Új privát üzeneted érkezett!

Kubu: jobban zavar a "miért nem léptem még fel ellene" c. tépelődés,mint maga a banya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
erre próbáltam utalni :)

igénylőpapírokat már kinyomtattam,itt vannak összeszedve, mindet összeírtam,hogy mit mikor kinek hova...

a kórházas listák meg elég sokban különböznek... Valahova mindent kell vinni (Uzsoki),de van,ahova külső dolgot tilos,mindent ők adnak...
sőőőt,még kórházon belül is kétértelmű....
Vendég
 


béku
betöltött 37 hét???? laptető nem lesz ez sok kicsit???
multkor akartam írni hogy nem kell a gyereknek ruhát bevinni , csak azt amiben hazahozod, saját plédet is csak akkor ha a tiedet akarod használni,én vittem anno Hannának.

kubukám
szép napot nektek mára, meg jó pakolászást.

nekünk nem jött össze a ház nem adják olcsóbbért sajnos, azóta megnéztünk már megint párat de egyik sem lett első látásra szerelem....
van még egy a tarsolyban csak az is elég drága de jó helyen van meg felújított azonnal költözhető lenne de 16 milla sajnos, nem tudom meddig lehetne lealkudni, majd próbálkozok.
gyerekek nőnek , Hanna már próbál egyedül állni, tegnap tök sokáig állt elengedett kézzel és élvezi nagyon.
hétfő este kimentünk kertbe locsolni, mondanom sem kell hogy mire kiértünk esett az eső, na jó ha már kimentünk kint aludtunk , tök jó volt.... aztán tegnap délben haza, mindenki zuhany ebéd aztán újra háznézés, este beugrottunk sógoromékhoz még mindig nincs baba 6napos túlhordott ma már 7 lesz, fociztunk is pedig... de nekik semmi nem indítja be a csajt.

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Kisbeeka: Nekem egyébként nem az a bajom a banyáddal, hogy túl alapos, hanem hogy túl erőszakos. A mi környékünkön már kapott volna egy pár keresetlen megjegyzést, az biztos. De téma lezárva. Mi egyébként ezen a napon szültünk, hajrá Maja.

Lukacsne: Sajnálom, hogy nem jött össze a ház, amikor mi ezt a lakást megvettük akkor még azt hittem, hogy majd jól kikérjük a szocpolt és megyünk tovább egy kertesbe. Hát hiába a panel plusz, a lakásunk konkrétan semmit nem ér, annyiért nem tudnánk eladni, amennyiért vettük. Talán majd a válság utén, addig meg albérletbe kéne menni. Most ezen gondolkozom.



vicky79
 
 

 
 

Lukácsné: köszi az infót!! :)

Tudod,ez is olyan,mint más infók,amiket a kórházas csomagról,és a bentlétről a felkészítőn mondtak,egyik héten így,a másikon úgy :D

Mivel elhangzott ez a variáció is,inkább raktam el mindenből :D

De van apának kikészítve egy adag cucc,amiket már tényleg nem akartam bevinni,de ha bent kiderül,hogy mégis kell,akkor ne kelljen keresgélnie,minden lehetségeset egy helyre tettem :)

A pelenkát pl. nem írták a papíron,de az egyik felkészítőn elmondták,hogy a kórház hiányt szenved bizonyos dolgokból,ezért abból is vigyünk,így raktam el :)

Viszont megkérdeznélek,hogy melyik gyerekorvost érdemes választani itt mifelénk? :)

Lányok,szépen kedvesen közöltem a védőnővel,hogy feleslegesnek érzem a találkozást már a szülés előtt,hazajövetelkor meg úgyis kijön!
Szerencsére jól fogadta,de mondta,hogy meggondolhatom magam,és nagggggyon szívesen meglátogat előbb is :D

Mivel párom is bejött,így volt rendes súlymérés,nem az előzőhöz adott hozzá 0,5 kg-ot,és láss csodát,majdnem ugyanazt sikerült végre mérniük nálam 1 nap különbséggel ezzel a tologatós mérővel :)


Laptető....
hmm,nekem is feltűnt már tegnap,de említeni se mertem,most meg csak elküldtem a hsz.-t,és készültem tovább,nem vettem észre... :)
mindenesetre éjjel nagyon féltem ettől az iszonyatos vihartól,Maja is felébredt a nagy csattanásra,és csak reméltem,hogy nem ilyen időben kell taxira várnom,és azzal sietni be...


Szóval akkor a rucikat átrakom az apának kikészített pakkba,és ha már tudjuk a kisasszony méreteit,akkor majd a megfelelőt hozza be :D
Vendég
 


Vicky: nekem is ez a bajom vele! ;)
ha alapos lenne,akkor a kérdésemre a válasz nem ez lenne: hmmmm....

azért volt ma is egy vicces momentum... :D
mondta,hogy ha dől belőlem a vér,akkor azonnal kórház,hívjak mentőt,főleg ha a vér piros.... ;)

Ja,és hogy Maja még kilókat (!!!) fog hízni szülésig :lol: :lol: :lol:
Hát attól mentsen a Jóisten!! :lol: :D :D :D :D :D


szóval ő most letudva,majd csak hazaérkezéskor/után látom,de gyerekorvost kell még választanom a listájáról.
Vendég
 


Breki,
betétes magzatvízfigyelésről csak annyit, hogy én harmadik gyereknél nem ismertem fel :lol: :lol: :lol:
Mikor beértünk és vizsgált a doki, kérdi hogy mióta szivárog a vizem, én meg néztem bután hogy mi???
Merthogy kedden mikor S megvizsgált utána elég alaposan véreztem, aztán meg elindult a nyákdugó kifelé, és hát folyamatosan jött belőlem ez a trutyi. Oké, hogy szerda estefelé kicsit hígabb volt már, de mivel amúgy is folyamatosan cserélgettem a betétet, nem tűnt fel hogy ez más is lehet :roll:
Szóval szerencse hogy jöttek a fájások és besétáltunk a kórházba 8)

Kép
judit0713
 
 


Judit: na erről beszélek!!! Még hogy egyértelmű??? :lol:

(nekem meg most kúpozás és krémezés van,és a kúp vizes összetevője is csordogál...)

Pont ettől paráztam én is,hogy nem jövök rá,és ha nincsenek fájások, akkor nem megyek be "időben",mert hogy azzal elvileg be kéne... :roll: :D

Védőnő is csak annyit mondott,hogy észre lehet venni,mert 1,5 l víz jön ki... Na ja,de mint "tanultuk",nem mindegy,hol reped,lehet csak aprócska szivárgás,ezt meg most nem venném észre,én is cserélgetem magam alatt a dolgokat ;)


Ja,a másik a nyákdugó! Legtöbben sose találkoznak vele,most az egyik ismerős bement a kórházba,mert nála nem mindegy a szülésmegindulás,és 3. (!!!!) gyerekénél ill. szülésénél mást vélt nyákdugónak!
Ez teljesen rendben van,de akkor talán nem annyira egyértelmű az sem ;) (Neki mind pici még,szóval nem a felejtés miatt :) )
Vendég
 


Ja,és nem is írtam még,a 3 óriásbébit szülő leányzónak már megszületett a 4. babája,bár méreteket még nem tudok,csak hogy már otthon van :)

Csak annyit tudtam,hogy ő is erre a hónapra van kiírva,és ugyanabba a kórházba,reméltem,hogy esetleg egy szobába kerülhetünk véletlenül,de már ő is túl van rajta.....

Nem kis irigység van bennem,hogy már majd' mindenki túl van a dolgon,és a még szebb részét élvezheti :D

ja,és aranyos,mert üzente nővéremmel (ő kérdezett rá nála,hogy egyben van-e még),hogy hajrá,és hogy csodaszép lett a kórház,és ő (aki eddig "több csillagos" kórházakban szült),nagyon elégedett vele, úgyhogy állítólag ez nagy szó! :)

A legutóbbi babája volt ugyebár 4750 g,és 63 cm,ezért most kíváncsian várom,elérték-e most az 5000-et,vagy kisebb lett a babó :D
Vendég
 


béku, azért ne izgulj, fájást megúszni, azért az elég ritka, észre fogod venni, mikor jönni akar Majácska :P

picibaba.hu vonalzó
dorkabab
 
 


Megjártam a védőnőt....de minek?!Holnap délelőtt lehet, hogy meglátogat...hogy beszélgessünk a szülésről!Komolyan mondom már unom a témát! Tehát de.védőnő jön,13-ra dokihoz,18-ra szülésznőhöz! :lol: :lol: :lol: ......nem,hogy lenne csak a doki,aki megvizsgál,csinál egy uh-ot aztán szevasz!.....felesleges körök.....de nekem végülis mindegy,csak röhögök már ezen az egészen! :lol: :lol: :lol: ....mondtam is védőnőnek,hogy piss-es edényemet nyugodtan dobja is ki,mert én már többször nem megyek!!! :wink:

Na hát itt is frankó kis idő van!Dorka mocorog is rendesen!Tegnap én is kértem,hogy csak ne most akarjon kibújni,mert akkor itthonszülés lesz,mert az anyját ilyen villámlásban,dörgésben,viharban a Jóisten sem fogja rávenni,hogy autóba üljön! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Dorka: nem amiatt izgulok,hogy nem lesz fájás,hisz hetek óta van,hanem hogy nem fogom tudni,hogy az már AZ a fájás,és nem csak a jósló :)

persze ha elég sűrűn jön,azt már nem lehet nem észrevenni nyilván,de mivel magzatvíz elfolyása esetén szinte rögtön be kell menni a kórházba,hogy figyeljék,(csak annyi idő van utána,míg összekészül az ember otthon),így necces,ha nem jövök rá,mert ott a fájások akár órákkal később is jöhetnek,viszont nem szabad azt megvárni!

dokk mondta is,hogy ez hogyan alakul,ha nem jön mittomén mennyi időn belül "elég erős" fájás... ;)
remélem a zselét alkalmazzák előbb,és nem az oxit...
Vendég
 


Béku: Nálam ugye a doki repesztett burkot és akkor alig jött ki víz, de nekem mondta is, hogy kevesebb a víz. De ha ennyi indult volna el, akkor én sem biztos, hogy észre veszem. Vagy hogy gondolok arra. Nagyon kíváncsi lennék legközelebb egy nem kórházban indított szülésre. A védőnővel kapcsolatban ügyes voltál, tudja, hogy nemet is kaphat néha.

Ancsi: Tényleg olyan felesleges ez a sok dokihoz meg védőnőhöz járkálás. Nekem még a diabos doki is meg volt. Persze mikor fekvés üett, akkor csak a doki 4 hetente és doki után beugrottam a védőnőhöz. De mér lassan vége a dolognak és ott lesz a baba.



vicky79
 
 


Ez az idő?!!...én nyomott...Dorka zsizsik lett tőle! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Ancsi: uhh,én is nyomott,be is ájultam :shock:
Vendég
 


andrea-1 írta:Amúgy minden nap elmondom Neki, hogy olyan jó hogy minket válaszott és jött, és hogy milyen sokat vártunk rá, és hogy milyen szép!!


húú Andi, ezt nagyon szépen irtad, én pont ugyanigy érzek:)

Béku, Ancsi: nagyon szép és problémamentes szülést kivánok nektek, drukkolok nagyon!

Kép
oroszlán
 
 


Oroszlán: köszönjük szépen!! :D :)
Vendég
 


Béku
Igen, van hordozónk, mindjárt megkeresem az adapterét, bár azt még csak a kocsiban használtuk.
Bakocsis sztori, hát én azért az eladót elküldeném melegebb éghajlatra + felnyomnám a Vateránál, rohadjon meg!
Házassági A. K.-ból nekünk végül kettő lett, adjak egyet kölcsön? :)
Haha, szép lenne, ha Maja kilókat hízna még!
Nekem nem jött ki másfél liter víz, csak szivárgott,de teljesen egyértelmű volt, hogy ez magzatvíz. Mondjuk a szagáról is, nekem könnyű volt, mert a kórteremben két csajnak is elfolyt éjszaka így jól belém ivódott.

carla
Jól hangzik nagyon a babakocsi, ügyes voltál vele!
Húú, de szép a pocakod!!!

Andi
Na én is így vagyok vele, itt bőgtem egyik nap etetés után, mikor bekucorgott az ölembe és megköszöntem, hogy minket választott…
Iza átalussza az éjszakákat??? Mit adtok neki? :)

Ancsi
Nekünk a szülés utáni nap jött egy banya és kérte a házassági a.k.k-ot.

kubu
Én is féltem ettől a hülye vihartól, annyiszor csapott be a villám…
megértem, hogy nincs kedvetek építkezni!
Hááát, lennének tippjeim plusz kalória égetésre, de ki kéne várni a 6 hetes kontrollt :)

Zsombor most végre elaludt, de olyan keserveseket sír fel álmában, nem tudom, miket álmodhat! :(
Ja, volt ma itt a gyerekorvos, megkérdezte, hogy ugye kap sűrítőt a bukásra? Hát mondom ja, nem mintha ő felírta volna, csak a kórházi doki adta…
Meg van sűrítős tápszer is, na akkor miért nem azt írta fel??? Most kapott valami sensitive-t…
Meg kell vinnem kivizsgálásra Budakalászra, persze fizetős, mert kötött az izomzata, meg nézze meg valami gyógytornász Ürömön, aki Dévény módszerrel dolgozik, persze az is fizetős, majdnem megkérdeztem, mire is fizetjük a TB-t….
Na de inkább a hurcibálást lesz nehéz megoldani, férjnél a kocsi, meg én nem is vezetek egyedül… Remélem ezek azért nem komoly gondok és majd kinövi…

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: volt szaga a magzatvizüknek,és odáig érezted??? :shock:
belém azt sulykolják,hogy se színe,se szaga... :roll:


elfogadom az anyakönyvit ;) :D :D :D :D talán ma-holnap megérkezik a miénk is,bár anyumhoz,úgyhogy ő hozza majd a kórházba,csak arra a címre mertem kérni... :)

nem tudom,van-e több adapter ahhoz a valamihez,az kellene,amivel a vázhoz is csatlakoztatható :) Jó lenne tudni,mit kapok,nehogy átverjen a liba,nagyon drukkolj,ma egyeztet párommal!! :)

Utána már nem fog érdekelni,de azért megmondom neki,hogy nem volt szép tőle...

Nekem a szivárgás csak a kúp miatt gázos,az egyik téves riasztásom emiatt volt,utána figyelgettem,hogy lesz-e folytatása.
egy szülésznő tippje a csípőkörzés-ringatás,amivel picit még lehet szivárogtatni,hogy kiderüljön,onnan jött-e ;) :D :D :D

1 órája volt egy pár perces elég furi fájás,most más jellegű volt,mint az elmúlt napokban/héten,ez most ismét alhasi,mensis,de azóta nem volt ismétlés,pedig most figyeltem az órát is,mert ez végre olyan konkrét volt! :D



Gratula a 4 hetes Zsomborhoz!!!!!!! :D
Vendég
 


Béku, az adapter:

Kép Kép

Kép Kép
estrella22
 
 


Ezt a sűrítős tápszeres dolgot nem értem,nekem még picit kínaiul hangzik.... az miért jó,vagy rossz?

és a kötött izomzat?? :shock:

nincs nem-fizetős változata ezeknek a vizsgálatoknak???
Vendég
 


Köszi a képeket,tündér vagy!! :D
Vendég
 


Béku
Van szaga a víznek, olyan édeskés… Na meg hiába kértük a nővéreket, hogy takarítassák fel, mert egyrészt el fogunk csúszni rajta, másrészt nem túl higiénikus, hogy úszik tőle az egész kórterem plusz a fürdő, az egyik nővér cseszett ránk, így mi álltunk neki éjjel veszélyeztetett terhesként feltakarítani…
Színe tényleg nincs, vagyis az már baj, ha van neki…
A kúp azért más szerintem.
Ezt a csípőkörzést nem hallottam, de hátha beválik…

Megnéztem, ez az egy adapter van, ezt kell adniuk, azt hiszem, olyan 5000 körül van…

Köszi a gratulációt, már majdnem 6 hetes :)

Kép Kép
estrella22
 
 


Mert a tápszer talán 2200 volt, a sűrítő 1900 Ft, ha ezt tudta volna egy tápszer, akkor felesleges lett volna még plusz pénzt kiadni, meg kevergetni, na mindegy, nem haltunk bele!

Kötött izomzatnál nincs tapasztalatom, remélem nem túl nagy baj!

Hát gondolom csak adott volna beutalót, ha lenne nem fizetős vizsgálat... Mindegy, a gyerek az első, csak nem értem, miért kell mindent magánban...

Kép Kép
estrella22
 
 


6??? uppsz.... :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

nekem már a 4 is soknak tűnt.... :)
mintha csak ma lett volna... jujj de izgultam :D

azt tudom,hogy mikor született,akkor adták át a helyet nekem először,azóta meg még 1 ilyen sikersztorim volt :D

a kúpos dolog is épp olyan volt először,elkezdett csorogni a lábamon,mert nagyon gyorsan megolvadt,még lefeküdni se volt időm utána.... felitattam,de nem volt látható színe,aztán más fénynél már láttam,hogy halvány sárgás a jódtól ;)

mivel így írták le a magzatvizet,hogy majd csorog a lábamon a meleg víz,ez durva volt hirtelen!! :D
másnaptól már tudom,hogy olyankor először ezt csekkoljam le ;)
Vendég
 


Estrella,
a gyerekek 20-25%-nak kötöttebb az izomzata. pelusozáskor lábat kell tornáztatni. nekünk legalábbis ezt mondták az ortopédián. szóval no para.
azért mi is elvisszük Dévény alapítványos vizsgálatra is. te tudod ott mennyit kell majd fizetni?
hasfájásotok javul?

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Béku
A 4 is sok, csak állítólag a 6 hét vízválasztó, ezért várom :)
Én meg pont azt mondtam, hogy amíg pocakom volt, mindenki mosolygott rám, előreengedett, átadta a helyet, most meg keresztülnéznek rajtam és kb fellöknek, ha nincs nálam a gyerek, olyan fura... Hiányzik a pocakom néha...
Igen, folyik a lábadon a meleg víz, ez olyan...

Zsuzsó
Balázsnak is kötöttebb?
Árat még nem tudok, talán holnap felhívom őket...
Hasfájás egy fokkal jobb, ha már csak éjfélig sír, akkor örülök :) Jó lenne egyszer éjfél előtt lefeküdni...

Kép Kép
estrella22
 
 


Oroszlán: szerintem Akik olyan doglokon mentek át, mint mi, mind kb. így gondolhatják, így érezhetnek... :roll: :roll: :roll: :roll:

Estrella: tejci+tápi.. mást nem kap.... Óriási mázlink van ezzel az alvás dologgal úgy érzem..... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Csajok, azt hogy kötött, honnan lehet tudni? Látni? Mi holnap megyünk csípőszűrésre majd este, de most itt keresgélek a neten, hogy mi is ez? Mondjuk eddig senki, aki látta Izát, nem mondta hogy az lenne...de most hogy beszéltek róla.....??????? Szóval???

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi
Aha, szóval semmi pálinkáskenyér...
Nekünk már mondták a kórházban, hogy kötöttebb a csípője, aztán mondta a gyerekorvos is... Ha nektek nem mondták, akkor tuti nincs baj.

Kép Kép
estrella22
 
 


Estrella: Van nem fizetős ortopédiai rendelés, van a Vörösvárin is és itt a Csobánkaiban is. Barbusnak is kötött volt az izomzata, körözni kell kifelé a combjával és akkor jó, ha már mind a két térdét le tudod fektetni a pelenkázóra. Dévényes is van itt Békáson ingyen, a csarnok mögött van az oviban. Remény hordta oda Ádit, de szerintem nem feltétlenül kell nektek dévényes. Majd a fejlődéséből kiderül. Ha mondjuk fél éves koráig nem kezd el forogni, akkor megkérdezheted a csajt, hogy kéne-e. A bukásra nekünk nem adott semmit, a hozzátálálásnál múlt el.



vicky79
 
 


Andi: Holnap mondják, ha van valami. Akkor kötöttebb, ha nem mozog rendesen, mintha be lenne akadva. Simán ki lehet tornáztatni, megmutatják hogy kell. Nekünk most a bokáját is tornáztatni kell, mert befelé dől.

Estrella: Minket is állandóan Budakalászra akartak küldeni, de nekünk még az uh-t is megcsinálták ingyen a mávban. Ne hagyd magad, mond hogy Szikora doktorhoz kérsz beutalót, mond hogy őt ajánlotta egy ismerősöd. A vörösvárin is ő van ha jól emlészem.



vicky79
 
 


Hát a mi utóbbi napokban igen izgágává vált Izánknál nem tűnik semmi testrész olyannak, mintha nem tudná mozgatni, de akkor holnap ha valami van, akkor azt mondjátok, ott kiderül.... Hú eddig nem is izgultam, de most egy picit igen.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andikám,Iza baba tökéletes,ne aggódj! Semmi olyat nem mondanak,amitől meg kéne ijedned! ;)
Vendég
 


Estrella, Andi,
nem gond, ha kötöttebbek kicsit az izmok, tornáztatni kell ahogy Vicky írta. szóval no para, épp azért írtam hogy nincs nagy gáz.
nekünk már a kórházi doki is mondta.

Andi,
lesz holnap Sz randi vagy csak holnap derül ki?

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Zsuzsó, reggel fogom hívni, aztán akkor megbeszéljük, hétfőn még azt mondta, hogy van holnapra tervezve egy szülésindítása, attól függ a holnapi napja ...wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok lányok!

Megjöttem a vidéki pihiből, Apa oda száműzött, hogy még lehetőségem se legyen a munkára, internetre!

Ma jöttünk vissza Pestre, pénteken eredmény hirdetés.
Eléggé izgulok, ez a 3. lombikom, és ez most más, mint sz előző kettő.

Már 3. napja olyan mintha mary akarna jönni, de brutálba, tegnap délután (leszívás utáni 11.nap) volt egy borsónyi barnázás azóta meg semmi!

Az előző kettőnél nem volt se marys görcs se barna hátha............

Na majd pénteken kiderül.

Mindenkinek szép estét!

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Mia: nagyon drukkolok!!!!!! :D
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

a péntek számomra is tartogat valami jót,akkor kapom meg az autós hordozót!!!!! :)
(ja meg a napernyőcskémet a babakocsihoz ;) )
Vendég
 


Hú gyerekek, anyák napi ovis verseket olvasok és pityergek. Mi lesz itt majd anyák napján? Szegény gyerek, mi mindig utáltuk, ha anyu bőgött. Pedig ahhoz tényleg anyává kell válni, hogy az ember szipogni kezdjen az ilyeneken. Kamaszként sosem értettem minek kell minden vackon sírni.

Ez a kedvencem:

Csorba Piroska: Mesélj rólam

Mesélj anya milyen voltam amikor még kicsi voltam?
Az öledbe hogyan bújtam és tehozzád hogyan szóltam amikor nem volt beszédem? Honnan tudtad mit kívánok? Megmutattam a kezemmel? Mesélj rólam. Hogy szerettél? Engem is karodba vettél? Meleg tejeddel etettél akárcsak a testvéremet? Gyönyörködtél akkor bennem úgy neveztél: kicsi lelkem? És amikor még nem voltam a hasadban rugdalóztam tudtad-e, hogy milyen leszek milyen szépen énekelek? Sejtetted, hogy kislány (fiú) leszek? Mesélj anya! Mesélj rólam milyen lettem, amikor már megszülettem? Sokat sírtam, vagy nevettem? Tényleg nem volt egy fogam sem?
- Ha én nem lettem volna akkor is szerettél volna?



vicky79
 
 


38. hét :)
Kép
Vendég
 


Vicky: ezt ismerem én is,nagyon szép... :)
Vendég
 


kukk,

Vicky,
rendben jövő hét, vasárnap már talán látható a jövő heti időjárás, egyeztessünk, persze nézhetnék időképet is..... de jobb szeretem a valóságot.
suli felé mostanság nincs dolog :-)
drukk hogy kertes egyszer összejöjjön !
befelé dőlő bokát hogy tornáztatod, cipővel tudsz rajta segíteni ?
bezony bezony könnycsatornák tutkó rendben lesznek anyák napján, M tavaly amikor először betotyogott egy szál virággal és egy kis emlékkönyvvel.... gondolhatod.

Béku,
védőnő jóvanna :-)
hajrá papperok.
oké kórházi lista, de voltál szülésfelkészítőn ott meg lehetett volna kérdezni anno hogy a lista pontos é :-) ja olvasom hogy egyik héten ezt mondják a másik héten amazt, hát akkor egy nagy kaka a felkészültségük :-( ez mondjuk megengedhetetlen.
ügyi vagy hogy beszéltél védőnővel, látod :-)
egyforma súly :-)
vér lehet alvadt is, nem arra célzott a védőnő ?
nyákdugó :-) nekem sajna kimaradt az életemből.
szupi hogy óriásbébis barinőék már otthon, jó egészséget nekik.
nyugi mindjárt eltelik a 2+6 nap :-) addig hátha lesz még pár sikersztorid :-) gyerekkel már úgysem fog senkit érdekelni hogy segítsen :-))))
Anyud nem utazik ? (születési ak-t írod hogy ő viszi a kórházba).
na hordozó ?
csípőkörzés-ringatást még nem hallottam, de tudástárba mentettem.
pocak szép.

Lukácsné,
szép nap megvolt, L reggeltől estig üvöltött, az est fénypontja pedig M volt amikor a kibabrált hisztije eredményeképpen hányt egy nagyot....... ha a szőnyegről nem is beszélek (hosszúszőrű), az ágy szivacsvédőig visszabontva, 5 millió plüssfigura, bébitaxi, műanyag játékok, párna, paplan, + 3 adag mosás....... mindegy a szárító most végzett az utolsó adaggal.....
házat sajnálom.
hajrá Hanna állás :-)
locsolás: asszem zuhé után nem volt arra gond.
sóginődnek drukkok, gondolom nem vigasz, de nekem barinőm tegnap szült :-)

Judit,
betétes magzatvízfigyelés :-)
remélem jól vagytok :-))))

Ancsi,
kitartás ! barinőmnél Angliában 12 hétig senki nem látja őket, utána se sűrűn és akkor se orvos, hanem bába, jó a biztonság, hidd el :-) ja és a gyerekorvos se különb....... barinő 10 hónapos gyereke még semmit sem csinál csak hanyatt fekszik, válasz kb. óóó majd fog, nyugi. (Liza 11 hónapos és jár...)
vihar: tegnap kimondottan a Duna vonalában volt intenzív :-(

Estrella,
kitartás, lehet hogy Zsombi is éjszakás átalvó lesz lassacskán .-) drukkolok.
építkezés: hát ja, egyet már végigcsináltam, még1hez két gyerekkel nem érzek elég erőt :-)
plusz kalóriaégetés :-) jó hogy mondod .-))))))))))))
felsírás: lehetnek a napközbeni impulzusok, nem feltétlenül rossz, egyszerűen csak hogy történt valami, vagy hogy egyre jobban tágul a világ.
dokitok nagyon ügyes a sűrítő kérdéssel....
nyugi biztos nem komoly gond, dévényes jó és tényleg nézze meg, egyszer elég hogy ránézzen, lehet hogy nem is kell kezelés, hanem elmondja hogy milyen tornával tudtok segíteni.
hugim most volt (Woody adott elérhetőséget) mert Barni kúszásban féloldalas, és hát ugye a későbbiekben olvasásnál, írásnál lehet nagy gebasz, de mászni totál egyformán mászik és elég volt hogy megnézze a dévényes, megnyugtatta őket, nem is kell visszamenni.
húúú szép lehetett magzatvíz takarítása :-(
nem magánban (nem ilyen vizsgálat) is hónapok a gyerekeknél is az előjegyzés.
nagyon remélem hogy a hasfájásos mizéria javul.

Zsuzsó,
Moszkva térre mentek dévényeshez ?

Andi,
mi nem is voltunk csípőszűrésen, csak hasi és koponya uhun, nekünk dokibá azt mondta hogy van annyi tapasztalata már hogy megállapítsa van e gond vagy nincs, úgyhogy pikk-pakk átforgatta, mozgatta mindkét gyereket és vizsgálat letudva :-)
uhukra mentek ?
szóval nyugi !!!!! nem lesz gond !

Mia,
nagyon drukkolunk !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: pénteken még találkozom anyummal (húgom diplomaosztójára megyünk),posta meg aznap van a héten utoljára,azaz azt megkapom,ha megérkezik,ha meg nem,akkor hétfőig úgyse jár arra postás,és akkor már itthon lesz :)

Nővérem is addig nincs itthon,apum is 24-ét mondott...

A felkészítőről annyit,hogy nagyon klassz volt az elején,és nem sejthettem,hogy vissza kell kérdeznem,nagyon sokat jegyzeteltem, nekem megfelelőnek tűnt...
Aztán így 2 hónappal később (közben nálunk nem volt semmi) tartott új alkalmon hangzottak el a teljesen más infók... :?

Sőt,2 napja összehasonlítottam az állítólag honlapról letöltött kórházas listájukat a neten levővel (ezzel nyugtatták a népet,hogy aki nem kapott,szedje le onnan),no és persze nem ugyanaz...
Hogy melyik régi,melyik új,azt nem fogom megtudni...
lényeg,hogy raktam el mindent,amit úgy gondoltam... :)


Jááááj,iszonyú hányinger jött rám,és beszédültem... Amúgy most figyelem,hogy van-e újabb szivárgás,mosdóból visszafelé jövet valami csordogált a lábamon....
Vendég
 


Igazság szerint annyira nem izgat semmi elmaradás,minden pótolható, akár papírok,vagy kórházas csomag :)
Nem annyira vagyok stresszes típus (legalábbis ilyesmi miatt nem) ;)

Most jobban izgat a hordozó,amit holnap kapok meg :D
Tudom,milyen badarságnak tűnik,de nagy izgalommal tölt el,mert abban hozom haza Majácskát :)
Vendég
 


Béku: Mi más folyhat az ember lábán, ha nem a magzatvíz? Nem fogsz te ma szülni? Colin hányt a szülés alatt, nem tudom ez mennyire gyakran fordul elő.

Kubu: Próbálok olyan cipőt adni rá, ami fogja a bokáját és úgy kell tornáztatni, hogy megfogjuk a bokáját a sarka fölött és megpróbáljuk a talpát merőlegesbe állítani. Naponta 4-5x kellene, de sajnos sokszor elfelejtjük. De szerintem már javul a helyzet.



vicky79
 
 


Vicky: fertőzés miatt kúpozok,amit miután felrakok,"megolvad",és csordogál kifelé...
Azt éjfél tájt raktam fel,és már voltam azóta mosdóban,amikor szerintem az csorgott ki,és utána eggyel levő wc-látogatás után csorgott megint valami a lábamon,az nem tűnt sárgásnak (jód),de nagyon csekély mennyiség,így megint téves...

Viszont a hasam megint megy... Pedig pár napja már abbamaradt...
Vendég
 


(azt nem írtam,hogy nálunk nem fehér a WC-kagyló,hanem világosbarna,így nehéz észlelni a színeket benne.....)
Vendég
 


Béku: Így már értem, csak nem gondoltam hogy az a cucc ennyire jön ki. Nekem is kellett kúpozni, de nekem nem folyt ennyire.

Barbusom ma 1,5 éves. Furcsa, hogy ebben a korban nem hogy nem hetekben, már nem is hónapokban számoljuk a gyerekek korát. Azért a 1,5 évről most még megemlékeztem, szerintem a 2,5 sem lesz mér emlékezetes.



vicky79
 
 


Vicky: én se emlékeztem hogy ilyen,de már 9 napja csinálom,így kezdem megszokni :)

baba miatt eleve magasabb az alap hőmérsékletem is+ ez a forróság,így még gyorsabban olvad...
volt,hogy mire vízszintesbe raktam magam felhelyezés után,már csorgott is,és teljesen víz-állagú! Ezért annyira zavaró :D
Vendég
 


Vicky: Barbusnak nagyon boldog 1,5 éves szülinapot kívánok!!! :-)
Olyan szép ez a vers, amit ide feltettél, hogy megvolt a reggeli könnycsatorna tiszításom... még a csípa is kijött elég alaposan szerintem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Béku: Végülis ma már szülhetnél, Eszterkém engedélye szerint, de azért hadd fejlődjön még Majácska, abból baj nem lehet ha pont a kiírás környékén jönne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Én most beszéltem a mi Zolinkkal, mai napja kusza, holnap meg szülése van, így abban maradtunk, hogy kedden megyek majd Hozzá délután. Ha nem esik, akkor az én kis tündérszép csodálatos kiscicámat is beviszem a városba, először egyedül!!
Jajj gyerekek, tegnap megállapítottam, hogy anyámmal agyonajnározzuk Izát. Mint két nemnormális... ha ezt valaki a szomszédok közül hallja, amit mi művelünk.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Kérdeztem anyutól, hogy annó velem is ezt csinálták ??? Visszakérdezett: hogy szerinted??? Hát a mai napig látszik rajtad is Gizella, hogy te voltál a világ közepe....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Andi: Vannak még ilyen verseim, ha gondolod. Meg egy csomó tornázós versike. Van egy nagyon jó fórum, felteszem ide a linket:

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=5711



vicky79
 
 


Köszi Vicky !!!! :) Szerintem ez többeknek hasznos lesz!! :) Már bele is néztem, teccik!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: