Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi! :)
Jól vagytok? Danával minden ok?

Síelős képek: Kép nem egész család.. Kép Domonkos Kép Zsombor

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


...most muszály egy kicsit örülnöm:
tudtam feltölteni képeket....YESSSSS :D :D :!:

Ne röhögjetek...nekem ez most sikerélmény!!
Csók
Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Grtatulálok Mzille!

Nemcsak a művelethez, hanem a fiúkhoz is!

Láttam a képeket a másik topikban is!

Szia:i
iloly
 
 

 
 

iloly,
köszönjük a gratulációkat! :D

Kriszti, Ed, Barbi,Janikó,Ytong...nem jártok erre?? :)

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok!

Ildi, micsoda helyen jártatok! Nekem idén nagyon hiányzott a hó és a csípős hideg. Azért 2* szánkóztunk a télen, véletlenül kifogtunk egy bakonyi és egy bükki hóesést. :lol: Sajna nekünk nem jött össze az idei út, mi Sappadaba szoktunk járni, de nem síelni, hanem jeget mászni.

Talán vasárnap jóidő lesz... felugorhatnánk Frankhegyre... emlékeztek? Beszéltünk róla. :wink: Mi 10.30ig színházban vagyunk Kincsővel, utána szeretnék kimozdulni a szabadba, minél messzebb a lakótelepről. (holnap beszélek apjukkal, ma bulizik, csak későn jön haza)
(www.frankhegypanzio.hu)

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Szia Ed :)

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KINCSŐNEK :D


Turrach-on jártunk, gyönyörű hely..láttam a jégmászós képeidet az iwiw-en, nagyon vagányak vagytok!

Mi nem vagyunk itthon a hétvégén :(

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Ildi!

Én csak ritkán netezuek és csak akkor,ha Nati nincs itthon. Ezért tünök el. Kriszti dolgozik,gondolom ezért nem nagyon irogat.

Anikó
janiko
 
 


Ildi, nekünk sikerült felmennünk Frankhegyre, szuper idő volt, a gyerekek megállás nélkül játszottak.
Bara is elindult, már néhány métert gyalogol egyedül a játszón is.
Majd legközelebb. Ha netán a Campona környékén jártok, szóljatok!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed szoktatok a camponába a játszóházba menni? Mert egyszer összefuthatnánk!

Jó éjt!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi, összefuthatunk, de csak játszón. :lol: Sajna vagy nem sajna, de én nem viszem a gyerekeket ilyen plázás játszóházakba.
Általában délelőttönként a kastélyparki játszón vagyunk, a környéken az a legjobb. Gyertek oda!
Tervezem, hogy valamikor lemegyünk a leányka utcai játszóra is, de ez függ másik 2 anyukától. :wink:

Jó éjt!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed!
Jövőhéten elnéznék oda, csak nem is tudom hogy mikor!? Mer tmegyek suliba is! Hát mondjuk a plázákat én sem csípem, de télen hideg is volt, meg nem igazán ment még, így csúszni mászni, de mégis gyerekek közt lenni, csak játszóházban tudott. Meg nekünk is tetszett, bent lehettünk vele...stb- :oops: :lol:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi, hétfőn és csütörtökön leszünk kint, kb 10-12ig. Ha nem esik, akkor tuti ott vagyunk, akármilyen hideg van. Gyertek!
Bara egész télen csúszott-mászott a játszón :lol: , mi minden nap kint voltunk. Csak most kezdett el járni, de ha siett, akkor inkább mászik a játszón is. No, ő 2. gyerek, nincs píz játszóházra, utálja a babakocsit, a zanyja utálja a bezártságot (még a plázákat is)... így 7 hónapos kora óta csúszik-mászik a földön, a sárban... :lol: :lol: :lol:

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Szia!
Háát nem tudom mikor hozzuk össze, mert nekünk a délután a csavargás ideje. Én délelőttőnként itthon takarítok, házimunkázok, mindent megcsinálok, Zsebi meg akkor még alszik, és délután már nem, azért az a séta ideje nálunk.

No de majd meglátjuk, talán egyszer biztos sikerül. :wink:

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Noémi, délután kb 4-6ig vagyunk lent, de nem megyünk a kastélyparki játszóra, csak itt a lakótelepen sétálgatunk, játszózunk. De ha megbeszéljük, akkor elsétálunk odáig, nem nagy távolság. Bara ma hazáig motorozott onnan, pedig csak néhány napja ült rá. :lol:
Nyáron sötétedésig lent leszünk :lol: vagy ameddig fel nem falnak a szúnyogok. :? .
Szólj, ha jöttök!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Rendben akkor szólok mindenképp.
A kastélyparki játszó a postánál lévő megálló ugye? arra gondolsz?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,

mzille, de szoktam erre járni, csak fáradt vagyok az íráshoz.
Mi megvagyunk, Dávid asztmás, amit elvileg majd kinő vagy nem, bármikor előjöhet, a legkissebb köhögésre is, de ha nem beteg akkor is. Mondjuk az mák, hogy nem rohamban jön, hanem csak sípol ha levegőt vesz és kb. 2 hét alatt gyógyul... Na nem ragozom.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy az úszás jót tesz neki, nagyon szereti, olyan mint egy kis fóka bébi.
Most hat és fél hónapos, 9,5 kg és 65 cm, ehhez képest majdnem két hónapja stabilan ül, kapaszkodva felhúzza magát állásba, forog, kúszik, ülve helyet változtat, ne kérdezzétek hogyan, kinyomja magát négykézláb. Szóval nem egy lusta baba, viszont annál dagibb... Emlékeztek, hogy Dorka milyen duci volt?, na Dávid 2 kg-al több mint Dorka most....


Dorka jól van nagyon nagy lány lett, már egész szépen beszél, ugyan néha érthetetlen, de annyi baj legyen. Náunk a pelus még játszik, de talán majd ha bejön a jó idő... Ugyan novembertől volt 2 hónap, amikor stabilan minden nap bilibe kakilt, de aztán valamiért visszaesett. Annyi baj legyen, olyan még nem volt, hogy vlalaki pelenkával nőtt volna föl.
Szeretném szeptembertől vagy oviba vagy bölcsibe íratni, de ez még kérdéses Dávid asztmája miatt, de ezt majd a dokink tanácsával fogom eldönteni hogy mi legyen.

Rólunk egyenlőre ennyi, örülök, hogy ti jól vagytok, bár Timiliről régen hallottunk, Zita is ritkán jelentkezik...

Sziasztok

Judit Kép Dávid

Kép

Kép

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Szia Judit! :D

De örülök, hogy jöttél! Gyönyörűek a gyerkőcök, csuda erős Dávid, nem semmi, hogy 6 hósan milyen stabilan ül, tényleg kis gombóc, de ha ilyen mozgékony úgysem marad így :D nagyon ügyes!
Dorka mint egy kis tündér,nagyon szép!
Nálunk a középső volt ilyen turbó mozgású, mindent nagyon hamar csinált. Botond is elmúlt már 2, de még mi is pelusosak vagyunk, mi is a jó időt várjuk.. :wink:
A többiek is ritkán jönnek, Zita suliba jár, Kriszti dolgozik, Timiliről nem tudok semmit....talán most :)

Minden jót Nektek!
Puszi Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok! :lol:

Én a Schöpf Méreiben szültem meg a kisfiam március 10én. Pont időre jött,és minden rendben volt vele.
Az orvosom kincset ér,amit tett értünk,ahogy mindenhez hozzáállt a 9.hónap és a szülés alatt is. Minden nap jött hozzám be,pedig akkor nem is dolgozott.

Ajánlom nektek,ha egy tuti és nagyon jó orvost akartok:

http://drcuckabucka.hazipatika.net/intr ... 3-A17CE4BD

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tegnapi friss képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

5 napos kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Születéstörténet: :lol:

2007.március 9:
15 órára CTG-re mentünk a kórházba. Az orvosom pont aznap ügyelt,azért sem délelőtt mentünk. A párom szabit vett ki,mert ilyenkor már nem szereti,ha egyedül mászkálok. A baba sokat aludt,ezért a doki javaslatára vissza kellett menni 18 órára újabb CTG-re. Mivel időnk még volt elmentünk a MC Donaldsba.,mert már nagyon éhes voltam. 18-kor már várt a doki,és el is kezdték a CTG-t. Most nem 20 perc,hanem hosszabbat kért. Minden rendben ment,nézegette. Majd 19 után elkezdte kimutatni a keményedéseket,bár abból semmit nem éreztem. Egyre többet mutatott ki,ahogy telt az idő. 20-kor a doki megvizsgált,és mivel vérzéses tágulásom volt,már nem engedett haza,mert ez már a szülés egyik előjele. 5-6 perces fájásaim voltak.

A párom szegény össze-vissza kapkodott,nem tudta,hogy most mit is vigyen,mit csináljon. A nagy kapkodásban a lakáskulcs nálam maradt,így jöhetett vissza. Még jó,hogy nem ment sokat. Nekem addig felvették az adataim,hálóinget kaptam,és beöntést. Na az után alig vártam,hogy a WC-re érjek. Utána lezuhanyoztam,és a vajudó-szülőszobába kerültem. Nemsokára a párom is visszaérkezett a cuccaimmal. Anyósom is bejött megnézni. Akkor még csak annyit éreztem,hogy fáj a derekam és semmi más.

23 körül a dokim megrepesztette a magzatburkot. Ettől erősödtek a fájások is.

A párom is be volt öltözve már,és ott volt velem. 23:00-tól kezdtem érezni a fájásokat. Ekkor már kaptam infúziót is. Még felkelhettem,és sétáltunk a párommal,így jobb volt.

Éjfél előtt nem sokkal erősődtek a fájások,és már szinte 1-2 percesek voltak.

2007.Március 10:
00:30kor méhpuhítót kaptam injekciót kaptam. Azt hittem ekkor,hogy már sok nem lesz vissza a szülésig,de nem így volt.

A fájások erősödtek,és már semmi szünetet nem éreztem köztük. A párom ott pihent mellettem a szülőszobán. Én próbáltam 2 fájás között,de nem sikerült. A szám is már tiszta száraz,cserepes volt,és ugye semmit nem lehet ilyenkor már inni. Hang nélkül már nem lehetett a fájdalmakat bírni. Párom sajnált,és nem tudta,hogy miben is tudna segíteni nekem. A doki is szinte ott volt végig,és sokat vizsgált. Hát ösztönszerűen majdnem mindig összezártam a lábaim,mert ugye a fájások jöttek. Egy nagyon rendes szülésznő is szinte végig velem volt,vizsgált. Nagyon sok mindent köszönhetünk neki. Az az odaadás és minden más hihetetlen volt számomra,hiszen nem is volt fogadott szülésznőm. A dokim meg aranyat ér továbbra is. A sok segítsége,odafigyelés nekem nagyon jól esett.

6 után már úgy voltam,hogy nem bírom tovább. Vajúdtam ülve, és labdán is, A labda volt a legjobb. Amikor feküdtem az rossz volt,mert akkor 100X erősebbnek éreztem a fájásokat.

7 után már nagyon felgyorsultak az események. A dokim egyszer csak jött,és megszólalt a szülésznőnek és nővéreknek: Lányok szülünk akkor? J

A lábamat nem tették kengyelbe,hanem mikor jött a fájás fel kellett húzni,szemet szájat becsukni,és hang nélkül nyomni. Ez már csak 1-2 percnek tünt. A doki is segített,és nagyon dícsértek közben,hogy mindent kiválóan csinálok. Egyszer aztán mondták már látják a fejét! J Még 3 nyomás és már éreztem,hogy kicsúszott.

7:38-kor, 2970 gr-al és 53 cm-el,szép sötétbarna hajjal és kék szemekkel megérkezett.

Nem sírt rögtön,de utána már azonban behozta. Elvitték megfürdetni,meg minden,és utána meg is kaptam rögtön.

Nem tudom leírni szavakkal azt az érzést,amit akkor éreztem. Sírni is tudtam volna,be is könnyeztem. Elvitték lemérni,és visszahozták pólyában. A párom szinte meg se merte fogni,mert olyan kis picike!

Ez utána a méhlepényt,már úgy préselték ki belőlem. Most már olyat is láttam,és tudom,hogy néz ki.

Én nem láttam,de megtudtam,hogy vágtak. A doki és a nővérek vagy 30 percig varrtak. Kaptam nem 1 szurit,de ez már az előbbi fájásokhoz semmi se volt. Mondjuk azok is megszűntek,ahogy megszületett a kisfiúnk. A páromnak mondtam is utána,hogy jöhet a második!:) Szülés után még ugye 2 órát voltam a szülőszobán. Nagyon jó volt,hogy minden így alakult szerintem: A dokim pont ügyelt, pont jó napon jelzett a babó…stb

Az is külön jó volt,hogy a párom végig velem volt,és mindent végíg kísért. Utána teljesen más szemmel nézett rám,és nem tudta kifejezni azt,hogy milyen büszke rám..stb

3 ágyas babás szobába kerültem. A párom elkísért oda,kicsit maradt,majd hazament pihenni.

Aludtam kicsit,és nemsokára ebéd volt. Ez számomra megváltás volt,mert már nagyon éhes és szomjas voltam.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Boszibaba!

Gratulálok a babádhoz!
Ezek szerint elég sokáig vajudtál!!!

Kinél szültél?

Ytong
Nekem mindkét gyermekem asztmás.
Ha hamar elkapom a rohamot,akkor nekünk hamar el is múlik.
Nekünk általában folyamatos köhögéssel kezdődik.

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok !

Boszibaba1980: Gratulálok a babához nagyon jó egészséget, és sok-sok örömteli perceket kivánok nektek :)

szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Boszibaba,
gratulálok, Gábor babához!! :)
Örülök, hogy végül minden rendben volt!
Szobával meg voltál elégedve?

Anikó,
szia :) ,remélem most jól vagytok! Időjárás befolyásolja a rohamot, vagy akár nyáron is előjöhet?

Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok! :lol:

Dr. Varsányi Antalnál szültem,és ajánlom mindenkinek,mert nagyon rendes emberséges orvos. :D
3 ágyas babás szobában voltam,de egyedül,jó volt nagyon.
A kisbabám már ott áludta az éjszakákat,semmi gond nem volt.
Jó kisbaba sokat eszik(100-130 ml),és alszik. Tejem kevés,így pótlást is kap.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Ildi!

Dec. vége óta nem volt rohamunk,egyiknek se.Állitólag frontra is befullad,de én azt figyeltem meg,hogy ha egy köhögös betegséget összeszed és szárazon köhög, na akkor fullad be. De én akkor már nagyon figyelek és igy sikerül megelözni a bajt.Lándzsás utifüvet kap a nagy(kicsi még nem kaphat),mert rájöttem hogy a fluimuciltól azonnal befulladt.Mondtam a dokinak,erre ő,hogy ritkán előfordul és igy nem kaphat Fenorint,se ACC-t meg aminek az a hatóanyaga mint ezeknek.De ettől Lándzsás utifütől hamar helyrejön.

Boszibaba

Én úgy tudom,ha gyakrabban mellre teszed,akkor gyarapszik a tej.Nem próbáltad?Szerintem akár órénként is amig nem lesz több tej. 2 hetesen 130ml tényleg szép teljesitmény!!!

Anikó
janiko
 
 


Sziasztok !

Boszibaba1980: Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
Minél többször teszed mellere a babát, annál több tej fog termelődni, és ajánlott még az első időben, minden szopi után kifejni a melledet. :wink:
Sok sikert ! :)
szilvi3

Kép

Kép

Kép
szilvi3
 
 


Bocsika, hogy belekontárkodom, de nálunk ez nem jött be. Vagyis,az hogy óránként tettem mellre. A tej az több lett tőle, viszont hasfájós lett Gréti, mert nem bírta annyi idő alatt feldolgozni a pocija a tejet. Így 3 óránként kapott cicit és többet fejtem. Ugyan az mintha cicit kapott volna csak így elmaradt legalább a sok sírás és a tej is több lett.

Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Kicsit kacifántosra sikerült, de azért remélem érthető!

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Sziasztok!!!

MzilleIldi,
1000 éve akarok Neked írni az iwiw-en hátha a héten sor kerül rá :)
Gyönyörűek a sielős képek és nagyon kiváncsi vagyok, hogy mizujs Veletek....

Ytong!

Úristen mekkorák a gyerekek!! Dorka nekem kifejezetten szép kislány :)
Remélem Dávid kinövi az asztmát. Nem lehet könnyű :(

Ed,
Te is írsz Magatokról? BArangó is már mekkora!!!!

Rólunk:

Marcus bölcsis, most nézegetem az ovikat. Még mindig nem tudtam dönteni :(
Marci nagyon közkedvelt egyéniség a bölcsiben. Ezt onnan gondolom, hogy az egyik kislány anyukája érdeklődött, hogy melyik oviba viszem mert az Ő kislánya csak Marcival hajlandó oviba menni :oops:
A szülői értekezlet egyik témája pedig a "Zolika mindig nagyon letargikus ha Marci nincs bent" volt....
Én munkahelyet váltottam, szuper az új. A főnököm szintén kisgyerekes apuka így megértő, csak szuperlatívuszokban tudom emlegetni :)
Sajnos így is Marci az utolsó gyerek a bölcsiben :( 17 órakor és az ovik sincsenek tovább nyitva. Ezen amúgy nagyon fel vagyok háborodva de külön szeánsz lenne megvitatni...
Képzeljétek voltunk Kehidakustányban a szállodában 3 napot. Amennyire Alsópáhok/Kölping nekem nem tetszett ez annyira. Jó szívvel (és tömött pénztárcával :) ajánlom mindenkinek!

Timiék nagyon jól vannak!!!

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Sziaaa Kriszti!

Örülök Neked :) , várom az üzit a wiw-en...
Örülök, hogy Marcinak ilyen sikere van, ez azt jelenti, hogy sok barátja van és népszerű..ez nem utolsó szempont egy közösségbe!
Hol dolgozol most, a jó főnök ritka mint a fehér holló!? :D
Mi is rég készülünk, hogy egyszer kipróbáljuk Alsópáhokot vagy hasonlót, de eddig még nem került rá sor...talán nyáron.
Vasárnap elutazunk egy hétre, csak húsvétra jövünk meg.
Nálunk a nagyfiúk foci és kézilabda edzésre járnak+ néptánc, suliba is ügyeskednek!
Botond itthon ügyeskedik, ma a TV lyukacsos hangszóróján reszelte a PEZ cukrot :shock: ...tudtam örülni neki!! Minden napra tartogat ilyeneket.. :D
puszi, Ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Sziasztok,

köszönjük a dícséreteket.

Boszibaba, gratulálunk, jó babázást nektek, használjátok ki, mert nagyon gyorsan telik az idő.

Janiko,az mit jelent pontosan, hogy ha hamar elkapod, akkor hamar el is múlik? Mit adsz nekik?
Én már kitapasztaltam, hogy ha Dávid egy kicsit elkezd köhögni (napi 2-3X) elkezdem neki adni a ventolint és a theophilin kúpot és mégis 2 hétnél hamarabb soha nem javul.


Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Ytong

Ha Nati elkezd folymatosan szárazon köhögni,akkor adom neki a Ventolint 3x1 puff-ot.Úgy hogy 1 puff 20 perc szünet,még 1 puff 20 perc szünet és még 1 puff. És akkor utána adom neki reggel,este a Ventolint.De most már ,ha elkezd szárazon köhögni,adom neki a Ventolint.Elsőre csak este,ha nem elég akkor reggel is. A Ventolintól elkezd a száraz köhögés hurutossá válni. És ha már hurutos,akkor nem fullad be. Amikor nem adtam neki a Ventolint,amikor folyamatosan köhögött,akkor fullad be egy idő után.A betegség persze eltart min. 1 hétig.Én ha napi 2-3 szor köhög 1,2-öt,akkor még csak a lándszás utifüvet adom.
Reninek még csak akkor adom a Ventolint,ha már befulladt.Amiatt,hogy még nagyon kicsi.

Anikó
janiko
 
 


Húúú de kihallt a topik.

Anikó,

látod én márcsak azért sem tudom neki "elkapni", mert Dávid nem köhög, hanem egyszer csak elkezd fulladni, mondjuk, ha sokat eszik (persze nem minden alkalommal, csak ha megint begörcsölnek a hörgői), nálunk állt. 3 hétig tart a dolog és az utsó 1, másfél hétnél kezd el köhögni, addig csak fullad és nehezen veszi a levegőt. Én adok neki Theophilin (nem tudom hogy kell írni pontosan) kúpot is meg ventolint is, ha a fulladás már nem csak evés után vagy megeröltetéskor jelentkezik, hanem folyamatos.

Lányok nem tudjátok véletlenül, hogy hova lehet vinni 2 éves gyerekeket lovagolni (persze eleinte csak ismerkedni)? Mintha Barbiék vagy Krisztiék hívták volna a társaságot régebben.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok, Lovagolni, ha Szentendre fele laktok, rengeteg hely van, Bp es szentendre kozott is, de a szigeten is.
(nem tudom, merre laktok). Mi jarunk, Szentendren.
Udv,
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Nem tudom hány éves kortól kezdik, de gyerekeknek legjobb, ha "Póni Klubot" keresetek. www.poniklub.hu oldalon a címeiket is megtaláljátok.

Bp.-hez közel Zsámbékon Pegazus Lovarda, Maus ILus póniklubos és nagyon jó.

Sziasztok:i
iloly
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek. Jön ide valaki rajtunk kívül: Schöpf-Mérei Anyák Napja és Családi Nyílt Nap ?

Üdv:

Zita
pzita
 
 


sziasztok!

Judit, én ezt tudom ajánlani, ha lovagolni szeretnétek:
www.vilmostanya.hu
Nyáron mi is szeretnénk lejutni, remélem Kincső fog lovagolni.

Zita, milyen volt a nyílt nap?

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Szia Mindenkinek!

Zita,Bruncsi,
milyen volt a nyílt nap??

Kriszti,
várom a folytatásta wiwen :D

többiek,
remélem mindenkinek jól telnek a napjai ebben a szép tavaszi időben...azért jár erre olyan ritkán mindenki :lol:

Mi jól vagyunk gyerkőcök nőnek mint a gomba, hihetetlen, hogy a középső mindjárt 9 :!: Majdnem minden hétvégén focimeccsük van,nagyon ügyesek.
A kicsi most épp el van romolva, harap, karmol, üt vág bennünket, először azt hittem, hogy a hételeji szél miatt őrült, de így maradt... :shock:

Sziasztok
ildi

Kép
KépKépKép
mzille
 
 


Szia Ildi!

Először is Domonkosnak nagyon boldog szülinapot!


Végre valaki! Annyira le van lassulva a topik. Én is kint vagyok állandóan a gyerekekkel, de kora reggel vagy késő este mindig bekukkantok.


Hol focizik? Ott helybe vagy elhordod valahova?

Mi most néptáncra járunk és irtóra tetszik a gyerekeknek. Még Atinak is pedig ő még kicsi hozzá.

Sajna nyíltnapról lemaradtam. Nekünk problémás az utazás. Tudod, apa félt úgyhogy én nem mehetek a gyerekekkel autóval. A busztól félek, hogy mi művelnének. Apa meg nem ér rá. Röviden ennyi. De azért biztos jól sikerült.

Üdv: Erika

PHPBB kód:
Kép


PHPBB kód:
Kép
banyanszki
 
 


Mzille!

Sajnos lemaradtunk a nyílt napról, valami hányós vírusnak köszönhetően. Amit szegény Rékának sikerült összeszednie. Aznap már nem hányt, de nem mertünk gyerekek közelébe menni. Másnap reggel voltunk benn a kórházban, még találkoztunk három lufival. Meg egyet kaptunk is, mert Réka úgy döntött, hogy ilyen nélkül nem lehet élni. Csak a tévében láttam én is róla képeket.

Nálunk még hajtás van. Két hét még szorgalmi időszak. Nem mintha a vizsgaidőszak jobb lenne, de akkor legalább nem kell mindennap Pestre menni, és fél hatkor kelteni a gyerekeket.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Sziasztok,

köszi mindenkinek a lovaglós segítséget, majd utánanézek, hogy mennyi idős kortól lehet menni.

Rólunk csak annyi, megvagyunk, Dorka, szeptembertől ovis lesz, ha addig sikerül a pelenkát elhagyni, mert az még nem nagyon megy.De most már muszály keményen próbálkozni.
Nagyon örülök, hogy felvették, mert már érezhető rajta, hogy hiányzik neki a gyerek társaság.
Az utóbbi héten ő is megvan hibbanva, de ez a frontnak köszönhető szerintem. Szóval ő jól van.

Dávid már 6. hete küzd az asztmájával, nem múlik, már antibiotikumot kap tegnap óta, mert a legyengült immunrendszer miatt 39 fölötti a láza, plusz a felső két foga már áttörőben. Egyébként most 8 és fél hós létére szépen fejlődik,már sétálni kell vele, van hogy kapaszkodás nélkül áll, szóval lassan egyedül is elindul, ha lesz hozzá mersze. Olyan furi, mert ha hívom jön utánam, Dorka meg csak nyüszizett, nem nagyon indult meg, bár így visszagondolva ő nemigen tudott mászni.

Remélem nálatok is minden rendben.

Ha esetleg lenne valakinek kedve velünk lovagolni jönni, megbeszélhetnénk egy időpontot.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok
ne haragudjatok hogy irok,csak szeretném megkérdezni töletek hogy dr Villányi Pált ismeritek e és van e róla tapasztalatotok,mert nekem öt ajánlották,elsőő babám/6.lombikra jött össze/és nagyon nehéz döntenem.kérlek ha van valami infótok róla segitsetek :oops: :oops:
köszönöm elöre is :lol:

bibar
 
 


Szia Bibar!

Szerintem aki már járt a Schöpfiben, akkor az ismeri őt.
Én nekem is volt hozzá szerencsém, és most akarom felvenni vele ismét a kapcsolatot. Nagyon-nagyon nagy szakmai tapasztalata van. Igaz, a modora enyhén szólva katonás, de nagyon korrekt, és szakmailag országosan szerintem top5-ben biztosan benne van. Nekem sajna nem jól sikerült a terhességem, de ha ő nincs, akkor sokkal rosszabbul járhattam volna (enyhén szólva).
Szóval, ha nem egy tündi-bündi, de szakmailag mindenre felkészült orvosra van szükséged, akkor csak őt ajánlom.

Írj, ha van valami fejlemény.

Andernalin

Adnernaln
andernalin
 
 


Andernalin
köszönöm a választ,én azt hiszem ha jövö héten a meddöségiben meghallom a szivhangot,akkor bejelentkezek hozzá,mert mindenkitöl ezt hallottam hogy a modora olyan,viszont jó szaki.
szoval köszi,majd irok jövöhéten.

bibar
 
 


Sziasztok!

Van valaki aki esetleg Horváthné Marikával (szülésznővel) szűlt esetleg? Kósánál fogok szűlni, ő ajánlotta, de a szülésnőt még nem ismerem.
Kiváncsi lennék a tapasztalataitokra.
tarimeli
 
 


Szia Bibar!

Én hosszú évek óta Kósa Zsolthoz járok, osztályvezető főorvos már évtizedek óta a Schöpf-mereiben. Én rengeteg nődokit elfogyasztottam már, nekem is ajánlották őt és nem bántam meg, hogy hozzá járok, mert nagyon jó szaki. Szűlni még most fogok csak nála először (eddig csak kivizsgáláson, inszemeken és lombikon voltam nála), de nagyon megbízom benne. Iszonyatos tömegek jártak hozzá amíg nem lett magánkórház a Schöpf-merei. Neki nem katonás a stílusa, sőt :D

Szóval csak ajánlani tudom, ez is egy alternatíva.
tarimeli
 
 


Szia Tarimeli!

Marika, szuper, határozott szülésznő. És Neki elég katonás a stílusa :)

Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziasztok!

Nocsak Cuiccolo! Te is olvasgatsz még erre?

Lehet, hogy azért bírják egymást (Kósa+Marika) mert az egyik ilyen, másik olyan? :)

Tarimeli nem írom le mégegyszer, amit a másik helyen már leírtam Velük kapcsolatban.

Sziasztok: i
iloly
 
 


Sziasztok!

Lehet hogy bután fog hangzani, de mivel első babámat várom és eléggé a finisben vagyok, most törtek rám a kételyek. Mindent nagyon jól elterveztünk a párommal, és azt biztosan tudjuk hogy azt szeretnénk ha a babánk a kezdetektől velünk lenne. Csak most ijedtem meg, hogy a sok információ, előadás dacára tapasztalat híján lehet hogy azt sem fogjuk tudni, pontosan mit is kell szegénnyel csinálni. A kérdésem az, hogy szülés után hogy zajlanak az események? Segítenek, megmutatják hogyan kell fejni vagy szoptatni, ha császár lesz, vajon mi történik? Mi úgy szeretnénk ha a férjem is bent lehetne velem, direkt két ágyas szobát foglaltunk. Van valaki aranyos csecsemős, akit érdemes megkeresni?
Hogyan kell sterilizálni, kórházi rucit kap-e a baba, van-e hálóing a kismamának, egyszóval mi a menete a dolgoknak?
Ha tudnátok segíteni a mostani állapototknak megfelelően, hálás lennék. Köszönöm.
kiry3
kiry3
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: