Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !

mindenkinek nagyon drukkolok !!!
vvviki
 
 


(((((((((((((((((((Meli))))))))))))))))))))

Roni, hogy vagytok?

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok!

Gigi: sajnálom, hogy most nem sikerült! :cry:
De nem lehet feladni. Az meg teljesen tipikus, hogy amikor a legjobban a padlón vagy, akkor jelenti be egy bnő, vagy rokon, hogy ő babát vár. Sajnos ezzel én is szembesültem sokszor. De tuti lesz babátok Nektek is!!!!

Babicsek: :cry:

Kig: gratula a sok-sok petikéhez és a jó eredményekhez! Drukk, hogy sikerüljön és gyönyörű babátok szülessen!

Kata: Köszönöm, az idő múlásával enyhül a fájdalom. Bár a péntektől még nagyon félek, akkor lesz a temetés... 13-án megyünk majd a dokihoz, tuti kikönyörgöm, hogy nézzük meg. Bár kaptam szívhallgatót és minden este nézem, dobog-e a kis szíve Egyszemkének.
Megpróbálok feltenni képet, ha nem baj. (ez 1 hete volt 3D-n. Már 11cm volt a nagyfiúnk)

Kép Kép

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 

 
 

Na sikerült u.azt 2* csatolnom.
Akkor küldök még 1-et.
Remélem nem haragszotok meg érte.
Kép

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Roni,
köszi a képeket! Nagyon cuki! Vigyázzatok egymásra!
Remélem, hogy hamar túl leszel a pénteken!!!
Szorítok neked, hogy "könnyen" átvészeld!
Puszi
gigibp
 
 


Sziasztok!

Minden "búslakodónak" küldök egy ölelést, és erőt kívánok a folytatáshoz!!!
( a veszteségeket és az újra kezdéseket is másként éljük át, van mikor brutál nehéz, máskor meg sikerül átlibbenni rajta.)
Kitartás!!!

Roni, cuki Egyszemke!

Katám, cupp!!!!

Kig, hajrá nektek+++++++++++++++ !

Meli, "nem rontom itt a levegőt" Izácskám tulajdonságaival, ez nem az a topik. :) de annyit mondhatok, minden a legnagyobb rendben vele. Ő egy angyal! jól eszik, jól alszik. Könnyű vele. :wink:
nani72
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a sok drukkot.

Azt hiszem egész sokáig bírtam. Ma 8.45-kor felhívtam őket. 21 petesejtből 12 termékenyült meg. 6 természetes úton 6 pedig mesterséges úton.

Holnap reggel 9-re megyünk a beültetésre. 3-at kérünk, hogy helyezzenek el a többit pedig fagyasztjuk.

Azt hiszem ez nagyon jó szám :)
kig120
Kaposvár
 
 


Kig,
szuper szám! Ügyesek vagytok! Szerintem elsőre babátok lesz! Ezt érzem! :)

Nani,
egyáltalán nem rontod a levegőt!!! Örülök, hogy Iza ilyen kis angyal! Biztos nagyon jó vele!!! :) Irigyellek!!! ;)
gigibp
 
 


Sziasztok!

Kig: Ezek tényleg nagyon jó hírek! És nagyon jók az esélyek is! Egy kalappal a holnapi naphoz! Meg az elkövetkező 2 héthez.

Roni: Szuperek a képek! Nagyon kis cuki a babátok! Milyen jó kis pocakja van a második képen. :) Kitartást a péntekhez!

Én pirit várom, de már nagyon. De sehol semmi. Mikor fog megjönni? Már hétfőtől nem szedem a dilibogyókat. A hangulatom hullámzó, egyszer könnyedén fogom fel a dolgokat, máskor pedig már olyan türelmetlen vagyok és reménytelennek látom a januárig való várakozást.
Szeretnék már túl lenni pirin.

Jövőhét szerdára bejelentkeztem fogászatra is, úgyhogy van mit várni még, vagy nem várni. :) Még jövőhéten szabin vagyok, aztán indul a munka.

gigi: Te dolgozol már?

kig: Ti könnyedén megtudtátok oldani munka mellett az orvoshoz szaladgálást? Nekem ez mindig gondot okoz.

Kép
babicsek
 
 


kedves lányok
nagyon rikan irtam ide de szeretném azoknak a sorát bőviteni akiknek sikerult a kaáliban
multheten volt hcg szép nagy lett jövő héten uh, izgulok picit de érzem minden rendben lesz
nekünk 2ik nekifutás volt ez elsőnél nem lettek embriok, most meg 6 is lett.
sokat olvastam ám az itteni lányok tapasztalatát és azért gondoltam megosztomveletek
mindnekinek sok sikert kivánok és kitartást
babaszeretet
 
 


Szia Baba!
De jó hallani ilyen szuper híreket!
Gratulálok!!!
Vigyázz magadra és ha van kedved, majd gyere a hírekkel!!!

Babicsek,
voltam már dolgozni, de csak 2 napot, mert most szabin vagyok. :)
Majd csak jövő hét hétfőn kezdek! :D
gigibp
 
 


@babicsek:

Feleségem informatikus tanítónéni így augusztus 20ig szabadságon van.

Én meg 1nap szabit vettem ki 2-szer fél napra elosztva :)

Ma volt a nagy nap:
3 darab 8 sejtes embriót ültettek vissza és 6ot fagyasztottak le. 3 természetes és 3 mesterséges úton termékenyült meg.

Most vasárnapig szigorú fekvést tanácsoltak. Majd után lehet élni az életet, de kicsit lightosabban :)
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Kig! Ti aztán nem apróztátok el a dolgokat!

Babicsek és Gigi! Ne irígyeljétek az extra jó hCG eredményemet. (Ma ET után 28 nappal 28000 mIU/ml.) Tegnap kiderült, hogy ez a kis lurkó a méhnyakon tapadt meg. Vagyis méhen kívüli terhességem van, ami életveszélyes állapot. Hiába láttam dobogni sok próbálkozás után először a pici szívét, mégis meg kell ölni, különben Ő öl meg engem. Van esély rá, hogy a méhemet meg tudják menteni. Ha sikerül, akkor a két eszkimóbébit még biztos megpróbálom visszakérni felépülés után!!

Soha nem lehet biztos az ember ebben a kédésben, hogy minden rendben van.
muki2
 
 


Óóóóóhhh Muki.... Annyira, de annyira sajnálom, ölellek!
Szemét az élet! Miért kell ezt csinálni velünk???
Nem is tudom mit mondjak neked... Ez borzasztó!!
Remélem, hogy minél kisebb műtéttel megúszod és a méhed megmarad, épen, egészségesen!!! Szorítok nagyon!!!!

Kig,
hogy-hogy nem vitték el őket blasztocisztáig??? Ennyi sejtből...
Érdekes dolog ez a fekvés! Minden doki mást mond!
Az enyém pl mindig azt mondja, hogy ne feküdjek. Így legyünk okosok! :)
gigibp
 
 


sziasztok !

Muki
elfogott a bőgés amikor olvastam
nagyon nagyon sajnálom !!!!!!!!!!!!!!!!!!
miért ilyen igazságtalan az élet ?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nagyon szorítok neked !!!
vvviki
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy velem vagytok!!

Most szurkolok Kigéknek, és a többieknek!

Legrosszabb, hogy nem tudom mennyi ideig kell itt maradnom a kórházban, és hogy utána mikorra regenerálódik a szervezetem. Utolsó terhességem után - ami szintén 6 hétig tartott, de ott elhalt a magzat - kb. 3 hónapig még nem menstruáltam.

Roni!
Nagyon édi ez a kisbabó! Vigyázz rá nagyon!
muki2
 
 


Jajj, Muki, már meg is csinálták a műtétet?
Szorítok, hogy minél hamarabb haza mehess. Melyik kórházban vagy? Rendesek legalább veled???
Kitartás csajszi!!! Sokat gondolok rád és küldöm a pozitív energiákat, már, ami megmaradt nekem is! ;)

Vvviki,
ugye, milyen igazságtalan az élet....
Veletek mizujs? Hogy telik a nyár??
gigibp
 
 


Sziasztok!

Muki: Szóhoz sem jutok..... :shock: :shock: :shock: :shock: Istenem, hogy miért van ilyen? :( :( :( Nagy ölelést küldök neked! Vigyázz magadra! ÉS ez is olyan furcsa nekem, hogy ha beteszik a méhbe a bogyócskát, akkor miért vándorol el rossz irányba??? Gyors felépülést kívánok neked, mind testileg, mind pedig lelkileg! Fáj most a hasad? Vagy mit érzel ha megszabad kérdeznem?

Kig: Váááóóó! Szerintem tutira sikeres lesz nektek ez a lombik. Milyen gyógyszereket kell szednie Szaszának a beülti után? Akkor ti is jól időzítettetek. (a munkahelyre gondolok) Én is tanítok, nekem is 22-én kell kezdenem, arra számítottam, hogy már nem fogok menni, de januárig kibírom, majd második félévben már itthon maradok. :roll:

Hát én sem tudom mi a jobb. A fekvés, vagy a mozgás. Bár én most a másodikra tippelek, mert én az elsőt végigfeküdtem nem is lett semmi eredménye, úgy hogy 2 db blasztocisztácskát kaptam vissza. Most meg az egyszemke 6 sejtes fagyibabánk nagyon akart kapaszkodni és egy picit terhesnek érezhettem magam tőle. Pedig most azért nem pihentem annyit, mert a beülti másnapján egész nap főztem a konyhába, néha mondjuk leültem pihenni. Szedtem gugolva a dudvát a kertben. De ezzel legalább egy 22-es hcg-ig eljutottam.

Kép
babicsek
 
 


@Muki:
Ez borzasztó, őszintén sajnálom. Szörnyű lehetett átélni, nem kívánom senkinek se. Kitartást és sok erőt kívánok.

@Gigi:
Mivel hétfőn szívták le, és általában 2,3 vagy 5 naposan szokták visszaültetni. az 5ik nap viszont szombatra esett volna és akkor nem dolgoznak :)

@Babicsek:
Letroxot, Norprolacot, Merckformint, meg Femibion-t,
Plusz az applikátoros gél. Crinone ha jól tudom a nevét.


Nekünk is csak 3 nap pihenést mondtak utána pedig lehet élni az életet, persze kíméletesen.

Szegénykémnek ma megint fájdogál a hasa. Szurdogál neki :S
De ügyes leszek és nem hívom fel a Kaáli Intézetet.
kig120
Kaposvár
 
 


De nagy a csend...
kig120
Kaposvár
 
 


Kig,
fura, hogy szombaton nem dolgoznak, hisz a ciklus sem hétfőtől péntekig tart... Az 5 napos babák állítólag esélyesebbek...
Mi van veletek?
gigibp
 
 


Ma munka után leruccanunk a Balatonra egy hosszú hétvégére.

Ha üldögél akkor görcsölget a pocakja.
Egyébként egész jól elmegy az idő, szóval annyira nem figyeljük, mert meggyőződésünk, hogy már beágyazódott :)

Majd augusztus 25-26 fele lehet HCG csíkos tesztet végezni és szept 1-én kell menni UH-ra.


És nálatok mi újság?
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

(((((Muki))))) remélem már jobban vagy. :cry:

Kig,
görcsölgetés nagyon jó!! Ha jól számolom ET+6-nál jártok. 25-26-án már tényleg lehet zebrára számítani. Én 5. napon kaptam vissza Domit és ET+7-en már volt zebrám. Az nálatok ET+10 körül lesz. Ettől függetlenül nem ajánlom a korai tesztelést mert idegtépő. Inkább maradjatok a 25-26-nál. Sok fehérjét egyen és igyon a kismami. :wink: Jó hétvégét!!

Roni,
édes Egyszemkétek van. Nagyon cuki. :lol: :lol:

Mi szeptemberben kezdünk fogigátlóval. A vitamint már szedem, biztos ami biztos. Femibiont szedtem Domival is már a kezdés előtt egy hónappal. Fő a biztonság. :D

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szia Lili,

Igen jól számoltad. 11.08.11-én volt az ET.

Most egyébként azt mondják hogy Ovitrel miatt mutatná ki a magasabb HCG-t.

Miben van sok fehérje? Milyen ételekben?
kig120
Kaposvár
 
 


Kig,
én rengeteg tejet ittam, túrót sajtot joghurtot ettem, banán turmixot ittam és a napi 4 liter víz is megvolt. Igen ilyenkor még nem szabad tesztelni, ráértek még, bár tudom nagyon jól ebben az esetben a türelemből van a legkevesebb. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Muki, kitartás! Tudom, mit élsz át!Nem lesz semmi baj, az orvosok ügyesen megoldják a műtétet és az egészséged rendben lesz. A lelkednek KELL majd időt adnod, ami szintén nem lesz könnyű, de ahogy mondani szoktam régen: A mi útonk ugyen hosszú és rögös, de az út végén mindenkit ott vár a kisbabája és ezért SENKI NE ADJA FEL!!! Ő ott vár mindenkit, aki kitart és végigcsinálja, annak így vagy úgy, de beteljesül az álma!!! Szorítok mindenkinek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kig,
helyzet?????? Bírjátok még teszt nélkül?? :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szia,

4 napig most balcsin voltunk. Tegnap délután viszont elkezdett fájni a a hasa, görcsölt neki. Gondoltuk majd alszik és elmúlik, de ma reggelre se maradt el még a Nospa beszedése után se.

Irány az intézet. Ott ultrahang. Azt mondták a hasnál van 200ml folyadék. Endometrium 11 cm, tehát nőtt a beültetés óta. A petefészek pedig nagy és sok vagy nagy sárgatestek vannak.

Most kiírták táppénzre és fekvést javasoltak. pár napig figyelni kell és ha nem javul akkor vissza a kórházba :S
kig120
Kaposvár
 
 


Hű szegény! :( fogalmam sincs hogy ez mitől lehet. :shock: pihenjen Sziszi sokat. Vérvételre mikor kell menni?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kisebb fokú hiperstimuláció szerintem.
Vérvételre nem tudom mikor kell menni. Még nincs időpontunk rá.

Szept 1-én kell menni UH-ra.

Illetve 25-én lehet tesztelni.

11.08.11-én volt ET 3 naposan. Bár gondolom itt az Ovitrelle HCG tartalma miatt kell kivárni 14 napot.
kig120
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Kig,
mi újság? Hogy vagytok?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szia Lili,

Szasza volt tegnap Kaáliba mert már nagyon fájt a hasa.
Az ultrahangon kimutatta, hogy van a hasban 200 ml folyadék.

A petefészkek meg nagyok a sárgatesttől, az feszíti neki.
A nyálkahártya pedig nőtt a beültetéshez képest 11 cm-re.

Ma végeztünk tesztet, ET-től számítva ma van a 13. nap.
Igazából holnapra mondták, de volt otthon tesztcsíkunk :)

Pozitív lett :D

Szeptember 1-én kell menni vérvételre majd. A menszi naptár szerint 28-án jönne meg a menszije.

Szóval most nagy az öröm :)
kig120
Kaposvár
 
 


Kig,
jaj de jó!!! Halk gratula!! :lol: :lol: :lol: Pihenjen sokat Szasza. Most már csak az a kérdés, hogy hány baba kapaszkodik. :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kig,
gyere majd a hcg eredménnyel. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nem vesznek vért, így nem tudok HCG-t mutatni.

Viszont volt hüvelyi ultrahang :) 2 petezsákot láttunk :)
7cm és 7,5 cm-eseket :D

2 hét és már a kis szívük dobbanását is hallani fogjuk :)
kig120
Kaposvár
 
 


Jaj Kig, szívből gratulálok!!!! 2 éve mi is így izgultunk. gondolom ők is májusi babák lesznek. Boldog babavárást kívánok! Gyere át a babás topikba. Várunk szeretettel! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kig,
gratulálok! Gondolom a 7 és 7.5 az mm és nem cm! Ahhoz még túl fiatalok a babák!
gigibp
 
 


Köszi Gigi és Lilli.

@gigi: Igen mm-esek még :)

@lili: mivel ikerterhesség, ezért inkább április babák lesznek. Koraszülés itt sokkal gyakoribb. Melyik fórum az?
kig120
Kaposvár
 
 


Kaális babavárók fóruma :lol: pár fórummal lentebb :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kig, halk gratu, nagyon örülök!!!! :) :) és hogy 2!!! :wink: :wink:
kösd föl a gatyát!kezdjetek spórolni. :)
nani72
 
 


Köszi Nani :)

Már nagyon várjuk a szeptember 15-ét.
kig120
Kaposvár
 
 


Kig: még csak halk gratula! És mindjárt 2 baba!!! Így kell ezt casinálni. Remélem továbbra is minden ilyen jól alakul. (Ahogy Téged megismertünk, apa téren nem lesz itt gond:-) )

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok Lányok!

Már rég írtam ide, de ahogy látom több régi ismerős is van itt.
Olvazsgatlak benneteket és nagyon szorítok mindenkinek.

Muki nagyon sajnálom ami történt, átérzem a fájdalmatokat.
Nagyon remélem a műtétnél minden rendbe lesz és hamar mehettek a két kis sítáborosért!!

Hatalmas gratula a jó HCG-k hez és az új pocaklakókhoz.
Jó lenne ha sok sok topikoló lenne a Kaális babát várok fórumon is, szóval nagyon várom a kismamikat.
Hozzátok a szép UH képeket!

Többieknek meg drukk drukk drukk+++++++++++++++!

Kép

Kép
raniko
 
 


KGJ!!Na VÉGRE!!!Szívből gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy ilyen ismeretlenül írok nektek! Csak szeretnék kérdezni valamit, mivel az orvosom nem mond semmit! Májusban volt az első petesejt leszívásunk, 6 tüszőből 0 petesejt, a következő alkalommal ami tegnap volt 6 tüszőből 6 petesejt, amiből 1 használható a többi szintén üres volt, csak a burkot tudták leszívni! Egyszerűen azt mondták, hogy nincs rá magyarázat! 30 éves vagyok nem érzem magam idősnek...úgy gondoltam a lombik az utolsó esélyünk és tessék...
Ha valaki tud valami magyarázatot megköszönném, ha megosztaná velem! Köszönöm
További szép délutánt...
kaicska81
Kaposvár
 
 


Kaicska: talán tudok tippet adni, nekem az első stimulációnál 20 feletti tüszőszám volt és mindegyik üres. Egy árva petesejt sem volt. A dokik (merthogy összeültek) nem tudtak magyarázatot adni, aztán valaki egy fórumon erősen javasolta az inzulin-rezisztencia vizsgálatot és bejött. Nem állítom, hogy ez lehetett az oka, de másra nem tudom fogni. Ha még nem vagy ezen a téren kivizsgálva, akkor érdemes. Remélem tudtam segíteni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kaicska: nekem kollégám és felesége járt így lombiknál. Ők a sok doki után természetes utat kerestek a problémára, ami abban állt hogy elmentek toxin mérésre és végigcsináltak egy 2*7 hetes méregtelenítő kúrát. Utána spontán lett babájuk, sőt már azóta van kistesó is. Ők anno ebben hittek, ez segített.
(az már csak hab a tortán, hogy januárban én is megcsináltam ezt a kúrát és most itt van a baba a pocakban) Ha az orvosi kivizsgálással nem jársz sikerrel, akkor lehet érdemes ezt a vonalat is megpróbálni)

Sok sikert és drukk, hogy mielőbb megtaláljátok az okokat!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok !

hogy vagytok ??????
vvviki
 
 


Sziasztok!

Viki,
köszi jól! És te?

Kezdi valaki a szurit októberben? :wink: Nekem most fogigátló megy október 3-ig ha jól számolom. :roll:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Vegyes érzésekkel olvasom kivel mi történik, mindenkinek nagyon drukkolok!:)

Vviki jól eltűntél............mondom ezt én! :oops: Hogy vagytok, mentek mostanában kezelésre?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: