Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszta:Nagyon szépen köszönöm,hogy reagáltál a kérdésemre.
A kisfiamat a Sote I.klinikán szültem,de nem volt nekem jó élmény(a fiam megszületésén kívül),oda többet SOHA.
A Szent Imre közelebb is van nekünk.
Édesanyám mondta,hogy próbáljam meg a Nyulasit őt műtötte pár éve,és nagyon korrekt volt vele.
Elvileg 10 hetes kismami vagyok,ma megyünk először a Nyulasihoz,még nem voltam más dokinál.
A kisfiamnál nem volt fogadott orvosom,csak szülésznőt fogadtunk(rendes szülésre készítettem fel magam,sajnos nem úgy sikerült,meg kellett császározni),így most szeretnék fogadni orvost hátha jobb élmény lesz így.Bízom benne!!!!!!!
Szeretném megkérdezni,hogy mennyit adtatok a dokinak szülésnél.
Ő meg mondja a tarifát vagy amennyit gondolunk annyit adunk neki.
Előre is köszönöm válaszod

Üdv,
Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Angi még nem is ovis,de már egyértelmű a korosztályvonzódás. Az elmúlt napokban többx kívánta,h Emma legyen már nagy,s játsszon vele :D . Olyat is mondott már,h bárcsak itt lakna velünk egy egykorú játszópajtás. Nekünk hála van uncsitesó a közelben :D .

Rylie! igen csatlakozom Fibihez, a kert hurráhurrá, de nem "minden" 8) .
A magad helyrerakást nem úgy értettem, h te félsz,s intézd el, hanem pl annak vizsgálata miért leszel ideges?
Nekem szimpi az egy nap progi-egy nap pihis beosztás :lol: s szerintem gyerkőcöknek is jó :lol:

Fibi! ja a vége az hasznos infó lehet, de előtte... :roll: pl a felsorolásszerű nagyiprogikkal mi is volt a cél? felvezetésnek hívhatom, de nekem nem tetsz a stílus. Lehet,h máskor jól ír, nem követem :wink: .
Babavarrás: de jó :lol: ! én euritmiaruhákra és szennyeskosárra varrtam gombokat

Akata! Zsána az embered :idea:

Szilvi17! drukk a szép szüléshez!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok lányok/ asszonyok!

Ezer éve nem jártam errefelé, dehát sikerült nekünk végre elköltöznünk, sbár nagyon hiányzik a net, időm sem jutna rá :-D

A sok babához gratulálok nagyon sok boldogságot a csöppekkel-is!!!! Vica, jó kis meglepis volt a Te szülésed;-)

És igen megerősítem, írtóóóóra nem kivánkozunk sehová sem, mióta van egy hatalmas kert, állatokkal :-D
sokszor gondoltam eddig arra már az idei nyáron: kertet és teraszt minden kisgyerekesnek!!!!!Nagyon sok feszültséget szedett le a vállamról, hogy nem KELL kimozdulási lehetőségek után rohanni és még a kutya is játszik helyettem a gyerekekkel :P :P


Szilvi17,
Nyulasi SZTK alapon nem volt nyerő számomra.Bővebben: megalapozatlanul akart a terheséggem 6.hetében terhességi hormont adni (pontosabb UH vizsgálaton elmondták,h miért is vérezgettem, s köze nem volt hormonhiánynak a dologhoz), el sem mondta,h a recept, amit felírt hormon, amit a 12.hétig kell szedni,s abbahagyáskor megnöveli a vetélés kockázatát Kiváltáskor tudtam meg. Nem szedtem be... Magánban lehet, hogy jó :? ...

Szolgálati, Kovács Z. pedig már dolgozik az SZTK-ban...

Mást is akartam, de hív a család...
Örülök,h olvashattalak Benneteket :lol:

Kép
Kép
szelloke
 
 

 
 

És Akata,
én is érdeklődtem hasonlóról, Zsantól az infóim tömörem:
nem kell piszkálni: enyémnek sem "műxik" így, de pisiléssel nincs gondja, s addig nem baj és egyébként meg van rá krém is, ami nem felrántós, fájdalmas, ha mégis szükség lenne beavatkozni.

Kép
Kép
szelloke
 
 


sziasztok,

fütyihez még annyit, hogy van egy krém, Ftorocort, ami egy szteroidos krém, felpuhítja a bőrt, és így könnyebb hátrahúzni, ezt szokták ajánlani a sebészek. Nálunk Iginek még mindig nem rántotta vissza a papája, mert gondot még nem okoz, de valszeg hamarosan ez is meglesz, bár már csak kevés hiányzik a teljes örömhöz... :lol: Ákosnál valszeg azért más a helyzet, mint pl Szellőke Attilájánál, mert három éves elmúlt, ő már "nagy", de sztem egy évet még várhattok (ha és amennyiben nincs semmi probléma) hiszen Igi is már 4,5 éves, és csak most fontolgatta a nagypapa a durva beavatkozást (hátrahúzást).

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Szilvi!

Irok privat uzit!

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok,
Egy kis segítséget kérnék. Mit kell tennem gyed igényléshez? Milyen nyomtatványt kell beadni, mit kő mellékelni? Azt hiszem már lekéstem a dolgot, de jobb később, mint soha... Köszi előre is. e

Kép
Kép
johanna1975
 
 


Zsan, Szellő
Köszi, én is úgy döntöttem, nem hagyom egyenlőre piszkálni senkinek. Zsan, akkor ha a családbn a szakértő, meg 3fiúsMama lehet hogy majd mailben kérdezek Tőled :)

Kép
akata
 
 


Húh fiús anyaként mikre nem kell odafigyelni... :lol: Akkor még én is ráérek húzkodni... :-)
Új élet, új reg... gondolom sejtitek ki vagyok.
babócák
 
 


sziasztok,

szt.imrében fogok szülni, 31 hetes vagyok. Mit kell/érdemes magamnak ill. a babának összekészíteni a kórházi csomagba a gyakorlati tapasztalatok alapján? Köszi a segítséget előre is!

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


Hú Barack, te igazán hajnali kelő vagy :D:D vagy a Barack-gyerek nem hagy aludni?

Túl sok mindent nem kell szerintem vinni. Magadnak:

- egy hálóinget szülni, de adnak kórházit is, ha kérsz
- 4 napra való hálócuccot, ha napközben szívesebben vagy ruhában, akkor vékony melegítőt és olyan felsőt, amiben könnyű szoptatni. Vedd figyelembe, hogy a H.-ban nagyon meleg van! 25-26 fok.
- nagy, tágas bugyogókat, avagy a TENA-hoz kapható, eldobhatós, hálós bugyikat.
- neszeszert, köpenyt, papucsot, wc papírt, törölközőket. Esetleg több kéztörlő méretű törölközőt, az alsófertály szárításához, mert bizony véres maradhat és könnyebb mondjuk 5 kis kéztörlőt +1 nagy törölközőt vinni, mint állandóan cseréltetni a nagyot.
-ha homeós vagy, akkor az ide vonatkozó szereket is tedd a pakkba
- VIZET!!! és első napra valami kaját is, kekszet,szőlőcukrot vagy ilyesmit. Fontos, mert szülés után hihetetlenül szomjas leszel és ha éjjel szülsz, ez problémát jelenthet.

a Kisbaracknak:

- csak hazamenős ruhát
- pelenkát (popsikrémet adnak)

azt hiszem ennyi, de majd kiigazítanak a többiek, ha valami kimaradt volna... az hiszem, én ennyit vittem csak :)


Babócák,
én csökött értelmű vagyok és nem tudom, kit rejt az új reg. :)

csók mindenkinek

macska
macskanyu
 
 


kimaradt:

TENA lady betétből a jóóóó nagyot, egy csomaggal :)
macskanyu
 
 


Babócák,
sejtem :)

Barack,
részemről Tena felejtős volt, még gátvédelem mellett is bazi kényelmetlen volt és ugye nincs füle, szóval nekem nem volt praktisch, ellenben az always éjszakai az nagyon :)

Kuki - mi húztuk, hogy ne tapadjon le, eredmény, hogy beszakadt a bőr, amire Betadine kenőcsöt kapott. Ez volt 2 éve kb, azóta hozzá se merek nyúlni, szóval abszolút nem kell húzogatni, max finoman megmozgatni, de csakis kenőanyaggal :) pl azzal a zsíros fajta körömvirágkrémmel :)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Sziasztok lányok!

Kép
Kép
lindicita
 
 


macskanyu írta:kimaradt:

TENA lady betétből a jóóóó nagyot, egy csomaggal :)


köszönöm ! parlagfű allergiám van, 2 körül szoktam befulladni, hát ezért a hajnali netezés.

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


Lindi: hát erről lemaradtunk..de további sok szép boldog évet kívánok nektek!!!
Gyerkőkkel mi a helyzet? Gréti mit szólt a szertartáshoz??

Érdekes mód most Kamillát is marhára foglalkoztatja ez az esküvő téma és ezzel izélget minket, hogy mikor fogunk összeházasodni és hogy nemsokára lesz Apának Anyának esküvője stb de néha úgy mondja, hogy ő lesz a vőlegény én a mennyasszony ari :)

Barack: Macsek szerintem minden szépen sorba szedett.
Nekem a második szülésnél nem volt elég a tena, sajna a Jessából kellett a sátorméret :( de első gyereknél általában elég a tena, vagy az éjszakai ólvéjz.

Babócák: passz, hogy kivagy... 8)

Johi: Gyedet sikerült megoldanod? Én minden ilyesmi anyagot az Államkincstár oldaláról szedek le.

kukiügy: ebből a szempontból azért örvendek, hogy lányaim vannak 8)

Kriszta: SZIJA! Mesél mi van a fiúkkal?? Fotót is plíz!!

Szellő: elhiszem, hogy szuper a kertes téma, pláne ha van egy jófajta szittelős kutyád is! Ez ám a dolce vita! ;)

Progik-kert: mi ha szabadtéri helyre megyünk avagy olyan ismerőshöz ahol kert van a két lány olyan jól elszöszmöszöl, hogy na! Főleg a kisebbiket kötik le a hangyák/fűvek/éretlen szőlőszemek stb látványa és ízvilága :P

Rylie
rylie
 
 


Rylie :)

Ime:

Akos:
Kép

Balint:
Kép

Egyutt:
Kép

Valtozas:-))
Kép

Nagyvonalakban.
Akos:
Hatalmas, 22 kg, 116 cm. Ejjel-nappal szovegel,kitesz minimum 10 csajt:-))
Imadja az occset, feltekenyseg elmult,bar manapsag meg irigy, semmin nem akar osztozni.
Imadja az allatokat, lett 1 kutyank, + 1 cicank, egesz nap veluk jatszik.Porog ezerrel.
Oviba nem mondanam,hogy szivesen jar, inkabb elviseli, es hat szerelmes, egypeteju ikerlanyok a kivalasztottjai:-))Ja, es a szerelem kolcsonos:-))

Balint:
Kb 80cm es 9 kg. 4 foga van. Ul,all,maszik.Mindent megeszik,nem valogatos,bar vele mar azert sokkal ovatosabb vagyok.
Isteniti a batyjat,mindehova koveti. Mar csak 1szer alszik egy nap.
Orokke mosolygos kis boldogsaghormon.Hihetetlenul turelmes es tolerans. 8 hoig sikerult szoptatni,amiben hatalmas szerepet jatszott Kati doktorneni:-))

Roviden, tomoren ennyi:-))

K

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Kriszta: Wáuuuuuuuuuuuuuuuu! Ákos mekkoooora!! Ok, mondjuk irtó pici volt mikor utoljára láttam...
És hát a kisebbik sem olyan kicsi már...legalábbis Borit már simán lehagyta...igaz Borkát nem egy vasziszdasz überelni :?
Szépek!




MA MADONNA KONCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! JESZ

Rylie
rylie
 
 


Sziasztok!

Már vagy ezer éve nem jártam erre... :oops: De úgy látom tényleg nyár van és lelassult a topik, mert kb. egy hónapja ez az oldal telik :lol: de legalább nem kellett órákig visszaolvasnom :mrgreen: :lol: Mindenesetre Ábelnek utólag is nagyon boldog névnapot, Borisznak meg boldog szülinapot!!! :D :D

Lindi :) Erről télleg lemaradtunk, de nagy gratula Nektek utólag is! És dobhatnál pár képet a nagy eseményről!! :wink: Honnan jött egyébként az ötlet?

Kriszta :) Hatalmas gratula a srácaidhoz!!! Ákos már eszméletlen nagyfiúúúú, Bálint meg nagyon édes!!! és ez a haj!! :D :D

Rylie :) Ezen a " lekötős ízvilágon" behaltam!! :lol: :lol: Pécs hogy tetszett Kamillának?

Szellő :) Kert rulez, egyetértek! Az igazi forró-fülledt kánikulában a srácok nálunk is az árnyas részen csupaszon pancsikoltak meg saraztak, minek gyalogoljunk a tűző napon a játszóra ahol még ruha is kell?? :lol: na meg én sem bírom már úgy a meleget mint régen, öregszem na :mrgreen: Nálunk az ebekért inkább a kicsi rajong, de a 4lábúak jobb szeretik a nyugit... már túl öregek ők is :mrgreen: :lol: (mondjuk ez így is van, az idősebb már 14éves..)

Fibi :) Lett végül babavarrás? vagy inkább buli volt? :wink:

Az elmúlt hetekben nagy volt a jövés-menés, de már itthon leszünk ezentúl, remélem tudok majd gyakrabban jönni. Az ovit szept.-ben kezdi Bálint, már beszereztük a benti szandiját, Bencus meg hátsó őrlőket növeszt, nem unatkozunk 8)
Pusszanat mindenkinek!
denizsa
 
 


Babócák esetleg Pocak? :)

Deni,
nem lett babavarrás (szept-re halasztottuk), mert Bálint lent akart maradni még pár napot Baján, annyira belejött a pancsolásba :)

Ákos és öcsi képek szépek :D

Rylie,
tán voltál koncerten? :)
fibi
 
 


sziasztok!

én kb. százezer éve nem jártam errefelé, most csak gyorsan bekukkantottam, azért még vannak ismerős "arcok".

hátha tudja valaki: Andi tart délelőtt is pocakos tornát a H-ban? kedd délutánonként (látom a kórház honlapján), h van, de nekem nagyobb kedvem lenne a délelőttihez.

minden kedves ismerősnek és ismeretlennek is boldog babázást és jó pocakosodást, a bizonytalankodóknak pedig annyit, h: Szent Imrében szülni jóóóóóóóóóó! :lol:

cuppanat,
fic
ficánka
 
 


Hihi ennyire az ért nem nehéz, hogy ki vagyok....

Kriszta: szép nagy lett tényleg Ákos. Pindur is helyes.

Fic: mikorra várod a babádat? Gratulálok hozzá.

babócák
 
 


Babócák (=Johi): novemberben, és köszi. nnnnna kitaláltam? torna-ügyben nem tudod a tutit?
ficánka
 
 


micsoda pörgés :lol:
ficánka
 
 


SZia Ficánka, Deni :)

Hol lehet szoptatós felsőt venni,netán neten rendelni, nem aranyárban? Köszi :)

Kriszta,
mekkora fiaid vannak! :)

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


szia Szrekuc,
ilyenkor simán megteszi a spagettipántos vagy egyéb kivágott top is, max. egy pelust odateszel takarónak. ilyeneket a jeans clubban lehet lőni egészen olcsón. kifejezetten szoptatós felsőt nemtom, esetleg nézd meg babaszobán, de majd én is figyelek, és szólok, ha látok valamit! nem tudod, h van-e délelőtt pocakos torna a H-ban?
ficánka
 
 


Fic,
köszi, szerintem még sosem volt spagettipántos pólóm :mrgreen: majd most, és köszi, hogy ha látsz valahol :D
tornáról viszont fogalmam sincs :( és tényleg, mikorra jön a baba?

Kép

Kép

:D
szrekuc
 
 


Szrek: dobjál már egy képet a kisebbik nagyfiadról! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Kérdezni szeretnék valamit Tőletek, hátha tudtok infot!
Nővérem Dr Bálint Balázsnál szült másfél éve és most megint babát vár. Magánrendelőjébe járt, meg is van a rendelő száma, de már második hete, nem lehet elérni ott senkit! Tudja valaki, hogy esetleg megváltozott volna a telszáma, vagy szabin lenne? Akár priviben, de ha tudjátok a mobilszámát esetleg, megköszönném.
Vendég
 


Fibi: biza voltam Madonna koncin. Összességében szerintem annyira nem volt gáz, mondjuk a 2 órás várakozáshoz mi má öregnek éreztük magunkat. Viszonylag jól is láttunk és esőkabátunk is volt 8)

Ficánka: Szija! Rakj fel légyszi Vince fotót!! Grat a pocakhoz!

Babócák: számomra továbbra is passz...

Deni: Kamilla nagyon bírja Pécsett, mert ott három felnőttet lehet ugráltatni all day :lol:
Most meg Anyuval vannak Balcsin...tud élni a kölök...tisztára irigylem :P

Tegnap voltak itt ovinénik, egész jól megúsztuk, Kamilla odavolt. Szept 3. hetében kezdjük az ovit.

Annnnyit írtok, hogy alig bírom visszaolvasni :? 8)

Rylie
rylie
 
 


Sziasztok!

szeretnek erdeklodni, hogy ismeritek azokat a dokikat a Szent Imreben akik beszelnek angolul es le tudjak vezetni a szulest angolul is? parom angol es most probalunk dokit talalni a Szent Imreben.

ultrahangos kerdessel kapcsolatban - az Istenhegyi Gendiagnosztikan milyen a genetikai 20 heti ultrahang? Gasztonyi Zoltan jo szonografus (merthogy orvos is)?
A masik amit ajanlottak meg az a Praxisban a Gyorfi Matyas. melyikuk a jobb?

segitsegeteket elore is koszonom!
ladybird
ladybird13
 
 


Ladybird,

angolos kérdésedre nem tudom a választ sajnos. Azt gondolom, a dokik zöme azért megbirkózik az angollal. Esetleg a szülésznők tudnak ebben segíteni neked :)
Ultrahang: az Istenhegyi Géndiagnosztikát csak dicsérni tudom, bár én Hajdú Krisztina doktornőnél voltam, ő országos szinten is aduász! :) A Praxis-os Győrfi Mátyásról is csak jókat hallottam, ráadásul a saját dokimtól :)


Rájli,

Babócák = Johi
Tök jó, hogy Kamilla ilyen jót nyaral. Vagy inkább te :D
Ovi rulezz :)



Ficánka,
és fiú vagy kislány? Nevetek van már? Vince mit szól hozzá? És főleg: Kinél fogsz szülni??! Vagy Szőnyi doki veled kivételt tett? :))
És Ica lesz a szülésznőd? Infókat plíííz :))
Eddigelé volt kedden délelőttönként terhestorna a H.-ban. Miért nem keresed meg Andit? Ő biztos megmondja :)

csók

macs
macskanyu
 
 


Tegnap volt az első évnyitónk :lol: . Nagyon cuki volt, s Angi olyan vagány volt, hogy szinte el sem hiszem :lol: . Szupeeeeeeeeeer :lol: :lol: :lol: !
Jövőhéten indul a beszoktatás. Itten 3 napos, de mivel 2évig jártunk babacsopiba így tutira elég lesz 8) .

Mei tai versus kendő véleményeket kérek szépen!

Rylie! koncert :lol: ! az meg mi :wink: ?

Vivi! senkit :shock: ? hát ez furi! 3860700-at hívod?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Vivi,
segíteni sajnos nem tudok. De gratula! és Áron melyik suliba megy? Borisz a Keveházába.

Fic,
a szentimre honlapon fent van a torna, nem?

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Barbi,
mei tai vs. kendő:
nálam itt is az ergo a nyerő! :wink:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Barbi,
nálam mei tai szerelem első, második és ötszázadik próbára is. 12 kilós csepertyűmet már nem is tudnám, csak a hátamon hordani és sokkal kevésbé körülményes, mint a kendő (nekem) :)
Álmos imádja :)
macskanyu
 
 


köszi csajok! :lol:

Macs! s ugye semmiképp nem árthat a gyereknek? tudom hüle kérdés 8) te kitől vetted?

Zsan! :lol:

s jöhetnek még a vélemények :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi,

öööö ezt nem biztos, hogy értem...
ha arra gondolsz, hogy rendesen fog-e, tart-e: igen. Teljesen, egész testével hozzád simítja a gyereket, nekem olyan érzés (volt, ameddig Ámi pici volt. Manapság már ugrál a hátamon... :) ), mint ha a saját részem lenne. Teljesen tökéletesen tartja a hátát, mindenét, a lábak épp olyan békában vannak, mint a kendőnél. Nekem sokkal jobban és természetesebben működik, mint a kendő, ez persze nem a kendő hibája :) Ha netán venni szeretnél majd, akkor írok mélt :))
macskanyu
 
 


Szrekuc,
november 10-14 környékére várjuk a kiscsajszit. babaszobás nagy adok-veszeket ismered? (a csevegőben) ott írd be a keresőbe, h szoptatós póló, lehet, h még használtat is kapsz szép állapotban.

Zsanci,
de igen, csak a délelőttiről nincs infó.

Macs,
november elejére várjuk a leánykát, UM-nál fogok szülni, Icával. már az előző terhességnél is őt ajánlotta Szőnyi bá és Ica együtt, így most automatikusan őt kerestem fel. Vince nagyon örül, várjuk nagyon a kistesót. Andinak tudod esetleg az elérhetőségét? hihetetlen, h már 12 kg Álmos!!!

és ígérem, h lesz fotó is egyszercsak! :)
ficánka
 
 


Barbi: kendőt csak előre tudtam kötni. Vettem egy mei tai-t, ami kiváló volt...csak épp én olyat kerestem amit pikk-pakk fel tudok pattintani a hátamra és autón belül. A mei tai-al az votl az egyetlen gondom, hogy a hosszú kötőfékekbe sokszor belebonyolódtam és Kamilla nem mindig volt türelmes, hogy kivárja mig Borit jól felkötöm magamra. Igy mei tai ment és jött az ergo ami számunkra az optimális hordozó lett. De ettől függetlenül az mt nagyon jó hordozó és elsőre simán feltudtam pattintani vele Borit a hátamra ami sikerélményt adott. Nekem a csattos hordozó jobban bejött. Kinek a papné... :)
Ha venni szeretnél akkor én pl a mamamin vettem egy lánytól. Sajna az mt is elég borsos áron fut :?
Évnyitó ruul! :)

Macs: 12 kg Ámi WOW és :lol: tehetnél bé képet a gyerkökről! Még mindig úgy hasonlítanak?

Rylie
rylie
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Fic,
de jóóó :)) Icát hintsd meg csókjaimmal :)) Andi számát sajna nem tudom.. :(



Barbi,
van egy csajszi, aki varr mei tai-t 3-4000 huf ért. Olyan színben, amilyet választasz.


Rájli,
milyen furi :)) én sosem gabalyodtam bele a száraiba :D

itt van neked 3 friss kép :)) oviról majd írj, hogy sikerült :)

Kép

Kép

Kép
macskanyu
 
 


Macs,
már beszéltem Icával, most h V újra ovis, be is megyek puszilgatni valamikor. gyerekeid gyönyörűségesek!!! Te szedtél homeót szülés előtt/alatt? lányka neve még képlékeny, azért is nem írtam.
ficánka
 
 


Macs,
dejó képek :D olyan szép mind2 s mégis mások :D

Fic,
gratula a kistesó pocakhoz :D

Barb,
én nem vagyok tapasztalt hordozásban, de a szeptemberi Kismamában most épp fel van sorolva az összes lehetőség fotókkal, honlappal, mindennel. és idén is lesz a Hordozás Hete rendezvénysorozat, ott sooook infot kaphatsz ezekröl :)

Rylie,
koncertért irigy :lol: ovi?

Votivval mi lehet? nagyon régen nem irt...
fibi
 
 


Sziasztok!
Jöttem zugolvasni (néha szoktam, csak kevés az időm).
Barbi: a mei tairól hasonló jókat tudok írni, mint Macs, én a 2,5 évest is viszem néha háton benne, ha elfárad, vagy túrázás alatt (akkor inkább az Apja). Egyszerűen szuper. De az Ergo vagy a Manduca sem lehet rossz :)
MT-t a mamami.hu-n többen varrnak, meg lehet venni használtat is (olcsót is, irreálisan drágát is).
És Fibi programajánlójához a link:
www.hordozas.hu/hordozashete2009
A Kismamában meg Indiékről van kép, ahogy Dé ül Indi hátán, szééépek! :)
Elkezdődött az ovi, remélem majd tudok jönni néha.
(Johi, én egyből tudtam,h te vagy!)
rídonli#
 
 


Fibi,
köszi!

Vincét én nem sokat hordoztam, mert nagyon nagy meleg volt, és nem esett jól egyikőnknek sem igazán, most a csöppet biztosan többet fogom, mert most meg éppen hideg lesz. Szerintem nagyon jó érzés, ahogy hozzánk simulnak, és a dedeknek is biztosan nagyon jó a testközelség, főként amikor még nagyon kicsikék. No meg praktikus is, h szabadon van mindkét kezed, főként, ha egy-két nagyobb tesó kezét kell fogni. :)
ficánka
 
 


Macs: jaj de helyesek!!! És még mindig hasonlítanak, noháát :)

Fibi: mi szept. 3. hetében kezdjük az ovit hivatalosan. Az utsó turnusba kerültünk. Ma azért voltunk bent játszani délelőtt. Kamilla persze feszt a nagyobb gyerekek felé ment játszani és inkább velük vegyült. Hazafelé meg azon szomorkodott, hogy haza kell jönni és ő miért nem maradhat ott a többi gyerekkel :) Kipróbálta a kiswc-t is attól odavolt meg vissza, megsimiztük a degut, szemrevételeztük az összes állatot és szépen hazajöttünk. Ja az olyan édi volt, amikor megérkeztünk és elkezdett játszani, egyszercsak odajön és lebiggyesztett szájjal mondja nekem:
Anya neked most sajnos el kell menned dolgozni?
Én meg mondtam, hogy nem kell. És látszott, hogy nem ezt a választ várta :lol:
Merthogy van egy mini mesénk Tüskés Tóniról aki oviba megy és ott ez a szöveg..csak én elrontottam... 8)
Nagyon kiváncsi leszek, hogyha élesbe megy majd a dolog akkor is ennyire lelkes lesz-e. Majd kiderül!

De az már jó jel volt, hogy nem volt ott egy szülő sem és simán mind a 10 gyerkő ott is aludt már délután és egyik se bőgött meg semmi. Egyik kislány, látva engem; kérdezte meg a dadust, hogy az "én anyám hol van?" de válaszoltak neki és ennyi, játszott tovább.

Rylie
rylie
 
 


Sziasztok,
Jó rég jártam errefelé, de nem volt nehéz visszaolvasni a termést :lol: 8)

Rylie,
Én még csak most olvastam a konkrétat az autós sztroriddal kapcsolatban. Hűh, azért nem semmi! :shock: Azóta minden rendben Veletek lelkileg???
Madonna koncert rulez! :) Ovikezdéshez drukk!!!

Vica,
Gyöngyörű Berni :D és nem látok hasonlóságot a tesók között. Viszont azt igen, h Mátéd iszonyat sokat változott!!! :o

Kriszta,
Hát elég későn olvasom a kérdésedet, lehet, h már nem is nézed a babanetet. De igen, Kósa drnőnél szültem. Ha érdekelnek a részletek, szólj és írok :wink:

Szellőke,
Jó volt rólatok is olvasni egy picit :)

És igen, a kert tényleg jó, ha van, de azért kellenek az elmenős progik. Nekünk van a kertben játszóka, de a társaság kedvéért elszoktunk menni játszóra is.

Zsanci,
Gondolom már nem segítek azzal, h a bárányhimlő kezdetben inkább úgy néz ki, mint egy pattanás. Szunyogcsípés bizti nem.

Babócák=Johi szentem elég egyértelmű :wink:

Lindi,
Hát erről mi is lemaradtunk :( Képek? :wink:

Bkriszta,
Helyesek a srácok!!És micsoda méretek! :D

Barbi,
Első évnyitó :D de jó! :D És én is a mei taival szemezek, úgyhogy jó, h feltetted a kérdést! :wink:

Macs,
Eszméletlen sokat nőttek a kőcök :o és nagyon hasonlítanak egymásra!!! :D

Ríd,
De jó, h te is benéztél! :) Mi újság Veletek?

Mi is megvagyunk :) Vége a balcsi szezonnak, bár múlt héten már Sopronban ejtőztünk :D Minden gyerekesnek nagyon tudom ajánlani a Marchenparkot, iszonyat jó hely!!! :D
Egyébként meg szépen növögetünk. Adél egyre ügyesebben dumál, nappal már szobatiszta. Alex félévesen 8,5 kiló 71 cm volt, szerintem ezzel elárultam, h egy zabagép :lol: Két hete elkezdtük a hozzátápit, eddig szerencsére minden bejött neki, mondhatni falta. Van már 4 fogkezdeményünk is és kedd óta négykézláb hintázunk. Nem is értem, h hova siet ennyire a pasim.

Kép Kép
curse
 
 


A végére pedig egy közös kép:
Kép

Kép Kép
curse
 
 


Curse: jaj, de édesek! :D Most hogy az avatarod nem változtattad, nem lehet megmondani, hogy ki van veled a képen: Adél vagy Alex. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: