Új privát üzeneted érkezett!

Köszi GIgi Kép Mindig megnyugtattok Kép
Kb. hány szurira számítsak?
A leleteim megvannak, eddig minden negatív. A prolactinom most is kicsit magas, de a felső határon van. 387 mIU/L. Neked rendben voltak ezek?
Szia, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Én az utolsó inszemnél 33db injekciót kaptam.
De mindenkinél a leletek döntik el mennyiséget és az,hogy milyen ütemben nőlnek a peték.KépKitartás.KépKépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Húú Dia! Kép Kép
Inszemeknél én egyszer sem kaptam 5-6 szurinál többet!
Az előződre válaszolva, csak szept. elején megyek Hozzá, akkor beszéljük meg,mi a teendő. Egy-két lelet híjján már minden megvan.
A folyamatos fekvést nem tudom, hogy fogom megoldani, de most még nem is gondolkodom rajta.
HOgy vagytok azóta? 20. hétben vagy? Egyre izgibb a dolog, nem? Nagyon irigyellek, hogy bébid lesz. MIkorra is vagy kiírva?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

AnnaKép

Én sohasem láttam a leleteimet, mert mi mindig a Nyírő Gy. kórházba mentünk vérételre és onnan elküldik kapásból a dokinak az eredményt. Ő meg mindig csak annyit mondott, hogy teljesen rendben van.
Én a lombiknál 20 és 25 injekció körül kaptam, plusz három vérvétel. Ja és azt akartam írni még,hogy az első lombiknál amikor kaptam cetrotydot és elkezdték ecsetelni, hogy akkor hogyan kell beadni a hasamba, na majdnem elsírtam magam. A kocsiban bőgtem is. Annyira rémisztett a gondolat, hogy oda kapjak injekciót. Na ha te is kapnál ilyet akkor meg ne ijedj, mert semmit nem lehet érezni. Az a legjobb injekció az összes közül!!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Anna!
Köszi jól vagyunk.KépMa léptünk a 21.hétbe.Már sokkal erősebben rugdos mint eddig.KépDecember 15-re vagyok kiírva,de az első mozgás szerint 5.-e lesz.Igen minden nap valami új.KépNagyon jó érzés és lehet,hogy kisfiú.Szerintem még nem fogok meg szülni,amikor ezt fogod írni nekem"SIKERÜLT!"KépKép
Puszi,Kitartás!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok csajok!
Gigi Kép Majd koncentrálok, hogy nem fáj. Kép
Tegnap hazajöttünk Rovinjból, gyönyörű volt.
Ildi Kép Köszi a biztatást, nagyon aranyos vagy! Legyen igazad. MÉg egy röpke hónap és megyek a dokinkhoz, hogyan tovább... Remélem minél hamarabb belekezdünk. Pont új ciklusom fog kezdődni akkor. Lehet, hogy még megvárja? Sokat gondolkoztam ezen az egész lombik-dolgon, kicsit beleborzongtam, hogy eddig jutottunk ennyi idő alatt: Semmi okot nem tudunk, amiért ne lehetne, és eltelt négy év!! A pénzt nem számolom.... Kép Azt hiszem, most már történnie kell valaminek!!
Puszi mindenkinek, növesszétek jó nagyra a babókat!
Még a hétvégén lemegyünk a Balcsira, aztán jelentkezem.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!Kép

Az én babám októberben fog megszületni, és most augusztusban van öt éve, hogy elkezdtünk próbálkozni. Nagyon repül az idő! De én is csak azt tudom mondani mint a Dia, hogy sikerülni fog.
Mi jövőre szeretnénk Horváto.-ba menni. Jó Balcsizást!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a nyaralásokból, jó volt egy kicsit nem itthon lenni, elfelejteni, milyen nap van, hányadik ciklusnap, stb. Rákészültem lelkiekben, már amennyire lehet az előttünk álló dolgokra, rajtam nem fog múlni semmi. Két hét múlva megyünk a dokihoz, remélem lesz egy csomó szép petesejtem.
puszi Kép anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Már nem sok van hátra kitartás!KépLehet,hogy már szeptemberben azt írod,hogy SIKERÜLT.KépKépÉn ma tudtam meg 100%-ra,hogy kisfiú.KépIgaz, a lány jobb lett volna,de az a lényeg,hogy egészséges.KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia, nemrég érdeklődtél az őszi babás topikban, hogy dévais vagyok-e, csak elfelejtettem rá válaszolni. Bocsánat.
Szóval igen!!!!KépSzerettem oda járni, már amannyire valaki szeret orvoshoz mászkálni.
Gratula a fiadhoz. Nekünk két fiunk lesz, elsőre kicsit szokatlan volt nekünk is, de meglátod, hamar meg lehet barátkozni a gondolattal.

Minden most lombikozónak kitartást, optimizmust és mielőbbi babásodást kívánok
eszter28
 
 


Sziasztok csajok!
Gratulálok a fiaitokhoz!
Nekem mindegy a neme és a száma is...csak már lenne.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia AnnaKép

Mi újság? Kezditek a lombikot?

Gigi

U.I: lesz babád, ezt boritékolhatomKép

KépKép
gigi28
 
 


Heló Gigikém! Kép
HÁt, úgy néz ki.Egy hét múlva megyünk vissza a leletekkel, hgoy megbeszéljük a részleteket. Nagyon szeretném, ha egyből belevágnánk. Amikor menni fogok, éppen el fog kezdődni az új ciklusom. Szerinted kezdjük is, vagy megnézi még, hogyan reagál a petefészkem a gyógyszerekre?
A múltkor csak annyit mondott, döntsük el, melyik árkategóriát választjuk.
Ti hogy vagytok? Minden oké? Vissza kell járogatnod kontrollra?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!Kép

Ha a leleteitekkel minden renben (pl. kenet vizsgálat) akkor rögtön belecsaptok a közepébe!Kép
Miközben kapod a szurikat, akkor ő már látni fogja, hogy miképp reagálsz és aszerint fogja az injekció mennyiségét változtatni! Mi a középső árkategóriát választottuk. Az nekem kb. 100-110 ezer Ft volt.
Mi szerencsére jól vagyunk, csak már unom ezt a meleget. De nem panaszkodom, mert szerencsére nem kell dolgoznom.
Dévaihoz nem járok vissza, a 14. hétig szemmel tartott és utána már oda járok ahol szülni fogok. De csak azért nem maradtam a Dévainál mert rossz tapasztalatom volt a János kórházzal, és neki az a kórházi háttere. De épp ma gondolkoztam azon, hogy a továbbiakban ha megszülök, hozzá fogok visszajárni. Pl. rákszűrésre stb...stb.. Egyszer úgyis bevisszük megmutatni neki a babát, akkor majd visszasírom magam.Kép Meg ha esetleg valamikor megbolondúlnék és szeretnék még lombikozni, akkor csakis hozzá megyünk!
Részletes beszámolót kérek majd az egész akcióról!!!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Anna!Kép
Csatlakozom Gigihez én is várom a beszámolót.KépNagyon drukkolok,ügyes légy!KépPuszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Helóztok!
A kenetvétel az első konzultáción levett cucc, ugye? Ez most rákszűrés és minden egyéb (gomba, fertőzés stb.) ? MErt eredetileg azt mondta, nem kell rákszűrés, mert már volt ebben a félévben. Elkérte a rákszűréses lapomat, azon rajta is van. Akkor mi?
MÁr alig várom egyébként, term. mindent megíok majd.
sziasztok!! Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Ha van érvényes rákszűrésed akkor azt nem csinálta meg újra. Csak ha egy évnél régebben volt. A kenet vételt minden stimuláció elött megcsinálja. Gondolom ilyenkor néz mindent. Felesleg vizsgálatot nem csinál.
Várom a fejleményeket!! Kép

Ezt neked:Kép

KépKép
gigi28
 
 


Szia Gigi Kép
Ezek szerint a kenet eredményem még lehet akár pozitív is, mert azóta még nem találkoztunk, juj! Remélem ez nem hátráltatja a stimut!
Minden jót Nektek Kép Most már azért enyhébb az idő, jön a gyönyörű ősz!
puszi, anna
Köszi a kis képet, a uramnak is nagyon tetszett. Elfogadnánka kis "gurulót"

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Nálam mindig az volt, hogy levette a kenetet és kb. egy hét múlva kellett neki telefonálnom. Nekem volt olyan, hogy negatív lett a kenet, aztán mire elkezdödött volna a következő cikulusom, persze elkezdett égni, csípni. De nem volt semmi gond, nyomattunk egy kis Batrafent és nem kellett kihagyni semmi időt! Ezen ne nyugtalankodj!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Köszi Gigi Kép Mindig megnyugtatsz. Kép
Egyébként nekem nem mondta, hogy hívjam fel, gondolom azért, mert ment nyaralni. Nagyon várom a hétfőt, hogy mit fog mondani. Azt tudom -biztos Te is kaptál ilyet-, hogy egy 30 oldalas dokumentumot el kell majd olvasni. vagy mi...
Mi is a középső árkategóriát választottuk, mikor kell szerinted fizetni? Vigyük magunkkal a konzultációra? Nektek hogy volt?
Hány stimulált ciklus után kezdtétek a lombikot?
MI van veletek, jól vagytok? Megy az idő, biztos szépen növöget a pocid.
Az egyik barátnőm tegnap szült ikreket -spontán jött Nekik össze-, az egyik fiú, a másik lány, mindkettő három kiló körüli!!
puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szaniról tudtok valamit?
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Na arra a dokumentumra készülj fel lelkileg!! Az elég sokkoló. Minden szörnyű lehetőség le van benne írva. De ha az ember babát szeretne akkor mindent bevállal és aláír. És a doki teljesen be akarja magát biztosítani. Úgyhogy ne ijedjetek meg nagyon!! Részt kell majd vennetek egy "előadáson" amit a Dévai tart ott náluk. Annyi az egész, hogy 8-10 pár elött szóban is elmondja a menetét az egésznek. Én ott majdnem elsírtam magam, mert annyira megsajnáltam magam!Kép És még van egy vizsgálat amit a stimuláció elött megcsinál épp akkor amikor menstruálsz. Ennek az a lényege, hogy egy eszközzel benyúl a méhedbe és megméri a paramétereit, hogy a transzfernél tudja, hogy hová kell az embriókat beültetni. A vizsgálat elött aláírat veled egy papírt, hogy vállalod annak a kockázatát, hogy kilyukad a méhed. Kép Most gondolom,hogy nagyon rád ilyesztettem. Gondolkodtam, hogy leírjam e egyáltalán, de szerintem jobb, hogy rá tudsz készülni. Én úgy mentem oda, hogy nem tudtam, hogy van ilyen és nagyon megijedtem. Na akkor is majdnem bőgtem.. De ne ijedj meg, nem ez volt a célom!!!! Nagyon jó doki, semmi baj nem történhet veled ahogy nekem sem okozott soha felesleges fájdalmat!Kép
Pénz: a gyógyszereket a patikában kell megvenned, tehát nála nem fizetsz. Ő felírja receptre és te meg kiváltod. Arra figyelj, hogy ezeket a hormon injekciókat nem tartják sok helyen, nehogy emiatt csússzon el a stimuláció. A Déli pályaudvarnál lévő gyógyszertárban van minden, vagy a rendelőtől nem messze is van két gyógyszertár amik jól felszereltek.
Az én barátnőm is ikereket vár, természetes úton. Én már örülök, hogy csak egy babám lesz elég nagy így is a hasam.Kép
Ugye nem ijesztettelek meg nagyon!!!! Most biztos nem fogod azt írni,hogy megnyugtattalak! De legalább tudod, hogy milyen vizsgálatok vannak és te nem fogsz úgy járni mint én, aki ott ijedeztem a dokival szemben.
Légyszíves írjál hétfőn!!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Miért pont menstr. alatt méreget? Nekem egyébkén az első vizsgálaton leírta a méhem méreteit, nem lehet, hogy az ugyanaz? Csak azért kérdezem ,mert szerintem lehet, hogy még ma meg fog jönni, akkor hétfőn már majdnem vége is (merthogy nekem három napos), és akkor egy hónappal csúszik az egész..??
A műtétes beavatkozásnál mindig aláíratnak ilyen papírt, gondoltam már rá. A laparos vizsgálatnál is alá kellett írni valamit, csak ott olyan ideges voltam, meg már egy szál köntös alatt meztelenül vártam a műtőben, szóval nem is olvastam el rendesen.
Képzeld nagyon "összejönni látszik" ez a hétfő délután. A férjem nem is tud ott lenni velem,mert megbeszélésre kell mennie. Remélem nem lesz gond.
Szóval nem ijesztettél meg, sőt: jobban szeretem tudni, mire számíthatok, mint a váratlan helyzeteket. Tehát a zsozsót nem is kell vinni?

Tegnap írt e-mailt az egyik lombik-társ, akinek ez már a második lombik volt, hogy kétcsíkos a tesztje. Úgyhogy van azért minek örülni.

mindenképpen írok majd, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna!

Zsozsót úgy vigyél, hogy a vizit díjat ki kell fizetni. (7ezer asszem) De a gyógyszereket nem nála fogod megkapni!
Nem hiszem, hogy a méricskélés miatt csúszna egy hónapot. Nem szarozik a doki!

Na várom hétfőn a beszámolót!

Jó hétvégét, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Gigi Kép
Tegnap voltam a doki bácsinál, el is kezdjük a lombikot!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Ez igazán jó hír!!Kép Drukkolok! Ha bármi kérdésed van, írj!!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Na szia Gigi Kép
Úgy látszik, az előbbi levelemet nem akarta elküldeni.
Szóval tegnap voltam a doki bácsinál, minden leletet megnézett, nem hiányzott semmi, úgyhogy megkaptuk a 30 oldalas paksamétát, ami így elkezdve olvasni, elég ijesztő, sőt kiakasztó. Jobb, ha az ember nem tud ezekről.
Mivel éppen megvan, meg is vizsgált, és elkezdjük ebben a hónapban. Már kiváltottam a felírt gyogyikat, holnap adatom be az első adarg puregont, meg me..akármit. Meg szedek folsavat, kálium-r-t és vmi r-betűst. Te is uezeket kaptad?
IZgi a dolog, nagyon várom, hogy mi lesz.
Ti hogy vagytok? Hiszen már nincs is sok hátra!!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Na, most látom, hogy ott a korábbi levél.
Szóval, azt akartam kérdezni, hogy itt azt olvasom,hogy nem altatásban veszik le a petesejteket. Nem fáj??? Persze mindent a bébikért, csak kicsit fosok.
Képzeld, nem is kért pénzt, pedig emlővizsgálatot is csinált! Nagyon rendi volt!!
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


ja, és pénteken megyünk uh-ra. Valamikor hétvégén lesz az a biz. előadás.Gondolom, nagyjából uazt fogja elmondani, ami itt le van írva, igaz?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Na végre elkezdődött!KépNagyon szurkolok nektek.KépÉn is Puregon és Merionál injekciókat kaptam anno.Kivánom,hogy ne kelljen sok belőle.KépSok puszi,Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Szia AnnaKép

Most készülj fel, hogy jó pörgősek lesznek a napjaid!!!
Nekem mindig altatásban csinálta a leszívást. Ezt te magad döntöd el. Ő azt fogja javasolni, hogy ne kérj altatást mert akkor állítólag jobb a mínőség. De én úgy voltam vele (lehet, hogy önzőség), hogy ez a baba már annyi esélyt kapott, hogyha meg akar születni, akkor meg is fog. Ráadásúl van olyan, hogy valaki nem kér altatást és emiatt annyira retteg, hogy mielött a doki letudná szívni a petéket, kidurrannak. Tapasztalatom szerint a csajok 80-90%-a kér altatást.
Ugyanezeket a gyogyikat kaptam, asszem a harmadik prednisolon volt. Viszont én injekcióba Gonal F75-öt és Menogont kaptam. Gondolom a hormonvizsgálat alapján dönt, hogy kinek mi a jó.
Az előadáson kb azt mondja el ami a papirra le van írva, de azért nem olyan elrettentő stílusban ahogy az le van írva.
Én vérvételre mindig a Nyírő Gy. kórházba mentem mert ott nem kell az eredményért visszamenned, hanem közvetlen elküldik neki. Van aki a János kórházba megy. (náluk nincs labor)

Mi jól vagyunk, még egy jó másfél hónap hátra van. Már igencsak fájdalmasak a fiatalúr megmozdulásai. Te majd te is megtudod. Mikor is?? Kb. 8 hónap múlvaKépKép

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre. Néhány információt szeretnék kérni, ha tud valaki segíteni, annak örülnék. Kép
A Dévaiban szoktak műtéteket végezni? Múlt héten voltunk a Dokinál a párommal első alkalommal és UH.-n talált nálam egy cisztát és attól tartok, műteni kell.
De egyelőre azt mondta, hogy tornázzak, és a következő mensi végén újra megnéz UH.-n.
És ha csinálnak műtétet, az mennyibe kerül?
Bármilyen tanácsot, ajánlást nagyon szívesen fogadok, és örülnék neki. Kép
A választ előre is köszönöm szépen.
Bucika
bucika25
 
 


Sziasztok!
Gigi Kép
Köszi az infót, az utolsó mondatodban leírtakba kapaszkodom, el is mosolyogtam rajta magam...Szóval nekem is a predisolon van, csak rosszul emlékeztem.
Dia Kép
Ma kaptam reggel az első lórúgást: 2puregon, 1menogon. Holnap és holnapután reggel uez. Sajna, így az első óráimat nem tudom megtartani, mert 8-9 között kapom. Szerinted, nem lehet 7-kor beadatni? akkor beérnék. este pedig serophent kell bevenni.
Nagyon rendi volt..pénteken du.megnézzük, hány tüsző van. Remélem pont annyi, amennyi kell!!
Nem tudom, kérjem-e az altatást, hiszen, ha jobb minőségűek!!! Nagyon fájhat, mit gondoltok? Nekem már ez a menstris bemérés is szar volt. BÁr, ha belegondolok, bármit kibírok! Kép
AZ a rossz, hogy a spermák levételekor nem lehetek ott... eddig mindig volt rá lehetőség, hogy legalább együtt varázsoljunk. Nem baj, csak röhejes, hogy semmi közöm nem lesz ahhoz a részhez.
na, puszi
Bucika Kép Fogalmam sincs, remélem ott csinálják,mert én is úgy készülök. A ciszta miatt ne aggódj, sokaknak van, lehet, hogy magától kiürül!
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!
Köszi a választ. Nagyon félek, még el is sírtam magam, hogy már megint, ...ugyanis már volt egy cisztám, amit műtöttek laparral, ..de oda visszamenni nem akarok!!!
Ezért érdekelne, hogy itt a Dévaiban is csinálnak -e műtétet??
Hisz az államiban is adtunk pénzt -nem is keveset- és ha már fizet az ember, akkor már jobb ha magánklinikán műtenek, ahol remélhetőleg jobban figyelnek az emberre!
Vagy rosszul látom??
Bucika
bucika25
 
 


AnnaKép

Szerintem azzal semmi gond, ha reggel hétkor adatod be a szurit, mert én is úgy jártam,hogy itt a rendelőben, ügyeleti idő alatt mentem, mert így nem kellett kuncsorognom a sok betegnek, hogy engedjenek előre. Hét körül adattam be én is. Arra figyelj, hogy a két injekció közötti idő azonos legyen. Tehát akkor hétvégén is fel kell kellni.Kép
A leszívást ott helyben csinálják! Én az átjárhatóságit is altatásban kértem. Nem vagyok egy hős típusKép

BucikaKép
Én úgy tudom, hogy laparoszkópiát meg egyéb műtéteket a János kórházban csinálja a doki. (az a kórházi háttere)

Jók legyetek!

Gigi
Kép

KépKép
gigi28
 
 


Bucika Kép Teljesen egyetértek abban, hogy ha már fizetek, figyeljenek is oda... A Dévai nagyon jó fej, ha nem is ott csinálja, az a lényeg, hogy ő műtsön, nem? Mikor mész hozzá?
Gigi Kép A héten már elkértem magam, megyek 8-ra, de pénteken megkérdezem, lehet-e rajta változtatni a jövő héten. Pénteken megyek (7.cn.)uh-ra, a szurik csak addig vannak bejegyezve a lapon, utána mit kapok? Végig megy a szuri? Egészen a 14.napig?? Majd' besz.rtam a szuritól is, szerintem én sem fogok nagyon hősködni azzal a leszívással.
Mi fog sokba kerülni? Eddig 28-nál tartunk.
Most hirtelen attól kezdtem rezelni, mi van, ha nincs is petesejtem...ezek a papírok megőrítenek.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Gigi!
Köszi a választ. Ha neadj Isten arra kerül a sor, és ha a Dévai csinálja, akkor nyugodt leszek.
De remélem, hogy nem fog sor kerülni rá, és elmúlik a felülésektől.
Örülök, hogy neked már sikerült a babóca.Kép
Mi két éve próbálkozunk eredménytelenül, és mivel az eddigi nőgyógyász nem tudott segíteni, úgy döntöttünk, hogy felkeressük a Dévait. De erre az újabb cisztára nem számítottam.
A babádhoz csakis a legjobbakat kívánom!
Jó Neked!
Bucika
bucika25
 
 


Anna!
Igen, ha nem is ott csinálja az nem is olyan nagy baj, a lényeg, hogy ha tényleg műtétre kerül a sor, akkor nyugodt leszek, hogy ha a Dévai fogja csinálni.
De ott még nem tartok, hanem esténként felüléseket csinálok, ahogy javasolta a Doki.
A legközelebbi mensim végére kell visszamenni hozzá, és megnézi UH-n, hogy mi történt.
Bucika
bucika25
 
 


AnnaKép

Na azt meg honnan veszed, hogy nincs petesejted?? Ne idegesíts!!KépKép A papiron azért van csak az uh-ig beírva a szuri, mert az ultrahang alapján fogod kapni továbbiakban. Lehet, hogy felemeli lehet, hogy csökkenti az adagot. Attól függ,hogy hány petécske van! Igazán nem tudok neked nyilatkozni,hogy mennyi mani lesz összesen a stimuláció, mert én más szurikat kaptam. Csak a saját nevembe nyilatkozhatom, de én kérnék altatást.
Ha jól emlékszem akkor a 13. ciklusnapon reggel kaptam injekciót, plusz aznap van az éjféli. (ami nagyon fontos, hogy pont éjfélkor kapd meg és izomba adják!) Másnap reggel vérvétel, viszont injekció már nincs! És a 15.nap punkció. Itt lehet eltérés, de gondolom nekem azért volt a 15.napon a leszívás mert nekem amúgyis 30 naposak a ciklusaim.

BucikaKép
Bárhol kerül is sor a mütétre (már ha egyáltalán kell) mindenképp a Dévai csinálja. Csütörtökönként van a kórházban, akkor szokta ezeket elvégezni. Nekem is sokszor volt cysztám, de szerencsére mindig magától elmúltak. Legyél bizakodó!!

Aztán nemsokára ti is majd nagy pocakkal fogtok közlekedni!!!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
Köszi a biztatást! Sok erőt ad az elkövetkezendő nehéz helyzetekre!
Vigyázzatok magatokra!
Bucika
bucika25
 
 


BucikaKép

Ha kell pár jó szó, én mindig itt vagyok!Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Szia Gigi!Kép
Itt olvasgattam, hogy fog kelleni majd HIV teszt is.
Nem tudod véletlenül, hogy meg kell -e várnom, amíg a Doki kéri hogy csináltassam meg, ...vagy menjek el minél hamarabb??
Névre szóló kell hogy legyen, vagy elég az anonim is??
Köszi, puszi,
Bucika
bucika25
 
 


BucikaKép

HIV tesztet bármikor csináltathatsz magadtól is. A doki a Mária utcába küldd el, úgyhogy legegyszerübb ha te is oda mész.

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Köszi a választ!
Névre szólónak kell lennie, vagy anonim is jó???
Kép
bucika25
 
 


BucikaKép

Szerintem olyat vigyél a dokinak amin rajta a van a neved, mert ha nincs rajta, akkor bárki leletét oda tudod adni. Nehogy ebbe belekössön!
Ja és nem csak neked kell megcsináltatnod hanem a férjednek (élettársadnak) is!

Gigi

KépKép
gigi28
 
 


GigiKép
Ok. megcsináltatjuk.
Te hogy vagy? Remélem, hogy minden rendben van!
Kép
bucika25
 
 


BucikaKép

Mi szerencsére jól vagyunk.Kép De már nagyon szeretném ha október vége lenne.Kép

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 


Heló csajok!
Képzeljétek, ma reggel azt mondta a nővér, aki beadta az injekciót, hogy nem szabad összekeverni a két szert (puregon. menogon), pedig tegnap koktélba kaptam. Remélem nem baj. ű
Gigi Kép Te hogyan kaptad, amikor egyszerre többféle injekciót kellett. Neked mindig a férjed adta be? Ki tanította meg?
Bucika Kép A HÍV-re ad a doki beutalót, egyébként 3-4 nap alatt megvan az eredmény, nem kell sokat várni rá. Ami lassan van meg, az a hormon-eredmény. Nekem arra egy hónapot kellett várni.
Nagyon kiváncsi vagyok hány tüszőcskét növesztek. Már most érzem a bal oldalon, hogy feszülget, pedig csak a hetedik napon vagyok.
Gigike Kép Nagyon hamar itt lesz az október, csak nyugi, az a jó, ha ezt a pár hetet még odabent tölti. Mekkora most? Nevetek van már?
Hamarosan megölelheted a babádat, hu, de jó!
A beültetést is ott csinálja?
És be kell feküdni valahová, vagy azonnal hazamehetek? HOgy van ez?
AZt sem tudom, meddig dolgozzam,mennyire szól bele a jövő hetekbe a stimu. Egyelőre meg tudtam oldani.
puszi, a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Gigi Kép A második lombiknál már nem kaptál cetorydot hasba? Ez a hasszuri kezd idegelni...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


AnnaKép

Én három stimuláció alatt kaptam a cetrotydot. (csak az utolsónál nem kaptam ) De már mondam, hogy attól ne féljél!!!!Kép Még az a legjobb!! Én mindig az SZTK-ba jártam beadatni a szurikat. Már a tű látványától rosszúl leszek, nemhogy beadjam magamnak. A férjemnek meg aranyos hurka ujjai vannakKépKép Nálunk jó fejek az ügyeletes nővérek (egy közülük egy fiatal srác)már régi ismerősként üdvözöltek.
A legelső lombiknál nekem is egybe adták be az első két szurit. De nem lett gond. De tényleg külön kell, hogy beadasd! A rutinos nővérek egy tűvel is meg tudják oldani. De inkább nem részletezem, mert a fenekemnek de ja vu érzése kezd lenni.KépKép A beültetést is ott csinálja. A punkció napján csak 3-4 körül mehetsz haza. A transzfer után kb. 20-30 percet kell pihenni aztán mehetsz.
Munka: szerintem a transzfer után érdemes otthon maradnod, legalább arra a pár napra mig megtapad(nak). Engem a stimu nem nagyon viselt meg szerencsére.
Kisfiacskámat Olivérnek hívják és pont egy hete 2 kilósnak saccolták.
Holnap majd egy csomót fogok rád gondolni, hogy jó sok petécske legyen!!! Láttam a másik topikban, hogy ki vagy lelkileg! Kép De hidd el, hogy jó úton jársz! Ha nekem sikerült akkor neked is kell, én ráadásúl olyan pesszimista voltam. De te ne legyél!!! Fel a fejjel!!

Puszi, Gigi

KépKép
gigi28
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: