementem itthon az egyik bababoltba, hogy beváltsam a Felicitas kupont. Szétnéztem kicsit, és meg kell adni, szinte minden dupla áron volt.

Zsu du. meddig vagytok nyitva? Mert csütörtökön kell mennem a doktorhoz, előtte benéznék hozzátok.

A tanulóknak jó zh időszakot!

Helga, Ancsi felétek mi újság?

Pussz!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Hello

magdica: délután 5-ig.gyere mert már hiányol a meglepid.
Judyt téged is várlak!!

Nagyon el van tünve mindenki!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Azért örülök, hogy nem halt ki a topic:)

Zsu!
Mizujs, hogy megy a bolt?
Úgy látszik, nem jutok el mostanában, pedig készülök folyamatosan... :roll:

Magdica!
Hogy vagy? Bébike?
Csak óvatosan azzal a zsúfolt hetekkel! :) Még ne nagyon bújjon ki Babuci:)
Milyen jó lehetett vásárolgatni, néha engem is elkap a vágy....egy iciri-piciri babucinak ruhácskákat vásárolni...

Helga!
Veletek mi újság? Javulgat a cicid? Megedzi a lány, aztán minden megy majd mint a karikacsapás :)
Képet láthatunk? Biztosan nagyot nőtt azóta.

Beus,
ez a Marci fiú vajon hol keresi a kijáratot?? :lol:
Nehogy aztán az utolsó heteket fejenállva kelljen tölteni, hogy megtalálja az igazi kiutat :lol:
Kórházban mit mondtak, hogy állsz? Most már járnod kell NST-re is?

ÁGOTA???? JUDIT????
Veletek mi van? Várom a híreket, mindig bekukkantok, hogy hátha írtatok már valamit... :roll:

Akkor egy gyors helyzetjelentés rólunk:
sajnos nekem is egybefüggő az egész hét, az éjjel a nappal, a vasárnap a hétfő...azt sem tudom hol áll a fejem...
Nyakamon a vizsgaidőszak, szombaton informatikából vizsga, a házikat kellene beadnom, (lehetőleg időben :roll: ), meg aztán 18-tól beindul a vizsga...
Viszont Bálint beteg lett, az elmúlt heteket a kórházban(Gyöngyös gyermekosztály) és várótermekben töltöttük :cry:
Valami fránya vírust nyelt be, ami Kawasaki szindróma nevű betegséget okozott. (neten utánaolvastam, szörnyű szövődményei vannak... :roll: ) Szerencsére atipusosnak bizonyult, ami azt jelenti, hogy enyhébb kimenetelű volt a dolog, gyorsabban lezajlott, és talán gyorsabban is fog gyógyulni belőle.
Most olyan gyógyszert kap, ami megakadályozza a vérrögök kialakulását (ezt is ez a betegség okozza), ami szívinfarktushoz vezethet. Megelőzésképpen hónapokig kell szednie majd.
Lányok, gyerekkorban szívinfarktus egy vírus miatt.... :roll:
Pestre vitték el szívuh-ra, ahol szerencsére azt látták, hogy nem érte károsodás a szívét, de figyelemmel kell kísérni a következő hetekben (hónapokban???) a szív állapotát.
Jövő héten Egerbe kell mennünk ugyancsak szív uh-ra. Remélem csupa jót fognak mondani.

Ezek történtek velünk... :cry: és szegény Barnikám napokig mamánál volt, amíg Bálinttal kórházban voltam. Ő is köhög, folyik az orra....még orvoshoz sem jutottam el vele :roll: holnap védőoltást fog kapni, egyúttal meg is vizsgálja majd.

huhh...még leírni is rossz érzés volt.

Ne haragudjatok, hogy terheltelek vele benneteket. :oops:

pussz mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szia Xemer!

A hatvani topik meg van halva nélküled.


Szia:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Cska ide értem lassan :))) Múlt héten meg volt a műtét, utána otthon maradtam pihenni. Minden rendben volt, másnap jöhettem haza. Egy negatívuma volt a dolognak csak, a szülészeten szállásoltak el.....Zéró tolerancia!! :?
Jövőhéten lesz eredmény.

A héten rengeteg a munka az irodában, ha pedig nem dolgozom, írom a beadandó házidolgozataimat.

Remélem mindannyian jól vagytok!!!

Most sajnos nincs időm írni többet, de majd holnap, ha lesz időm, írok mindenkinek külön-külön.

Millió puszi nektek!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok lányok!

A héten megint kórházas téma volt, a szokásos ellenőrzés. Megint minden ok. :)
Marcika 2 és fél kiló és nagyon jól van. Utálja a szívhanghallgató gépet és az NST-t is. :D Jövőhéttől már járnom kell oda is rendszeresen. Képzeljétek jövőhéttől már lehet választani A és B menüből ebédre. Persze ebből kimaradnak a diabosok, mint pl én is... :evil:
Azt is hallaottam, hogy Hlinka jön vissza. És volt a héten vizitelni Lövey doktor is Hatvanból. Ott megszűnik a szülészet teljesen, csak terhesgondozás lesz.
Na, most ennyi, majd még jövök.

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Beus:már nem sok van hátra!sokat gondolok tavaly decemberre mi volt ilyenkor hogy vártuk Bencét.
Húss elrepült az idő mindjárt 1 éves lesz!Hihetetlen!
Vigyázz magadra!

Üdv mindenkinek!!!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok én is,most már talán rendben van minden!
Alízka majd nem 5 kg,szépen eszik és hízik!Barni imádja és szerintem Alíz is...szokott neki magyarázni:)
A férjem és én köztem volt egy kis guban (nem is olyan kicsi),elég nehéz eset és nagyon ki voltam/vagyok készülve miatta.Szóval egy tényleg nehéz időszakon vagyok túl,de ez van!
Barni állandóan kijön a megfázásból,majd újra beleesik!Most megint benne vagyunk!
Hamarosan Alízt is viszem védőoltásra!El sem hiszem hogy már lassan 2 hónapos!Nagyon megy az idő!

Beus élvezd ki az utolsó heteket,pihenj sokat és aludj annyit amennyit csak tudsz :D

Ancsi!
Sajnálom a kicsi fiadat hogy mindezen végig kell neki mennie és persze téged is,mert biztos neked sem lehetett könnyü ez az egész!Remélem a helyzethez képest jobban vagytok!

Judit!
Örülök hogy jól ment minden.Biztosan elég kellemetlen lehetett neked hogy a babásokhoz raktak,de sajnos ez van :(
Tudod,ihletet adtak :D

Zsu!
Jött-e szőnyeg vagy tornázó?Ha van akkor milyen árban?Mert ha van és az ára is jó akkor majd átmennék a Gyöngyösre!

Magdi!
Veled minden rendben?Már azért neked sincs túl sok hátra!Hogy viseled?Meg van már minden a babócának?

Mára ennyi!Igyekszem mielöbb jönni!
Szép napot:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 



Sziasztok Lányok!

Tudtok nekem valami infót adni dr. Fehér Andrásról? Szült esetleg valaki nála? Elmegy vagy marad? Ha igen, hová megy? Én 12-én megyek a SOTE 1.sz női klinikájára, mert Egerben nem tudtak mit kezdeni a problémáimmal. Ezek után nem is igen szeretnék oda járni a problémáimmal. Felületesek, arrogánsak. Pár éve voltam dr.Fehér Andrásnál rákszűrésen, igen alaposnak és szimpinek tűnt. Ha tudtok nekem v.mi infoval szolgálni, megköszönném!

Szép estét!


üdv

anita
egrianita
 
 


Kép

Boldog Mikulást! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok!

Cipőket kiraktátok az ablakba?:)

Ma voltunk Uh-n, minden rendben van. Hát a baba neme nem meghatározható, mivel a huncutka keresztbe tette a lábát, így végképp nem láttunk semmit. Aztán az arcát belefúrta a hátsó méhfalba, így azt se tudtam megnézni. Viszont a tarkóján van hajacska.:)

Zsu voltam a boltban. Köszönjük a meglepit! :D Nagyon nem tudtam körülnézni, mert az emberem kint ácsorgott (szerintem azért, hogy hamarabb kint legyek). :) De amit láttam, az teteszett. Valóban szép ruhácskák vannak. Az eladó hölgy is szimpi, nagyon segítőkész.

Beus jó, hogy minden rendben van. Jó nagyra nőtt Marcika! Neked nem szokott reggel gondot okozni az ágyból való felkelés? Mert én valami fura kikászálódásnak hívnám amit leművelek. Remélem nem lesz túl sokkal nagyobb a hasam, mert akkor csak legurulni tudok majd.:)

Judit jó, hogy minden rendben. Pihenj azért most is, amennyit csak bírsz. Azért kerültél gondolom a szülészetre, mert megvan, hogy melyik szobába általában melyik orvos betegeit rakják. Hát nekem se volt túl jó élmény a vetéléskor együtt feküdni két újszülöttes kismamával. De még mindig jobb volt, mint a szomszéd hangoskodó szoba...

Helga lassan minden megvan. Pár apróság kell még. Gondoltam össze kellene szedni a kórházas cuccokat is, kicsit nyugodtabb lennék, hogy arra sincsen gond. Lehet, hogy hamarabb be kell feküdnöm, az orvos nagyon alapos. A múlt héten az egyik ilyen méhű betegét fel kellett küldenie Pestre, hogy megműtsék, mert baj volt a baba oxigén ellátásával. Azért mondta, hogy ne ijedjek meg, de jobb körültekintőbbnek lenni. Mondjuk én se bánnám, ha ilyen messziről nem az utolsó pillanatban indulnánk útnak (főleg ha valami pocsék idő is lesz akkor).

Ancsi mikor mentek az uh-ra? Vagy már voltatok? Remélem semmi rosszat nem mondtak.

Ágota merre vagy? Ennyire nem kell tanulni! Írj puskát!!! :D

A csizmákba sok ajándékot mindenkinek!
Sziasztok! Magdi

Kép
magdica
 
 


Magdica!

Csak várd ki a végét! Nekem már a gurulással is problémák vannak! :D Egyre nagyobb a pocakom, iszonyat mennyit nő a baba, napról napra látni lehet. Ráadásul még mindig ficánkol, pedig már nincs sok helye. Néha nagyon fáj mikor nyomogatja a fenekét. Még esze ágában sincs kijönni, folyton csak felfelé jön. :)

A többiek nagyon eltűntek. Ugye mindneki jól van, és csak a nagy karácsonyi szaladgálással van elfoglalva!!! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Csak benézek, hogy szóljak...lehet hogy holnaptól befekszem a kórházba szülésig. Sok a fehérje a vizeletemben. A doki majd reggel dönt.

Szóval, ha már nem jönnék...mindenkinek nagyon boldog karácsonyt, még boldogabb és termékenyebb új évet kívánok! :)
Persze, ha megúszom akkor írok. :)

Puszi mindenkinek!
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Helló csajok!

Milyen kihalt lett az oldal :( Ágota veled mi van? Ne mond, hogy ennyire vizsgázol! :)))

Ne haragudjatok, hogy nem írok sűrűn, de mostanában rengeteget kell dolgoznom. Ma is szombat reggel van és itt ülök a munkahelyen....fujj :) De mindenki nagyon hiányzik ám nekem :)

A két ünnep között viszont írok, ígérem, akkor remélhetőleg otton leszek.

Karácsonyig is jövök, ha tudok. Ha másért nem is, "csak" boldog karácsonyt kívánni!!!!

Vigyázzatok magatokra!!!! Millió pussz!!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Beus remélem minden rendben lesz! Nekem jövő héten lesz megint uh, meg ellenőrzés. Remélem nem lesz semmi gond.

Judit azért olykor írj pár sort! Többieket elvitte a Mikulás???:shock:
Legalább 2 szót írjatok, hogy tudjuk, mindenki rendben van-e!

Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Mi nem fértük fel a Mikulás szánjára ,de jövőre megint megpróbáljuk! :lol:

Kismamik vigyázni magatokra,a babókákat bent tartani még!

Judyt: szorítok, hogy az új év babyt hozzon nektek!

Helga: hogy repül az idő Alíz ma 2 hónapos!

puszi MINDENKINEK!
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Karácsonyig hazaengedtek. 26-án mennem kell vissza, aztán már csak külön jöhetünk el. :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!!

Beus: de jó hallani felőled!Még az idén bent kéne tartani a kismanót a pociban!Kár hogy a kórházban kell mindezt!
Én is megjártam a végén jan.02-től jan 25-ig voltam bent,és Benci 19-én született meg 2 nappal a kiírt idő előtt.Csak olyan kevés volt a magzatvíz 60, hogy már nem engedtek haza.Ha 50 egy nehány akkor indítják a szülést én kis naív úgy gondoltam ,hogy már nem sok van hátra de csak kihordtam végig.
Kitartást!
puszi
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Szia Beus! De jó, hogy jöttél. Annyiszor eszembe jutottál, hogy mi lehet veled! :)
A lehetőségekhez képest jó volt a kórházban? Rendesek voltak veled?

Vigyázz magadta nagyon!!!!

Magdica te is vigyázz magatokra!!!!!!!!!

Meg mindenki! Puszi nektek!!!
judy-t
 
 


Beus, most néztem az esküvői fotóidat meg részletesen az iwiw-en. Fölfedeztem, hogy ismerős zenekar játszott nálatok. :)) Ismeritek őket személyesen vagy csak ajánlották nektek? Meg voltatok elégedve velük?
judy-t
 
 


Sziasztok!

Zsu! Nekem még 125 a magzatvizem, de már egy ujjnyira nyitva vagyok és meg is rövidültem. Szóval tuti heteket leszek még bent, de már nem bánom. :)

Judit! Attila apukám munkatársa. Nagyon meg voltuk velük elégedve, elvégre fél 4-ig szórakoztattak. :)

A legújabb hírek: Lövey lett az oszt.vez a szülészeten (és rögtön megtiltotta a szülésznő választást). És nem tudom mi van az orvosokkal, de a nagyvizitet folyton kihagyták. Van fejetlenség még mindig. Bár aki odakerül sztm tudja...

Amúgy a családom összes tagja azt jósolja, hogy szilveszterre itthon leszünk. Mit ne mondjak, nem bánnám. :D

Na, majd még jövök!
Puszi

Kép
Kép
beus.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: