Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
Andi! Nagyon tetszik a honlapod, szuper.Ügyi vagy.

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Helló mindenki! Itt vagyok, csak hétvégén voltunk 3 napra Hévizgyörkön. Nagyon jó volt, az idő is szupi volt, a gyerekek is élvezték, jól birták az utazást is. :P A barátnőmékkel mentünk, nekik 6 hónapos a kislányuk. Amiért ilyen jól birták, (meg mi is) :) ezért tervezzük, hogy augusztusban bepróbáljuk a Balatont is egy hosszú hétvégére.

Lencsike szerintem a Rókus egyáltalán nem gáz, mint már irtam, nekem jó volt ott.

Bea úgy tudom kérhető olyan szoba ahol vele van a baba egész nap. úgy emlékszem :?

Legújabb fejlemény: kisMiki már hátról hasra fordul :roll: , sikerült neki hasról hátra is ,bár éjjel és én még nem láttam hogyan csinálta. Már a pelenkázás is kész attrakció, leteszem és már fordul is hasra, lassan megtanulom hason pelenkázni. :wink:

Majd most már jövök többször, mentségemre szolgáljon a számitógép is rossz volt megint, ujra kellett telepiteni.... :evil:

Jó éjt!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is.Igaz már vasárnap hazaértünk,de kipakolni,elpakolni....Hétfőn meg nagyon meleg volt így leugrottunk Velencei tóra.Kedden szülinapi bulin voltunk.Szerdán meg nagybevásárlás.

Fantansztikusan jól éreztük magunkat.nagyon hamar elszállt az az egy hét. :(
Az idő csodálatos volt.Igaz melegebb a kelleténél,de volt medence amiben Istenien fel tudtunk frissülni.Kézműveskedtünk mindn nap.Csináltunk papírsárkányt,nemezlabdát,batikoltunk polót,festettünk üveget,selymet,fontunk kosarat és volt gyöngyfűzés is,de azt Dodó nem engedte,hogy csináljam. :lol:
Este későn feküdtek agyerkők,mert volt még éjszakai fürdőzés is.Mi szülők meg hajnalig mulattunk. :shock:
Reggel már pizsibe kint rongaltak a gyerkők az udvaron.
Dodókám az első 3napon esett kelt,de mihelyst kiismerte a terepet vége volt ennek az időszaknak és a sebeket gyógyítgattuk :wink:
Szal hírtelen ennyi.
Dagi ti végűl is hol voltatok Hévízgörkön,mert lehet,hogy szomszédpk voltunk?! :o :o :o
Teszek pár képet........
Kép nemezlabada készítés.... Kép Dodó csajozik..... Kép Kép Az elmaradhatattlan tábortűz..... Kép Dani papírsárkányt készít.......és még reptetni is tudta :P Kép selyemfestés..... Kép üvegfestés..... Kép pancsi a medencében..... Kép Kép Dodó nagy játékos lett.... 8) Kép kosarat fonok..... :shock: Kép itt laktunk ahol Dani áll.... Kép ez volt a kis teraszunk ahol minden reggel reggeliztünk.....és a fiúk a saját készítésű polóban vannak...... Kép Danival bokrétát kötünk..... Kép végezetül.......
Hááááát ennyi!!!!!
Most futok a dolgomra,majd jövök!
Puszi

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Helló!

Andi hogy áll a honlap? Kész vagy már? :P

Roli mi a falu végén voltunk, egy nagy ház áll a telken, nagy kertje van, medence nincs, most ássák éppen. Körülöttünk csupa épitkezős telek volt, félkész házakkal. Két házzal arrébb volt egy telek amin medence is volt, onnan nagy gyerekzsivaly hallatszott egész nap. Belátni nem lehetett, csak nem ti voltatok? :D :D

Mindenki nyaral?
Jövő héten mi is megyünk Siófokra hétvégén, remélem addigra már jó idő lesz! :lol: De ha nem akkor is elleszünk egymással, nem fogunk unatkozni, 12-en megyünk plusz a két bébi. :roll:

Pusszancs!

DagiKép
dagi
 
 


Andi merre van az uncsitesód? :roll:

Roli megnéztem neked, ha nem baj a Dominik nevet: jelentése Úrhoz tartozó, Istennek szentelt. A névnapja akkor van amikor Domokos, vagy Domonkos. 03.09, 08.04, 08.08, 10.04. Ti mikor tartjátok? Remélem nem bántottalak meg , mert megnéztem.
Szerencsére Miklós csak egyszer van egy évben. :wink:

Pá.

DagiKép
dagi
 
 


Na hogy tetszik a vonalzóm?

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Már délelött néztem,hogy sehol senki és éppen gondoltam este írok,hogy merre van mindenki,de Dagi beelőzőtt!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként ha visszalapoztok és rákattintotok a honlap linkemre akkor láthatjátok,hogy nem lustulok ám,mindog csínálgatom,de bekell vallanom,hogy nem egyszerű bizonyos dolgokat megcsínálni,ugyhogy sokszor Apa segit,és ugyebár ő inkább a benzines oldalakat részesiti elönybe! :cry: :twisted: :roll: :wink: Mindjárt belinkelem Kíra honlapcímét is,az is félkészen van! :? :? Mi most szombaton megyünk eskűvöre és nyaralni ORFÜRE,hát sajna az idő nem tul kecsegtető,de azért reménykedünk!
Uj kocsínk sajna nincs,de kaptunk kölcsönautot egy 3 éves swift sedant!Jobb mint az öreg Ford az biztos!! :lol: :lol: De azért mégiscsak jobb lett volna az ujjal menni!
Találtam egy nagyon jó gifes oldalt ha síkerül azt is belinkelem,nektek,hátha segit nektek is honlapot épitgetni!
Most mennem kell mert olyan rohanos ez a hetünk,ezer dolgom van!De azért olvasni benézek,és természetesen pénteken jővők elköszönni!!

Szép napokat mindenkinek!!

http://www.gportal.hu/portal/kira1/


http://gif.fpn.hu/_dwad_/frameset.php?p ... if.fpn.hu/


Remélem sikerült a link!!
Vendég
 


Sziasztok!

Dagi!

Mi is a faluvégén voltunk.Ott is nagyon sok félkész ház volt.Nálunk már beton út sem volt csak homok.Szitkozódtam is rendesen,mert alig lehetett benne tolni a babakocsit :shock: Akkor ha mi is azon végén voltunk a falunak akkor szomszédok voltunk :lol: Gyerekzsívalyt azt hallhattál bőven majdnem 20gyerek volt 8)
Nem gond,hogy megnézted a névnapot.A barátnőm is megnézte és úgy döntöttünk,hogy most tartjuk augusztusban,mivel ez van kb. félúton a szülinapjához...
A vonalzód nagyon jó!

Andi azt mondják hétvégére már jó idő lesz.Mi is most szombaton utazunk.Muszály jó időnek lennie. :twisted: :twisted: :twisted:
Nehéz honlapot csinálni???Már annyiszor gondolkodtam rajta.De null gyakorlatom van és nekem még a férjem se ért hozzá! :shock: :? :wink:

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Andi megnéztem Kira honlapját, tök jó , igazi csajszis, ügyi vagy! :P
A férjem nálunk is kocsit akar venni, Suzukit, én még nem vagyok meggyőzve, hogy egyáltalán kell-e nekünk egy új kocsi, van egy Fiat Unonk, az is csak egy éves (egy éve vettük, a kocsi nem tudom mennyi, de jó állapotban van). Na, mindegy, ezen még harcolunk egy kicsit. :wink:
Remélem jó időtök lesz!

Roli jövő héten már csak ketten tartjuk a frontot? :D

Roxmort merre jársz?

Sziasztok!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Csak elköszönni jöttem,reggel indulunk!Jelentem síkerült bepakolnom mindent,ami nem volt egyszerü mert ugyebár az eskűvő miatt joval több ruhát és plussz dolgot kell vinnünk amit más esetben nem vinnék!!
Köszönöm a honlap dicséretet,de azért még nem tökéletes,majd nyaralás után csínálom tovább!!
Mindenkinek szép napokat!!Ha lesz net természetesen jelentkezem!!Szurkoljatok a jó időért főleg holnap az esküvőre!!
Bucsuzoul még pár kánilulai napokrol dobok képeket!!
Miron igy viseli a meleget!!:):):) :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép Kíra állandoan ráadja a ruháit,itt éppen a háloingjébe vigyorog!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csak beköszönök.Mi is ma indulunk!A jó idő nekünk is kéne.Balcsinál leszük Csütörtökön jövök.
Dagi tartsd a frontot! :wink:

Andi jók aképek. :D

Puszi!

Kovács Roland
roli
 
 


Lányok!!Nagyon szépen köszönöm a barátném nevében a segitségeteket!! :D Bár azóta meggondolta magát,és átmegy a Baross utcába!!Ott nagyon kedves volt vele a szülésznője,és kért tőle tanácsot,aki ajánlott egy Dokit,és hát......megint ittfog szülni!Egyébként a Dokija nembirta tovább,és megcsászározta!! Barátnőm szerint még kellett volna egy kis türelem,és kitudta volna tolni!! :? Nemtudom!!Ehez nemértek!! :? Ő gaziból szentendrén lakik,és ott járt egy dokihoz,aki a Rókusba tartozik!De amikor felhivta a régi szülésznőjét a tanácsáért,akkor el is ment az ÚJ dokihoz,és teljesen hülyének nézte a Dokit,hogy 31 hetesen MIÉRT nincs terheléses vércukorszint mérés!!Ez engem is érdekelne,ugyanis nekem is lesz két hét múlva!!Egyébként én a MÁVban fogok szülni!! :lol:
Mindenkinek mégegyszer KÖSZI a segitséget!!!!!
Bea 21+6

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Gondoltam irok egy kicsit, hogy legyen mit olvasnotok, ha megjöttök a nyaralásból. 8)
Csináltattunk kisMikinek útlevelet, hogy tudjunk menni a férjem rokonaihoz Szlovákiába. Tök komoly arcot vág a fotón, és 2évig érvényes.
Most már teljesen egyedül hátról hasra fordul, állandóan mozgásban van, még az ülünkben sem képes egy helyben ülni, igazi kis sajtkukac. :P

Mégsem Siófokra megyünk a hétvégén, hanem Gyenesdiásra, az is a Balaton mellett van. Kiváncsi leszek hogy fogja birni az utat, kb 2 óra lesz. :roll:

Most már egyre többet van fenn napközben, 3x alszik ,de.,délben, du.. Sajna éjszaka még mindig kelteget 3x. :wink:

Hát mostanra legyen elég ennyi. :D
Sziasztok!

DagiKép
dagi
 
 


Helló!

Nálunk minden rendben, holnap reggel megyünk a Balcsihoz, úgy látszik jó időnk lesz. A viz csak 20 fokos, valószinűleg nem fogunk fürödni. :cry:

Nem történt mostanában semmi érdekes velünk. Szaladnak a napok. Kismiki épp durmol, én meg megyek pakolni.

Jók legyetek, irjatok, hogy nekem is legyen olvasnivalóm, ha hazajöttünk. :P

Ki megy a tűzijátékra? Nekünk marad a Tv, bár nem is vágyom a tömegbe.

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Jelentem már kedden éjjel hazajöttünk,de még nem volt időm ide űlni!Most se sok van ugyanis vendégsereg érkezik hozzánk és arra készülünk anyuval!!
Szoval jó volt a nyaralás,azt leszámitva,hogy Mírcsí íszonyuan hisztizett párszor!Végül is ő miatta jőttünk haza két nappal elöbb,ugyanis ugy volt hogy Orfű után két napot még bnőméknél alszunk Pécsen,de miután a szombati eskűvő elött náluk ebédeltük,már akkor eldöntöttük,hogy nem maradunk ott ugyanis egy hegyen laknak ami iszonyuan meredek,még én is félve közlekedtem!Mírcsít alig mertük lerakni!Ha megbotlik kapásbol 10 métert zuhant volna lefelé! :shock: :shock: :? Igyhát jobbnak láttuk hazajönni,és megbeszéltük,hogy apával édes kettesbe visszamegyünk szeptember 15-16-17 én és akkor kellemeset a hasznossal mindjárt Mecsek -rallyra ís tudunk menni!Na meg végre beszélhetünk nyugodtan mert ezt ugye kihagytuk mert folyamatosan Mircsí után kellett szaladgálni! :twisted: :twisted:
Orfű,gyönyörű,meg voltunk Abaligeten is és Gunarason!Iszonyuan szép környék!Ja és harkányba ís voltunk!Szoval síkerült sokmindent megnéznünk,de Pécs ugy kimaradt azt majd Apával bepotoljuk!Az esküvő is jo volt,bár Mircsí ott is előadta magát,de este fél kilenckor már vittük őket vissza a szállásra ahol Anyu vigyázott rájuk!
Apával fél kettöig buliztunk,de miután síkeresen az őlembe szolgálta fel a pincérfiu a korso sörömet,kénytelenek voltunk hazamenni,és mivel nem volt közel a szálláshoz az étterem nem volt kedvünk visszamenni,mert ugyebár gyalog voltunk mert ittunk!!
Hát nagy vonalakba ennyí,ha nem tölti tul lassan be a képeket a babanet akkor dobok pár képet,ha lassú akkor folytatom holnap!!
Veletek mizujs??
Dagi!!
Jó időtők volt!!!Bár mi se panaszkodhatunk csak a szombat (esküvő napja)Volt esős!!
Tüzijátékra nem megyünk lesz itt Vörösváron is és én se vágyom a tömegre!Na meg persze vendégeink lesznek,velük Garden-partyzunk!!
Roli!!
Ti már elvileg tegnap jöttetek,hol bujkálsz??
Roxmort!!Te meg nagyon eltüntél,ennyíre megviselt a lakás rendezés??

A képek:
Kép Az eskűvő!!

Kép Harkány fedett!!
Kép Abaligeti cseppkő barlang elötti tó!!A barlangba Mírcsí nem mehetett be ugyhogy sétáltunk ketten a tó körűl!
Kép Az eskűvő helyszine!Iszonyan szép volt,nagy udvar tele kemencékkel,ahol a vacsí készült,meg állatok is voltak!Este fáklyák világitottak!!
Kép Orfüi Tó Itt laktunk,innen 5 méterre!Rálátunk a Tóra
Kép Abaligeti strand!!
Na majd folytatom mert lassu!!
Szép estét!!
Irjatok és képeket kérek!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen Andi mi megjöttünk már csütörtök délután,de nem nagyon volt időm nekem se ideülni.
naghyon jól éreztük magunkat.Igaz Szombat vasárnap elég vacak idő volt,de legalább felderítettük a terepet,és apa is tudott pecázni. :lol:
Hétfőn már kisütött a napocska is,így délután már fürödtünk a Balcsiba.Na képzelhetitek befagyott a fenekünk.De onnatól kezdve napról-napra jobb lett az idő és avíz hőmérséklete is.Csütörtökön mire haza kellett jönnük már kánikula is volt :twisted: :twisted: :twisted:
Egyik nap átmentünk Tihanyba komppal,majd onnan kisvasúttal fel az Apátságba.A gyerekek nagyon élvezték.hazafele már a nyelvünk is lógott olyan fáradtak voltunk.
Dodó után folyamatosan rohangálni kellett,úgyhogy nekem ez sem volt igazi pihenő.De mivel a gyerekek jól érezték magukat így megérte.
Apa megígérte,hogy kapok majd szabadnapokat amikor Ő elviszi a gyerkőket és csak este hozza haza. :D
Na akkor dobok én is pár képet.
Kép na ebből se lesz vacsora.... :shock: Kép szárszói parton...... Kép József Attila emlékmű...... Kép a kompon... Kép még mindig a kompon.... Kép kisvasúton..... Kép Tihanyban az apátság oldalában...... Kép ezt imádták.... :shock: Kép na meg fára mászni is jóóóóóóó..... Kép esti csendélet... :wink: Kép kicsit korán kezdik... :lol: :lol: :lol: Kép no comment..... :P Kép brrrrrrr itt még hideg a víz..... :? Kép ez már a jó idő..... Kép és végezetül..... Kép na jó ez a vége..... :P
húúúúú most már dugulok.


Andi tényleg gyönyörű helyen voltatok és az a strand is nagyon szép.
Dagi gratula KisMikinek.Érezzétek jól magatokat és kérjük az élménybeszámolót.
Judit tényleg jól eltüntél..... :shock:

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, nagyon szupi volt, az idő is, csak szombat volt kicsit rosszabb. Fürödtünk a Balatonban is, Kismikinek vacogott a szája, de azért persze nem akart kijönni a vizből, mikor már nem birtam nézni, hogy vacog kivittem. :lol:
Majd én is rakok képeket,de csak este, mert azt még egyedül nem tudom, és kell hozzá Édesapa.

Pénteken bográcsban főtt paprikás krumpli volt a vacsi, szombaton meg szalonnasütés. :D
Mindenki jól érezte magát, nem unatkoztunk 12-en voltunk, plusz a két bébi.

Kismiki egy kicsit meg is fázott, úgyhogy most szivogatom az orrát, elég jól birja. :roll:

Remélem a vasárnapi vihart mindenki átvészelte, mi szerencsére megúsztuk, este jöttünk föl a Balcsiról, pont a vihar után 9-10 között, nekünk már csak a szele jutott hál'istennek.

Még este jövök. (ezt vehetitek fenyegetésnek is :P :P )
Pá!

DagiKép
dagi
 
 


Helló!

Most már itt vagyok és itt vannak a képek is.

Édesapával sétálunk
Kép

Hát sajna csak ez az egy ,mert nagyon lassú a net és nem engedi, talán holnap.

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Jelentem megvagyunk csak valahogy most jol esik egy kis semmittevés a szaladgálos nyaralos vendéglátos hétvégék után,ugyhogy valamikor be se kapcsoljuk a gépet! 8) 8) 8)
Semmi extra nincs velünk,már napok ota sehol nem voltunk csak a kertben meg az utcán egy "kis"motorozásra,ami ugy kb másfél orásra szokott síkeredni mert ujjabban Míronnak ez a mániája,le se lehet vakarni a motorrol,képes lenne vele aludni! :twisted: :twisted: :D :D
Roxmort!
Én lekopogom Miron elég szépen eszik,ugylátszik nálunk forditva volt,mert eleinte nézett igy ki,most már szépen eszik villával is,csak az a baj,hogy valamikor még forgatja a szájába az evőeszközt és nem talál egyből be! :? :? :? Viszont az ivás márcsak pohárbol történik,ha uton vagyunk szívoszálast kap,csak az esti-reggeli kakaohoz kell cumisüveg!Ez nekem uj mert Kíra nem volt hajlando két éves koráig poharazni!Remélem Míron elöbb is lesz szobatiszta mint Kíra!(ovi elött egy honappal)
Nagyon aranyos Bencike,olyan nagy már,érdekes,hogy Mironnál nem látok nagy válktozásokat,de pl Bencíke arca folyamatosan változik!Gondolom nálad ez forditva van!
Dagi!!
Nem boldogulsz a képekkel??Én is szidkozodtam itt multkor olyan tetű volt!
Dobok most be egy pár képet,hátha nem lassú!
Egyébként raktam be ujjakat a honlapjaikra ís,ami még mindig korszerüsítésre szorul,de valahogy nincs kedvem hozzá!
Ja mégvalami,Apát felvették az uj munkahelyre most megy be,lefixálni a dolgokat!Már éppen ideje volt ugyanis már junius végén jelentkezett,és már azota 3-szor volt interjun és probanapon!De a pénz miatt erős volt benne a kitartás,és lám megszületett a gyümölcse!! :D :wink: :wink:
Na akkor egy pár kép!!
Rolli,te hol vagy???Belefáradtál a képbetöltésekbe?? :wink: :wink: Egyébként nagyon látszik képeken,hogy jó kis társasággal voltatok,és hogy a gyerekek is élvezték!Mi is tavaly többen voltunk aztán annyíra nem sűlt jol el,hogy elhatároztuk,hogy csak akkor megyünk társasággal ha már nagyobb lesz Miron!Ugyanis akikkel voltunk nincs kisgyerek és nem értékelték,hogy ha Míron aludt akkor nem lehetett nagy bulit csapni!!
Na jo befejezem,mert sok lettem!!
Dagi várjuk ám a képeket!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kissé unalmas volt Apa pötyögése a gépen!! :lol: :lol:
Az elöbbiek meg vasárnap készültek itthon a kertben!Vszinű ez az utolsó medizés volt,de azért még hagyjuk pár hétig a vízet,hátha lesz még strand idő!!
Szép napot nektek!
Vendég
 


Sziasztok!!
Roxmort!!!Hát ez csucssuper ez a honlap!! :shock: :shock: :shock: Nagyon ügyí vagy!!Szavaztam ám Bencikére,de nem ám ingyért, :wink: :wink: cserébe szeretném megtudni mily modon varázsoltad oda felülre Bencíke képeit és ráadásul ilyen mozgo képekbe!! :lol: :lol: :lol: Én is szeretnék olyat,vagy legalább oda felülre berakni,hogy Miron v.Kíra honlapja de akkor eltünik onnan a micimackó v.a hercegnők! :? :? :cry: A kőzé szeretnék berakni valamit,mert ott ujan üres!
Léccccí segits! :!: :!:
Elöre is köszi,holnap jővők ám a mai Kíra bucsúbuli képeivel,de ma már fáradt vagyok még ahoz is hogy betöltsem a gépből,nemhogy még erre a csígalassú babanetre betöltsem!
Tényleg nálatok is lassú,vagy nálunk van gáz???
Na várom hogy írjál!!
Szép estét mindenkinek!!
Vendég
 


Helló!
Mostanában nincs sok időm. :cry: Kismiki nagyon lefoglal, állandóan mozgásban kell lenni, egy percig sem bir nyugton maradni. :twisted:
Nálunk is most még szépen eszik, majd meglátjuk mi lesz. :roll:
Véletlenül (gondolom én) sikerült neki hasról hátra fordulnia 2x. Juhééé! Kezdetnek nem rossz... :)
Amúgy semmi történés nincs, elvagyunk egész nap.

Majd még próbálkozunk a képekkel.

Andi uncsitesód nem jön?

DagiKép
dagi
 
 


Helló! Látom sehol senki. :cry:
Jelentem minden rendben, jövő héten már 5 hónaposak leszünk. :P
Szegénykén tele van szúnyogcsipéssel, most nagyon elő jöttek a dögök. :evil:
Nálatok mi a helyzet, ott is sok a szúnyog? Engem meg hanyagolnak, egy csipésem sincs.

Rowmort Bence nagyon édi igy is. :D Ezekkel a hosszú szempillákkal majd alig fogod tudni levakarni a csajokat róla. 8)

Azért jelentkezzetek majd! Pá!

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat amely reményeink szerint elnyeri tetszéseteket!
Köszönettel: H. Anikó

Dekorációs falfestés, nem csak gyerekeknek!
http://www.dekofalfestes.atw.hu/
Kép
falfestolanyok
 
 


Hahóóóó! Hol vagytok??? Nem szép dolog igy eltünni. :P
Gondolom az iskola kezdés melós dolog. Majd én is megtudom pár év múlva.
Kismiki ma 5 hónapos, és a hétvégén négykézlábra állt. :D Már hasról hátra is megfordul.
Láttam ezt a falfestős reklámot, nálunk én festettem ki a szobáját, mikor 8 hónapos terhes voltam és már nem dolgoztam. Szerintem tök szép lett, én Walt Disney könyvekből másoltam ki a képeket.
Majd rakok fel képet róla, meg még a nyaralásos képekkel is adós vagyok, talán majd ma este....

Amúgy mindenkivel minden rendben?

DagiKép
dagi
 
 


a babakocsiban,most ébredtünkKép
[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1157528178.36.jpg%20%20%20a%20kis%20maffiózó[/img] [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1157528190.12.jpg%20%20finom%20a%20nyuszis%20cipő[/img] [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1157528204.23.jpg%20%20kis%20barátnőmmel[/img] Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1153333922.82.jpg%20%20kis%20kertész[/img] Kép

DagiKép
dagi
 
 


Képa kis maffiozó
Kép finom a nyuszis papucs
Kép a kis barátnőmmel
Kép naplemente
Kép

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Vagyok,de az az igazság amit az elöttem szoló leirt!Bizony nem könnyű az isi kezdés!Pénteken volt az első nap azota párommal minden este betüket vagdosunk,táblázatokat készitünk,csomagolunk,címkézünk,képeket szerkesztünk stb....és még sorolhatnám!
Reggel elmegyünk fél nyolckor a suliba (egész család)aztán hazajővünk,gyorsan főzők,fél tizenegyre megyünk Kíráért (még csak mindennap 3 orájuk van=beszoktatás :shock: :D )aztán ebédelünk,akkor kezdek összepakolni a lakásba,addig Kíra pihen vagy játszik és fél háromtol tanulás!Már első nap kaptak egy oldal matek leckét! :shock: :shock: Igaz,hogy könnyű és gyorsan készen van vele,de azért elég durva!De már van négy piros pontja!!! :P :P :roll: :roll: :lol: :lol: Leirok egy sztoryt!Besz@rt@m a lányomon!

Hétfön suli után itthon kérdezem tőle!
-Na Kíra mi volt a suliba??
-Semmi!
-Mit csínáltatok ma?
-Semmit!! :lol: :lol:
-Házi feladat van??? 8)
-Nincs!!
-Könyveket elő se vettétek??
-DE Anya nézegettük!
Erre előveszem a könyveket,hogy belenézzek,hát látom a matek könyvbe van egy piros pont!
Kérdezem:
-Kíra ez mi??
-Hát mi lenne piros pont!! :lol: :lol:
-Miért nem mondtad el Anyának hogy kaptál piros pontot?
-Miért ezt el kell mondani??? :lol: :lol: :lol: :o
Lapozom tovább a könyvet,másik oldalon az oldal szélén két feladat melett is van egy kis háziko rajzolva!Kérdezem:
-Kíra,ez mi???
-Ház!!! :lol: :lol: :lol:
-De Kíra ez házi feladat akkor nem mondta a tanárnéni???
-Nem Anya csak azt mondta rajzoljunk ez a két feladat mellé egy házat! :lol: :lol: :lol:
Hát gondolhatjátok,majd meg halltunk Apával a röhögéstöl,de azt az ártatlan fejet és a kis ijedt arcát látni kellett volna!
Ugyhogy Anya jóvoltábol,nem lett második nap két fekete pontunk!
Azota,már ugy jőn ki a sulibol,hogy elkiabálja hány pirospontot kapott és kőzli,hogy sok a házifeladat!
Na jo ennyí a story!És még lenne sok sok minden de sajna ídőm semmi!Apa ráadásul hétfőn kezd az uj munkahelyén,azt se tudom mikor látom majd!Kocsínk se érkezett még meg,de most már kapunk a csuszás miatt ajándékba téligumi készletett!! :P :P :lol:
Jővő héten pénteken viszont elmegyünk Apával kettesebe Pécsre,hogy pozitiv energiákat gyüjtsünk!Remélem gyerekek ellesznek nélkülünk!!
Dagi!!
Hihetetelen kisMiki mennyít nőtt!!És nagyon változik az arca!!Már most van barátnője??Nem semmi,de ezt ugye nem elég korán kezdeni!! :lol: :lol:
Most már tényleg mennem kell,igyekszem sürübben jőnni de nem igérek semmit igy az elején!Azért ti csak irjatok mert olvasni néha benézek,nehogy nagyon lemaradjak!!
Szép napos napokat mindenkinek,használjátok ki,hogy még ilyen jó idő van!
Vendég
 


Kép Ballagás az ovibol!!
Kép Az ő csoportjukbol csak ők hárman mentek suliba!
Kép Első nap az iskolába!!
Kép :):):)
Kép Már elörébb került egy paddal,pedig ő leghátul szeretett volna űlni!!:):):)
Hát ennyí!!!
Vendég
 


Helló! Már megint egyedül vagyok itt....

Kismiki jól van, nagyon rosszul alszik, 2 óránként, van hogy óránként kelt éjszaka, szerintem jön a foga. :? Négykézlábra állt és előre hátra rugózik, nagyon édi. Én elég fáradt vagyok, ráadásul már elkezdtük a vakolást is a héten.
És múlt szombaton voltam 29, az utolsó huszas évem... :cry:

Pusz!

DagiKép
dagi
 
 


Szia!!
Nem vagy egyedül én majdnem mindennap benézek,csak nem reagált senki,hát gondoltam őszőltök valahol!Fogzásra adjál neki panadolt lefekvés elött,nekem bejött!Most már nurofenezünk,de azt azt hiszem nem lehet még 5 honaposan!De azért kérdezd meg!De lehet kapni homeopátiás bogyót ís erre a célra (camomilla)Ígaz nekünk ez nem használt de valaki erre esküszik!Probálgass mindent valami csak beválik!Ja a Dentinox oldat ís jó volt nekünk!!Ne hagyd őt szenvedni,legalább éjszakára csínálj valamit vele,hidd el neked is jobb lesz!
Kívánok neked utolag is nagyon boldog szülinapot,és ha ez vigasztal akkor én már 33 leszek!De nem érzem annyínak magam!Föleg most,hogy Kíra kezdte a sulit,mintha ujra kéne tanulnom olyan jó!!Hála ístennek neki is tetszik!Már van 12 pirospontja!Csak otthon ne kéne leckézni,ahoz már tul fáradt álltalába!Föleg ha van 4 oldal mateklecke,na akkor én is kiborulok mire megcsínáljuk!
Most megyek,de azért olvasni még benézek ma!!
Többiek hol vagytok???

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb elszállt amit irtam, most újra nekirugaszkodom. :evil:

Egyelőre kész a vakolás, jövőhét végén már csak szinezni kell és kész is. :P

Kismiki a héten egyszer csak belázasodott, és nagyon nyűgös volt, csak sirt, csak sirt... :oops: Elvittük a dokihoz, de nem talált nála semmit, azt mondta, ha vasárnapig nem múlik a láza, akkor hétfő reggel vizeletet kell vinni a laborba.
Most úgy néz ki elmúlt, tegnap óta már nincs láza és jobb kedvű is. Nem tudom mi lehetett, biztos bekapott valami virust.
Mi a fogára gyanakodtunk, de a doki azt mondta nem az. (szerintem az is, mert hetek óta nyügi, de mindegy)
Tök szar volt, hogy az ember nem tud vele mit csinálni, és nem tudni mi a baja és csak sir egyfolytában.

Andi kösz a gratulát, még nem próbáltuk ki dolgokat amit irtál a fogzásra, mert most lenyugodtak a kedélyek, és jól alszik éjjel, van hogy csak egyszer kelt fel.. :P

DagiKép
dagi
 
 


Hahóóóó! Hol vagytok? Én mindig nézem,hogy irtatok-e valamit, de sehol semmi. Ejnye. :o

Amúgy minden rendben, leszámitva az éjszakákat, most már kicsit jobb a helyzet, de még mindig elég szar. Most azt csinálja, hogy felébred és nem is kell neki kaja, csak vissza kell ringatni, de mikor le akarom rakni, egyből felébred, ezt szoktuk eljátszani, úgy 3x,4x, mire elalszikaz ágyában, és ez tart kb 1, másfél órát.
Szóval nálunk ez a helyzet.

Nálatok?

DagiKép
dagi
 
 


sziasztok,


júniusban született kisfiam a Rókusban. Nekem nagyojn jók a tapasztalataim. Mesélnétek?

köszönöm

Saci
dsarolta
 
 


Sziasztok!!
Végre egy kis élet!!Ugy eltünt mindenki!! :shock: :( :( Jelentem nekem iskolaí ígazolásom van a hiányzásokra! :lol: :lol: Elégé kikészit ez a suli!Nem is a tanulás hanem hogy reggelente vinni,délbe érte menni,melette heti kétszer dolgozom,és hab a tortán,hogy Apa uj munkahelye nem igazán családcentrikus beosztásokat gyárt a dolgozoknak,ugyanis reggel 6-ra megy és este 7-8 ra ér haza!Hulla vagyok estére!Az elöző munkahelyéröl már 3-kor hazajött,és akkor legalább bevvásárolni elment meg délutánonként a gyerekekkel volt,de igy egyedül ez nekem sok!De azért remélem nem mindig lesz ilyen beosztása,de most ilyenkor van náluk a szezon ami márc végétöl-okt.közepéig tart!Remélem kibirom ezt a pár hetet!
Kocsínk már megvan egy hete,téligumikat felnivel kaptunk ajándékba a késés miatt,ja meg légterelöket az oldalüvegre!! :lol: :lol: Na persze ezt nem könnyen adták,de ez hosszu történet!!Képünk még nincs a kocsírol mivel Apa csak esténként jár vele haza,még alig láttam!Hétvégén meg szaladgálos napokat éltünk!Ahogy lesz kép rakok be rola!
Veletek mizujs???Tessék jelentkezni!!! :evil: :evil:
Csílla mit szeretnél hallani???Mesélj inkább te!!!Mitöl akadtál ki???
Most mennem kell,de igyekszem sürübben jönni!!!
Szép napokat mindenkinek!!
Vendég
 


Bocsánat nem tudom miért Csíllát írtam!!! :oops: :oops: :oops:
Sacit akartam!!! :oops: :oops: :shock: :shock:
Vendég
 


Kép Haho!!!
Hol van mindenki ebbe a cudar hidegbe????? Kép
Kép
Kép
KépEz van ha magamba beszélgetek!!!
Vendég
 


Helló!

Saci, nekem is jó tapasztalataim voltak a Rókusban, én áprilisban szültem ott. Neked ki volt a dokid, ha szabad kérdeznem, nekem a Baksay László. Mekkora már a babád, és miket csinál már? Irj sokat.. :P

Kismiki múlt héten volt fél éves. :D :D :D Már tud ülni, már pár pillanatig egyedül is, meg kis ideig állni is tud, ha van mibe kapaszkodni. Az éjszakák sajna még mindig katasztrófálisak. :cry: Van, hogy másfél óránként is felkel.... :? Egyszer csak vége lesz ennek is, remélem. Ilyen éjszakák után komolyan elgondolkodom, hogy kell-e nekünk még egy kistesó...De másnap reggel mikor rám vigyorog már persze minden szuper.

Amúgy mi van veletek? Irni, irni, irni.... :wink:

DagiKép
dagi
 
 


Andi nagyon édik ezek a mozgó figurák. Ügyi vagy. :P

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem,de látom itt sincs nagy tolongás.hamar vissza fogok olvasni.
Röviden rólunk:Suli beindult és zökkenőmentesen megy.Már van jópár ötöse Daninak.Délután edzések vannak.Annyira jó,hogy még jó idő van,mert szabadtéren vannak.Majdnem minden hétvégén meccsre járunk,igaz néha már fárasztó,de nagyon élvezi.Szeptemberben leigazolták danit.
Dodó abbahagyta ahisztiket ,vagyis nagyon ritkán kezd rá és azt is hamar befejezi.15.5kg és 91cm.Szavakat egyre többet mond,de bilizni nem nagyon akar.

Na azt hiszem most hirtelen ennyi és próbálok sűrűbben jönni.

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nagy fejlemények vannak: Kismikinek kibújt az első foga hétfőn, szerda reggel(azaz ma) meg a második. :P Egymás mellett az alsó kettő elől. Én észre sem vettem, nem volt nyűgösebb, mint máskor, csak mikor adtam neki a kaját, akkor éreztem, hogy serceg a kanál, mikor kihúzom a szájából. :wink:

Szóval nálunk most ez a helyzet, nálatok?

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!!
Dagi!!Gratula a fogakhoz,és örülj neki,hogy észre se vetted!!Mi azért néha éreztük a dolgot főleg a rágofogaknál,ott még hasi-fosi is volt tőle!!
Rooli!!
Jó sulba van DODO!! :lol: :lol: :shock: :shock: Az én fiam utoljára 18 honaposan volt 11 kilo és 84 cm!!Nem semmi nagy gyerek lesz!!
Nálunk is megy a suli ezerrel,Kíra már egészen belejött,a matekkal nincs gond és az olvasással se csak ne kéne irnia!! :lol: :lol: Egyszerüen kiakadok,mennyre nem tud egy egyenes vonalat huzni,és karikát rajzolni!!
Tegnap tartottuk Kíra szülinapját,buliztunk egy kicsít ,ma pihi van!!De csak holnap lesz neki!!Már 7 éves!! :lol: :lol: :lol: Mindenkitöl pénzt kapott mert már nem tudják mit vegyenek neki!!Mikor elmentek a vendégek kérdeztük töle mit veszel ezen a sok pénzen,mire közölte "lakktoppot" :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
Aztán azt is megmagyarázta,hogy az nekünk is jobb lesz ha neki saját gépe lesz mert akkor nem kell harcolnunk itt!!! :o :o
Mikor közöltük vele,hogy az min.200000 akkor ő rávágta,hogy akkor potoljuk ki neki!!! :lol: :lol: Édes pofa!!
Végül kiegyeztünk egy íróasztal számitógépasztal varriácíoba,és majd gyüjt a gépre,és talán a 10-dik szülinapjára kaphat egy "lakktoppot" :lol: :lol: Az még 3 év!!! :P :P :P
Dobok pár képet aztán felöltözöm,mert még pizsíbe vagyok!! :oops: :oops: :oops:
Kép Természetesen rozsaszin rózsacsokrot kapott!!
Kép Kics tortát vettem és ennek a fele is megmaradt!! :cry: :cry:
Kép Schrek nézés közben rápihent a délutáni bulira!! :lol:
Kép Sulikezdő nyuszi azota elválaszthatatlanok!!!
Kép Hmmmm!!! :lol: :lol:
Kép Enyém!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem jelentkeztem mostanában, mert nem voltunk itthon. Szombaton elmentünk Egerbe, baráti társasággal és a babával, hétfő este jöttünk meg. Jó időnk is volt, nem esett. Szombaton a várban voltunk, vasárnap elmentünk Szilvásváradra a Szalajka-völgybe, hétfőn hazafelé meg Lillafüreden álltunk meg. Nagyon jól sikerült hétvége volt. :)

Kismiki már fel tud állni, ha van mibe kapaszkodnia, és egyedül ül.
Állandóan állni akar, már majd' összerogyik, de neki akkor is állnia kell. :P

BOLDOG SZÜLINAPOT KIRÁNAK!!! :D :D :D

Andi:Szép az autótok, mi is Suzukit szeretnénk. (swift sedant)

Roli a Dani focizik?

DagiKép
dagi
 
 


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek. Információra lenne szükségem Koniorczyk doktornőről, de sajnos a kereső nem működik, így nem tudom megnézni a korábbi hozzászólásokat róla.
Aki ismeri, megtenné, hogy ír pár szót róla?
Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget!
e
emma8
 
 


Sziasztok!

Kedvesem pocaklakója a 29 hetet tapossa a Budai Meddőségi Centrum kezdeti segítségének köszönhetően.

Rókusban szülünk januárban, Dr. Doffek János közreműködésével!!!

Meséljetek légyszíves!!! Mindent-őszintén!!!!!

Kellemes napokat!

:)
mot
 
 


Helló!

Mot nekem a rókussal jók a tapasztalataim, meg voltam elégedve mindennel, én a Baksay Lászlónál szültem áprilisban, a te dokidat nem ismerem.
Rendesek a nővérek is.

emma8: én sajna nem ismerem ezt a dokinőt

DagiKép
dagi
 
 


Dagi, azért köszönöm, hogy írtál! Egyébként szerinted milyenek a körülmények magában a rókusban? Mikor én legutóbb ott jártam, nagyon le volt robbanva, de évekkel ezelőtt volt.
emma8
 
 


Sziasztok!!
Gyors bekukk,mert nincs ídőm mostanába de azért olvasgatok ám!
Hát a Rókusrol nekem pl nincs jó véleményem elégé lepukkant már,bár lehet,hogy azota felujitották.Az orvosokrol és a nővérekröl viszont csak jót tudok mondani!
Bár akiket irtatok egyíket se ismerem,de akik nálam akkor viziteltek,vagy csak akár a folyoson találkoztam velük,mind-mind szimpatikus volt!
Egyébként ha visszaolvastok az első-második harmadik oldalon biztos megtaláljátok a véleményeket.Már többen tartottunk itt élménybeszámolot,csak sajna többen már egyáltalán nem jelentkeznek!!
Az én véleményem az,hogy akármilyen lepukkant is a korház azt a 3-5 napot ki lehet birni,meg amugy se azzal leszel elfoglalva,hogy milyenek a körülmények!
Lesz ott valami(ki)aki sokkal jobban leköti majd a figyelmedet!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D
Dagi!!
Gratula Kismikihez,nagyon ügyí már!!Lassan vége lesz ám már a jólétnek!!:):):)
Te se fogsz sűrűn irogatni,ha elindul,és mindent felfedez majd!!
Most mennem kell mert fürdés jőn!!
Lányok kérdezetek konkrétabban és akkor röviden válaszolunk,de tényleg egyszerübb visszalépni!!! :lol: :lol:
Inkább irjatok ti magatokrol!!!
Vendég
 


Szia Andi,
nekem a nővéerm jár a dokotrnőhöz, nagyon szimpi volt neki, de mikor meglátta a kórházat eléggé elkenődött - nála nincs net, azért én érdeklődök. Én a sotén szültem, és szerintem azért számítanak a körülmények is, mert egy-két dolog nagyon meg tudja keseríteni a bent töltött napokat.
Megyek, keresgélek akkor a régi hozzászólások között hátha találok valamit!
Köszi! :)
emma8
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, érdeklődnék a korház és a dokik felől, mert félek, hogy bevezetik ezt a szabad orvosválasztásos dolgot és akkor én nem szülhetek ott ahol akartam, akkor pedig körzetileg a Rókusba vagy a Jánoskorházba tartozunk, és akkor már ugy gondolom, hogy jobb a Rókus, de tényleg semmit nem tudok róla, minden érdekelne, jó doki akit ajánlanátok és minden!
Énnekem anno amikor dokit választottam az volt a legfontosabb, hogy a korház ahol szülök ott nálam maradhasson a baba, ne vigyék el, és csak szoptatásra hozzák vissza, és az én általam választott korházba erre lehetőség is lett volna, de itt nemtudom, nem tudok róla semmit, aki tud segítsen rajtam :(
Előre is köszönöm!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szia!!
Neked ís csak azt tudom mondani,hogy lépjél vissza az első oldalra és akkor onnan kezd olvasgatni a topikot!Meglátod sok hasznos ínfo fog kiderülnia korházrol,és sok-sok dokirol,mert ha jól tudom itt mindegyíkünk más orosnál szűlt!
Én pl.a MIHÁLYÍ ISTVÁN dr.-úrnál aki nagyon-nagyon rendes és aranyos középkorú férfi,nagyon figyelmes és odaado!!Őt mindenféleképpen javaslom!Ha jol tudom magánrendelöje a Margit-híd Budai hidfőjénél van és a korházon belül is van rendelése,ja meg itt nálunk Pilisvörösváron! :lol: :lol:Hát ennyí!!
A korházrol a storykat olvasd vissza,de jobb ha elmész mert azt hiszem 2 év alatt már sokminden változott!!

Lányok!!!
Hova tüntetek???
Dagi???Roxmort???

Voltunk hétvégén gokartozni,végre gyerekek nélkül!Jó volt egy kicsit kikapcsolni!!!Amugy jól vagyunk de ezt le is kopogom gyorsan,mert alig tudunk ebből a takonykorbol kimászni!
Rakok be gyorsan egy gokartos képet!!Én lenn gugolok a fekete pulcsís a jobb oldalon a párom és fölöttem balra sísakkal a kezében :lol: :lol: TALMA. :wink: :wink: :roll: :roll: Nagyon közvetlen és aranyos emberke!!!
Na ennyí voltam mert kezdödik a filmem!!!
Szép napokat!!

Kép
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: