Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép
Ide várok olyan anyukákat akik ebben a kórházban szeretnék megszülni babájukatKép
Balassagyarmati és környéki anyukák irjatok!!!
Magamról: Én most 12 hetes terhes vagyok és Kreutz
Máriához járok , nagyon szimpatikus!!
És nála is szeretnék majd szülni amit már nagyon várokKép
Várom Leveleiteket
Edina és a picúrKép)

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!
Én a te embered vagyok, mert két csemetém van, mind a kettő Kreutz doktornőnél született. Igaz, hogy a másodikként érkező Anna lányom olyan gyorsan kibújt , hogy a doktornő szinte már csak gratulálni tudott. :-) Ti hogy vagytok? Zichy
 
 


SziaKép
Örülök nekedKép
Végre valaki!!!
Mi jól vagyunk már a 26 hetet tapossukKép
És úgy nézz ki hogy lányunk leszKép
Nekem már az orvosom Pap András lett
Róla mi a véleményed?
Te honnan írsz?
Gratulálok a 2 gyerköchözKép
Most várod a harmadik babát?
Eddig azért nem írtam mert mikor meg nyitottam ezt a topicot igen kihalt voltKép
Most is véretlen hogy meg láttam hogy vki írtKép

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia Edinka!
Na, jól megnőtt a Pocaklakó!Mikorra vagy kiírva?
Én gyarmati vagyok, vagyis az egész család az.Pap doktorúrról csupa jót tudok mindani. Mikor Annát vártuk, volt egy kis problémám, ami miatt bent voltam pár napig a kórházban. A doktornő szabin volt, és Pap doktor volt az egyetlen aki foglalkozott a problémámmal, kérés nélkül is rendkívül segítőkész volt. Aztán, mikor szülésre bementem ő volt az ügyeletes, és mivel a lányom nagyon gyorsan jött,ő volt ott a szülésnél majdnem végig, meg a vizsgálatokat is ő végezte.Először akkor találkoztunk, mikor a szülés előtt kb. másfél hónappal gyomortájékon begörcsöltem és a mentő bevitt éjszaka. Ő volt az ügyeletes és hát ..., röviden: császárt akart.Fáradt volt, kissé goromba volt,és nem érthette mit keresek ott, ha azt állítom, hogy nem szülési fájásaim vannak.Aztán a következő napokban végülis ő volt, aki szemmel tartott, és kiderült,hogy epegörcsöm volt, megfelelő diétát javasolt szóval, jó fej volt és már én sem néztem rá olyan ferde szemmel.Aztán másfél hónap múlva megint pont ügyeletes volt, mikor a férjemmel bementünk éjszaka. Éjfél tájékában kimentem pisilni, és egy picit véres volt a fehérneműm, hívtam hát a szülésznőmet, hogy mi legyen.Mondta, hogy menjünk be egy vizsgálatra, NST, stb.Egy óra múlva ott voltunk. Fájásom abszolút nem volt, de már tágultam és a vizsgálat után a doktorúr is megerősítette, hogy a baba reggelre várható. A szülésznő csak annyit mondott, hogy hamarabb, mert az első is gyorsan, baj nélkül jött.Még egy órát unatkoztunk a férjemmel,aztán elkezdődött a fájás, majd néhány perc és újabb.Na, ha már itt tartunk, siess haza -mandtam a férjemnek- és hozd a fényképezőt, tényleg jön a baba.Én sétáltam, közben jött a szülésznőm, nagy nehezen adott egy injekciót ( a méhszáj puhítására?),nem örültem neki.Aztán kimentem a WC-re, mert ugye a nagy eszemmel azt hittem dolgom van, pedig már a tolófájások jöttek!A szülésznő segített bemenni a szülőágyhoz és gyorsan értesítette a doktornőt, hogy jöjjön. Bent csak álltam az ágy mellett és alig kaptam levegőt, mert szinte szünet nélkül jött a fájás - nem akartam felfeküdni, csak ha már muszáj. Még mindig nem akartam elhinni, hogy ez a tolófájás, már a szülésznő is szólt, hogy nem szabad állva szülni,aztán hirtelen éreztem, hogy lecsusszant a baba és elkeztdetm ordítani, hogy segítsenek. Persze akkor már nem tudtam az ágyra felfeküdni, kiabáltam, hogy segítsenek, jött a másik szülésznő is, ketten rakosgattak és közben kiabáltak a doktor úrnak.Amint fent voltam, azért óbégattam, hogy tegyenek a hátam alá valamit, mert nem akarok feküdni. Segítettek, aztán rámszóltak, hogy most már ne kiabáljak,hanem nyomjak.A baba pillanatok alatt kint volt, akkor érkezett a férjem és a doktornő is.És még csak éjjel fél három volt!Épp, hogy megérkezett a fényképező! Kép A doktornő gratulált, kérdezte, mikor ment el a magzatvíz - senki nem tudta, nézte, hol a gátmetszés - hát az elmaradt, aztán csak annyit mondott, hogy legalább átnéz, nem sérültem-e szülés közben.
Szóval abszolút jó emlékeim vannak velük kapcsolatban.Én a doktornőt azért választottam, mert minden orvosom nő, alapvetően jobban bízom egy nőben. De ha ő nem lenne, csak a Pap doktor úrhoz járnék.Egyébként még nem várom a harmadikat, de remélem, annak is eljön majd az ideje! Kép Nagyon gyerekpárti vagyok!
A Nógrád -topicban szoktunk még írogatni, de egyenlőre igazán kevesen vagyunk. Kukkants be oda is!
Választottatok már nevet a babának? Hol laktok? Írjál magadról!Szia!
 
 


Sziasztok!

Csináltam egy kismamáknak szóló honlapot. Ha van kedvetek nézzetek be hozzám. www.kismamalap.gportal.hu Köszi!
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2006. május 5. Margitsziget

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.)


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.


Kérem, ha vannak Balassagyarmat és környékbeliek, JELENTKEZZENEK!

Kép

Kép
 
 


Szia én B.Gyarmat környékbeli vagyok, de nem Gyarmaton fogok szülni, hanem Bp. A terhességem első felében ott laktunk, két hónapja költöztünk vissza, és már nem akartam orvost váltani.
 
 


Szia Heni!

Bocsi, hogy csak most nézek ide vissza. Hányadik héten jársz? Hogy viseled a terhességet?

Szia,

Kép

Kép
 
 


Szia már a vége felé vagyok!
Tudsz majd nekem jó nőgyógyászt ajánlani Balassagyarmaton?
Előre is köszi
Heni

Heni
KépKép
 
 


Szia Heni!


Neked tényleg már nem sok van hátra. Ez az első babád?

Én az elsővel is és most is Dr.Pap Andráshoz jártam / járok. Császárral lett a fiam 8 éve. Most még nem tudni, hogyan alakul.
A többiekről nem igazán tudok semmit, de szerintem még nagyon szimpatikus Dr.Szakács is, ő idősebb, talán a helyettes az osztályon, de nem vagyok ebben biztos.

Szia,

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :lol:

Én nagyon tudom ajánlani Dr.Papp Andrást.
Nagyon szimpatikus,megbizható orvos.
NAgyon kedves.
Én a lányomat 2005.április-21 én nála szültem meg császárral.
Ő volt a fogadott orvosom.
Azért is tudom őt ajánlani,mint terhességemben és a szülésnél is végig velem volt.
Megbizhattunk nagyon benne.

Most hogy szertnénk kistesót,most is hozzá járok mert adodott egy kis probléma :cry:
De tudom,hogy nála jó kezekben vagyok.

Ugyhogy tényleg csak ajánlani tudom.

HA tudok vmiben segiteni,vagy kérdésed van a dokivan kapcsolatban nyugodtan irj privit vagy irhatsz az emailt is.

Kép

Kép
 
 


na,most láttom én vaksi,hogy már a babád 2 hetes. :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok hozzá.
És végül is kinél szültél??

martyr :lol:

Te is Gyarmati vagy??
Én is,csak én férhez mentem Őrhalomba.
De gyarmatra szinte minden nap járok.

Lehet ismerjük egymást???????

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Én becskei vagyok, de Gyarmatra mi is elég sűrűn járunk.
Hány éves vagy?

Még a Pap doktorról annyit, hogy 1998-ban hozzá jártam peteérés vizsgálatra. (Nem tudom, van-e ennek hivatalos megnevezése). Ugyanis nem sikerült saját erőnkből összehozni a gyereket.
Nektek is hasonló problémátok van?

Miért lett végül császármetszésed? Nekem is az volt az első.

Szia

Kép

Kép
 
 




Szia martyr :lol:

25 éves vagyok :lol:

Igen,eltaláltad nálam is ez a probléma.
Abba hagytam a gyógyszer szedését,és nincs peteérésem :cry:
Most járok Pap doktorhoz uh-cikluskövetésre.
Továbbra is nagyon jó véleményről vagyok róla.
A következő ciklusban fogom kapni a clostibegyet,ami reméljük meghozza a kistesót :wink:

Mért lett császár??
Mert Viktória farfekvéses volt,illetve 4kiló :lol:
Igy megegyeztünk,hogy császár lesz.

Most is hozzá jársz terhesgondozásra???

Lehet már találkoztunk is/ vagy találkozni fogunk,a rendelőben.
Igaz én mindig magánrendelésére megyek.

Kép

Kép
 
 


Kiváncsivá tetté,ki lehetsz???? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Annak idején nekem az első ciklus alatt nem volt peteérésem, legalábbis akkor, amikor elkezdtem hozzá járni. A második hónapban szerencsére volt, és szépen meg is érett, ő mondta meg az időpontot, mikor fogjunk hozzá a "gyerekgyártáshoz". Szóval ilyen egyszerű volt, sikerült! Szerencsére hormonokra nem volt szükségem. Csak azt nem értem, saját erőnkből annyi hónapon keresztül miért nem jött össze???

Persze most is hozzá járok terhesgondozásra. Épp hétfőn készülök telefonálni, mikor menjek a következő vizsgálatra. Egyébként a múltkor délután 5-re kellett mennem, amikor ügyeletben volt. Voltak előttem már kb. hárman, így eléggé elcsúszott az időpont.

Nekem azért volt császár, mert a végefelé leálltak a fájásaim, pedig közben ment az oxytocin infúzió. A magzatvizem zöld volt, a fiam szívhangjai pedig rosszak lettek, ezért döntöttek a császár mellett.
Hogyhogy megegyeztetek a császárban? Te kérted vagy ő javasolta? Mehetett volna "simán" is?
Most nem tudom, majd hogy alakul. Császár után is lehet simán szülni - állítólag. Bár eléggé félek tőle.

Elképzelhető, hogy már találkoztunk...

Szia,

Kép

Kép
 
 




Szia :lol:

Nem szülhettem meg volna "sima" szüléssel a lányomat.
De én sokáig gondolkodtam rajta,hogy talán megprobálom,aztán megegyeztünk abban,hogy császárral fog megszületni.
Nekem,nagyon fájt,hogy nem szülhettem meg,de mostmár nem érzem hogy én nem voltam rá alkalmas.
Mert sokáig igy volt,hogy büntudatom volt.
De végül is ez már a multé,hisz egy egészséges kislányunk van.

A multkori rendeléseén én is sokáig vártam,mert épp fennt volt a műtőben.
Holnap megyek uh-ra hozzá.
Meg valószinű hétfőn vagy szerdán.

Örülnék neki,ha össze találkoznánk!!

Ja,még valami.
Nekem a 6-hetes kontrollon azt mondta,ha szeretnénk majd kistesót akkor az is császáros lesz majd :cry:
De igy egy császár utánn már nem is "szeretnék" simán szülni.
Nagyobb a rizikója.

Mikorra vagy kiírva???
Láttom még nem tudjátok a nemét!!
Gondolom most kislányt szeretnétek :wink:

Nekünk ha összejön a kistesó akkor ha lehetne akkor kisfiú legyen :lol:
De,végül is mindegy.....
csak egészséges legyenés lenne már a pocimba.

Igaz,még csak ez a 3.sikertelen hónapunk.
Ellentétben Viktóriával aki az első együttlétből megfogant.
De a kistesó még várat magára :cry: :cry:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Azzal ne törődj, hogy császárral lett. Emiatt én sem érzem magam kevesebbnek, az a lényeg, hogy a gyereknek nincs baja! A többi nem számít, meg az se, hogy ki mit mond! Okos(kodó) emberek mindig akadnak...

Ez meglepett, amit írtál, hogy a 6 hetes kontrollon mit mondott. Én nem emlékszem ilyesmire, hogy nekem mondta volna annak idején. Azt olvastam több helyen, hogy az első császár még nem zárja ki, hogy a második simán legyen. De ez sok mindentől függhet. Azt nem bánnám, ha azokat a borzalmas fájdalmakat nem kéne újból átélnem. De végülis ez a menete a gyermek világrahozatalának. Ha nincs akadálya, akkor a picinek is jobb, ha természetes úton születik meg. Mostanában mindenhol ezt hallani. Csak az orvosok félnek, így inkább műtenek. Épp a héten olvastam a Népszabadságban erről egy cikket. A cikk szerint a műtétnek még több rizikója lehet!

December 27-re vagyok kiírva, pont karácsony környéke. Jó lenne, ha az ünnepek alatt nem kéne bent lennem.
Voltunk a 24. héten 4D UH-n. Engem nem győzött meg a doki, de szerinte 95%-ban lány. Rá egy hétre Pap doki is ugyanezt mondta elég határozottan. Úgyhogy tudjuk, de azért én még megvárom a következő UH-t. Azt sem bánnám, ha kisfiú lenne, csak tényleg egészséges legyen!

Ne aggódj, biztosan hamarosan összejön nektek is a picurka. Mi is 1,5 évig próbálkoztunk legutóbb, mire terhes lettem.
Egyébként a Pap dokihoz meddig jársz UH-ra? Régebben azt mondta nekem, hogy 3 hónapig vizsgálgat, majd ha addig nem sikerül, akkor tovább kell lépni.

Szia,

Kép

Kép
 
 


Helló :lol:

2.sikertelen hónapunk utánn fordultam a Pap dokihoz.
Ugyhogy ez a 1 hónapunk "együtt"
És igy van meg a 3. hónap probálkozásunk.

Én is remélem hogy hamarosan beköltözik a kistesó a pocimba.

Egyébkénnt cikluskövetéses uh-ra járok hozzá 9cn-tól a 20.cn-ig

:shock: ,gondolhatod :roll:

Pap doktor nekünk is elsőre megmondta,hogy kislányunk lesz.
Jó volt azért tudni,könnyebb volt neki vásárolni.
Mindenből rózsaszin :lol: :lol:

És,igen mostanában már nem mernek a dokik kockáztatni.
Hát anno két sogornőmnek meg kellet szülnie mindkét lányát farosan :shock:
Egyre több a császár,de többet is kapnak az orvosok érte.

Kép

Kép
 
 


Szia!

Második alkalommal is - tavaly decemberben - felkerestem a Pap dokit ezzel a problémával, hogy nem maradok terhes. Fel is írt mindent, hogy a ciklus melyik napján kell majd vérvételre menni, mikor telefonáljak neki, stb. De a munkahelyemen olyan volt a helyzet, hogy egy embert az év végével el akartak küldeni, és nagyon úgy nézett ki, hogy én leszek az - mivel egyedül az én szerződésem határozott idejű. Ezen okból kifolyólag leálltam a dologról, nem akartam annyit hiányozni. Mert ugye minden másnap dokihoz járkálni, egy főnök sem örül ennek.
Tehát úgy gondoltam, próbálkozunk tovább, lesz, ahogy lesz. Utoljára március 22-én menstruáltam, épp túl voltam egy stresszes időszakon: a munkahelyem miatt alapvizsgát kellett letennem Starjánban. Pénteken levizsgáztam és számításaim szerint másnap terhes lettem. Szóval nem hiába mondják, hogy a stressz, idegeskedés nem használ.

Kész csodának tartom a mai napig, hogy ez ismét megtörtént velünk!

Azért vagyok még mindig bizonytalan a kislánykérdésben, mert az előző terhességem alkalmával egészen a 36. hétig Pap doktor azt mondogatta, hogy "lányos".

Fent vagy az iwiw-en?

Szia,

Kép

Kép
 
 


Szió :lol:

Igen fennt vagyok.

Nem tudom elég ha a email cimet ütöd be :roll:
vaol@citromail.hu

Gondolj rám,ma is megyek fél1-re uh-ra.
Megirom majd hogy mi volt.... :D

Kép

Kép
 
 


Szia!

Fentebb, az oldal tetején olvastam, hogy először a doktornőhöz kezdtél járni terhesgondozásra. Miért cserélted le őt? Őróla is csupa jókat hallottam, amikor beindult a szülésem, ő volt az ügyeletes, csak később érkezett meg Pap doktor.

Látom, a 13. napon vagy. Hamarosan akcióba kell lépni! :lol:
Mit látott a doktor az UH-n?
Én 1998-ban jártam hozzá, eltettem azt az UH-képet, amin rajta van az érett petém, amiből született Mártonka.

Ma reggel olyan furákat éreztem, lehet, hogy mostanában fordul be?? Most is fészkelődik a hasamban a picurka. :lol:

Kép

Kép
 
 


Igen,az elején Doktornőhöz jártam kb 2-szer.
Nála derült ki,hogy kisbabát várok.
Csak az pont egy olyan időszak volt amikor sajnos a doktornő beteg volt. :cry:
Igy jobbnak láttam ha "átmegyek " Pap doktorhoz.
Akkor kb 12-13 hetes lehettem.
És innentől kezdve jártam hozzá egészen szülésig.

Hát ez az, hogy nem látott még tüszőt,azaz ha tüsző nincs akkor teherbe sem tudok esni :cry:
Erre fogja fel irni következő ciklusban a Clostibegyet.
Amit feljebb emlitettem.

Ha addig nem történik valami nagy csoda,és teherbe nem esem.
És,igen akció dús napok elé fogunk nézzni :lol:
Csak tudod,ha nincs petesejt és tüsző akkor a teherbeesés valószinűsége nulla :cry:

Megtaláltál az iwiwen??
Rajta vagyok a Myvipen is.

Leirnám a nevemet,csak nem tudom kik olvassák ezt az oldalt,és nem akarom,hogy "baj" legyen belőle.

De ha gondolod akkor priviben átküldhetjük egymásnak :lol:

Hogy most e fordulna be??
Nem korai még az??

Nagyobb gyerkőc iskolába jár már??

Kép

Kép
 
 


Szia!

Megtaláltalak az iwiw-en, de nem az e-mail címed alapján, majd bejelöllek és megláthatsz engem is. Szerintem még nem találkoztunk...
A Myvip-en is fent vagyok, de azt nem szeretem annyira.

Nem tudom, ismered-e a Hoxa portálját, egy klassz női oldal, ott is regisztráltam - ugyanezzel a fedőnévvel. Rengetegen fórumoznak ott, és közvetlenebbül lehet irkálni egymásnak. Van egy topik: pocakosok és pocaklakók. Szóval kb. egyidős terhesekkel társalogtam, némelyiknél már befordult a baba. Csak ezért gondoltam. Tudom, még van idő.

Mártonka most másodikos. Nagyon eleven, nagyszájú gyerkőc. Neked jövőre megy oviba?

Kép

Kép
 
 


Hát mi ismerjük egymást :lol: :lol: :lol: :lol:
Megnézztelek a iwiwen :shock:

Kép

Kép
 
 


Igen,jövőre megy áprilisba oviba.
A cseperedőbe irattuk őt be.
Én is oda jártam :wink:
Ovónénik is ismernek,és ez igy nagyon jó.

Láttásból ismerjük egymást!!
Találkoztunk már a rendelőbe.
MIkor is voltál utoljára Papnál??

Viktória nekem is nagy száju már most :shock:
És akaratos,hisztis.
Remélem hogy kinövi majd.

Kép

Kép
 
 


Előkerestem a leletemet,tudod mikor találkoztunk Pap doktornál.
Szeptember11-én :lol: :lol: :lol:
Igaz??
Te akkor voltál nála

Kép

Kép
 
 


Vissza kellett keresnem, mikor is voltam nála: szeptember 11-én (kedden), 17 órára rendelt oda, de ott ücsörögtem kb. fél 7-ig.
Ott voltál Te is? Láttál engem? Ne haragudj, de nem emlékszem.

Előtte mindig úgy kellett mennem, hogy szerdánként, mivel akkor egyébként is ő ultrahangozik. De biztos nem írtam ezzel újat. Lehet, hogy akkor összefuthattunk, de délelőttönként nagyon sokan vannak.
Ha jövő héten azt mondja, hogy mehetek, szintén valahogy délelőtt kéne menni, mert a férjem dolgozik, és nem tud elvinni. Késő délután pedig már nincsenek buszok hazafelé.

Ti autóval jártok hozzá vagy busszal? Őrhalom elég közel van. De gondolom, így is elég fárasztó, hogy gyakran kell menni a rendelésére. Nekem az volt. Pláne, hogy akkor még kétműszakban dolgoztam Gödöllőn. Nehéz volt összeegyeztetni az időpontokat.

Kép

Kép
 
 


Közben meg is jött a kérdésre a válaszod. Hát igen, ott voltam akkor én is, csak sajnos nem emlékszem.

Az rémlik, hogy néhányan ültünk ott.

Kép

Kép
 
 


Milyen kicsi a világ. :lol: :lol:
Igen,nekem jó az arcmemóriám :lol:

Nekem fél6-ra volt időpontom,akkor kedden.
De én nem voltam sokáig bennt,szinte csak fordultam.
nem kellett sokat várnom,azt hiszem második voltam.
Te ott ültél az aljó felüli padsoron,ha jól emlékszem ebben a fehér kabátban,de ebben nem vagyok biztos.
de a lényeg,hogy te voltál.

Nem buszal járok,hanem a férjem szokott be vinni,és addig amig bennt vagyok addig elmennek anyuékhoz Viktóriával.

Most is együtt megyünk majd...... nálunk esik a eső :cry:

Járhatnák busszal is,mert nagyon sokszor jön a busz,szinte minden órában.
de igy azért sokkal kényelmesebb.

Jövő héten lehet össze is futunk.
Nekem annyit mondott a doki,hogy 7végén most ne menjek.
Akkor vagy Hétfőn megyek vagy Szerdán.
De lehet ő keddet fog mondani,de az nekem nem jó mert nem tudom kire hagyni Viktóriát.

nekem mindiga du-táni órák a jobbak.
Addig otthon mindent eltudok intézni.

jaj,már kezdődik.
Megint már félek.....ezt nem lehet megszokni :cry:

Terhessen mindig olyan nyugodtan mentem hozzá.
De most :evil:

Lassan készülődök majd....

Du-tán jövök és mesélek

Kép

Kép
 
 


Tényleg ebben a fehérben voltam. Micsoda memória! A váróterem bejárati ajtajával szemben ültem.

Azon veszem észre magam, hogy egész délelőtt itt ülök a gép előtt. :? Még igazából nem csináltam semmit. Igaz, a kaja kész, és várom a fiamat, hogy levegyem róla a koszos ruhát, és már indítom is a mosógépet...

Nemsokára indulok érte az iskolába.

Délután majd írd meg, mi történt.

Kép

Kép
 
 


Szió :lol:

Megjöttem.
Itthon vagyok már egy jó ideje.
Megcsinálta a uh-ot,nyálkahártyám az már vastagodott.
Szerdán még csak 4.5mm volt most meg 6mm
De még mindig nincs tüszőm :cry: :cry: :cry: :cry:

Hétfőn kell mennem legközelebb 2-re.

hát ennyi... :cry:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Nagyon hamar megjártad. Mit mondott, hogy ebben a ciklusban várható még valami? Hétfőn már a 16. napon leszel.
A nyálkahártyának mennyi mm-nek kell lenni ideális esetben? Már nem emlékszem. Egy tüsződ sincs?
Nálam úgy volt, hogy volt több is, de olyan is előfordult, hogy túl nagyra nőttek.

Azért ne légy elkeseredve. Tudom, könnyű ezt mondani. Ha most nem sikerül, majd a következő hónapban jobban alakul!
Mi is küszködtünk hány hónapon át, mire meglett a gyümölcse.
A párod hány éves?

Szió

Kép

Kép
 
 


Nem mondott semmit,hogy ebben a ciklusban várható e még valami.
már a 9 cn-on kellett volna lenni tüszőmnek olyan 9-10mm-nek.
De nincs egyáltalán egy sem :cry: :cry: :cry:
Nyálkahártyám vastagszik de mit érek vele,attól még nem leszek terhes :cry:
ÁÁÁ,megint teljesen kiborultam.....

De hát csak lesz még babánk,hisz még fiatal vagyok :roll:

Csak most olyan "reménytelen".

Nem tudom emlitettem neked hogy nekem van cisztám is,ami neheziti a teherbeesést.
(Még ez is) :lol:

Férjem 12 évvel idősebb tőlem.
Mért kérdezted?

Kép

Kép
 
 


Szia!

Ne borulj ki, majd a következő ciklusban! Fel a fejjel! Dehogy reménytelen! Hisz már van egy gyermeked, miért ne lehetne még egy? Vagy több... Pontosan, még csak 25 vagy, elkésve végképp nem vagy.
26 voltam, amikor megszületett Marci, most meg 34,5 leszek decemberben. Én már tényleg úgy éreztem, hogy most vagy soha!

A terhesség is jobban megvisel, az utolsó trimeszter elején csak lihegek, ha le kell hajolnom valamiért. Az ágyról sem egyszerű felkelni. Hiába, öregszem, nincs mese.

Miféle cisztád van? Azzal nem lehet kezdeni valamit? Vagy majd felszívódik?
Amikor 98-ban elkezdtem járni a dokihoz, végülis úgy kerültem hozzá az ambulancián, hogy már hetek óta fájdogált az egyik petefészkem. Ezt elpanaszoltam neki, no meg azt is, hogy nem maradok terhes. Megnézett UH-n, és mondta, hogy a fájdalomnak valószínűleg "csokoládéciszta" az oka. De mondta, várjunk, aztán igaza lett, néhány hét múlva eltűnt. Azt hiszem, ez azt jelenti, hogy alvadt(?) vér volt benne.

Különösebb oka nincs, hogy miért érdeklődtem a párod életkora iránt. Az enyém most töltötte szeptemberben a 35-öt.

Kép

Kép
 
 




Nekem nem csokoládé cisztám van.
(bárcsak az lenne)
Nekem pco-gyanum van.
Nem tudom hogy tudod e mit takar a pco gyanú?
Lényeg ha nem szerettünk volna kistesót akkor észre sem vettem volna.(tünet mentes)
Ez a pco nagyon röviden két oldali petefészek cisztát takar.
A jobb-illetve a bal oldali petefészekben sok kis apró ciszta van.
Kb 8-10mm-ek.

Ezek a ciszták ugy kerültek oda!? Gondolom ezt kérdeznéd?
Hogy volt mult ciklusban sok apró tüszőm és az nem birt megrepedni,egyszóval elmaradt a tüszőrepes.
ÉS a tüsző cisztává alakult át.

Mivel pco-gyanus mindkét oldali petefészek ez gátolja a teherbeesést.

A ciszták maradni fognak,attól nyugodtan ki lehet hordni egy terhességet.
Csak jobb lenne ha nem lenne ott.

Szóval ennyi....nagyon röviden.
Tudnák róla még irni,mert jól utánna olvasta.
Pap doktor meg is jegyezte,hogy nagyon "toppon" vagyok a pco témában.
De hát sztem jobb ha az ember utánna olvas,ugy jobban tud komonikálni a orvossal.
Akkor nem "kinaiul beszél hozzá"

Tudom.....fiatal vagyok még..
De mi nagyon szertnénk egy kistestvért
És megteszünk érte mindent.
CSak ez a váakozás nehéz,bizonytalan.
De hát te is tudod,hisz átmentek rajta

Kép

Kép
 
 


Szia!

Sajnálom, hogy ilyen problémád van, de majdcsak felszívódnak. Nem ezt mondta rá a doki, hogy majd az idő megoldhatja?

Tényleg nagyon tájékozott vagy a témában.
Ezzel én is így vagyok, ha felmerül nálam valami, rögtön elkezdek böngészni, olvasgatni utána.

Még nem mondtam, de az I. szűrésen a vizeletemből egy baktérium, streptococcus agalactiae tenyészett ki. De most ezt nem írnám le, ha kíváncsi vagy rá bővebben, már írtam róla egy másik topikban, a Várandósság alatt a Streptococcus B-nél. Sok hasonló cipőben járó kismama irományát elolvastam, és még egy "doki" is adott tanácsokat. Az utóbbi időben nekem is.

Szóval Pap doktor ugyanazokat a dolgokat mondta el, amiről már itt is tájékozódtam. De legutóbb rá merészeltem kérdezni, hogy méhen belül megfertőzheti-e a baci a bébit? Erre ő elég érdekesen nézett rám, azt felelte, hogy milyen kérdés ez? Ez olyan mintha azt kérdezném, mi lenne, ha Mari néninek kereke lenne? Egy kicsit elcsodálkoztam ezen, hogy így válaszolt. Aztán mondtam, hogy a neten szoktam fórumozni, és ott egy orvos válaszolt a kérdésre. A vége az lett, hogy ő még nem találkozott ilyennel, és ne olvasgassak túl sokat, úgy emlékszem, még ezt is mondta.
Érdekes, nem?

Hogy telt a napod?

Kép

Kép
 
 




Szia :lol:

Hát,igen Pap doktor nekem is mondta,hogy "ne lógjak" annyit az interneten.
Mert én bizony elmondtam,hogy mit olvastam erről a pco-dologról.
Csak nézzett nagyokat,az aszisztesnőjével :shock:
De hát akkor is,megbizok benne,csak nem akarom hogy netalántán "félrekezeljen"
De csak nem,elvégre ő tanult orvosnak.

Mondtam neki,hogy 100%-an kilehetne deriteni hogy valójában pco-gyanú áll e nálam vagy be igazólodott pco.
Egy vérculor terheléssel,illetve egy inzulinnal.
Erre azt mondta,hogy ne is ábrándozzak róla,ő nem fog engem elküldeni ezekre a vévételekre.

Inkább ugy monnd a "hoszabbik utat válasza"
(ezt én teszem hozzá)

Nem akarom őt kioktatni,Isten ments...csak jó ha tisztában van vele,hogy nem vagyok egy "könnyű esett".

A clostira is megmondtam a véleményemet:
Amit adni akar következő ciklustól,hogy a betegtájékoztatón az áll,hogy akinek van cisztája az ne szedje,gondolhatod.....csak nyeldesett
:shock:

Mindegy......tényleg bizok benne,csak itt a Babaneten más véleményel vannak a pco+clostiról.
Azt irták,hogy váltsak orvost mert nme ért a pco-hoz :shock: :shock: :shock:

Én,már nagyon régóta forumtag vagyok itt a babaneten.
Mikor terhes letten Viktóriával akkor csatlakoztam.
A "babaprojekt előtt állok ide topicban" "kezdtem"
Utánna lekerültem a babások topicjába.

Aztán most hogy szeretnénk kistesót "átköltöztem a "Hőmérősökhöz"
Mert megszállott ébredési hőmérős vagyok.
Pap doki nagyokat nézzett amikor mutattam neki,hogy én vezetek hőgörbét is :lol: :lol:

És most pár hete mióta megtudtam,hogy pco-gyanum van:

Átmentem a PCO-s topicba.

Ugyhogy elég sokhelyre irogatok igy a babaneten belül.

Jogosan mondja Pap doki,hogy ne lógjak az interneten :shock:

De hát,már annyi év alatt olyan jó kis csapat lettünk.
És most különösen örülök,hogy irhattok valakinek aki közel lakik hozzám,és még ismerem is :wink:

Elfogom olvasni a topicot,kiváncsi vagyok mit irtak neked.
Én,szerencsére semmit nem kaptam el bacit terhességem alatt.
De gondolom kezelt vmivel a doki?

Hogy telt a napom?
Délelőtt főztünk Viktóriával.
Mostunk,takaritottunk,délután meg kinnt hintáztunk játszottunk egy nagyot.
Viszonylag jó idő volt.


Kép

Kép
 
 


Szia!

Én is megbízom benne, hisz ezért választottam őt. De azért ezen az utóbbi alakításán egy kicsit kiakadtam!

Attól, hogy másnál előfordult méhen belüli fertőzés, és az ő praxisában még ilyen nem volt, a betegét talán nem kéne bekapnia. Nemde?
Akkor úgy éreztem, azért kérdez vissza, mert közben keresi rá a választ, és mellébeszél.
Azért mondta, hogy ne foglalkozzak az ilyen hozzászólásokkal, fórumozókkal, mert sokszor sületlenségeket hordanak össze. Az a bizonyos doki, aki abban a topikban ír, bár nem tudom, tényleg orvos-e, de határozottan úgy érzem, hogy érti a dolgát, és csakis jót akar.

Na, mindegy. Az orvosoktól az ember úgy általában már megszokhatta, hogy ilyen bánásmódot kap...

A Strepto-s topikban leírtam, hogy mivel és hogyan kezeltek.

Szióka, lassan megyek aludni.

Holnap megyünk Pestre a Brendonba, majd délután írok.

Kép

Kép
 
 




Szió :lol:

Na,hogy sikerült a nagy bevásárlás?
Megvetettek már mindent?

Nem volt egész nap babanet :evil:
Már "elvonási tüneteim voltak"

Holnap kell megint mennem uh-ra :shock:
Te nem jösz a héten valamikor?

Igen,megfigyeltem Papnál,hogy azért zokon veszi,ha valaki utánna olvas a dolgoknak,és még megismeri mondani :lol:
Elolvastalak,jól tetted hogy megmondtad a véleményedet.
És láttom a lányok megnyugtattak,téged :wink:

Teszek fel egy képet a csajszinkról 8)

Kép
Kép
Kép

OLyan gyorsan telik az idő..

Kép

Kép
 
 


Szia!

Végre most ülök le. Egész nap annyit talpaltam, plusz még itthon is összerámolni...

Voltunk a Brendonban. Megvettük a babakocsit és a hozzá való hordozót, kuponosan elég kedvező áron volt. Mást ott egy tányéron és hozzá illó tanulópoháron kívül nem nagyon vettünk, mert csillagászati árak vannak. Még voltunk a dunakeszi Auchanban, és mellette van egy DM, ahol vettem vízhőmérőt, babakefét fésűvel, melltartóbetétet és egy cumit. A két legnagyobb dolog már megvan, így az apróságokat lassan addig beszerzem.
Voltak olyan cuki rózsaszín babaruhák, de még mindig nem mertem megvenni...

Nagyon édi a kiscsajszid! :lol:

Én úgy tervezem, hogy a héten megyek Pap dokihoz. Majd holnap délelőtt felhívom őt, és megmondja, mi legyen. De lehet, hogy azt mondja, még ne menjek. Mindegy, majd holnap megírom.

Szia, kicsit le kell dőlnöm, a picurka egész nap rugdos a hasamban.

Kép

Kép
 
 




Szia

Örülök,hogy sikerült a nagyobb dolgokat megvennetek :wink:
Emlékszem milyen jó érzés volt,vásárolgatni a babának.
De, én is le jártam a lábbaimat :o

Ott a Brendonban olcsobbak a dolgok,mint itt Gyarmaton?
Vagy csak azért mert kuponotok volt?
Mi azt hiszem a babkocsit 34ezerért vettük.
3 funkciósat.
De ott Pesten biztos nagyobb lett volna a választék :wink:
Ami Viktóriáé volt az még jó lesz a kistesónak.

A te fiadról már semmi nem maradt meg?
:roll:
Csak nem el ajándékoztátok :lol:

Pihizzél csak,a baba is kifáradt :lol:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Ahogy néztem az egyik gyarmati bababoltban, 40.000 körül voltak a babakocsik, és nem is tetszett, olyan nagy otrombák.
Egyáltalán nem olcsóbbak ott a dolgok, sőt drágák, de gyönyörű minden. Azért mentünk oda, mert nagy a választék, igaz az olcsóbb kategóriák körében nem annyira. Amit kinéztem a honlapjukon, azt kapásból elvetettük, tök béna volt. Ezt a Hauck-ot is nézegettem a neten, de élőben más, szerintem szép.

Kuponunk pedig onnan lett, hogy a pénztárnál kellett venni egy Baba Magazint, abból kivágta a pénztáros a kupont és 15.000 Ft-tal olcsóbb lett a kiszemelt példány, így volt 34.990 Ft. De ebben benne van a hordozó is, amit rá lehet tenni a kocsira, és autósülésként is funkcionál. Néztem külön ezt a hordozót, egy szem magában akciósan került 23.990-ba. Szerintem jó vétel volt.
Néztem a ruhákat is, de nagyon drága minden.

Marciról maradt sok minden: komplett kiságy, etetőszék, járóka, sok ruha, én semmit nem ajándékoztam el, mert ugye szerettük volna a kistesót. Csak ő júniusban született, és most melegebb ruhákat kell beszereznem a bébire.
Babakocsit két alkalommal is vettünk neki, az első egy mózeskosaras volt, azt féléves korában eladtuk, nem szerettem, a másikat, amikor már kinőtte és nem kellett, szintén eladtuk, mert azzal sem voltam túlságosan megelégedve. Hát remélem, ez jól beválik majd.

De még így is mennyit kell rá költeni, hogy ennyi mindenünk van?! :roll:

Holnap mikor is mész a dokihoz?

Kép

Kép
 
 




Helló

Holnap 2-re kell mennem orvoshoz.
Hétfő,szerda,és az utolsó lesz pénteken.
De lehet,hogy még be fog majd hivni :roll: :roll:
De már elég lenne ebben a ciklkusban :oops: :oops:

Tudod még mit szerettem volna megkérdezni,hogy amikor te jártál hozzá uh-ra. (még nem terhesre) akkor te mennyit adtál neki :oops:
Mindig bajban vagyok,hogy mégis mennyi az "ideális".


Kép

Kép
 
 


Sziasztok csajok,

Köszönöm a tippet a dokival kapcsolatban.

Érdeklődnék, hogy milyen tarifával dolgozik Papp doktor? Gondolok itt magánrendelésre. Hol van a magánrendelője?

Köszi
Heni

Heni
KépKép
 
 




Hát,én ugy tudom,hogy nincs neki tarifája :D
Én mikor megyek mindig szoktam adni neki egy bizonyos összeget.
Itt nem szivesen irnám le,de ha gondolom priviben megirom neked.
Soha nem lehet tudni,hogy kik olvassák ezt a oldalt :shock:

Hol van a rendelője

Nem tudom,hogy tudod- e hol van az alaksor,oda leköltözött az uh-és ott szokott rendelni.
Én eddig mindig ott voltam.

De pénteken tudtam meg,hogy már az uj épületben is van egy rendelője,de szerintem oda ilyen klimax meg hasonlók járhatnak.
Gondolom én
:roll:
Régebben ezt a rendelését az alksorban tarotta volt ennek valmi neve,de most nem igazán jut az eszembe.

De gondolom te a 6-hetes kontrollra jönnél.
Akkor a uh-ba kell majd jönnöd :D

ÉS,hogy van a kisfiad??
Képet nem tennél fel nekünk??

Te GYarmati vagy Heni :roll:

Kriszta

Tegnap küldtem privit megkaptad?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!


Edinka: most olvastam a privit, este már lekapcsoltam, ahogy elküldtem az enyémet. Valahogy így gondoltam én is az összeget majd a végén. Többet semmiképp.
Nem sokára hívom őt, még az is lehet, ma találkozunk! :D

Heni: Tarifákról így nyíltan én sem szívesen írok, de privátban, ha gondolod, igen. De lehet, hogy nem is erre vagy kíváncsi. Magánrendelője tudtommal sincs a kórházon kívül. Telefonon szoktam vele egyeztetni a következő időpontot, és általában a legalsó szintre - ahogy Edinka is írta - kell menni. Ott van a terhesgondozás, a váróteremben kell lecsücsülni és türelmesen várakozni... :cry:
Valóban rendel az új épületben is, ott van az a bizonyos klimax rendelő (menopauza), tavaly decemberben egyszer már jártam ott, oda hívott. Néztek is rám a klimaxosok, mi a csodát keresek ott?! :lol: Csupán 3 órát ücsörögtem, mire sorra kerültem.

Mesélj Heni, mikor szültél, hogy történt?

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: