Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szeretnék még segítséget kérni.
Valaki tud valamit Dr.Sajgó Attiláról?
Hozzá kaptunk időpontot a Kaáliba.

Előre is köszönöm.
Ritt

Ritka


Hahó!

Jár még erre vki? :roll:

Wish,
boldog szülinapot Zsófinak! Mesélj róla, meg tegyél képeket is! Mit kapott Zsófi? Nekem ez nagy talány, fogalmam sincs, milyen kacattal szaporítsam meglévő készleteinket, már alig férünk...:roll:

Kriszta,
mi újság a mászással? Elkezdte már Viki?

Hunci,
drukk a műtéthez!

Anda,
találtál már vmi jobb melót?

Emma,
a kaki még mindig pelusba kerül nálatok?

Tanácsot kérnék, hátha vkinek volt hasonló tapasztalata. Olivér már egy ideje bugyis, éjjelre-nappalra. De kakilni nem hajlandó csak pelusba. SE vécébe, se bilibe. Rászoktam adni a pelust, de nem igazán tudom, hogy kéne sarkallni arra, hogy nem oda kéne. Vélemények?
Olivér már nem jár oviba, majd szeptemberben kezdi újra. Kicsit sajnálom, mert néha nagyon látványosan unatkozik, meg piszkálja a tesóját. :? És elkezdett idiótán selypíteni, remélem minél előbb leszokik róla!
Blanka meg azzal őrjít meg, hogy még mindig csak mászik. Már alig várom, hogy ne négykézláb sikálja fel az aszfaltot! Egyébként nevetős, bújós, látszik, hogy kislány! És a tesójával tud a legnagyobbat röhögni! :D
Voltunk nyaralni Disneylandben, Párizsban, Olivér nagyon élvezte. Elmentünk a német Legolandbe is, ez vmi nagyon megőrülős volt, mindenkinek nagyon ajánlom! És persze csak a legófalus szállással: www.legoland.de, és www.legoland-feriendorf.de Mindjárt rakok pár képet.


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép

Bocs, ha sok volt...

 
 

Hajni, de jó képek!!!!!Mekkora már a kis nagylányod :lol:

Műtéten túl, az altatás utáni első órát nem kívánom senkinek, azóta minden oké.Leszámítva, hogy mindenhonnan jön a gennyes cucc az orrából plusz még mindig horkol, nem kap levegőt.Gondolom, tisztul neki, de nem tudom, meddig tart még mert szörnyű, hogy éjjelente 4-5x kelünk, mert fullad, sír, nem kap levegőt, alig alszom és ugye én már dolgozom és 5kor kelek...
Vendég
 


Hunci :)
Remélem, hamar rendbe jön a fiad! Jobbulást neki.

Hajni :)
Hát ez szuper nyaralás lehetett!
A keresztfiam úgy 4,5 éves koráig pelenkába kakilt, aztán egyszer csak elhagyta. Szerintem nem érdemes erőltetni.
Zsófi sem jár még, mászik, meg kapaszkodva lépeget.
Szülinapjára tőlünk kapott egy golyópálya szerűséget, varrtam neki egy manót, anyu kötött egy ágytakarót neki, anyósomtól pedig egy fűzőcskét kapott.

Kép
Kép
Kép
Kép

 
 


Jaj de édesek a gyerekeid Wish!

Hunor kopkop, alakul:)
egyébként a műtét előtt ő elindult magától a szobatisztaság felé, majd a műtéti napon hagytam értelemszerűen, másnap újra folytattam, folytattuk.Nap közben bilibe pisi van, és 2 napja bilibe kaki is.azonban nem szól sohsem, csak "táncol", onnan tudom, irány a bili:) és ha nem "táncol", akkor meg fél esetleg óránként teszem bilire.Már nincs baleset:) kivéve kakinál, mert mindig esti lefekvéskor kakil és vagy épp elkapom, vagy felkel és szól, hogy kaki lesz, de mire lehámozom a pelust, már kaki van, de nem baj. örülök, hogy ő döntött és nem én.
Délutáni alváshoz nincs pelus, estére még van, ezt nem tudom, mikor tudom megszüntetni.
Vendég
 


Jelentem, tegnap gyermekem este 9kor átjön, közli, nem kell pelus.Levettük róla.Gyors raktam az ágyra pisifogókat, és 4 pisiből kettőt elkaptunk éjjel:))))))

ÉÉÉÉÉS nem horkolt ma éjjel:)))))))))))))))))
Vendég
 


Hunci :)
Mi az a pisifogó?
Balázs nem szobatiszta, azaz kéri a pelust napközben, de 80%-ban szól, hogy pisilni kell, többnyire száraz pelust veszek le róla. Sőt általában a délutáni alvás után és reggel is száraz a pelusa.
Csak tudnám miért nem jó neki mégsem bugyiban! Bár ez a napi egy pelus már egész költségtakarékos :D

 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok "veletek"!

BLANKÁNAK ÉS ZSÓFINAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Hajni,
nagyon király lehetett a nyaralás,képek szuperek,gyerekek gyönyörűek!

Wish,
a sározós kép tuti!

Hunci,
húúú,de rossz lehetett látni,hogy szenved a kisfiad!
Örülök,hogy jobban van már!

Végre már mi is eljutottunk odáig,hogy már csak alvásnál van rajtuk pelus és nincsen napközben baleset!(ez még így is napi 4 pelus!)
Ebéd utáni alvásnál sokszor már száraz marad a pelenka,de éjjel mindig belepisilnek,így egy ideig még biztosan kell erre költenem.

4 órás melót képtelenség találni,így maradok,amíg bírom.

Jövő héttől bölcsiszünet lesz,de nekem még 2 hetet ki kell bírnom valahogy ebben a dög melegben,utána nyaralás és pihi.

Andi
Kép
 
 


Szasztok,

Blankának és Zsófinak utólag is boldog szülinapot :lol: :lol: :lol:
Szuper képek !!!

Hajni,
Legoland nagyon tetszik, lehet hogy mi is elmegyünk egyszer :lol:
Hogy birtad a két babakocsival egyszerre ??
Nagyon helyes Olivér is, olyan nagyfiús....
Viki már mászik, kb pont akkor kezdte, június végén, mikor betöltötte a 9. hót.
Akkor egy héten belül egyszerre négykézlábra állt, elkezdett mászni és próbált felállni... Mostmár megállíthatatlanul kavar négylábon, sokszor elefántozik, azaz nyújtott lábbal négykézlábazik :lol: Aztán folyamatosan áll, csak 1 kézzel kapaszkodik és már egyet oldalra lép...itt tartunk :lol: :lol: Ja, és persze otthon gyűri a lépcsőket is...de most épp Nagymaroson vagyunk és szakad az eső....be vagyunk zárva :cry: :cry:

Wish,

Hihetetlen hogy Balázs mennyire göndör hajú, irigy, irigy :lol: :lol:
Zsófi meg olyan bájos ! Hogy elrepült ez az egy év....

Máté is sokáig pelusba kakilt mikor már a pisi ment a vécébe....kb 3 hónappal később ment a kaki is a vécébe...valahogy mi nem nagyon biliztünk....és utána még 3 hónap volt mire az éjszakai pelust is elhagytuk, szerintem sem kell erőltetni...mindenki megérik rá előbbb utóbb...

Vannak jó képeink, de nem tudom mikor lesz időm feltölteni...talán a következő esős napon :lol:
Mindenkinek további jó nyaralást addig is :lol:
Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok!

Lassan letelik a szabim,rövid volt ez a nyár!
A bölcsiszünet jól telt.Első héten Anyuval voltak és nálunk nyaralt a tesóm 6 éves kisfia is.Anyu jól bírta és a fiúk is szeretik.
Na,de a 2 .hét anyósékkal már nem volt ilyen felhőtlen!Mindegy,kibírtuk.
Utána mentünk a Balcsira 10 napra.Első 2 nap még jó időnk volt,utána esős,hűvös,majd megint strandidő volt.A strandon sároztak,búvárkodtak,a csúszdás vizibicó volt a kedvencük.Szerencsére Siófokon nem lehet unatkozni!Sokszor mentünk játszótérre,sokat sétáltunk.Már végre este is be lehetett menni a gyerekekkel a városba,élvezték,hogy sötétben Ők még nem alszanak,velünk lehetnek.
1 hete jöttünk haza.Azóta minden délelőtt Apa leviszi őket,én meg nagytakarírást csináltam,tegnap végeztem.
Hétfőn már mennek bölcsibe,szept.6-án kezdik az ovit.

Írjatok,hogy milyen volt a nyaratok!

Hajni,
ha küldök át képeket,felrakod nekem?

Andi
Kép
 
 


Helló mindenkinek!(ha jár még erre valaki! :cry: )

Nekem nagyon hiányoztok,írok pár sort magunkról,hátha visszarértek Ti is!

A nagyfiúk egy kicsit nehezen szokták meg az ovit,de már szeretik.
Sokkal szigorúbbak az óvónők,mint a gondozónők voltak a bölcsiben,de ennek hála nincsen velük semmi gond sem.
Szótfogadnak,aranyosak,bírják a nagyobb közösséget.Még nem voltak betegek sem(kop-kop-kop)!!!
Arnika már teljesen szobatiszta,Márk az ovi elején párszor bepisilt alvásnál,de azóta már nem.Éjszakára azért kapnak még pelust,mert néha előfordul,hogy becsurognak.

Lassan szülinapjuk lesz,már agyalok az ajándékokon.

Találtam egy orvost,aki felírt egy krémet a fitymaszűkületükre,2 hét múlva megyünk vissza hozzá.

Várom,hogy írjatok!

Andi
Kép
 
 


Andi!
Én is rég készülök ide írni.

Lezárult egy gyönyörű fejezet az életünkben ismét dolgozom a gyerekek pedig oviba járnak. Az eleje nálunk is elég nehéz volt nem is a reggelek szépen készültek mentek de az ajtóban sírva hagytam ott őket és napközben sokat sírtak utánam. Már megszokták elfogadták az új helyzetet de nem szeretnek kifejezetten járni oviba. (Ha nem kell menni akkor nem veszik zokon. :))

Minket is elkerült eddig a betegség.
Furi votl négy év után ismét munkába állni de kezdem megszokni persze a gyerköcök hiányoznak és semmire nincs időm de hát ez az élet rendje.

Remélem másnak is kedve lesz visszatérni és írni magáról.

Andi!
Ha kitaláltál valami ajándékot a fiúknak szeretettel várom mert nekem sem sok ötletem van most és itt a karácsony is a nyakunkon.
Nagyon be van szükülve a fitymája? Balázsnak egy kicsit azt mondták nem kell vele foglalkozni szinte egy pici helyen fogja csak meg a letapadás amúgy körben feljön...

Zsebi
Kép


Szia Zsebi!!!

De jó,hogy írtál!Már telefonon is régen dumáltunk!

Akkor Te is belekerültél a mókuskerékbe!Persze ez már teljesen más helyzet,mint a gyerekek előtt.Pl.én már nem tudom 100 %-osan végezni a munkámat,csak arra koncentrálni,mindig eszembe vannak a gyerekek.Még jó,hogy teljesen mást csinálok már,mint előtte!

Az előző munkahelyedre mentél vissza?Sokat dolgozol?A gyerekeket Te viszed,hozod?

Betegek lettek:tegnap délután Arnika 3x hányt az oviban,Márk az autóban hazafelé folytatta.Azóta mosok...!Pedig pont tegnap du.-n volt a Márton-napi buli az oviban,és nem maradhattunk ott.5 gyerek hányt a csoportjukból.Ma de.már fostak is 1x,azóta jól vannak.Remélem,mi nem kapjuk el ezt a vírust.

Ajándékok:már vettem egy nagy városos szőnyeget,utak,házak vannak rajta.Mivel imádnak autókkal játszani,remélem,örülni fognak neki.Anyósoméktól nagy távirányítós autókat kapnak,persze 2 egyformát.Nagyon szeretik a Lego Duplot,rengeteg autójuk van már,és mostanában állandóan garázst építenek.Ezt fogom bővíteni állatkerttel,és verdás autókkal.Kapnak még mesekönyveket is és verdás,thomasos alsógatyákat,trikókat,zoknikat,pólókat.Ezt a sok ajándékot majd 2 részletban kapják,mivel csak 3 hét van a szülinapjuk éa Karácsony között.És még a többi rokontól is kapnak valamit.

A szülinapjuk is 3x lesz megtartva!Először itthon 2 hét múlva hétvégén,majd az oviban elsején és 3 hét múlva hétvégén a tesómékkal,anyuval együtt.

A fitymájukat csak félig lehet felhúzni,ezért kell most krémezni,hogy lazuljon a bőr.A doki fogja majd érzéstelenítés mellett óvatosan visszahúzni,ha sikerül.Hát remélem,hogy nem kell műteni őket.

Biztos emlékszel,hogy régebben panaszkodtam,hogy sok nekem a 8 óra meló a gyerekek mellett.Próbáltam mást keresni,de nem sikerült,végül beszéltem a főnökasszonyommal,hogy találjon ki valami megoldást!Tök rendes volt,és megértő.Dec.1.-től 6 órában fogok dolgozni,9-15 h-ig!!!Annyira boldog vagyok!Így nem kell majd reggel 5-kor kelni!

Andi
Kép
 
 


Andi!
Igen én a régi helyemre mentem vissza dolgozni. Hát furi volt én is sokat gondolok rájuk napközben és alig várom hogy mehessek értük. Reggel mindég én viszem őket délután kétszer apa megy érütk háromszor én.

Én csak 8 órában tudtam visszamenni dolgozni már eléggé megszoktam. Reggel nálunk nincs gond gyerekek maguktól kellnek legkésőbb negyed hétkor 6:50-kor indulunk itthonról és én háromnegyed nyolcra megyek dolgzni. Délután itt fél négynél előbb nem érdemes menni értük mert még uzsiznak (háromkor keltik fel őket). De én csak negyed ötre érek oda értük kétszer egyszer fél négyre apa meg fél négyre megy értük azon a két napon.

Délután meg mikor hazaérünk eszünk és utána csak játék játék játák. Fél 9-kor ők már laszanak én akkor állok neki a doglaimnak. :)

hát nálunk így áll fel egy nap.

De egy szavam ninccs rájuk reggelente soha nem megy a cirkusz. Kelllnek öltöznek reggelziznek és indulunk. :)

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Hosszú idő után épp én is benéztem, hátha írt valaki :).
Nálunk úgy alakult, hogy januárban kezdték a protekciós bölcsit, márciusban Salmonellásak lettek, és csak mostanra ürült ki belőlük, éppen múlt héten nézettem. Pedig szeptemberben kezdtük volna azt a bölcsit, ahova eredetileg jelentkeztünk, és ahova két év várólista után végre bekerültek. De nem kezdhettük a Salm. miatt. Itthon vannak, a férjem van velük egy napot, én egy napot (szabim terhére), anyuék meg 3 napot. nagyon jól érzik magukat, imádnak itthon lenni, a bölcsit meg (most már látom) valójában utálták. Szeptembertől mennek majd oviba.
Munka: nagyon nem jó ez így szerintem sem. 8 óra munka + utazás után, alig pár óra marad...célom az, hogy valahogyan rugalmas munkaidejű állásom legyen, az való egy anyának, nem ez a taposómalom.
Gyerekek: iszonyat fárasztóak, sajna sokat kiabálok velük, mert valahogyan ki kell adnom magamból a dühöt és a fáradtságot, elevenek, nem fogadnak szót, hisztisek, akaratosak. Épp mint a 3 évesek. De aztán mindig nagy összeborulásaink vannak, puszik, simik és "szeretlek" megnyilvánulások, épp mint az amerikai filmekben.
Játék: eszméletlenül jól eljátszanak egymással, mindenfélét kitalálnak, közben néha összevesznek, de határozottan nagyon szeretik egymást.
Most ilyenek:

Kép

KépKép
 
 


De jó hallani Rólatok!

Aanda, nagyon örülök, hogy sikerült 6 órásra csökkenteni a midődet! ez nagyon nagy szó!

Zsebi, csoda, hogy ilyen jól bírják betegség nélkül!

Lili,
Zalánnál is tombol a dackorszak, tudom miről beszélsz:)

Rólunk röviden: Zalán még mindig magánoviba jár, hétfőtől csütörtökig egész nap, most már felvették államiba, de még nincs szívem kimozdítani abból a fantasztikus környezetből. Sokkal nyitottabb és barátkozóbb mint 1 éve, mikor kezdte, és eszméletlen sokat fejlődött.
Boldizsár másfél éves, minden nap mond egy új szót, nagyon jó időszakban van, mindenki odáig van érte.
Kicsit néha sajnálom is Zalánt, mert a nagyszülők pl sokkal kevesebb figyelmet szentelnek neki, mint a kicsinek...
1-2 hónapja vannak el jól együtt, bár általában az a felállás, hogy B utánozza Z-t, és minden szuper, amíg Boldizsár mindent megcsinál, amit Zalán szeretne, aztán ha nem akkor jön a veszekedés... Sok balhé ellenére nagyon imádom, hogy ketten vannak! Aug-ban költöztettük egy szobába őket, kicsit nehezebb nekem az altatásnál, de nagyon bírom, ahogy bandáznak:)

Az én tervem az, hogy B 2 éves korában kezdek vmi részmunkaidős állással. Már most 3 helyen bent van az önéletrajzom, persze mindenhol ismerettség, hírdetés útján 4 v 6 órás állást taláni képtelenség... Egy helyen már voltam interjún, januárban lesz döntés. Nagyon szeretem a gyerkőcöket, de így is 4 év lesz itthon, kissé hiányzik a szellemi munka...

Kép
Kép
 


Zsebi,
nálunk sajnos reggelente van cirkusz,ált.az öltözésnél.Elkezdenek játszani és nem értik meg,hogy készülődni kell,utána meg a kedvenc pólókat akarják felvenni,nem értik meg,hogy ki kell mosni.
Szerdán kezdtem 6 órában.Végre nem kell 5-kor kelni,kipihentebbek vagyunk és reggel is több időnk jut egymásra!

Túlvagyunk a kukifelhúzáson! :D
Az orvos óvatosan csinálta,bár amennyire lehetett,fiúk ordítottak,én remegtem még utána 2 órával is,férjem oda sem nézett.Utána még 3 napig kamillázni és krémezni kellett,ezt nagyon utálták.Most már egyátalán nem fáj nekik,mégis nehezen engedik,hogy fürdésnél hátrahúzzam nekik a bőrt.

1 hete megtartottuk itthon a szülinapjukat.Én sütöttem a tortákat:diósat és rákóci túrósat,fincsik lettek.Ajándékoknak nagyon örültek,jól eljátszanak az új játékokkal.
Szerdán az oviba is vittünk tortákat.Megkértem az óvónőt,hogy csináljon már pár képet a fiúkról.,mert olyan rossz,hogy nem láthatom őket,ahogy örülnem a tüzijátéknak és hogy az a pár perc csak róluk szól.Rendes volt,megtette,pedig eddig még senki sem kért tőlük ilyet.

Lili,
örülök,hogy írtál!Milyen szépek a gyerekek és hogy megnőttek!
Nálatok év közben nem lehet ovit kezdeni?
Sajnos én is kiabálok velük.Sokszor veszekednek,verekednek,játszák a süketet.Utána meg szépen játszanak,mintha mi sem történt volna.

Emma,
szerintem ne vedd ki a magánoviból Zalánt,az állami még várhat.Gondolom,kevesebben vannak,így többet tudnak velük foglalkozni.
Remélem,hogy találsz részmunkaidős állást.
Képet tennél fel a fiúkról?

És Zsebi,Te is lécci!

Hajni?

Andi
Kép
 
 


Andi!
Boldog szülinapot a fiúknak :) Hihetetlen már négy évesek. :)

Nálunk tök rendi az egyik óvónéni mindig csinál képeket a nagyerekekről a saját gépével és osztja szét nekünk malben. senki nem kérte magától teszi meg. A szülinapnál meg lehet kamerát is otthagyni és akkor felvszik videora a procedúrát :)

és akkor most mikor indultok reggel mikor mész értük? Én végül maradtam a 8 órás munkavégzésnél az elején nem örültem neki de mára már jól kialakultak a dolgok. És most mit dolgozol?

Lili!
Hihetetlenül egyformák a gyerköceid nagyon aranyosak.

Emma!
Meglátod már hamar összenőnek a gyerekek és tök jó hogy ketten vannak. :) Én is hagynám a magán oviban ha tehetitek anyagilag. Milyen munkát keresel?

Zsebi
Kép


Aanda, fiúknak sok boldog szülinapot!

Lili, de édesek!

Zsebi, milyen az ovi?

mi bölcsisek maradtunk, nem engedtem oviba végül, majd jövőre.Megvagyunk, nagy spíler a gyerek.Na meg egy dumagép.
Én melóhelyet váltottam, kevesebb pénz, messzebb van, de megérte.És nyitottunk egy ügyv.irodát is...remélem, bejön.
Gyerek elsőként megy és utolsónak jön, piszkálnak minket, de lepereg már.egyébként imádja a bölcsit.Kétnyelvű, igaz az angol passzív, nem akarja használni, csak énekléskor meg verseknél.
Egyébként nagy agya van, azt hiszem, jó a matekos agya, számol 100ig, 20ig meg kivon és összead.Nem erőltettem, ment magától és kérdezett...felismeri a számokat, imád veset mondani, énekelne, imádja Máté Pétert :lol: és jól tud angolul csak szórikázik velem és nem használja, csak ha eljátszom a hülyét, hogy nem értem a magyart, na akkor megszólal.Jó gyerek, néha megzabálom.
Vita van, de üvöltés nincs, hisztit nem ismerem, csak az akaratosságot, de akkor büntetés, nálunk a sarokbaállítás vált be.
Vendég
 


Andi :D

Elvileg lehet év közben, de gyakorlatban nem vennék fel őket, mert először az idősebbeket veszik át. És amúgy sem írattam be őket májusban, mert nem gondoltam, hogy szükség lehet rá, hiszen van helyük a bölcsiben. Úgyhogy semmiképp sem lehetne.

Amikor jártak, nem volt gond az indulás nálunk sem, simán beértünk negyed nyolcra, én kb. fél nyolckor odébbálltam, és fél9-re értem be a mh-emre. Délután meg a nagyszülők mentek értük fél4-re, és apuka várta őket otthon.

Boldog szülinapot a fiúknak!!!

Emma :D
szerintem se vedd ki Zalánt, ha megteheted, minél tovább van burokban, annál jobb lesz neki szerintem.
Nekem is hiányzott kicsit, és jó is volt újra dolgozni. Most viszont nagyon elegem van belőle. Fáradtabb vagyok, mint előtte. Visszasírom a gyedes időszakot.

KépKép
 
 


Hunci!
Kicsi fiad igazán okos. Enyémek is tudnak 20-ig számolni meg pár számot összeadnak de azér tközel nem úgy mint a tiéd.

Az ovi jó szerintem nyilván vannak hibái de alapjáraton nem csalódtam benne most is ezt választanám ha úgy lenne. Gyerekek is szeretik bár most már nagyon év vége van nekik is várják már a szünetet de már csak két hét és két hétig nem kell majd menni. bár mozgalmas is lesz de igyekszem minnél többet velük lenni majd.

Lili!
Nekem kétes a munka egyrészről kevésbbé fáradok el benne mint az itthon töltött napokban a gyerekekkel másrész este annyira lefáradok nem is a gyerekektől hanem mire odáig jutok hogy lefekszem aludni hulla vagyok.

Zsebi
Kép


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!! :D

Zsebi,
reggel fél 7-kor kelünk,de csak 3/4 8-kor indulunk itthonról,így sok mindenre jut idő,nem kell kapkodnunk.8-ra érünk be az oviba,reggelire.Délután 3/4 4-re érek oda értük.
Ugyanott dolgozom,családi napköziben vagyok dajka.Annyi változás van,hogy a kolléganőm nyit reggel,így ő hamarabb megy haza.Szerencsére továbbra is jól érzem magam ott.

Hunci,

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A KISFIADNAK!!!


Te valamit tudhatsz,hogy a hisztit nem ismered!!!Megoszthatnád velem a titkodat! :shock:

Andi
Kép
 
 


Hunci,
apuka nálatok angol anyanyalvű?
Így számolni, és nem hisztizni, huh, sztem csodagyereket nevelsz :)

Aanda
de jó, akkor nem államiban dolgozol, hanem magánban! ilyen megértő fönököt, nagyon jó!

Lili,
igen, mindenki azt mondja, hogy visszasírja a gyeses időszakot, de azt hiszem, ehhez mégiscsak meg kell tapasztalni a munkát :) én most - biztos naívan- nagyon várom! persze 8 órát pont ezért nem merek vállalni, nehogy összeomoljon a kis család

Zsebi,
közgazdász vagyok, logisztikus, van logisztikai külker ügyintézői és nagyon kevés pü-es tapasztalatom. Kb. minden érdekel, ami nincs messze és részmunkaidő :wink:

Hát igen, egyhangúan megerősítettétek bennem, hogy csak jó ott zalánnak. Persze, 12en vannak, nem 26an, mint a helyi oviban, szóval buli.

Kép
Kép
 


Köszi a köszöntést!

Emma, nem ő egy kukkot sem beszél :lol: én tanítom.

Aanda, semmi extra, kezdetek óta "így nevelem", Jo Frost módszerrel és mivel így "nőtt föl", eleve ezt szokta meg.

A számolás meg érdekli nem erőltettem, de hát ő akarta...és én meg örültem neki.
Vendég
 


Kedves Hunci,
az én kisfiam bár még nincs 3éves de pelenkába integrál, és kapásból vágja mennyi tangens 45fok. Valószínüleg az én gyerekem nem egy csodagyerek, mert csak a kínai ABC tudja visszafelé...
buborek123
Bakonybánk
 
 


buborek123 írta:Kedves Hunci,
az én kisfiam bár még nincs 3éves de pelenkába integrál, és kapásból vágja mennyi tangens 45fok. Valószínüleg az én gyerekem nem egy csodagyerek, mert csak a kínai ABC tudja visszafelé...


Tök jó.Gratulálok, tiszta szívből!Irigylésre méltó a fiad tudása.Mennyire büszke lehetsz rá.Nem is csodálom.Pláne, hogy én se integrálni nem tudok, de már a tangens 45 fok sem rémlik:( és azt sem tudom, van-e kínai abc, mert mintha ott nem abc lenne, hanem szókapcsolatok, de nem vagyok biztos...

És nálatok is úgy van, mint nálunk, hogy inkább a reálos agya mutatkozik meg és a rajz, zene, ilyesmi nem?Mert nálunk ez így van, mégha hihetetlen is egyes anyukáknak, hogy vannak gyerekek,akik kitűnnek bizonyos tudással és ezért "cserébe" más tudással egy 3 hós gyerek tudásával vetekszenek, de legalább Te megértesz, feltéve, hogy ez Nálatok is így van...Mert ha esetleg amit írtál egy nagy f...ság és hazugság, akkor talán így névtelenül nem biztos, hogy megkérdőjeleznék valakit, aki esetleg igazat ír és nem mellesleg azt is felvállalja, hogy bizonyos tudásban a gyereke tényleg nagyon rosszul teljesít, de kétségkívül van, amiben meg nagyon jól.Ja és esetleg megadhatom a védőnő számát, a bölcsi elérhetőségét, és ott megkérdezheted, mi igaz és mi nem az én "mesémből". De amennyiben Te igazat mondasz, érdekelne, hogy tanítottad a fiadat, hogy ennyire kis minizseni, mert lehet, én is fejleszteném az enyémet, ha már ennyire fogékony a matekra...
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Nem tudjatok hogy hova tunt a Kaalis Parok topik? Nem a babas, hanem a sima...
Nem talalom :(

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron