Új privát üzeneted érkezett!

Magnolia,
HURRRÁÁÁ!!!! De jó hír :D :D :D

Kép
judit0713
 
 


Jé, egy laptető 8)
Nekem most nincs rá szükségem, megvan mindenem amire csak vágytam :D :D :D , így FELAJÁNLOM MINDEN MOST KEZDŐNEK/ÚJRAKEZDŐNEK, HOGY MÉG A NYÁRON RENGETEG ZEBRÁT LÁTHASSUNK!!!

Kép
judit0713
 
 


igen,jön eszter és sajti a zebrás tesztekkel és ki is még?

Még régebben olvastam,hogy ritabmc júliusban kezd ugye??? Tudtok rólla valamit?
magnolia77
Gyöngyös
 
 

 
 

ma reggel az oviba vittük a kicsit és ahogy szálltunk be az autóba fölöttünk csapdosott egy gólya és tett egy kört és újra fölöttünk repűlt, mondtam is neki,hogy gyere csak gyere :lol: :lol:
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Zsuzsó
Tudom, hogy tornáztatni kell, szoktam is, csak azt nem értem, ha gáz van, küldjenek el dokihoz, ha nincs, ne küldözgessenek magánban…
/Vagy ennyire szarok az állami dokik, vagy mi van??? Nem értem…/
Persze elmegyünk, mert a gyerek az első…
Nekem is mondták a kórházban, rajta van a zárón…
A budagyöngyés elérhetőséget át tudod küldeni? Mellette dolgozik a férjem, egyszerűbb lenne, mint üröm…

Mia
Üdv újra, nagyon drukkolok!!!!

vicky
Gratula a másfél évhez :)
Jók ezek a tornázós versek! Én még az éneklésre nem tudom rávenni magam, olyan rémes hangom van…

kubu
Ma is jól aludt a kissrác, kezdek reménykedni :)
Ja igen, te is építkeztél már egyszer, akkor tudod, mekkora élmény…
Szóval TB alapon sosem kapnánk időpontot a gyerek vizsgálatára?

woody
Kíváncsi vagyok, segít-e valamit a tápszer váltás…
Sinlac helyett kaptuk a Nutritont.

Eszter
Jó lehetett az utolsó közös pihenés kettesben! Az időt sajnálom… Jó jel ez a sok iker :)

Magnolia
Hatalmas gratula az ikrekhez!!!!!!!! :)

Én is örültem a sok látogatónak a kórházban, mondjuk nálam előtte pont fordítva volt, mindenki azért drukkolt, hogy minél tovább bent maradjon a pici…
Kértem tegnap a gyerekorvost, hogy írjon popsikrém receptet, de azt mondta, azt csak a rendelőben ír, menjek be majd hozzá… Hát 300 Ft kedvezményért nem fogom Zsombort bevinni a betegek közé, kint vagyok a dokival a vízből…

Kép Kép
estrella22
 
 


Ez a két kis petécske bennem, amit csekkolt múlt héten Sz ügynök, már tuti nem 14 és 16 mm-es... majd kifúrják az oldalamat már vagy 3 napja!
Csak nem merünk rápróbálkozni spontán, mert most Lac szed cseppeket, amik a nehézfémet kitoloncolják belőle, és ez ondóváladékkal is ürül...nem biztos, hogy jó ötlet lenne, ha megbombáznánk most egy kis ólommal belülről :? :? :?
De pukkanjanak már ki és jöjjenek ki a bal petefészkemből, mert alig bírok mozogni tőlük :?

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Estrella!
Az ikrek is jó jelek, de még az a sok gólya is, amiket láttunk.
Akárhogyan is zuhogott az eső, ott álltak az út mellett a réten NÉGYEN!!!! Kicsit meg is rémültem, hogy ez sok lesz picit, nem???
Ráadásul az egyik faluban felnéztem egy fészekre és ők is 4-en voltak!
Aztán megfejtettük... velünk együtt voltak, így jött ki a 4 :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


magnólia, GRATULÁLOK!!!! és legyen úgy ahogy te kívánod!!!! :P :P :P :P :P :P

picibaba.hu vonalzó
dorkabab
 
 


Magnolia,
Szuper!!!!!!!! :) Gratulálok!!! Micsoda öröm lehetett látni, a jövő héten ez az öröm csak fokozódni fog!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Eszterkém: ennyi minden egybeesés már nem lehet véletlen!!! Úgyhogy kössétek fel a gatyóreszt, két babó folyamatos elfoglaltságot fog okozni, de a legszuperebb világ fog Rátok jönni!!!!!! :)

Béku: az ekkor ne szülj-akkor ne szülj dumát csak azért mondják biztos, mert semmiképp se szeretnének lemaradni az örömötökről.. sőt osztozni szeretnének benne!!!!!! A szép részét nézd, mondom!! :) Mindennek!!!!!! ... :wink: :wink: :wink:

Csajok, én is nagyon jó hírrel jövök!! Voltunk Izukámmal csecsemőszűrésen, és nagykönyvi tökély a gyerek, full szimmetrikus, semmi eltérés nincs csípőügyileg, kis feje is rendben meg a hasa is ... Televolt a veséje pont és akkorát pisilt oda a vizsgálat közben, mint a Niagara... :lol: :lol: :lol: :lol: Még jó, hogy nem sima pelust vittem alá, hanem ezt a rossmannos eldobhatós alátét izét... úgyhogy ezt csak mindenkinek javasolni tudom orvosi vizsgálatokra... bár gondolom ezt biztos tudjátok már szinte mindenki... :wink: :wink: :wink:
És nagyon szépen viselkedett, nem hisztizett, még gügyögött is egy picit :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Eszter,
ikres-gólyás történések :-D :-D :-D
ott a helyed a következő nyerő csapatban. :lol: :lol:

Estrella,
budagyöngyés szám: Varga Tünde 06-30-261-3747
azt hiszem ezek a konduktorok házhoz is mennek ha kéred és ha felhívod az alapítványt, akkor tudnak olyat mondani, aki hozzád közel van.
én úgy értettem, hogy azért ajánlják a magánt, mert a tb-s "csak" fizikális vizsgálat, a magán meg uh, ami jobb.
mi is a vörösvárin voltunk ortopédián Szikora dr-nál kontrollon. szerintem korrekt, időre mész, 0 perc várakozás és ez legalább nem fizetős.

Andi,
mi volt a vizsgálaton?
látom közben írtál csak azt nem olvastam mielőtt írni kezdtem! gratula a jó eredményhez és a hiszti nélküli vizsgálathoz.
Bazsi az ortopédián lepisilte a dokit. :-) 8)

üdv.,
ZsuzsÓ


Kép

Kép
zsuzsi.bmc
 
 


Andikám,igazad van ;) :D

tudom én,hogy mindenki jót akar :) most este még sógor is lecsekkolt,ahogy pár napja esténként megteszi.

apa meglepett vacsira nutellás palacsintával :D természetesen Ő készítette :)

én meg beizzítottam a melegítő párnámat,próbálom picit csökkenteni a fájdalmat vele,egész kellemes (legalacsonyabb fokozaton).


Eszter: a 2+2 jó változatnak tűnik!!! ;) :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Megvagyok ám,úgy döntöttünk spontánkodunk nyáron,és szept.-ben lombik.Fülöp dr.azt ajánlotta, menjek Zekéhez,mert ő ért az IVIGES babagyártásban való együttműködéshez,de nekem SZ.doki az orvosom .gondoltam felhívom Irénkét mi legyen.Mi a véleményetek?Nem gáz ha Sz.dokinak elmondom mi a helyzet?Hátha van neki is ötlete.Ugyanis Füli A Clostit kéri beépíteni a protokollba .Ti hallottatok a bmc-ben erről?Már 3 hónapja szedem .Így a progi szintem 10-ről 50-re nőtt.
Béku!
Szorítok neked!Hajrá!

Kép
Kép
ritabmc
 
 


Rita: köszönöm!!! :)

Én beszélnék Sz-szel,és ha Ő úgy gondolja,hogy máshoz irányítana, akkor mennék csak,de hátha Ő is vállalja,bár megmondom őszintén, nem tudom mi az az IVIG.... :oops:

De bízom benne,és az ítéletében,és így még kínos helyzet és sértődés se lesz :) Ha meg nem ért ehhez,úgyis megmondja,szerintem nagyon egyenes ember :)
Vendég
 


Nagyon drukkolok addig is a spontánkodáshoz,hátha lenne újabb csodababánk!!!! :D :D :D

de ha nem,akkor a mi okos dokijaink kitalálják a legmegfelelőbb megoldást Számotokra is! :D
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Ivig=Immun betegség kezelése, hogy ne öljem meg a falósejtek által a bébiket.Oep támogatással sikerült engedélyeztetni,egyébként kb. 600000.ft lenne a kezelés.pozi teszt után kaphatom.

Kép
Kép
ritabmc
 
 


:shock:
jó ég...!!! mármint az ára.....
hmmm,akkor még inkább drukkolok!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Vendég
 


Rita!
Tök jó a terv :D
Szerintem Sz-nek elmondhatod őszintén, hogy mi a helyzet...az lenne a legtisztább! Ha át is kerülsz Zekéhez, legalább nincs rossz szájíz senkiben!
Nagyon drukkolok és gratula az IVIG engedélyeztetéshez! Ügyik vagytok :D
Addig meg hajrá spontánkodás :)

Andikám!
Ezért orvoshoz vinni Izát???? ezt azonnal láttuk, hogy maga a tökély a gyerek :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
De nagyon örülök, hogy erről most már orvosi szakvéleményetek is van :D
Le sem tagadhatnátok a gyereket :D mindig alkot valami maradandót :D most ez a niagara :D

Ugye, hogy ez a sok sok gólya, meg ikerpár, meg minden csúcsszuper előjelek :D

Én is jó hírrel ám:
sikerült a felvételim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tök para voltam, mert ahogy feltették a pontszámokat, azonnal rákattantam, de a cetlit, amin a pontom volt rajta, sehol nem találtam. A pontszámítási kalkulátor helyén már a ponthatárok voltak, így nem tudtam újra számolni sem... gondolhatjátok, hogy mennyire voltam zizi... :roll: :roll: :roll:
nem bírtam aludni egy pillanatot sem :?
Erre hajnal 0 óra 28 perckor jött az sms, hogy elértem az ELTÉs ponthatárt :D jippppiiiiiiiiiiiiiii elkezdődött a sikerszériánk :D
Most már tervezgetheti Anyu és Lac, hogy hétvégente hol sétáltatják a Manócskáinkat míg én suliban leszek :D :D :D

Azóta folyamatosan vigyorgok és jár az agyam... szuper :D

Kubu!
Te megkaptad a hét eleji privimet??? pl. ezen is agyaltam egy kört este 10 óta... :roll: :roll: :roll:

na, pusz
agyalok tovább :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


moooorgen,

frissen, fitten :-)

Béku,
diplomaosztó tök jó, és mi lesz a húgodból ?
anyud egyébként megy arra a nagy utazásra amiről korábban írtál ?
kórház kapja be, fekete pont hogy nem pontosak az infóik :-)
hányingert, szédülést sajnálom.
szivárgás izgi :-)
hordozó érkezik ma ?
hasmars hmmm.
hülye kérdés: fekve nem tudod a kúpot berakni ? :-)
naná hogy szép szülésed lesz !
anyós csípőficam: kíméli rendesen ?
nutellás pali jó !
melegítő párna, de jó hogy mondod, este én is előveszem, ramaty egy idő van.

Vicky őrmester :-)
anyám is hányt velem amikor engem szült.
remélem javul a helyzet Barbus lábbal, bokafogó cipő fontos, meghálálja később (éljen a salus).
boldog 1,5 évest ! 2,5 évvel igazad van :-)
verses linket köszi !

Andi,
hajrá jövő keddi első egyedüli túra :-)
világközepét irigylem :-)
17.19-kor jól szóltál :-)
gondoltam Rátok hogy tutkóra minden rendben volt tegnapi vizsgálaton és yes, nem is volt kérdés :-) pissantás :-))))

Woody,
bizony bizony a szomszédban vannak hugiék, pár hónapot Tbálinton éltek anyóséknál (mert az építkezéshez mindkettőjük lakását eladták) és most onnan is dobbantottak. és ha minden jól megy mi is szinte szomszédok lehetünk majd :-)
most jut eszembe hogy Marcival egy ideig etettem AR tápit, nem azért mert gond lett volna..... mivel nincs tb támogatás fél éves kor után a normál tápira, kellett valami megoldás, és hát ilyet tudtam óccson (persze orvosi konzi után) szerezni.
Sinlac nagy favorit, Marci esti tápi mai napig abból és két másik tejtápi + kakaóból készül.
csípő: nem is gondoltam hogy lehet örökletes....
nagyon jól írtál a Dévényesről !!!!!

Galorsi,
köszi az infót.

Zsuzsó,
húúú októberi időpont jó sokára van tényleg, kivi vagyok konduktor mit mond majd.
naná hogy kapsz sms-t ha jönnek Maja-Dorka babák !
Bazsi csúcs lehet dokilepissantáskor :-)

Eszter,
hogy vagytok ? jó volt minden ? szerk. igen ! nagyon jó olvasni soraidből a feltöltődést, és akkor mostantól hajrá !!!!!!!!!
időt sajnálom, de összebújás szempontjából extra jókor jött :-))))
alig várom már hogy a kórházi szobád előtt toporogjunk :-) látom a képet magam előtt :-))))
jelek :-) főleg a 4-es szám nagyon tecc !
gondoltam Rád is tegnap este.... hogy kapod az örömködő sms-t a jóhírrel, amit én már előre borítékoltam :-)
rettentő büszkék vagyunk Rád !
prividet megkaptam, csak lusti voltam még válaszolni :-)
remélem most alszol egy kicsit :-)

Judit,
M dafke korszakot utálom, próbálok vele beszélni ilyenkor, de este 9-kor amikor már hulla vagyok, pont erre nincs sokszor sajnos hangulatom. nehéz menet, próbálkozom folyamatosan.
"a másik két lényból azért szombat este már kibukott, hogy milyen jó nekem, hogy ennyien szeretnek" - ez a fontos !

Magnolia,
igen !!!!! nagyon örülök Nektek ! GRATULA !
lánykád miért a 32. hétre született ?

Estrella,
szerintem nem feltétlenül azért küld magánba mert az állami orvosok nem jók, sőt ! csak mivel vannak vizsgálatok amiket időben kell elvégezni és a várólisták miatt ez azért így necces.... és olvasom Zsuzsót is hogy fizikai vs uhus vizsgálat is ok lehet.
jeee alvás, biztos hogy az idő is közrejátszik :-) én gyerekeim is mint a bunda.
TB: pl ortopédia: simán lehet fél év is a várakozás....... volt rá példa, és lesz még sok "finomság" a gyerekek életében, hurut, hörghurut, (elkerülhetetlen), aztán majd ha jön a közösségi időszak és egész télen taknya-nyála egyben lesz és csak kéne egy fül-orr-gége doki......... na nem is folytatom.
Nutriton: húúú tényleg jó drága.
de "rendes" a dokid a receptírással, védőnőd nem dolgozik a dokiddal együtt ? esetleg őt megkérni és ha megy hozzátok és..... csak agyalok :-)

Rita,
legyen spontán sikeretek azt kívánom !
de ha úgy hozza akkor én beszélnék Sz dokival.
húúúúúúúú jó kis ára van a kezelésnek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Eszterkém,HATALMAS GRATULA!!!!! :D :D :D :D
nagyon örülök Neked!!! :)

sikerszéria elkezdődött!!! Kép
Vendég
 


Kubu:
Húgom természetesen szintén informatikus lett,mint apum,meg a párja is :) :D

Anyum holnaptól tábort vezet a kórusának,arra megy vidékre,és ama utazás is meglesz augusztusban,amiért max. 1 nappal lenne jó csak a túlhordás, mert nekem fontos lenne,hogy lássa az első számú unokáját,amint megszületik :)
És hát nem épp a közelben lesz (Tajvan),hogy átugorjon megnézni..... :)

Kúpot fekve rakom be ;)
csak mivel párom beájulós fajta,még utána nyújtózkodnom kell a lámpakapcs. miatt,meg oldalra fordulni,stb... no és ennyi elég is,hogy ne legyen jó helyen...

De a szivárgás teljesen vízszintesben is nekiindul,ezért folyamatosan alápárnázva vagyok éjjel :D

Meg ott a kence még,amit ilyenkor már hanyagolok,majd csak reggel használom,hogy ne mozogjak...

Melegítőpárnával aludtam,jól esett! :) Azt nem tudom,hogy fájdalmat csillapított-e,mert beájultam :D De ha már jó érzés,akkor mindenképp megérte :)

Palacsintát hagytam reggelire.... :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:

Hordozó meglesz estére (most olyan 90%-ig bízom az ügyben),nagyon várom......... PLusz a napernyőcske is meglesz hozzá,azt anyós veszi át ma munkaidőben.

Értem meg jön anyum,és elviszi a sejhajomat a diplomaosztóra, amire fogalmam sincs,mit illik vinni,de kap húgom egy Nici plüsst,mert állítólag imádja :D Sajnos semeddig nem bírok/merek elmenni,így mást nem is tudnék keresni :)


Szülésem szép lesz,erre készülök,és már naggggyon várom! Persze nem kis izgalommal,no de ki nem?! :D :D :D
Addig is várom a hétfői UH-ot,mikor újra láthatom 1-2 percre csöpp tündéremet :D
Vendég
 


bocsi,én most balra el....

elájulok az álmosságtól... pihenek picit a mai napra,ahogy sejtem nem szabadulok hamar (ünnepi ebéd valahol,ilyesmi).... :roll:
Vendég
 


Zsuzsi: Ugye hogy Szikora milyen rendes? Mi már többször is voltunk nála, tök jó fej pasi. Nekünk novemberben kell hozzá vissza menni, akkor nézi meg újra Barbus lábát.



vicky79
 
 


rita:
spontánkodás jóóóó, és ha mégis menned kell a bmc-be akkor én is beszélnék Sz-el,nagyon jó fej, örülök,hogy mertem lépni és átmentem hozzá nyugodtan üldögéltem a váróban mert tudtam,hogy egy nyugodt doki alapos és kedves. Szal így utólag mindenképp jó döntés volt,hogy hozzá mentem.

eszter: gólyák :) Ez egy szuper jó jel sőt folyamatos jeleket kapsz.

kubu: nem tudjuk miért született olyan hamar éjszaka fordúltam egyet az ágyban éreztem egy kis reccsenést mint amikor a nadrágban megszakad egy gumiszál vagy valami ehez hasonlót és már folyt is a magzatvíz. Már nem lehetett visszatartani. Vizsgáltak minden irányból tenyésztések ,volt e valamilyen fertőzés mindent átvizsgáltak, de nem találtak semmit.
Sietett a kislányom hozzánk.

tegnap este elmondtuk neki a nagy hírt, csuda boldog volt. Azt mondja: igen?? Bennt a pocakbaaaan?Betette a gólya?? Júúú de nagyon örülök és tapsolt közben, én meg könyeztem.
Onnantól a kisbabáival játszott etette ringatta itatta, tologatta a mini babakocsijába, beszélt hozzájuk,mesét olvasott nekik én meg csak álltam a szobája ajtajában és néztem ,hogy hogy anyáskodik fölöttük. Nagyon kis cuki volt.
Lehet,hogy a hormonváltozás az oka, de sokmindenen bekönnyezek pár napja.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Magnólia hatalmas gratula! :D :D :D Nekem petezsák kukucskor mindkettő 9 mm-es volt :D :D :D Jaj nagyon örülök nektek!

Eszter neked is gratulálok, ügyes vagy nagyon!

Kép
carla1227
 
 


no eddig aluszka volt,közben nagynéném is próbált hívni,meg aztán anyum,neki már felvettem,de első esetben túl kómás voltam,szerencsére pároméra át van irányítva,ha én nem vagyok elérhető :)

ugyebár anyumnak vettem új tel.számot,de még csak 5 napja,és nem tudta fejből,így rosszat adott meg nagynénémnek,ezért próbált elérni,de félálomban azt se tudtam,mi rezeg.....

no,3/4-re itt van értem anyum,addig valamit kéne a kómás fejemmel kezdenem....... :D
Vendég
 


carla: megnyugtattál, mert azon agyaltam tegnap este,hogy az egyikük petezsák méret miért ennyire különböző, de gondolom,hogy ilyenkor még nem gond az eltérés. A baba méreteinél sem egyformák ugye, vannak eltérések.

béku: szép szülésed lesz.!!!
magnolia77
Gyöngyös
 
 


magnólia: később sem gond a méretbeli eltérés. Sőt biztos, hogy lesz nálatok is, mint nálunk. Általában "A baba" (ő van közelebb a kijárathoz), a nagyobb, van olyan , hogy születéskor akár fél kg különbség is lehet, ez is normális. Szóval tök jó kis méretek, hajrá :D :D :D

Vicki Te nagy magánnyugdíjpénztár guru vagy:(vagy aki tud segíteni ebben) amit visszautalnak az reálhozam + tagdíjkiegészítés, ugye?

Kép
carla1227
 
 


Jaj csajok!Megpróbálok visszaolvasni,csak egy gyors reagálás,amire muszáj egyből írnom!
Szóval nálunk a kórházban nem úgy működnek a dolgok,mint nálatok!Hozzánk(szobába)nem jöhet látogató...még férj sem!!!
Gyereket pedig csak egy üvegfalhoz tolhatom,amin keresztül láthatja a rokonság kismanónkat!.....szóval ezért írtam,hogy ne zsongjon ott nekem senki,se anyám,se anyósék,szülés után fél órával.....mert felesleges!Én még nem hiszem,hogy olyan állapotban leszek,hogy 5 percenként pattogjak ki nekik,ők meg ugyebár nem jöhetnek a szobába!....örülök,hogy lelkes anyám is és már azon fog aggódni,hogy milyen finomságot készítsen...de szülés után ne azzal kelljen foglalkoznom,hogy hogy menjek ki a kajáért,illetve a gyereket sem vihetem akkor még ki az ablakhoz!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Magnolia!
Tok valtozok a mereteik ilyenkor...Èn is megneztem az akkori papiromat!5hetesen 14 Es 17 mm-esek voltak :) utana fej fej mellett haladtak!
kislanyodon Èn is konnyezesbe kezdtem :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Clara!de furi,nalunk c Baba volt a legnagyobb vegig,aztan b Es vegul a! :) ez tenyleg mindenkinel mas Es mas! :)
magnolia!nyugi,minden ok lesz :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


eszter hétfőn kezdesz szúrni?
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Ancsi, értem, ez tényleg más helyzet mint pl. a Jancsiba..... akkor viszont ezt így mondd meg nekik, tisztázd le előre, hogy hagyjanak pihenni és ekkor és ekkor jöjjenek csak HA TEKINTETTEL SZERETNÉNEK RÁD IS LENNI!!!!!!!!! - ezt jól emeld ki!!!!!.... És csak akit nagyon szeretnél.... távolabbi látogatóknak az üvegfalas dolog miatt mondd meg, hogy majd otthon, amikor már fogadtok látogatókat szívesen látjátok őket... :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Magnolia!De szupi hírek!!!!Grat a 2 kismanóhoz! :wink:
Eszter!Ügyi vagy,hogy felvettek! :lol:
Andi!Nézz rá Izára!Kis tökély! :wink: :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Igen :) a hetfo a mi napunk mar :) :) :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Andi,hátja én is így gondolom!Ezért nem akarom,hogy 5 percenként ott zsizsegjen vki.Más lenne ha be lehetne jönni a szobába,akkor nem érdekelne,bárki bármikor jöhetne!

Kép
Kép
missancsi
 
 


ancsi:
nyugodtan mond meg nekik,hogy a kórházban ez+ ez a rendszabály majd amikor otthon lesztek akkor majd elmennek hozzátok, nem gond ez,megfogják érteni ne aggódj ezen. Amikor pedig mentek szülni ne szólj az egész családnak, csak aki fontos de nekik sem kell ott toporogni a szülőszoba előtt, nálunk a családba mindenki így szült, nem nyüzsögtünk a szülőszoba előtt. Jöttek mentek az sms-ek,hogy mentek/mentünk szülni és ennyi, a mi családunkba így volt és a pároméba is.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


és sajti hol van, nyaralnak???
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Magnólia: Bocsi hogy ünneprontó kérdéssel jövök, de nem volt még túl korai elmondani a manókat a lányodnak? Csak azért kérdem, mert én is már annyit gondolkoztam rajta hogy mikor mondanám ek Barbusnak a tesót. Persze akkor már nagyobb lesz és megérti, ha most jönne, akkor nem csinálnék ekkora dolgot belőle. Én most nem akarom itt a saját sztormat elmondani, nem babásnak való, de a lényeg hogy a húgomat nagyon későn tudtam meg (és akkor is azért mert a szomszéd srác is tudott az öccséről és ő mondta hogy nekem is lesz tesóm). Egyébként gratula a picúrokhoz. Nekem nem is emlékszem mekkora volt a b petezsái, de Z. nem fordított rá túl sok figyelmet, mert az már látszott, hogy az sajnos üres. Mit kezdtem volna két babával? Atya világ, még belebondolni is fárasztó. :)

Lukacsne, Kubu: Ti hány hetesen mondtátok meg a fiúknak a tesót?



vicky79
 
 


elmondtuk neki,mert mindíg mondogatta,hogy megnőtt a pocakom, és miért anya? Addig nem akartuk neki elmondani amíg meg nem tudjuk a nemüket, de már nem bírtam ki, mindíg mindent megbeszélünk vele,összevagyunk nőlve wc-re is együtt megyünk, a fogorvoshoz is viszem magammal, mert mindíg úgy jön ki a lépés hogy nem tudom kire rábízni, együtt fürdünk(most már nem) együtt vasalunk mindent együtt csinálunk,amikor főzök ő is főz a szobájába a kis konyhájában,a z ovis kisbarátnőjének is ikertesói születnek már anyuka bennt van a kórházban és ez napi téma náluk. Nem is tudom, a megérzéseimre hallgattam. Nagy lány már megérti, bár nem lesz állandóan ez a téma, nem szeretném ha háttérben érezné magát mert jönnek a tesói.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


a tavalyi beültinél(februárban) ami nem sikerűlt, akkor még nem akart tesót berohant a szobájába és azt mondta,hogy ott minden az övé nem adja senkinek oda, nem kell neki tesó!!!
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Magnólia: Akkor biztosan minden rendben lesz. Mennyi idős most a lánykád?



vicky79
 
 


4 éves múlt májusban, teljesen átfordúlt, csak eltelt 1 év, és lehet,hogy az oviba is,hogy születnek a testvérek bevitték a kisbabákat látták őket. ezért is a változás nála.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


Én egyébként úgy gondolom, hogy a 18 hetes genetikai vizsgálat után mondanám el a tesót. Mi ezen az Istenhegyin voltunk, volt 4 d-s kép és már tudtuk a nemét is. Meg a tesó ilyenkor már érezhetően fog mocorogni. De persze lehet hogy majd akkor másképp lesz és hamarabb beavatjuk.



vicky79
 
 


Szerintem nálunk is valami ilyesmi korkülönbség lesz, legalábbis remélem sikerül.



vicky79
 
 


vicky
mi ahogy sikerült megmondtuk meg persze az egész folyamatot tudta mivel pihennem kellett sokat ahhoz képest hogy előtte mindenhová mentem vele és tudnia kellett hogy most miért nem??? aztán mikor Sz doki bácsi is mondta hogy gratulálok ön terhes akkor aznap megmondtuk neki is és hogy vigyázzon anya pocakjára mert ott van a kisbaba, de ugye Filip majdnem 4éves volt már így megértette, egy 2éves az nem tudom mikor értené meg....

mi jól vagyunk , fiúk elmentek dolgozni, most csajos buli van itthon, ma vasalás lesz ezerrel holnapra meg anyósom bevállalta és akkor meg takarítok főzök mire a fiúk jönnek és üvegeket készítek mert apa ma felhívott hogy rendelt 50kg őszibarackot ott ahol vannak ma szedi a tulaj és holnap be kellene este főzni meg vasárnap. szóval megint befőzés dehát a barack a kedvenc a fiúknál ugye és mindent értük, a szerelmeimért :) :) :)

Kép


Kép

Kép
lukacsne
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem térek magamhoz, ma voltam eredményért és Sz azzal fogadott, hogy MAGA NAGYON TERHES közel 500 hcg és lehet mind a 3 baba megtapadt.

Most egy kicsit lemegyek alfába......................

Mia
kecsmary
Budapest II. kerület
 
 


Mia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Asszem ettől én is lemennék alfába!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Aztak....... !!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Mikorra kell visszamenned petezsák nézőbe??? :wink: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


lukácsné. barack nyami!! Jó meló lesz.
magnolia77
Gyöngyös
 
 


kecsmary: 500?????? én a 408-hcg-mmel is majdnem sokkot kaptam szólni nem bírtam fél óráig.

Halljátok Sz ügynök tud valamit sorozatba gyártják az ikreket,amikor eredményre vártunk akkor is jött ki két lány előttem magas hcg-vel
magnolia77
Gyöngyös
 
 


azért lehet gartulálni ugye???? Gratulálok!!!!!
magnolia77
Gyöngyös
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: