Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok !

Gyalogkakukk
hát igen, eltűntem rendesem :oops: :oops:
hogy vagytok ?

Lili
vagyunk, vagyogatunk :roll:

elkezdtem szedni a Qlaira-t az endóra, ami visszaszorítja, de a gyógyszertől állandó hasmanésem lett, csak akkor letten jobban mikor abbahagytam :x

októberben megyünk a dokihoz, mivel az endó visszatért és megnézzük, mit tehetünk :roll: :roll:

tudom, hogy panaszkodásnak hangzik, de lelkileg nagyon rosszul viselek most mindent, 6 év sikertelenség és az endó kicsit lenyomott most :twisted: :twisted: :twisted:
vvviki
 
 


Viki,
sajnálom! :( :( Az endót uh-n látja a doki?

hát mi sem tudunk kezdeni most, de nekem legalább itt van Domi.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok !

az endót a 2009-es lapar szövettana igazolta ... :cry: :cry: :cry:
vvviki
 
 

 
 

Vviki
A Qlaira szedését milyen stádiumú endósnak adják?
Sajnálom, hogy nem bírtad a gyógyszert, más gyógyszer nincs rá?
Gondolom a babára való várakozás, az endóra szedett gyógyszer, a gyógyszer által okozott hasmenés, ami egyúttal le is gyengített, nagyon kikészített! :(
Nagyon sajánlom.....mikor kell menned a műtétre?

Mi jól vagyunk elég zürős volt a nyarunk, problémák voltak családon belül is és a barátikörünkbe is, amik mára-már nagyjából megoldódttak, de nem könnyű így sem.
Mi egyenlőre nem megyünk még vissza a Kaáliba, decemberben szeretném, hogyha a nőgyógyászom elindítana egy sima gyógyszeres, szuris kezelést, addig meg tornászok.

Kig
Szívből Gratulálok, hogy egyből sikerültek a babák!!!:) Hogy vagytok?

Lili
Hogy vagytok Domival?

Többiek?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Vvviki sajnálom az endódat!
Talán egy kis reményt ad ha leírom nekem is endóm volt.
2. lombik elött pont UH-n észrevette a dokim és STOP-ot adott.
Megműtöttek, nem szedtem semmit.
Vártunk 3-om hünapot és lett egy sikertelen lombikom majd megnt 3-om hónapot amibőm most itt rohangál a kis gézengúz, pedig akkor a terhesség kezdetén ismét endót találtak.
Szerencsére az a terhesség alatt elmúlt.
Aztán most meg spontán babát várok, szóval endóval sincs veszve semmi max csak az idő tolódik.(tudom ez 6 év után már nem könnyű)
Bíztatni akarlek csak hidd el smián lehet baba még ennyi idő elteltével is endóval vagy nélkül!!! :wink:
Ja és még PCO-m is van!
Remélem ha mész a dokihoz csak jó hírt fogsz kapni!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Hülye kérdésem van, de légyszi segítsetek. Elöl vagy hátul kell megkötni a fent adott köpenyt (beültihez amit adnak).

Köszi
juli56
Budapest XI. kerület
 
 


sziasztok,
Régi motorosként, és még mindig reménykedve találtam rá erre, ahol készségesen segítettek endóval, inzulinnal és pajzsmiriggyel kapcsolatosan. válaszolnak az emailre is.
dr Varga Gábor - gyógygombák
Max-immun.hu
Én most kezdem az endora szedni, majd kb. 2 hónap múlva az inzulinra és a pajzsra.
Ha pedig még mindig műteni kellene akkor csak a Róbert Károly Magánklinikát és dr Fülöp Istvánt javaslom.
Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Juli,
úgy emlékszem hátul. :roll: Most hirtelen kevertem a szüléssel mert ott elöl, szóval úgy gondolom hátul. Mielőbbi pocakosodást kívánok!! :lol:

Farkasok,
köszi az infót! :lol:

Kakukk,
Domival minden ok szerencsére. Én meg majd csak rendbe jövök novemberig. Hajrá decemberi baba!! Addig pedig jó tornázást! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok !

Gyalogkakukk
3.stádiumú endóm van, a Qlaira biztos jó gyógyszer, de nekem nem jött be :x :x
a jövő pénteken megyek a debreceni dokimhoz, aki műtött és ott kiderül, hogy mennyit nőtt ez a genyó endó :roll: :roll: :roll:

Kívánom, hogy a problémáitok oldódjanak meg minél gyorsabban !
hajrá torna !

Anikó
én is a spontán babán reménykedem titkon :oops: :oops:
még PCO is az endó mellé - külön-külön is rossz hát még így együtt
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
köszönöm, hogy drukkoltok nekem !
én már azt sem bánom,ha megint megműtenek, csak tegyenek rendbe
vvviki
 
 


Vviki,
Nem akarlak elkeseríteni, de a műtét csak ideig-óráig segít. Próbáltad az Aviva vagy az Arwen tornát? A gyógygombás cuccot? Nekem az Avivával még elzáródott petevezetőt is sikerült megnyitnom!
Nagyon spéci műszerekkel segítenek a Róbert Károly Magánklinikán, dr Fülöp István. Én 2-szer voltam ott, nagyon meg voltam elégedve, sikerült spontán babásodnom a műtét után 3 hónappal, de nekem is annyira hajlamos a szervezetem az endóra, hogy lefelé már nem tudott lejönni a baba így az méhenkívüli lett. De a doki megmentette a petevezetőt! Kérlek ha mégis ennyire műtét párti vagy akkor mindig ragaszkodj ahhoz a petevezetőket ne távolítsák el, mert az már visszafordíthatatlan. A Róbert Károly Magánklinikán, lehet meg tudják nyitni.
Gondolom régóta próbálkoztok, de talán még megéri ezeket megpróbálni.
Sok sikert kívánok Nektek.
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Viki: remélem egy időre megoldódik az endó ügy! És megy a drukk a spontán babóért!

Egyébként az Aviva tornát én is csak ajánlani tudom mindenkinek! Bár én ma már sokkal jobban hiszek a természetes "szerekben" (méregtelenítés, étkezés, torna, sport) mint a műtéti útban, de persze van, mi csak így orvosolható.
Én is PCO-s vagyok/voltam, 2 évig szedtem rá gyógyszert, aztán most hónapok óta már nincsen gyógyszer, nem tornázom, eszem ami jól esik és tegnap produkáltam egy 0' 4.68 és 120' 4.43 terheléses cukrot. Ki érti ezt??
Ezzel csak azt akarom írni, hogy sztem a babásodás körüli dolgok 51%-ban a fejünkben dőlnek el! A pozitív hozzáálláson és a hiten sok múlik!

Nagyon drukkolok, hogy minél előbb újabb Kaális babákról írjatok!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Kig: régen írtál, mi van veletek?? Az utolsó jelentkezéskor azt írtad, hogy sikerült a lombik, talán ikrek is és készültetek az UH-ra! ???????

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Ronikám, már csak alig 1 hónap a nagy napig :wink:

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok!

A Közelgő, okt.22-ei V. PCOS Orvos-és Közönségtalálkozó kapcsán szeretnék a figyelmetekbe ajánlani pár gondolatot.

"Okoz-e tüneteket az IR? IGEN!
Okoz-e egészségügyi szövődményeket az IR? IGEN!
Önálló betegségként el van-e ismerve az IR? NEM!"

"Amennyiben a háttérben az IR áll... bizonyos kofaktorok híján a PCOS mint szindróma nem alakul ki. De ezek nélkül is, anélkül, hogy a PCOS kialakulna, az IR képes meddőséget és terhességi szövődményeket okozni."

"Az IR olyan, mint egy fantom a metabolikus operaházban."

Ezeket dr.Naszódy Péter endokrinológus fogalmazta meg a tavalyi előadásában, aki az idén is beszélni fog, méghozzá az endokrinológus szerepéről a meddőségi kivizsgálás protokolljában. Az utolsó gondolatával éppen az IR meghatározásának és az OGTT eredmények értékelésének anomáliáira célzott...

Rajta kívül sokan mások előadnak. Azok a sorstársak, akik már elveszve érzik magukat a sokszor ellentmondásos információk rengetegében, az előadás-sorozatot meghallgatva megkönnyebbülést is érezhetnek - sokan, akik azóta már sikerrel jártak a saját küldetésükben, erről számoltak be!

Az előadóktól kérdezni is lehet!

Amennyiben érdekel a találkozó, regisztrálj a PCOS Alapítvány honlapján vagy Facebook oldalán található e-mail címen! Most zajlk egy FB játék, aktivitásoddal még segíthetsz is, cserébe ingyen részt vehetsz az egész napos rendezvényen.
adiuvo
Budaörs
 
 


sziasztok !

hogy vagytok ma ?
itt a tél, hideg van, mindjárt itt a karácsony

nagyon köszönöm, hogy aggódtok értem és segítetek nekem !

tegnap a dokinál kiderült, hogy most már a jobb petefészkemben is van endó, nem csak bal oldaliban :roll: :roll:

a dokim nem műtétpárti, a babavállalást pihentetjük megint, Gestomix nevű gyógyszert kaptam, három hónapig szednem kell, ez kicsit visszaszorítja ezt az alattomos betegséget :shock:

eddig még nem találtam itt Egerben sem aviva sem arwen tornát....

Gestomix szedése hat hónapig
vvviki
 
 


Viki: hát ez az endó ügy elég komolynak tűnik. De reméljük a gyógyszer segíteni fog.
A pesti Aviva torna "tanfolyamon" én szombaton voltam és egy fél délelőttöt vett igénybe. Utána mindent otthon, magadtól tudsz majd elvégezni a könyvből. Ha elakadsz emilen a tanárnő segít. Szóval sztem ha ki akarod próbálni, akkor lehet érdemes lenne egy Bp-i kirándulással összekötni és kipróbálni. Vagy kérdezd meg emilen a tanárnőt, hogy tart-e esetleg órát vidéki városokban is.

Kata: igen már csak 1 hónapunk van :lol: Már minden megszervezve, az egész család kellően rá van már pörögve az eseményre. Már csak mediterrán őszért imádkozom, mert nem lenne jó megfázni a 30 hét körül.

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok,
ismeri valaki Sajgó dokit ?
Első inszemre készülünk nála a KAÁLI-ban .. és puhatolózuk kicsit :)

:oops:
rizo78
Budapest
 
 


Szia Rizo!

Én hozzá jártam, mikor még a miskolci Kaáliban volt. Nekem nagyon szimpatikusnak tűnt, meg voltam vele elégedve. Ő végezte el a lapar és hisztero műtétemet is. Rendes doki!!!
Keveset beszél, de amire rákérdezel mindent elmond részletesen.

Sok sikert az inszemhez!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Jól eltűnt mindenki!
Meséljetek Lányok, hogy vagytok!Valakinek kezdődik mostanában project?Vagy már talán épp folyamatban van? :wink:

Kalkata,
szoktalak olvasgatni!
Ti nem léptek tovább valamikor?Vagy vártok még?

Roni,
mindjárt itt van a nagy nap! :D Gondolom a pocakod is szépen gömbölyödik már!Remélem pénteken is ilyen szép idő lesz, mint ma!

Lili,
Ti mikor kezditek a tesóprojectet!

Viki,
sajnálom az endót!Rohadt egy betegség ez is, az tuti!

A háttérből drukkolok mindenkinek!!!!!!!!!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli, :D szia és köszi. Jól vagytok mindannyian?
(még adunk időt magunknak... :wink: )

Roni, tudom ám, hogy pénteken lesz 11-e :wink:
Már nagyon izgatott mindenki???

Nani, üdv, megy a munka Izu mellett?

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok Csajok!

Én is vagyok ám... csak nincs miről írjak!

A harmadik lombikunkat a punkció után leállította a doki, mert túl (?!) magas volt a progim (55).
Nem döntöttük még el, hogy visszakérjük a két kicsi fagyibébit vagy inkább induljunk új stimuval tavasszal!

Örülök, hogy jól vagytok!

Meli, hogy van a kicsi lány?

Kata, meddig vártok? Mikor akartok indulni?

Puszi mindenkinek!
gigibp
 
 


Gigi,
punctio után magas volt a progid?Az meg hogy lehet?És hogyan derült ki?Volt beülti előtt vérvétel?
Nem biztos, hogy jól értem, de nem akarjátok vissza a sítáboros babákat?Vagy miért akartok új stimut!És akkor most nem ment el lehetőségetek, ugye?Hiszen, ha jól értem, nem volt beülti.
Köszi az érdeklődést, Lelle szépen növöget.Csak ámulok, mert el sem hiszem, hogy ennyire rohan az idő!
Kívánom, hogy minél előbb tapasztalja meg mindenki, mennyire csodálatos anyának lenni!

Kata,
kívánom, hogy a KisCsodácskátok érjen oda hozzátok minél előbb! :wink: :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli,
vettek vért a punkció előtt. Hááát én szeretném vissza őket nagyon, de megértem, amit a férjem mond. Hiszen, ha most nem kérjük vissza őket, akkor nem történt ET, így megmarad ez a lehetőségünk.
Az is aggaszt, hogy egy naposan fagyasztották le őket! :(
gigibp
 
 


Gigi,
így már értem!Sajnálom!És megértem azt is, hogy féltek visszakérni őket.

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Gigi, de jó látni téged is :)
Pontos napot nem határoztunk meg, egy jelre várunk... fentről!!!

Meli, köszi a jókívánságot. Te elkezdted újra a Met-et szedni?

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kata,
vagyok én, csak senki nem jön erre a fórumra. :(
Megkérdezhetem hány éves vagy?
Elküldenéd a blogod címét? Priviben is jöhet. Újra telepítették a gépem és elszállt minden! :)
gigibp
 
 


Kata,
én abba sem hagytam a metet.Végig szedtem a várandósság alatt, és a szoptatási időszakban is.Igaz nekünk az nem volt hosszú, kb.6hétig volt csak egy kevés tejem! :cry:
Kívánom, hogy hamar jelezzen a "Főnök"! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Gigi, írtam :wink:
igen, valahogy úgy "lepártolt" innen mindenki. Lehet ez jó és rossz okok miatt is... :roll:

Meli, a lényeg, hogy egészségesek vagytok!!!!!!
És most hogy alakul a testsúlyod, közérzeted a met-tel?

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kata,
hát, a testsúlyom botrányos.........Legalább 15kilót le kellene adnom. :cry: És az a baj, hogy nem tudom magamat rávenni a szigorú diétára.Pedig tudom, hogy az kellene. :roll: :oops:
A kedvem viszont nagyon jó, és optimista is vagyok, ezek a kilók majdcsak lemennek egyszer.Csak hozzáállás kérdése! :D 8)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Meli, így van, csak a hozzáálláson, akaraterőn múlik... majd erőt veszel magadon, ha itt lesz az ideje!!!


Ronikám, hát akkor eljött a nagy nap :) :) :)
Lassan feleségek táborába és nemsoká az anyákéba IS lépsz :wink: :wink: :wink: Kívánom hogy olyan boldog lény ma mint én is voltam akkor!!! :P

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Roni,
nagyon sok boldogságot kívánunk mi is Nektek!
Remélem láthatunk majd néhány képet! :wink: :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Roni! Sok boldogságot!!! Gyönyörű nap, gyönyörű pocis menyasszonnyal!!!
Puszi nektek!

Melikém,
szuper, hogy pozitív vagy! Persze, hogy lemennek a kilók!!! Az egyik barátnőm soványabb a második gyerek után, mint az első előtt volt! :)

Katám,
köszi a linkedet!

Puszi nektek!
gigibp
 
 


Hello Mindenkinek!

Én még új vagyok ezen az oldalon.
Korábban endometriózis miatt műtöttek, ezért ajánlotta a doki a lombikbébi eljárást.
Még csak most járom körbe a témát.
A szegedi kaáli intézetben jelentkeztem, januárra kaptam időpontot elbeszélgetésre!
Kérlek írjátok meg, mennyi itt a várakozási idő a tényleges kezeléssel kapcsolatban!
De ajánlottak más intézetet is. És az döntene, hogy hol kerülnénk hamarabb sorra.
Bármilyen tapasztalatot és jó tanácsot szívesen fogadok.
moncsi87
Hódmezővásárhely
 
 


moncsi: én a szegedi kaáliba jártam. ki lesz a dokid? doktornő vagy doktor úr?

várakozási idő van vmennyi, de más intézetekhez képest sokkal kevesebb, szerintem. mi lényegileg akkor mentünk mindig, amikor mi akartunk.

úgy gondolom, hogy mi mindent a szegedi kaálinak köszönhetünk, nélkülük nem lenne baba a pocakomban. szakmailag és emberileg is nagyon jók.
katica30
 
 


katica: először is köszönöm a gyors választ!

A doktornőhöz kaptam időpontot. Valójában nem ismerem egyiket sem. Csak az volt szimpatikusabb, hogy női orvos foglalkozna velünk.

Őszintén én már ezt a várakozást is sokallom. November közepén jelentkeztem náluk, és január végére lett időpontom. Értem én, hogy jók, és sok a jelentkező. De ez még csak elbeszélgetés. Mennyit kell akkor majd várnom a tényleges kezelésre?
Még a beszélgetés előtt szeretnék megcsináltatni mindenféle vizsgálatot, ami az előzetes kivizsgáláshoz szükséges. Így már ő is látná, hogyan is állunk pontosan. E-mailben próbáltam felvenni velük a kapcsolatot, de eléggé lassan reagálnak. Vagyis még nem kaptam választ tőlük. Csak annyit kértem, küldjenek egy listát az elvégzendő vizsgálatokról.

Persze azért is sürgetném, mert én magam is nagyon szeretnék már teherbe esni. De a lényeg, hogy az endometriózis miatt sürget az orvosom. Minél tovább várunk, annál rosszabb esélyekkel indulok.

A vizsgálatok menetével, a kezelési eljárással és a doktornővel kapcsolatban is szívesen fogadok minden tapasztalati leírást, és bármilyen tanácsot, ami egy kezdőnek jól jöhet.
moncsi87
Hódmezővásárhely
 
 


ez már túl hosszú lenne, így privátban írom neked mindjárt.
katica30
 
 


Katica, szívből gratulálok a rég várt Pocaklakóhoz!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok!

Itt a new feleség :D

Köszönjük a sok előzetes gratulációt. 17 fős pocakos kis családi esküvőnk éppen úgy sikerült, ahogy előtte elképzeltem.
Apum véleménye, hogy minden elegáns és nagyvonalú volt :lol:
Az esküvő Erzsébeten volt, mert csak ők adtak időpontot 11-re. (igaz a férjem ott született, így volt is kötődés)
Előtte a MÜPÁ-nál fényképezkedtünk. A nap is kisütött délre, így bár nem volt melegem, de kibírtam. Az vicces volt, hogy minden lépésünket követte egy biztonsági őr, mert állítólag ott nem lehet fotózni. Jelzem közterület! Így egy csomószor szólni kellett, hogy álljon már odébb, mert minden kép hátterében mégsem szeretnék egy idegen fickót látni :lol:
Az egymásra nézős képeken olyan arckifejezése volt az uramnak, mint amikor megismerkedtünk! Igazi hős szerelmes arcot vágott, amit a nővérem és a fotós csajszi is észrevett. Biztos néz így rám 7közben is, de ott valahogy jobban észrevettem. Remélem majd a fotókon is átjön ez.
A szertartás után egy templom kertben fotóztunk még, ahol bokáig jártunk az őszi levelekben. A keresztgyerekeim dobálták elénk a leveleket, így is készült néhány igazi őszi fotó.
A vacsi a trófeában volt, ahová előtte vittünk virágot+kis ajándékot a családnak+dekor gyöngyöket az asztalra. Nagyon meg voltam elégedve, mert szuper szépen díszítették fel az asztalunkat. Megkockáztatom, hogy a miénk volt a legszebb. (volt még 1 esküvő és onnét is átkacsingattak a vendégek, hogy nálunk milyen szép a díszítés)
12-ig bírtam a rucimban, de akkor már Egyszemke sem bánta, hogy levettem :D
Másnap reggel irány Sopron, meg Bécs egy rövid nászútra... most meg már ismét dolgozom :( de szerencsére már csak november végéig!!
Fotókat küldök majd, csak 1 hét türelmet kért tőlünk a fotós...

Katám: reméljük a Főnök végre teszi már a dolgát!!!

Meli: már 7 hónap... lassan tesókán kezdhettek gondolkozni :D

Tényleg úgy "eltűnt" innét mindenki, pedig anno olyan jó kis közösség volt itt!!

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Ronikám, nagy mosolyokkal az arcomon olvastam élménybeszámolódat! :D Olyan érzés volt (kifejezetten az "gazi hős szerelmes arcot vágott" rész) mint ami mi közöttünk is volt 11 év után ott akkor...
Örömmel tölt el, hogy ilyen jól sikerült minden!!!!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK MINDKETTŐTÖKNEK!!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Roni,
annyira jó volt olvasni a szavaidat!Énis átéltem kicsit a mi esküvőnket! :D :D :D
Minimum 80 évig legyetek ilyen boldogok, mint ezen a napon!Vagy még boldogabbak, hiszen ha majd megszületik egyszemke, akkor lesz igazán teljes a család! :wink: :D :D
Képeket nagyon várom! :wink:

Katica,
gratulálok a kis pocaklakóhoz! :D Gondtalan és boldog babavárást kívánok!

Moncsi,
mielőbbi pocakosodást Neked is! :wink: :D
Majd írj a fejleményekről!

Katám,
Téged pusszantlak! :P

Gigi,
végül hogy döntöttetek?Kéritek vissza a fagyikat?

Kakukk,
merre vagy?Te is jól eltűntél!

Nani,
puszilom Izácskát, meg persze Téged is!Szoktalak olvasni a másikon, meg iwiw-en is csekkolom a képeket! :wink: :D

Nálunk sajnos Lelle elkapta ezt a hasmenéses nyavalyát, de szerencsére talán már kifele megy belőle.........
Puszi mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Roni,
még egyszer szívből gratulálok! Gyönyörű lehetett, ahogy az avarban álltok és a gyerekek dobálják elétek! Várom a képeket!!!

Meli,
igen, úgy döntöttünk, hogy hazahozzuk a bébiket! Már csak abban reménykedem, hogy mindketten felébrednek!!!

Kata,
örülök, hogy néha benézel te is! :)
gigibp
 
 


Roni, mi volt a dokinál 19-én?
(már nem sok irodai melóval töltött nap van vissza, kitartás...) fotóra várunk ám türelemmel.... már amennyire lehet :o))

Gigi, benézek általában :wink:

Meli, Lelle már gyógyult?

Ilyen nyomasztó, ködös-szmogos, fosh időjárást... :? Még az ember életkedve is elszáll tőle...

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Kata: végre volt ismét UH!! Egyszemke teljesen szabvány gyerek (doki mondta így :D ) és már 1873 gramm. A fej mérete egy kicsit meglepett, bár tudom, hogy a babák feje általában aránytalanul nagy és ez is totál megfelel a 32 hetes méretnek, no de akkor is... Szóval keresztbe a homloknál 8cm, míg elölről-hátra mérve 10cm. Lesz mit kitolni :D de nagyobb bajunk sosem legyen.
Fotós 7végén ismét kért néhány napot :twisted: de hát ismerős, ez van! Ja és pénteken este derült ki, hogy Zolim elfelejtette anno pénteken kifizetni, így sos hívtuk, hogy bocsi, de ez egy olyan nap volt...

--> Takács Zoltán Viktor (Egyszemkénk) 2012.01.20: 3800gramm és 61cm! <--
Kép

Kép

Lilypie Angel and Memorial tickers
11.11 Esküvõnk!!!!
roni34
 
 


Sziasztok!

Katica,
micsoda hírre jövök!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))
Istenem, de örülök!!!!! Sok boldogságot Nektek, már igazán megérdemeltétek!!!! :)))))))

Kalkata,
rengeteget gondolok Rád is, most már eljön a Ti időtök is!!!!!!!!!

Mindenkinek mill drukk, és KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tillidian
 
 


Roni,
szívből örülök Nektek is!!!! :)))))))))))

tillidian
 
 


sziasztok!

köszönöm lányok, aranyosak vagytok! :wink:

roni: gratulálok, sok boldogságot kívánok!

mindenkinek mennek a drukkok+++++++++
katica30
 
 


Sziasztok !

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt !!!
vvviki
 
 


Viki!
Neked is békés, boldog Karácsonyt! Ja és egy sokkal-sokkal jobb évet, mint amilyen ez volt!
Mindenkinek ezt kívánom!

gigibp
 
 


sziasztok !

hogy vagytok ? hogy teltek az ünnepek ?

biztos rossz lehettem, mert karácsonyra az ajándékok mellé takonykórt is kaptam :shock: :shock:
vvviki
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve értem ide, de utólag is békés ünnepeket kívánok Nektek!

Viki,
sajnálom a betegséget! :cry:

Roni!!!!!!!!
Mesélj, hogy vagy!??????És képet is szívesen látnánk!!!

Kata drága!
Sajnos valamiért nem tudok írni a blogodba!
Millió egy ölelés Nektek és sok-sok puszi!
Imádkozom Értetek, hogy jövőre végre leszálljon már a házatokra a gólya!!! :wink:

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: