Új privát üzeneted érkezett!

A gyermekvállalás örömei :o)
Az első 3 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.

- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.

- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.

- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.

- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.

- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.

- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.

- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.

- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.

- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.

- minden babazokninak szűk a szára és bevág.

- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.

- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.

- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass.

- szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...

- szörnyű dagadtnak lenni.

- nézed a vékony, feszesbőrű nőket.

- már nem szereted a vendégeket.

- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.

- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.

- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.

- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.

- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.

- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.

- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.


- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.

- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.

- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.

- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).

- anyósod még annyit sem.

- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.

- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.

- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.

- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.

- van 70 dekás teli pelenka!!

- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.

- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.

- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van
pluszban. És még fáradt is vagy.

2.
3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.

- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.

- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.

- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.

- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.

- napi 4x átöltöztetni nem is sok.

- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.

- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!

- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.

- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.

- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.

- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden
más pénzkidobás.

- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.

- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.

- mindenen bevarró címke a legérdekesebb.

- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.

- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.

Kép
barbara_75
 
 


- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!


- valakinek te vagy az ISTEN!


- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.

- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.

- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.

- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.

- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.

- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!

- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)

- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.

- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.

- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futó vadra lőni. . .

- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon

- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.

- a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. .
anyját.

- még jó, hogy kivehető az elem a játékból. . .

- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és
csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.

Kép
barbara_75
 
 


Kép

Kép

Kép
barbara_75
 
 

 
 

Sziasztok!
Ha már a karácsonyról lemaradtam az újévi jókívánságról nem fogok:
Boldog Újévet Kívánok Mindenkinek!
Hirtelen jött ötletből elutaztunk vidékre még 13-án és persze 12-én meg nem volt netünk, mert előtte nap véletlenül minket kapcsolt le a UPC-s ember egy másik vki helyett :evil: Így sajnos lemaradtam a karácsonyi jókívánságokról.
Azóta már a kicsi is túl van a bárányhimlőn, ill. már elkezdett leesni az első pörk. Viszont a légúti huruttal még mindig kínlódik mind a kettő. Rolcsi nagyon váladékos, öklendezik annyikat felköhög egyszerre. Dorkának szokás szerint a füle kezdett fájni, úgy látszik nem nőtte ki, pedig azt hittem, mert már egy éve füleztünk.
Azt sem tudom mikor kezdődik az ovi. ??? Máshol mikortól indul? Mondjuk egyre inkább úgy gondolom, hogy ezt hetet még itthon húzzuk ki.
Sajna mi a fenyőünnepről is lemaradtunk.
Jobbulást azoknak, akik még betegek!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki már kari előtt, de azért nagyon klassz és boldog és sikeres és főként vidám új évet kívánok mindenkinek! :wink:

Aztán lassan csak feléledünk újra! :lol:

Puszi mindenkinek és jó szilveszterezést!

Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Egészségben, Szeretetben, Békességben Gazdag Új Esztendőt kívánok Mindenkinek :wink:

Mi itthon szilvesztereztünk hármasban, Máté Anyuéknál maradt, ma jön haza. A héten nem is viszem oviba, hadd élvezze még az itthonlétet és a havat :lol:

Barnus viszont még mindig köhög, Takács drnőnél voltunk szombaton, ő írt fel hörgőtágító kúpot neki, hát ne tudjátok meg milyen szörnyű három napunk volt, Barni szinte egész nap (éjszaka sem) nem aludt semmit. Mondta a doki, hogy ne lepődjünk meg, ha a gyerek jókedvűen fel lesz pörögve... persze, csak azt nem mondta, hogy mivel egész nap pörög, olyan szinten fárad el, hogy órákig csak sír :evil: Annyira sajnáltam szegényt, de tegnap eldöntöttem, hogy nem adok több kúpot, főleg, hogy semmi eredményt nem is hozott.
Így maradnak a házi gyógymódok és csüt-ön megmutatom a mi dokinknak, kiváncsi vagyok ő mit mond majd.

A Karácsony nagyon jól telt, a gyerekek rengeteg dolgot kaptak, Máté nagyon örült mindennek és mindenkinek :)
Anyuéknál is klassz volt, de ez nem újdonság :wink:

Egy rossz dolog történt, hogy 24.-én Anyósomékhoz menet elénkfordult egy autó és telibekaptuk, ki kell cserélni az egész kocsink elejét :evil:
De legalább nekünk nem lett semmi bajunk és tudtunk hazsnálni a kocsit is, igaz nem mertünk 50-nél többel menni, nehogy felcsapódjon a motorháztető :roll:

Anikó!
Jobbulást a gyerkőcöknek!

Barbi!
Majd 1-2 év múlva fogja csak igazán elvarázsolni a fa a kiscsajt, Máté idén élvezte a legjobban a Karácsonyt, pedig már 3,5 éves :)

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

utólag is nagyon boldog karácsonyt és boldog új évet kívánok nektek.Kicsit lemaradtam itt az év vége felé.
Nekünk ez az utolsó hét hihetetlen zsúfolt volt. Most megint éreztem,milyen az,ha nincs ovi-bölcsi. Szegény anyum vigyázott csomót a fiúkra,mert én minden másnap dolgoztam. Persze ez a hó is megtette a hatását,mert Márknak már 2 hete folyik az orra,de nagyon. Vikti,miután az antibiotikumtól lement a nyakán a dagadás, jó náthás lett és az egész ráment a fülére. Így most arra kaptunk megint antibiotikumot. :x Sajna nagyon nincs mást bevenni,mert azt mondta a fülészeten a csajszi,hogy vegyük nagyon komolyan,mert ha nem javul,akkor mehetünk fület szúratni. Ezt meg végképp nem akarom.Most nyakra főre itatom vele a rostos léket,actimelt,joghurtokat és a normafloret,állítólag ilyeneket kell az antib. mellett enni.Szóval jól vagyunk.

A hiltonban kedden még 600 vendég volt,holnap már csak 60 lesz. legalább lógathatom egész nap majd a lábam. :D

Szilveszter nekünk is itthon telt,egy kolléganőm jött át a barátjával.Márk 1ig bírta.édes volt,csak éjfél után után vesztünk össze,hogy ő miért nem petárdázhat,meg dobálhat rakétákat az erkélyről!!!! :twisted: levágnám a kezét annak aki engedélyezte a szilveszteri tüzijátékot,meg rakétát,meg petárdát. Az ő gyerekét biztos nem keltette fel ez éjszaka.

Megpróbálok dobni képet,aztán megyek,mert amig alszik Vik kéne valamit dolgoznom is itthon.
Puszi mindenkinek
Annamari

Ja! Sus: te biztos tudod mikor van síszünet,vagy valami amikor nem kell dolgoznod.Írd már meg,meg szeretném,ha akkor tartanék talit én,hogy te is el tudj jönni. Meg végre már Dóri is!!!
kismuki
 
 


Sziasztok!

Mi is itthon voltunk szilveszterkor, drága férjem már fél 10-kor bealudt :lol: Kiscsaj meg minden nagyobb durranásra felriadt, nem bírt rendesen aludni, úgyhogy én meg úgy döntöttem fent maradok éjfélig, akkor megy legjobban a durrogtatás. Aztán ebből 3/4 1-lett, addig igen aktívan ünnepeltek itt a környéken. A kicsinek simogattam a fejét, így egész jól átvészelte, aztán meg engem se kellett altatni. Pontban éjfélkor meg szoptattam, éhes az én haspókom. :D Így mentünk át 2008-ba :D

Holnap viszem dokihoz, csak vizitre, hála égnek nem beteg. Lassan el kell kezdenem valami más kajcsit is adni neki a tejen kívül.
Ti mit adtatok elsőként a babáknak? Zöldséget vagy gyümölcsöt? Meg úgy olvastam utána, hogy dél körül érdemes kóstoltatni az új hamit, nehogy éjjel jöjjön ki rajta valami nem várt reakció.
Írjatok, ti hogy csináltátok, mivel próbálkoztatok?

A betegeknek jobbulást, tűnjenek el végre azok a fránya bacik! :x

Pusz: Barbi

Kép
barbara_75
 
 


Sziasztok!

Én is elúsztam az év végén, úgyhogy most kívánok mindenkinek minden szépet és jót az új évre!

Nekünk is jól telt a Karácsony, nálunk is most élvezte legjobban Bencus az egészet. Olyan áhítattal nézte a karácsonyfát, hogy elérzékenyültem... (bár ez mostanában gyakran előfordul, gondolom a T. hormon hatására:-))
Szilveszterkor a kis barátjáék voltak nálunk és a törpéket fél 11-kor alig sikerült ágyba dugni, annyira örültek egymásnak. Na meg persze a szánkózás volt a csúcs. Elsején reggel kimentünk a Városligetbe, a Királydombra, akkor még szinte senki sem volt ott. Bence nagyokat kacagott, úgy jött le a dombról egyedül a szánkóval - ez volt az első igazi szánkózós élménye. Ezt mesélte napokig.

Én 2-án ágynak estem, először csak megfázásként indult, majd éjjelre a fülem is bemondta az unalmast, úgyhogy a 3-a reggelt a fülészeten töltöttem - nagy élmény volt. Nekem előtte még sosem fájt a fülem, de csajok ez valami rémálom. Azt mondtam, hogy inkább szülök még 3 gyereket, mert az sem fájt ennyire. Felkelni nem bírtam napokig.

Ma voltam UH-n, minden oké, 1138 grammos a kiscsaj. Már a finishbe értünk, hiszen nem egész 3 hónap van a szülésig (ápr. 3.). Most kicsit bepánikoltam, hogy mennyi mindent kell még megcsinálnom.

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Helló mindenkinek!

Remélem, mindenki jobban van már!

Mi hálistennek egyáltalán nem voltunk betegek, Máté még a bárányhimlőt sem kapta el, pedig amúgy mindenkin kijött egy kicsit legalább az ovis csoportból, akkor is, ha be volt oltva.

A karácsonyunk szuperjól telt, mindkét nagyszülőnél klassz és vidám, gyerekzsivajos volt minden, Máté is nagyon örült az ajándékoknak és favorizálta a karácsonyfát, még énekelgetett is neki :lol: . A szilveszter csendesebb volt, anyuék tesóméknál vigyáztak a gyerekekre, mi Zolival csak moziztunk estefelé meg aztán otthon kókadoztunk a fantasztikus tv műsor előtt, hamar le is feküdtünk. De jó volt kettesben. :) Máté amúgy is egyre cirkuszolósabb esténként megint, alig lehet letenni aludni. És képes apró hülyeségekért órákig sírni meg nyüszíteni és nem akarja megérteni, hogy vmit nem lehet, stb. Azt hittem már pedig, hogy javult a helyzet... :shock: Pedig amúgy meg egyre nagyfiúsabb, okosabb, olyan eszmefuttatásai vannak, hogy behalunk tőle.

Gabi: ne izgulj, van azért még időd mindenre sztem! :wink: Sajnálom a fülészetet, az tényleg ramaty lehetett...

Barbi: először gyümölccsel próbálkozz, alma, banán, barack jöhet először, ne keverd a kajákat, egyesével szoktasd hozzá mindig, aztán ha nincs baj semmitől, egy idő után tudod mixelni és folyamatosan újakat kóstoltatni. Zöldségből a répa, krumpli jöhet először, a hüvelyesek, puffasztók csak később.

Annamari: remélem, nem lett fülszúrásotok!
Nálunk most nincs túl sok munka a szállodában, de nem baj, jó ilyen lazán kezdeni az évet. :wink:
Akkor nálatok lesz a köv. tali?

Judit: sajnálom az autót, a betegeskedést, mi van azóta Barnussal? Szerdahelyi hogy szuperált? Azért jó lenne vmikor majd összefutni, ha ráértek. :)

Pussz mindenkinek,Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Szerencsére Vik füle rendben van,hatott az antibiotikum. Már csak holnap reggelre van egy adag és kész. nem kell szúrni :)

persze,hogy nálunk lesza következő tali,csak dátumjavaslatokat kérek.23-27-ig elutazunk,keddenként angolon vagyok,többi nap jó.

Barbi: én krumpli,almával kezdtem 3 hósan egy-egy kanállal,de Márk annyira utálta a tápszert,hogy 4 hósan fél üveggel bevágott ebédre egy ilyen keveréket. Aztán a délutáni szopikat/tápszert váltottuk ki a gyümivel. Mire fél éves lett ebédre már csak főzit kapott.Répa,krumpli,alma,saláta, cékla(ezt imádta)és husi hegyek-főként csirkemell- néha máj és hal.

na mennem kell kell alatatni,puszi nektek,majd folytatom egyszer

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Kedves Mindenki! Sziasztok!

Úgy látom, itt már mindenki rutinos felhasználó, Én viszont most vagyok itt először!

Azért csatlakoztam, mert sajnos nem ismerek senkit az Uzsoki kórházban, és szükségem lenne egy nőgyógyászra.

Ha ismertek Valakit, aki szereintetek nagyon jó doki, kérlek osszátok meg Velem a tapasztalataitokat.

Köszönöm a segítségeteket!

Sziasztok!
dorko
 
 


Sziasztok!

Van közöttetek olyan, akinek Hábermayer László volt a dokija és császármetszés után szülhetett hüvelyi úton?
Köszi!

Timi
Kép Kép
timocska
 
 


Sziasztok!

Most ott tartok, hogy nem hallok semmit a jobb fülemre. Hétfő délután talált a fülész a hallójáraton egy hólyagot azt kiszúrta és leszívta :( , majd szörnyülködött hogy milyen csúnya és ma kell visszamennem - már előre félek. Elvileg a kiszúrás azért történt, hogy jobban halljak - ez nem jött össze. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz a következő variáció. Csak reménykedni tudok, hogy a dokinő érti a dolgát és nem barmolja szét a fülem. Mindenesetre nagyon rossz úgy közlekedni a világban, hogy a fél füleddel nem hallasz, még az egyensúlyérzékelésem is katasztrófa azóta.

Na, de a lényeg, hogy mindenkinek a gyerkőce meggyógyult.

Annamari: tali nekünk is jó hétfő - kedd kivételével bármelyik nap.

Krisz: nálunk is megint elkezdődött egy újabb hiszti korszak, szintén mindenért nyávog és képtelen felfogni, hogy "majd utána" azaz pl. hogy csak ha felöltözött, utána játszhat, olvashat stb. És ezen képes nyávogni órákig. Öltözés - vetkőzés kész tortúra.
Ja, és a sláger: "Márpedig ÉN azt csinálok amit ÉN akarok!!!" Ez a válasz mindenre. Olyan mint egy agresszív kismalac :lol:

Dorko: szerintem itt mindenki nagyon tudja ajánlani neked a saját orvosát.

Én csak az enyémről tudok nyilatkozni: Dr. Hábermayer László, maximálisan meg vagyok vele elégedve, nagyon alapos, precíz, reggel korán már bent van a kórházba, szülés után is minden nap bejött hozzám, hogy tájékozódjon mi van velem és a babával. Írjál a galmadi@citromail.hu címre ha egyéb kérdésed van vele kapcsolatban!

Timi: nekem normál szülésem volt, úgyhogy a császár utáni dologról nem tudok nyilatkozni.

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Örülök, hogy Vik jobban van :)

Barni is kapott gyógyszert a mi dokinktól és láss csodát 3 nap után kutya baja nem volt, míg T. doktornő azt mondta, hogy nincs mire gyógyszert adni :evil: Hát most örülök, hogy nem cseréltem le a mi dokinkat rá :roll:

Gabi!
Hihetetlen, hogy már a 28. hétnél jársz, még nemrég írtad, hogy babát vársz :lol: Persze Barni is elmúlt már 5 hónapos, mindjárt kezdhetjük a hozzátáplálást, de nem vágyom rá, olyan kényelmes a szoptatás :wink:

Jobbulást a fülednek!

Krisz!
Tartson is ki ez az egészséges időszakotok nagyon sokáig!

Máté is elkezdett múlt héten köhögni, folyt az orra, aztán telenyomtam homeos cuccokkal és C-vitaminnal, így már kutya baja :)

A jövő hét nem jó nekünk, de utána szívesen látunk Titeket :)

Jó dolog a hiszti, és Gabi milyen klassz lesz majd, ha meglesz a Hugi :wink:

Én nem mondok semmit, mert ahogy leírom, másnaptól megváltoznak a dolgok :lol:

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Látom sokat írtatok mióta nem jártam itt :)

Nekünk is elég jó volt a Karácsony, rengeteget utaztunk.

Levi is megint nagyon hisztis, semmit nem csinál úgy ahogy kérjük, ellenben amit nem kérünk azt csak azért is csinálja. Mindenre a következő a válasza: "Nem szeretném". vagy "Azt csinálom, amit én csinálok" (Gabi :) )

Egyébként biztos most rossz anyának tartotok, de ma voltam kint velük kb. 2 hét után először :( Nem merttem ebben a csúszós vacak időben elindulni. Persze kimenni sem egyszerű, Levi nem akar, hiszti, ordítás, ajtócsapkodás után kijelenti, hogy menjünk, akkor jönne az átöltözés, amire megint kezdi előről. Akkor mondtam neki, jó akkor ő marad, mi megyünk Szabival, na erre nagy nehezen jött és elkezdett öltözni :)

Mennem kell Szabi felébredt :)

Puszi
Timi

BUÉK!!!!

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!


Egy baba és gyermekruha boltra szeretném felhívni a figyelmeteket!!
A XV. kerületben Rákos út 7.szám mellett, NAGYON KEDVEZŐ ÁRAKKAL
mindenkit szeretettel vár a PEPIKE BABA BOLT!

ÚJ ÉS HASZNÁLT BABA ÉS GYERMEKRUHÁZAT, babakellékek, pelusok, babakocsik, kiegészítők nagy választéka, és ténylegesen alacsony árak!!!!!
PÉLDA ÁRAINKBÓL:
badyk 690-től 990ig,
Rugik990.-től 2490-ig
pólók, hosszú ujjú felsők 990.-, (disney mintás: Dóra, Barbie,
Ovisnacik:990.-, Fiú hosszú ujjú felsők:990.-
tréning nacik 990.-, tréning ruhák:1990.-, pulcsik1490.-,
farmer nacik:1490.-,
Nagyon szép minőségű használt ruhák is vannak!!!!

Nyitva tartás:
H-SZ: 10-17ig
K-CS: 10-18ig
P :10-16ig
Szombat: 10-13ig
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Sziasztok :!:

Én új vagyok itt :oops: és a segítségeteket szeretném kérni!
Érdeklődök mindegyik kórház szüészet-nőgyógyászatáról, és az elmúlt héten pont az Uzsokit dícsérték nekem.
Kíváncsi lennék milyen? Egy dokit is ajánlottak Fábián doktor személyében. Ismeri valaki?
Előre is köszönöm a segítséget!

andy :lol:
andy79
 
 


Csajok, mi ez a kihaltság? :cry:

Timi!
Mi minden nap megyünk az ovi miatt, sőt még ovi után kint szoktunk maradni 1-2 órát, nekem is jót tesz, ha kiszellőzik a fejem :lol:

Mi jól vagyunk, illetve Máténak volt láza vasárnap, de azóta se, csütörtötkől mehet oviba.

Tegnap és ma Csaba is itthon van, így nagyon klassz, Máté is élvezi, jól is viselkedik (na most szóltam el).

Viszont lassan ébredhetne már :)

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Velünk nincs semmi különös, éljük hisztis és kevésbé hiszits napjainkat. :wink: Látom, akkor nem csak nálunk sláger újra a "nyávogás. Ez ad némi erőt. :wink:

Ma kaptam egy kitöltendő értékelő kérdőívet az oviban, persze sok mindenre, amit kritizálni lehetne, nem térnek ki, túl általános a nagy része vagy nagyobbakra vonatkozik, és semmi kommentnek nincs helye, pl. hogy akkor legalább beleírhatnánk h nem vagyunk elégedettek a kintlét mennyiségével, stb. :roll:

Timi: sztem senki sem tart téged rossz anyának :wink: , mi se sokat voltunk kint a ramaty időben.

Gabi, remélem most már tényleg jobban vagy! Az agresszív kismalac nagyon vicces és találó! :lol: Mátéra is illik... Mi újság az ovitokban?

Pussz mindenkinek, Krisz

Judit, köszi, hálistennek a betegség még mindig elkerül. Máténak jobbulást és élvezzétek a családi együttlétet! :) Ami a látogatásunkat illeti, jövő héten én hétfőtől szerdáig egész nap bent vagyok sajna, koll.nőm szabin lesz, úgyhogy legfeljebb a csüt. jó, ha nektek az megfelel. Pénteken vszleg Szegedre megyünk majd.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Engem is mindig megnyugtat a tudat, hogy nem csak az én fiam nyávog állandóan. :oops:

Az ovis helyzet kezd normalizálódni, lehet, hogy óvónéni rájött, hogy neki is egyszerűbb, ha jóban van a szülőkkel. Mostmár beszélget is velünk...

Jövő héten farsang lesz nálunk, úgyhogy hétvégén elmegyek a Mini-Manóba, mert oda most érkeztek aranyos jelmezek, amiket ki lehet kölcsönözni (kb. 750 Ft/nap).

Lányok! Nálatok hogy alakul a farsang?

Ja, és a lényeg: tegnap voltam dokinál és ő javasolta, hogy Elek Verát válasszam szülésznőnek, mert ő nagyon jó és ráadásul jól is tudnak együtt dolgozni.

Tud valaki valamit róla?

Pussz: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Már megint én!

Előre is bocsi, de sürgős a dolog, így megpróbálom mindenhová feltenni.
Van egy heverőnk (90x200), ami a leendő babaszobában "lakik". Most azonban, hogy beférjenek a baba dolgai, gyorsan ki kéne költöznie onnan. Ha tudtok valakit akinek szüksége lenne rá légyszi szóljatok (5.000 Ft-ért viheti bárki) (Tel: 20-9838-979)

Köszi: Gabi

[img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.4252.jpg[/img] Heverő

Kép
Kép
almadi
 
 


Újra megpróbálom feltenni a képet.

Kép Heverő

Kép
Kép
almadi
 
 


Szia Almadi,

En ismerem Verat, bar nem vele szultem es sztem egy irto tunderi no. Mindig nagyon kedves es figyelmes volt es nem csak a napi rutint csinalta, hanem meg-meg allt es beszelgetett is velunk par percet, ami nekem nagyon jol esett.
Szakmailag nem tudok nyilatkozni rola (de ezt megtette a dokid mar) viszont emberileg sztem jo valasztas.
udv.
Angelke
angelke
 
 


Sziasztok!

Ahogy látom, elég összeszokott kis csapat jött itt már össze, de azért remélem, tudtok egy kis segítséget adni...

Dr. Jex Annáról érdeklődnék. Milyen, van-e magánrendelője, vagy a kórházba kell járni hozzá?Egyéb hasznos infokat is szívesen foganék az e-mailemre ... :

kgaba@freemail.hu

Az Uzsokiról se tudok sajnos túl sokat. A fórumok alapján próbálom a lehető legjobbat kiválasztani. Olvasgattam, hogy alapvetően elégedett vele mindenki. Tisztaság? Orvosok? Ott dolgozók? Árak?

Bár még csak a próbálkozás időszakában vagyunk, de szeretnék már most minél több infot összeszedni.

Előre is köszi szépen!!!

Gab
kgaba
 
 


Sziasztok!

Krisz!
A csüt. nem tudom jó lesz-e, vagy akkor vagy szerdán megyünk az egyik ismerősömhöz, még nem jelzett melyik nap lesz neki jó. De a köv. hét biztos jó. Majd írok azért, hátha jó a csüt is :)

Na, nesze semmi fogd meg jól, kb. ennyi értelme volt, akkor a kérdőívnek :roll:

Nálunk ma van a névadó buli, kicsit szomorú vagyok, mert ma szólt az óvónő, hogy szmk-s anyukák mehettek volna :cry:

Gabi!
Ez a Vera a magas, szőke VEra?

Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok,

Judit, köszi, ari vagy, de most úgy néz ki, a csüt.sem lesz jó nekünk sem. :( Majd szólj, ha utána héten esetleg összejön, a szerda nem jó nekem a kései munkabefejezés miatt, amúgy egyelőre nincs még progi. De nehezen szervezünk össze nem? :lol:
Kérdőív: én gonoszul beírtam kézzel az utolsó üres sorba, hogy udvarra menetel elégtelen. :lol: Na nehogy már, tudod....
Milyen névadó buli? Te szmk-s vagy? Ejha.. :)

Gabi, mi a farsangról még mindig nem tudunk semmit, állítólag csak jövő héten ülnek le megbeszélni, mikor legyen. Kíváncsi leszek, Máté hajlandó lesz -e végül beöltözni vminek, meg h mi jót tudunk kitalálni. Állítólag tegnap megbeszélte a kis ovis barátjával, hogy macik lesznek mindketten. :lol:

Gab: én nemrégiben, amikor bent feküdtem a kh-ban, csupa jót hallottam Jex Annáról, hogy nagyon odafigyel az emberre és jó szakember, láthatóan törődött a betegeivel. Az Uzsokival kapcs. mi talán elfogultak vagyunk, de jó kis családias kórház, sok jó orvossal, felújított, rendezett szülészettel. Sok sikert a próbálkozáshoz és a kereséshez.

Jó hétvégét mindnekinek, mi utazunk ma du. haza anyukámékhoz a 7végére. Pussz,Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól sikerült a névadó buli az ovinkban,ezentúl nem Kántorné sétány,hanem Tündérkert oviba járnak a fiúk. Én ugyan nem vendégként voltam,hanem dolgozni( ugyanis a vendégeknek volt külön kis svédasztal,italok,torta az egyik csopiban) és természetesen engem és az öcsémet anyu befogott,hogy minden rendben legyen.

Judit: én sem tudtam,hogy SZMK szülők is mehetnek...igaz én nem vagyok az,de a mi csopinkból mindkét anyuka ott volt.A gyerekek műsort csináltak a vendégeknek,aztán együtt mindenki a folyosón ebédelt,édesek voltak,aztán mikor a torták jöttek tüzijátékkal,mindenki sikítozott,nagyon élvezték. Állítólag a zugló tv majd leadja a műsort és minden óvónéni agyba-főbe fotózott,gondolom,majd el lehet kérni a képeket,vagy felteszik valahová.

Nálunk a farsang már ki van írva,hogy 7-én lesz délelőtt. Márk toy storys űrhajós lesz. :D Viktiéknél majd 15-én ,de kétlem,hogy ő bármilyen jelmezt elviselne magán. 8-án pedig szülő-nevelő farsang lesz az oviban,este buli,büfévacsival,stb...persze sztem kicsit drága a jegy,de egy évben egyszer belefér,főleg hogy tudjuk,hogy ezt mind a gyerekek kapják meg.

Gabi: a Verát én is csak dícsérni tudom,mindenkivel tök kedves,a másik lány a Réka,ő is irtó aranyos és mindenben segít.Én először a Magdinál szültem,extra profi volt.Szóval lehet választani,,,,,,,ha megengedik.

Sajna én Jex doktornőről még nem is hallottam,bár már egy éve nem jártam a kórház felé.

Megyek kidőlök,mert holnap megyek dolgozni 1 hét betegszabi után.Szép hétvégét mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Krisz, Annamari, nagyon köszönöm a válaszokat!

Nektek minden jót!

Gab
kgaba
 
 


Sziasztok!

Jó kis hétvégénk volt, mert pénteken, amikor mentem Bencéért az oviba, a kedves kis fiatal óvónéni azzal fogadott, hogy hát nem tudja mi volt Bencussal, de alvás időbe teljesen kezelhetetlenné vált. Nem aludt, csúnyán beszélt az óvónénivel (konkrétan lehülyézte :twisted: ), szóval szegény pályakezdő óvónéni teljesen maga alatt volt, hogy hát Bence a legkisebb a csoportból és el sem tudta képzelni, hogy ilyen is tud lenni. Én meg legszívesebben elsüllyedtem volna, de nem volt hova. Most mondjátok meg, mi a túrót csináljak vele? Az tuti, hogy otthon ilyet nem hallhatott. :( A férjem meg is kérdezte, hogy Te, biztosan a Bencéről beszélt? Úgyhogy a hétvége azzal telt, hogy próbáltuk elmagyarázni neki, hogy ez nagyon rossz dolog. Valami megragadhatott benne, mert reggel mondta, hogy szed virágot Maricza néninek és majd bocsánatot kér tőle.

Szülésznő:
Bencét Kassai Magdival szültem és szerintem is szuper volt, most is őt szerettem volna, csak amikor a doki kérdezte a nevét, összekevertem és Verát mondtam neki. Errel lett tök lelkes, hogy ő imád a Verával szülni... Úgyhogy most nem tudom, hogy kit válasszak. Persze lehet, hogy ez rögtön megoldódik, mert az sem biztos, hogy vállalnak ilyet.

Kismuki: mennyivel szebb név egy ovinak, hogy Tündérkert. Én azt furcsállom, hogy nálunk a kiscsoport "egyes csoport" néven fut. Ez nekem annyira személytelen.

Szép napot Mindenkinek!

Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Én már szültem az Uzsokiban Habermayer dokinál 2004-ben és most júliusban aktuális a következő szülés. Az lenne a kérdésem, hogy szült-e valaki közületek EDA-val az Uzsokiban? Ha igen, mi a tapasztalat? Annyit tudok, hogy 20 000 Ft, de mást nem nagyon (legalábbis az Uzsokis gyakorlatról).

Gabi: látom, te is szülésznő választáson gondolkodsz. Mit mondott Hábi, ez már lehetséges? A múltkori szülésemnél még nem lehetett választani. Egyébként egy szobában voltunk 2004-ben, az én fiam Ádám. Gratulálok a kislányhoz, nekünk megint fiút hoz a gólya.

Köszi mindenkinek a választ előre is!
Kriszti
rkitti
 
 


Sziasztok lányok!

Kérlek ha tudtok segítsetek.
Jelenleg Dr. Szinyai Attila az orvosom úgy tudom az Uzsokiban is rendel és érdekelne azoknak a véleménye akik szintén hozzá járnak, esetleg nála szültek.
Nagyon köszönöm

Réka
remo
 
 


Sziasztok!

Annamarival összefutottam tegnap :wink: :lol:

Farsang: Máté vámpír akar lenni :lol: Ma már megvettem az arcfestéket :wink:

Krisz!
Nekünk jó a hétfő és ha gondoljátok Csajok másokat is nagyon szívesen látunk, az ööööö... 28.-a talán.

Gabi!
Más okosat én sem tudok írni, mint hogy elmondani neki, hogy ezt nem szabad. Vajon mi válthatta ki nála? Mert Máté is mondta ránk ha dühös volt (mostanában nem), de az óvónéniknek nem merne csúnyát mondani.

Megyek vasalni, kihazsnálom míg Barni alszik, mostanában úgy se volt nagyon időm, mert nyűgös volt.

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Kriszti: gratulálok! Küldhetnél egy képet magatokról! (galmadi@citromail.hu) Kár, hogy most nem együtt fogunk szülni :-))
Hábi azt mondta, hogy elintézhető. Meg kell keresni a szimpatikus szülésznőt, hogy vállalja-e, a többit ő elmondja, hogyan kell intézni.

Csajok! Baromi sokat keményedik a pocakom. Nem emlékszem, hogy az elsővel is ez lett volna... Meg mostmár nagyon pánikolok, hogy még mindig nincs meg minden. Pedig elvileg még van jó két hónapom.

Mi 28-án nem tudunk menni, sajna. De majd legközelebb.

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok,

Csak egy gyors bekukk, a héten vhogy nagyon sok a munka. :?

Gabi: vigyázz magadra, pihenj többet! Egyébként nekem annak idején rengetet keményedett a hasam már egész a középidőtől, de ez ugye nem feltétlen nagyon jó. Bírjátok ki még azt a két hónapot! :wink:
Ami Bencét illeti, tényleg hihetetlen róla, hogy ilyet mondott, elhiszem, h kétségbe estél. Nem tudtad vele azóta esetleg megbeszélni, h mi ütött belé? Hát tényleg kiszámíthatalanok ezek a gyerekek a dackorszakban... mikor lesz vége??? :roll:
Az ovis csoport nálunk is 7-esnek volt titulálva, aztán átnevezték Süninek, ez mindjárt kedvesebb.

Mi ma este étterembe megyünk egy kollégámékkal, Mátét is visszük, kíváncsi leszek túléljük -e égés nélkül... :lol:

Judit: nekünk jó a hétfő, ha még áll. Mikorra menjünk v hogy legyen?
Hogy jött Máténál a vámpír? :lol:
Nálunk is 7én lesz farsang. Ti vesztek v kölcsönöztök jelmezt v varrtok, ügyeskedtek? Én olyan tanácstalan vagyok...

Jó hétvégét mindenkinek, mi most Szegeden töltjük majd. Holnap szabin leszek már végre. Puszi, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Hogy sikerült a vacsi?

Én mostanában nagoyn meg vagyok elégedve Mátéval, olyan édesen viselkedik, semmi hiszti, szót fogad, mintha visszatért volna az egy évvel ezelőtti énje, remélem tartós lesz :lol:
Bár ebben tuti közrejátszik az is, hogy sokkal türelmesebbek vagyunk vele, Cs-t ki sem tudja mostanában hozni a sodrából és szinte minden percét vele tölti :wink:

Én 4-kor megyek Mátéért, ti mikor tudtok jönni?

Kellemes hétvgét nektek! Mi itthon leszünk még, remlem jövő héten kész lesz már a kocsi :)

Kép

Kép
csaju
 
 


Ja és ma olvastam, hogy a szülőknek is be kell öltözni, Annamari ez igaz? :shock:

Kép

Kép
csaju
 
 


Hali, és üdv Szegedről!

A vacsi jól sikerült, kisfiam jól evett, igaz az elején egy hangos böfivel indított, ami kicsúszott :lol: , meg a végefelé már kicsit nyűglődött, lassú volt a kiszolgálás, de azért nem panaszkodom.

Judit, irigyellek, h ilyen jó kisfiú Máté. Én néha azt gondolom h nem vagyok elég jó és türelmes anya, nem neveltük meg rendesen Mátét, olyan furcsa dolgai vannak és nehezen kezelhető... :cry: Legtöbbször lehetetlen vele megbeszélni vmi problémás helyzetet, a viselkedését, stb., remélem, ez csak múló rossz és a dackorszakhoz köthető...

Hétfőn én 4-negyed 5 felé érek haza, utna ráérünk. Kint találkozzunk vhol vagy felcsöngessünk v felhívlak előtte, ahogy neked jó.

Puszi és jó 7végét.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Krisz!
Hidd el, én is nagyon sokszor érzem ezt, és biztos vannak sokkal türelmesebb és jobb szülők, de a legtöbbünk ilyen, és mi is ilyen neveléssel nőttünk fel. Szerintem a Máték is kinövik majd ezt :wink:

És egyébként is azt mondják, a fiúk ilyenkor teszik próbára a szülők türelmét, a lányok pedig majd tizenévesen :lol:

Ha az jó nektek inkább csörgess meg légyszi, mert ha nem fog esni, mi biztos még az ovi előtt leszünk :wink:

Puszi és jó pihit!

Kép

Kép
csaju
 
 


Az lemaradt, hogy látod milyen ügyes volt Máté a vacsin is :wink:

Voltunk ma csavizni Mátéval délelőtt és végig olyan szépen viselkedett, az üzletekben is türelmes volt (max. végignyalta az üzlet járólapjait), más kisgyerek viszont toporzékolva üvöltött. gondoltam is rá, hogy az enyém ebbe jobb, azok a gyerekek pedig biztos másban :lol:

Kép

Kép
csaju
 
 


Szia Judit, köszi a biztatást :wink: . igazad lehet.
Akkor hétfőn megcsörgetlek majd. Addig is jók legyetek.
Puszi.

Többiek, mi van veletek? Annyira eltűnt mindenki! Timi, Sus, Barbi, Dóri, Anikó stb.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni:
Tudnátok szülészorvost ajánlani az Uzsokiban ? Magánrendelése is érdekel (telefonszámmal).
Tapasztalatok is érdekelnének a szülészetéről (szülőszoba, szobák, tisztaság, nővérek, stb...).

Szült esetleg valaki ikreket itt ???

Köszönöm,
Judit
angel068
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk... most jöttünk meg a pihizésből. be kell vallanom egyre jobb ahogy a fiúk nőnek.Márkkal kétszer voltunk étteremben,tökéletesen viselkedett.Ezalatt Vikti anyuékkal volt a másik étteremben ,semmi gond nem volt vele. Bezzeg amikor mindketten együtt ettek,na az kriminális volt.De túléltük. Majd írok még,szerencsére mindketten tök egészségesek.
Dobok egy képet a szerelmeimről:
nem enged,na majd később megpróbálom

Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képeket a kis méhecskémről...

Kép Farsang1

Kép Farsang2

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Krisz: Mintha Leviről írnál. :) Ő is tündéri, de ha néha rájön az ötperc, akkor kezelhetetlen. Pl. ma reggel ledobált mindenfélét a teraszról, amíg én öltöztettem Szabit. Hiába kértem, hogy ne menjen ki, mert nincs rajta cipő, hideg van kint stb. mintha meg sem hallotta volna. Aztán begurultam kapott egyet a fenekére (tudom ezt nem lett volna szabad :( ), de utána gyönyörűen eljátszott egyedül, ha kértem valamit egyből hozta, a játszóra indulásnál sem volt egy pillanat hiszti sem, egyből vetkőzött öltözött és mentünk, útközben is szépen jött, megállt, ha kértem, szóval csúcs jó gyerek azóta :) Különben hiába beszélek meg vele bármit is, nem fogja még, szerintem kicsi hozzá. Múltkor mondta a párom, hogy 3 éves kor alatt nincs a gyerekekben kialakulva a bűntudat, ezért nem is emlékszik rá, hogy 5 perccel ezelőtt miért lett leszidva.

Egyébként mi is jól vagyunk, remélem elkerül az influenza.

Tényleg olyan kihalt a fórum, mi van a többiekkel? Angel 068 levelét olvasva eszembe jutott Bannamari, mi lehet vele, tud róla valaki valamit?

Angel: Szerintem itt mindenki ajánlja a saját dokiját, mert mi meg vagyunk elégedve velük. Én dr. Járányi Beátánál szültem mindkét gyerekem és csak jókat tudok mondani. Ha érdekel és nem zavar, hogy nő, akkor olvass vissza sokat írtam már róla itt a fórumban az évek során. Ha ezután is maradt kérdésed írd meg! Problémamentes terhességet kívánok!

Na megyek varrok szabinak egy játéktartót és egy falvédőt az új szobába :)
Puszi
Timi
Timi

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 


Sziasztok!
Én is mindennap igyekszem benézni ide hozzátok.
Nálunk is elég hullámámzó a helyzet.
Krisz, én is azzal vigasztalom magam, hogy ha én nem is vagyok tuti anyuci, attól még Ti biztosan ügyesebbek vagytok. Kizárt, hogy itt mindenki rosszul csinál vmit.
Idegességből sajna én is egyre jobb vagyok, és ez biztos nem tesz jót a Dorka labilis természetének.
Olyan sokat veri a Rolit, csak hallom, ahogy mondja neki, hogy "ne úúúgy, ne csinááldd". És szinte biztos vagyok benne, hogy közben ököllel veri itt-ott és a Roli többnyire fel is visít. De Ő meg olyan kis béketűrő, ott nem hagyná soha, mindig körberajongja.
Mi is nagyon készülünk a farsangra, én hozzá nem tudok tenni semmi egyedit az biztos. Készen van tündérke "jelmez", valójában csak szárnyacska, és szoknya. Az oviban külön mondták, hogy a kicsiket nem köti le a jelmez és ne öltöztessük túl, mert utánna nem tud kényelmesen játszani.
Egyre nehezebb ez a terhesség.
Minden jót Nektek!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Mi lesz Csajok, kihalunk? :o

Annamari!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, merre is voltatok?

Gabi!
Nagyon klasszak a képek :wink:

Anikó!
Kitartás, nemsokára vége! Gondolj arra mennyivel rosszabb lenne,most a tavalyi 38 fokos hőségben :?

Szegény Kicsike, hogy ennyit kap... kiváncsi vagyok nálunk mi lesz a helyzet. Bár Máté nem verekedős, mostanra sikerült azt is megtanítanom vele, hogy védje meg magát és csapjon vissza, ha ő kap. Az egyik kiscsaj rendszeresen veri,szoktam látni, mikor együtt játszanak :roll:

Itt voltak Kriszék egy hete, nagyon klassz volt, a fiúk jól elvoltak, hol együtt játszottak, hol külön :)

Mi jól vagyunk, pénteken megint kimenőn voltam, Máté pedig telel Anyuéknak, majd az ovis fursangra jön vissza!

Puszi

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Én is akartam írni múlt héten, de aztán mindig elmaradt... :roll:

Judit: jó volt nálatok, Máté nagy hangon újságolta édesapjának, amikor hazaértünk, hogy naggyon jó volt a másik Máténál és hogy mennyi érdekes játéka van. :lol:

Sajna Máté lebetegedett múlt hét végére, és azóta nem javul, inkább még most mászik bele a lázba és a váladékba, attól félek, a farsangot is passzolnunk kell csütörtökön... :cry: Vszleg otthon kell majd maradnom vele szerdától, mert Zolinak muszáj Szegedre mennie, félévkezdés van. Holnap visszük vissza dokihoz, de hát a fentieket tekintve kizártnak tartom, hogy mehetne oviba a héten.

Judit, ha majd meggyógyultunk, akkor gyertek át ti is egyszer.

Anikó, én is kitartást kívánok, nem lehet könnyű két gyerek mellett a véghajrá.

Timi: hát nálunk a 3 és fél éves kor sem mutat bűntudat érzést... erre még várnom kell Máténál... :lol:

Mennem kell dógozni, pussz mindenkinek, remélem, nem vagytok betegek.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Kivagyok :( Szabi egész éjjel és nappal üvölt, sztem a foga. Levivel ezt meg sem éreztük. Mit csináljak vele? Hiába kenem a Salamon dokinéni féle mentolos olajjal, csak jobban üvölt tőle :(

Segítsetek!!!!!

Puszi
Timi

Betegeknek jobbulást!!!

KépKép
KépKép
sweetlady1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: