Új privát üzeneted érkezett!

mesziről=messziről
csurimuri
 
 


Én csak annyit tennék hozzá, hogy szülésznő nélkül is nagyon egyszerű ctg-re járni.

A terhesgondozóban 4 db ctg van, így nekem eddig 1x sem kellett várnom.
Ami a "kellemetlenebb" része, hogy utána orvossal kell aláíratni. Pénteken pl. odaértem, azonnal gépre tettek, de Sztanyik dr. műtött, így csak 1/2 12-re ért oda - azt valóban ki kellett várni.

Én mondjuk úgy vagyok vele, hogy esetemben nem sok értelme van egy szülésznőnek. Azért pedig nem fogok 20-30 ezer forintot kifizetni, hogy egy kis időt spóroljak. Én eddig 3x voltam, úgy tűnik többet már nem is megyek. Ha összeadom, talán összesen 3 órát kellett várnom...

Ráadásul a ctg-kkel egy időben van 1x labor, 1x kenetvétel, 1x uh. Nem tudom ebből mit tud megcsinálni a szülésznő, de ha meg ezek miatt úgy is be kell menni a kórházba, akkor csakis ezért tényleg tök felesleges.
Hangsúlyozom csak ezért, mert sima szüléshez szerintem én is választottam volna!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Hellóka!
Tegnap voltunk bent CTG-n és újabb tapasztalatokkal lettem gazdagabb...
VIGYETEK SZÜLÉSHEZ HÁLÓINGET! (Én egy hosszabb pólót találtam alkalmasnak erre.)
Úgyanis épp jött egy mami szülni és majdnem félpucéran kellett kimennie a CTG-s vizsgálóból, mivel amilyen hálóinget tudnak adni, az teljesen nyitott hátul... Psze kitúrta a köntösét, de nem irigyeltem, h elég erős fájásokkal kellett ott hajlongania, a táskában turkálnia.
És hallottam egy szülést is - nem volt vészes és a végén ott vitték el előttünk a gyönyörű kisbabát! :D Bárcsak nekünk is ilyen "könnyen" menne...

Noémi, igazából megnyugtató lehet, hogy tudod, mikor és hogyan fog történni az Esemény - bár a várakozás izgalma se semmi... Én már minden este úgy alszom el, hogy hátha... :D
lille
 
 

 
 

Csurimuri!
Melyik szülésznő homeopátiázik?
Nekem is van egy tippem, hogy kit kerülnék el nagy ívben, sajnos a nevét nem tudom, de ő nem a régiek közül való :wink:
joha
 
 


Csurimuri!

Én abszolút mindenre kíváncsi vagyok, amit mondani tudsz!

Nagyon szépen kérlek, írd le, hogy te kiket és miért ajánlanál!

Nagyon sokat segítenél!

Én a Betti nevű szülésznőről hallottam, hogy homeopátiázik, őt amúgyis többen ajánlották, de mondjuk mindenkit többen ajánlottak kb..

Én nem tudom még, hogy hogy leszek, mert úgy gondoltam, hogy mindenképp megvárom, hogy azt tudjuk mondani legalább, hogy nagy valózínűséggel befordult..

Mivel most még napjában háromszor végigszenvedem, sokszor 20 perces átmeneti kapálódzó keresztbe-állapotokkal (amik néha baromira fájdalmasak:(), hogy a babóka 180 fokokat fordulgat oda vissza, nem tudom, mi lesz, és úgy tényleg fölösleges, ha az embernek esetleg császárt kell csinálni.

Mondtak amúgy nekem pro és kontra mindent, hogy fogadjak-e, vagy ne.

A ne-re az volt az indok, hogy úgyis mind szuper, az igen-re, meg, hogy nagyon kevesen vannak nyáron és azért ezt néha megsínyli az ember, bármennyire igyekeznek.

Ha nem lenne fogadott orvosom, akkor persze mindenképp fogadnék, így még várok, és gyűjtöm az infókat.
Szívem szerint fogadnék amúgy, ami miatt gondolkodom, az a pénzügyi része a dolognak; jó sokban van ez a baba mostanra már.. :roll:
s.eszter
 
 


Sziasztok!
Van esetleg olyan közöttetek aki tudna nekem részletesen mesélni dr.Ruzsvánszky Istvánról?édesanyám jár hozzá és érdekel milyen,megy úgy a kórházról is pár szót,nagyon megfontolandó számomra mert messze van sajnos
előre is köszi a választ


Szasza
szasza0703
Budapest
 
 


Szia!

Én sajnos semmit nem tudok Ruzsvánszkyról..

A kórházról szól végeredményben az egész topic, és a közelmúltban is elég sokat beszéltünk róla szülés vonatkozásban.

Nem írtad, mire vagy kíváncsi: szerintem azzal jársz a legjobban, ha kicsit visszaolvasol, illetve kulcsszavas kereséssel bővel több informűciót fogsz tudni találni a korábbi hozzászólásokban, mitn amennyire szükéged van.

Ruzsvánszkiról is volt szó sokszor, így biztos, hogy róla is találsz véleményeket.

Akik mostanában irogattunk ide,azok közül, úgy tudom, senki nem hozzá jár sajnos..
s.eszter
 
 


Szasza,
én hozzá járok, szerintem szuper doki. Nem tudom, mi az, amire konkrétan kiváncsi vagy, de szívesen válaszolok. (és anyukám is hozzá jár :lol: )
üdv
joha
joha
 
 


Sziasztok!
Du. jövök és mesélek szülésznő ügyben.
csurimuri
 
 


sziasztok!
köszönöm a válaszokat,igazából orvosválasztás előtt állok és nem tudom még hova menjek de anyukám ajánlotta az orvosát(dr.ruzsvánszky) ő régóta hozzá jár és meg van vele elégedve ,de én és a testvérem a máv kórházban születtünk jóval utánunk ment át hozzá, volt egy orvosom már ,de nem vált be mert csak a pénzt leste és jópofizott ami nem jött be ,de szeretnék egy olyan orvost találni akinél később szülhetnék
végig olvasom majd valamikor az egész topicot!
még1x köszi
Szasza
szasza0703
Budapest
 
 


Én annyit tudok, hogy elég népszerű, nagyon rosszat nem olvastam róla sehol..

Érdemes a nevére keresve gyorsan végigklikkelgetni ezt a fórumot.. Hamar a végére is érsz, és tuti lesz ezer hasznos infó!



Csurimuri, nagyon várlak, köszi!!!
s.eszter
 
 


Kedves Eszter és a Többiek!

bocs, de egykezes vagyok, mert panka ül az ölemben.

szóval szülésznő ügyben:
első lányomat 5 éve szültem a kórházban, akkor határoztam el, hogy a következőnél fogadok szülésznőt, mert akkor egy tanulónál született lilla és körben álltak egy tucatnyian, mivel a munkáját figyelemmel kísérték, bár nem volt ezzel semmi gond csak az ember legintimebb pillanataiban jobb kevesebb kíváncsi szempár előtt vajúdni, szülni. Na ekkor ismertem meg Sámson Katit, mert Ő volt aki bevitt az osztályról a szülőszobába és megfogadtam, hogy a következőt Nála fogom szülni...
Szerencsére Ő visszakerült az osztályra a szülészet újranyitásakor és vélemményem szerint a régiek közül is a legjobbak jöttek vissza.

Szerintem és általában mások szerint is a három sztár: kati, betti és évi (egyébként barátnők is). Véleményem szerint ők a legkedveltebbek, de tény. hogy szinte éjjel-nappal a kórházban vannak, annyi szülést vezetnek.
régiek közül Viki és Zsófi van még ott.

Kati és betti: két tünemény, csacsogós, segítőkész, barátságos és közvetlen két nő, akik munkájukban is nagyon jók.
Éva: sztem egyszóval a vérprofi, ő tuti homeopátiázik, mert a szomszéd kismaminak ő volt a választottja.
Viki: talán ő kevésbé népszerű, de aki nála szül elégedetten "távozik". Ő csendesebb, visszahúzódóbb benyomást kelt.
Zsófi : tudtommal ő nem vállal kismamikat, egyébként Őt választották talán 2006-ban az év szülésznőjének.
Az újak közül jónak mondják Tündit és aki nagyon kedves még, Jakab Ági.
Szerintem igazán melléfogni szülésznő ügyben nem lehet, annyi tény, hogy egy műszakban csak egy dolgozik, így egy forgalmasabb napon kevesebb ideje juthat egy-egy mamira.
fogadott szülésznő esetén a Ctg-k soron kívűl, a szülőszobán zajlanak és persze a témában érintett kérdésekkel telefonon is lehet őket zargatni, melyre készségesen válaszolnak (én pl. Katitól olyanokat is megkérdeztem, amit az orvostól nem tettem volna).

Sajnos a csecsemőosztályról már nem tudok ilyen kedvezőeket írni, így inkább íhallgatok...
Persze a fent említettek csak az én véleményem, érdemes másnak az állásfoglalását is kikérni.

Ha tudok még szívesen válaszolok kérdezzetek!

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam!

Boldog babavárást Mindenkinek!
csurimuri
 
 


Köszi nagyon szépen, nagyon jó volt ez így nevesítve!
És nem oltál hosszú, olvastam volna még tovább is! :)
s.eszter
 
 


Csurimuri, bár nekem sajnos nincs szükségem szülésznőre, tök jó, hogy így leírtad!
Engem a csecsemős beszámoló is érdekelne - ha negatív akkor is - akár priviben is! Főleg azért lenne jó, hogy mire készüljek!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Engem is érdeklne persze az is! :)
s.eszter
 
 


Sziasztok!

Én is örömmel olvastam Csurimuri a tapasztalataidat! Köszi!

A 4 szülésznő, akiket nekem Sztanyik doktor javasolt: Tódor Éva, Nagy Tünde, Bálint Viki, Sámson Kati. Te is említetted mindegyiket.

Sajnálom, Eszter, hogy még mindig "forog" a fiatok...Drukkolok, hogy végül megtalálja a jó irányt! Épp most mondta az egyik tanárom, hogy ez is a vesztibuláris rendszer fejlettségétől függ. Ez jól hangzik, de nem tudom, hogy lehet egy pocaklakó vesztibuláris rendszerét fejleszteni :P
pozsi
 
 


:)

És akkor most fejlett, vagy fejletlen a vesztibuláris rendszere? :wink:

Eszméletlen mit művel amúgy..

Mocorogni már nem tud, de a motzgást nem hagyja abba.. Egyáltalán nem mozog kevesebbet, csak maradtak az erőből indított nagy mozgások..
Itt kidugja, ott kidugja, feszíti, erőlködik, kis pihi, újra. Nem tudom, mikor alszik..
szerintem megőrül már tőlem, egyszerűen nem hajlandó elhinni ezredszer sem, hogy nem, nincs tovább egyik irányban sem, valami jó kis medence, ahol tornázhat..

És borzasztó erős, sokáig kitartja a végtagjait, pedig jól kiállnak belőlem..

Pont ezen filóztam, hogy nem tudok másra asszociálni, mint hogy milyen iszonyatos erő van egy ekkorka kisbabában, mennyi energia, ugyanakkor, ha megszületnek ilyenkor, mint a fészekből kiesett kis verébfiókák, csak pihegnek ott, és borzasztó nézni, mennyire erőtlenek..
Bent a saját közegében meg tombol egész nap..
s.eszter
 
 


CSurimuri!
engem is érdekel a csecsemős beszámolód

Kép
Kép
csibe83
 
 


Szia Eszter!
Most olvastam a várandós naptárban, hogy a baba a 32. héttől a napja 90-95 %-át átalussza! Nekem ez hihetetlennnek tűnik. A mi lányunkra ez vagy nem igaz, vagy álmában is egyfolytában mozog :)
Pontosan ugyanazokat érzem, amiket leírtál, kivéve a 180 fokos fordulatot. A feszengés a legfurább érzés.
pozsi
 
 


pozsi ezt én is olvastam és jókat röhögtem,hogy a mi kicsi lánykánk
egyáltalán nem pihen,hanem inkább a 90-95%-át átbulizza :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hát igen, valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy egy hét múlva nagy-nagy nyugalom lesz odabent..

A forgást én is hanyagolnám lassan, egyrészt eléggé fáj sokszor, meg megnyugodnék, ha befordulna szépen és úgy maradna..
s.eszter
 
 


Csecsemőosztály: az első gyerekemet 2006-ban szültem a Margitban, ahol még nagyüzem működött, és a csecsemőosztály legendásan rossz volt. Két rendes nő, egy-két béna és jónéhány bunkó őskövület. Mivel volt elég személyzet mindenhol, a csecsemősök tudták is riogatni az anyukákat, tápszerezni stikában, stb.

Kislányom tavaly júniusban született az újraindított szülészeten, ami ugye nagyon takarékosan tud csak embereket alkalmazni, így összesen 1 csecsemős van szolgálatban egyszerre. Most abszolút az anya van a gyerekkel. Nekik nincsen idejük a gyerekeket és az anyukákat feleslegesen abajgatni, de milyen érdekes, hogy most minden műszakban körbe tudtak jönni végigkérdezni, hogy szopik-e a baba, és ha gond volt vagy ők, vagy az osztályos szülésznő segített mindenkinek mellretenni a gyereket. És a gyerekorvos minden nap minden babáról részletesen beszámol a viziten, 3 éve 8 nap alatt nem volt erre idő! 2006-ban a kisfiamat 4. napon nem találtam a helyén vizit után, szívbaj, aztán megtaláltam egy inkubátorban lekötözött szemmel, újabb szívbaj, majd egy iszonyú stílusú orvosnő (már nincs ott azt hiszem) közölte: súlyos sárgaság, nem veheti ki az inkubátorból, majd a csecsemős tápszerrel eteti, tisztábarakja, stb.! Szívbaj, zokogás, telefonok - mi az, hogy súlyos - induló tej nullára apadt azonnal.

Persze, így nyáron jönnek azzal a hülyeséggel, hogy tessék teáztatni, mert meleg van, blabla, meg néha tápszert is emlegetnek, de mindez nem komoly, mert nincs idejük evvel foglalkozni. Nekem első éjszakára be akarták gyűjteni most is a lányom, de rájöttem, hogy a csecsemős mivel egyedül van, nem tud kijönni érte, én meg nem vittem be. Ezzel azért óvatosan, csak az tegye, aki nagyon jól érzi magát szülés után, nem este szült, nem szédül, stb!

Szóval nem kell félni a csecsemősöktől, általában rendesek, sőt van egy-két szuper is!

A.
v_andi
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék Hozzátok, ha lehetséges.
Én most vagyok 18 hetes. Már van egy 2 és fél éves kislányom, aki szintén a Margitban született. Most is oda járunk.
Már régebben is olvastalak Titeket. Gondoltam, most már én is megszólalok.
Engem is nagyon érdekelne a szülésznő téma. A kislányom születésénél Koncz Éva segédkezett, de azt hiszem, hogy ő már nincs a Margitban. Vagy tévedek? És ki az akit messziről kell kerülni?

Köszi a segítséget!

Ildi
szijartoildi
 
 


Pozsi, Eszter, Csibe, én is azt vártam, amit a könyvek írnak, hogy majd kevesebbet mozog Áron, de nem! Az igaz, hogy így a vége felé, talán a 36. hét óta megváltozott a mozgása, és most így nagyon a végén tényleg érzem, hogy már nagyon kevés a helye. Nem rúg, hanem inkább hullámzik, és már olyan feszes a hasam, hogy látom ha a fejével mozog (ami ugye fent van nálam a köldökömnél) és azt is ha a kezét mozgatja!

Viszont néha úgy be tud aludni, mint a már kint lévő babák, akiknek megfogjuk a kezét, elengedjük és olyan mint egy zsák krumpli. :) Nem reagál!

Andi, köszönjük a beszámolót! Azért az nagyon jó, hogy a létszám csökkenése miatt ilyen pozitívan változott a csecsemős osztály!

Én holnap megyek a főorvoshoz "bemutatásra". Ő hagyja jóvá a programozott császárokat. Majd jövök és mesélek. Ha minden jól megy, péntek reggel megyünk!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Jaj, Noémi, holnap ilyenkor már készítenek elő és egy óra múlva kezedben lesz a babád! :)

Mennyire irigyellek!

Nagyon drukkolok Nektek!


Nálunk a baba megsértődött valószínűleg, hogy panazskodtam, mennyit fickándozik, mert tegnp, mikor 4DUh-n voltunk, úgy beillesztette a fejét alulra a szülőcsatrnához, hogy az orráig ért a szeméremcsontom, amin nem hatol át az Uh, így az orrát, a fülét éas a száját lehetett VOLNA látni, ha nem húzza fel még mind a két kezét is az arcához, így láttuk a fülét és az orrából egy kicsit.

Ennyi..:(

Ezen felül úgy elaludt (előtte fél órával, valamint utána fél órával folytatta a tornát), hogy nem lehetett felébreszteni, ahogy Noémi írta kb, mint egy darab kő.. Húztuk, vontuk, ugráltam, semmi..
Meg se mozdult..:(

Sajnált az Uhs nő is, mert nagyon próbálkozott, de nem igazán tudtunk elárni semmit..:(

Nagyon csalódott voltam, mert ezt kértem a névnapomra és reméltem, hogy lesz egy jó kép legalább.. Nem is azért akartam, hogy én most lássam, hanem úgy eltettem volna emlékbe..

De hát ember tervez...
s.eszter
 
 


ti hallottatok már a születési támogatásról???
ha igen,akkor tudjátok,hogy óbudán lehet-e igényelni??

Kép
Kép
csibe83
 
 


Én még semmi ilyesminek nem néztem utána, de azt hallottam, hogy általában a védőnők szokták tudni, hogy mi-merre-hány óra.
Szóval majd megkérdezem legközelebb.. (ami jó sokára lesz, most kedden voltam..)
s.eszter
 
 


nekem már adott a védőnő egy papírt,amin az összes támogatás
rajta van,de ez nem volt...
elméletileg pedig létezik és talán óbudán is...

Kép
Kép
csibe83
 
 


neten csak ezt találtam:
http://www.busbalazs.hu/doks/eloterjesz ... ondij3.doc

1-es bekezdésnél.de ettől nem lettem okosabb...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hm, nem tudom..

A FŐtéren a nénik biztos tudnak okosat mondani.. Ők mindig mindenről tudják a tutit, csak nagyon morcosak..

Az a baj, hogy mi most épp nem ott lakunk átmenetileg, hanem a város túlsó felén, de majd ha arra járok, megpróbálok benézni, ha neked nem sikerül.
s.eszter
 
 


köszi szépen a segítséget eszter

Kép
Kép
csibe83
 
 


Örülök, hogy tudtam valami újat és talán hasznos tapasztalatokat írni NekteK!

Noémi!
Nagyon szorítok és irigyellek, hogy Te holnap átédeled azt a csodát, amit sohasem lehet elfelejteni!!!

Csecsemősztály: hát nem szívesen, mert nem szeretném, ha Rátok ismerne valaki, ugyanis volt már ebből gond, hogy a kismamik miért nem velük tárgyalják ki a progblémáikat.

Én csupán néhány tanácsot szeretnék adni:

Igyekezzetek azt a látszatot kelteni, hogy nagyon fontosnak tartjátok a véleményeiket, még akkor is ha nem így gondoljátok.
Megmondom őszintén, hogy egy esetben nagyon nem értettem velük együtt, mégpedig a tápszeres pótlással. A lányom 3, 6 kg volt születésekor, mindössze 20 dkg-ot fogyott a megengedett 10%-kal szemben, amit ők kritikusnak itéltek meg és azonnali tápszerezést javasoltak. Na ebben az esetben nem voltam rest nagynénémet hívi, aki a gyerekorvosunk is, és ő is megerősített, hogy szte is indokolatlan, bár nem ő felel még a gyerekért. Ekkor a saját belátásom szerint cselekedtem, amit nem részleteznék, de továbbra is azt a látszatot tartottam, hogy az ő javaslatuk szerint járok el.... ( bocs, hogy nem fejtem ki, de sztem tudjátok mire gondolok). Ja és még a tápszerezéssel kapcsolatban a csecsemősök és a szülésznők véleménye között is szöges ellentét van, ami bár nem jelenik meg, de a sorok között "olvasható".

Ja és a stílus és a segítőkészség: hát hagy némi kivetnivalót . Itt nagy segítség először szülő maminak, ha segítséget kér egy tapasztaltabb szobatárstól, osztályos szülésznőtől, akik nagyon seítségnyújtóak.

Röviden tömören ennyi, de a fentiektő eltekintve, azért nagyon kellemes az a pár nap, amit az ember ott eltölt, és persze maradandó emlék.

Vigyázzatok magatokra!
csurimuri
 
 


Lányok köszönöm a biztatást és a drukkokat.

Ma voltam a bemutatáson. Ez annyi volt, hogy mondták a szülésznők, hogy rendben van a műtét, holnap jöhetek. Utána rátettek ctg-re. Áron aludt, így 40 (!) percig voltam a gépen. Kaptam cukrot, rázogattak, a végére sikerült is. :evil: Nem volt valami kellemes.

A lényeg: holnap 3/4 7-re megyek.

Előreláthatólag hétfőn engednek haza, majd akkor jelentkezem!

További jó babavárást, addig is!

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Mindenki egész hétvégén lélegzetét visszafolytva várt, emélem, tényleg hazaengednek ma Titeket!

Persze ettől még nyilván nem jelentkezel be egy darabig, de azért gondolunk Rátok! :D
s.eszter
 
 


Várandósok és friss anyukák,


Júni 13-án és 20-án egy különleges tanfolyamot tartok Óbudán, az Árpád-híd közelében. A címe Pocaklakó-daloló, és 2x2 órában a baba zenei nevelésébe, ezek keresztül pedig a harmonukis személyiségfejlesztés fortélyaiba szeretnélek bevezetni benneteket! Sok-sok dalt és mondókát meg is tanítok, játékokkal, fejlesztési lehetőségekkel!

Az ára pedig igen kedvező, hiszen egy házaspár 5000 forintért jöhet a két alkalomra, ami 4 óra.

Nézetek körül a weboldalamon , illetve a Pocaklakó-daloló menüpontban, http://www.cilizenebolcsije.eu/pocaklako-dalolo.html és ha megtetszett, jelentkezzetek!

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Sziasztok! Már rég óta olvaslak benneteket, de csak most írok. ost készülünk a második gyermekünkön, és remélem mielőbb összejön. Akinél az első gyermekemet szültem, az a szülésznő is ott dolgozik régóta, róla nem hallottam, pedig szerintem ő is szuper jó! Ha nálunk összejön a baba , tutira megkeresem. A dokin még gondolkozom.
angyi
 
 


Sziasztok! Már rég óta olvaslak benneteket, de csak most írok. ost készülünk a második gyermekünkön, és remélem mielőbb összejön. Akinél az első gyermekemet szültem, az a szülésznő is ott dolgozik régóta, róla nem hallottam, pedig szerintem ő is szuper jó! Ha nálunk összejön a baba , tutira megkeresem. A dokin még gondolkozom.
angyi
 
 


Sziasztok! Már rég óta olvaslak benneteket, de csak most írok. ost készülünk a második gyermekünkön, és remélem mielőbb összejön. Akinél az első gyermekemet szültem, az a szülésznő is ott dolgozik régóta, róla nem hallottam, pedig szerintem ő is szuper jó! Ha nálunk összejön a baba , tutira megkeresem. A dokin még gondolkozom.
angyi
 
 


Sziasztok! Már rég óta olvaslak benneteket, de csak most írok. ost készülünk a második gyermekünkön, és remélem mielőbb összejön. Akinél az első gyermekemet szültem, az a szülésznő is ott dolgozik régóta, róla nem hallottam, pedig szerintem ő is szuper jó! Ha nálunk összejön a baba , tutira megkeresem. A dokin még gondolkozom.
angyi
 
 


Sziasztok! Már rég óta olvaslak benneteket, de csak most írok. ost készülünk a második gyermekünkön, és remélem mielőbb összejön. Akinél az első gyermekemet szültem, az a szülésznő is ott dolgozik régóta, róla nem hallottam, pedig szerintem ő is szuper jó! Ha nálunk összejön a baba , tutira megkeresem. A dokin még gondolkozom.
angyi
 
 


Sziasztok!
Én már 3 gyermekemet szültem a Margitban, mindegyik szülésemnél más volt a szülésznő. Csak azt sajnálom, hogy akinél az utolsót szültem, nem ismertem meg előbb. Őt Kovács Györgyinek hívták. Róla nem is olvastam. Nem ismeritek. Sajnálhatjátok! Ha előbb ismerem meg, akkor biztosan mindegyiket nála szültem volna. Nagyon kedves, türelmes, segítőkész volt, amellett nagyon profi. Nem utolsósorban roppant nyugodt tudott maradni, minden helyzetben. Még a dokim is dicsérte!
Azért a többieket is ismerem, nekem nem teljesen az a véleményem mint Csurimurinak. Igaz, hogy mindenki nagyon kedves, aranyos, de szerintem Betti nagyon kapkod, hamar bepánikol. Szerintem ez nem jó egy vajúdó kismamának, ha azt látja a szülésznőn, hogy kapkod, ideges. Sámson Kati szintén ilyen, szerintem. De ne haragudjatok, hogy beleszóltam a levelezésetekbe, csak én is szerettem volna a saját tapasztalataimat megosztani másokkal.
Mindenkinek sok sikert!
angyi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés:

2009. május 29-én, 8.55-kor megszületett Áron. 3300 gramm és 56 cm.

A Margitról nekem nagyon jó tapasztalataim vannak. Majd megírom, ha lesz időm! Addig is puszi!

Eszter és a többiek: kitartás! Ha csaszi lesz, az sem a világ vége, a lényeg egy egészséges baba. :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Kép


ÁRON :)

KépKép
KépKép
kfnoémi
 
 


Noémi!ÁRON baba nagyon édes-szép...és milyen kis kisimult-nyugodt babának látszik....de bizti az is!Gratulálok!!!Ügyi voltál,voltatok!!!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Noémi!
Gratulálok a gyönyörű fiadhoz! Annyira aranyos ebben a zöld szerkóban!
Jó egészséget, jó ismerkedést, babázást!
Évi
pozsi
 
 


Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy hogy működik a választott szülésznő "díjazása"? A találkozók végén illik, kell adni pénzt, vagy a szülés után? Ha nem túl indiszkrét a kérdés, ki mennyit adott, fog adni?

Köszi a segíítséget előre is!
Évi
pozsi
 
 


Noémi, hát gyönyörűséges ez az Áronbaba! Biztos ügyesek voltatok, majd jelentkezz, én még várom Bébikét! :)
lille
 
 


Sziasztok!

2.-án elment a magzatvizem és megszületett Benedek.

Így a Jánosban szültünk.

A baba a PICen van. Rögös út áll előttünk, de így esett, úgyhogy küzdünk nagy hittel..
s.eszter
 
 


Eszter!

(Bár gondolom, most egy ideig nem jársz erre..., de írok)
Sokat gondoltam Rád, hogy mi van veletek, miért nem írsz, Te, aki mindig itt vagy és segítesz, hozzászólsz.

Iszonyatosan sajnálom, ami történt!
Sok erőt és a legjobbakat Nektek!
Évi
pozsi
 
 


Eszter! Sok erőt és egészséget kívánok nektek. Ha van időd nézd meg Südve blogját. 1 éve született az ő babája is a Jánosban. www.sudve.freeblog.hu

Kép
Kép
Kép
parapet
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: