Új privát üzeneted érkezett!

Zsooka,
Én nem a Varsányi doktornőhöz járok, gyere át az István Kórházi élmények topikba, ott többen vannak hátha.
OKép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Természetesen szeretnék szülni és fontos lenne a 24orás rooming-in, ezért gondoltam a sztImrére, vagy Szt István kórházra. Pécsi vagyok, nem ismerek senkit- tudtok dokit, szülésznőt ajánlani, akik a szülés alatt inkább "békén hagynak" ?(2. babát várom)

Petra
 
 


Szia Petra,

hívj a 20-9753845 ös telefonon, azt hiszem tudok neked segíteni.

Rita

 
 

Petra,
Gajdos Edit doktornő és Schenkler Éva szülésznő "inkább békén hagynak". :)
Náluk szültem, csak akkor jöttek, mikor kellett vagy ha én akartam valamit.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Már másik fórumon is érdeklődtem, itt hátha többen vagytok, akik tudtok tanácsot adni.
5. hónap vége felé járó kismama vagyok, és az a problémám, hogy most tudtam meg, hogy a dokim már nem az Istvánban vezeti a szülést, régebben ott vezette. Ráadásul egy olyan kórházban, aminek nem túl fényes a híre. Megbízom az orvosomban, de nem ragaszkodom hozzá, sima kerületi rendelésre járok hozzá, most ismertem meg cirka 5 hónapja. Azt, hogy az Istvánban akarok szülni. már rég eldöntöttem, nagyon szimpatikus. A terhességem problémamentes, eddig minden ok.
Azt szeretném megtudni, mi van ha nincs fogadott orvosom, csak beállítok majd a kórházba, hogy hello, jöttem szülni. Illetve még arra gondoltam, hogy szülésznőt fogadnék. Lehet csak szülésznőt fogadni? Azt hallottam, hogy akik ügyeletesnél szültek a kórházban ugyanúgy abszolút meg voltak elégedve mindennel. Egyébkéntis a szülésznő van melletted végig, nem igaz?
Nekünk egyrészt az anyagi helyzetünk sem túl fényes, másrészt inkább a bébire költeném el azt a pénzt, amit egy magándoki elkér, harmadrészt szerintem a szülésnek a világ legtermészetesebb dolgának kellene lennie. Persze, ha valami problémém lenne, biztos bármennyit kiadnék azért, hogy minden rendben legyen, de ha elvileg minden ok, akkor is fontos a fogadott doki? Viszont mi van, ha a végén nem fordul be a baba, és császárral kell szülnöm? Akkor ki császároz meg?
Szerintetek? Hülyeséget beszélek? Akinek volt ilyen tapasztalata, kérlek írjon. Valamelyikőtök szült mostanában ügyeletesnél? Csak szülésznőt lehet fogadni? És ha igen, akkor kit? Mit javasoltok?
A másik fórumon már kaptam megnyugtató választ, de olyan kíváncsi vagyok több véleményre, tapasztalatra.
köszi
Vendég
 


Kedves Fruzs!
Kérlek nézd meg a Kórházak, orvosok- negatív oldal topicot. A legutóbbi néhány hozzászólás az Istvánról szól főként.
Ha tehetek javaslatot, saját tapasztalataim és "babás" ismerőseim véleményét összegezve inkább a Schöpf-Mereit javasolnám. Szerintem Te is bedőltél ennek a Baba-mama barát kórház dumának... Azért gondold át mégegyszer és próbálj meg személyesen tájékozódni máshol is!
Amúgy valóban jobban jársz ha az ügyeletessel "boltolsz" akkor is ha elvileg minden oké és igen lehet csak szülésznőt is fogadni, bár saját szomorú tapasztalatom az, hogy az Istvánban a para sem garancia...
Általánosságban véve ha szülésznőt fogadsz akkor a vezető szülésznő legyen az, vagy aki épp ügyeletben van. Gondolom ez nem szorul magyarázatra miért is... :wink:
Üdv:Tamás
 
 


Sziasztok!!

Dr Sziklai Péterről tudtok valamit??

Köszönöm.
Weis
 
 


Szia!

Vikinek hívnak, most várjuk első kisbabánkat, 12 hetes terhes vagyok. A klinikáknál lakunk a IX. ker-ben, így az István-ban fogok szülni. Kinéztem "magamnak" Lázár Gábor dokit, várok róla mindenféle infót (elérhetőség, tarifák, tapasztalatok, stb.). Természetesen ha úgy gondolod az e-mailemre is írhatsz. :lol: .
vacska@freemail.hu
Üdv Viki


Szia Matracpumpi :lol:
Jó a neved :D

Sajnos nem ismerem a dokit.
Nekem a Hetényi az orvosom és egy tündér ember, nyugodt szivvel ajánlom.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajtine: nekem is Dr. Hetényi az orvosom, a magánrendelésére járok. Nálam még nem aktuális a szülés, de már most tudom, hogy mindenképp nála és az Istvánban akarok majd szülni! Már sok pozitív véleményt olvastam róla, de nagyon szívesen vennék még tapasztalatokat a dokival kapcsolatban! Írnál róla nekem?

Köszönöm!
Viki
 


Alicelány

írtam PÜ-t

Kép

Kép
 
 


Viki :)
Nekem is Dr. Hetényi a dokim az Istvánban, és én is csak pozitívan tudok róla írni!!! 3., gyerekemet fogom bála szülni.

Most pont az a dilemmám, hogy én nem abba a kórházba tartozom, és pont beleesek ebbe a fizetős rendszerbe, mert júl.9-re vagyok kiírva.

Nem tudja itt valaki pontosan, hogy az állandó lakcímet nézik mindenképp, vagy elég az ideiglenes?

Válaszokat előre is köszönöm.

Nelli

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én is az Istvánban szültem és nekem is a dokim a Hetényi. Csak jót tudok róla mondani.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nekem is Dr. Hetényi Gábor az orvosom. Minden fenti dicsérettel egyetértek. Két kisfiút szültem nála. Szakamilag kiváló. Tudom, hogy folyamatosan képzi magát, konferenciákra jár. Mindig figyelt a lelkemre is, azt szoktam mondani, hogy a ő a pszichológusom is. Minden kérdésemre válaszolt, pedig én listával jártam terhesgondozásra. Bármikor hívhattam, és el is értem.
A szülésnél is figyelmes, megnyugtató volt, nem sürgetett.
A kisebb gyermekemet decemberben szültem, de azt mondta, a karácsony miatt nem indítja meg szülést, ha kell szenteste szülünk. (Nem kellett.)
Még a testvérféltékenység elkerülésére is adott tippeket.
Szülésznőm, Kári Magdi volt. Ő is nagyon figyelt rám. Neki köszönhetem, hogy mindkét fiamat gátmetszés nélkül szültem, pedig majdnem négykilósak voltak. Segített a szoptatásban is.
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy Dr. Bábinszki Ágota az István Kórházban van-e még?

Esetleg valaki tudna hozzá küldeni bármilyen elérhetőséget?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Eszter
 


Eszter,
Bábinszki drnő ott van még, de sajna nemtom az elérhetőségét, de talán tudok valakit, aki igen, ide irányítom. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy az Istvánban mikor van szülésfelkészítő tanfolyam és mikortól, hány hetesen érdemes elkezdeni?

Illetve ha szeretnék szülésznőt választani, mikor kell felvenni vele a kapcsolatot?

Előre is köszi minden segítséget.

katicabogarka66@citromail.hu


Sziasztok!
Érdeklődnék van-e közöttetek olyan, aki az Istvánban nem választott dokinál szült, hanem az ügyeletesnél? Ha van esetleg ilyen, kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
Köszönöm!
 


sziasztok tudnátok segíteni nekem????

sajna úgy néz ki,hogy orvost-kórházat kell váltanom :? így 28 hetesen......a dokim közölte a tarifáját, mi annyit nem tudunk fizetn i(100).......és eléggé etikátlanul is viselkedett.....

küldentéek nekem priviben nevet és nagyjáboli szülés árat, hogy kihez érdemes menni???
köszike a segítséget!!!!!!!!!!
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Még új vagyok itt, de szeretnék érdeklődni, hogy ismeri e valaki Dr. Fenyőházi Jenőt az Istvánból. Nekem ő az orvosom, nála fogok szülni augusztusban. Eddig elégedett vagyok vele, de ha valaki esetleg nála szült és elmondaná, hogy milyen volt megköszönném.

Szülésznőt is ajánlhattok, mert senkit nem ismerek az István kórházban.

köszi

üdv: Rita
 
 


Rita,
az orvosod nem ismerem, szülésznő ügyben kérdezd meg szerintem őt, hogy kivel dolgozik együtt szívesen.
Minden szülésznőt dicsérnek, nagyon nem foghatsz mellé. :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem ismeri valaki a Szent Istvánban Dr. László Dánielt, esetleg szült nála valaki? Bármilyen infót szívesen megtudnék róla.

Előre is köszi,

Kriszta


Sziasztok!

Én a Kaáli intézetbe járok kezelésre, és most kórház és orvos választás előtt járok 7 hetes terhesen. Többek között a kezelőorvosom dr. Hetényi Gábort is ajánlotta és itt nagyon sok jót olvastam róla, főleg anita32-től.

Kedves Anita32!
Tudnál esetleg segíteni, vagy más valaki a doki elérhetőségéről ahol felvehetném vele a kapcsolatot? Szívesen olvasnék arról is hogy hol van a magánrendelése, milyen árakkal dolgozik, akár priviben is. domitibi@dunanet.hu

KépKép
 


katica66!
Ha még nem kaptál választ: az Istvánban minden héten szerdán van a tanfolyam 15ó-tól az étteremben.Meg lehet találni, mert sok pocakos mama szállingózik arra. 6 előadás van, ez ismétlődik. Bármikor bekapcsolódhatsz, mi pont a 6. alkalomra mentünk, de köv. héten újrakezdődött, így nem maradtam le semmiről.Ki is írják szépen, melyik héten miről lehet előadást hallgatni.
Szerintem jobb 7-8 hónaposan elkezdeni, mert én a 6. környékén jártam, és mostanra mindent elfelejtettem. Pedig már csak napok vannak hátra, jobb lenne emlékezni a dolgokra, mert olyan szépen elmagyarázták,mi történik a szüléskor, h nem is féltem utána.
Stubihajni
 


Szia Stubihajni!

Nagyon köszönöm, hogy írtál. Közben a dokim asszisztense kiderített, hogy még júniusban van tanfolyam és csak utána lesz szünet és indul újra a körforgás szeptemberben. Már szerdán el is mentem és így már a 2. alkalomtól tudok járni. Az első meg a kórház bemutatásáról szólt, meg az irányelvekről, hát nem nagy kunszt, hogy lemaradtam róla. DE már a normál szülést meghallgathattam 6-án. Hát, remélem, hogy segíteni fog.

Sok sikert a babucihoz és könnyű, csodás szülést kívánok nektek. Ha van kedved írj majd róla, akár privit is. Szorítok netke és köszi a tanácsot.

Üdv.:
katicabogarka66@citromail.hu


Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem. Dr Siklós Pálról szeretnék megtudni pár dolgot akár priviben is. Vagy esetleg milyen jó dokit tudtok ajánlani ebben a kórházban? És a kórházról is minden infót szívesen fogadok! Köszönöm :D
Vendég
 


Szia Pandácska

Csak egy pár információ, mert írtad, hogy minden érdekel. Engem Vikinek hívnak, és 30 hetes várandós vagyok, és az Istvánban fogok szülni (első baba, szóval én is össze-vissza érdeklődtem mindenről). Gondolom szülés miatt érdeklődsz, az István minden szempontból jó választás, minden orvosról szinte csak jót hallottam, a szülésznőkről is, baba-mama barát kórház (amiből egyébként így hivatalos címileg csak 8 van az országban), vagyis a babád éjjel-nappal veled lehet, a szülőszobák is nagyon szépek,barátságosak. Egy barátnőm tavaly decemberben szült itt, a fogadott orvosa nem tudott bemenni, ügyeletes orvosnál szült, nem volt fogadott szülésznője sem, és minden rendben volt, maximális ellátásban részesült.
A Siklós dokiról csak annyit tudok, hogy a szülésfelkészítőn ő tartotta a bevezetőt, olyan 50-es pasi, nekem nagyon szimpatikus volt, szakmailag és emberileg is meggyőzött. Egy lánnyal beszélgettem ott, akinek egész véletlenül ő a fogadott orvosa, ő is csupa jót mondott róla, csak a szüléstarifája nem túl olcsó, és hát mint főorvos elég elfoglalt. Hát röviden ennyi, én a Németh Miklós dokihoz járok, és csak ajánlani tudom, ha érdekel róla valami info, vagy elérhetőség szívesen megírom.
Remélem tudtam segíteni, üdv: Viki


Sziasztok!

Látom elég rég nem írt senki, de nekem sürgős lenne ezért próbálkoom. Úgy néz ki, hogy az átszervezések miatt nem fogok tudni a fogadott dokimnál szülni (jelenleg nincs kórháza) :( , ezért 30 hetes terhesen új dokit keresek. Most költöztem Dunakeszire és itt magánban rendel Sziklai Péter, aki tudtommal az Istvánban dolgozik. A kórházról elég sok jót hallottam, meg persze rosszakat is, hogy jelenleg óriási a zsúfoltság, de ez szinte minden szülészetről elmondható manapság.Szóval segítséget kérnék, tudtok-e vmit Sziklairól? Érdemes felkeresnem?
Minden segítségérthálás vagyok!
Zsuzsi


Sziasztok!

Dr. Hetényi Gábor elérhetőségeiről (rendelő, telefonszám) tudtok nekem valamit mondani? (privibe jó lesz, vagy email-ben is).

Köszönöm szépen,
Adri
 


Sziasztok!

Engem is Dr. Hetényi Gábor elérhetőségei érdekelnének, hisz olyan sok jót írtatok róla. Magánrendelésére szeretnék járni, van valakinek infója, hogy mennyi a tarifája alkalmanként plusz mennyiért vállalja a szülést idén és esetleg melyik szülésznővel szokott dolgozni (nov vége) ?

Előre is köszi,
Kata
 
 


Sziasztok!

Dr. Boiskó kláráról szeretnék érdeklődni, van e valakinek infója róla.
a 10. hétben járok és szeretnék a Szent Istvánba menni, meg oda is tartozom, ismeri őt valaki?

Előre is köszi az infót:)
 


Sziasztok!

Engem is Dr. Hetényi Gábor elérhetősége érdekelne és az, hogy kb milyen vastag borítékot vár el, már ha előre megmondja, hogy mennyit szeretne. :)
Előre is köszönöm a segítséget!!!!

 
 


Sziasztok!

Én januárban szültem az Istvánban, volt fogadott dokim és szülésznőm is, de egyik sem volt ott mikor a kislányom megszületett!
Tapasztalataim Diószegi Éva szülésznővel:
- ki volt kapcsolva az általa megadott mobilszáma, (így hiába hívtam mikor elfolyt a magzatvíz, majd a kórházból is többször próbáltam, de hiába, a dokimat sikerült elérnem, neki persze sikerült felhívni a szülésznőt-érdekes)
- nem volt meggyőző (sem bizakodó) a gátvédelem kérdésében
- mindenáron oxitocin-t akart bekötni (pedig én is,meg a babám is jól voltunk)
- miután nem engedtem,megsértődött és hazament (fogadott szülésznő!!!!)
- nem javasolt pozíciókat, semmit, csak az oxitocinnal akart segíteni

Amikor bementem reggel 6 körül a kórházba 4cm-re voltam kitágulva, amíg Éva ott volt semmit nem változott, majd miután elment, 2 óra múlva megszületett a babám, gátmetszés nélkül! Mindenféle mesterséges segítség nélkül! Lehet,hogy azzal segített a legtöbbet, hogy faképnél hagyott? De a viccet félre téve, nagyot csalódtam, mert a korábbi találkozásainkkor szimpatikus volt és kedves! Nem erre számítottam!

Hajrá HÁBORÍTATLANSÁG!

UI: azt még hozzá tenném, hogy nem voltam szemtelen, nem voltam hangos,durva, nem keltem ki magamból, szépen kértem őt minden alkalommal,hogy még várjunk azzal az oxitocinnal, mert úgy érzem, nem lesz rá szükség! Ő választás elé állított vagy beadhatja vagy hazamegy... Én akkor már nagyon rosszul éreztem magam a kialakult helyzet miatt, és nem hiszem, hogy egy vajúdó nőt egy lelkiismeretes szülésznő ki tehet ilyesminek, de akkor úgy döntöttem, hogy csak a babámat és magamat nézem!

Később beszélgettem a szobatársaimmal, akik megerősítettek abban, hogy helyesen tettem, hogy kitartottam, mert ők kaptak oxitocint, és nekik olyan fájásaik lettek tőle, ami szinte az elviselhetetlenség határát súrolta (kérték az EDA-t, valamelyikük pedig már a császármetszésért könyörgött)! Én nekem pedig még csak eszembe jutott bármiféle fájdalomcsillapító kérése!

Remélem sokatoknak tudtam kellő infoval szolgálni!
 
 


Sziasztok!
Láttam többen érdeklődtök Hetényi Gábor elérhetősége után.
A Váci út elején van a megánrendelője, ahol kedden és pénteken rendel. Telefonon lehet időpontot kérni ( bármelyik munkanapon) :06-1-3204268
Én is hozzá jártam az első terhességemmel és nála is szültem. Most is hozzá járok, mivel nagyon meg voltam vele elégedve. Nagyon lelkiismeretes, nagy tudású doki, aki minden helyzetben tudja a dolgát. A nővérem neki köszönheti a második gyermekét ( más orvos már lemondott róla), és a saját életét is.
Természetesen elfogadja a borítékot, amit adnak neki, de senki sem tudja, hogy mennyit "kell" beletenni. Szóval nincs ára.
Mindenkinek csak ajánlani tudom őt!!!!! Sziasztok Gege
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


szia t.petra!
le tudnád írni, hogy néz ki Diószegi Éva? mert én is egy Éva nevű szülésznőnél szültem - ügyeletes volt, nem fogadott. szóval csak tudni szeretném ő volt-e az.
előre is köszi
 
 


Szia Csivike!
Persze...
Kb. 30 éves lehet, fekete hosszabb hajú, és normál testalkatú lány.
Veled milyen volt?
 
 


szia t.petra,

én csak dícsérni tudom őt, kedves volt, nem piszkálódott, gátvédelemmel is próbálkozott, felkínálta az alternatív szobát, labdát hozott, szóval nekem bejött, meg is lepődtem, hogy esetleg ő lehet az, akiről írtál
ugyan én is kaptam oxitocint a végén , de azért, mert a tolófájásoknál eléggé legyengültek a fájások, és elhúzódott a kitolás- és ezt is az orvosom köttette be, nem ő javasolta

Egyszóval el vagyok ájulva, hogy egy embernek két ennyire különböző arca legyen...


És ki volt a választott orvosod? Nekem dr. Boros Judit.
 
 


Sziasztok!

Olvasgattam itt a hozzászólásokat dr. Hetényi Gáborról, és sok jót írtatok róla.

Én most 22 hetes kismama vagyok, és orvost kell váltanom, mert én is abban a cipőben járok, hogy nagyon nincs pénzem, és a magánorvos, akihez eddig jártam, 100 ezer ft-ot akar kérni majd a szülésért, és a kh., ahol dolgozik, nekünk messze is lenne (Péterfy).

Az István lenne a legjobb, pont útba esik, csak ott én sem ismerek senkit. Azt is hallottam, hogy bababarát kh.

Írnátok nekem is privit, hogy dr. Hetényi Gábornál mennyit illik adni, és hogy van-e NEM MAGÁNRENDELÉSE? És elérhetőség is érdekelne.

Köszönöm.
 
 


szia csivike!

A választott dokim Kosztin Árpád volt. De ő vajúdásom alatt átment Telkibe császározni, és nem ért vissza kitolásra, azt mondta, hogy őt úgy úgy tájékoztatták a kórházból, hogy sehol se tartok, nem kell vissza sietnie :( Jó, mi?
Így az ügyeleteseknél szültem, annak ellenére, hogy volt fogadott dokim is, szülésznőm is! De a lényeg, hogy a férjem és a dúlám velem voltak! Rájuk mindig 100%-ban számíthattam! És ezt volt az igazi segítség! Így nagyon könnyen szültem, mindketten azon "dolgoztak", hogy megkönnyítsék a dolgot, bevallom, sokkal rosszabbra számítottam, én nehezen viselem a fájdalmat, és sokan mondták, hogy én belefogok halni a szülésbe... :lol: hát ehhez képest, tök jól viseltem, még én kérdezgettem a férjem, hogy jól van? minden rendben? bírja? :wink:
 
 


az igen. nekem hála Istennek még időben ért be doktornő, bár azt mondta, nem gondolta, hogy ilyen hamar kell jöjjön, kb. 3 és fél órát voltam a kórházban, és már meg is volt baba. És egyáltalán nem piszkálódtak velem, csak akkor szóltak, ha muszáj volt, a szoba egyik oldalán, vagy a szoba előtt várakoztak, mondták, szóljak, ha érzem, hogy tolni kell, úgy fél óránként vizsgáltak, szóval végül is én is szép élménnyel zártam, én is sokkal rosszabra számítottam....
Sajnálom, hogy Veled így viselkedett, nem is értem továbbra sem a dolgot, mert lehet mindenkinek rossz napja, de ennyire, pláne, hogy fogadott volt, nálam meg ,,csak" ügyeletes.......
 
 


Sziasztok!
Ismeri valaki Dr Hamvas Ferencet? Félidős vagyok, és most váltottam orvost. Eddig egyszer voltam nála, szimpatikusnak tűnt, de kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen véleménye van róla. Érdekelne az is, hogy ki mennyit fizetett nála a szülésésért.
Köszi
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Csiling!

Én márciusban fogom szülni az Istvánban az első babámat dr Hamvas Ferencnél, akihez nemrég kerültem át, de nekem is az volt fontos, hogy szülés közben ne nagyon piszkáljanak, ha nem kell. Teljesen nyitottnak tűnt a dologra. Hallottam róla jót és rosszat is, de eddig inkább jókat :D (a nővérem évek óta jár hozzá).
A szülésznőm pedig Józsa Andrea. Pont tegnap voltunk nála, megmutatta a szülőszobákat, elmesélte, hogy mit hogy csinálnak. Nagyon szimpatikus volt a hozzáállása. Nekem elég megnyugtató jelenség volt. Azt mondta, hogy nem csinálnak semmit megkérdezés, beleegyezés nélkül.
Mikorra várod a babát?
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne:D
Aki a Hetényi főorvos úrhoz jár, vagy nála fog szülni, esetleg szült is nála,megtudná mondani nekem hogy mennyit kér el egy szülésért?
Előre is köszönöm a válaszotokat:)
További szép napot!
Sziasztok:)

Detti
 


Szaisztok :lol:
Csatlakoznék hozzátok. A babánk március 10-re fog megérkezni, ha minden igaz.
Szeretnék érdeklődni, hogy van-e valaki aki a Koiss dokinál fog szülni, vagy szült mostanában.
köszi
 
 


Sziasztok!

Én is Dr. Koiss Róbertről szeretnék érdeklődni tőletek. Orvost és kórházat szeretnék váltani a 2. babaánk születéséhez. Róla hallottam pozitív visszhangokat, de nem tudok semmi konkrétat. Segítenétek nekem hogy hol érhető el, van-e magánrendelése, mennyi a tarifája?

Köszönöm

Edit

EDIT
 
 


Tudok valakit, aki nála szült, megkérem, hogy nézzen be ide. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Enocs!

Nekem Koiss volt a dokim ,irok róla privit!!!!!!!!

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: