Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Mindenképpen! :) Most kicsit unalmas itthon, párom dolgozik, de igyekszem kihasználni, varrok, horgolok, filmezek. Megint megnéztem a Sejtjeink című filmet. Vicces, tök ugyanaz minden mint most, pedig 13 éve készítették a BMCben.
Majd jelentkezem!

Amikicsit aggaszt  lehet hülyeség, a branül helye még mindig fáj, és duzzadt is, kenem Venorutonnal, de mintha kis csomócska is lenne a környéken a csuklómál. Ez felszívódik, normális? És kicsit feljebb a z alkaromon is van egy kis duzzanat, mintha beütöttem volna, pedig nem. Még sosem volt branülöm, így nem tudom.
 
 


@notrete:


Hogy vagy? Mi újság a duzzanatokkal?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Notrete Gratula..... :)

Örülök,hogy minden rendben ment,te csak pihengess....  :)
Lassan remélem majd nekünk is eljön ez az idő... :)

 
 

 
 

Sziasztok!
Köszi andi a kérdést, sajnos még nem gyógyult meg, mert hétvégén hirtelen mozdulattal megrántottam.... most kötözöm és kenem, remélem meggyógyul már hamarosan.
2 nap és kiderül hogy sikerült az első lombikunk.
 
 


Szia Notre!
Mi újság?
csupacsupsz
Budapest
 
 


N

@notrete:


Na, én is erre vagyok kíváncsi!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek, aki gondolt rám! :))

HCG: 243,2 :))) Úgy tűnik sikerült az leső lombikunk! :) Jövő hét után megyünk kontrollra, izgulok nagyon hogy minden rendben legyen.

 
 


Gratulálok Notrete! 
csupacsupsz
Budapest
 
 


notrete: Hurrá!



 
 


@notrete:


Szuper! Nagyon örülök nektek! Minden rendben lesz,csak pozítivan

Jelentkezz majd!


Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszönöm! :))
 
 


Most olvastalak csak titeket.. Szia Notrete! Végre egy jó hír GRATULÁLOK!! Feldobtad a napomat.. :-)

 
 


Sziasztok,
szeretném a segítségeteket kérni. Tudja esetleg valaki Szűcs Doktor magánrendelésének címét, elérhetőségét? (hozzá járunk a BMC-be, az utolsó inszemkor nem stimmelt a spermaszám, kért egy új vizsgálatot a férjemnek és ennek az eredményét szeretném megbeszélni vele, de szerintem mire a BMC-ben hivatalosan időpontot kapok hozzá, addigra lecsúszunk a következő inszemről. :( Ezért gondoltam arra, hogy megkeresem mgánban.

Nagyon köszönöm!
 


csopke: Sajnos nem tudok segíteni.

notrete: Mi újság?

Nálunk semmi különös, ciklus kezd talán beállni, sikerült is végig mensiznem a nyaralást. Nem volt nagy gond, megoldottam. Fájni meg úgysem szokott, szóval csak nem volt felhőtlen a boldogságom,hogy megjött, de nem tette tönkre az élményt. :-)



 
 


Sziasztok! Szűcs magánrendelésére a saját mobilján kell bejelentkezni. Viszont most szabadságon van/lesz, ha jól tudom, 14-től lesz ismét. Ha két hétre ment, akkor már a héten van szabin, ha 1-re, akkor jövő héttől, nem tudom, nekem szívhangra 16-ra adott időpontot. Ha nincs meg a mobilszáma, priviben megadom.
A margit körúton van a rendelése amúgy.

Vicky, ez jó hír , hogy kezd beállni a ciklus.. a nyaralás meg... majd lesz jobb máskor. :)

Én jól vagyok, úgy néz ki hogy egy babó van a pocakban. Múlt héten 13mm-es volt a petezsák, benne szikhólyag. Jövő hétre sikerült időpontot kapnom a sajátdokimnál, így megelőztem szűcs időpontját, amikor adta, akkor még nem volt sajátdokim. Szeretnék még hozzá menni, megköszönni az egészet. Viszont  nem tesz jót a dupla uh a babának, így elbizonytalanodtam. Lemondani meg nem akarom, ezért hívni a szabija közepén, viszont az időpont előtt 1 nappal se... majd meglátom.

Tüneteim vannak, mellem érzékeny, megnőtt, egyszer jobban, egyszer kevésbé érzem a fájdalmat. Az alhasam kezd kidomborodni, mintha teli lenne a húgyhólyagom, minden reggel nézegetjük nőtt-e az előző naphoz képest. :) Persze nadrágon keresztül annyira nem látszódik, még inkognitóban vagyok a munkahelyen is. A pozitív hír utáni 1-2 hétben szúrt sokat, és enyhén görcsöltem is, de a héten már kevésbé éreztem. Inkább nehézérzésem van, mintha tele lenne az egész pocakom. Émelygés nagyon nincs, előfordult már, de nem jellemző, inkább étvágytalan vagyok, de közben nagyon éhes. :)) Egyre inkább fáradok, naponta délutáni 1-2 óra alvást simán el tudnék képzelni. Most még azért vagyok ébren, mert férjemet várom haza, születésnapi sörözésre ment a haverjával, de lehet hogy feladom :)

Nagyjából ennyi velem, jövő heti dokilátogatásról majd jelentkezem! :)
 
 


@notrete:


Ne aggódj az uh-k miatt, semmi rosszat nem okoznak! Balázst az elején hetente nézték, én meg szívhanghallgatóval naponta kétszer is a terhesség 19. hetétől. Semmi baja :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


A szívhang hallgatást Barbus nem szerette, de az uh nem zavarta. Szerintem se aggódj emiatt.



 
 


Notrete, nagyon köszi az infót. Az nem jó hír, hogy szabin van :( Ezt nagyon szerettem volna vele megbeszélni, nem másik dokival. Az elixir78@gmail.com-ra megköszönöm, ha elküldöd a mobilszámát, de nem biztos, hogy akarnám zavarni szabadság alatt. Lehet, hogy ez a hónap akkor kimarad... Mindenesetre Neked nagy-nagy gratula!
 
 


Sziasztok, egy kis információra lenne szükségem. Ma délután el kellene mennem Dr. Szűcs Zoltán magánrendelésére, de elveszítettem a címét. Margit körút, ennyire emlékszem. A BMC-t meg egyszerűen nem lehet elérni telefonon. :(
 


@miamano11:


Hali, közben megszereztük a címet, a János Kórház központi számán segítettek. Köszi! :)
 


Sziasztok, nem tudjatok hogy a megmaradt gyogyszert, szurikat hol adhatnam el ? vagy kuka? recepcion esetleg tudnak segiteni?
koszi



Notrete hol vagy?
Mi van veletek?



 




 






 

 



csupacsupsz
Budapest
 
 


Sziasztok! 6 év után megtörtént velünk is a csoda. Tanár úr szakértelmével és Doktornő és csapata szaktudásával, nomeg az égiekkel karöltve, 2 inszem és 2 lombik sikertelensége után a 3. sikerült. ET+9 napon 174es Hcg-t mértek nekünk. 2 és fél hét múlva megyünk Tanár úr rendelésére, szívhangokat nézni, bízunk a kettőben(két babát kaptunk). Az lenne a kérdésem, hogy most én akkor 4. hetes terhes vagyok, vagy ez már az 5. hét? Nem tudom még, hogy kell számolni... Aki várakozik: a hit nagyon fontos!!!Mármint a hit abban, hogy sikerülhet. Hogy el mertem hinni.Nekem is talán ez segített! Arwen

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Időközben egy stickert találtam, ennyi lennék?
Az utolsó mensi július 29-én volt, a leszívás augusztus 11-én, a beültetés pedig 16-án.

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


@arwen82:

Gratulálok és kívánom, h minden rendben legyen :)

Tudtom szerint, mindig a mensitől számolják a szülést, tehát a kalkulátor jó kell, h legyen :)

Majd gyere többször beszámolni magatokról!





Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Köszönöm!! Még el sem tudom hinni...

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


@arwen82:


A leszívás előtt két héttel számold a "mensit", mert a leszíváskor volt a fogantatás! Mert ugye ekkor találkoznak a katonák a petikékkel. De ahogy nézem, pont a mensi időpontjára esik neked ez a nap. Nálam ez nem lett volna pontos long protokollal. Szóval jól számolt a kalkulátor. Gratulálok és minden jót kívánok!

Kép
Kép
 
 


Köszönöm molmar!

Régen nagyon pörgött ez a topik, most viszont nagyon kihalt...
Lassan vászorognak a napok a szívhangig...

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


@arwen82:


Hát igen...most nagyon lassan telik az idő. Aztán, ha majd megszületik/ születnek akkor meg majd csak úgy repül...

Kár, h kihalt a topik. Nem írogatnak mostanában a kezelés előtt/ alatt álok, pedig csak így pörögne újból.

Ti is gyertek gyakrabban!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Pedig sokan vannak a bmc-ben...sajnos.

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Lenne egy-két kérdésem: néha érzek valamit az alhasamban, néha nem:húzódást, szurkálást, enyhe menstruáció előtti érzést. Nem görcsöt, csak majdnem olyan. Ez meddig jó? Tudom, most nyúlnak a méhszalagok, de meddig jó, ha ilyet érzek, hanyadik hétig?
Parázok azért, hogy minden rendben legyen odabenn, olyan messze van még a szívhang napja...Bár erősen igyekszem poziítv gondolatokat küldeni az agyamnak.

Zöld teát tényleg nem lehet inni? Én szálasat ittam rendesen nyárig, nyáron meleg van, azért nem nagyon ittam. 

Azt írták valahol, hogy grapefruitot sem lehet, mert kinin van benne...ezt is pedig rendszeresen ittam a nyáron.

Furcsa, hogy 6 éve készülök erre, annyi mindent összegyűjtöttem a témában, de jönnek az olyan kérdések, amikre nincs megnyugtató válaszom...

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


@arwen82:


A húzódás, szurkálás nekem nagyon sokáig tartottm aztán a 19. héttől meg folyamatosan fájt a jobb oldalam. Később jöttek a kemémyedések, tehát minidg van valami. Most ez a jó, ne aggódj :)

A zöld teáról és grapefruitról nem tudok semmit, nézz utána google barátunknál

Mikor lesz az uh?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Ja, most látom, 2 és fél hét :)

Szerintem 174-es HCG inkább egy erős terhességet jelent, mint ikreket, de ezt egy percig se bánd,mert rengeteg veszélye van. Én pont emiatt félek a lombiktól...

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


A szívhangig mindenképpen kettőben gondolkodom/unk, aztán majd megmutatja Tanár úr, mi az igazság.

Amiatt aggódom kicsit, hogy ma is puffadós érzésem volt egész nap. A leszívás után hiperstimulálódtam, a beültetés előtti napon kaptam infúziót is, meg onnantól napi 4-5 liter folyadék meg folyadéknapló ezerrel. Az eredményhirdetéskor viszont nem kaptam olyan utasítást, hogy folytatnom kellene... remélem, nem a hiperstimu miatt van ilyen érzésem.Bár a napi 4 liter folyadék most is megvan.

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Nekem hiperstimmum nem volt, szóval nem értek hozzá, de annyit tudok, h a víz mellett sok fehérjét kell enned. A puffadás a terhesség velejáró tünete, Espumisant szedhetsz ilyenkor is. A János kórház nőgyógyászati ügyeletére bármikor bemehetsz, ha rosszul érzed magad. Minden orvos normális ott.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Akkor ha velejáró tünet, akkor megnyugodtam...

Eszem sok fehérjét, bár vega/vegán vagyok.

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


@arwen82:


Én úgy tudom, h a virágpor is fehérje, a mázet árusító piacokon lehet kapni, de biztos gyógynövényboltban is.

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Lehet enni várandósság alatt? Nem is tudtam...

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Holnap az 5. hétbe lépek...hihetetlen!! Az elmúlt héten megvolt az alukálós időszak, illetve rá vagyok kattantva a zöldséglevesre és a savanyú ecetes paprikára...és tegnap még jött egy kis émelygés is a délutáni órákban...

arwen82
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Először is Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok, akinek sikerült, azoknak pedig gratula! :-)
Mi a SOTE-ra jártunk és sikerrel jártunk. Ikerbabáinkat 2015. áprlisára várjuk .

Az alábbi injekciók illetve gyógyszerek maradtak meg, melyeket szívesen tovább adnék.
Pesten bárhol tudunk találkozni :-)

4 db Gonapeptyl
2 db Choragon
8 db Fostimon
Klion hüvelytabletta
Betadinos kúp
+ van némi tű és fecskendő 
Jah, és a szerencsehozó 10-es érzékenységű tesztből 6 db ajándék.

Sok sikert és kitartást Nektek!
dekatka82
Vácrátót
 
 


@arwen82:


Mi újság veletek?

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


7. héten, 3. napon napon vagyok, minden rendben, láttuk a 6. héten a kicsinket, már pulzált a szíve. Igyekszem nem aggódni, de így, 6 év után azért bennem van, hogy ne történjen smemi baj. Próbálok arra gondolni, ha baj, lenne akkor a testem mutatná...(görcsök,vér...) ugye?

jaj, most látom, valamiért a másik nevemmel lépett be, de én vagyok arwen***
 


@leia8207:


Jaj, de örülök nektek! Normális, h aggódsz, én is így voltam vele. Ez most már egy életen tartó aggodalom lesz :)
Gyere majd beszámolni máskor is!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Kiderült, mégiscsak ketten vannak, egypetéjű ikrek!

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


Nahát :) Micsoda hírek :) Örülök nektek :)

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Wooowww, ez tök jó!



 
 


Valaki meg tudná adni Szűcs Doktor magánrendelésének címét, elérhetőségét? Az orvosom őt ajánlotta, de nem találtam a neten elérhetőséget.


Szia havaska! Én nem hozzá járok, de végső esetben a BMCben tudnak segíteni. Ha nem akarsz telefonálni, és várakozni, akkor inkább személyesen érdeklődj...

Más: kár hogy ez a topik így meghalt...emlékszem, mennyire pörgött anno...

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Leila: Most nézem milyen jó kis céldátumotok van. 2015.05.05. :D



 
 


Igen, bár sajnos kevés az esélye ennek a dátumnak. Minden ikres ismerős azzal ijesztget, hogy jóval hamarabb jönnek...

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: