Új privát üzeneted érkezett!

Manó!
A tesóm abba a topocba levelezi, mert ő abba a kórházba fog szülni. És annak a kórháznak a szülészeti főorvosa veszi a fáratságot és válaszol a nők ügyes bajos kérdéseire! Úgy gondoltam szegény Zsu annyira el van anyátlanodva hátha időban jön oda valami szakszerű válasz erre az egész HCG történetre! Amúgy köszi, hogy rendesnek tituláltál, de igazából szerintem itt mindenki megtesz mindent! Csalódásként élem meg azt amikor nem sikerül valakinek és komolyan akkora boldogság tölt el amikor látom Woodi örömét! Napokig nem találom a helyem ha valakinek nem sikerül legyen az inszemes vagy lombikos! Most csütin is mikor Zsuval történt ez az egész jött haza a párom és kérdezte miért lógatom az orrom mondom neki, hogy ezért és ilyenkor mindig az van a fejembe egy embernek miért kell ennyi szenvedés után mégnagyobb fájdalmat elviselni, mivel érdemeltük ezt ki!

Nekem jövő hét péntken kell mennem vérvételre!

Reno!
Én nem tudom mások hogy vannak ezzel de én nem merek szexet bevállalni! Nekem amúgy is fáj még mindig a hasam pedig már ma egy hete voltam ET-n. A tünetekről van akinek semmi nincs, van akinek a hasa fáj, de jönnek a tapasztalt csajok akik már átestek ezen és elmondják. Nekem az első pár napban fájt a mellem de már alig! A fekvésről is csak azt tudom mondani, nekem az első 5-6 napban csak feküdni volt jó semmi mást álva és ülve azt hittem kiszakad az egész alhasam, de lehet, hogy ez egyedi. A beágyazódásról és a megtapadásról még pár héttel ezelőtt írtak itt a lányok azt, hogy az első nap a traszfert követő nap és onnan a 6. napon tapad meg és a 12. ágyazódik be. Remélem tudtam segíteni!

Milena!
Megmondom az őszintét néha be vagyok már to...va néha meg elfoglalom magam, hogy messze van az még! Én a helyedben vérvételre mennék mégiscsak az tűnik a legbiztosabbnak, hiszen ha azt látja Krizsa doki van baba csak kevés a HCG biztos ad injekciót vagy valami segítséget, de ne gondolj ilyenre nagyon szoritok érted és a te pozitív példádat követem pár nap múlva!

Petyaanya!
Nagyon sok boldog szülinapot!Kép
Engem is érdekelne mi történt a babáddal, valahogy én is lemaradtam erről! Pedig annyira gyönyörű!

Kriszta!
Pihenj nagyon nagyon sokat és vigyázz a két kis törpére akik már szépen haladnak felfelé a végleges helyükre ahol kilenc hónapig letelepednek! Ennek már sikerülnie kell!

Woodi!
Köszönjük szépen a fényképet a babóról! Hát ez valami szuper, komolyan még a szívem is összeszorult, mi lesz ha a sajátomat nézem így ez az érzés leírhatatlan az tuti! Vigyázz magatokra!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Potykamanó és Zsebi!
Én tegnap (1 nappal ET után), kifejezetten kértem a páromat, hogy "támadjon le", persze csak finoman. Ha most ezzel ártottam (persze sosme fog kiderülni), azt nagyon nem köszönöm meg a dokinak. Van egy ismerős házaspár nekik is elsőre sikerült: ikrek, egy fiú, egy lány, ahogy kell. Belőlük mindig sok erőt merítek. Meg persze belőletek! A kudarcot negyon nehéz megélni, kiváltképp olyan lelki állapotban, amilyenben mi kerülünk a kezelések és nem kezelések során. Éppen ezért minden elismerésem azoknak a lányoknak, akik mindig felállnak és mennek tovább előre a cél érdekében, mert ÚGYIS sikerülni fog. Azok a babák tudják, hogy mikor és hova kell megérkezniük, csak néha jól megváratnak minket. Továbbra is pozítívan gondolkodom, bár már megbántam a tegnapi szex akciót (igazából nem fájt semmim), azért innentől inkább vigyázok a virgonckodással. Én kaptam Aspirin-protectet, méhnyálka vastagítás céljából. Közületek szedi valaki? Ja, és 1,5 hónapja szedek méhpempő kapszulát, csak azt nem tudom, hog szedjem-e az Elevitet is? A hangyákat is beszedem, ha ezzel segíthetek a babáknak. Tudom, mindenki így van ezzel. Mennyire komoly ez a hajlongás téma? Én elég szaladgálós vagyok, már az is valami, hogy lassítok, de továbbra is lehjolok, ha valami a földön van. Hülyeség?
A többi lánynak is puszi
reno
reno
 
 


CsajokKép

Bocsi, hogy eltűntem, de Lilu beteg voltKép Iszonyúan fájt a torka. Kaptunk rá antibiotikumot, de én egy láztalan, amúgy élénk és a torokfájáson kívül tünetmentes gyereknek nem adok erős antibiotikumot. Csak, ha muszáj! Inkább homeopátia, méz, tea, stb + a szervezet csodálatos öngyógyító ereje. Ennek a hozzáállásomnak köszönhetően Lilu utoljára 2 éve volt beteg. A kis szervezete megszokta, hogy saját maga erejéből kell legyűrni a bacikat, és nem más mesterséges szereknek. Így csodálatos érzés volt 2 telet végigcsinálni úgy, hogy egyszer sem volt betegKépKépKép A legdurvább az volt, ha 3-4 napig folyt az orraKép
Szóval most jött ez a torokgyuszi. 3 napot adtam magamnak, meg a homeopátiának. Ha nem segít, beadom az antibiotikumotKép De úgy néz ki, nem kellKép Kopp,kopp,kopp!!! Ma már reggelizett, ebédelt is Lilu jóízűen, és nem sírt, hogy fáj a torkaKép Vagyis a szervezete legyőzte a bacikat és ettől megint erősödött az immunrendszere!

WoodiKép
Csodálatos érzés látni a magzatocskádKép Istenem, de boldog vagyok!!! Még a könnyem is kicsordult.
A babácskád méretét a CRL elnevezés jelzi. Ez a fejtetőtől a popsijáig mért távolság, tehát még hozzájön a lába, amit ilyenkor még nem mérnek, és ez a teljes hossza. Ezt mérik nagyon sokáig, és rajta kell legyen az UH képeden is!

ZsuKépKép
Most akkor örüljek vagy sírjak??? Annyira kevés a HCG-d, hogy hormonszurikkal sem lehet pótolni? (Mint nálam.)

MilenaKép ZsebiKép KrisztaKép
Ha már itt vagytok, maradjatok isKépKépKép

KarmenKép
Küldöm a képeket! Drága vagy! Köszi!!!

Dóri
kardalus
 
 

 
 

Dóri!
Remélem már csak pár nap és teljesen elmúlik ez a fránya baci a kislányodról!Tetszik, hogy megpróbálod először természtes dolgokkal gyógyítani és a doki néni mit szól hozzá? Mondjuk ha hatásos kit érdekel a baba az elős és az tuti nem jó ha teli vannak tömve már ilyen törpén gyógyszerrel! Várom nagyon a képet amit majd Karmen felrak!

Szeretnék itteni lakó lenni, de egyelőre ez még csak álom talán az álmom valóra válik ez pénteken ki fog derülni! Nagyon bízakodom! Kép

Lányok!
Kicsit előre ugorva az időben valamelyikütők nem fog esetleg a BM Kórházban szülni? A szülőszoba című műsort szoktátok nézni? Bocsi, hogy kérdezősködöm, de most valahogy uncsizok és hátha egy kicsit eldumálunk ezeken a dolgokon!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsu! Én is kaptam HCG szurit anno, de csak azután adják ha bizonyitott hogy a terhesség élö. Nálad ugy lenne értelme hogy ismételt vérvételkor megnézik hogy csökken-e vagy nö. Ha csökkent nem szoktak adni, ha nö, csak nem olyan mértékben akkor van értelme. Lemaradtam vagy csak 1x volt vérvétel? Mert én csak a 15 egysgre emlékszek.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Kép Dóri - ügyes vagy, hogy homeopátiával próbálkozol először. Én is híve vagyok ezeknek a dolgoknak. Ahogy Te is írtad bizony eléggé legyengítik az antibiotikumok a szervezetet és nem hagyják küzdeni, pedig sokkal hasznosabb ha egy kicsit erősítjük és megtanítjuk küzdeni a szervezetet még idejében, és nem gyengítjük.
Remélem már meg is gyógyult a Te Lilud!!!

Kép Reno - lényeg, hogy ne aggodalmaskodj. Ha már "hancúroztatok" azt meg ne bánd meg, főleg ha semmid sem fájt, mert van aki azt mondja lehet van aki azt mondja inkább ne, de szerintem ha az ET napját legalább végigpihented nem árthatott meg a dolog, szóval: egészségetekre Kép!
Egyébként, ki a dokid? A Bp-i Kaáliba jársz?

Kép Zsebi - Tök rendes az a doki, hogy itt segít, ha jól láttam elég huzamos ideje, de úgy tűnik hétvégén pihen!
Nyugika, nem sokáig kell várnod, hogy ebben a topikban lakhass! Kitartás! Nyugalom! Meg ilyenek, de tudod Te ezt! Jövő héten pénteken együtt örülök majd Veled én is!!! Én most nem nézem a szülőszobát, a korábbi sorozatot néztem. Nem fakadsz sírva egy-egy ilyen műsoron? Én mindig végigbőgtem. Most inkább tanulok. És majd bőgök szülés után ha megpillantom a picimet. De jó lenne már ott tartani. Te hamarabb fogsz odaérni mint én, de jóóóó Neked! Sok sok babanövesztő energiát küldök péntekig!

Pusszancs!

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok! Mivel nem vagyok olyan rutinos felhasználó, mint ti, nekem egy kicsit hosszabb időbe telt rájönnöm, hogy ide települt át a társaság. Igaz ide is benéztem, de csak ismeretlen neveket láttam:-(
Én is írtam az adminnak,persze nekem is ugyanazt válaszolta, majd hétfőn leghamarabb:-(
Visszaolvasás nélkül nagyon nehéz, hogy kivel mi van, így csak olvasgatok.
Woodi: olyan szép:-) nagyon vigyázz rá!!
Kriszta: Küldtem neked az inszem elött egy csomó energiát, remélem hatásos volt, és a tesztelésnél már nem lesz kérdés az eredmény:-)
Zsu: azóta csinéltél tesztet?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok

Fea
fea
 
 


Sziasztok!

Woodi!
Nem mondom hogy nem irigyellek, de szívből örülök is a te örömödnek! Tényleg csoda lehet egy ilyen UH. Gratulálok!

Dóri!
Küldöm a gyógyító puszikat Lilukának!cupp-cupp...

Engem tegnap meglepett a mikulás úgyhpgy nem kérdés tovább a dolog. Az elkövetkezendő három hónapban megpróbálunk felkészülni a következőre, lelkileg és testileg. Nekem Lapart javasolt a dokim, a férjem meg elkezdi szedni a MACA Vibe-t , hátha... . Járok majd talpmasszázsra és nem kizárt hogy beiratkozok egy agykontrollra. Eléggé zilált vagyok. A harmadik hónapban el lehet már kezdeni a fogi gátlót?

Milena!Zsebi!Kriszta!

Megy az izgulás értetek! pussancs a hasatokra!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu!
Örülök neki, hogy egy kicsit már összeszedted magad és tudsz előre nézni! Ne adjátok soha fel és próbáld meg a talpmasszást és az egykontrollt! Én azt mondom mindent be kell vetni amiben hiszünk!

Lányok!
Köszönöm, hogy szorítotok értem! Egyre jobban izgulok, úgyhogy rámfér!

Manó!
Hát elég rendes szerintem is az a doki, hogy lehet tőle kérdezni, de az az egy baj van, hogy néha eltűnik egy-két napra! Amúgy szerintem tök jó lenne, ha minden kórházból lenne egy doki aki válaszol a csajoknak, mert ott is nem csak ilyen terhességgel kapcsolatos dolgokról kérdezik, hanem a szülőszobáról a lehetőségekről és tök jó, hogy egy benfektes úgy leír mindent, hogy végülis nem tudja kik vagyunk!

A szülőszoba c. műsoron hát néha elsirom magam, de igazából szeretem nézni és nagyon remélem minél előbb én is eljutok oda! Én az a fajta lány vagyok akit nem fusztrálnak a terhesek és a babások! Bár lehet, hogy ha pénteken (fú bele se gondolok) negatív akkor egy kicsit "utálni" fogom őket!

Tényleg ha bementek vérvételre az intézetbe akkor ott kell megvárni az eredényt, vagy be kell telefonálni? Ha be kell telefonálni kinek a dokidnak, vagy a laborosnak?

Milena!
Hogy döntöttél teszt, vagy vérvétel? Minden reggel számolom a napokat, hogy neked hány van még és nekem! De olyan jó lesz a te zebrád engedm is lelkileg feltölt majd! Kép Mert ugye ez nem kétséges zebra lesz kedden vagy szerdán!!!!! Kép Bagoly mondja verébnek, de ne tessék izgulni!

Reno!
Azt mondom, hogy utólag ne agyalj mit nem kellett volna csinálnod! Szerintem ami ellen a szervezeted nem tiltakozik az belefért! Lehet, hogy ez a tuti recept minél többet mozogni!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép Zsu - jó, hogy itt vagy. Még csak most vettem észre, hogy lecserélted a képet a profilodban, aranyosak vagytok. Remélem nemsokára megint tudsz majd ilyen önfeledten mosolyogni, mint ezen a fotón.
Annyira együttérzek Veled, mondanám, hogy rugjunk be együtt, de nem akarlak éppen én a rosszra csábítani. Bár amikor nekem kiderült, hogy nem sikerült, felbontattam a párommal egy üveg vörösbort és benyomtam két pohárkával, olyan mosolygós lettem tőle mint egy vadalma. Tehát nem is biztos, hogy rossz az amire csábíatnálak ezzel. De tudom, hogy erős csajszi vagy és fel tudsz gyorsan épülni!!!
Mikor akarják megcsinálni a laparoszkópiát?

KépReno - elfelejtettem tegnap írni, hogy igen szedd az ELEVIT-et, nem is értem miért nem mondta ezt az orvosod? Nekem az injekciókkal együtt mondta a dokim, hogy kezdjem de én már
két héttel előtte elkezdtem szedni.
Szedtem az aspirin protectet is meg még sok mást is, de mire végigsorolta a drága dr Úr, hogy mit mire, el is felejtettem mire a végére ért, de szedtem őket ahogy mondta.

Kép Dóri - Hogy van Lilu? Meggyógyultatok?

Kép
potykamanó
 
 


SziasztokKép

ZsuKép
Tehát már biztosKép Sajnálom nagyon, és örülök, hogy ilyen klassz vagy, és tudod, merre a babád, és pont arra mész, ahol ő várKép
Az agykontroll szuper ötlet. Én is megyek majd tavasszal. De a módszert már jól ismerem, és csináltam is vele már sok mindent. Csodás történeteket is tudok, és ez számomra nagyon sokat jelent. (Egy babának sehogy sem sikerült leszületnie ide a szüleihez, és ők már nagyon el voltak keseredve. Az orvosok is lezártnak tekintették az ügyet. Nos, pedig nem volt az. A Domján - aki tartja az agykontrollt - a baba keresztapukájaKépKépKép Nem véletlenül. A szülők őt tekintik annak, aki hozzásegítette őket a boldogsághoz.)
Menj el mielőbb, és következőre most már várandós kismami leszel!
Köszi a puszit! Lilu meggyógyult!!!

ManóKép ZsebiKép
A homeopátia tényleg nagyon hatásos!!! Majd jövőre írok nektek szüléskönnyítő homeos szerekrőlKép Én 3,5 óra alatt szültem meg Lilut. Úgy tágultam, mint az álom, bár a fájdalom is nagyon intenzív volt, de legalább nem tartott fél meg egész napon át. Szóval majd kitárgyaljuk jövőre, mielőtt szültökKép
Lilu egészséges, és a gyógyszer, az az erős brrr. valami, ami kikészítette volna a bélflóráját, most ott csücsül a szekrényben bontatlanul. Lilu pedig még edzettebb lett attól, hogy maga győzte le ezt a csúnya torokgyulladást. Akit érdekel: Echinacea D4-et kapott, ami immunrendszererősítő, és Mercurius Solibillis C12-t, ami torokgyulladásra jó. Ezenkívül egy reggel és este az alapszerét, amit 2 éve állapított meg egy homeo. doktornő - talán a legjobb Budapesten. És ezektől gyógyult meg. Ja, és még egy adalék: Lilu utálja a kanalas szirupokat, a kúpokat meg annál is jobban. Szóval nem mindegy az sem, hogy ezeket a pár mm-es kis cukorgolyócskákat meg örömmel elszopogatja. Ezenkívül nem adtam neki fehérjét 3 napig, mert azt szeretik a bacik, és abból táplálkoznak. Tehát gyümölcs, zöldség, húsleves, keksz, ropi és kamillatea, bodzatea.

RenoKép FeaKép
Jó helyen vagytok! Maradjatok ittKépKépKép

Dóri
kardalus
 
 


Kép Drága Zsebi - ne gondolj arra, hogy mi lesz ha negatív!!! Ne tedd könyörgöm! Nem szabad erre gondolni! Csak azt tessék mondogatni, hogy terhes vagyok, terhes vagyok, kisbabám lesz... Engem sem zavart soha az, hogy másnak van gyermeke, engem csak az zavart, hogy nekem nincs. De mostanában már így négy év küzdelem után már egyre fájóbb érzés tölt el ha gyermeket látok! Nagyon nagy hiányérzés kezd már bennem elszabadulni.
De képzeld mostanában azt plántálom a kis fejembe, hogy megviccelem az orvostudományt és előállok nekik egy spontán terhességgel. Csak erre összpontosítok és hátha sikerül. Ha már mindig annyira mondják ezt a "gonolatoknak ereje van" dumát. Hátha nálam is hatni fognak. És már annyit mondtam, hogy lssan kezdem is elhinni.
Pfhú, de klassz is lenne, ha nem kellene több szuri, mert bevallom én azért félek ezektől egy kicsit, főleg azok után, hogy tudod, tulstimus lettem és sza.ul voltam. Kép
Azóta én nem is voltam vizsgálaton és fájt egy kicsit néha a hasam azóta is, félek mi van ha ciszták csücsülnek ott bent??!! Rettegek ettől.
Na és ugorjunk előre, ahogy Te is tetted, ha terhes lennék az lenne a következő aggodalmam, hogy hova is menjek szülni, mert nálunk ezen a téren nagyon ronda a helyzet. Én szívesen szülnék epidurális érzéstelenítéssel, de van aki azt sem tartja valami jónak. Azt is hallottam, hogy a vízben szülés valami fantasztikus, sokszorosan lecsökkenti a szenvedést és könnyebb. Én még nem próbáltam.

Pusszancs

Kép
potykamanó
 
 


Kép Dóri - "Echinacea D4-et kapott, ami immunrendszererősítő, és Mercurius Solibillis C12-t," - és ezekből mennyit kellett szedni? Aki
az alapszerét, megállapította lehet tudni hogy kicsoda és hol és mikor rendel, mert itt Kecskeméten azt hallottam aki működik nem annyira menő a dologban? Elmennék egyszer ha tudod még a címet. Előre is köszi.

Kép
potykamanó
 
 


Manó!
Kicsit rámijesztettél én nekem nem mondta a doki az ELEVIT-et egy szóval sem és nem is szedek se most se máskor szerinted? Én össz-vissz szedek minden nap 3X2 Utrogestan hüvelykupot, Folsavat 5 mg minden másnap és Magne B6 minden nap 3X1. És kaptam a beültetés napján és utána még 3X Chologan injekciót minden másnap. Nem aggodalmasokodom a kiszsebik olyan erősek hogy ELEVIT sem kell nekik! Mondjuk még egyszer régen a nőgyógyászom (mikor elkezdtük a baba projektet 2,5 évvel ezelőtt) azt mondat érdemes előtte 2-3 hónappal szedni, azóta mikor voltam nála vizsgálaton pl. a Chlamidia miatt mondtam neki már egy egész rakraplavalót beszedhettem volna! Erre csak mosolygott.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Manó!
Nálam meg pont fordítva van itt Pesten akkora a túlkínálat a kórházakból, hogy nagyon nehéz a választás! Bár én igazából a doki szerint választok. Én most a BM Kórházba járok illetve oda való a dokim, de sajnos ott koraszülött ellátás nincs és ha modnjuk adja Isten ikreim lennének akkor talán lehet, hogy nem oda mennék szülni! Igazából már azt kitaláltam ha egyedül lesz valószínű maradok a BM-nél ha többen lesznek akkor Krizsa doki véleményét kikérem aztán majd meglátjuk ő mit ajánl! Én egyelőre nem kérnék epidulárt, de terészetesen ezt mondom most így aztán ki tudja! Nagyon tartok ettől a gerincszurkálástól! Valahogy én a természetes dologkat szeretem nekem már ez is furcsa hogy igy egy kis lombikban összerakják a babókámat, de ha nincs más megoldás! Ne aggodjunk a szülés előtt Dóri majd minenféle csodaszerrel felkészít minket!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ManóciKép

Dr. Kürti Katalinhoz mentünk. Ő állapította meg az alapszert rengeteg kérdés után. Pl. mit szeret enni, inni, mit utál, hogyan és mennyit alszik, tulajdonságai, stb. Nagyon részletes volt. Így derült ki, hogy ő Calcium Phosphoricum "típus", és így minden hónapban, ill. ha baj van rögtön kapja este-reggel az alapszerét.
Tel: 375-7536, bejelentkezés hétköznap 8-9 között. A XII. kerületben rendel.
Vannak ismerőseim, akik elutasítónak találták őt a telefonban, és nem is egyeztettek időpontot. Nekem nem volt vele, és a barátnőméknek sem, gondunk. Mindig kedves és segítőkész volt. Igaz, azt tényleg nem szereti, ha valaki úgy szeretne hozzá menni, hogy igazából nincs semmi panasza, csak kíváncsi. Szerintem mond el a babadolgot, meg hogy milyen bajaid szoktak lenni, és hogy szeretnéd, ha ezzel is segítenél a szervezetednek. Szakmailag egyébként tényleg maximálisan profi! Ezt még az ellendrukkerei is elismerikKép
Remélem mielőbb kitárgyalhatjuk a szülés témakört!!! Majd meglátjátok milyen csodás dologKép Én is természetpárti vagyok. Persze van az embernek tűréshatára. Ha hosszú órákig lennének 2 perces fájásaim, és nem tágulnék rendesen, akkor kérnék EDA-t, hogy a végéig kibírjam erővel. Akkor pedig csökkentsék az adagot, mert a kitolásnál nagy galibákat okozhat, ha nem érzel lent semmit.
Nálunk mondjuk tényleg nem merült ez fel. 3,5 óra vajúdást ki lehet bírni. Már van néhány lány, akit meggyőztem, mit szedjen szülés előtt, és akik megfogadták, max. 6 órán belül végeztek a vajúdással. Persze ez lehet véletlen is, de hátha tényleg a homeo segítettKép A vízben vajúdás tényleg klassz! Bár, nekem erre -sem- volt időmKép

Dóri
kardalus
 
 


Kép Zsebike - még most is elkezdheted az ELEVIT-et.
Inszem előtt nekem sem mondta az orvosom, pedig miután elolvastam a papírján a megjegyzést, hogy csökkenti a veleszületett iderendszeri fejlődési rendellenességeket akkor eszembe jutott rögtön, hogy miért nem mondták ezt korábban hiszen jobb megelőzni mindenféle bajságot.
Most amikor nem sikerült a lombik azt mondta a doki abbahagyhatok minden gyogyit (ELEVITET) is hadd pihenjen a szervezetem. Elevit is tartalmaz folsavat, azt mondják ez nagyon fontos, hogy elég legyen a szervezetben, mert a hiánya komoly gondokat tud okozni, de azt most ne kérdezd, hogy milyen téren, mert ez kiesett.
Létezik ilyen, hogy folsav, mint önálló gyógyszer a patikában? És mi az a Chologan injekció? Még ezt sem hallottam. Azt mire kaptad?

Kép Dóri - köszönöm az infókat, a szülés témakörét illetően is. Be fogom suvasztani az időmbe rövidesen a homeopatát.
Remélem nemsokára tényleg nagy és sürgető szükségünk lesz majd szülés terén a tanácsaidra. Izgalmas lesz ha majd annyian leszünk itt terhesek, hogy nem győzöd kielégíteni a kérdéseinket.

Kép
potykamanó
 
 


Sziasztok Kép

Potykamanó Kép
Köszi szépen a csupa piros betűs bíztatásokat. Őszintén szólva ma is volt egy rossz időszakom, de már túl vagyok rajta. Bízom benne, hogy ők odabent tudják a dolgukat, és jól elvannak együtt. De ezek az utolsó napok azért sokkal nehezebbek, mint az eddigiek.

Kriszta Kép
Neked is köszi a bíztatást, én is drukkolok Neked a sikerhez!

Reno Kép
Nálunk is volt ungabunga Kép. A papíron is az áll, hogy szabad! És én is teszek-veszek - nem hinném, hogy jobb lenne, ha egész nap lesötétített szobában feküdnék! Nekem a doki is azt mondta, hogy inkább dolgozzak, mint itthon rágjam magam. Persze, azért visszafogom magam, nem cipekedem és nem porszívózom. Az Elevit miatt pedig ne aggódj, az leginkább a folsav miatt fontos! Tehát, ha szedsz folsavat, akkor megteszed, amit kell. A többi vitamin inkább csak olyan ráadás, de a legfontosabb a folsav, ami a baba gerincének kell.

Zsebi Kép
Ahogy fentebb is írtam, az Elevit a folsav miatt fontos (l. Reno-nak írt hozzászólásom). Azt hiszem, be fogok menni vérvételre, akkor majd felhívom előtte az orvost, hogy mégis mit mondjak, meg mikor lehet menni stb. Így már nagyon közel kerül a dolog! (Holnap el leszek foglalva egész nap szerencsére, szóval a hétfő el fog telni.)

Dóri Kép
Ha már itt vagyunk, maradjunk? Kép Annyira szeretnék!!!!
Nagyon ügyes vagy, hogy így legyőzöd gyógyszer nélkül a torokgyulladást!
Jó, hogy felírtad a homeopata orvosotok telefonszámát, engem is érdekel a dolog. Ő felnőttekkel is foglalkozik?

Zsu Kép
Köszi, hogy szorítasz nekünk, remélem, sikerül kiheverned minél hamarabb, ami történt, és a három hónap maradék részét már olyan felszabadultan töltöd, hogy akár a meglepibaba is becsúszhat! Kép

Potykamanó Kép
Igen, mutasd meg (Te is), hogy történnek kisebb csodák, vagyis betoppannak néha meglepibabák! Kép

Milena
milena
 
 


Manó!
Human-Folacid a folsav neve, de a doki csak folsavnak emlegeti! A Chologon injekciót (remélem jól írom, mert már elfogyott) azt kaptam akkor amikor a punkcó előtt a fenékbe adtak csak az 5000-es volt és utána a visszaültetés napján is ebből kaptam még egy ampullát, majd ki kellett váltani egy újat aminek ugyanez volt a neve, de az már csak 1500-as és abból hármat kaptam kétnaponta. Amúgy ez HCG injekció, én úgy tudom Milena és Woodi is kapott ilyet! Lehet, hogy Zsu is és azért mutatott a szervezetében valamennyi HCG-t a vérvétel nem tudom! Mostmár várok ezzel az ELEVIT dologgal péntekig! Mondjuk lehet, hogy azért nem kaptál te ilyen injekciót, mert túlstimus voltál. Nekem is felhívták a figyelmem ha puffadok akkor nem szabad beadatni!

Milena!
Köszi az infot az ELEVIT-ről és a folsavról! Amúgy milyen érdekes, hogy mindenkinek mást mondanak Manó (mint azt fentebb láttad) nem is hallot az injekcióról amit mi kaptunk! Szerintem ne a dokit hívd fel vérvétel ügyben hanem reggel telefonálj be a recepcióra és mond meg, hogy volt egy halvány teszted és szeretnél bemenni vérvételre és szerintem már mehetsz is! Csak azért gondoltam, ne hívd fel nehogy azt mondja hogy tesztelj holnap, mert akkor már nincs más hátra mint várni még egy napot! Nagyon nagyon szorítok neked! Ne izgulj biztos teljesen jól vannak a babók odabent, már nagyon befúrták magukat a méhed legmélyére!
Szerintem is sokkal nehezebbek ezek az utolsó napok mint az első!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Manó!
Most jutott eszembe ráadásul nekem ezt a folsav tabletátt még az egész lombik előtt kb. 2 héttel el kellett kezdeni szedni és azóta folyamatosan szedem! Ezek szerint minden orvosnak más a taktikája én nem tudom!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nahát lányok Kép Örülök, hogy hamar idetaláltatok és mivel Milena kedden elmegy vérvételre (ugye???) vele már itt is maradunk Kép

Dóri Kép Én is Kürti doktornőhöz jártam a lombik előtt. Először több, mint másfél órán át beszélgettünk, majd a következő már közvetlenül a lombik előtt egy félórás volt. Akkor elköszöntünk egymástól, hogy vagy azért fogok hozzá menni, mert terhes lettem, vagy azért, hogy tovább segítsen.
Lehet, hogy ez segített? Nekem is adott olyan szert, ami egészében segített megerősíteni az immunrendszeremet és a szervezetben lévő gyulladást is legyőztük. Majd pár héten belül ismét megyek hozzá.
Neked ő ajánlotta a szüléshez a homeopátiás szereket? És Lilunak is ezeket a torokfájásra? Vagy ezt már te magad találtad?
Már szülés előtt is jártál hozzá?
Annyira keveset tudok a homeopátiáról, hogy én nem merek a saját szakállamra orvosságokat venni.
Azt se értem, hogy egyes szereknek a hatása csak 3-4 hónap múlva érezhető, míg másoké pár napon belül. Hogy is van ez? Izgatni izgat, csak még nem ástam bele magam.

Zsebi Kép Nem kell Elevitet szedned. Amit szedsz, az pont jó. Majd a pozitív teszt után pár héttel elmész a nőorvosodhoz és ő megmondja a hogyan továbbot. Addig csak hagyatkozz Krizsa dokinkra.

Manó Kép A folsavat külön is lehet venni a patikában. Az Elevitben kevesebb a folsav, viszont van más vitamin is benne.
A Choragon injekciót én is kaptam (úgy látszik Krizsa most ezzel ér el jobb eredményeket, mert Milena is kapott). Ez egy HCG injekció, ami segíti a beágyazódott babó mégjobbani beágyazódását, ha esetleg a szervezet nem termelne eleget, hogy nehogy emiatt menjen el a babó.
Jó lenne elmenned a nőorvosodhoz, mert pénteken én akkora cisztákat láttam a petefészkeimben, hogy csak na. Bár a doki azt mondta, hogy most ezek termelik a progeszteront és majd csak szülés után fognak visszafejlődni. Talán ezért is kell várni 3 hónapot 1-1 lombik között, hogy minden visszaálljon az eredeti állapotba.

Milena Kép Hogy vagy lelkileg? Érzel valamit? Mit döntöttél vérvétel, vagy teszt?

Pénteken megkérdeztem a dokit, hogy mennyi is volt a HCG szintem. Nos 158 egység. Akkor arra adjatok választ, hogy a 25 egységnyi tesztek miért csak rettentő halovány csíkot mutattak másnap?????? Ennyitől már majdnem azonosnak kellene lennie a konrtollcsíkkal nem?

Reno Kép Üdv körünkben. Háááát a hancúrozásról annyit, hogy a papírra ugye rá van írva, hogy másnaptól szabad a házasélet. Ha neked jólesik, nem fáj semmid, akkor csak rajta. A babóknak ezzel szerintem nem ártasz most még. Mi sem tartottuk be az általad említett 3 hetet.

Ma egész nap csak ettem és aludtam. Nagyon jól esett.
Sajnos a nőorvosomhoz csak a 9. hét elején jutok el, akkorra kaptam időpontot. Ugye ez nincs még későn lányok?

Kriszta Kép Igen 3/4 1-kor éppen vizsgált a doki Kép tehát azért nem találkoztunk. No nem baj, majd tavaszra szervezünk egy sokpocakos találkozót Kép

ZsuKép Kicsit reménykedtem még, hogy esetleg valaki tévedett, de látom közben megjött.
Szerintem próbálj meg mindent, hogy azt mondhasd majd, mindent megtettem, amit csak lehetett.
A fogigátlóról nem tudok semmit, nekem nem kellett szednem, de kérdezd meg az orvosodat.
Az, hogy zilált vagy, sajnos természetes, de a következő reményében napról napra könnyebb lesz és megerősödött lélekkel indultok majd neki újra.

Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi Kép
A tesztek a vizeletben lévő HCG mennyiséget mutatják ki, ez rendszerint alacsonyabb, mint ami a vérben van. Ezért szoktam mondani, hogy a vérvétel a biztos!

Mamik Kép
A profilomban van kép a fiúkról!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Először is: Kedves Orsi!
Gyönyörű ez a két baba, ma úgy fogok elaludni, hogy ilyen babákat képzelek a saját házunkba is.
Potykamanó!
Bp-i Kaáliba járok, de remélem nem arról fogtok megjegyezni, hogy a hancúros csajszi. Ez a 3. napom ET. után és nem érzek semmit a ciciken kívül, jó lenne ha szúrna, fájna, sajogna, ha az a jót jelenti.
Nem szedek folsavat, nekem azt sem mondta, de holnaptól ráállok az Elevitre. Egyszer már voltam terhes, spontán, ami nyolc hetes korban missed. ab.-ban végződött máig ismeretlen okokra hivatkozva, ekkor 7 hétig szedtem Ele-t, nem tudom miért abbahagytam, és utánna történt a baj. Nem állítom, hogy emiatt volt (én a stresszes életmódnak tulajdonítom), de az is lehet, hogy igen. Most viszont nem mertem elkezdeni a sok egyéb gyógyszer miatt, a dokit pedig nem kérdezetem meg. Az az igazság, hogy itthon millió kérdés fogalmazódik meg bennem, (jó párra általatok választ is nyerek), de amikor fel kellene tenni őket...
Dóri!
Nagyon megnyugtató, ahogy itt állsz a háttérben és segítesz nekünk. Nem kis energia kellhet ahhoz, hogy a baba mellet, még ránk is tudsz időt szánni és jobbnál jobb ötleteket adsz. A talpmasszőrömtől sokat tanultam a homeopátiáról, működik. Amikor engem először látott, elsőre megmondta, hogy el vannak záródva a petevezetékeim. Én is csak előtte való nap tudtam meg egy borzalamas HSG vizsgálat által. Szóval kiakadtam, pláne, hogy utána még miket mondott a talpam alapján. Szóval, hallgatni fogok rád is mindenben.
Jó, hogy így fogadjátok az újakat, akik bizonyára már nem is vagyunk olyan újak, hiszen előtte már hetek óta olvasgatunk titeketet, de addig amíg el nem indulnak a kezelések, nem szívesen "zavarunk". Én így voltam ezzel.
Jó hallani, hogy más is izeg-mozog. Nem akarom elfogadni, hogy a babamagocskák egy egész nap kinyúlva fekvő anyukában jobban érezhetik magukat.
A mai kérdésem: ET. utáni 10. napon érdemes tesztet csinálni? Ekkor már mutathat eredményt?Én miért nem kapok HCG injekciót? Amúgy 29 éves vagyok, és elvileg egészséges.
Zsu! Nagyon szorítok, hogy mielőbb kisbabád legyen, mert hihetetlen méltósággal viselted el ezt az utolsó dolgot.
Milena! Most rajtad a szemem, már csak azért is mert te is "ungabungás" vagy!
reno
reno
 
 


Zsu! Annyira sajnálom hogy már biztos nem sikerült!! De a köv. tuti sikeres lesz, érzem!!

Táblázatot nem mentettem le, sajnos, igy nem látom most ki tesztel következöt!! De drukkolok mindenkinek!

Dóri! Jobbulást Lilunak!! Milyen homeot adsz neki? Én nem ismertem ezeket, de Orsi miatt utánanéztem és amikor beteg volt ezt kapott ö is.
itt vannak a képek a kislányodrol, azt hittem kicsinyiteni is kell, de látom már megtörtént. Nagyon szép kislány!!

Kép
Kép
Kép
Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Jajj, de édi ez a Lilu baba Kép Dori nagyon büszke lehetsz rá.- KépKarmen köszönjük, hogy láthatóvá tetted számunkra is.

Kép Zsebike, ja úgy már tudom, de az choragon, hasonlít, de azt hittem ez egy másik injekció. Isten tudja annyi fajta van.

Kép
potykamanó
 
 


Kép Milena - tudom, az utolsó napokat a legnehezebb kivárni, de látom, ügyesen elfoglalod magad.

Kép Zsebi - akkor bizonyára a folsav a legfontosabb az elevitben és azt Te megkapod, úgyhogy semmi okod az izgalomra.

Kép Woodi - akkor azokkal a cisztákkal addig nem is foglalkoznak a terhességed alatt? Nem zavarja a terhességet?

Kép Orsi - jó hogy végre be tudtál nézni közénk. Nagyon szépek a srácok. Remélem Te is jól vagy!!!

Kép Reno - ahány orvos annyi módszer, mindegyik esküszik valamire, én sem kaptam HCG-t csak a beültetés előtt egyszer. Az én véleményem a tesztről az, hogy ne csinálj előbb mint amikorra mondták. Ne stresszeld magad fölöslegesen ezzel. Tessék kivárni az adott időpontot HANCURKA Kép!

Kép
potykamanó
 
 


Dóri!
Nagyon szép a babád és köszönjük, hogy gyönyörködhetünk benne!

Manó!
Köszi a segítséget ebben a vitaminos témában. Igazad van nem foglalkozok vele Krizsa doki számomra a legjobb és biztos mondta volna ha kellene még valami! Bízom a Zsebibabáimban, hogy itt lapulnak a pocimban és örülnek, hogy én leszek a mamiuk! Sokat simizem és beszélek hozzájuk! Lehet hogy bolondnak tartotok, de hiszem, hogy ez számít nekik! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a szülinapi jókívánságokat, nagyon jól esett, főleg, hogy a nagy napon megint csak kettesben voltunk otthon Petivel. Az apukája dolgozott. Petivel nem fog dicsekedni a Kaáli Intézet, ugyanis fejlődési rendellenességgel született. A nyelőcsöve nem volt összenőve a gyomrával. Elég rohadt egy betegség, mert ilyenkor általában összeköttetés is van a nyelőcső és a légcső között, aminek egyenes következménye a tüdőgyulladás. Sajnos ezt nem lehet mindig egy műtéttel megoldani, neki ez lesz a harmadik nagy műtéte, az egyéb "apróságokat", úgymint újraélesztés, tüdőgyulladás, gépi lélegeztetés, stb. nem is említem. Most nyelőcsövet fognak csinálni.
Egyszer, ha tényleg mindenen túl leszünk, megírom a teljes történetet, de erre most még képtelen vagyok.
Dóri
Ez a babus gyönyörű!
Reno
Nekem ET után még napokig fájt a hasam, kedvem sem volt, meg nem is mertem akciózni. Tudom, hogy nehéz kivárni a két hetet, de tényleg nem érdemes korábban tesztelni.

Az első lombik után szinte végigfeküdtem a két hetet, nem sikerült, a következőnél csak két napot feküdtem, utána csináltam otthon a megszokott dolgokat, ekkor sikerült, majd meg is szakadt. A negyediknél minden mindegy alapon csináltam végig, nem bíztam benne, hogy sikerülhet, és hát ez összejött.
Bocs, ha kicsit hosszan fecsegtem.
Drukkolok minden közeljövőben tesztelőnek, és várom a karácsonyi zebracsordát...
Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Sziasztok lányok,

Zsu,
Nagyon sajnálom, hogy most 3 hónap várakozás következikKép De nagyon erős vagy, ezt már tudjuk, és ezalatt az idő alatt majd még jobban felkészíted magad ! Miért javasolták a lapart ?? Gondolom a lombik előtt volt HSG-d, nem ? Az én párom is szedi a Macát, nekünk segített, de csak 3 hónap után érződik a hatása. Bár a lombiknál nem tudom mit tud még segíteni, mindenesetre a párodnak nem árt, az tuti.
Az agykontrollon en is gondolkoztam már, a könyvet el is olvastam, a 'kertépítés' is abban volt. De eddig még a tanfolyamra nem szántam rá magam. A talpmasszázsról azt hiszem még külön topik is van itt a fogamzás résznél, sokan dícsérik. Én inkább a hátmasszázsra esküszöm-persze csak hangulatjavítóként KépKép

Dóri, Orsi,
Csodálatosak a bébik, én is ilyet szeretnék....
Örülök hogy Lilu meggyógyult, én se veszek be antibiotikumot, éljen a méz és minden természetes gyógymód !! A homeo szerekről egyelőre nem sokat tudok, de szívesen meghallgatom a tanácsaidat majd a szüléssel kapcsolatban. Remélem 1-2 hónap múlva már aktuális lesz (mert ugye ma még csak 3 naposak vagyunk, a harmadik hónap végéig nem érdemes a szülésről beszélni KépKép

Milena, Zsebi,
Tudom hogy az utolsó napok a legnehezebbek, mégis nagyon hamar el fognak telni, és Lara nem győzi majd a zebrákat rajzolni a táblábaKépKép

Reno,
Üdv a csapatban, akkor mostantól már neked is drukkolhatunkKépKép Szerintem a hancúrozás biztos segít Kép

Woodi,
Benne vagyok a pocakos találkozóban a tavasszal Kép

Ja, majd elfelejtem a lényeget, ma meglátogattunk egy ismerős párt, akik Miskolc közelében egy kis faluban a Bükk alján építkeznek. Persze muszály volt útbaejtenünk Bükkszentkereszten a Boldogasszony köveket, amik híresek a gyógyító erejükről. Igaz hogy nem maradtunk sokáig, és a gyerekeik ott futkároztak-tehát nem tudtam igazán koncentrálni, de hátha mégis segít ez is valamit... bízni kell ugye ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Lányok!
Olyan aranyosak vagytok , nem is tudom mit mondjak!!!Kép Jó hogy vagytok nekem! Köszönöm a bíztató szavakat!

Petyaanya!
Nagyon sajnálom hogy így alakultak nálatok a dolgok, de olyan kis huncut erős kisfiúnak látsziok ez a Petya hogy én már nem is aggódom érte annyira! Biztos sikerrel veszi a következő akadályt is.
Ja, és utólagos elnézésedet kérem: elfelejtettem boldog szülinapot kívánni! Pedig egy csomószor eszembe jutottál, és amikor ideértem a géphez valahogy kiosont a fejemből! De most bepótolom: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!KépKépKépKép

Milena!Zsebi!
Én már lehet hogy jobban izgulok mint ti!KépAmi a vérvételt illeti én nem szóltam a Krizsának, csak a nővérkéknek. Ők levették a vért(5. próbálkozásraKép)és telefonon kérdeztük az eredményt a Krizsától. Szóval ennyi! De meg is lehet várni.

Reno!

Üdv a klubban! És maradj is ebben a topicban!

Hát, én ma indulok megint dolgozni! Elég szar! Az egész tanári értem izgult és most megint mindenkinem el kell mondanom hogy nem sikerült. Ez úgy fölkavarja a leülepedett dolgokat. Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Milena!
Szép jó reggelt! Nagyon izgulok már érted! Szerintem mennyél holnap vérvételre elvégre az a tuti és utána gyere minél előbb a zebrás hírekkel! Kép Addig is kitartás ahogy írta is lefoglalod magad és ez a nap hamar elrepül, az este biztos kicsit hosszú lesz, de meglátod megérte a várakozást! Kép

Kriszta!
Én is készültem ehhez a Bükszenkeresztet csodakőhöz, de eddig nem jutottam el!

Petyaanya!
Tényleg szomorú a babád történtete, de fel a fejjel ez a műtét biztos sikerül! Kis vasgyúrónak néz ki, biztos sikeresen túllesztek ezen a nehéz időszakon!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Halihó!

Hol van mindenki egész nap? Tessék bejelentkezni kivel mi a helyzet! Elvonási tüneteim vannak, ha nem netezhetek veletek! Most megyek angolozok egyet aztán benézek remélem addig valaki ír valamit!

Sajnos a mások topicunk még mindig nincs rendben és vannak akik itt sem találtak ránk hátha holnap már ott láthatjuk Milena zebráját!

Sziasztok Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Petyaanya, BOLDOG SZÜLINAPOT!

Örülök lányok, hogy megtaláltalak titeket, de lévén kissé babonás nem szívesen írkálok babás topikba (ujjak keresztben Kép )

Miléna, már én is nagyon várom a holnapi vérvételed! Olyan jó lenne már a következő zebrát látni a táblicskuban!

Kriszta, követlek a 3. inszemben... Ma már alaposan megjött, úgyhogy kezdem holnapután a Clostyt, és ha jól számolom (Lara, táblainfó!!!) kb. nov 26-28 körül lesz a 3., és remélem ucsó inszemim.

Ezek a homeos dolgok tök jók, valamikor én is szeretnék majd elmenni, de most karácsony előtt biztos nem jut rá keret. De hátha már csak a babóval együtt megyünk, jajj de jó lenne!

Mindenkinek babásodást!!
L
lullaby
 
 


Heló csajok!
Egy ideig próbálkoztam a másikon, de tényleg lerohadt...
Most majd igyekszem visszaolvasni.
Nekem megjött 21.napra. Gondolom a lombik bezavart a homonjaimba. Legalább annyival előbb jött meg, amennyivel később jött a progik
miatt. Nektek volt ilyen??
Két hét múlva megyek megbeszélni a gyogyikat! Már számolom vissza a napokat!!

Milena!KépKépKép Remélem jó zebrás hírekkel fogadsz holnapKépKép ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

LullabyKép Most olvastam A homeopátia c. könyvet, írtó érdekes volt. Áll. tök mindegy,hogy levisszük a prolaktinszintet gyogyival, a szorongás, stressz más módon is negatívan befolyásolja a teherbeesést!!! Ez azért kétségbeejtő!! Az okokat kellene kiküszöbölni...

ZsebikeKép Veled mi a helyzet??

ZsuKépKép Annyira értem, hogy mit érzel -a tanári fogadtatást illetően-, így utólag tök sajnálom, hogy elmondtam biz. embereknek, mert kiszivárgott természetesen, és k..va sz.r volt mindenkinek egyesével elmondani, hogy: "majd legközelebb"......gondolok Rád nagyonKépKép

anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!
Nekem pénteken kell tesztelnem! Addig meg lerágom a körmömet!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép NyugiiiiKépKépKösd le magad valamivel addig, mert a várakozásba tényleg bele lehet golyózni!!! Szorítok!! Valamilyen érzés??Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Petyaanya! Irtad nov. lesz Petikének mütétje majd szolj legalább annyit hogy drukkolhassunk neki!! Kaáli nem hiszem felelös lehet a betegségéért, ez nem lombik babával is megtörténhetett volna. Petike erös, ügyes baba, a szeretetetek nagy eröt ad neki, leküzdi a nehézségeket! Csak sok idö, tudom, mi is szoritunk nektek!! És Boldog szülinapot!!

Milena! hajrá!!!! ++++++

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Anna!
Köszi a szorítást! Igazából lefoglalom magam ma is annyi leckét kaptam angolból, hogy szerdáig örüljek ha megtanulok! A hasam nekem az elején nagyon fájt már csak időnként nyilal itt-ott! De nem keresek tünetet!

Amúgy ezzel az átköltözéssel ide én is babónából először féltem de aztán pozitívba helyeztem a gondolatot a sors keze, hogy mindenkinek kötelező volt költözni ami azt jelenti most mindenkinek össze kell jönni!

Ne búsúlj hamar elrepül ez a két hónap és neked is lesz zebrád! Kiizguljuk itt megy mindenkinek a drukk!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Most megint írtam az admin-nak hogy csináljanak valamit a masik oldallal. Bár tőlem maradhatunk itt is KépKép...persze csak ha a babásokat nem zavarjuk....
Milena,
Nagyon drukkolunk holnapra, csupa x-ben leszek egész este +++++++++++++++Kép
Zsebi,
Neked sincs sok hátra, aztán kergetheted Milena zebráját a tiéddel KépKép
Lullaby,
Tök jó hogy nálad is jön megint az inszem, ez lesz a mi időnk !!
Zsu,
Sajnálom a suliban a dolgot, de minden csoda három napig tart-gondolj erre. Egy hét múlva már senki sem fogja szóba hozni,és akkor nyugodtan készülhedsz a következőre KépKép A jövő év mindannyiunknak szerencsét fog hozni !!!

Petyaanya,
Biztos jól fog sikerülni Peti műtétje, a képen nem is látszik betegnek ! Túl lesztek rajta és jöhet a kistesó, nem ?

Nálam most csiga lassúságúnak tűnnek a napok, még csak 4-nél tartok....majd igyekszem vásárlással elfoglalni magamat Kép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok!
Megjavult a másik topic!

Kriszta ott már válaszoltam is!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Babások!
Köszönjük az albérletet és reméljük, hogy hamarosan sokat végleg átköltözhetünk ide. Én egyenlőre visszamegyek a lányokhoz, mert rájuk fér egy kis biztatás. Persze azért néha benézünk ide is.
Puszi Mindannyiotoknak Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Orsi Kép Gyönyörűek a fiúk, kis husis a kezük Kép Jó fiúk? Hogy eteteted őket? Egyszerre, vagy egymás után?
Majd ha jobban ráérsz kcsit beszélgessünk, mert én is valószínűleg a II. Nőin fogok szülni, ha eljön az ideje.

DóriKép A homeopatás kérdéseimet olvastad? Majd válaszold már meg, ha net közelbe jutsz. Remélem Lilu teljesen meggyógyult.

KarmenKép Orsi baba még mindig elalszik kaja után? Gyönyörű kék szeme van a lányodnak Kép

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Karmen
Kívülálló tényleg nem lát semmi extrát Petyuson, de akkor most elmondanám, hogy ez a gyerek tavaly november óta nem evett szájon át semmit!!! Szondán át van etetve, és még a sebész is elcsodálkozott októberben, hogy ennyire jól bírja! Nem szokták így tűrni, sokszor befertőződik, stb. Hála Istennek, vagy akárkinek, de egy-két lázas napon kívül nagyobb baja nem volt mióta itthon van. Nem hiába: az anyukája gondozta... Egyébként utána kutakodtam és az ilyen ICSI-s babáknál gyakrabban előfordul oesophagusatresia, csak ezt senki nem reklámozza. Amíg a kórházban voltunk, velünk egyidőben volt egy spontán terhességből született oesophagusatresiás baba is. Nem bántani akartam a Kaáli-t csak ilyenkor keresi az ember a "bűnbakot", az okokat, hogy miért ÉN?!
Lányok!
Kérlek Titeket, nagyon-nagyon szorítsatok nekünk nov. 22.-től!!! Ekkor vonulunk be a klinikára, és 24.-én műtét. Az előzmények miatt nagggyon félek!!!

Petyaanya és Peti

Kép
petyaanya
 
 


Drága Peti Kép Látom nagyon szerető anyukád van, mindent megtesz érted, hogy neked a lehető legjobb legyen a körülményekhez képest. Elég erős vagy már a kép szerint, hogy a műtéten minden sikerüljön (ezt is anyudnak köszönheted nagyrészt, de persze te is részt vettél benne), minél hamarabb gyógyulj és egy egészséges baba legyen belőled. Hidd el, sok öröm vár még rád. Eleinte a szüleidtől ,akik lehoznak neked minden csillagot is az égről, csak egészséges legyél. Aztán jönnek a szerelmek, végül megtalálod életed párját akivel sok kis Petit hoztok majd össze. Kép Vigyázz anyudra is, sok erőt a műtéthez és gyógyulj meg minél hamarabb. Ölellek.
Woodi

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Petyaanya!
Nagyon nagyon szomorú ez amiket írtál! Borzasztó lehet, hogy beteg és tényleg nem gondoltam volna, hogy szondán keresztül kell etetni!

Kicsit rám is ijesztettél, mert nekünk is ICSI-s babánk lesz, remélem pénteken jó hírekkel szólgálok!

Nagyon nagyon drukkolok nov. 22-től és bízom benne, hogy több műtétre nem lesz szüksége ennek az ici pici babának! Küldök neki egy gyógyító macit!
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Woodi
Köszönjük! Potyogtak a könnyeim...
Már amúgy is elég labilis a lelkem állapotja...

Zsebi
Dehogy akarlak én ijesztgetni! Nem lesz nálatok semmi baj, ne izgulj! Csak mi éppen beleestünk a statisztikába. Ez van. Amúgy nagyon szeretem a mackókat, de zebrának is örülnék! Kép

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya!
Nem úgy ijesztettél meg mert sajnos az ember a sorsot nem tudja kikerülni, csak tudod amikor olvas az ember ilyen velük született dolgokról nem is gondol bele csak ha pont ő esik bele abba a bizonyos statisztikába az nagyon rosszúl érinti.

Megprógálok zebrát pordukálni péntekre! Kicsit elrettentett, hogy most megint mennyi negatív eredmény lett, de hátha én leszek a statisztika szerinti X. akinek sikerül ráadásul elsőre! Reménykedem a remény hal meg utoljára!

Vigyázz magatokra és ne felejtsd lélekben mindenképp veled leszünk, és várjuk a nagyon jó híreket a műtétről! Bíztos sikerülni fog! Az a műtét után mennyivel derül ki, hogy minden rendbe van-e nála?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Mamik Kép
Jövök majd... csak itt az etetés ideje.
Frissítettem az albumunkat:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3181

Drukk és puszi megy mindenkinek, akinek szüksége van rá!

Orsi + Máté + Levi
2*3hét

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nagyon szépek a babák és milyen jó gyerekek mindenhol csak alszanak! Na godnolom azért ez nem mindig van így! Hihetetlen, hogy mennyi időd van mellettük! (Gondolok itt, hogy ilyen szépen felteszed a képeket a netre)! Jó egészséget és babázást kívánok!

Megyek vissza a babátlan topikokba mert egyelőre én még odatartozom, de remélem már csak pár nap válasz el attól, hogy megtudjam itt lapulnak a hasamban a kiszsebik!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi,

Gyönyörűek a babók, mégegyszer gratulálok, és sok erőt kívánok az etetéshez és az éjszakákhoz !KépKép
Remélem sokan jövünk ide át végleg, és várjuk a terhességi tanácsaidat is ha lesz egy kis időd Kép

Petyaanya,
Nagyon fogunk szorítani nektek november 22-től. Tényleg szomorú, hogy megtörtént veletek ez, de reméljük hogy a műtét sokat javít majd Petinek, aki különben is stramm kis legény, és a mamival együtt felülkerekedik ezen az akadályon !Kép
Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: