Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Voltam dokinál ma.
És annyira ki várakoztam magam,mint még sosem.
11-re volt időpontom,de épp szültek nála.
Ugyhogy 14-órára ért csak le.
Ennyit még soha nem vártam rá,csak persze terhesen.

Felirta a Clostibegyet,majd ha megjön a mensim valamikor akkor neki állhatok majd szedni.
És akkor is kell majd,hozzá járnom uh-ra.
Ennek örülök,mert hallottam egyest-mást mi van akkor ha nem ellenőrzik uh-a clostit.

Hétfőn ugye vérvétel annak eredménye két hét mire megjön.
Na,ez lesz az idegtépő időszak.

AZt is mondta,várjak a 46cn-ig,ha addig nem jönn meg akkor csörögjek,és ir fel megint Norculotot ami majd meghozza.
Ezt szedtem a múlt ciklusban is,mert csak igy jött meg.
Hát,nem tudom hogy most meg e fog majd jönni,főleg hogy nem volt tűszöm azaz nem volt peteérés.
És mint tudjuk peteérés utánn 2 hétre jön meg.
Na,mindegy.........most várakozok

Most boldog vagyok egy kicsit,végre valami kis remény....
Hogy talán a következő hónap a miénk lesz.

Azt mondta,hogy 3 hónapig fogja adni a gyógyszert,ha 3 hónap alatt nem esek teherbe akkor "módszert" vállt.

De nagyon bízunk benne,hogy a gyógyszerrel sikerül babásnak lennem.

Kriszta.

Merre vagy? Hogy érzed magadat ma?
Remélem már nem fáj a hasad.

Irjatok.......

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Jó nagyot várakoztál tényleg. Pedig még eszembe is jutott dél felé, hogy már biztosan otthon vagy.

Végül nem mondtad neki a dolgot, amiről beszéltünk?

Köszi, ma jól vagyok / voltam. Pedig ma is volt dolgom bővem. Délelőtt mosás, főzés, most nem rég sütöttem rétest.
Úgy látszik, vannak ilyen napok, vagy inkább napszakok, mikor megfájdul a hasam.

Tegnap írtam vissza a prividre, elolvastad?

Kép

Kép
 
 


Mizujs Edinka? Voltál a vérvételen?

Kép

Kép
 
 

 
 



Szia

Igen,reggel voltam vérvételen.
Nem a laborba kellett mennem hanem a nőgyógyászatra.
Ott pont kifogtam egy olyan "nővért" aki nem tudta megtalálni a vénámat.
Amikor nagy nehezen meglett,akkor meg nem indult meg a vér :shock:
Aztán hivott egy másik csajszit,és annak sikerül a jobb kezemből levenni a vért.
Úgyhogy két karom megszúrva,Viktória azóta is puszilgatja.
Nagyon zsibbad :cry:
De kibirható...
Eredmény,csütörtörtökre 2hét múlva :shock:
Na,az idő alatt fogok megőszülni.

Ha jól emlékszem te holnap fogsz menni vérvételre,igaz?
Aztán már a jövő héten mész is a dokihoz,az eredménynekkel?
Bizti,minden a legnagyobb rendben lesz.
ne izgulj :!: :!:

Hogy érzed magad ma?
Olvasatlak a másik topicba.

Én leirom a véleményemet,ha nem baj...
Szóval
Légzésfigyelő.
Szerintem felesleges venni,csak akkor vegyél ha tudod mit kell tenni ha véretlenül beriaszt.
Elsősegély....
Nekem több barátnőmnek is van,használja ugyan de nagyon sokszor beriaszt.
Ilyenkor a frászt kapják,és rohannak át a szobába.
De mivan ha nem véretlenül riaszt be,akkor tudnál mit kezdeni a babával?
Mert a kórházig az utat nem birná ki,olyankor egyből kell cselekedni.
Na,nekünk ezért nem volt.
egyébkénnt is mindenen paráztam nem hogyha megszólalt volna.
Ha jól tudom,akkor 1 éves korig szokták használni.

De egyik csajszi mai napig használja bébiőrkénnt,hogy hallja ha felébred a kislánya.
Pedig már majdnem 3 éves lesz.

Szerintem megoszlanak a vélemények.
Az ára is jó borsos.

Mellszivó ügyben:

Én a kórházban használtam először az automatát
:shock:
Hát,nem kivánom senkinek.
Annyira bevoltak durranva a melleim,hogy azzal kellett meginditani.
de az vmi brutál volt...

Sztem a kézivel sokkal jobbna jársz,ha olyat veszel.
Azt hiszem Avent márka,de nem biztos.
Végül is ezekből is van rengeteg.....

Amikor haza jöttem Viktóriával akkor már nem használtam mellszivót,mert én kézzel letudtam fejni egyikből-másikból 60-80ml.
Plusz még szopizni is tudott utánna.
Végül is nekm volt "sok" tejcsim....
De csak 4 hónapos koráig volt elég,utánna tápival kellett pótolni már este.
De mondani sem kell,amint megkostolta a tápit,már nem nagyona kart szopizni.
Hisz cumisüvegből sokkl könnyebb volt.

Remélem nem harizol,hogy leirtam a véleményemet.

puszi,nektek

Kép

Kép
 
 


hú,jó hosszú lett :oops: :oops:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Dehogy haragszom. Örülök, hogy figyelemmel kíséred a többi írományomat is. Te is csatlakozhatsz oda is!

Holnap megyek a vérvételre, csak az a szar (bocs), hogy reggel még a kávémat sem ihatom meg, olyan rossz éhgyomorra menni!

A légzésfigyelővel kapcsolatban csak annyit, hogy nekem meg sem fordult a fejemben, hogy kéne venni. Amikor Marci megszületett, még nem nagyon voltak ilyen ketyerék, legfeljebb őrzők, de nekünk az sem volt. Ha mondjuk koraszülött lenne, biztosan beszereznék egyet, de ha időre és egészségesen születik, nem szabad, hogy baj legyen. Elméletben legalábbis. Egyébként én mellette leszek mindig, nem tudnám azt csinálni, hogy átteszem őt a másik szobába, én pedig jót alszok a helyemen. Marcinál is olyan éberen aludtam, érzékeltem minden rezzenését.
Csak látom, hogy manapság minden leendő anyuka vásárol ilyen figyelőt, nagyon felkapott dolog lett. Aztán ki tudja, lehet, hogy addig még másképp alakul. De tényleg elég drága.

A mellszívón meg azért gondolkodom, de ezt már ott is olvashattad, hogy mi van, ha kevés tejem lesz? A Hoxán is folyt erről beszélgetés, ott azt mondták, inkább akkor vegyük meg, ha már megvan a pici és látjuk, milyen a tejtermelés.
De ezzel úgy vagyok, hogy valószínűleg beszerzek egyet. Nekem is az Avent szimpi, mindenhol dicsérik. A DM-ben 14 ezer Ft, nem olcsó. A tesz-veszen figyelem majd a dolgokat, hátha le tudok csapni valami jó vételre.
Volt kölcsönbe egy Medela - kézi -, ezt is írtam a másikban, de az számomra kezelhetetlen volt, csak szenvedtem vele. Most is kínálta a sógornőm, mondtam, hogy nem kell.

Szióka!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :lol:

Heni,Krszta :D

Merre vagytok :roll:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Légzésfigyelő- nekünk van, igaz kölcsibe kaptuk, de amúgy vettem volna. Nagyon jó! Nekem Péterke hasifájós, csak hason alszik, és igy tudok csak nyugodt lenni. Már 15000 lehet venni használtat. Nézzd meg ennek az oldalnak a piacterén. Hol-mi?

Mellszivoból pedig a kézi Avent a jó.

Heni

Heni
KépKép
 
 


Sziasztok!


Heni: Én is az Aventre gondoltam, csak jókat hallani róla. Te használod is, van saját tapasztalatod?

A légzésfigyelőd milyen? Angelcare?

Edinka: Voltam ma a vérvételen, de lehet, hogy már elolvastad a másik topikban. Sokat kellett várnom, a múltkor gyorsabban zajlott. Reggel majd szét fagytam a kórház felé menet.

Holnapra már a véreredmények meglesznek, de külön értük nem megyek. Talán pénteken beugrok, mert kb. akkorra meglesz a hüvelyváladék-, ill. a vizelettenyésztés eredménye is. Kíváncsi leszek rá.
Egy kedves hölgyemény volt a terhesgondozóban, általában ő szokott lenni. A neve és a foglalkozása ki volt tűzve a ruhájára. Szülésznő, nem is gondoltam. Ő mondta, hogy pénteken telefonon is érdeklődhetek nála, hogy megvan-e a váladék eredménye, azt oda küldik nekik. Elárulta, hogy hétfőn ügyeletben lesz Pap doki, úgyhogy ha meg lenne minden eredményem, akkor felhívom őt, hátha akkor fogadna. Meg persze, ha a férjem itthon lesz, és elvisz autóval.

Nagyon megviselt a gyaloglás. A buszig alig bírtam elvánszorogni, úgy fájt a lábam. Persze reggel a helyi járatot épp lekéstem...

Amíg várakoztunk a terhesgondozóban, beszélgettem egy idősebb kismamával. Ő is mondta a költözködést, úgy tudja, hogy november 1-jén költözik az egész kóceráj az új részbe, és a nőgyógy. épületét teljesen be akarják zárni. Akkor én már ott fogok szülni.

Kép

Kép
 
 


Igen saját tapasztalatom van az Aventes mellszivoval, csak a kórházban használtam többet, mert nem akarom becsapni a cicit, meg a fiam jó étvágyú gyerek.
a légzésfigyelő Angelcare, biztonságot ad, jobb a babaőrzős változat, ha nagy házatok van, mert nekünk nincs hozzá, igy még vennem kellett egy babamonitort is, mert ha kimegyek, vagy a konyhában ténykedek nem hallom a gyereket.
drága dolgok ezek de megéri!

Heni
KépKép
 
 


A légzésfigyelőn erősen gondolkodom, még nem tudom.

Mellszívót mindenképp szeretnék, most vannak folyamatban a "tárgyalások" az eladókkal. Épp az előbb találtam megint egy új ajánlatot a tesz-veszen. Valakivel csak sikerül.

Kép

Kép
 
 


szerintem hasznos dolog, de ha én vennék csak használtban gondolkodnék, 1 évig kell csak használni, 30 ezret meg nem ér meg. Nézelődj!biztosan találsz jó áron!

Heni
KépKép
 
 


szerintem hasznos dolog, de ha én vennék csak használtban gondolkodnék, 1 évig kell csak használni, 30 ezret meg nem ér meg. Nézelődj!biztosan találsz jó áron!

Heni
KépKép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Edinka, mi újság veled, rég írtál!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok

Meg vagyok, de nincs kedvem irni.
Depizek egy kicsit :cry: :cry:

Minnel,többet olvasom a pco-után egyre kilátástalanabbnak láttom a helyzetemet
:cry:,megint azt tanácsolták,hogy váltsak orvost.
Mert azzal,hogy fel irta a clostibegy gyógyszert azzal lehet,hogy sikerül majd teherbe esnem, de megtartani is tudni kell majd.
Mivel a pco-nál 45% a vetélési arány :cry:
Most megint nem tudom mit csináljak,még nem szedem a emlitett gyógyszert mert még csak ha megjönn akkor kell majd másnap elkezdenem.
Mit csináljak,kinek higgyek???

Nem bírnám ki ha sikerülne teherbe esnem és elmenne a babánk.
Akkor inkább ne sikerüljön egy darabig.
de nem értem az orvosomat,mért nem előbb a pco-gyanúmat kezeli,és utána próbálkozik a babával???

Végül is megint itt parázom aztán lehet két hét múlva meg kiderül,hogy nincs is pco-m :D

Úgyhogy őrlődöm itthon magamban :cry:
Titeket sem szeretnélek ezzel untatni...

Egyébként jól vagyunk.. Viktória egy tündéri kislány.
Mostanában nem rendetlenkedik annyit.

Kriszta
,mikor mész a dokihoz?
Pénteken már meglesz az eredmény?
Ird meg mindenféleképp hogy,milyen lett.

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Na, végre, hogy előkerültél!

Van olyan, hogy Schering Club a neten. Jártál már ott? Lehet mindenféle kérdéseket feltenni nőgyógyászoknak, és elég hamar válaszolnak rá. Én már írtam nekik többször is. Mondd el a problémádat és e-mail-ben válaszol rá, az a doki, akit kiválasztasz.

Talán tudna valami okosat mondani, mi ilyenkor a leghelyesebb, vagy még jobban elbizonytalanít. :!: :?:

Egyébként nem untatsz vele, nyugodtan öntsd ki a lelked, hisz azért vagyunk itt!

Holnap el kéne mennem Gyarmatra az eredményekért, de félek, hogy rossz idő lesz. Még nem tudom. Délelőtt felhívom azt a szülésznőt, akit fentebb is írtam. Megkérdezem, megvan-e a hüvelyváladék eredménye. Aztán lehet, hogy a 11-es busszal elmegyek. Csak olyan messze van a kórház! Még mindig fáj a lábam...
Aztán ha meglesz mindegyik, felhívom a dokit, mikor mehetek hozzá. Gondolom, a jövő héten létrejön a dolog.

Remélem, jó lesz a vércukros eredményem, nem szeretnék befeküdni miatta.

Majd írj!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :lol:

Kriszta

Na,voltál az eredményeidért?

Remélem jók lettek.

Heni

Régen,írtál,mizus veled?

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!


Nem rég érkeztem haza.

Sajnos az eredményeim nem lettek jók. A vizeletemből megint kitenyészett az a fránya streptococcus. A hüvelyváladékban nincs ez a baci, de ott valami mást találtak. A vércukor miatt is izgulok, mert éhgyomorra 3,8 lett (3,9-től jó), egy órával későbbi, kaja után: 6,7 (6,1-ig jó). Szóval ez kicsit magasabb. Nagyon remélem, hogy emiatt nem akar majd befektetni a kórházba.

Amint hazaértem, telefonáltam a nőgyógyászatra, bent van-e Pap doktor, de mondták, hogy legközelebb csak hétfőn lesz ügyeletes. Szóval majd akkor hívom őt, remélem, minél előbb mehetek hozzá, mert teljesen elkeseredtem az eredmények miatt. Biztos kapok antibiotikumot, meg még ki tudja, mit.

Más se hiányzik, hogy az UH-n is találjon valami "meglepetést".

Rettegek, hogy beteg gyerekem lesz :!:

Kép

Kép
 
 


Kriszta

Annyira sajnálom,hogy nem lettek jók az eredményeid.
Ez a fránya streptococcus :evil: :evil:
De én nem tudom,hogy ez mitől tenyészedik ki :oops:
Gondolom,akkor megint azt a antibiotikumot fogod kapni amit a múltkor,és szépen rendbe hozott.
Ne izgulj,mért születne beteg gyereked
Ezt a butaságot,gyorsan hesegessd el,a gondolataidból.
Bár tudom mondani könnyű :cry:
De akkor sem lesz semmi baj.
Ha meg ha befektetne a kórházba,az meg csak azért lenne,hogy szem előtt tartson,és nem miattad hanem a baba miatt.
És gondolom ő érte,még ezt is vállalnád.

A cukrod nekem sem tetszik,azt hiszem én is leirtam ebbe a topicba,hogy nekem mennyi volt.
Tudom,nem jó a máséhoz viszonyítani,de akkor is irányadónak jó.
Csak a cukrodnál volt kereszt a leleteden?

Érdekes......
Szombaton szokott ügyeletben lenni Pap doktor,most mért nem lesz.
Hétfőn ha hívod lehet, hogy már arra a hétre ad is időpontot.

De most a legfontosabb ,hogy probálj egy kicsit meg nyugodni,mert a baba megérzi ám.
Tényleg nem is kérdeztem még,hogy van már nevetek??
HA kislány lesz,illetve ha kisfiú???

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Jó szokásomhoz hűen, elkezdtem keresgélni a neten a vércukorral kapcsolatban. Szinte mindenhol azt írják, hogy 1,5 vagy 2 óra utáni értéknek 7,8 alatt kell lenni.

A háziorvosom 1,5 óra utánit kért, aztán mikor bementem éhgyomorra, a vért vevő hölgyemény áthúzta, hogy az nem 1,5 óra, hanem 1 óra.
Mindegy, lesz, ahogy lesz. Már meg is írtam a ScheringClubos dokinak az eredményeimet, kíváncsi vagyok, mit fog válaszolni. Pont a szakterülete a terhességi diabétesz.

A leletemen a cukornál - az éhgyomrinál - van egy mínusz, a kaja utáninál nincs semmi, és a referenciérték ki is van húzva.

A vérképnél néhány helyen van +, ill. -, de az volt a múltkor is, azt mondták, nem érdekes. A vasam jó. Pedig mindig halálsápadt vagyok. Ilyen az alapszínem.

Abban bízok, hogy ha hétfőn felhívom, még aznapra behív, ugyanis akkor a férjem be tud vinni autóval. Buszozni nem szeretnék, a lábaim nagyon fájtak megint a sok gyaloglástól.

Gondolkodtam már neveken, fiúnevek közül nem tudok választani, egy sem tetszik igazán. Megbiztattak, hogy lány lesz, így inkább azokra mentem rá. Most egyenlőre úgy néz ki, hogy Gréta lesz, de még nem konkretizáltuk le, a férjemmel még nem jutottunk igazából közös nevezőre. Nagyon tetszik még a Dalma, Liliána. Ha először lányunk születik, Dalma lenne.
De még nem tudni, lehet, hogy addig változik. Pláne, ha mégis hímnemű. :wink:

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta,

gyorsan megnézetem az én vércucu eredményeimet:

szóval- éhgyomor vérc. normál értéke 3-5.5 ig, a 120 perces pedig 7.8ig normális.
A streptococcussal kapcsolatban én semmit nem tudok, én nem is tudom, hogy egyáltalán nézték e, ha most igy belegondolok. :-(

Edinka!
Fel a fejjel!!!!! Minden OK lesz! csak ne idegeskedj!

Mi amúgy megvagyunk, még mindig a szokásos a helyzet, hasi masi. Az éjszakát még nem alussza át sajnos, pedig már jó volna. Odáig jutottam, hogy BK után járok aludni, mert egyébként éjszaka nincs hozzá turelmem. De szerencsére sokat segit a férjem, még jó hogy most nem dolgozik:-)


Heni Kép Kép

Heni
KépKép
 
 


Szia Heni!

Az éhgyomros értékem jó, csak a második miatt aggódom egy picit. Utánanéztem a neten, 7,8-at írnak sok helyen, de az két óra múlva, nekem pedig 1 óra múlva mérték.

Mindegy, majd a doki megmondja, mi az ábra.

Már nem is idegesítem magam a bacin, bízom benne, hogy megússzuk szárazon.

Nagyon édes a pici fiad. Valahol azt olvastam még régebben, hogy kb. 3 hónapos koruk körül kezd az kialakulni, hogy átalusszák az éjszakát.

Én nagyon sokat éjszakáztam, nappal pedig hulla fáradt voltam. A gyerekem a kiságyban nem nagyon akart aludni. Így ment ez 5 hónapig, aztán meguntam. Gondoltam egyet, betettem kettőnk közé a franciaágyba. Ha kellett, megszoptattam éjjel ott. Ettől kezdve nyugodtak voltak az éjszakáink. Ennek az a hátránya, hogy most elmúlt 8 éves, és minden éjjel átjön hozzánk aludni. De én nem bánom. Soha nem erőszakoskodtam vele, hogy márpedig ott maradsz a helyeden.

Van, akinek az a véleménye, hogy soha be nem engedné a gyereket a szülői ágyba.

Kép

Kép
 
 



Sziasztok :D

Heni.

Nekünk Viktória 3 hónapos korától aludja végig az éjszakákat.
De én azok szerencsések közé tartozom akik nem "éjszakáztak" sokat.
Sőt,egyáltalán nem.
Amikor haza jöttünk a kórházból akkor is simán be állt a napi rendünk.
Annyi volt hogy pancsi utánn szopizott jó sokat, aztán el aludt ez volt olyan 7óra-8 felé.
Aztán éjfélkor kelt legközelebb akkor is szopizott,utánna meg olyan hajnal 4óra-5 között.
Ugyhogy tényleg nem voltunk sokat fel.

De egy jó tanács...
Amikor szopiztatod ne kapcsolj villanyt,hanem sötétben történjen.
Akkor azt hiszi,hogy álmában szopizik,és így nincs gond a vissza alvással :wink:

Kriszta

Nekünk is bármikor bejöhet Viktória a mi ágyunkba.
Nincs onnan ki tiltva.
Bár,nem nagyon szerettem ha köztünk feküdt,mert mindig féltünk, hogy véretlenül be takarjuk őt ,vagy rá fekszünk.
OLyankor nagyon éberen aludtunk.

Most is van úgy,hogy oda jön közénk.....
De ez egy biztonságot nyújt szerintem neki,
Hogy anya meg apa ott van mellette.

Nekem is van olyan ismerősöm aki be nem engedné a gyereket az ő ágyukba :cry:
Pedig a kislány nagyon szeretné.

megyek....
pancsizunk Vikivel.

ez is egy jó téma?
Vajon jó ha a szülő a gyerekével fürdik???? :P

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Felkeltem ma 6-kor, nem tudok aludni.

Edinka, én úgy gondolom, nincs abban semmi, ha a szülő néhanapján együtt pancsol a gyerekével. Amíg kisebb volt Marci, bejött hozzám a kádba. De csak ritkán történt ilyen, mert elvétve fordult elő, hogy beültem egy kád vízbe. Jobban szeretek zuhanyozni, és a bőrnek se jó, ha sokat ázik, egyébként is száraz a bőröm.

Tegnap voltunk megint vásárolni, de nem tudtam csak egy-két apróságot venni. Bundazsákot nézek mindenfelé. Találtam egy csodaszépet a Kenguruban, de nagynak találtam a méretet, kisebb sajnos nem volt, így nem vettem meg. Rózsaszín van mindenhol, de én inkább semleges színűt szeretnék.

Reggel telefonálok Pap dokinak, remélem, fogad ma.
Utána majd írok.

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt :D

Mi kivételesen 7 óráig aludtunk ma.
Ez ritka,mert Viktória álltalában ébreszt minket mindennap 6-kor :shock:
Most biztos elfáradt,tegnap mamánál volt,én meg itthon rendbe tettem a lakást :wink:
Nélküle könnyebb,nincs benne mindenben 8)

Kriszta.

Ird meg,mit mondott Pap doki :wink:
Mért nem vetted,már meg azt a rózsaszint,dokink megmondta,hogy kislány lesz :lol: :lol:
Nekünk a mai napig majdnem mindenünk rózsaszín,épp valamelyik nap voltunk Viktóriának kabátot nézzni,és a férjem nem "engedte" meg ,hogy rózsaszínt vegyek neki megint :evil:
Kicsit össze is vesztünk ez miatt :cry:
De már kiengeszteltük egymást :oops: :oops:

Nálunk,is csak egyszer-kéttszer van az ,hogy én együtt fürdök Viktóriával.
Én,is inkább zuhanyozni szeretek.

Ja,majdnem elfelejtettem.
Irtam én is a ScheringClub-ba.
Szombaton azt hiszem,remélem lassan ir a doki választ.
Kiváncsi vagyok,mi az ő véleménye :roll:

Puszi mindenkinek......

Kriszta majd irj....

Kép

Kép
 
 


Kriszta.

Na,felhivtad Pap dokit??
Lehet,hogy most pont Gyarmaton vagy...

SZORITOK nagyon
:D

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Negyed 1-re mentem. De voltak előttem még így is hárman, úgyhogy kellett várni kb. 1 órát.

Először is átnézte az eredményeket. A streptora kaptam Semicillint, naponta 4 x 2-t kell beszednem. Nem kevés. Aztán újra jövök majd a laborba, ha elfogyott.
Megvizsgált és UH-ozott. Képzeld, már koponyavégű a fekvése. Nem hiába mocorog annyit, csak befordult. Azt mondta, hogy még a végén megszülöm "simán"...

Rákérdeztem, hogy még mindig lány-e? Megint azt mondta, hogy igen. Közben egy pillanatra mintha elbizonytalanodott volna, mert azt mondta: "hacsak..." De a végén megkérdezte, hogy akkor jó lesz a lány? Mondtam, persze.

A feje (BPD) 8 cm-es, a súlya kb. 1620 g, a magzatvíz is rendben van.

A cukrom is jó. Úgyhogy most boldog vagyok. Egyébként írt vissza a ScheringClub-os doki. Azt írta, hogy a cukrom a határhoz közelít, de majd a dokim eldönti, mi a teendő. A streptora ugyanazt írta, amit már eddig is tudtam, hogy antibiotikum lesz a szülés előtt, alatt.

Még annyit mondott Pap doki, hogy igyak többet, mert a vizeletemből valamit kimutattak (a keresztek), amiből látszik, hogy keveset iszom. Tényleg nem viszem túlzásba az ivást, még nyáron sem.

Szia, majd írj!

Kép

Kép
 
 




Sziasztok :D

Kriszta

Ez,nagyon jó hír,hogy van esély arra,hogy megszüld a kislányodat természetes úton :wink:
És szeretnéd ha nem lenne császár??
Én meg mondom őszintén mivel nekem Viktória császáros baba,nekünk ha lesz kistesó azt is császárral szertném megszülni.
Most már én így gondolom,irtam feljebb,hogy sokáig "zavart",hogy nem szülhettem meg Viktóriát természetes úton,de most már nem is szertném meg tudni,hogy milyen.

Elég gyorsan be fordult a kisasszony.
De örülök,neki,hogy mindent rendben talált.

És láttod kaptál gyógyszet arra a fránya bacira.
És azt majd szülésnél is fogod kapni?!
Nekem is soknak tűnik az adag,de biztos nem árt a babának.

Tegnap cheteltem a dokival,mármint a ScheringClub-al.
És nekem adott igazat,de a kezelőorvosom mellé állt.
Hogy ,ő biztosan ki tudja választani,hogy nekem melyik kezelés fogja meg hozni a babát.
Illetve az mondta,hogy nyugodtan szedhetem a clostibegyet,nem ártok vele,csak figyelni kell uh-al,hogyan reagálnak a tüszőim rá.
És nem ki zárt,hogy closti mellett be babásodom,és nem is lesz szükség már kezelésre.
Hát,úgy legyen.
És,valamiért ő is azt mondta,hogy ne olvassak utána mert csk össze zavar,de vajon mért mondják ezt







:roll:

megyek,puszika

IRJATOK :!: :!: :!: :!:

HENI?MERRE VAGY??

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!


Chateltél a dokival? Én mindig csak levelezgetek. Ahágy orvos, annyiféle válasz, ez tényleg zavart okoz az ember fejében. Marci idején csupán a Kismamát olvastam, internet akkor még nem volt. Most pedig túl sok az információ, valóban helyesebb, ha nem kutakodunk, bízzuk magunkat a dokinkra!

Mikor lesz meg a véreredményed? A jövő héten telik le a 2 hét?

Tudtam, hogy ír majd antibiotikumot, nem ért váratlanul, de ezzel még korántsem oldódik meg a kérdés, legfeljebb átmenetileg.

Ha döntenem lehetne a két szülési mód között, valószínűleg én is a császárra voksolnék. Volt részem a vajúdásban, tudom, mi vár rám - a fájdalmakat illetően. De magamtól semmiképp nem kérném a műtétet, biztos ezt nem is lehet. Ha úgy alakul, hogy kibújhat természetes úton is, akkor átadom magam a fájdalmaknak. Félelem van bennem, mert nem jártam meg a végét, nem tudom, milyen érzés a kitolás.
Most is csak az előbbit tudom mondani: ahogy a doki majd jónak látja.

Kép

Kép
 
 


Szia.

Igen,cheteltem.
Minden este van nőgyógyász a chet szobában.
Így tegnap este sikerült kifognom este 9-kor azt a dokit,akinek emailt is irtam :lol: :lol:
Dr. Nyitray Gábor-al beszélgettem

Igen,elvileg jövő hét csütörtökön-pénteken már hívnom kell Pap dokit,az eredményekért.

Egyik barátnőmnek szerdán kell be feküdnie a kórházba,mert pénteken császározzák.

Nyugi,biztosan minden rendben lesz a szülésnél,a fájdalom meg vele jár.
Van egy barátnőm aki azt mondta,hogy ő inkább megy szülni,minthogy fogorvoshoz menjen.
Szóval,tényleg nem vagyunk egyformák

nyugi,jó kezekben vagyunk :wink:

Kép

Kép
 
 


Szia!


Miért műtik a barátnődet? Túllépte az időt, vagy medencevégű a fekvése a babának? Jó neki, már túl lesz rajta. Ki műti? Kíváncsi vagyok, hogy műtét után mennyi idő múlva lehet hazajönni. Mikor én szültem, 1 hét volt. A simáknál azt hiszem, 4 nap vagy 3.

Hát igen, a fogorvoshoz én sem szívesen megyek. A gyökérkezelést nem vállalnám még egyszer, egyszerűen nem tudtak annyira elérzésteleníteni, hogy ne érezzem. :cry:

Kép

Kép
 
 


Szió

Császár lesz a barátnőmnek,előző kisfiát is császárral szülte,így a kistesó is császáros lesz.
Neki is Farfekvéses volt Attila mint nekem Viktória.
Attila most novemberben lesz még "csak" 2 éves.
Gyorsabban jött a kistesó,nem igy szerették volna.

Császár után 1hetet szoktak bent tartani.

Nekem be kellett feküdnöm 1 héttel előtte.
Vizsgálatok miatt,barátnőmnek is be kellett volna feküdnie,de nem tudta kire hagyni kisfiát,így holnap "költözik" csak be.

Befeküdtem egy hétfői napon április-18-án és csütörtökön az az 21--én született meg Viktória 9óra 32 perckor.
És a császári nap után szigorúan 1 hét mulva mehettem haza.
Az az csütörtökön.
Hát,kicsit hosszú volt a bent töltött napok,főleg akkor amikor még nagy pocival voltam.
De amikor már meg született Viktória akkor már nem "unatkoztam"

Ja,el kalandoztam bocsi
:oops:
Szóval, Birtha a orvosa ő is fogja őt császározzni.
ÉÉÉÉSSS,megint fia lesz :lol:

Szóval röviden ennyi.....

Kép

Kép
 
 


Szia!

Ha már a mesélésnél tartunk:

Nekem úgy volt, hogy május 30-ra - vasárnap - voltam kiírva, de Marcika még jól érezte magát bent.

A következő héten megmondta a doki, hogy hétfőn mindenképp be kell feküdnöm. Erre Marcika meggondolta magát és előtte való nap, június 6-án - szintén vasárnap volt - reggel 6-kor arra keltem, hogy folyik a magzatvizem.

Rögtön felpattantam, zuhanyozás, stb. De sajnos észrevettem, hogy zöld a víz. Tudtam, ez nem jó jel.

Utoljára NST-n előtte pénteken voltam, akkor már voltak pici görbéim, éreztem is, hogy keményedek időnként. Ugyanez volt szombaton is. De mostanság gondolkodom rajta, hogy olyan lüke voltam, hogy eszembe nem jutott volna mérni az időt, hogy milyen időközönként jelentkeznek a keményedések.

Szóval így indult a nagy napom. Nem túl szívesen emlékszem vissza a délelőttre és a délutánra sem. 16.45-ig szenvedtem, végig a szülőágyon, fel sem kelhettem még egy percre sem! Aztán fájásgyengeség alakult ki, így döntöttek a műtét mellett. 17 óra 3 perckor született meg. Az valami csodálatos élmény volt! Úgy emlékszem, az egyik doktornő vagy nővérke mondta a pontos időt, hogy jegyezzem meg a horoszkópja miatt.

Mikor kivették, szóltak, hogy nézzek balra, majd mellettem viszik el és adhatok egy puszit a homlokára. Csak lógott egy kézben és nézett rám a nagy szemeivel... Leírhatatlan érzés! Soha nem felejtem el.

Amikor már kint volt a hasamból, csak azt hallottam, mondta valaki, hogy fiú.

Most nem tudom, hogy lesz. De az nagyon jó lenne, ha már simán fogok szülni, legalább ne lennék "odaláncolva" az ágyhoz. A férjem nem akar bejönni, gondoltam arra, hogy talán jó lenne, ha anyu bent lenne. De ő meg olyan, hogy halálra aggódná magát.

A barátnődnek most is faros a babája? Csak azt írod, hogy az előző az volt. Ő nem is szeretné simán megpróbálni, ha nem faros? Vagy a dokija kijelentette, hogy az lesz és kész, mert az előző császár volt?

Kép

Kép
 
 


szia

Nem, most nem faros a babája.
De a dokija döntött így,hogy császár,ő meg nem vitatkozott.
Szerintem örül is neki.

Hát,igen én sem fogom elfelejteni azt a pillanatot mikor először megláttam Viktóriát.
Mellettem vitték el,de azért adtam neki egy puszit a homlokára,és nem sírt egyáltalán, már akkor nyugodt volt.

Emlékszem mondta Pap doki,hogy amikor ki emelte őt szopizta az ujját.
Biztos meglepődött....hogy már itt az idő.

Igen nálunk nem szeretik ha a kismama sétál vajúdás közben.
Ők el várják,hogy feküdjön a nő kikötözve.
Máshol annyi lehetőség van,labda,kád,ilyen ágy, olyan fotel nálunk meg csak simán a szülőágy.
Ennyi...
De lehet az új épületben több választás lesz?! nem tudom?!

Nekem a műtét előtt bent volt a férjem az elő készitőben.
De annyi elég volt neki,pedig csak a katétert látta meg,hogy mindkét kezebe megy az infuzió.
de ő már ezek láttán rosszul volt.
De hát nem mindenki bírja az ilyen dolgokat.
Meg folyamatosan ment az nst.

Tejcsim is csak császár után két napra indult be...
De császárosoknál általában ennyi idő kell.

olyan jó volt ismét felidézni pár eseményt,bárcsak én is megint ott tarthatnák ahol most te.

Kép

Kép
 
 


Jó reggelt.

Megszületett barátnőm kisfia,akiről tegnap beszéltünk.
Október 23-án 49cm és 3500gmal.
Mindketten jól vannak :D :D

Kép

Kép
 
 


Szia!

Hogy-hogy már most megszületett? Azt írtad, pénteken császározzák. Valami sürgős közbejött? Azért örülök, hogy jól vannak. Milyen jó neki :)

Marci is pont ekkora volt, csak 1 cm-rel hosszabb, de a kiló stimmel.

Kép

Kép
 
 


Mizujs Edinka :?:

Tegnap nem írtál.

Most voltam a védőnőnél és a háziorvosnál. Megírta az újabb beutalót a laborba. Lehet, hogy hétfőn megyek.

Tegnap is volt nálam a védőnő, már rég járt itt. Megmutattam neki mindent, amit idáig vettem. De még ahogy beszélgettünk, elég sok dolgot kell beszereznem. Úgyhogy, ha hétfőn Gyarmaton leszek, alaposan körül fogok nézni az üzletekben. Megveszem a babakozmetikumokat, és a bundazsákot is megnézem.

Ti hogy vagytok? A barátnőd, aki tegnap szült?

Írj majd :!:

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Megint elég depis a hangulatom..... szerdától barnázom,és nagyon görcsöl a hasam,de még mindig nem jött meg.....
Már kezdeném a gyógyszer szedését,de így nem tudom elkezdeni,ha nem jön meg rendesen a mensim :cry:

Barátnőmmel nem beszéltem,csak annyit tudok amit feljebb le irtam :D

Bizony,már ideje lesz beszerezni a babkelengyét..
Vásárolgas csak nyugodtan.....

Szeded még a gyógyszert amit fel írt Pap doki?

Tudod,mi jutott eszembe,hogy az eredményem jövő héten csütörtökön lesz meg,de akkor van mindenszentek,teljesen ki ment a fejemből, szerinted akkor ne csütörtökön hívjam az orvost,hanem inkább pénteken??

Ti,hogy vagytok??
Sokat mozgolódik Dalma??

:lol:

Olyan rossz idő van,nagyon vigyázz magatokra,pihizz amikor csak tudsz

Puszika

Kép

Kép
 
 


Babkelengye= babakelengye :lol: :lol: :oops: :P

Kép

Kép
 
 


Szia!


Máskor is szoktál barnázni? Ha görcsöl, akkor az egyfajta előjel lehet. Nem? Nekem előtte szokott fájni a hasam, de csak közvetlen előtte kb. egy órával megfájdul, aztán meg is jön.

Csütörtök tényleg elég gázos, akkor ne hívd őt, talán fel se venné, legfeljebb ha épp bent van és ügyeletes. Én a múltkor előbb érdeklődtem a nőgyógyászat számán, hogy mikor van bent. Hívhatod a mobilon, ha egyébként is dolgozik. Talán rossznéven veszi, ha szabadidejében macerálják.

Ma egész jó idő lett, nincs hideg és még a nap is süt. Nálatok nem? A kedvem is jobb ilyenkor. Nincs az a melankólia. :)

Még szedem a gyógyszert, holnap este telik le a 40 szem. Még az a szerencse, hogy kapszula, könnyen lecsúszik. Hadilábom állok a gyógyszerekkel, ill. a beszedésükkel. Némelyik fennakad a torkomon. :cry:

Sokat mocorog a babóca, néha fáj is, amit művel. Még a nevén nem merem nevezni őt! De nem Dalma, hanem utolsó megegyezésünk szerint Gréta lesz!

Ma kimostam a sok pelust, ami a feje alá kell, meg ide-oda. A lepedőket, és a pólyahuzatokat. A hétvégén remélem, a férjem lefesti az ágyat, aztán meg kéne keresni a helyét is, hová állítsuk. Ami nem egyszerű, kis fejtörést okoz, mert tetőtérben lakunk - már írtam? - és minden szegletben van valami.

Hétfőn készülök Gyarmatra, valószínűleg viszem magammal a fiamat is, őszi szünet lesz, nem megy suliba.

Szia, ne légy depis! Fel a fejjel! Írj :!:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :lol:

Már a reggelem,rosszul kezdődött.
Elvágtam az ujjamat :cry:
Amig állt el a vérzés :shock:

Utána jött a "java" rokonunkat befektették Pestre a kórházba mert kevés neki a magzatvíz :cry: :cry:
6hónapos terhes,nagyon remélem, hogy nem lesz a kisbabának semmi baja.
Kriszta,tudsz erről valamit,hogy mért kevés a magzatvíz :?:
Én már nem nagyon emlékszem erre a részére,nekem csak a szülés előtt lett kevesebb de akkor már közel voltam a kiírás időpontjához :shock: de ő még "csak" 6 hónapos.

Úgy gondolom,hogy Pap dokit,felhívom majd szerdán.
Még sem kéne őt zavarni csütörtökön,végül is pénteken már hívhatnám talán,de lehet hogy már szerdán is tudna vmi jót mondani.
Szerinted Kriszta , így jobb lenne?

Hogy vagytok??
Remélem nálad minden rendben van,pihizz sokat....

puszi

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!

Annyira nem vagyok képben, hogy mit jelent a kevés magzatvíz, de találtam egy oldalt, onnan bemásolom, bár lehet, hogy már te is rákerestél.

"A betegség lényege:
A magzatvíz az adott terhességi héten a normálisnál kevesebb
A betegség oka:
Oka lehet a méhlepény rendellenessége, mely következtében fokozott a magzatvíz felszívódása. Az anya különböző fertőzéseihez, idő előtti burokrepedéshez, vagy a hüvelyen keresztüli folyamatos magzatvízszivárgáshoz társulhat. Gyakran a magzat fejlődési rendellenessége, főleg a magzati vizeletelválasztó rendszer betegségei és a magzatot ért egyéb károsodások, elsősorban a magzati oxigénhiány okozza. Van, amikor nem ismert a kiváltó ok.
A betegség tünetei:
A has a normálisnál kisebb, renyhébb és a magzatmozgások sokszor fájdalmasak. Ez az állapot a magzat méhen belüli fejlődési zavarát okozhatja, ami torzulásokban, növekedési elmaradásban nyilvánulhat meg. Az összenyomás miatt a betegség a magzat oxigén-ellátási zavaraihoz és tüdejének elégtelen fejlődéséhez vezethet. A fekvési rendellenességek előfordulása is gyakoribb, ami a szülésnél okozhat nehézségeket.
Elvégezhető vizsgálatok:
Az orvos a kórtörténet felvétele és a betegvizsgálat mellett ultrahang vizsgálatot rendel.
A betegség várható kezelése:
Amennyiben a magzati oxigénhiány jelei mutatkoznak, úgy a terhesség befejezése indokolt. Az anya betegségeinek idejében történő kezelése és a magzat fejlődésének rendszeres ellenőrzése szükséges.
Javaslatok:
Ajánlott az előírt szűrővizsgálatokon való megjelenés. A tünetekről számoljon be nőgyógyászának.
A betegség várható lefolyása:
Amennyiben a kiváltó okot sikerül idejében megszüntetni, a magzat nem károsodik. Az állapot azonban fokozza a magzati és az újszülöttkori halálozás kockázatát.
Labor és diagnosztikai vizsgálatok:
Ultrahang vizsgálat sima."


Miért is ne, próbáld meg felhívni Pap dokit szerdán. Vesztenivalód nincs.

Köszi, jól vagyunk. Nincs semmi különös. Ma jó idő volt. Kicsit kint tevékenykedtem.

Feladtam ma a Teszvesz-es csajnak a pénzt, remélem, jövő héten küldi is cserébe a csomagot. Már nagyon várom. Még fáj a fogam egy Avent mellszívóra, az utolsó napon fogok rá licitálni, hátha az enyém lesz.

Megyek, előkerítem a fiam, mert valahová elbiciglizett...

Te is mesélj magatokról, mit csináltok?

Kép

Kép
 
 



Jó reggelt.

NAgyon eltüntünk,mindenki azt várja,hogy a másik irjon :evil: :lol:
Akkor én megtöröm a csendet :P

Kriszta.

Na,sikerült megkötni az üzletet :?:
Nem lesz semmi,gond gondolom aki felteszi,hogy valami eladni valója van az komolyan is gondolja és nem veri át a vevőt.
De megértem hogy aggódsz.
A mai világban tényleg nem lehet tudni....

Rokonunknak megy az infúzió,egyenlőre zárt a méhszáj már egy kicsit talán jobban van.
NAgyon szoritunk neki,hogy ne szülessen még meg a pici baba.
Szigorúan feküdni kell neki.

megyek gyorsan odateszem az ebédet,meg mosógépet inditok.

IRJATOK


HENI MERRE VAGY???????
GYERE MESÉLJ HOGY TELnek a napjaitok

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka!


Végre idekerültem a gép elé.

Ma voltunk Marcival Gyarmaton, tudod, a laborban. Jól kigyalogoltuk magunkat ismét. Úgy elfáradtam, hogy a buszon alig tudtam nyitvatartani a szemem.

Olyan furcsákat érzek a hasamban gyaloglás közben, egész lent. Úgy érzem, hogy egyfolytában pisilni kell, biztos nyomja a kis buksija a hólyagomat.
Reggel indulás előtt olyan hirtelen szúrást éreztem a hasamban, hogy nagyon kellemetlen volt.

Ma írt a csaj, akinek elküldtem a pénzt, hogy már meg is érkezett, és még ma fel is adja a csomagot. Na, kíváncsi vagyok rá. Azt írta, mert rendeltem tőle háromfélét is, kapok egy ajándékot tőle. Furdal a kíváncsiság, mi lehet az.

Holnap egy mellszívó aukciója telik le, még arra is le szeretnék csapni. Meg egy légzésfigyelő is holnap telik le, az 12.000 lenne, de úgy írják, hogy csak 6 hónapot használták. Dehát ez nem olyan használat, hogy nap mint nap kézben van és kopik, hanem csak az ágyban volt. Nem tudom, mitévő legyek. :?:

Bementünk Gyarmaton két bababoltba. Az egyikben - a sarkon a lámpánál - elég gyér a választék. Ami az Ipollyal szemben van, ott nézegettem bundazsákokat, de nem nyerték el a tetszésem. Lehet, hogy túl maximalista vagyok?
A DM-ben vettem Nivea babasampont és babakrémet, és laktoherb teát. Te ittál ilyet, nem bizarr az íze? Lehet, hogy majd nem tudom lenyelni. :roll:

Szerdán akkor telefonálsz? Gondolom, már tűkön ülsz. Megjött már?

Szia, írj majd!

Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Képzeld nem jött meg,emlitettem,hogy elkezdtem barnázni de már az is elmúlt :cry: ez az én formám.
Igen szerdán hivni fogom őt,de lehet előtte megkereslek priviben,hogy add meg a nőgyógyászat számát,lehet előbb ott érdeklődenék,hogy bent van -e.
Izgulok már,szeretnék hozzá szombaton el menni,hogy irjon megint gyógyszert,hogy meg jöjönn és el tudjam már kezdeni szedni a clostibegyet :roll:
De majd ő megmondja mi tévők legyünk,na meg az eredmény is. :shock: remélem azt is meg tudom.

Igen,ismerős a helyzet,nekem meg állandóan pisilnem kellett már terhességem vége felé.
Mikor elindultunk itthonról mindig elmentünk wc-re-de már Gyarmaton megint kellett wc-re mennem
Még jó,hogy anyuciék Gyarmaton laknak :lol:
Nekem faros volt Viktória mindig lent rugdosta a húgyhólyagomat :lol: :lol:

Tudod melyik üzlet jó,ajánlani tudom.
Ahol most van a Dm,azon az utcán kell lemenni,és a másik oldalon van egy mennyaszonyi kölcsönző az mellett van udvar.
Na,ott az udvarban is nagyon sok baba holmik vannak.
Vannk használt babakocsi,hordozó,kiságy,stb...
De nagyon sok uj dolog is van,mint kisruhák és babakocsik.....stb
Nézzél be,legközelebb....
Igen a lámpánál lévő babaüzletben tényleg elég gyér a kinálat,de a Ipolyal szemben szerintem ki lehet fogni.

De a tescoban illetve a Aushan-ban is jó babaholmik vannak.

Még tudok egyett,azt hiszem Dunakeszin van a Aushan mellett van egy ilyen bababirodalom ott is jók a babaholmik,és ki lehet fogni viszonylag olcsó rucikat.

12ezerért,nem drága a légzésfigyelő,szerintem érdemes lenne....
Vedd meg azt is,majd én meg veszem majd tőled,ha nekünk lesz majd kistesó :wink: :lol: :lol: :lol:


Te mikor mész legközelebb Paphoz?
Jó lenne már találkozni is..

Irjál :!:

Kép

Kép
 
 


Szia!

Majd megírom a számot, előbb kérdezz utána szerintem is. Én úgy vagyok vele, hogy nem szeretek zavarni senkit.

Nem tudom, melyik az a menyasszonyiruha kölcsönző. Egy udvart tudok, az ékszerbolt mellett. De az a bababolt csupa márkás holmikból áll, és baromi drága. Ott lehet venni Götz dolgokat. Majd legközelebb bemegyek az Ipollyal szemköztibe, mert volt egy aranyos kis bébisapi, amiért nem mentem vissza. Meg mondta a csaj, hogy jövő héten kapnak még bundazsákokat.
A dunakeszi Auchanba elég sűrűn járunk. Szeretek ott vásárolni. Többször megfordultunk már a Kenguruban is, amit írsz. Ott tényleg van minden, de az árak a csillagokban... Kb. mint a Brendon. A szívem szakad meg, ott láttam egy bundazsákot, 5.500-ért - leárazva, de 74-es volt csak belőle. Nekem meg 62-es kéne. Mindegy, ha legközelebb megyünk, úgyis bemegyek oda, és veszek valamilyet, már unom az utánajárást.

Azt tudtad, hogy épül majd Tesco Gyarmaton? Azt hiszem, az új buszmegálló mellett. Örülök neki. Bár nincsenek túl jó tapasztalataim, de legalább itt lesz a közelben, ha az ember be akar jobban vásárolni, és nem akar üzletről üzletre járni a városban. :?

Hogy mikor megyek Pap dokihoz? Jó kérdés. Ja, igen: függ az eredménytől. Ha netán pozitív, akkor meg kell őt keresnem. Ha negatív, akkor majd megmondja a védőnő, mikor kell mennem. Én már nem is tudom, annyi biztos, hogy a 36. héten lesz a III. szűrés. El sem hiszem, hogy milyen közel van... Addig még csak összefutunk :!:

Szió!

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta.

Elküldenéd nekem a nőgyógyászat számát,priviben?
köszike...
most rohanok megyek Gyarmatra....

Kép

Kép
 
 


Szia Edinka :!:

Miért kellett Gyarmatra menni? Vásárolni voltál? Hívtad már a számot? Elküldtem priviben.


Kriszti

Kép

Kép
 
 


Szia Kriszta :D

Holnap reggel fogom felhivni a számot,köszi szépen :wink:
Viktóriának vásároltam Gyarmaton.
Kellett neki kis csizma meg vettem neki,pár melegebb nadrágot illetve pulcsit,harisnyát meg apróbb kiegészitőket.
Mint mindig most is nagyon örült mindenek :lol: :lol:

Vettem neki,gumilepedőt is,ma fogom őt éjszakára először pelus nélkül elaltatni :shock: hát félek tőle.
napközben mindig szól,hogy anya pisilni kell,de még éjszaka mindig pelusban aludt.
Kiváncsi leszek,hogy szólni e fog,de szerintem nem fog ráébredni.
Reggelente mindig olyan pisis neki a pelusa :cry: de hát valamikor már el kell kezdenem.......

megyek most megpancsiztatom a kis asszonyt :wink:
Reggel irok,ha tudok valamit,szorits nekem egy kicsit :!:
puszi Edina és Viktória

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: