Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Mikor én Marcit pelus nélkül hagytam éjszakára, a DM-ben kapható eldobható pelenkázó alátétet használtam. Persze akkor még rendszeresen közöttünk aludt, nem is volt külön fekhelye. Ezért választottam ezt a megoldást. Volt, hogy kicsit összegyűrődött alatta, de úgy emlékszem, nem volt egyszer sem baleset.

Ő elég későn hagyta el a pelust. Épp 3 éves és 1 hónapos volt. De talán rajtam is múlott, mert sokszor éjszaka is teljesen száraz volt rajta a pelenka, nem pisilt. Csak én is féltem, és inkább ráadtam.

Mikor megy oviba? Tavasszal vagy csak jövő őszre íratod be őt?

Holnap, ha megtudsz valamit, írd meg! Szorítok neked!

Jó éjt!

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt.

Meg volt az eslő pelus nélküli éjszakánk :lol:
Egyszer pisilt csak be....akkor is szólt nekem,hogy pisilni kell,de szerintem nem hallottam meg elsőre aztán bepisilt,de hajnalban 5 órakor felébredt,hogy pisilni kell,és azóta nem is aludt vissza,nézi a mesét :evil: korán keltünk ma :cry:

Viktóriát már nyáron beirattuk a Cseperedő oviba ( ami a mol benzinkútnál van) oda jártam én is,és még mindig azok az ovónénik akik nekem voltak :shock:
Áprilisban tölti a 3 évét,nem tudom majd attól is függ,hogy fog alakulni a kistesó.
Ha addig nem jön össze akkor vissza megyek dolgozni...
És akkor már Májustól mehet is majd oviba.
De nem tudom még azt sem,hogy ha le telik a gyesem akkor még ki kell majd venni a szabikat nem,amik a felhalmozódtak :roll:
De a lényeg ha lesz kisetója ha nem Viktória akkor is fog menni oviba.
Nem birnám egyszerre kettő gyerekkel itthon.
Mert ugye arra is van lehetőség hogy ha lesz kistesója akkor ő is itthon maradhat.
5 éves kortól ovi köteles csak.

majd irok ....ha felhivtam :wink:

Kép

Kép
 
 


Szia!


Telefonáltál, mi az ábra?

Kép

Kép
 
 

 
 

Szia.

Már reggel fél8-kor hívtam a osztályt :oops:
Bent van Pap doki,fel is hivtam őt 9-kor.
De nem tudta meg mondani,mert épp értekezleten ült.
meg egyeztünk,hogy délben vissza hivom őt.

Jól megkinoz


:evil: :evil:
már lerágtam a körmeimet,aztán lehet nincs is meg az eredmény :cry: :lol:

Kép

Kép
 
 


Szia!


Az én eredményem elkészült: negatív. Úgy örülök. De ez nem jelent semmi...

Majd írd meg, miben maradtatok. Ne izgulj!

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia.

Nincs meg az én eredményem,abban maradtunk,hogy kedden hivom őt legközelebb.
Gyarmaton voltunk bevásárolni,azért nem irtam meg eddig.
Most megyek ki pakolok.

Örölök,hogy negativ lett az eredméyned,ez is valami..
Örülök,hogy örülsz :D

Puszi

Vigyázz magatokra :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok, Lányok!
Új felhasználó vagyok, és babát tervezünk a férjemmel.
Ti szedtetek a terhességetek előtt/alatt vmilyen magzatvédőt?
Nekem többen az ELEVITet javasolták, de sokan vannak ellen is.
Teljesen össze vagyok zavarodva.
Megírnátok a tapasztalataitokat?
Köszi előre is,
Orsi
 


Szia Orsolya :D

Üdv köztünk....
Én személy szerint nem szedek semmit.
Mármint magzatvédő vitamint nem.
Szedek folsavat,E-vitamint.

Első terhességemnél az elejétől a végéig szedtem az Elevitet.
Szerintem azt akkor ajánlatos el kezdeni ha már terhes vagy.
Nagyon jó a babának,meg előz sok fejlődési rendeleneséget.
Én nagyon hiztam tőle,nagyon jó étvágyat csinált.
Amikor megszületett a lányom akkor is szedtem addig amig szopizott.

Első babátok lesz?
Te kihez jársz orvoshoz?

Mi rajta vagyunk a kistesón

Mi előbbi babásodást kivánok...

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!


Orsolya: Én akkor kezdtem el szedni az Elevitet, amikor kiderült, terhes vagyok. De mindenhol arról beszélnek, írnak, hogy ajánlatos már a tervezett terhesség előtt 3 hónappal elkezdeni. Mégpedig azért, hogy az esetlegesen lemerült raktáraid feltöltődjenek. Szerintem nyugodtan szedd! Nem tudom, mivel érvelhetnek ellene. :?:

Az első gyerekemnél még Maternát szedtem végig. Nem lett hatalmas baba, teljesen átlagos volt: 3,5 kilóval született. Úgy gondolom, az étvágyam nem befolyásolja. Azelőtt is ennyit ettem, mint most.

Egyébként mostmár naponta csak fél szemet szedek, de van, hogy néha elfelejtem bevenni.

Van orvosod?

Edinka: Megjött már? Mit vásároltatok? Az egyik nap is írtad, hogy vásárolgattál.

Írjatok!

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Nem jött meg,azért is kéne mennem az orvoshoz,hogy megint irjon fel gyógyszert amitől megjön.

Hát igen,elég sokszor vásárolgatok :oops: :oops:
Mi nagyon sokat vagyunk bent Gyarmaton szinte minden nap.
Ti nem jártok ilyen sűrűn be Gyarmatra??

Tényleg,megjött már a csomag?

Kép

Kép
 
 


Szia!

Most, hogy járok terhesgondozásra, kicsit sűrűbben megyek. De amíg dolgoztam, kb. havonta jöttünk csak vásárolni vagy esetleg moziba. Nektek a szomszédban van, így könnyebb.

Nem is írtam a csomagot? Már nem emlékszem. De végül megérkezett nagyon hamar, kedden hozta a postás. Minden vadiúj és Avent. 1 cumisüveg, 1 varázsitató, 1 bimbóvédő, és ajándékba küldött az itatóra pótfejeket. Két nap alatt lezajlott minden, a fizetés és csomagküldés is.

Szia, majd írj!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

Merre vagytok????
Nagyon eltüntetek :cry: :cry:

Kriszta,gyere legalább velünk legyen tele az oldal :P
Hogy vagytok??

Kép

Kép
 
 


Eszembe jutott,hogy honnan fogom meg tudni,ha megszültél :shock:
De a iwiwen meg találod a telefon számomat.
Már nagyon-nagyon közel jársz....

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Vagyok, csak belemerültem a strepto-s topicba. Tegnap késő este is azt olvasgattam, visszamentem egész az elejére, 2002-ben kezdték... Elég szörnyű dolgok vannak ott leírva, kezdek kétségbe esni, ahogy közeledik az idő!

Tegnap voltunk vásárolni az Auchanban, meg a Kenguruban is jártam. Végre megvettem a bundazsákot, képzeld, azt, amiről beszéltem, hogy annyira tetszett. Még 1 darab várt rám. Szerintem el lehet méretezve, mert hozzátettem egy 56-os méretet és egyforma hosszúak voltak. Majd lefényképezem, és felteszem ide, hogy lásd, milyen.

Holnap reggel megyek Gyarmatra, még ezt azt szeretnék venni.

Honnan fogod megtudni, hogy szültem? Még azért sok az az ötvenegynehány nap, dehát sosem lehet tudni, mikor indul meg. Remélem, hogy kitartok végig. Ez a fránya strepto egyébként okozhat burokrepedést, ha felszáll a fertőzés... Nagyon félek tőle!

Nálatok hogy telt a hétvége? Mesélj!

Holnap jelentkezem.

Jó éjt!

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!


Nem válaszoltál a kérdésre :!: Kíváncsivá tettél...

Voltam ma Gyarmaton, vettem egy kis plédet, egy aranyos kis pizsit, kis sapit, kozmetikumokat a babának, cumisüvegmosót, meg Marcinak játékot, mert vasárnap lesz a névnapja. De mindent még így sem tudtam megvenni, nem igaz, hogy egy normális hálóinget nem lehet kapni sehol??!!

A fényképet majd megcsinálom, de a férjem elvitte a gépet, anélkül nehéz.

Szia, írj!

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta. :lol:

Örülök,hogy sikerült megint pár dolgot beszerezned :D
És mit kap MArci névnapjára?

Én,holnap megint hivom a dokit,nagyon remélem,hogy már jutok valamire,kezdek már mérges lenni
:evil: :evil: már október 15-én levették a vért,nem értem mért ülnek rajta annyit :?:

Nem volt semmi extra a 7végén.
Anyuéknál voltunk,meg itthon.

HA lesz fénykép akkor tedd fel,kiváncsi vagyok rá...

Orsolya

Amilyen váratlanul jöttél olyan gyorsan el is tüntél :evil: :evil:

Kép

Kép
 
 


Szia!


Nem szeretek játékot venni, mert csak állok a polcok előtt, közben töröm az agyam, mi lenne a megfelelő. Így volt ez ma is. Az egyik üzletben eltöltöttem vagy fél órát, fel-alá járkáltam, de semmi értelmes nem akadt. Aztán a másikban rábukkantam egy olyan dobozra, ami dínócsontvázat rejt, s a darabkáit előbb valami gipszből kell kikapirgálni, mint a régészeknek, majd összeállítani.

Ettől kicsit tartok, mert még a plafonon is az ásatás nyomai lesznek...

Ezzel legalább elbütyköl majd egy darabig.

Az a helyzet, hogy nem nagyon köti le semmi sokáig a figyelmét, így elég nehéz olyat találni, ami tényleg megfelel.

Holnap majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

Kép

Kép
 
 


Edinka!

Még valami: nem írtad meg, hogy honnan fogsz értesülni, ha megszültem :?: :?: :?:

Láttam az iwiw-en - ahogy fentebb is írtad -, hogy ott a tel.számod. Majd felírom és küldök üzit, ha van valami. OK? De nagyon remélem, hogy még korai erről beszélni...

Jó éjt!

Kép

Kép
 
 


Kriszta :lol:

Mentsd el a telcsiszámomat,és szólj ha van valami.
Én is igy gondoltam :wink:
De még egy darabig ne legyen.
Még korai....csak szerettem volna tudni,hogy üzeni fogsz ha megszületett a kislányod :wink:

Kép

Kép
 
 


ja,és ne hivj Edinkának, Edinát sokkal jobban szeretem,csak az Edina név itt a Babaneten foglalt volt még anno amikor regisztráltam,így maradt az Edinka :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Edina!

Bocsánat, nem tudtam, hogy így nem szereted. Épp tegnap az iwiw-en tűnt fel, hogy a zárójelben is "Edinka" szerepel becenévként. Ebből arra a következtetésre jutottam, hogy kedveled, ha így becéznek. :roll:

Szió, majd jelentkezz!

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta.

Kicsit kezd már elegem lenni :evil:
Megint hivtam a dokit,és megint azt mondta,hogy most nem tudja meg mondani,mert épp nagy viziten van, utána meg megy a műtőbe.
ÁÁÁÁ ez nem lehet igaz!!!!
Meddig tartana neki megnézzi,és vissza szólni
:!: :!: :!: :!:

4-kor kel őt megint vissza hivnom,akkor talán rá fog érni és ha meg jött az eredmény akkor meg tudja majd mondani....

Nem tudsz valakit,aki meg tudná mondani??
Nem ismersz vki,aszisztens nőt a nőgyógyon :?:

Úgy nézz ki, előbb fogom meg tudni ha én járok utánna.

Kép

Kép
 
 


Edina!

Nem is értem, hogy miért tőle kell érdeklődnöd??? Biztos ebben maradtatok. De ha felhívnád alul ott a terhesgondozót, ahol az UH van, szerintem elképzelhető, hogy ott a nővérke meg tudná mondani.
505-000 / 385-ös mellék a számuk. A múltkor én is odaszóltam, hogy mi lett a hüvelyváladék eredményem. Meg is mondták.

Csak aztán a doki nehogy rossznéven vegye, hogy nem ő adta tudomásodra. Döntsd el, mit csinálsz!

A nőgyógyászaton egyébként nincs ismerősöm - sajnos.

Szió

Kép

Kép
 
 


Kriszta!!
:D

Igazad van,lehet,hogy "zokon" venné ha mástól érdeklődeném meg.
Igen,100%-hogy abban maradtunk,hogy őt kell üldöznöm az eredmények miatt.
ezt még ő mondta igy....
Hát,mostmár nagyon remélem hogy délután megtudom.
Végül is,ha jól tudom bent van este a kórházban.
Multkor is fél6-ra mentem hozzá egy keddi nap
:roll:

Kép

Kép
 
 


Jobb reggelt :cry:

Kriszta :D

Tegnap fél4 kor hivtam a dokit,és azt mondta,hogy nem sokára vissza fog hívni..........hát nem sikerült neki.
Most már tényleg nem tudom mit csináljak? :roll: :evil:
Már olyan kellemetlen őt megint fel hivnom :cry:

Kép

Kép
 
 


Szia!


Pedig nincs mit tenni, lehet, hogy elfelejtette, vagy kifutott az időből. Csak hívd fel, ne érezd magad kellemetlenül!

Majd írd meg, mi a helyzet!

Kép

Kép
 
 


Kriszta.

Képzeld,végig hivtam a kórházat.
Először fel hivtam a nőgyógyászati ambulanciát,tudod az van ott a porta mellett,ott azt mondták,hogy hivjam az alaksort ahol az uh-van.
Felhivtam, ott Gabika azt mondta,hogy nekik még nem küldték át az eredményeket.Próbáljam meg a labort hivni....
Felhivtam, ott a csajszi kb 10percig kereste mire ki nyögi,hogy még nem jött meg :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Micsoda
:evil: :evil:

És legutoljára felhivtam a dokit.
És VÉGRE KAPTAM IDŐPONTOT HOZZÁ

Pénteken este 6-ra kell be mennem hozzá.
És meg emlitettem neki,hogy tudom,hogy nincs meg az eredményem,kérdezte honnan tudja :P hát felhivtam a labort.
Ez sztem nem tetszett neki,mert nem mondott rá semmit :roll:
ÉS azt mondta,hogy majd pénteken együtt megkeressük :oops: :lol:

Hát, nagy nehezen de végre sikerült bejutnom hozzá.
HA pénteken felirja a gyógyszert,azt már szombaton ki tudom váltani és szedhetem,és végre megjönn.....

Kép

Kép
 
 


Szia!

Nem biztos, hogy nem tetszett neki, hogy máshol keresgéltél az eredményeid után. Vagy a hangjából ez jött le? Gondolom, csak annyit kéne neki keresgélni, hogy belenéz a számítógépbe, ahonnan leolvashatja az eredményt. Ez nem túl bonyolult művelet... :)

Ma voltam a védőnőnél. Már 65 kg vagyok, eddig 11,5 kilót híztam. Talán kevesebb lesz, mint az előző terhességem alatt. Megkaptam a beutalókat a III., utolsó szűrésre. Két hét múlva kedden már mehetek is.

Akkor nem is menstruálsz? Mióta is? Holnap lesz hüvelyi UH is?

Szia, Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :lol:

Igen, a hangjából ez jött le.
De mindegy,holnap majd meg tudom.
Mikor volt meg utoljára?
Szeptember 23-án,az is "csak " gyógyszerrel.

Igen,lesz hüvelyi uh-is,holnap.

Én Viktóriával (kapaszkodj meg) 34kilót hiztam.
56kiló voltam maikor terhes lettem.

Most meg 74kiló vagyok :cry: :cry: nem ment le sok szülés után.
Könnyen felszedtem,és nagyon nehéz le adni,igaz nem is fogyókúráztam azért,hogy le adjak pár kilót :roll: :oops: :oops:

Most meg pláne,nem akarok fogyizni,mert ha babás leszek akkor ujra feljönnek a kilók.
De most már nagyon oda fogok figyelni,hogy mit eszek.
Vikivel minden össze ettem :shock: :shock:

Na,most ne gondold az,hogy "kövér" vagyok.
Mert egyáltalán nem,csak a hasamon van felesleges zsir :lol: :lol: :lol:

Két hét múlva meg lehet,össze is futunk majd.
AKkor kezdődik majd kb nálam is megint a kétnaponta uh :D

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!


Tényleg jó sok kilót felszedtél anno. Akkor 90 kiló voltál? Magas vagy egyébként? Mert akkor valóban eloszlik az emberen.

Nekem elég könnyen lementek a felszedett kilók, ahogy szoptattam. Végül 3,5 kiló maradt. Akkor 50-ről indultam és lettem 66 kg. Most pedig 53,5 kg-ról indultam és ma mért a védőnő 65-öt.
Van hátra 7 hét, ha még 2-3 feljön, mert annyi biztos, még az sem olyan vészes.

Talán már egyszer tényleg beszélhetünk és élőben is láthatjuk egymást. Az utolsó hónapban úgyis minden héten kell majd mennem...

Megnyertem az aukción az Avent mikrós sterilizálót. Kicsit felvertük az árát. De már nincs kedvem újabbra vadászni.

Majd írj, mi volt a dokinál.

Szia

Kép

Kép
 
 


Kriszta

Irtam privit :cry:

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!

Megkaptam a privit.

Nem jelentkeztem, mert sűrű volt a programom. Tegnap délelőtt fodrásznál voltam, délután pedig főztem meg a kiságyat tettem rendbe. Átrendeztük a szobát, mostmár minden a helyén van.

Mára várom a sterilizálót. Tegnap pedig megvettem a mellszívót is.

Nagyon pocsék az idő, semmi kedvem semmihez.

Majd írj, mi újság veletek!

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!


Megpróbálom feltenni a képet a bundazsákról.

Hogy vagy? Minden rendben? Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Én PCO-s vagyok, biztosan ismeritek ezt a "betegséget".
A lényeg, hogy szintén peteéérési problémáim vannak ciszták miatt a petefészkemen. A tüszők nem érnek be, hanem cisztákká alakulnak. (www.pco-szindroma.hu)
A lényeg az lenne, hogy én is kaptam norcolutot majd closti-t és most úgy néz ki, hogy volt peteérésem... Úgy érzem talán még a "találkozás" is sikeres volt:). Nagyon úgy érzem...
Ezzel nincs is semmi probléma, csak ugyebár a PCO-s nőknél nagyon nagy a vetélés esélye, ami állítólag javítható egy bizonyos metformin alapanyagú gyógyszerrel. Ezt a terhesség alatt kéne szedni, hogy a babát védje és engem a terhességi cukorbetegség elkerülése végett (mivel inzulin rezisztencia együtt jár a PCO-val...és még sok más kellemetlen tünet...pl. a ciszták)
Az orvosom viszont nem akarja, hogy terhesség alatt szedjem, mert szerinte akkor már nincs rá szükség. Úgyhogy most kicsit aggódok.
Ezt azért írtam le (bár lehet, hogy nem ide való), mert láttam, hogy itt volt szó a closti-ról... És talán tud valaki segíteni nekem...
köszönöm előre....
Alexandra


hoppácska:)
lehet ezt nem is ide akartam küldeni
bocsika :oops: :oops:


de.... jó helyre jött:)
Edinka hozzászólására reagáltam:):) :lol:
csak az a 3. oldalon van és azért nem találtam....debutavagyok:):)


Szia Alexandra!

Igen, ebben a témában Edinával tudsz majd értekezni.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.

Alexandra

Sajnos a pco-val "emberedre" találtál itt.
Én az vagyok.
Én is szedtem 2 ciklus alatt a norculotot,mert elfelejtett megjönni a mensim.
Szintén fogom szedni a clostit majd most ha megjön.
Én ez idáig nem szedtem ezt a gyógyszert,nekem a pco még nagyon "friss" :cry: :cry:
Nem rég tudtam meg.

Szintén vannak cisztáim,és peteérés problémáim :cry:

De most a te kérdésedet nem igazan értem?? :oops:
Pontosan mit is szeretnél meg tudni???

Egyébkénnt voltam vércukor terhelésen aminek az eredménye jó lett,orvosom szerint ez nem tér,el.
Végre egy jó hir.
de tudom azt is,hogy nem minden pcosnak rossz a cukra.

De még számomra nem igazán világos az a IR-es dolog.
HA nekem jó a cukrom,akkor nem vagyok IR-es??
VAgy ehez kellenne a inzulinos vérvizsgálat?
Neked néztek már olyat???

A metformint,nem minden orvos támogatja,az enyém kimondottan el zárkózik tőle

:cry:

HA van kedved irj,gyakrabban

üdv: köztünk

Kép

Kép
 
 


Kriszta :lol:

Nagyon szép bundazsákja lesz a babátoknak :D
Képzeld,én a héten láttam egy olyat a baba üzletben a Ipoly Áruházal szemben ami úgy volt meg oldva,hogy bundazsák de olyan ami a hordozóban is lehet használni.
Volt rajta vmi kis nyilás,tudod a biztonsági üvnek kihagyva :shock:
Hogy miket ki nem találnak.

Meg kaptad már a sterilizálót?

Azért,láttod van még ember akiben meg lehet bizni,és nem vág át.
A tesz-vesz jó oldal.
Párom párszor a Veteróról vett pár dolgot,és ott is nagyon rendesek az emberek.
Ott is van baba-mama oldal.
Tényleg légzés figyelőt is "poton" árért be lehet szerezni :shock:

Hogy vagytok???
Már nagyon közel jársz a szüléshez???

Úgy izgulok,érted............

puszi,vigyázz magatokra.
El ne csúsz :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Alexandra

Te Pesti vagy???
Hogy találtál erre a topicra??

Végül is bele trafáltál,hogy pont itt van pcos :lol:

Kép

Kép
 
 


Szia Edina!

Már rég jelentkeztél, de azért látom, hogy a Hoxa-t látogatod. Megértem, én nem igazán tudok hozzászólni a problémádhoz, legfeljebb néhány vigasztaló szót tudok küldeni, hogy ne keseredj el!

A mi bundazsákunkon is van egy nyílás abból a célból, hogy be lehet őt kötni a hordozóba...

Megkaptam a sterilizálót, sőt ma kaptam egy szopipárnát, amit szintén a Teszveszen néztem ki, de aukción kívül megegyeztünk az eladóval. Tegnap délután feladta, ma délelőtt meg is jött. Neki utólag küldtem a pénzt, miután megjött a csomag. Na, ez is ritka lehet, hogy valaki előre elküldi az árut, aztán várja a pénzt.
Még egy mellszívót várok, amit már kifizettem, de még tegnap nem kapták meg a pénzt. De mostmár leállok, már elköltöttem egy csomó pénzt.
A légzésfigyelőt majd még meglátom. Ráérek akkor is, ha megszületett, és itthon leszünk. Hisz egy-két nap alatt le lehet bonyolítani az üzletet.

Köszi, jól vagyok egyébként. Néha keményedik a hasam, éjjel is erre keltem, meg nagyon sokat mozog. A lábam be van dagadva, alig tudok csizmát húzni.
Azt nem tudom, hogy melyik héten kellene mennem az utolsó szűrésre? Majd hétfőn felhívom a dokit, mikor menjek. Betöltött 35.-en vagy 36.-on? Nem tudom.

Kriszti

Kép

Kép
 
 



Sziasztok :lol:

Alexandra

Sajnálom,hogy ilyen gyorsan eltüntél :cry:
Pedig reméltem,hogy veled többet tudtunk volna beszélgetni a pco-ról :cry: ,hisz te is benne vagy.
Ha tudsz jelentkezz :!: :!:

Kriszta


Nekem a 3.szűrés a 36.héten volt.
Jó sok mindent vettél akkor.....

Nekem úgy nézz,ki,hogy meg fog jönni.
Örülök neki,de még nem akarom elkiabálni.

Ha minden jól alakul akkor hétfőhöz 1hétre megyek 9cn-i uh-ra.
remélem addig a closti növeszti a tüszőimet
Végre új ciklust kezdhetek :D :lol: [/b]

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta

Hivtad a orvost,hogy mikor kell menned?
nekem jövő hét hétfőn lesz "jelenésem" nála :lol:
De még nej tudom hány órára fog be hivni.

IRJ :!:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Ma délelőtt felhívtam őt, azt mondta, hogy jövő héten menjek. Az már a megkezdett 36. hét. Kedden megyek, reggel 8-ra a centrális tanácsadásra, utána vérvétel, stb. Ha meglesznek az eredmények, megint UH.

Lehet, hogy már NST is lesz? Vagy csak egy hét múlva, majd megmondják. A védőnő azt mondta, hogy a 36. héttől hetente kell menni NST-re. Sűrű lesz a december...

A lábam jól be van dagadva, nem tudom, hogy bírom majd a sok járkálást.

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Éna 36.héttől jártam NST-re,nagyon szerettem oylan jó volt hallani Viktória szivdobogását,szerintem ez is nagy élmény egy kismaminak :D

Bokád elhiszem,hogy igy már a vége felé bedagad.
Enyém is nagyon dagadt volt :cry:

Ha kedden mész,akkor biztosan megint nem tudunk talizni.
Pedig olyan jó lenne.
Én hétfőn megyek hozzá,utánna meg szerdán illetve pénteken :?

De én érzem,hogy mi még össze fogunk futni az idén :P

Baba ruhát nem kell vinned a kórházba.
Ott az ottani kis ruhákat adják a babákra.
Pelust,popsitörlőt sem kell vinned.
Azt is ők adták,legalább is anno 2005-ben :D
de szerintem ez még mindig igy van.

Nem is mondtam,hogy amikor mentem erre a terheléses vérvételre.
Nagyon meglepődtem :shock:
Már nincs külön a nőgyógyászat és a szülészet :shock:
te ezt tudtad???
Valami ápolási-osztály lett a nőgyógyászat helyén?

Tényleg mikor költöznek át az uj épületbe?
Biztos nagy keveredések lesznek.....
Mire valaki megtalálja őket.

IRJ :!:
puszi

Ja,még valami.
Nézd mit kaptam
1195649394.7775.pdf

szerintem jó pofa :D

Kép

Kép
 
 


Szia!

Tényleg jópofa!

Igen, kedden megyek reggel 8-ra. Még nem tudom, hogy busszal, vagy a férjem el tud-e vinni. Jó lenne.
Ha a végéig kibírom, biztosan találkozunk még.

Én tudtam még a munkahelyemről, hogy kialakították az ápolási osztályt a szülészet épületében. A kolléganőm idősekkel is foglalkozott, így többször telefonált oda...

Jó lenne, ha nem kéne vinni ruhákat meg pelenkát, stb. a kórházba. 2005 óta elképzelhető, hogy változott a helyzet. De majd rákérdezek, ha megyek.

Még szeptemberben hallottam, hogy november 1-jével szándékoztak átköltözni az új helyre. De már veled is beszéltünk erről, ha jól emlékszem. Az egyik ismerősöm, aki a pszichiátrián dolgozik, mondta, hogy beszélt egy szülésznővel. Ő mondta, hogy egy hét alatt át tudnának költözni. Azt nem tudom, elkezdték-e már. De gondolom, hogy decemberben már ott lesznek.

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Teszek fel ide is Viktóriáról két képet :D
Még ide nem is tettem fel.
Ha tudsz tegyél te is fel a fiadról :lol: :lol:


Kép
Kép

szia :wink:

Kép

Kép
 
 


Aranyos, kis szöszi.

Majd csinálok én is néhányat...

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Nem rég hivtam az orvost,hétfőn fél8-ra kell mennem uh-ra :shock:
De el felejtettem megkérdezni,hogy kell-e vennem vizitdijjat :shock:
Szerinted kell vennem?

Kb 2 hete voltam nála, akkor vettem egy 1000ft-at.

úgy izgulok,de nagyon várom

:wink:

Mesélj,hogy vagy??

Kép

Kép
 
 


Szia!

Milyen 1.000 Ft-osat vettél? Egy alkalom 300 Ft, nem? Szerintem kérdezd meg majd a bódénál, ahol árulják.

Köszi, jól vagyok. Attól eltekintve, hogy néha szurkál alul a hasamba, meg kisugárzik a fájdalom a combomba, de csak elvétve. Nem tudom, ezek milyen jelek lehetnek.

A jósló fájások olyanok, mint a mensis görcsök? Nem emlékszem már, szerintem nekem anno nem is voltak.

Neked nem fáj a hasad, hogy megvan?

Képet csináltam tegnap Marciról, de nem tudtam feltenni ide, mert túl nagy a mérete. Így csak az Iwiw-re meg a Hoxa-ra tudtam feltölteni, ott elfogadta a méretet.

Kriszti

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: