Új privát üzeneted érkezett!

Miért nem enged be????

Kovács Roland
roli
 
 


Na végre!!!!
Sziasztok!
Már nem is tudom Hány napja nem enged be.Megírom a hsz-eket és nem megy be.........
Andi
Boldog Névanpot útólag is.Képet nem küldök,mert nem engedi be.A lábadra nagyon vigyázzzzzzzzzz!Pihentesd ha tudod.

Képzeljétek Dodónak egy hét alatt megint 3foga(kisörlök) bújt ki.Vagyis csak egy jött ki teljesen kettőnek még csak 1-2 hegye látszik.Képzelhetitek mennyit aludtunk.
Most két napja csak egyszer kelünk.
Most csak ennyi,mert tegnap hosszabbat írtam és az se ment be.

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


......és bement........Csoda történt!

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Sziasztok!!!
Dobok pár képet,remélem nekem sikerülni fog!!KépKép
KépA hires bicosunk!!
KépKira a keresztlányommal!!Nem nagyon lehet öket mostanába levakarni a bicikliröl!!
KépKözös esti lubickolás!!KépKép
KépUtca beli barátnöim gyerekei!!
KépCsajok!!!KépKépKép

Hát ennyí majd még jövök,de most ébredezik az úr!!!
Szép hétvégét nektek!!!
ANDI
Vendég
 


Haho Lányok!!!
mi lesz lányok irjatok,mert még a végén ha így folytatjátok lezárják a topikot!!
mi jol vagyunk,sokat csavargunk ezért persze a házimunka szalad,dehát ez van,nem érdekel!!Majd takaritok télen!!KépKépKép
Annyíra jo kinn!!KépKépGondolom ezzel ti is igy vagytok!!Mindennap megyünk Kíráért délbe az oviba busszal,hát mit ne mondjak nem könnyü babakocsíval felszállni ezekre a régi buszokra,de az ujra már igen:KépKépGyalog nem akarom őt vinni mert mindig meglog nekem!!!
Na jo ennyí voltam mert lehet,hogy ezt is csak honapok mulva olvassátok el amikor már nem lesz aktuális!!
Szép napokat nektek!!
ANDI

Kép
Vendég
 


Halihóóóó!


Andi nem elkeseredni!!!!!!Vagyok csak toronyban amunka itt is.Nagyon szuperek ezek a képek.Tök jó,hogy neked van ott az utcában barátnőd akinek hasonló korú gyerekei vannak.Kép
Lábad hogy van?
Judit veled mi van?Merre jársz?

Danikám hétfő óta beteg.vírusos torokgyuszija van.hétfőn reggel mondta sulibamenet,hogy fáj afeje.Délután már 38.4volt.Azóta is elkezd fájni a feje és megy fel a hője.Tegnap hajnalba fel kellett keltenem,hogy beadjak neki egy lázcsillapítót,mert tűzelt olyan forró volt.KépKépKépMost is kezd melegedni,úgyhogy mindjárt mérek és ha lázas felkeltem.Dodó se nagyon kímél.Hajnali 2kor fogta magát és bekakált.Természetesen végigüvöltötte a tisztábatevést,majd hajnali fél 4re sikerült visszacsempésznem az ágyába.KépKépKépÚgyhogy kicsit hulla vagyok.
Van azért jó is!KépVasárnap voltunk cirkuszba.Dodót most vittük elöszőr.Csajok annyira élvezte,olyan édes volt.Tapsolt,kiabált,nevetett és nyugiba végigülte az egészet.KépKépKépKár,hogy nem lehetett fényképezni,mert lekaptam volna olyan édes volt.Ez azért kárpótól minden éjszakáért.KépKép

Na most megyek.Puszi jó éjt.Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Sajnos Dodó is elkapta.csütörtök óta lázas,ráadásul a foga is jön.KépTotál ki vagyok.3:napja nem alszunk se éjjel se nappal.ma hajnalban fél 5-től negyed 7ig vigasztalhatatlanul sírt.kKapott gyógyszert,ecseteltem,de minden hasztalan volt Végül kimerültségében aludt el.Kép
Pár napja már a szomszéd is lejött hajnalba,mert nem tudta mi baj.Kép
Ráadásul ma még szar idő is van.amúgy se mentümk volna sehova,mert Dodó beteg,meg daninak is tanuélnia kell,de így még a kedvem is szarabb.
Tegnap kimentünk a Margitszigetre.Dodó tök jól nézett ki,de szegénykém,mire odaértünk szarul lett,úgyhogy 20perc után indultunk vissza.Kép
Judit
Nagyon jó ezek aképek.Én tuti infarktust kapnék ha Dodó így lepakolna.Így se érem utól magam pakolásba.Főleg egy ilyen plussz munka.De te elég jól viselted amint látom.Kép
Jól nézel ki a mászókán.KépKépKép

Andi
Ejnye-bejnye!!!!!Le tetszik minket szúrni,hogy nem írunk, utánna meg elteszik tünni.Kép
Remélem jól vagytok!
Most még tanulni kell Danival,holnap már suli.
Sziasztok!
____________________________________________________
[color=#0000ff]Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Judit!

Jól hallotad felujítják a Rókust.Barátnőm nyáron fog szülni akkor nem kell fűtés.KépKépKép

Dodó most lekopogom egyre jobban van.Délután 3órát aludt.Remélem jókisfiú lesz éccaka.Kép

Na megyünk csucsu.
Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Hhettiről nincs valakinek valami infója? Ha jól tudom, ápr. 20-ra volt kiírva...

Tandi

tandika
 
 


Tandika!

Mi szerintem akkor halottunk róla elöszőr és utoljára amikor kérdezett.KépDe már biztos babázik.Kép

Judit
Dodó tegnapi vísítását korábra helyezte.Este fél 10-től éjfélig.Utánna elaludt,majd hajnali kettőkor felkelt inni és reggelig 6.40-ig bírta.
Andival mi lehet???????

Miért voltál kórházban?Lehet már írtad,de esküszöm ha agyoncsapsz se emlékszem.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Haho Csajok!!
Nem tüntem ám el csak állandoan vendégeim vannak,na megaztán Apa itthon volt 4 napig és nem fértem ide!!De amugy elég huzosak a napjaim,mert délelött összepakolok,főzök,délbe megyünk Kíráért az oviba utána ebédelünk és máris 3 ora van,akkor pedig tornázom egy orácskát,na jo tegnap csak 40 perc volt mert vendégek jöttek,de azért igyekszem betartani.Muszáj mert én igy ki nem megyek a strandra,5-6 kilo plusszal rendelkezem sajna ami nagyon zavar!Ezért szántam rá magam!
Na el ne felejtsem a Rossmanba most 40 db.papikép 10*13-as 1000 ft.csak ugy szoltam hátha érdekel valakit!!
Amugy jol vagyunk bár Mírcsíbe mintha ma motoszkálna vaami olyan bágyadtka,remélem csak az ídő!De lehet,hogy csak érzi,hogy dokinéni jővő héttöl 2 hét szabin lesz,mindig akkor szokott a drága lebetegedni!!KépKépKép
Veletek mi van??
Kírával visszaszámláljuk az utolso napokat az ovibaKépKépKép
Heni!!
RemélemDODO már jobban van!!Jőn a joidő tessék gyogyulni,hogy ki lehessen mozdulni!!
Most megyek mert teregetnem kéne!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDI

KépEgy kis bemelegités torna elött!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Na azért Andi.KépKépJó hogy jöttél.Kép
Fogyihoz kitartást.Nekem már tök jól megy.Már észre se veszem,hogy éhes vagyok.Vagy nem vagyok éhes???Kép
Reméljük Kíra nem lesz beteg.Amúgy a gyerekek szeretnek akkor betegek lenni amikor a dokinéni szabin van,ezt már tapasztaltam pászor.
Köszönöm kérdésed Dodó már jól van.Most már csak hisztiből kéne kigyógyulnia,mert elég nehezen viselem.KépKépKépAmügy újra kezdük a Viburcol kúpot.

Judit
Most,hogy írtad már emlékszem,hogy beszéltünk róla.Szörnyű érzés lehetett,de hál´égnek minden rendbe van.KépKépKép

Tegnap vettünk pelust és Dodó cipelte haza.Még mondtam is apának,még jó,hogy nem Jumbó packot vettünk,mert akkor a pelus vinné DodótKépKépKép
KépKép

Jó éjt!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Haho!!
Vagyunk és hogy lássátok mennyíre dobok pár képet!!Aztán rohanok,mert ma semmit nem csínáltam de azt jol!Mindjárt itthon van apa és megyünk vásárolni!!KépKép
Heni!!
Dodo nagyon édi,ugy cípeked mintha kötelező lenne neki!!Nagyon koncentál!Fogyí nagyon nehéz remélem csak ezek az első napok!!Végül is csak délután 3 után nem eszek semmit és mindennap tornázok,valamikor egy orát valamikor felet!!Ma pl.nem fogok mert egésznap rohanás van!!De azért kitartok!!
Roxmort!!
Most meg veletek mi van???Levegöztök??
Na jo bocsí de tényleg megyek,mert dolgom van!!
ANDI

KépÉn és az őrdögök!!KépKép

KépSegits Anya Kíra ellopta a sapimat!!KépKép

KépImádja a gabonapelyhet csak igy rágcsálni!!
Szép napot nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!

Andi nagyon jók ezek a képek.Jajj,hogy megnőttek ezek a gyerekek.Nem is tudom sírjak vagy nevessek.Kép
Kíra nem szokta direkt cukkolni Miron?Dani ímád szorakozni Dodóval.Az akis lüke meg mindenért visít.
Szerintem neked nem nagyon kell fogyóznod.De mindenki maga tudja.
Nekem is szépen szalad le a kilok.Na jó nem szaladnak,de mennek le.Én heti 3x tornázok.Kép
Dodókám is visszatért a régi kerékvágásba.Éjjel csak 2x kelünk inni.Kép

Ma anyáknapja volt a suliba.Húúúú de meghatódtam.Mindig pityergek amikor ilyen műsor van.KépKépKép
Küldök én is képet!

KépKép
KépKép
...és Dodó is csendben figyelte az egész műsort.Kép
Holnap megyünk mamát is köszönteni.Kép
SZép hétvégét!

Kovács Roland
roli
 
 


Minden kedves Édesanyának nagyon sok Boldogságot kívánok!

Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szíasztok!!
Hát én kicsí fiam csínált nekem boldog anyáknapját,egésznap mint egy kerge birka olyan volt,és még nyafogott is hozzá!!Ennek tetejébe éjjel jol belázasodott!!Valoszinü csak a foga miatt mert most már nincs semmi baja,alszik mint a duda!!KépKépKépAmugy meg egésznap főztem meg takaritottam,ezt mind anyák napja alkalmábol!!Nem akartunk sehova menni mert 20-án megyünk Visegrádra bobozni,meg a Mogyoro-hegyí játszotérre,és gyereknap pedig a Margit-szigetre megyünk,erre a két hétvégére rámegy majd a gatyánk is ugyhogy most sporolás van!!Mindent a gyerekekért!!KépKépKép
Nektek ,hogy telt a napotok??Mi jót csínáltatok??Mondjuk az idő is elég rossz volt,hol beborult,hol sűtött a nap,este meg jó kis vihar volt!!KépJó lenne ha már jönne a jó ídő,és kilehetne egésznap ülni a kertbe!!
Na jo megyek,mert nem soká mennem kell Kíráért!!
Heni nagyon jók a képek,én is megyek de csak csütörtökön lesz anyáknapi müsor évzároval egybekötve!!Elég fura,nem??Állitolag idén ballagás se lesz az oviba!!Akkor viszont mérges leszek,mert Kíra két éve minden nyáron bucsúztatja a nagyokat,tanulta a verseket,és őt meg most senki nem bucsuztatja,hát nem tudom!!KépKépPedig ugy várja szegény!!Sztem egy élmény nekik tarisznyával átvonulni büszkén az iskolába!!Majd ma utána járok,hogy tényleg nem lesz e,aztán kiverem a hepajt!!Márcsak Kíra miatt ís!!
Na jo tényleg lépek!!
Szép napot nektek!!
ANDi

KépKép
Vendég
 


Sziasztok!!
Megint eltüntetek?????Na sebaj azért leirom,hogy lesz ballagása Kírának!!KépKépMások beelőztek a hepajjal,másoknak se tetszett hogy pont nekünk ne legyen ballagásunk!!Amugy jol vagyunk hála ístennek!!Megvettük Míron első szandiját majd rakok be rola képet,nagyon tetszik!!Na az ára már nem tetszett ennyíre!!8800 Ft. volt!!KépKépDe ezt csak nála ís 3 éves koráig fogom csínálni utána már neki is jo lesz a 3000-res!!Kírának se veszek már ilyen drágán,de ilyenkor még formálodik a láb muszáj megvenni a minőséget!!És ez mégcsak nem is a legdrágább volt!!Na jo megyek egy kicsít felpocolom a lábam,mert ha minden igaz Míron elaludt!!
Szép napot nektek!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Olvasni olvastalak esténként amikor idejutottam a géphez,de írni már nem volt erőm.Daninak érettségi szünet volt,de holnaptól minden a régi.Mondjuk egy kicsit jólesett lógni.Kép
Annak örülök,hogy lesz ballagás Kírának.Milyen dolog lett volna ha nem.Tényleg szegény kis tücskök erre várnak minden évben,hogy ők mikor kapnak kis tarisznyát és búcsúzhatnak el az ovitól.
Cípőbe mi is minőséget veszünk.Mondjuk mai napig is.Daninak a jobb lába még méhen belül eldeformálódott(de nem a donga láb)Kétszer volt neki gipszelve pár hónapos korába.Azóta is betétes cipőt kell hordaniaDe ez legyen a legnagyobb gondunk.Amúgy pikk-pakk tönkrevágják.KépKépKép
Múltkor írtad,hogy a Rossmannban most akciós a képelőhívás.Nem tudod ha online rendeli az ember akkor is.Ti,hogy rendeltétek?Na csak azért kérdem,mert elkezdtem kiválogatnia képeket és ahogy tettem őket jobbra minden egyes képnél ott volt az ára(ami 49Ft/db)De ez akkor nem akciós.
Még egy!Ha így rendelem akkor,hogy kapom meg a képeket?Amúgy néztem,hogy ott is van egy-két keret amik jópofák.Kép
Dodókám tegnap megint elkezdte az éjszakázást.KépKép11órakor 10percig sírt egyfolytába,majd nagynehezen megnyugodott,de csak fél óra elteltével tudtam visszadugni az ágyába.KépKépKépHa belegondolok még 4fog visszavan.KépKépKép
Lábad,hogy van?
Míronnak kibújt a foga?

Judit mi van veletek???????

Na most megyek csucsuzni.Jó éjt!

Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szia Heni!!!
Mi is online rendeltünk képeket!!Regisztrálj mindenféleképpen mert én is elrontottam e miatt!!Nekem is a nagyobb árat irta ki de a végén minden ok volt!!
Ténylegesen 1000 ft lett a vége,a reg.után kapsz egy emailt,és a képrendelés után is!!Amibe lesz egy kodszám és az alapján veheted át a kijelölt üzletbe!!Azt se felejtsd el kijelölni valahol alul lesz de alig észrevehető!!KépNekünk másnap készen lettek és nagyon jo minöségüek!!A kereteket,hol nézted én odáig nem jutottam,na sebaj majd legközelebb!!
Most megyek mert megyünk Kírával a suliba!!!KépKép
Szép napot nektek!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!
Csak dobok pár képet,mert nincs tul sok időm,egész délelött csavarogtunk,igyhát minden szalad a lakásba!!KépKép

Képközös reggeli az ágyba!!!

Képhmmmm!!KépKép

Képruhástul a kádba mig anya a fürdőbe takarit!!!

KépAz uj szandi!!!

KépTegnapi anyáknapja!!

KépA kezembe amit kaptam tőle!!KépKépKépKép

Sok voltam???Na jo akkor el is tünők!!Szép napot nektek!!Remélem mindenki jol van!!Heni síkerült a képeket megrendelned!!!Vigyázz mert csak 28-ig lehet!!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam írni.Akárhányszor próbáltam beküldeni,mindig valami hibát írt ki.KépKépKép
Andi
nagyon jók ezek a képek.Milyen megható tud lenni egy anyáknapi ünnepély.Nekem még sose jutott eszembe,betenni a gyerkőket a kádba amíg takarítok.De baromi jó ötlet,mert nem tud belőle kijönni és lehet nyugodtan takcsizni.KépKépKépMiket nem tanulok!Kép
A szandi nagyon jópofa.Én is valami hasonlót néztem ki.Mondjuk Daniról van egy szinte vadi új szandi(most jó).
Míron szépen eszik vagy csak bátor vagy,hogy úgy engeded az enni az ágyon?Dodó az olyan ,mint a kismalac.KépKépKép
A képeket megrendeltem,de még nem kaptam visszajelzést,hogy mikor lesz kész,azt írták,majd jeleznek.kicsit féltem,mert még sioha nem csináltam ilyet,de hát egyszer mindent el kell kezdeni........

Judit
jó,hogy írtál.Igaz mostanában,nem ég a kezünk a gép.Kép
Benci nagyon ügyes kisfiú.Biztos tőled örökölte a ritmusérzékét.Nem?
Dodó is 16 foga van és már csak a hátsó 4 örlőre várunk,hogy kibujjon.
Dodó is beszél egész nap.kézzel lábbal mondja,mondja.......
Nem nagyon érti senki,csak én.
Szavak amiket mond az nem sok.
ana-ez én vagyok
szisz-cica
tesss-tessék
tösssssz-köszönöm
mijez-mi ez
tátá-pápá.......
KépKép
Így mondja Dodó

na jó most már dugulok én is.Kép

Sziasztok!

Kovács Roland
roli
 
 


Hello csajok!!
Mit szoltok ehez az uj forumhoz??Sztem állati!!A talmácsi Gábor forumja detto ugyanez ugyhogy én itthon vagyok továbbra ís!! :lol: Roxmort!!
Tessék berakni magatokrol avatar képet,hogy mindig láthassunk!!Sztem ez sokkal jobb!! :P
Egyébként mi van veletek??Mi betegek vagyunk,mármint Kírán kivül mindenki!!Én pl.már nem hallok a bal fülemre ugy odahuzodott a nátha!! :x :x :x Remélem már lassan javulunk,mert itt a nyár mindjárt! 8)
Na jó lépek,gyertek sürübben probálgatni,az uj forumot! :D :D :D
Szép estét nektek!
ANDI Kép 1147982936.69.gif
Vendég
 


andi001 írta:Hello csajok!!
Mit szoltok ehez az uj forumhoz??Sztem állati!!A talmácsi Gábor forumja detto ugyanez ugyhogy én itthon vagyok továbbra ís!! :lol: Roxmort!!
Tessék berakni magatokrol avatar képet,hogy mindig láthassunk!!Sztem ez sokkal jobb!! :P
Egyébként mi van veletek??Mi betegek vagyunk,mármint Kírán kivül mindenki!!Én pl.már nem hallok a bal fülemre ugy odahuzodott a nátha!! :x :x :x Remélem már lassan javulunk,mert itt a nyár mindjárt! 8)
Na jó lépek,gyertek sürübben probálgatni,az uj forumot! :D :D :D
Szép estét nektek!
ANDI Kép 1147982936.69.gif

Ez csak egy proba remélem ez is müködik,elvileg itt konkrétan hozzá tudtok szolni egy-egy hozzászoláshoz!Ja és be kell jelentkezni mindenképpen ha írni akartok,és a kezdő oldal alján látszik,hogy éppen ki van itt a forumon!Én pl.most látom,hogy ti nem vagytok!Privát üzenetet is lehet majd küldeni ,ha rákattintotok a profiljára az illetönek,én már probáltam de egyenlöre még nem müködik! :cry: :cry: :cry: Kérdezzetek ha gondotok van!
Ja és kicseréltem az avatarképemet,hát szenvedtem vele mert azt irták 80*80 -as lehet,hát az se ment be!!Alsó számot üttöttem át 80-ra igy a felsőnél 77 jött ki!Igy síkerült!!
Szép napot nektek!!
Vendég
 


roxmort írta:Sziasztok!!!

Beraktam!
Még csíkocskám is van!!!! :lol:
Nem semmi milyen profi vagy! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!Szükségem lenne egy képkeretező programra,azota se találok!!Ha tudtok valamit szoljatok!Mi van veletek??Nálunk szar idő van benn punnyadunk!
Szép napot nektek!!
Vendég
 


Szia!!
De jo hogy jelentkeztél,már agodtam hogy mi van veletek!!Rollirol még mindig semmi,te se tudsz rola valamit??Nagyon jók a képek föleg ez a két utolsó fejkendős!!Miron még a sapit is alig viseli,sztem egy fejkendö mégjobban zavarná!Amikor még picí volt tavaly ílyenkor akkor hordtunk mi is mert akkor még nem tudta levenni magárol!
A lilype csíkod viszont nem látszik! :cry: :cry: Ma voltunk az oltáson 15.hos és képzeljétek meg se nyíkkant Miron viszont aludt vagy 3 orát most délután!Bár ez lehet,hogy ez a franko idő miatt volt!Most is már alszik! :lol: :lol: Lehet,hogy ma végre kibonthatjuk a 22-ére behütőtt pezsgönket,akkor volt a házasságink (7.-dik)azota se volt alkalmunk meginni mert a gyerekek itt pörögtek! :( :evil: :evil:
Miron már jol van de sajna nekem még mindig nem dugult ki a fülem,ugyhogy most nagyon rosszul hallok egy füllel!4Pedig már egy hete eldugult! :( Várom a nagy kattanást! :? Na jo megyek bedobom magam a kádba!
Szép estét nektek!
Rolli jelentkezz!!
Vendég
 


Már látszik a csíkod!!!De kellett legalább 5 perc mire betette!!!!
Vendég
 


Sztiasztok!

Hűűűűűűűűű micsoda változások.Alig igazodom ki.Majd segítsetek,főleg te Andi,mert olvasom profi vagy.:D
Amúgy sok dolgom is volt,meg nekem kedvencekbe van elmentve atopik és akárhányszor idelestem,senki nem írt.Most újra a társalgoból jöttem be és lám.......
Köszi Andi az emilt,abból gondoltam,hogy másként nézek ide.
na most megyek,mert az esti teendőim sora hossszú

Sziasztok!

Kovács Roland
roli
 
 


roli írta:Sztiasztok!

Hűűűűűűűűű micsoda változások.Alig igazodom ki.Majd segítsetek,főleg te Andi,mert olvasom profi vagy.:D
Amúgy sok dolgom is volt,meg nekem kedvencekbe van elmentve atopik és akárhányszor idelestem,senki nem írt.Most újra a társalgoból jöttem be és lám.......
Köszi Andi az emilt,abból gondoltam,hogy másként nézek ide.
na most megyek,mert az esti teendőim sora hossszú

Sziasztok!
Szia!!!
Na végre megvagy te ís!Gondoltam egyébként,hogy nem tusdz belépni,mert a másik topikbol a lányok akik legalább napi két hsz.-szel rendelkeznek azok se tudtak! :lol: :lol: :lol: Akkor már gondoltam valami nem ok valakinél és benéztem a szerkesztő topikba és akkor már láttam hogy sokaknál gond van!Örűlök,hogy elökerültél!
Első lecke:Küldök egy privátot probáld elolvasni,de csak miután beléptél felül jobb oldalt a segédletek mellett elvileg menni fog!!Ha nem akkor menj be a profilodba és állitsd át amit kell!Én emailt is kapok ha privátom érkezik,bár nem mindig tudom elovasni! :( :( :( Az avatarképedet egyenlöre ne cseréld le mert sokan nem tudnak ujjat berakni,hiába kicsínyítik le!Ezt nem tudom miért van,majd biztos megoldják!A csíkot majd megirom honnan tudod betenni,de most nem tudom a címet!!De Roxmort lehet,hogy tudja és gyorsabb lesz mint én!!Egyébként ő még profibb mint én!! :lol: :lol: :shock: Most megyek mert kezdek itt fázni,megaztán pötyögni se akarok mert mindenki alszik már!!Most aztán már gyere!!! :evil: :evil: :evil:
Szép álmokat mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok!
Andi megkaptam a privid.Minden oké!
Judit köszi a címeket.

Egy gondom van csak!Beírtam a kódokat az aláírásomhoz,de túl hosszú.:evil:Hogy csináljam?

Nagyon jók a képek.:)
A sapekkal mi is gondban vagyunk,állandóan letépi a fejéről.:?
A fülfájás nagyon sz@r.Nekem is egy évben egyszer be szokott úgymond dugulni.nagyon rossssssssz!:(

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Dodó ma egésznap tiszta dili volt.Megint jön afoga,ráadásul még front is van.Már legszívesebben kiszaladnék a világból.:cry:
Nem tudom ti,hogy vagytok vele,de ahogy sír,hisztizik mindenért már kezd elfogyni a türelmem.Párom azt mondta,hogy mentesíteni kéne engem egy kicsit agyerekektől.Hát nem tudom........

Na mindegy ezt is kibírjuk.
Kíra elballagot már az oviból?

Judit,hogy teszel fel képeket,mert nekem nem megy.:lol:

na most megyek aludni,mert napok óta az se megy nekünk.
Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


sZIASZTOK!!
Köszi fül ügybe a biztatást,már nagyon szenvedek a félsüketségtöl,de sztem a családom rosszabbul viseli mint én!!Kiboritom öket a visszakérdezéseimmel! :oops: :oops: :oops: Azért már egy kicsít jobb! :)
Roxmort!Nem semmi Bencike atrakcioja! :shock: Miron ilyet még nem produkált,hála ístennek!De poharakat törni azt valahogy nagyon komálja!Meg a konyhaszekrényt kipakolni!Egyiknap meghuzta az étolajat,de hála ístennek nem lett belöle semmi!
Eperrel,hogy álltok??Mi már ettünk semmi baja nem lett és nagyon izlik neki! :lol: :lol: :lol: Viszont az öszibari még nem kell neki,remélem,halesz olyan igazán fincsí édes akkor azt is fogja enni!
Most azt csínáljuk délutánonként,hogy mindenféle gyümit ősszevágok és kis tálcára teszem és azt eszik itt ketten! :P Igy Kíra ís elfogadja amugy nem egy nagy gyümievő! :cry: :cry:
Hát mit ne mondjak intézhettek volna odafenntröl jobb időt mára meg holnapra!Ma sulibálba megyünk,meg itt a focipályán lesz gyereknapi müsor,holnap még a Városligetbe készülünk,de sajna esőt mondanak ugyhogy akkor nem bizti,hogy bemegyünk!Pedig Apa ís ráizgult amikor meglátta hogy TALMÁCSÍ is kinn lesz!Eredetileg a Margit -szigetre készültünk,de ott nem lesz idén semmi!!
Itt tudtok mazsolázni!! gyermeknap.lap.hu
vagy valami ilyesmi,már a címre se emlékszem pedig tegnapelött nézegettem!! :( Hiába öregszem!! :twisted: :twisted:
Na jo most lépek,mert ezer dolgom van ma délelött és délután pedig csavargás lesz!!
Szép hétvégét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Jó reggelt!

Dodókám kivételesen alszik,erre engem dob ki az ágy.:evil:

Valószínű mi is aligetbe megyünk,bár nem nagyon szeretem a tömeget.:?Majd lesek hátha összefutunk.Bár elég vacak idő van.:(:(:(

Epret Dodó már vagy két hónapja kostizta.Nagyon izlett neki na meg a barack is.:)

Megyek,mert ébredeznek.:)


Szép napot!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Jelentem nagyon pocsék idő van azt se tudom elinduljunk e!! :cry: :cry: :cry: Mindenesetre az ebédem szinte készen áll,várunk hátha valami csoda történik!! :roll: :roll: :roll: Most hivott unokatesom,hogy a millenaris parkba ís lesz valami,és az legalább zárt!Hát nem is tudom!Mindenesetre elég bosszanto,hogy az ember tervez isten végez! :evil: :evil: :evil:
Roli!!!
Mi olyan délután 1-töl leszünk ott ha leszünk,meresztgesd a szemedet,hátha összefutunk! :lol: :lol: 8)
Na jo lépek még visszabujok az ágyba egy kicsít mert Míron elaludt,reggel 6 ota fenn vagyok vele!!Igaz vasalni valom van de az ráér este,gondolom megvár!! :lol: :lol:
Azért kivánok nektek szép napot!!
Sziasztok!!
[/i]
Vendég
 


Sziasztok!!!
Mi kinn voltunk a Városligetbe tegnap!!Igaz,hogynem volt jó idő de igy legalább nem voltak sokan és nem kellett mindenhol orákat sorba állni!! :lol: :lol: :lol: Festettünk arcot Kírának,akadályversenyeztek,ugrálováraztak,csuzdáztak,Voltunk TALMÁNÁL aki aládedikálta a csajok kezét!!Hatalmas colás üveget másztak!! :shock: :shock: :shock: Na de nem is irok többet,nézzétek meg a képeket!!!

Kép Ez még szombaton itt nálunk a focipályán volt galambkiállitás!!
Kép Kíra golyabálján Miron végig igy felemelt kézzel roppta a táncot!! :lol: :lol:
Kép Készül a hercegnő!! :wink: :wink:

Kép TALMA dedikálás a kezükön!! :roll: :roll:

Kép Colás üveg mászás!!

Kép BÓNUSZ!!!! :D :D :D

Szép napot,várom a ti beszámolotokat is a hétvégéröl!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Hát nem semmi idő volt ma!! :x :x :x Egésznap benn voltunk,éppen csak Kíráért szaladtam az oviba!!Most már alszik a drága!Mármint Miron!!! 8) 8) "isten tartsa meg jo szokását" :lol: :lol: :wink: Igy végre Kírázhatok is egy kicsít!! :P :P Holnap mennek az ovival az állatkrtbe,azt se tudom mit adjak rá!4Vszinű elöveszem a téli bélelt nadrágját!!Ciki vagy nem ugybiztos nem fog fázni!! :? Szombaton meg folytatjuk a gyereknapi mulatozást,ugyanis az oviba csusztattak egy hetet,pont ezért mert tavaly sokan inkább családi körbe ünnepeltek!!
Ez igy sztem nagyon jó,reméljük egy fokkal jobb idő lesz mint vasárnap volt,ugyanis itt ís ugrálovár,kinti főzőcske,akadályversenyek,stb. vannak napi renden,nem lenne jó ha elmosná az eső!!
Na most megyek,mert Kíra már vár!!
Rolli te hova tüntél már megint???De most jut eszembe,hogy láttam tegnap itt voltál csak nem irtál!! :evil: :evil: :evil: Lebuktál!!! :oops: :oops: :oops:
Szép estét nektek!!UTÁLOM A FOCIT,elmaradnak a filmjeim miatta!! :evil: :x
Vendég
 


Sziasztok!

Jujjj de ciki lebuktam:oops:Csak épp,hogy olvasni jöttem,meg apától kérdeztem valamit,de no válasz.
nem tudjátok videót,hogy lehet feltenni.Amúltkor egyik topikban láttam,de csak véletlenszerűen tévedtem oda.Megkérdezném ott is,de halvány lila sincs melyik topik volt.
Ti tudjátok esteleg,hogy lehet.vagy Andi kedves férjed.Ő nagyon ügyes:):):)

Gyereknapon Pólusban voltunk,nem mentünk aligetbe,ezért volt olyan üres.Bezzeg aPólus.......mozdulni nem lehetett.:(
Most hétvégén ha minden igaz elutazunk3napra,de ha nem akkor meg megyünk a Skanzenba.
A focit én is utálom.Vészhelyzetet akartam nézni,be is ültem.:evil:

Az időjárás tényleg jó kaki.Egész nyáron sz.r lesz::(

Roxmort neked is szia!:)


Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Rolli,majd megkérdezem apát,mert én nem tudom,de egyébként a 2005 januári topikba ahol én is vagyok ott volt betéve de csak egy pár másodperces video Juc barátnőm fiárol!! :lol: :lol: :lol: Nyaralással kapcsolatba eddig nekünk is mindig síkerült belenyulni a sz@r időbe,éppen azért tervezzük idénre ugy hogy olyan helyre menjünk ahol van zárt fedett medence! :lol: Tavaly csak 4 napra mentünk le balatonra,hát kérlek 4 napig szakadt az eső,és nem tudtunk semmit csínálni!A ház se volt valami nagy pici szobák voltak,ahol a gyerekek összekuporodva tudtak játszani! :cry: :cry: :evil: Soha többé!!Eddig ugy fest,hogy augusztus végén,még suli elött lazitunk egy hetet Gyulán!!A szállodábol egy zárt folyoson lhet a Várfürdöbe átjutni,ahol 21 medence van!!! :P :P
Itt mazsoláztam napokig a jobbnál jobb ajánlatokon!:
www.cartour.hu
Itt jol kinéztem a helyett utána a tudakozobol megkérdeztem a tel.számot,és sokkal olcsobban megyünk mint az utazási irodán keresztül!! :lol: :lol:
Miron nagyon szarul aludt éjjel,de most szerencsére alszik!!Sajna Kíráék nem mentek állatkertbe,az idő miatt bizti nagyon szomorú lesz!!Délbe megyek érte!!Addig is még mosogatnom kell,ugyhogy most bucsuzom!
Kitartás az ídőhöz!!
Sziasztok!!
Kép

Ilyet tudok!! :lol: :lol: :lol: A Kondor Apa nickneve a Talma forumon!!!Ez van neki avatarnak berakva!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!
Hát veletek meg mi van??Csak nem vagytok ti is depisek ebbe a fantasztikusan jó időbe??Én már kezdek becsavarodni,igaz tegnap kinn voltunk egy órát amig elmentünk Kíráért,de valahogy nem esett jol!4Süthetne mára nap!!Ráadásul semmi pénz nem jött még,pedig azt hittem legalább a családit kiküldik,mert ugye hétfő ünnep,ugyhogy ezek szerint legkorrábban kedden kapunk!Pedig menni akartam nagy bevásárolni,mert annyí minden kéne!:) :evil: :evil: :evil:
A másik hogy betelefonáltam az ELMÜBE,hogy kérjek egy féléves elszámolást erre kiderült,hogy már 57000 minuszba vagyunk!4Pedig a havi átalányunk már igy ís 25000!Most utána kell járnunk mi van,mert egyböl azt vágták rá ,hogy lopják tölünk az áramot!!Ma mindent kihuzigálunk délután és ha továbbra ís pörög az ora akkor valaki,(két tippünk is van)tényleg a mi számlánkra fogyaszt!!Felkéne emeltetnem az átalányt most havi 30000-re akkor lennénk nullán az évvégi elszámolásba!! :cry: :cry: :evil: :evil: Hihetetlen,hogy erre dolgozunk!!
Na jó kiadtam magambol a dühöt most megyek vasalok,vagyis áramot fogok fogyasztani!! :twisted: :roll:
Szép hétvégét nektek!!
Vendég
 


[i]Sziasztok!!
Hát ti hova tüntetek!!??? :shock: :shock: :evil:
Gyorsan dobok be pár képet,tegnap este házibulin voltunk a szomszédba!Zenész család ugyhogy élö zene volt,sok kaja pia,ja és vizipipáztunk is!!A kisfiu aki énekel 11 éves 5 éve énekel és gitározik!Egész éjjel Hungáriát,Illést,Omegát és Metrot játszott iszonyú jol!!Gondolhatjátok,hogy dagadt a szülök melle!!Egyébként 40 -en voltunk! :lol: :lol: :lol:
Reggel hatkor viszont "csörgött "a "vekker",azt már nem élveztem annyíra,de délután kipihizem magam!!
Remélem most már töletek is lesz élménybeszámolo és nem csak magamat olvasgatom itt! :lol: :x :x

Kép
A szomszéd zenészek!

Kép
A vizipipa és én!! :lol:

Kép

A vizipipa és APA :lol:

Kép

Szombat esti fogyokura!! :cry: :oops: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!
Roxmort!!
Hát ilyen jót rég nem derültem,mint most amikor olvastalak!!Totásdoboz!!! :shock: :lol: :lol: Ennyí erövel lehetne cípösdoboz is!! :D :D Az meg kiváltképp jolesik,hogy te az én Kírámrol álmodsz!!Egyébként tényleg nagyon aranyos és udvarias,ne meg a maga modján kicsit félénk is!Na nem itthon! :twisted: :wink: Itthon nagy szája van,de ha máshol van vagy másvalakivel akkor tud ám szerénykedni!!

Nekem is volt már ilyen,hogy nem engedett be de aztán ott felül van egy olyan hogy üzeneteid olvasása és arra rákattintasz és akkor betudsz jönni,max elöre kell lapozni!!
Képzeljétek Miron tegnap csucsot döntött!!Délelött 11-töl délután 4-ig aludt!5 orát egy huzamba,akkor is kelltettem már mert féltem,hogy éhen hal szegénykém!!Neki is jönnek a a metszőfogai sorba mind a négy de már mult hét ota és olyan nyugtalanul aludt éjszakánként,na meg ezt a szeles időt se birta,ugyhogy lehet,hogy azt potolta be tegnap!!Este is már 9-kor elaludt,pedig azt hittem hogy éjfélig majd szorakoztat engem!! :) :)
Tegnapi jó idöhöz képest ma megint nagyon fantasztikus ídő van,szakadaz eső,remélem azért délutánra jobb lesz!!
Most rohannom kell,mert Kíráért megyek!!
Roxmort!!Kitudja lehet,hogy fogunk mi még eggyütt nyaralni!! :lol: :lol: Akkor majd átküldöm Kírát valamiért!!
Szép napot nektek!!
Rolli már megint hol vagy??
Vendég
 


Sziasztok!!
Roxmort jók a képek,tényleg nagyon szép az elsőn!!Milyen hosszu haja van!! :shock: :shock: Míron most éppen kopasz,mult héten nyirtuk le őt géppel!!Rá két napra nekiesett az ágytámlának,amitöl jokora kék monoklij keletkezett,és még hab volt a tortán amikor Kíra tetoválásokat ragasztott mindkét kezére!!Ugyhogy most tetoválos-kopasz-monoklis genszerünk van!!Igazán murisan néz ki!!Majd rakok be fényképet,de még nem töltöttem be a gépböl!!
Képzeljétek lehet,hogy jővő héttöl megyek dolgozni két napot a héten!!Még egyenlöre nem mondok semmit el ne kiabáljam,de most délelött 10-re megyek megbeszélni!!Szoritsatok nekem,nagyon jó lenne,igaz nem sok pénz havi/30000 de az a 65000 gyedem mellé elég lenne!!Most lépek is mert még kupi van,gyorsan összepakolok,aztán már megyek is!!!
Rolli??????
Akkor ma még jövők,remélem ti is!!!
Ronda esős ídö van!! :cry: :cry: :evil:
Vendég
 


Összejött a melo!!!! :lol: :lol: Jövő héten kezdek,egy háznál fogok vasalni heti kétszer vagy háromszor tehát vagy 30000 vagy 45000 havonta!!Egy cukrászatnak és a családnak kell vasalnom és rám van bizva az időbeosztás!! :lol: :lol: Igy hogy szabadon választom a beosztásom,lehet hogy megyek még szombat délelött is mert akkor itthon van Gábor!!Két nap délelöttött beosztotta a Papa meg a Mama!!
Na jo megyek mert Forma-1 edzés van!!
Szép napot nektek!!
Vendég
 


Sziasztok!!
Hova tünt a Heni????
Roxmort!!
Én is nagyon őrülök,hogy összejött!!Pénz szempontjábol nagyon fontos,mert sporolni azt nem igazán tudunk ennyí pénzböl,sporolás csak annyí amennyit a gyerekeknek az életjáradékukba fizetünk! :cry: De ha most lenne egy nagyobb kiadásunk mondjuk egy pl,hűtő nem tudnánk megvenni!!
Ezzel a pénzel kiegészitve már legalább fele annyít keresek mint amikor dolgoztam!Nagyon hiányzik az a pénz!De gondolom ez mindenkinél igy van!!De azért már van saját lakásom,nincs hitelem márcsak pár honap!Az lejár akkor mégjobb lesz!! :shock: :wink: :wink:
Meg az se elhanyagolhato,hogy legalább kikapcsolodok egy kicsít!!Nem egésznap csak a gyerekek!Néha már besokkalok!!Még szerencse,hogy itt vagytok ti és veletek "beszélgetek"Direkt mindig ugy csínálom,hogy Míron 3 orás alvásaibol legalább egy orát ídeülhessek,vagy telefonálhassak,ne csak a házimunka gyorsan!Már ott tartok,hogy az nem érdekel,sose lesz vége! :? :? Valaki idejőn és nem tetszik neki valami,tehet egy szivességet!Főleg most nyáron amikor Kíra ís itthon lesz és tanulnom kell vele,mindennap legalább egy orát!!
De rendes voltam ezt a hetet még elengedtem neki! :lol: :lol: :roll:
Na jo lépek,böngészek még egy kicsít,amig Míron nem ébred!!
Ragyogo időnk van!!Remélem maradando ez már!!
Szép napot!!! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Élünk és virulunk!csak egy gond van.Ha Dodó fent van enm tudok abszolút ideülni agéphez,mert folyton nyomkod van kikapcsól vagy akkora kupit csinál mögöttem,hogy égnek áll a hajam.Este meg örülök ha élek és ágyba jutok.
Délelöttönkét mindig megyünk valahova csavarogni,mert nem lehet egésznap itt bent ülnbi.rettentő nagy mozgásigénye van Dodónak.ma is kint voltunk a játszótéren.
Voltunk balcsin a mamánál nagyon jól érezetük magunkat és még a parton is sétáltunk egy kicsit,mert kisütött anapocska.
Voltunk Vidámparkba,Dodó végigaludta,de mi nagyon élveztük.Tegnap kimentünk aligetbe.Pont borfesztivál volt.rengetegen voltak.Igaz abort nem szeressük,de jó kis vasárnap volt.

na most csak ennyi fért bele,mert keltem kisfickót és futunk Daniért.Pénteken van biziosztás és itt a VAKÁCIÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!:)


Puszi
Próbálok írni és reagálni arra amit ti artatok.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! Én új vagyok itt a neten. Szerintetek az normális hogy a kisfiam alig alszik napközben /max 1-2órákat/, most volt /5.-én/ 2 hónapos. Szerencsére éjszaka alszik rendesen, csak egyszer kel fel kajálni. Most mennem kell, megint felébredt. Irjatok! Chiao!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Most meg ti tüntetek el???????
Bújocskázunk??????

Semmi különös nem történik velünk mostanság.Dodóval délelött kimegyünk a térre fáradni,délután meg csavargunk erre-arra.Kihasználva a jó időt.

Judit múltkor nem is mondtam.Tényleg nagyon helyes Bence azon aképen.:)

Andi
Gratula az új munkádhoz!:)Tényleg jót tesz az embernek a˝kikapocsolódás˝!
Néha én is úgy elmennék dolgozni,néha meg itthon jó.:roll:

Dagi
Üdv köztünk!
Gratulálok a kisfiadhoz!
Szerintem nem gond ha olyan keveset alszik,ha nincs vele probléma(hasfájásra gondolok)Nekem a nagyobbik fiam dettó ilyen volt.Leszámítva hogy ő éjszaka sem aludt.Mondjuk hasfájós is voltszegénykém.,De ahogy az elmúlt akkor sem aludt.Vannak emberkék akiknek kicsi az alvásigényük.Gyere többet ha tudsz.Szeretettel várunk!:):):)

Alvásról jut eszembe.......
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Én vagyok csak olvaso üzemmodba kapcsoltam egy kicsít,ugyanis bnőm esküvőjére megyünk augusztusba és mint kiderült Orfűn lesz az eskűvő és szállás után kutakodtam 3 napig,mert síkerült belenyulniuk egy olyan hétvégébe amikor motorostali lesz a faluba és minden szállást szinte lefoglaltak!De azért találtam tegnap,egy panzioba megyünk 26400 ft lesz négyünknek reggelivel!! :P :lol: Nem a legolcsobb de ez van!!Utána még 3 napot Pécsen leszünk teljes ellátással ingyen,ugyanis bnőm ott lakik és meginvitált néhány napra!4Nem tudtunk nemet mondani!! :lol: :lol: :lol: Remélem síkerül harkányba ís átugrani egy napra mert oda szép emlékek fűznek és szivesen oda mennék!Ez lesz a nyaralásunk is egybe,ugyhogy végül is bnőm eldőntötte helyettünk az uticélt,pedig már GYULÁT nagyon beterveztük!! :cry: :cry: :cry:
Holnap rakok be én is friss képet mert csínáltam roluk egy párat,mármint a gyerköcökröl!
Szombaton megyek dolgozni!! :lol: :lol:
Szép napot mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok! Heni nagyon édi a kisfiad! KisMiki /mivel az apja is Miki/ nem igazán hasfájós, néha sirdogál csak. A mai nap is elég gáz volt, a mosogatás fél óráig tartott,mert állandóan mennem kellett tologatni a babakocsit. Amúgy már gügyörészünk és mosolygunk nagyokat. Egész nap kinn vagyunk a kertben, végre jó idő van. Majd küldök képet én is, talán holnap, ha itthon lesz Édesapa, hogy feltegye a képet,mert én nem tudom megcsinálni. Most megyek, kezd a Helyszinelők. Jó éjt, békés éjszakát mindenkinek!

DagiKép
dagi
 
 


Szisztok!

Jöttem dicsekdni!
Danikám bizonyatványa kitűnő lett.Az igazgató úr az egész iskola elött gratulált neki.Amit ugyan nem láttam,mert Dodó ki kellett vinnem sétálni.Olyan furi már másodikos lesz.:roll:

Judit
nagyon jó képeket csinálsz mindig.Benci nem akarja levenni a sapit soha.Dodó egyszerűen letépi magáról 2másodperc alatt.:(
A pókemberes ágynemű Danié,de Dodó pár napja,amikor mondom indulás pencizni,Mindig odaszalad és belebújik.:)
Dagi
Várjuk a képeket!!!!Rólad is!:)Ezek szerint kisMiki alvásigénye kevés.Majd alszotok ha nagyobb lesz.:)
Hol laktok és hol szültél?Írj magatokról!:)

Kép Kép
Kép
Andi?????????????????????

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: