Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Köszi a gratulációkat, mostmár remélem minden rendben lesz.
Nálunk is a hormon nem volt jó, én is Bromocriptint szedtem, meg az utolsó két inszem előtt és a lombik előtt is injekcióztam magam.
A páromnak meg pont határon volt az ondószáma és lassú volt, viszont ahhoz meg sok volt, hogy ne kelljen végigcsinálnunk a hat inszemet és csak utána mehettünk a lombikra. Az átjárhatósági vizsgálatot sajnos nem lehet megúszni, nekem a délpestiben csinálták, a sóoldatos megoldást nem hallottam, mert engem az orvosom előbb küldött átjárhatóságira és csak utána mondta, hogy menjünk a Forgács Intézetbe.

A vérvételeknél én sem fizettem soha külön, csak mindig a megbeszéléskor.

Ha esetleg van valami kérdésetek és tudok rá válaszolni szívesen válaszolok, visszanézek ide is.
Vendég
 


Sziasztok!

Azt elfelejtettem megírni, hogy ha bementek a www.forgacsintezet.hu -ra és utána a Fórum-ra, akkor előjön egy másik lap. Azon belül bementek megint a Fórumra és ezen belül a Babázzunk-ra. Itt azt hiszem a 2. oldalon lesz a Forgács Intézet. Ott a most Forgácsba járók leveleznek egymással, jó sokan vannak és sok tapasztalatot lehet olvasni, és érdemes ott is visszaolvasni és beírogatni, megosztani egymással a tapasztalatotokat.

Remélem érthetően írtam le.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Szia Lilla!

IGen, teljesen érthető voltál :wink: MEg is nézem majd nap közben :)

Szép napot mindenkinek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Sziasztok !

Szép jó reggelt mikndenkinek :D
Remélem jól vagytok !!!
Később újra jelentkezem, most csak bejelentkezem, tegnap is csak olvasni volt időm, de este jövök újra írni !!
További szép napot Mindenkinek :D

Wepe
wepe
 
 


Szép napot mindenkinek!!!!

Épp tegnap hallottam, hogy az Intézetben nagyon lelassultak most a dolgok és nagyon el vanhavazva a Tanár úr, mert kollaga USA-ban van és heti hét napot melózik kettejük helyett :roll: :shock:
Szegény..... nemcsodálom, hogy csak úgy kivágtak vérvétel után.... :roll: ÉS pörgősre vették a figurát...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Ne hari, h csak most írok, de csütörtökön már fél nyolckor elaludtam :oops:
Köszi Nektek a válaszokat :!:
Ma megnézem a honlapot, eddig nem vettem észre :oops:
Lilla, Te a Hartman dokinál fogsz szülni ? Ha jól emlékszem :oops:
Én is hozzá járok már legalább 10 éve, de rendes dokibácsi :!:
Már akaratam kérdezni, hogy meg van a kislányotok neve ?
Zsuzska, reméljük nem lesz sokáig távol a tanárúr kollégája :D
További szép napot !
Wepe
wepe
 
 


Kedves Lilla69!
Egyszerűen nem találom a Nők lapja cafén a fórumozókat, pedig szükségem lenne 1-2 jó szóra sorstársaktól!
kérlek segits!
Andi
varro7@freemail.hu
 
 


Szia Andi!
Ott vagyunk a nők lapján! Irj nyugodtan, szerintem tutira segitenek a csajok, legalábbis én igy tapasztaltam.
Vagy a topikot nem találtad? Forgács intézet a cime, ha beirod a keresőbe, hogy forgács, egyből kidobja
De irhatsz ide is, ha tudok, szivesen segitek. Elég sok tapasztalatom van sajnos
Erika
szalmarose
 
 


Szia Szalmarose!
oké, megtaláltam! én most szenvedek a 2. lombikkal, épp a bizonyos 2 hétben vagyok-ami a legrosszabb sztem. Nem érzek semmit, de párom szt senki nem érezhet pár napos terhességet-ő is nőgyógyász,de szegényt nem akarom fárasztani a hülye kérdéseimmel.
Neked hanyadik?
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok

Bocsi a bepofátlankodásért!

Andi
gondolom rá jössz hogy ki vagyok :wink:
Nem is mondtad októberben hogy beindítjátok a projektet!
A sulinak már vége is?
Mikor tesztelsz, vagy mész vérvételre?????????
Nagyon nagyon szorítok hogy sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te a Forgátsba jársz?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szia Andi!
Az én történetem röviden: 5 inszem, 2 stimulált + 2 fagyibabás beülti a Kaáliban. Egyik sem sikerült. Tavaly augusztusban, a 2. stimulált lombik után márciusra kaptuk a következő időpontot. Szeptemberben visszakaptuk az első "adag" fagyikat, majd elmentünk a Forgácsba. Tanár úr azt mondta, hogy ne a fagyasztónak gyártsunk embriókat, menjünk vissza a Kaáliba, és próbáljuk meg. Januárban a 2 fagyibabánkból mindkettő feléledt, de az sem sikerült. Igy újra Forgács. Március 27-én volt a beülti, 4 embriónk lett, őket 3 naposan asszisztált hatchinggel kaptuk vissza. Beülti után 3 nappal elkezdett fájni a fenekem, azt hittem, aranyér (nem volt még eddig). A vége az lett, hogy április 1-jén elmentem dokihoz, aki közölte, hogy ez tályog, és azonnal műteni kell. Még aznap megműtöttek, ami ezzel járt: 39 fokos láz, infúzió, tehát semmi fehérjedús kaja, gerincérzéstelenités. Na meg a műtét, és 5 nap kinlódás a kórházban. Olyan fájdalmaim voltak, hogy nem is igazán tudtam a babákra gondolni... Beülti után a 12. napon csináltam tesztet, mivel annak a lánynak, akivel együtt volt a beülti, már előző nap pozitiv lett a teszt. A lényeg: holnap megyünk szivhangot nézni az intézetbe :lol:
Szóval én sem éreztem most semmit, igaz, nem is figyeltem rá. Eddig bezzeg mindig mindent éreztem, szurkált a petefészkem (szerintem). Most sem nagyon érzek semmit, a gyomrom ég rettenetesen, a mellem fáj, meg nagyon sokat alszok. De a hányástól még megmenekültem.
Egy bajom volt a Forgáccsal, hogy a teszt után nem volt vérvétel, hiába kértem :(
Mikor volt a beülti? Dolgozol közben? Állitólag vannak kismamák, akik érzik, hogy nincsenek egyedül, de szerintem ilyenkor hajlamosak vagyunk beképzelni mindenfélét :D
szalmarose
 
 


Szalmarose! Megkaptad privát levelem? Amúgy nem dolgozom, mert a melóhelyemen 12 órás műszakok vannak, hol nappal hol éjjel és ez nem babavárásra alkalmas sztem...
Andi
varro7@freemail.hu
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom beindult itt is az élet.

Wepe!
Igen, én is a Hartmanhoz járok a 9. héttől, mert mint írtam a Forgácsnál már nem vállalták a terhesgondozást és a szülést. Épp itt a társalgóban leltem rá a Hartman dokira, mert nagyon sokan ajánlották. Te is erzsébeti vagy, vagy a budai rendelőjébe jársz? Egyébként maximálisan meg vagyok vele elégedve, mindenhová elküld és alaposan megvizsgál. Úgyhogy nem csalódtam benne. Nevünk már csak kettő van a hosszú listából, majd írok, ha eldölt melyik lesz.

Szalmarose!
Vérvétel nekem sem volt egyik lombik után sem, csak kétszer visszahívtak Ultrahangra.

Andi!
Írtam neked privit és örülök, hogy megtaláltad a másik fórumot is, ott sok hasznosat lehet olvasni.

Lányok!
Én mindenkinek szurkolok, hogy minél előbb összejöjjön, hinni kell benne, hogy összejön. Amikor én voltam a 2. lombikon hatan voltunk és négyönknek sikerült is! :P :P :P

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!!!

Lilla:
Ki Hartman doki??? Ő hol szülész??,
Én már azon agyalok, hogy majd hol szüljek, kinél???
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudtok ajánlani valakit???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Dr. Hartman Gábornak itt a XX. ker-ben és Budán van magánrendelője és a Jahn F. Kórházban lehet nála szülni. Nekem nagyon sokan ajánlották és nem csalódtam benne és főleg azért választottam Őt, mert én is itt lakom erzsébeten és mindenképp a délpesti kórházban kerestem orvost, hogy ne kelljen messze járnom.

Látom Te csepeli vagy, ti is ide tartoztok a délpestibe? Ha nincs orvosod és aktuális lesz, szívesen megadom az elérhetőségét, nézd meg, legfeljebb, ha nem szimpi, tovább keresgélsz. És tudod már, hogy mire mentek? Inszemre vagy egyből lombikra.

Mi itt a Forgácsban csináltuk végig a 6 inszemet, mert senki nem mondta, hogy vannak kórházak, ahol TB-re csinálják és nem kell fizetni. Érdemes ennek is utánajárni, én már akkor nem érdeklődtem, mert mire megtudtam, túlvoltunk rajta.

Szia
Lilla
Vendég
 


Sziasztok !

Lilla, én is az erzsébeti m.rendelőjébe járok, mert régen ott laktam, de tavaly átköltözünk csepelre, az új lakásunkba :)
Én itt nem sokat találtam róla, legalábbis név szerint nem...
És egyébként a m.rendelőbe jársz v. kórházba v. ide is-oda is ?
Én is meg vagyok vele elégedve, nekem méhszáj sebem volt, és ő műtött meg, és azóta semmi bajom, rendeszeresen ( majdem ) járok szűrésre, nálunk sajnos mindkét ( apai-anyai ) ágon van a rákra lehetőségem :cry:
Hogy vagytok a pocaklakóval ? :D
Szerinted a Hartman csinál inszemet is ?

Zsuzska, én is Hartman dokit tudom ajánlani :lol:
A barátnőm is ő hozzá jár, pl. ők mindig hülyéskednek, én nem igazán merek vele, mert én paragép vagyok, ha orvost látok :roll:

Üdv Andi, és Erikák !

Erika, mi volt a mi vizsgálaton ???? Írj, m kíváncsi vagyok :lol:
Nem egyszerű a Te történeted sem :( A műtéttel minden rendben ?

Erika13, hogy vannak a fiúk ?

Jó éj Mindenkinek !

Wepe
wepe
 
 


Újból sziasztok !
Még átnéztem oda, amit Lilla ajánlott, és látom Erika szép képét !
Gratulálok, és vigyázz Magatokra !!!!! :D
Én sem láttam még kettőt egyszerre :)
Azért ide is nézzél be :wink:

Wepe
wepe
 
 


Szia Wepe!

Köszi, mi jól vagyunk, szombaton léptem a 33. hétbe. Én a "Jáhn-Ferenc Kórház, Délpesten- babásai" topikban vagyok már, ott nagyon sokan járunk a Hartmanhoz. Ott már nem mint lombikos vagyok, mert nem írtam, hiszen ugyanolyan kisgyerek Ő is, mint a többi és én is ugyanolyan kismama vagyok. Ha összejön Nektek is, és a Hartmannál szülnél a délpestiben, gyere át Te is, nagyon sok segítőkész kismama van, velük levelezünk, adunk egymásnak tanácsot.
Én a Hartmanhoz a magánrendelőjébe járok, kétszer hívott be a kórházba: a 12. és a 18. héten, mert akkor vannak olyan fontos ultrahangok, amire az Ő gépe nem elég jó.
Sajnos az inszem. nem orvosfüggő, hanem kórházfüggő. A délpestiben a Forgács tanács úr csinálta addig, amíg nem lett neki ez a meddőségi központja. De, hogy hol csinálják, azt nem tudom, mert mire megtudtam, már nem volt aktuális. Pedig nem mindegy, hogy kiadsz havonta 50.000,- az inszemre meg a gyógyszerre, vagy ingyenesen csinálják és a gyógyszert kell csak fizetni.

Ha visszaolvasol az előző oldalra ott olvastam, hogy a SOTE II. csinálják TB-re is, érdemes megérdeklődni.

Egyébként nekem is volt méhszájsebem (P/3), de akkor még nem ismertem a Hartman dokit és nem Ő műtöt. És tényleg lehet vele hülyülni.

És ti hol tartotok a pároddal? Tudjátok, hogy mi lesz, inszem, vagy lombik. Nekem az inszem. nem vált be, de lehet, hogy nektek ezzel is összejön. Majd írj, hogy hol tartotok a vizsgálatoknál.

Szia
Lilla
Vendég
 


Szia Lilla !

Még sajnos nem tudjuk, mert van még hátra egy 2. herebiopszia, ami májusban lesz, de sajnos az elsőnek nem lettek jó eredményei, nem is tudják megmondani, h mi lehet a probléma :(
10-es skálán csak 4-es lett, és egy-egy sejtet találtak, azt is a szövettaniban találták. Amit lefagyasztottak Krioban, abban semmit :(
Röviden:
2007. dec. voltunk a Hartmannál
2008. febr. a Forgács Intézeben jártunk
2008. márc. + május a Papp prof műti a páromat
Köszi az infókat az inszemről, mert tényleg nem mindegy mennyibe kerül.
Van egy belső megérzésem, hogy lombikkal biztosan sikerül, és erre Te vagy a példa :D
Látom, h 47 napod van, pontosan mikorra vagy kiírva ?

Szia
Wepe
wepe
 
 


Szia Wepe!

Én is a lombikban hiszek, hiszen az az sok lombikos általában mind végigcsinálta az inszemet, ezek szerint sikertelenül. Mi nem úsztuk meg, mert a párom eredménye pont a határon volt, azt mondták, hogy természetes úton biztos nem elég, de az inszemhez igen. Hátha titeket egyből lombikra küldenek. Nekünk a két lombik nem került annyiba, mint a hat inszem.

És hidd el, a lombiknak nagyon sok százaléka sikeres. Ha nem is elsőre, sokaknak csak a 4. vagy az 5. jön össze, de összejön. :P :P :P

Amikor én voltam hatból négyönknek sikerült, és ketten már több, mint 8 éve próbálkoztunk eredménytelenül.

Úgyhogy szorítok nektek, hogy a műtét után egyből lombik legyen. Azt viszont ajánlom a Forgácséknál csináltatni, mert tényleg nagyon jó a sikeres eredmény százalékuk.

Mi egyébként június 13-ra vagyunk kiírva, mostmár készülünk a bevásárlással, eddig nem vettem babonából semmit.

Műtét után mikor kell visszamennetek, hogy megbeszéljétek a továbbiakat?

Szia
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a tippeket!!!

Szóval a Hartmant ajánljátok???
azt nagyon sajnálom, hogy a Jáhn-ban van.... a kórházzal elég nagy gondjaim vannak... nagyon sokat panaszkodtak a kórházra.... többen mesélték, hogy szülés után csak úgy kint hagyták a folyosón órákra, mert annyian vannak, hogy a szobákba nem férnek be :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Meg nagyon lopnak az ott dolgozók :cry: :cry: :cry: :cry:
Szóval oda biztos nem megyek, csak ha nagyon muszáj.... amúgy körzetileg oda tartozunk :roll: :shock:

A SOTE II-t viszont sokan dícsérték nekem..... lehet, hogy csak azt választom majd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Wepe!
Akkor mindent tudsz! :D :D :D
Szerintem a mutet utan beszeljetek meg mindent az orvosokkal! Ahogy Lilla irta, a lombiknak tenyleg nagyobb az eselye, en valahogy nem hiszek az inszeminacioban, ha lehet itt ezt a szot hasznalni :D
De megis van, akinek elsore is sikerul. Mi is vegigkinlodtunk 5-ot, elment vele egy evunk. Ja, nalam azon kivul, hogy endometriozissal mutottek, majd hormonkezeltek (es ugy tunik, eddig nem jott vissza) nincs gond. Megsem sikerult egy inszem sem, soooot, lombikbol is csak az otodik beulti... Ki erti ezt????
Azzal azert tisztaban kell lenni, hogy a lombik sokkal jobban megterheli a szervezetet, mint az inszem. De inkabb egyszer nagyon eredmenyesen, mint sokszor kicsit feleslegesen, nem?
Mar mindjart majus van, nagyon drukkolok a masodik mutethez!!!!
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Remélem, mindenki jól van és örül a napsütésnek :)
És rajtam kívül nem fog dolgozni a 4 nap alatt senki :!: :!:
Május 28-án lesz a műtét, és másnap már ki is derül... a műtét előtt kb. 2 héttel kérek a Forgács Intézebe időpontot, mert kb. a műtét utánra tudnak adni, és akkor beszéljük meg a továbbiakat.

Erika, köszi a drukkot :)

További szép napot Nektek !

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska!
Sajnos a délpestinek nagyon rossz a hírneve, de hallottam én már a Rókusra is sok panaszt, meg tulajdonképpen majdnem minden kórházban vannak rémtörténetek szüléssel kapcsolatban. Ma már majdnem minden kórházban vannak szülőszoba látogatások, nézz körül melyik tetszik legjobban, és úgy válassz majd orvost. A délpestiben minden hónap első keddjén van szülésfelkészítő tanfolyam szülőszoba látogatással. Először a nővérszálón volt előadás, utána mentünk át. Én nagyon kellemesen csalódtam. Van két nagyon felszerelt szoba. Van pezsgőfürdős kád, bordásfal, szülést könnyítő labda stb. Utána vannak 1 és 2 ágyas alapítványi szobák (15-20 eFt a 4 nap) és egy 5 ágyas. Sajnos lefoglalni nem lehet sem a szülőszobát, sem a szobákat, mivel nem lehet tudni, hogy mikor is szülsz pontosan. De a Margit kórházról is jókat hallottam, oda is be lehet menni szétnézni.
Szerintem ha van fogadot orvosod és fogadot szülésznőd, mindenhol foglalkoznak veled. Ha meg nincs, hát akkor attól függ, hgoy kit fogsz ki.

Wepe!
Szegény, csak nem fogsz dolgozni? Én reménykedek benne, hogy legalább 1 nap jó idő lesz, mert festenünk kéne már a babaszobát. Szorítok, hogy minden rendben legyen a műtétnél, tényleg jól teszed, ha előre foglalsz a Forgácsban helyet, emlékszem mindig hetek múlva kaptunk mi is időpontot.

Szalmarose!
Az inszemben nem hisznek túl sokan (én sem), mivel nagyon kevés az eredményessége, nem úgy, mint a lombiknál. Párom szerint csak a meddőségi központoknak jó támogatás gyanánt. Dehát biztos van, akinek így is összejött. Te hányadik hétnél tartasz? (nincs vonalzód). És tudod már, hogy melyik kórházban fogsz szülni?

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap 6-12 között kell bemenni dolgozni, ebben a hónapban kerültem új csoportba, és így megnyertem ezt a kiváltságot :?

A délpestinek tényleg nincs jó híre, de szerintem, az orvosok megtesznek mindent, a Hartman doki is ! Vannak negatív információk, de melyik kórházban nincsenek ?! Nekem sem álmom, hogy ott szüljek, mert tényleg van jobban kinéző kórház/szülészet, de teljesen mindegy, én úgy gondolom, hogy ha van fogadott orvos, akkor benne lehet bízni, ill. "támaszkodni".
Erre egy olyan példát tudok mondani, hogy ki szereti ha felkeresi egy biztosítós ? A közvélemény úgy van vele, h amikor meghallja, hogy ki keresi, feláll a ször a hátán, és rögtön a rossz "pletykák" jutnak az eszébe, hogy a szomszédnak ezt és ezt nem fizették ki, stb. stb.... És valaki hallott olyat, h a biztosító fizet is ? A negatív infó sokkal hamarab terjed és marad meg az emberekben - sajnos :x Ezzel nem akartam védeni a kórházat, de pl. az egyik kolléganőmet ott mentették meg: pár hetes terhes volt, és a nődoki ( aki máshol dolgozott ) nem vette észre, hogy a baba mellet méhen kívül is terhes egy másik babával, olyan rossz állapotba került, hogy teljesen vérszegény lett + egyéb dolgok, ami az életét is kockáztatta, és a délpestiben egy nőgyógyász hozta rendbe, és oda is ment vissza szülni.
De igazából mindeki saját maga dönti el, hogy hol szül :D

Ahogy végig olvastam a történeteiteket, eléggé az elején járok még... és azt veszem észre, hogy egyre több párnál fordul elő, szörnyű, hogy mi történik az emberiséggel .... :cry:

Na nem szabad keseregni, ez egy vidám fórum :D
Remélem, idővel mindeki BABÁS lesz :D
Mindenkinek szép napot és jó pihenést !!!!!!

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!!!

Hát igen..... sajnos én csak egy pozitív történetet hallottam eddig a Dél-Pestiről, negatívat viszont sajnos vagy 10-et.....

De mindegy is.....és tényleg az a fontos, hogy találj egy olyan orvost, akiben maximálisan megbízol, hiszen a te és gyereked élete múlhat rajta :roll: :shock:

Szép majáist mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Lilla!
Tenyleg van, akinek sikerul az inszem, de azert kivancsi lennek a statisztikakra. Meg a maganintezeteket megertem, hogy 40-45ert megcsinaljak az inszemet, de en megneztem a "betegeletutamat" az allami korhazban par ezer ft-ot utal csak az OEP. Meg hat ugye a torvenyben is ugy van, hogy csak akkor lehet menni lombikra, ha megvan a 6 inszem (nehany orvosilag indokolt kiveteltol eltekintve)
Kedden toltottem a 7. hetet. Vonalzot mar csinaltam a babafalvan, de hogy lehet ide belinkelni???

Mindenkinek nagyon kellemes pihenest, en ma egesz nap aludtam :lol:
szalmarose
 
 


Bocsi Lilla, az elobbihez meg:
Most Sipos doki fele hajlunk, mivel nem ismerek olyan nogyogyaszt, akiben megbiznek, tehat ebbol kovetkezoen SOTE II. Eddig ezen nem gondolkodtam...
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Szalmarose!
A babafalvai vonalzó kódját a zárójeltől be kell másolni fent, ahol kiírja a kockában, hogy segédletek azt lehajtod, és átváltod a Profil-ra. Ott az aláíráshoz másold.

És gratulálok, hogy Nektek is összejött :P :P :P

A Sipos doki nekünk is szimpi volt, nem is tudtam, hogy Ő a SOTE II. van, de azt tudom, hogy Ő vállal terhesgondozást és szülést. Csak azért érdemes előre orvost keresni, hogy biztos ráér-e a szülés időpontjában (nem abban a hónapban mennek nyaralni stb.)

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek
Lilla
Vendég
 


Sziasztok,

Lilla, hogy álltok a szobafestéssel, már vártam, hogy írjál, gondoltam, hogy lehet, hogy ezért nem írsz :)
Milyen színű lett ?

Erika, kíváncsian várjuk a vonalzót :)

Mindenkinek jó hétvéget és pihenést kívánok:
Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!
Na, az előbb irtam, de utána kezdtem átváltoztatni a profilt, és eltünt :(
Akkor most ez egy vonalzópróba :o
Lilla, köszönöm szépen a segitséget!
szalmarose
 
 


Nem sikerült :oops:
szalmarose
 
 


Rájöttem, juhéjjjjj! :D
szalmarose
 
 


Minden anyukának Nagyon Boldog Anyák Napját kívánok!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok,

Erika, jól lett a vonalzód :lol:

sziasztok.
Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!
MEgjöttem :lol: :lol: :lol: :lol:
Hétvégén a Balcsin voltunk és tegnap vitorláztunk :lol: :lol: :lol: :lol: Isteni volt :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma meg rohanás az egész napom, de még dolgozom hétig :roll: :shock:
További szép napot mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!
Én mindig attól féltem (amikor egyszer egy malév kapitány elvitt vitorlázni) hogy beleborulunk :lol:
Én is pihentem sokat, vasárnap szinte fel sem keltem az ágyból, de szombat éjjel fájt a hasam, igy alig tudtam aludni.

A vonalzó úgy látom, hogy utólag is változik, tehát mindig az aktuális állapotot mutatja. Holnap töltjük a 8. hetet
:lol:
szalmarose
 
 


Erika!
Hatalmas gratula a 8. hetetekhez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Én akkorát sikongattam, párom meg csak mosolygott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Irtó jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Köszönjük szépen!!!
Lassan átirom majd Barbara és Áronra a Barbáront, bár még simán lehet két fiú vagy két lány :lol:

Zsuzska! Akkor még egy hét a vérvételig!!!!
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Én is gratulálok a 8. héthez :lol:
Jól vagytok ?

Lilla, nagyon eltűntél :shock:

További szép estét Mindenkinek :)

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Tényleg eltüntem, olvasni olvastalak titeket, de már lustulok írás terén. A négy napban szerencsére sikerült kifestenünk, drappos lett a fal, mert olvastam valahol, hogy semleges szín legyen, hogy ne az kösse le a babát, hanem az ágyra tett játékok, forgók. Szóval kidolgoztuk magunkat, takarítás, függönymosás is volt. Meg én kertesházban lakom, úgyhogy ültetés, fűvágás, bár én inkább már csak nézni tudtam.

Erika!
Jó lett a vonalzód. Sajnos mindenhol átvált az enyém is az aktuális állapotra, úgyhogy nem tudom, hogy mit hányadik hétben írtam. Olvastam, hogy fájt a hasad, ilyenkor nekem az orvosom azt mondta, hogy vegyek be MagneB6 tablettát, kérdezd meg a dokidat, hogy Ő javasolja-e. Látom ikreket vársz, gratulálok hozzá. :P :P :P Mostmár vigyázz magatokra, pihenj sokat. És irigyellek, hogy már nevetek is van, nekünk még nincs eldöntve véglegesen.

Lányok!
Mindenkinek szorítok, hogy minél több babavonalzót lássunk itt.

Szisztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok !

Remélem, Mindenki jól van :!: :D

Erika, jók neveitek :) még összeadva is :)

Lilla, nem is tudtam, hogy semleges színt kell választani, köszi a tanácsot :!: Majd észben tarjuk, ha odajutunk. Bár most is halvány sárgás tojásos a kisszobánk.

További szép estét Mindenkinek :wink:

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok Lányok, hogy vagytok?
Remélem, élvezitek a jó időt és a hosszú hétvégét!!!!
Nálunk minden rendben, péntek óta nem dolgozok, miután csütörtökön a főnököm délelőtt és délután is kiabált velem fél órát (sima szakmai vita, csak sajnos nem tud halkan beszélni).
Tegnap felavattuk az újonnan épitett grillünket, de alig tudtam enni, mint mostanában ez jellemző :(

Lilla! Mi már olyan régóta dolgozunk ezen a babán/babákon, hogy az idők során valahogy jöttek a nevek. A fiút a férjem választotta, a lánynevet én, de majd elválik, hogy tényleg maradnak-e ezek a nevek. Nektek lassan már ideje lenne véglegesiteni a nevet, nem? :))))

Kedden megyünk utoljára a Forgácsba uh-ra, csütörtökön pedig először a védőnőhöz :lol:


Vigyázzatok magatokra!!!!
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Én pénteken és szombaton suliban voltam :roll: :shock: :shock:
Párocskám túrázni volt szombat-vasárnap a Mátrában, én meg vasárnap pihiztem. Most azon gondolkodunk, hogy elmegyünk a vácrátóti arborétumba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap vérvétel!!!!! Drukkoljatok!!!!!

Puszi mindenkinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Szoritok holnap, jelentkezz majd, hogy mi volt a vérvételen!
Mi holnap megyünk uh-ra, szoritsatok, hogy rendben legyen a két bébikével (és ne három vagy egy legyen) :lol:
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Örömmel hallom, hogy holnap többen mentek a Forgácsékhoz :)
Zsuzska, drukkolok :!: :!: Utána írj, hogy mi volt :!:
Erika, a beülti után ez az első uh, vagy volt már több is :?:
A fönök, meg maradjon ott, ahol van :wink:
Szorítok Nektek is, és Te is gyere, hogy mi volt :!:
Lilla kislányának a nevére is kíváncsak vagyunk :lol:

Nagyon gyorsan eltelt ez a 3 nap :?, rokonoknál, meg a telkünkön voltnuk horgászni, most elég hullák vagyunk a párommal, de mire való a munkahely, ha nem arra, hogy kipihenjük magunkat :wink: :wink: :wink:

További szép estét Mindenkinek, remélem mindenki jól van, és elkerül Mindenkit a rókakoma és társai :wink:

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, voltam ma vérvételen és a prolactin szintem 185 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lett Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szedem Bromo-t folyamatosan, kaptam Betadine kúpot. Ha kezdek pecsételni, el kell kezdenem a kúpozást. Amíg pöttyözök, addig kell használnom és a piri végén mikor már alig van meg, akkor megint újból.... aztán amikor megjön, be kell jelentkeznem uh-s átjárhatóságira Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hát lassan haladunk előre Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!
Volt valaki már uh-os átjárhatóságin?? Milyen és mennyibe kerül??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Nálunk minden rendben, 23 és 24 mm-esek, koruknak megfelelőek, és tutira kétpetéjűek. Sipos doktor nem volt, igy vele nem tudtam beszélni.

Zsuzska! Nagyon örülök, hogy jó a prolaktinod!!!! Szupi, hogy kezdődnek a dolgok nálatok is, majd várjuk a fejleményeket!!!!
Nekem volt átjárhatósági, még a Szabolcs utcában csinálták, nekem fájt, de úgy tudom, hogy Sipos doki már úgy csinálja, hogy nem fáj. Mondjuk szerintem ő az UH-t is úgy kezeli, hogy szinte észre se veszem, mig másnál volt, hogy az is fájt, mert csak belém b@szta. Bocs...
Mindenképpen vele beszélj!!!!
Velem megvetették a katétert, és a kontrasztanyagot, ez kb 18ezer volt, és plusz (AZ ÁLLAMI KÓRHÁZBAN) elkérte a doki a magánrendelés diját, mondván, hogy erre a beavatkozásra már elfogyott a TB kvóta. Tényleg,meg is nézem majd a neten, hogy az OEP felé azért elszámolták-e a diját.
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Én voltam átjárhatóságin a dél-pesti kórházban. Ott nem került semmibe, nekem a Forgács tanárúr mondta, hogy menjek vissza az akkori nőgyógyászomhoz és kérjek beutalót tőle a vizsgálatra. Nem a dokim csinálta, de ő is ott volt. Állítólag akinek jól átjárható, annak nem fáj annyira, nekem nagyon nehezen volt átjárható, hát mit mondjak... de nem ijesztgetek senkit. Nekem fájt, de túl lehet élni, nem tart sokáig. A kórházban ingyenes volt, a dokinak adtam 5.000,- Ft-ot, mert nem tudtam, hogy kell-e adni és mennyit.

Szalmarose!
Örülök, hogy minden rendben, mostmár biztos nem lesz semmi baj. :P :P :P

A névválasztás azért volt egy kicsit nehézkes nekünk, mert egyszer már voltam terhes teljesen magamtól 2003-ban, de sajnos elvetéltem a 8. héten. Az akkori babának adtam voltam azt a nevet, ami nekem nagyon tetszett (én mindig csak lányneveket néztem). Amikor most sikerült, mondta a párom, hogy hívhatjuk ezt a babát is úgy, de én nem akartam. Utána a harmadik hónap végéig babonából nem néztünk nevet, közben elküldtek magzatvíz vizsgálatra, akkor megvártuk annak az eredményét, ami 6. hónapra lett meg. Úgyhogy utána kezdtünk el nézelődni, akkora már biztos volt, hogy kislányt várunk. Amit választottam, az nem tetszett mindenkinek a családból. De a másik topikban azt írták a lányok, hogy nekünk kell, hogy tetszen, úgysem tudok mindenkinek tetsző nevet választani. Úgyhogy önző módon döntöttünk, és Kira lesz a kislányunk neve.

Lányok!
Mindenkinek szorítok a jó eredményért, és a mihamarabbi babahírekért.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: