Új privát üzeneted érkezett!

ani:igen jól értelmezed!!!! 7sejtből 4 lett.Mindet visszakaptam 2inszem és a 8.lombikra.De most remény van. :lol: Rosszul voltam az éjjel is.

Kép
Kép
melánia
 
 


Hoppá,LAPTETŐ!!! :lol: :lol: :lol:
puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


meli: szorítunk neked :wink:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 

 
 

Jaj Meli!Annyira szorítok érted,már úgy megérdemelnéd!!!!Mit jelent hogy rosszul voltál!?Mikor volt a beülti?
Anyagiakban mennyivel több egy beülti,hogy már túl vagytok az 5-ik lombikon?

Vali! :D :D :D
és ezt Sz.-en nem is mondták neked,hogy nem pontosak az eredmények???
Férjednek is szimpi volt minden?

Kép
ani0227
 
 


Ani!Nem mondtak SZ-en semmit,és ráadásul félrekezelt a gyógyszerrel! :evil: Teljesen más ez a Debi,mondhatni azt hogy izgatottan várom az utazást!A férjemnek is tetszett,láttam rajta hogy ő is megkönyebbült és nem szorongott.Mindenkinek szép napot!
valika28
 
 


Helló.

anikám:ez volt a 4. beültim a 8 stimúból.Így nem fizettünk érte.Nem is bírnánk.
Csütörtök este egész éjjel fájt a hasam a méhem aztán a hajnali pisilés után lettem rosszul az ágyban.Sok lett a savam mostanába pedig ez nekem nem volt.
Cicim hol feszül hol nem.Ma meg reggel fájt a méhem.Minden nap jelentkezik a hasfájás hol rövidebb hol egész éjszakás.Nyílalgatni is szokott.
Ettől függetlenül nagyon bevagyok sz...va hogy mi lesz ha nem sikerült most sem.Szagokra nem vagyok érzékeny és isten igazából hányingerem se volt még.Vagy még korán van??? Nem tudom.
Beülti:múlt hét szerda.

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!
Nagyon korán van bármiféle terhestünethez. Szorítunk nagyon!
vovanda
 
 


Meli!Nekem ilyenkor már feszült a cicim! :wink: És a hasam is fájdogált.Az első kaja-undorom(epres joghurt) az a vérvétel környékén volt!Mikor kell menjél??

Kép
ani0227
 
 


Beteg az egész bagázs, a vírust hazahozó Balu kivételével... :?
vovanda
 
 


Helló.

Vov:szegénykéim.Akkor mindenkit parancsolj ágyba.És tessék C-vitamint szedni.Bár igaz,hogy nem írtad hogy mi bajuk.

Ani:sokat fáj a méhem körül a hasam.Egész éjjel fájt most is.A cicim is feszül de az nem állandóan.Megszakításokkal.+olyan kemény lesz a hasam mint amikor felpuffadsz.Nem is tudom leírni.Tesztelnem kell majd szerda környékén.Aztán uh Pesten.Vérvétel nincs.
Ti hogy vagytok???

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!
Feküdni? Ennyi gyerek mellett? Amúgy takonykór...
vovanda
 
 


Vanda:gondoltam ha már betegek vagytok akkor biztos mindenkit levert a lábáról a kór. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Szió!

Vanda gyógyuljatok!
Mi is most lábadozunk szintén taknyolás,köhögés torokfájás :? pedig pár napjaa van csak ősz,mi lesz télen? :shock:
Szedtek vmi multivitamint? Sokat reklámozzák a LGG-s multivitamint (Multi tabs immuno) Nátha,torokgyuszi,hörghurut ,influenza megelőzésére..lehet beszerzem..úgy utálom ha kiskincs szenved mi még csak csak,de ő
bár nem tudom mikortól adható.

Melánia drukk!

Valika ugye tudod hogy metből nem elég 3hónap, ha magas koleszterin triglicerided akkor mozgás fogyás sem ártana!
Olvastál egyáltalán a pco-ról?????
Vendég
 


Sziasztok.

Van egy pozitív tesztem.ET+12.napon. :lol: :lol: :lol: De még nem kiabálom el.Csak még ne gratuláljatok,oké.

Kép
Kép
melánia
 
 


Kincs!
Én bevallom, nem gyömöm őket semmivel. Balu akkor volt sokszor beteg, amikor bölcsibe került. Akkor egy fél évig kínlódtunk, azóta meg jó, ha évente egyszer beteg.

Meli!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Hajrá!
vovanda
 
 


meli: nagy-nagy nemgratula neked, és küldjük a ragasztót....csak be ne bódulj tőle, mint régen a technokoltól :-)

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Kincs!Igen,olvastam a PCO-ról és tudom hogy segít a fogyás is,de ezt egyenlőre nem közölte Debibe az Orvos és az Endokrinológus 3hónapot javasolt hogy szedjem a metfot és utánna majd ő megmondja meddig szedjem.Én kitartok és szedem szorgosan:)
valika28
 
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


Meli! :D :wink:
hogy bírod ki jövőhétig???(Nekem sem egyfolytában fájt a cicim,és a hasam)
Köszi jól vagyunk,a takony-kórt kivéve.Minket is elért.Vanda,vagy Kincs vírust küldtek a neten. 8)
Törpék elevenek azóta is,a helyzet nem változott,és az sem,hogy nem alszanak éjszaka..
Neked ki a nődokid Szegeden?Én Keresztúrinál szültem ,akkor anno jó lett volna beszéljünk kit ajánlasz.Végül is mindegy,(utólag okos az ember).Az a lényeg,hogy nem volt semmi probléma,egészségesek vagyunk.

Kincs!.Én soha életemben nem voltam ennyit beteg mint most,de legalább ők ne lennének azok.És még közösségben sem járunk annyit,mi lesz később??Ezt a vitamint ki kéne próbálni!

Kép
ani0227
 
 


Ani írok privit.

Kép
Kép
melánia
 
 


Helló.

:lol: :lol: :lol:
ERŐSŐDIK A MÁSODIK CSÍKOM!!!!
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Meli!!!
Nem mondok semmit... Hajrá!!!!!!!!!!
vovanda
 
 


Meli! :D :D :D :D

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok

Meli nagyon-nagyon drukkolok Neked, olyan jó ilyen hírekre jönni. :D
én sem bírnám ki olyan sokáig.

Valika milyen gyógyit szedsz???? :shock:
mi van az endo eredményeiddel??? örülök hogy tetszett debi.

Anikám nincs még egysem, most gondolkozunk rajta , csak anyagiak közrejátszanak. :?
A tieitek megvannak még??? Betegséget sajnálom. Mensivel helyzet rendeződött???

Móni hová tünt??????

Kincsem pusz.

nálam helyzet változatlan, nagyon sokat voltunk kirándulni mostanában, és még vszinű megyünk nyaralni/telelni.
Az IR-rem stimu után tuti hogy romlott, talán most kezd rendeződni.

Megkérnék minden általam nagyon kedvelt sorstársamat, aki szokott olvasni, és néha írni is privit, újra számoljon be nekem hogy mizujs Vele.
nem akarnék senkit nevesíteni.........de megteszem, ha nem írtok :twisted: :lol:

pusszantás

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Melania
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Árnika
Mi jól vagyunk... növögetünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hello.

mabe:jaj ez a kis tündérbogárka.Enni való. :lol: :lol: :lol:

ERŐS CSÍKOM VAN MÁRA!!! :lol: :lol: :lol:
puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


mabe: még mindig nagyon szép a baba:-)

meli: ilyen fotókat várunk majd tőled is egy év múlva :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika!Az Endoeredmények:magas a koleszterin és a triglicerid :( írt fel Metfogamma tablettát,amit 3hónapig kell szedjek,és utánna visszamenni hozá.Debibe mondtam hogy szedem ezt a gyógyszert és nem mondta hogy ne szedjem.Már várom a következő találkozást BB-vel,nagyon szimpatikus,türelmes,humoros és úgy vettem észre elég őszinte,ami sokat jelent.Neked is sok siker kívánok,és kitartást!!
valika28
 
 


Ani!Miújság veletek?Gyerkőcik hogyvannak?Női gondok rendeződtek?Már várom hogy találkozzunk,és majd szólok ha megyünk Debibe.Puszi
valika28
 
 


Vali!
Jól vagyunk,köszönjük.Nőni növünk,de hízni....nagyon rossz evő társaság! :x
Kitöröltem az aláírásodat,ha nem baj,már nem aktuális!Majd keresünk valami mást!:)

Mabe!Eddig is nagyon szép volt Imola,de most!!!!Nagyon gyönyörű csajszi!!!

Árnika!Menszim most rendes volt,ezért nem is ugráltam,de ha még egyszer huncutkodik utána járok mi a fene az.(most más problémám van)
Kutyák még vannak,engem meg kerülget a frász!A kicsik imádják őket,de nem engedem nekik.

Kép
ani0227
 
 


Móni?????????????????????????Vanda tudsz valamit róla?

Meli!A csík(ok) magáért beszél!

Kép
ani0227
 
 


Ani!
Móniék Romániában vannak, sajnos most hozzánk sem jönnek. Autocserét meg mindenféle papírokat intéznek, rohangálnak.

Én kölkeim sem híztak ebben a hónapban még egy grammot sem... Kúsznak-másznak, szerintem lemozognak mindent, többet meg nem akarnak enni...
vovanda
 
 


hHalihóóóóóó

merre vagytok??? mire helyrejönnék lassan agyilag :wink: , akkorára leléptek.

Valika nem tudom dokik mondták-e, de egy enyhe diéta akkor neked sem ártana.
sok drukk+++
mikor kell jönnöd debibe???
Terheléses vérvételt csináltak neked??

Ani hálisten, akkor kezdessz rendesen müködni.
Mi a gond???
Barinőd nem jelentkezik :roll:

Kincsem te is eltüntél :twisted:

én bevallom voltam kirándulóban mindenki fele,( kivéve sajna Móni :lol: ) de mindig akkor jutott eszembe mikor már ott jártunk. :?

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


árnika írta:hHalihóóóóóó
merre vagytok??? mire helyrejönnék lassan agyilag :wink: , akkorára leléptek.


hehe jó vicc....mármint hogy agyilag...helyre :P
agyilag a nők helye.....és itt most bölcsen elhallgatok, mert ti vagytok többségben :D

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


1szálpasi írta:
árnika írta:hHalihóóóóóó
merre vagytok??? mire helyrejönnék lassan agyilag :wink: , akkorára leléptek.


hehe jó vicc....mármint hogy agyilag...helyre :P
agyilag a nők helye.....és itt most bölcsen elhallgatok, mert ti vagytok többségben :D


Nem illik, de kiírom:
KAPD BE! hÍMSOVINISZTA KÖCSÖG BÍRSZ LENNI! :twisted:
vovanda
 
 


nem illik, de kiírom: kapd be te :lol:
mákötekednisenemszabad?

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Árnika!Igen,jó lenne egy kis diéta,bár ezt nem mondta egyik Doki sem,de ahogy én olvastam jót tenne a diéta.Cukorterhelést csináltak,de az rendben volt,egyedül a koleszterin és a triglicerid magas,de amit az Endokrinológus vizsgáltatott be vérből/hormonokat/nézett,ott pedig a szexmegkötő fehérje hormon nem stimmelt,ugyanis a tesztoszteron rendben mutatkozott a papiron,de azt mondta valószínű a szexmegkötő fehérje nem bírja úgy lekötni a tesztoszteront és lehet így azzal is van valami,csak az eredmény jónak mutatta.Csütörtökön hívom BB-t,mert Norcolutot írt fel/5napig szedni/,aztán 1hét alatt vérzésnek kell jelentkezni/ami holnap telik le/és még semmi :cry: Mert ha megjön akkor ő vesz vért és megnézi mi hogyan működik,de ha nem jön meg akkor is kell hívjam és valószínű az a rosszabb,mert akkor már van valami komolyabb probléma/hormonháztartás felborulása,de akkor nagyon!/,remélem holnap megjön!Férjemnek is kell adni mintát,őt is nézi,hogy a kicsikék jók-e és van-e életképes.Nagyon izgulok,mert magyarázta hogyha az LH magas,akkor hiába ad injekciót,azt mondja nem ér semmit,tehát lehet akkora a baj hogy nem is lehet beültetés,de majd többet tudunk meg ha megyünk hamarosan,lehet jövőhéten.Hú...de sokat írtam!Szép napot,és sok erőt,kitartást neked is.ÜDVÖZLET a TÖBBIEKNEK IS!
valika28
 
 


Sziasztok

Rosszéletű :evil:

Vanda nyugalom :lol: visszakapja még :wink:

Valika én az inzulinra gondoltam.
Norci miért kell??

Szmet megszült,nagyon szép a csodabébije :)( iwiw)

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Szió!

Árnikám kedves jövök én ha jössz!
egyébként gondolhatod miért nem jövök..értelmetlen és dühít,naggggyon :? :x :evil: :x :evil:
Erre jártál és nem tálóztál???? :evil: vigyázz! :lol:
Mizu???

Ani??

itt minden rendicsek! :D sok a dolgunk most a kertben
Vendég
 


Kincs amikor keresztül mentünk ott, így :shock: néztem, hátha meglátlak. :) csak mikor megláttam névtáblát akkor esett le.
gondolkozom még egy inszemen, tudod el kellene használni megmaradt gyógyikat, de közben azt találtam ki, hogy amíg le nem adok x kilót addig nem megyek semmire, úgyhogy patthelyzet
másikban teljesen egyetértek.

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok.

Egyenlőre 2babás anyuka vagyok.De ez még változhat.hétfőn uh.Ugyanis gyanús a dokinak hogy nem csak ketten vannak.Most mi lesz??? :lol:
Remélem dokibá rosszul látja.Elég nekünk a kettő bőven.Pedig még 2picit is lát. :shock:

Kép
Kép
melánia
 
 


szmetnek gratula
melinek szorítunk ;-)
árnikának és valikának pedig hajrá :lol:

Kép

Kép

Kép
1szálpasi
 
 


Szmetnek gratulálunk!!!!!
Jó egészséget sok tejcsit és nyugis éjszskákat!

Árnika drága nem erre jötttetek vissza?? olyan jó lett volna ha bekuksiztok!!!!!!!!!!
bocsi de itt később olvastam mint a privit 8)

Melániának is gratulálunk!
Jól sikerült a program!!

Valika ha gondolod hogy diétázni kellene miért nem teszed????
Külön felszólítást ne várj elég nagy vagy már,nem?
Inzulinodat alapból nézni kellett volna!
A metnek időt kellett volna adni..ezt mutatja a vérzésed késése és BB. mondatai is..nem értem miért nem akarsz magadnak jót. :?:
Vendég
 


Meli!Nagyon-nagyon örülök!!!!:D(meg egy kicsit izgulok is)

Árnika!
És felénk is????
Örülök,hogyha rendeződsz lelkileg! :D :D :D
Van egy kis gomba...még sosem szedtem össze... 8) :shock:

Szmet!Gratulálunk!!!!!:D:D

Kincs!
Mi is sokat vagyunk a kertben.Ha akarjuk ha nem.Egész nap kint lennének Szabiék!Nem tudom mi lesz velünk télen.

:shock: Az étvágyuk nem javul.Egész nap tejen és húslevesen élünk.Nem tudom mi lesz így.Biztos a levegőből is táplálkoznak,mert mást nem esznek(v.napelemesek).

Kép
ani0227
 
 


Timi????????????????

Kép
ani0227
 
 


Sziasztok.

Szmetről mit tudtok pontosan???? Richárd ugye a kisbabó?
ÉN IS SZÍVBŐL GRATULÁLOK NEKI! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKIK!!! :lol:

Nektek pedig köszönöm a gratulációkat. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Hú, Meli!
Nagyon halkan gratulálok, remélem, minden oké lesz veletek.

Szmet!
Gratula!

Ani!
Nyugi. Nekem is most hízott Réka, csak éppen fingom nincs, mitől... :D
vovanda
 
 


Kincs!Én nem mondtam hogy nem diétázom,azon vagyok!Az inzulinnal nincs baj csak a koleszterin és a triglicerid.A Metfo-t az endokrinológus írta fel és ezt nagyon jól tudja BB és mellé 5napig Norcol.kellett szedni,de sajna nem jött meg tőle,így azt mondta ha megjön ha nem fel kell hívni és ő tudja a dolgát hogy mit vizsgáljon/hormonokat...stb/Ilyen egyszerű,erre várunk,ma hívom fel délután.Én követem az ő tanácsait és betartom őket,különben semmi értelme nem lenne hozzá járni!Nem???MELÁNIA SZURKOLOK!!!!!SZMETnek SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!PASI KÖSZI A BIZTATÁST,majd csak jutunk a cél felé :wink: MINDENKINEK SZÉP NAPOT:valika
valika28
 
 


Sziasztok.
Már itthon vagyunk! Semmire nincs időm de ha lesz minden elmesélek.

Nevem: Gulyás Richárd
súlyom:3005g
hosszom:52 cm
hajam színe:barna

szmet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: