Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

Csak gyors egy bekukk.

Többé kevésbé vissza olvastam .

A naptejhez !!!!!!! A faktorszám azt jelenti, hogy annyiszor 20 percet lehet a napon lenni ahány szám van rajta !!

Tehát, nem fontos az 50-es !!! Nem hiszem , hogy annyit lennének egyszerre a napon !


Holnap megyünk talira ! Hamarosan találkozunk !


A képek nagyon jók !!!!


Puszka , kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Úgy látom, ma én fogok itt túltengeni :) Én azért nem merném 20-as faktorszámúnál kisebbel napra engedni Livit. Persze nálunk is pavilon alatt vagyunk kint, ami árnyékol, de azért az utóbbi években nagyon megerősödött a nap, én ma nem voltam kint húsz percet a napon, három után, és éreztem, hogy megfogott (igaz, egyáltalán nem kentem be magam). A másik érvem, hogy én már jártam úgy egy-egy nyaralás alkalmával, hogy olyan helyen ért a nap, ahol korábban nem ( :oops: ) és bizony hamar megégtem. A bőr is szokja a napot az évek alatt, úgyhogy a picuroknak jár az erős védelem (kinek-kinek a bőre érzékenysége szerint).

KépKép
Kép
elsijud
 
 


és mégegy: Kaminak boldog hét hónapos szülinapot!

KépKép
Kép
elsijud
 
 

 
 

Sziasztok! gyors bekukk, épp vacsorát bűvészkedek a konyhában!
Sajnálom, hogy páran nem tudtok holnap jönni, de sebaj, lesz még sok-sok-sok tali!!!:-)

Ma végre elmentünk Somival a gyerekbőrgyógyászhoz. Ekcémás:( reméltem, hogy csak egy sima kajaallergia, ami a bűnös kiiktatásával elmúlik...:( Orvos megvizsgálta, megjegyezte, milyen fehér, érzékeny a bőre, aztán mondja a kismanusznak, hogy hát mi bizony gyakran fogunk találkozni, na erre a kis drágám úgy rázendített, hogy szerintem az egész épületben hallhatták. Kaptunk egy köteg vényt, minden popsikenőcsünket, Johnson fürdetőt le kell cserélni, 2 nap múlva mehetünk vissza a gyógyszertárba, egyet pedig megrendeltek valahonnan. Hát nem mondom, hogy nem bőgtem a babakocsi felett, mikor elaludt. tudom, hogy nem vészes dologról van szó, nem is tudom igazából megmagyarázni, miért öntött el a búbánat:-) doki szerint jó eséllyel kinövik iskoláskorukra, csak elöntött mindenféle rémkép, hogy a bölcsiben a gondozónő nem lesz hajlandó bekenni, mert mindenkit egyfélével futószalagban, ő meg sebesre vakarja a kis karját és sír:(((( Azt mondta a dokinő, - én semmit nem tudtam erről a dologról - hogy nem elkapta, hanem ez örökletes hajlam, tehát csak tüneti kezelés alkalmazható.

Utána elmentünk a szemészetre, mivel már 7 hónapos és sírás közben nem könnyezik. Persze beutaló nélkül. Így nem is lehet menni, de nyitva volt a rendelő ajtaja, mondom, egy életem, egy halálom, megkérdezem az ajtóból udvariasan, legalább elméletben, hogy mit mond a főorvos úr, de nagyon kedves volt, azt mondta, sebaj, menjek csak be, ő megnézi soron kívül:-DDD Azt mondta, teljesen jó a műszer, nem kell felszúrni, szeme jól működik, szépen elvezeti a könnyeket, tiszta, nyugodjak meg, majd jönnek azok a krokodilkönnyek:-))

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Kami köszöni, milyen figyelmesek vagytok!!! :lol:

Üdv Szilvalé! Jó, hogy van még egy Lillusunk :) Ideje volt akkor hozzá is szólni a témákhoz, bizony ám, nem csak úgy olvasgatni. Szerintem Kátya pont veled egy időben volt a kórházban, lehet, h össze is futottatok. És Lilla majd megnő, nem marad le semmiről, legalább könnyebb cipelned :lol: És mi a te neved, h ne Szilvalének szólítsunk, hehe :)

Én ma pulcsiban indultam el otthonról, melegem is volt, de legalább nem égtem le :lol: :lol: viszont az előhívatott képeken - januárban készültek - olyan vagyok, mintha már nyár közepén járnánk és fél életemet strandon töltöttem volna :shock:

Na Kamilla felébredt, megyünk, megpróbálunk enni.

Elsijud, írj csak nyugodtan, ha van időd, majd reagálunk rá alkalomadtán :)

Adri és

Kép
adri29
 
 


Tündi! amelyik rendelőbe mi voltunk a Heimben emeleten, ott volt lift! viszont a taxis először egy másik épülethez vitt, hogy az az ortopédia épülete, na ott megrökönyödve láttam, hogy az ajtón benyitva, fel egyből vagy 30 lépcső a portáig! biztos ezt fogtátok ki:(((( :D mit mondott egyébként a doki?

Üdv az új anyukának!!!!! Nagyon drága hajasbabád van!:-)

Adri, annyira jó az a kép! Tisztára mint egy ámerikai csajszi floridából! Az H+M-ben mi is próbáltunk babanapszemcsit, de vagy szorította, vagy túl nagy volt (ezek is UVszűrősek), ő is olyan kis hunyorgós, mint a kékszemű apja, meg az anyja:-))) Juj, és gratula a négykézlábazónak!!!!!!!!!

Gabi, vacillálok, szerinted elmenjek a dokinőhöz egy biztonsági vizsgálatra? 16 napig zúzott nálam pirinyanya:((( Tök jó lenne egy tali nálatok!!!!!!!!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Weronica, szenzációs ez a gyerek!!! A fürdőköpenyes, kérem szépen, mint a magyar olimpiai válogatott tagja!!!:-)))

naptej: Sominak - az ekcéma+fehér, érzékeny bőr - miatt a bőrgyógyász mindenképp az 50-es faktort javasolta, a vichy is jó, de mondott még egyet, amit csak gyógyszertárban lehet kapni, 50-es, majd azt veszek legközelebb. A nevét majd beírom, rajta van az egyik lapon, amit a gyógyszertárban leadtam a kenőcskeverő néniknek, csak az rémlik, hogy A betűvel kezdődik:-DDD

na most már tényleg megyek, mert nem lesz köret a husihoz!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Naptej téma, szerintem ez is olyan, hogy mindenkinek magának kell eldönteni a gyermeke bőre milyen érzékeny és ez alapján dönteni. Nálunk apának jó bőre van én viszont annyira érzékeny vagyok és sok problémám van a bőrömmel így én inkább azt választottam amit a védőnő javasolt, az 50-es Babé-t. De ha látom, hogy sok akkor csak vízpartra meg a kényes időszakban (11 és 15 között) használjuk, lehet egyébként veszek másikat. Szóval Timi ahogy én olvastam Rolandkának miyen a bőre, nagyon is jól tetted, hogy V-t vettél. Amúgy vehettek gyógyszertárban készültet is, az tuti jó és biztos, hgoy nem drága.

Mi is sok mindent az Interneten vettünk pl. babakocsi, hordozó, amin azt hiszem sok-sok ezret spóroltunk, szóval azért szerintem mindenki próbal spórolni annyit amennyit tud vagy szeretne. De a ruhák nagy része is börzés.

Pelle megértem, hogy sírtál. Nekem is van bőrproblémám, nem ekcéma, de olyan gond, ami sose múlik el csak tünetileg lehet kezelni és rettegek mikor jön ki a gyereken, azt hiszem bőgnék ezerrel aztán kénytelen lennék elfogadni :(

Gabi jó ötlet a buli, csak ne szerdán lécci-lécci.

Szilvalé üdv közöttünk!

Ildi

Kép
mildiko
 
 


Pellém, elhiszem, hogy elkeseredtél, de azért nem olyan nagy a baj! Sajnos az ekcéma szinte már népbetegség,nagyon sokan szenvednek tőle, főleg gyerekkorban elég sokan. Egészen jól karbantartható, és tényleg sokan kinövik, az én unokaöcsém is kinőtte! Livivel küldjük gyógypuszijainkat a kis szumóbajnoknak :)

Szilvalé üdv köztünk! Nagyon jó a neved :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Csajok

Most irtam egy valagnyit, rossz gombot nyomtam es elszallt, kitepem az osszes hajam

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Na eddig meg nem tudtam belepni, hibas jelszo, blbla bla bal
uj jelszot kellet kernem.

Tundi: Zsombinak az atmosas utan tokeletes lett a szeme.

Adri: nem en akartam kulonaludni:))) Kamival nagyon edesek vagytok!

Pelle: Sominak a legjobbakat. Viszont Zsomboromban is a kisordog bujkal, vagy en vagyok bena, mert vettem Vichyt, ma bekentem es estere paprikavoros lett az arca. Tuti nem egett le, lazas sem volt, neztem. Timi nem akarlak ijesztgetni. Az tuti, hogy gyogyszertarit fogok venni. Eddig csak az jott be!

Katya: anyukam mondta, hogy talalkoztatok, felismertetek Zsombit. Ugy rohogtem!:))

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Holnap mi is megyunk, de nem baj, ha csak vizet viszek, mert elkezdtem a 90 napost, ugyan szenhidrat nap lesz, de megsem eshetek neki a tepsiknek?:))

Gabi: remelem Eriknek nem lesz baja. A tali tuti jo otlet, ha beleferunk meg mi is jelentkeznenk.

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Pelle, mikor előzött be az írásod az enyém elé?! :shock:
Rá se ránts, mindenkinek van vmi betegsége. Én allergiás vagyok, csodálkozom, h Kamilla még nem mutat tüneteket (persze örülök is egyben). Vmi tuti lesz neki is. Pl. van a lábán egy véraláfutás, amit egy nyomi zokni gumírozása okozott, már vagy két hete nem múlik, csak halványul. Az én arcbőröm ilyen: kivakarom, aztán hetekig tart, míg eltűnnek a foltok. Most is ezt tettem :(

Az oviban meg elég megértőek a nénik, biztos betartják majd a "játékszabályokat".

Judit, tényleg nagyon ráérsz ma :lol:

mindjárt kezd a Grey's klinika, a hajamról meg még le sem mostam a festéket :shock:

jó éjt mindenkinek. Nikike, hová lettél?!

Adri és

Kép
adri29
 
 


Na tessék, megint beelőztek :lol:
Nikike, vége a Vészhelyzetnek? :lol:

Adri és

Kép
adri29
 
 


Katy, annyira jok ezek a kepek, Annacska az utolson:)))

Megint meg kell allapitani, hogy gyonyoru gyerekeink vannak.:))

Adri, sajna ma nem neztem, mert Apa ul a nagygepnel nekunk meg nincs tv-nk, csak a szamitogepen egy tv tuner.:(
Meseljetek mi volt??

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok Csajszikák! :lol:

Csak gyorsan írok, mert hulla fáradt vagyok. Semmi extra, csak úgy általában. :lol: A hétvégét mi is anyóséknál töltöttük.

Adri, Kami nagyon trendi kiscsaj! :lol: És persze Bence, Marci és Livi is tündérkék! (húúú, remélem, nem hagytam ki senkit!) Hűű, még Kátya sétás képeit kell meglesnem. :)

Megpróbálunk holnap eljutni a talira, remélem, sikerül, csak nem biztos, hogy Apa el tud vinni minket, kenguruzni pedig már nem tudom, hogy akarok-e... :roll: hánykor is kezdődik?

Pelle, én tudok jó fényképészt Újpesten! Holnap írok privit, vagy mesélek a talin, ha eljutunk...

Képzeljétek, ma voltunk tanácsadáson, Lillus nem hízott, sőt, fogyott 10 dk-t... :? Mondjuk a mínusz 10 dk az kaki-pisi miatt is lehet, sőt, vsz. amiatt van. De akkor sem nagyon hízott elvileg, úgyhogy most kaptunk HA tejpépet, tápszert. Mondjuk nagyon nem lepődtem meg, mert szerintem Lillus már csak hobbiból szopizik (kora reggel és este).

Most lépek, majd holnap jövök még, vagyis igyekszem. :lol:

Kép
frusi
 
 


Elsijud, nagyon ari vagy!!! De beférnénk a kocsidba babakocsistul???

Kép
hiuzka
 
 


AKkor tényleg Anna, Kátya kislánya, akit nem ismertem (meg)...

Én is akartam a képtárra uj fotokat feltölteni, de a szemét nem engedi. Bosszubol ide rakok egy vicceset:-) Kép még nem ez a jo sapkaméret:-)

Kép
hiuzka
 
 


itt meg müvelödünk

Kép
hiuzka
 
 


Kép

Kép
hiuzka
 
 


Gyorsan!

Itykó! Boldog szülinapot!!!! :lol: :lol: :lol: Tegnap elfelejtettem írni.. :oops:

Persela! Boldog névnapot!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Emese,
én nem hoztam babakocsit (anyuéktól indulok a Vígszínháztól), így elvileg beférhet, ha a tieteket is össze lehet csukni max. akkorára, mint a PP Milano (nekünk olyan van, az befér).
Alternatív ötlet: ha esetleg kenguruztok, akkor nekünk van itt egy tartalék gyerekülésünk anyuéknál, azt bevethetjük :) Csörögj rám, hogy hogy döntöttél. :)

Adri: tegnap tényleg nagyon ráértem, nem tudom mi történt, de Livi egész nap aludni akart :) Én meg hirtelen nem tudtam mit kezdeni a rámszakadt nagy szabadidővel, úgyhogy neteztem, meg figyeltelek titeket, és szóf*sásom volt :)

Itykó, így utólag boldog szülinapot!

KépKép
Kép
elsijud
 
 


Jaj, azt kifelejtettem, hogy Zsombinak istenien áll ez a sapi :) És nagyon bukunk a művelt pasikra :) (mi is olvasunk sokat, még az ágyában is van egy könyv, hogyha alvás előtt akarna olvasni egy kicsit :)

KépKép
Kép
elsijud
 
 


sziasztok!

Emese: de jo lenne, ha osszetudnatok hozni Judittal!
Zsombor a kalapban, ahogy csucsorit??? NAgyon komisz:)))
Mit olvas Daily News?:))

VEra: tennap elfelejtettem Marcit agyon dicserni, a lelkem mekkora nagyfiu mar, tenyleg benevezhetne a vizipolo csapatba! Az en hugom is vett Zsombinak egy ilyen trendi kontost, de nem igazan tudjuk hasznalni. Talan kicsit kesobb meg jo lesz.

ITyko: boldog szulinapot, Andi, NEked meg nevnapot, bar en mar wiw-en osztottam a jokivansagokat!

delutan ketto a tali, fahaz, Uzsoki, Budapest, Magyarorszag, Fold!:)

Remelem tudunk dumalni.
csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


Sziasztok Csajszik!

SOS, fél 3-kor szokott kezdődni a tali? Segííííítséééég, tyúkagyú vagyok! :shock:

Emese, csudapofa a fiad!!! :D :D :D

Kép
frusi
 
 


Emese, nem is vettem eddig észre, h Zsombinak is ennyi haja van, és hogy hasonlít rád az olvasós képen! Nagyon helyes fiúcska.

Ezek a fürdőskönyvek nagyon tutik, talán ez az egyedüli játékunk, amit Kami nem unt még meg, pedig van sokfajta. Fogja a kis kezeivel és még lapozgat is, közben meg kommentálja.

lillus soha nem volt nagyevő, ne aggódjatok, meg most rengeteget mozog is, letornássza, amit megeszik :) a HA pépet kami meg imádja, biztos tetszik majd Lillának is. Lányok, ebből nincs olyan, h 4,6, stb. hós, mint a többi pépnél? Csak mert Kamilla megeszik egy adagot és szerintem nem húzza vele ki a 4 órát, nekünk az van a dobozra írva, h 4 hótól. :?

Úgy látom, néhányunknak mostanság ér véget a szopizós időszak, összebeszéltek ezek a gyerekek (plusz cickók)?! :lol:
Aki még bírja, annak kitartás, tuti jó eledel, és most érzem csak, h mekkora jelentősége van, h azt írják a nagykönyvek, legalább nem kell sterilitásra ügyelni és ingyé van.

Du. találkozunk.
Puszi mindenkinek,

Adri és

Kép
adri29
 
 


Boldog szülinapot Viki, Perselának meg névnapot!!!Tényleg, ti jól vagytok már a büdös rota vírus után?

Ui: nem tudom, mi volt a Vészhelyzetben, mert mi a Szomorú vasárnapot néztük. Igaz, az elejéről és a végéről is lemaradtam.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Jobban megnézve ez lehet, h nem is fürdős-, hanem textilkönyv. mindegy, mindkettő tuti.

na megyek elpakolom a lakásban uralkodó káoszt.

Adri és

Kép
adri29
 
 


Adri: az is jo lehetett:)

En is tapot adtam ejjel a gyereknek, mert kicsit osszejott, foga is fajt, szerintem ehes is volt es cicimben meg szerintem mar semmi nem volt, fel ora utan meg mindig nyammogott rajta.

Delutan talalkozunk! MEgyek kajat csinalni magamnak!

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


NA masodik mosas is elinditva, kaja kesz, csak ujra kell melegitenem kb. 20 perc mulva.

Vera: hogy megy neked a dieta? TE a negy napost csinalod, amiben 4 naponkent van szetvalasztva a kaja, vagy azt amiben csak a feherje-kemenyito-szenhidrat valtakozik?
Eleg jol birhato. Elvileg holnap gyuminap. Azert az elgondolkoztat???

csok

Üdv: Nikike

Kép
nikike
 
 


sziasztok!

tejpép ügyben csak HA-st lehet adni?? :shock: Az receptes ugye? A bolti miért nem jó?? nekem olyan van itthon de még nem mertem adni.... :roll:

du. találkozunk.. :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!:-))) drágák vagytok :D :D

A képek pedig szenzációsak, Hiúzka, úgy nő ez a kis zenepalánta, hogy csak pislogok!!!:-)))

Perselámnak itt is boldog névnapot, épp őket várjuk Somival!
Ityko, heppi börszdééééj tu júúúú!!! (zongorakíséretet kérek Hiúzkától:-)))
2-től van a tali? én bolti édességet (málnás-csokis akármit) viszek, plusz ha nem felejtem el, a műanyagpoharakat is viszem!:-)

Adri, szóval te is szereted az orvosos sorozatokat? :-) Én a vészhelyzetet azóta nem nézem, mióta Green doki meghalt :( a grace kilinikát néha nézem, amit viszont mindig az a DOKTOR HOUSE:-DDDDDDDDD Emlékeztek még régen Brinkmann dokira? :-) Meg Taki bácsira a szomszédokból? Meg Ellyre a dallasból? :-)))

Fényképész elérhetőségért örök hálám fog üldözni benneteket!!!:-)))
puszpuszpusz

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkk.

Nagyjából visszaolvastam, remélem semmit se felejtek el, és persze senkit:)

Nikike: köszi az infót v50-el kapcsolatban, igyekszem előtte a gyerek kezén kipróbálni. Az én kezem bírta, pedig én jobban ekcémás vagyok mint ő. Gyógyszertári naptejnek mi a neve?Minden gyerekorvos ismeri?

Pelle: ekcéma: én is az vagyok, azt mondták kiskoromban hogy el fog múlni, sajna azóta se múlt el (bocsi nem akarok senkit se riogatni), sajna az én fiam is ekcémás, de sztem minden második baba sajnos az. Én ezzel azt akartam mondani, lehet rosszul fogalmaztam, hogy úgy kell hozzáállni, hogy minden babának van ilyen, nem tragédia, csak kellemetlen, nem szabad vele foglalkozni, kenni sokat, keveset érje a víz, és jó zsíros testápolóval kenni.

Tündi: tudsz írni arról infót, hogy a heim pálban az ortopédiát hol fogom megtalálni?Ott kell bejelentkezni ahol a büfé van?Infot várok.
Tejpép: a HA tápszer az hippoallergént jelent és azért jobb mint a bolti, mert nem tartalmaz mindenféle szirszart, főleg ha a baba mindenre érzékeny.

Akinek mostanság van a név-, szülinapja istenke éltesse sokáig, füle ne érjen bokáig, mert az csúnya:)

Na most röviden ennyi.
Jó találkozást mindenkinek

Pussz Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Timi: igen-igen ott kell bejelentkezni ahol a büfé van :lol: és az első emelet százötven.. valahányas a szoba, de könnyü megtalálni :wink: lent mondjad ,hogy kihez jöttél és hányra!
Tejpép, köszi :wink:

Pelle: dr Hous, tuti :!: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy még valaki tali előtt idenéz, akkor az adja át az üzenetet mindenkinek, hogy mi sajna most nem megyünk. Nemrég jöttünk meg a Gyerekklinikáról, teljesen lemerült az akkumulátorom. Szerencsére semmi különöset nem találtak, megnézték ultrahanggal is a gyerkőcöt. Most ott rakták fel Erikre a vizeletgyűjtő zacsit. Naná, hoy így is kifolyt mellette a pisi... végül is azért nagy nehezen csak sikerült annyit összegyűjteni, hogy elég lett a vizsgálatra. A tenyésztés most folyamatban van, jövő hétre várható az eredmény. A doktor bácsi megvizsgálta Eriket, egy laza mozdulattal úgy hátrahúzta a fitymáját, hogy csak lestem (Erik sírt). Na de most már tuti, hogy a fityma alól nem juthatott pisi a vizeletbe, mert úgy kisuvickolták Erik szerszámát, hogy csak na.
A nálunk rendeződő talira minden fórumozót szeretettel látunk. Akkor esetleg május 3., csütörtök??? (Ildinek nem jó a 2-a) Valakinek ellenvetés?

Jó találkázást!!! Várom a képeket.

Pusssssssz

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Szia Gabi!

Azért az jó ,hogy nem találtak semmit Eriknél :lol: Reméljük az eredmény is jó lesz :wink: Fütyi :x szegénykém .
Sajnálom ,hogy nem tudsz jönni :cry: hiányozni fogsz

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Pelle: szerintem valószínű, hogy nincs semmi bajod, csak a hormonok dúlnak a szervezetedben, de a 16 nap elég húzós lehetett. Megnyugtatás képpen azért rácsöröghetnél a doktornőnkre, hátha ő is mond egy-két nyugtató szót (az ő szájából hitelesebb).

Gabi&Erik

Kép
gabi&erik
 
 


Sziasztok!

Hát, végül hiába Elsijud felajánlása, hogy elvisz minket a talira, csak nem tudunk ott lenni, mert Zsombi ma elég nyügös... Biztos az idö... Most nézem, még esik is, nem bánom hogy nem mozdulunk ki. Itt volt a védönö is, szoval délben aludt el, nem tudnám összekaparni idöre (már rég el kellett volna indulni). Viszont meg lettünk dicsérve hogy ilyen szépen növünk. Pedig mostanában az én tejem is mintha kevesebb lenne, de mondta a védönö (ö eléggé a 6 honapos koráig mást nem kapjon ha nem muszáj - párton van), hogy fel lehet ezt hozni simán. Szoval a szokásos, iszom többet, stb...

Pelle, :-))))) Ellie, Jockey Ewing:-))) Lucy. Udo Brinkmann. Jutka a Szomszédokbol. Mi csomot röhögünk ilyeneken a tesommal, ha felelevenitjük a dolgokat.
Ekcéma, kitartás!!! Én az voltam gyerekkoromban, de kinöttem. Talán még ha Te az is vagy, Somi is kinövi!
Zenei aláfestés mellékelve!

Amugy majd tényleg gyertek el egy koncertre amin játszom, májusban Gabinál ismertetem a részleteket:-)))

Szupi lenne a május 3! Nagyon várom, annál is inkább hogy most nem lehetünk ott!

Adri: textilkönyv, de moshato:-) szoval fürödni is lehet vele!
pedig Zsombinak egyre kevesebb a haja!!

Gabi: szegény kis Erik-kuki... de jo hogy nincs baj!!!

Nikike hány foga van már Zsombinak? Milyen ujra együtt aludni? hülye kérdés, gondolom jo:-)
na várom az infokat a talirol, meg a képeket!!! have fun! puszi

Kép
hiuzka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :wink:

Pelle
Lilla tényleg hajasbaba, :lol: bár azóta (a képen 8 napos) vágnom kellett belőle, mert a szemébe lógott.
Ekcéma... Az már bíztató, ha a doki szerint kinövi iskoláskorára. Minket ilyennel nem nyugtattak, és én sem hiszem, hogy kinőné, mivel apum is és én is ezzel küszködünk. Lillának 3 hónaposan jött elő, és 1 hónapba telt mire rendbe hoztuk a kis testét. Nekünk a probléma okozója fém... Body patentja, és a fürdető, ami fém tubusban volt. Tisztában kell lenni vele, hogy mi minden okozhat problémát, mi segíthet, így hosszab-rövidebb ideig tünetmentesen lehet tartani a betegséget. Hol voltatok bőrgyógyászaton?

Adri
A nevem Szilvia, barátnőm hív Szilvalének, Szilvának, elég sok becenévre hallgatok.
Ha Kátya velem egy időben volt kórházban, akkor sem bizti, hogy találkoztunk, igen keveset voltam a folyosón. Engem a császár nagyon megviselt, az első 3 napban, alig bírtam felkelni, és az elején 5-10 percbe telt mire elcsoszogtam az ajtóig.

Nikike
Diétához kitartás:wink: Pár hete elkezdtem én is, rosszul éreztem magam a bőrömben, nagyon eltökélt vagyok.

Üdv mindenkinek!
Csöpim felébredt.

KépKép
szilvalé
 
 


Azt hiszem, az előbb elszállt... :cry:

Szóval sajnos nem tudtunk ma menni, mert Apa nem ért rá fuvarozni minket (+ nem tudja ilyenkor munkaidőben odaadni a kocsit, mert ha vmi. neadjisten történik, és ugye nem munkaügyben használtuk munkaidőben az autót, azért csúnyán fenéken billenthetik, és valahol jogos is...), ebben az orkánban pedig nem akartam bevállalni a két átszállást + gyaloglást... :cry:

Gabi, taliban benne lennénk mi is :lol: csak sajnos a május 3 pont nem jó nekünk, akkor kell Lillust prezentálnunk a dokinéninek, délután 4-kor. Mármint hogy mennyit hízott.

Kép
frusi
 
 


Helló Szilvi!

Nekem is Lillám van, bár ezt már biztosan láttad. :lol:

Kép
frusi
 
 


Frusi
:lol: Igen láttam, h neked is Lillád van. Puszi neki.

Adri
Úgy tudom a HA pépeknél nincs korcsoport, mint a tápszernél, h start, 1, 2.
Mi Humana HA pépet eszünk, arra mondjuk az van írva, h 5 hónapos kortól. A Sinlac-ra pedig, hogy 4-től.

Ez a szél, :evil: nagyon rövidet levegőztünk.

KépKép
szilvalé
 
 


Sziasztok!

köszönöm a talit lányok! :lol: Mindenki szépséges és aranyos volt :wink:
Mi jól éreztük magunkat :lol: Bia már az autóba kidőlt, becsempésztem az ágyba és tovább durmolt. :wink:
Igaz most nyügizik kicsit..

Kati: köszi a fuvart :wink:

remélem mindenki épségbe hazaért

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Gyors bekukk :D

Szuper volt a tali! :D
Minden gyerek csodaszep! :D
A kepeket mar feltoltottem :wink:

Puszi!

Kép
katya
 
 


Köszi a képeket Katya!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Köszönöm a jókívánságokat!
Bocs, hogy ilyen nyomik voltunk ma, nekem a tegnapi ginek (várandósság és szoptatás alatt nem fogyasztottam alkoholt, így eléggé megvisel ez a sok ünnep), Csabusnak a szél tett be, reggel 6-tól 11-ig sírt ma, akkor még azt gondoltam, hogy így el sem megyünk.. féltem mi lesz, ha másnaposan beállítok egy síró gyerekkel, biztos értesítettétek volna a gyermekvédelmet..
Nikike, nálunk az hozta a változást a kapcsolatunkban, amikor a gyermek esti elalvását sikerült előbbre hozni, így azóta este 8-tól tudunk egymásra figyelni
Örülök, hogy ennyi szép gyermeket látthattam élőben
Itykó
ityko
 
 


Elfelejtettem bocsánatot kérni, amiért Csabus egy kekszet szétmorzsolt valaki takaróján :oops: szóval sűrű bocs :oops: sajnos ez nála mindenórás, így akkor nem reagáltam, bocsánat mégegyszer
ityko
 
 


Sziasztok Drágaszágok! De jó volt látni Benneteket! Én csak kapkodom a fejem, csajok, _elképesztő_, hogy taliról talira mennyit nőnek, fejődnek ezek a csemeték! (...és egyre inkább zizegnek jobbra-balra:-DDD
Perselám, ezer hála, hogy eljöttetek értünk és elvittetek a talira! Utána egy jót sétáltunk, 1 óra alatt hazaértünk, Somi még aludt további egy órán át a babakocsijában a nappaliban!:-)))

Adri, bocs, hogy összerágtuk Kami szép zöld kockatartó táskáját:-))) nagy sikert aratott! Somi a perecesdobozra is ráindult, vigyázni kell rá, a múltkor egy pogácsát is betömött a szájába a kis fogatlan pókember:-))) (Elárulod, hogy lehet ilyen tuti babaszerkókat turizni? Fiúrucik is vannak?)

LÁnyok, köszi, hogy kipróbálhattuk a kocsijaitokat, én is kupolást nézek, ha már ilyen érzékenybőrű a fiatalúr:-))) eddig a www.bambino.hu oldalon találtam olyat, hogy ki is hozzák a PC kocsit, ha nincs a minimanóban, csak így tudom megvenni, más boltok macerák elmenni, apacuka meg mostanában nagyon el van havazva:((((((((

Gabi, te jó ég, és nem fáj a kukaca Eriknek most? :shock: Szerintem Somijét tuti nem lehetne hátrarántani, az övé teljes burokban van, épphogy csak egy nyílásocska van a tetején:-))) Én is a dokinő felhívását tűztem ki, remélem, nem fog haragudni, hogy a munkahelyén rácsörgök... :? Perselának mondtam, hogy a rendelőjébe se tudnék elmenni, mert lépcső van a liftig, a liftben pedig én egyedül is csak vigyázzállásban férek be, Somit nem tudom kinek a nyakába varrni, ott meg még várni is kell, kisöreg csinálná ott a raplit addig is:-DDD

Képeket én is készítettem, majd teszek fel:-) /most house-t nézek, hihi/

Puszpus, megyek is, mert jönnek House szülei a részben, háháháhá :D :D :D

U.i: Nikike, Zsombi már kész FÉRFI!!!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
pelle
 
 


Sziasztok!

Bezsebeltünk minden bókot. :)
Fürdőköpenyt úszára vettük, de azóta mindennap ebben van a fürdés után, amíg beviszem a szobájába. Na így sikerül kihasználni nekünk.

Sajna ma nem mentünk. De legalább sínen van a hitelünk. Ez is nagy szó... :) De most már legközelebb megmutatjuk a tudományunkat.

Cipőben mi a Deichmanban vettünk valami Baren shule cíipőt. Ez 5000 pénz volt. Ez a középkategória, de szerintem nem érdemes nagyon drágát venni, mert ilyenkor még felváltva megy és kúszik kint. Ami viszont a cipő orrát rendesen koptatja.

Nikike, üdv a 90 napos táborban! :) Jelentem én a 4. hét vége előtt mínusz 5 kg voltam. Örültem ám nagyon. Tejci megmarad, Marci buzgón szopik mellette. Velem is minden ok. A gyümi napba is bele lehet jönni. Nekem az jött be, hogy ilyenkor kókuszdiót rágcsálok (Cora 137 Ft 1 db). Ha meg nem bírom, akkor egy kis kölesgolyót.
Most lesznek kilengések a szülinap miatt. De ilyenkor másnap spártai szigorral folytatom azt, amit kell. Én a 4 naposat csinálom.

Üdv:
Vendég
 


Látom rá kell vennem magam nekem is erre a 90 napos fogyira. :oops: Régóta nézegetem, nem mertem belevágni.... muszáj leadnom a felesleget... Aki csinálja írna nekem pár mondat saját "élményt"pl. melyik napon mit eszik, akár privibe is ne zavarjuk a többieket. Annyi helyen olvastam bele ,hogy csak jól megkeveredtem. Hiába, nem értek mindent :oops:

további szép napot :lol: :lol:

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: