Új privát üzeneted érkezett!

Kaális párok fóruma - babás topikKép
 


Sziasztok lányokKép

Nagyon nagy örömmel hozom létre ezt a topikot! Remélem a felettünk lévőben lakó reménybeli kismamik mind-mind átköltöznek ideKép

Mint topik-indító leírom a mi történetünket röviden: a férjem rossz andrológiai eredményei tudatában kezdtünk lombikbébiprogramba. Budapesten, a Kaáli Intézetben indultunk neki 1998-ban, és 2001-ben az 5. IVF-ET eredményeként született meg a kislányunk, Lilla Enikő.

Ő most lesz 3 éves. Tündéri, cserfes, okos, és nagyon érzelemgazdag. Szeretnénk még kisbabát. Következő programunk 2005-2006. tájékán várható.

Várom a Kaális kismamikat, anyucikat ebbe a topikba!!! Hallatszik ez odaát is a fenti topikban??? Ha igen, akkor tessék szépen minden motyót összeszedni és költözködni!!!KépKépKép

Puszi: Dóri
 


Ide akarok költözniiiiiiiiiiiiiiii!
KépKépKépKépKépKépKépKép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
 
 

 
 

Én is, én is, én is! Kép

Lara

Lara

KépKép
 
 


Dóri! Jó az ötlet!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Amint tudok, én is jövök! Kép Kép Kép

Milena
 
 


Hello Kép
Voltunk UHn. BPD 88 es 87 mmm, aramlas tokeletes. Szoval minden a legnagyobb rendben.
A csokkentett adagu infulzioval is jol elvagyunk, igy holnap megint megprobalkozunk a leallassal.

Orsi + 2 Kismaczko
34+1

Orsi
KépKépKép
 
 


Orsi,

Nagyon izgulunk érted, és hamarosan jövünk ide tömegesen Kép És várjuk a babás állapotra vonatkozó tanácsaidat Kép
Kriszta

Kép

KépKép
 


OrsiKép

Szuper, hogy továbbra is ilyen szépen növekednek! Ide bátran feltehetsz majd újszülött fotókat is! Nagyon kíváncsian várjuk!!!

Tényleg, hogy lehet feltenni úgy képet, hogy megjelenjen a hozzászólásom alatt, tehát nem a profilomban?

Dóri
 


Kép
 


LányokKép

Ez az én napom!!! Magamtól rájöttemKép

Szóval ő Lilu, az én kincsem! Itt 1 napos, 3250 gramm és 55 cm. Úgy szeretném, ha ez a topik tele lenne babás fotókkal.

KarmenKép PetyaanyaKép LujzikaKép

Ha tudtok, ti is tegyetek fel képet a babátokról!!!

OrsiKép
Utánuk te jössz!

KrisztaKép
Orsi után pedig te!!!

Puszi: Dóri
 


Hello Kép
Nem merem elkiabalni, de szombat reggel ota "poraz" nelkul vagyunk... majd kiderul, mi lesz Kép
A ctg-n sikerul 40-50es fajasokat is produkalni, de a szuleszno szerint ez semmit sem jelent. A fiuk jol birjak Kép

Orsi + 2 Kismaczko
34+4

Orsi
KépKépKép
 
 


Szia Orsi,

Nagyon szorítunk értetek, hogy a kovetkező két hetet kibírjátok. Biztos nagyon nehéz most neked, de ahogy az előbb Cat képeit néztem a babás topicban, szerintem bőven kárpótolni fognak téged a sok fekvésért, infúzióért és a fájdalmakért !!
Kitartást és sok pihenést kívánok neked !
Kriszta

Kép

KépKép
 


Orsi! Nagyon ügyesek a fiuk!! te is hogy hösiesen kitartotok!!

Dóri! Nagyon szép baba ujabb képet is kérek!!

mi gyógyulunkKép
Kép
Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Kedves Dóri!

Nagyon csodálom a lelkesedésed, ahogy öntöd a többiekbe a lelket odaát, gratula érte!

Küldöm az adatokat:
Eszter, szül.: 2004.06.08. súly:4000 gr., hossz: 59 cm, 5. IVF-ET, császár, 38 év (hú, még leírni is szörnyű Kép ).

Eszterke különben nagyon szépen fejlődik ám, nő, mint a gomba, 2 hete 8,2 kg volt és 70 cm. Általában nagyon vidám, nevetős baba, 2 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat, szóval szerintem minden anyuka álma. Képet majd csak pénteken tudok róla feltenni, mert addigra már lesz CD változatunk is.

Láttam, hogy Ti szeretnétek még kistesót Lilunak (aki gyönyörű baba). Nem semmi ám, 5 beültetés után! Kép
Igaz, ha fiatalabb lennék, lehet, hogy még én is belevágnék.

Karmen!
Nagyon szép a te babád is, gyönyörű kék szemei vannak!

Orsi!
Drukkolok, hogy kihúzzátok, amíg muszáj, tényleg ügyes kismaczkóid vannak, tudják, mi a dolguk.

És drukkolok a fenti topik minden kismama-jelöltjének, hogy minél hamarabb itt nyüzsögjenek.

Puszi

Kriszta/Lujzika

Kép
 
 


Sziasztok!

Benéztem ide, mert én is ide vágyok a fenti topikból. Remélem három-négy hét múlva boldogan költözhetek ide hozzátok.

Gratulálok minenki babájához, mert nagyon szépek!

Orsi neked külön kitartást a megpróbáltatásokban. Vigyázz magatokra és pihenj jó sokat.

Zsebi a fenti lakók egyike!

Zsebi
Kép


Dóri!
Eltaláltad, a kisfiamnak Péter a becsületes neve, de nekünk csak Petyus. Sajnos vele nem dicsekedhet a Kaáli Intézet, ugyanis koraszülöttként, és betegen született. Hónapokig volt kórházban, nagyon elmaradt a fejlődésben, de most már kezdi "összeszedni" magát. Egyébként 2003. 07. 07.-én született, császárral, 4. lombik eredményeként. Én pedig 36 éves vagyok. Nem muszáj betenned a táblicskuba, nem sértődöm meg.Kép

Kép
 


Dóri!
Eltaláltad, a kisfiamnak Péter a becsületes neve, de nekünk csak Petyus. Sajnos vele nem dicsekedhet a Kaáli Intézet, ugyanis koraszülöttként, és betegen született. Hónapokig volt kórházban, nagyon elmaradt a fejlődésben, de most már kezdi "összeszedni" magát. Egyébként 2003. 07. 07.-én született, császárral, 4. lombik eredményeként. Én pedig 36 éves vagyok. Nem muszáj betenned a táblicskuba, nem sértődöm meg.Kép

Kép
 


Petya nekem szép egészséges babának tünik, nem látszik már rajta hogy le volt maradva. Ügyes baba, remélem egyre jobban fejlödik. Idövel a betegsége gyogyithato? gondolok itt tornára, mütétre.

Dóri! ujabb kép???
Orsi 2004.01.28 2940g, 53cm császár

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen
Hát ez az! Egészségesnek tűnik, de sajnos nem az. Novemberben vár még rá egy nagy műtét, ami remélem már az utolsó lesz! Addig is itthon tornáztatom, "hizlalom", igyekszem, hogy a lehető legjobb állapotban tudják megoperálni. Sok-sok hónap kiesett az életéből, amit most kezd behozni. Tényleg nagyon ügyes, olyan állapotokból "feltámadt" mint a mesebeli főnixmadár, amit más gyerek nem bírt volna ki.

Kép
 


Petyaanya! biztos minden rendben lesz, szerintem a neheze az elején várt rátok, erös baba és sokat számit szeretet veszi körül, erös lesz!!
majd gondolunk rátok!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


van 4 fogunk. Pénteken meg igy találtam rá, jól meg is ijedtem, felállt!!

Karmen

Kép
Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen
Gyönyörű! Nekünk is van négy fogunk, kicsit kevesebb hajunk, és a fölső két fog pont ilyen "lapát". Sajnos Peti még nem áll, de nagyon igyekszik!

Kép
 


Petyaanya! Orsi nem probálkozott csak 2 napig, addig térdelt majd hirtelen felállt. Nem számitottam rá, mert mászni sem tud rendesen még.
Orsi is elég kopasz, csal a fotóKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Petyaanya!

A kis Petyus tényleg nagyon szép baba, és ahogy írtad - lehet, hogy egy kis lemaradással - szépen fejlődik is. Drukkolok én is nagyon, hogy a műtét sikerüljön, és valóban az utolsó legyen. Kép Kép Kép De ahogy Karmen írta, az a legfontosabb, hogy nagy szeretet veszi körül, és ezt biztosan ő is érzi Kép Kép.

Karmen!
Orsi nagyon szép baba, és nem semmi, ahogy áll.
Eszterke még csak ülni próbálgat, de azt nagyon!
De hát mi még csak 4,5 hónaposak vagyunk.
2 hete készült egy pár fotó, most már én is tudok felrakni belőlük:
Kép
Kép

Puszi

Kriszta

Kép
 
 


Kriszta! Nagyon szép a kislányod!! Orsi csak most tanult meg felülni amikor már állni is tudott. Addig én segitettem, amugy 2 hónapja tudott ugy hogy nem borult fel csak ritkán.
Ráértek még!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok LányokKép

Néhány kép Liluról:
1., Itt 3 hónapos, és a kertben szundizik. Persze max.45 percet, de azért alszik...
2., Itt 5 hónapos rengeteget vigyorgó, ide-oda forgó, guruló baba. És egyelőre még csak anyatejesKép
3., Itt 7 hónapos. Feláll, mászik és egyenes háttal ül. Aludni pláne nem szeretne, hogy ennyi mindent tud egyedül... Ekkoriban még éjjel is fel-felállt az ágyikójában, és várta reggelt.

8 hónapos volt, amikor szétszedtük az ágyát, és mindhárman a földre költöztünk egy-egy matraccal. Azóta van béke és nyugalom - kisebb megszakításokkal. És nem kell félnem, hogy kimászik a rácsosbólKép Mert erre már tett néhány ijesztően "sikerszagú" kísérletet, amíg állt az ágyikó.
 


Karmen!

Köszi a kisasszony nevében! Nem vagyok ám türelmetlen, valószínűleg mindennek eljön majd az ideje. Most éppen a rendetlenkedést tanulja, kaja közben motorozik, és persze beterít engem is meg magát is Kép

Dóri!
Biztos aranyos lehet Lilu, de hol vannak a képek? Kép

Puszi

Kriszta

Kép
 
 


SziasztokKép

Nem sikerül felraknom ezt a 3 szép képet LilurólKépEgyelőre képzeljétek el, aztán majd csak sikerül, ahogy a múltkor isKép

Dóri
 


Dóri! küldd el nekem majd én felteszem ha gondolod.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok Kép Én még csak jelölt vagyok, de remélem egyre közelebb jutok hozzá. Kép

Ma voltam uh-on 6+4 idősek vagyunk, egy erős babó kapaszkodik és láttam a kicsi szívét. Csodásan megrendítő volt. Kép Azóta csak vigyorgok.

Nem tudjátok odaát mi a helyzet, mert nekem nem jön be a fórum, csak egy üres lap. Kép

Woodi + Kép
KépKép
 
 


Woodi!

Gratula! Nagyon örülök hogy nincs semmi gond, most már tuti hogy csak 8 hónap múlva bújik ki onnan! Nekem se jön be a lapKép. Már-már elvonási tüneteim vannak!Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
 
 


Woodi!
Gratulálok! Annyira jó! A 6 az a hetet jelenti és a négy? Bocsi de apszolut tudatlan vagyok!

Én sem tudom megnyitni a lapot, pedig már annyira kíváncsi voltam, hogy mi van veled!

Lehet, hogy ez a sors keze mindenkinek költöznie kell ide! De jó lenne! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép


Szia KépWoodiiii!!!! - de jó, de örülük! Nem sokára jövünk ám utánad a szomszéd topikból ahova most nekem sem sikerül bejutnom. Mi a franc lehet? Mert ugyebár igazából én még nem vagyok idevalósi, nem is lábatlankodom itt sokáig. Azért nézzél ám be hozzánk is majd. Pusszancs.

Látom KépZsu - Te jutottál be utoljára a fentebbi topikba,14:harmincvalahánykor, nekem sem megy és idegesít.

Kép


MENNYI SZÉP BABA VAN ITT! ÉN IS SZERETNÉK MÁR JÖNNI! Kép

Kép


Woodi,
én is csatlakozom, nagy-nagy gratula és Veled örülök.

Én se tudtam bejutni Kép
Remélem holnap már működni fog, mi lesz így velünk?

Lara

Lara

KépKép
 
 


Zsebi Kép a 6 a betöltött hetet jelenti, míg a négy a következő hétből eltelt napokat. Hamarosan te is így fogod számolni. Kép

Zsu Kép Az elvonási tünetek nálam is jelentkeztek ezért bátorkodtam ide "bepofátlankodni" Kép De ahogy látom másokis így gondolkoztak Kép

Manó Kép Nem akartam még idejönni, hiszen egyenlőre köztetek a helyem és nagyon érdekel, hogy kivel mi történik és szorítok ám mindenkinek. tehát nem hagylak el Titeket Kép

Lara Kép Írtam az adminnak, hogy nézzék már meg, mi a helyzet, de a hétvégére ne várjunk megoldást, talán majd jövő héten. Addig is szokjuk csak milyen itt. Kép

Kriszta Kép Lehet, hogy nem olvasod, de azt hiszem elkerültük egymást. Mi végül csak fél 1-re értünk fel és akkor már szőkés pár nem volt fent. Vagy a végén egyedül voltál ott? Csak nem te ültél a bejárattól jobbra, a Kaáli prof. fényképe alatt?

Lányok Kép Nem fogom ezt többet tenni, nem fogok többet ömlengeni, de ma ki kell adnom magamból az öröm okozta feszültséget.
Rettenetesen izgultam, amikor felfeküdtem az ágyra és csak reménykedtem, hogy élő a terhességem. (Annyi rosszat hallanimanapság.) Először a sok, nagyméretű cisztát láttuk a petefészeknél, akkor kicsit megrémültem, hogy üresek, de rögtön meg is nyugodtam, hogy sok, tehát ezek nem a petezsákok. De már mondta is a doki, hogy ezek a tüszők, termelik a sárgatesztet és majd csak szülésután fognak visszahúzódni. Aztán kis helyzetváltás az uh-n és megpillantottuk a petezsákot. Krizsa kinagyította a képet és egyszercsak ott láttama kis C alakot, középen hevesen pilzált a kis szíve. Bepárásodott a szemem, vigyorra húzódott a szám, hatalmasat dobban az én szívem is. Mindeközben persze Krizsa is mosolygott és gratulált. 4 képet csinált. Fogalmam sincs mekkora a babó, mert azt ott elfelejtettem megkérdezni. Utána legalább 15 percet beszélgettünk. Elmondta, hogy milyen vizsgálatok lesznek majd a terhesség alatt. A fagyibabákról is beszélgettünk. Ő még vissza akarja nekem tenni jó másfél év múlva. Azt mondja kell a tesó. Kép Akár 50 évesen is szülhetek így. Persze először ez a picúr jöjjön ki egészségesen.
Most 2 hetekből fog állni az életem. Az első héten boldog leszek, hogy renben van minden, aztán majd a másodikon elkezdek parázni, hogy rendben van-e még minden. Kép
Képet is tennék fel, de nagy, nem tudom lekicsinyíteni itthon, a program meg így nem fogadja el. Valaki tud segíteni, hogy lehet a Windows alapprogramjaival kicsinyíteni?

Lányok Kép Mondtam már, de nem győzöm ismételni magam. Tessék engem követni, mert félek egyedül!

Milena, Zsebi, Kriszta, Lara KépKépKépKép Most rajtatok a világ szeme. Gyerünk lányok! Ha nem is ikrekért, de előre a babóért! Kép

Jó éjt és hétvégét nektek, én megyek anyázni Kép a szó jó értelmében és hagyom magam kényeztetni. Anyukám nagyon boldog. Tán még nálamnál is Kép

Sziasztok: Woodi

Woodi + Kép
KépKép
 
 


Woodi
Gratulálok a babóhoz! Ne parázz! Mondom én, aki ugyanezt csináltam... Figyeltem minden apró jelre, hogy ez most mitől van, miért, jól van-e a babus, szóval időnként kellett az orvosom megnyugtató szava, hogy elhiggyem, minden rendben van. (aztán sajnos mégsem volt rendben, de ez már egy másik történet). Ezek szerint én sem vagyok "öreg" a tesóhoz a 36 évemmel!

Miért nem jön be a másik oldal?! Tiszta narkó ez a babanet... Elvonási tüneteim lesznek!
Jó hétvégét mindenkinek! Ja és boldog szülinapot nekem!
Petyaanya

Kép
 


Petyaanya Kép Boldog szülinapot neked. Kép

Elmondod mi volt a baj nálatok és miért kell ehónapban a fiadat megműteni? Vagy ha leírtad ezt már valahol megadod az elérhetőségét? Mert nekem is nagyon egészségesnek tűnik a kis Peti.

A Profilomba végre sikerült feltennem az fotót. A gyakorlatlanoknak Kép: A nagy sötét jobb oldalán van egy körömnyi,C alakú kis maszat. Na az a babó. Kép

Na szaladok anyukámhoz, mindenkinek jó hétvégét. Kép

Woodi + Kép
KépKép
 
 


Sziasztok lányok,

Woodi
Szívből örülök hogy minden rendben, most hogy megnéztem a képet, nekem is nagyot dobbant a szívem. Remélem hamarosan mi is követünk téged !
Addig is ne izgulj nagyon (na jó, kicsit lehet) minden rendben lesz, aztán ahogy Krizsa doki mondta, jöhet a kistesó KépKép
Tegnap délután én is teljesen kétségbe voltam esve, hogy nem tudtam bemenni a mi oldalunkra, én is írtam már az adminnak, de úgy látszik hétvégén nem dolgoznak.
Ma reggel első dolgom volt hogy bekapcsoljam a gépet, és láttam a neveteket ebben a topikban, igy rögtön kitaláltam hogy átköltöztünk KépKép
Egyelőre csak ideiglenesen, de jövő hónapban már tényleg, ugye ?
Woodi-tényleg nem futhattunk össze, mert engem már 12-kor behívtak az inszemre, és kb 3/4 1 körül mentünk el. Akkor te biztos pont benn voltál ?
Zsu,
Veled mi van ? Láttam tegnap, hogy Manó (vagy Zsebi?) egy másik oldalon azt írta, hogy a második otthoni teszted is pozitív lett ? Akkor mégis van remény ? Beszéltél már azóta a Kaálival ?
Lányok,
Kitartás mindenkinek ezen a szép hétvégén, és maradjunk itt, amig a mi oldalunk nem működik.
Kriszta

Kép

KépKép
 


Petyaanya,

Boldog szülinapot neked !!!KépKépKép Egyáltalán nem vagy öreg a kistesóhoz, én is akkorra tervezem KépKép

Kriszta

Kép

KépKép
 


Sziasztok,
Most néztem meg a szerkesztőségi oldalt, és ma reggel 7,30-kor ezt írta Gabi :

Elnézést és türelmet kérek, megpróbálom kideríteni, hogy mitől jönnek elő most ezek a hibák. Sajnos nálunk nincs "hétvégi ügyelet", szóval nem biztos, hogy hétfő előtt sikerül.
Gabi

Szóval hétfő előtt ne reménykedjünk.

Kép

KépKép
 


Sziasztok Kép

Akkor most kénytelenek leszünk átköltözni? Kép Kép
Oké, ha már így alakult! Kép Kép

Woodi Kép
Be kell vallanom, hogy én kétszer is elolvastam, hol kéne keresni, de nem ismertem fel a babódat. De mutass továbbra is jó példát, léci, annyira akarlak követni!
Mostanában kezdek el izgulni. Nem is tudom, mit csináljak, tesztet vagy vérvételt, eléggé elszomorított a Zsuzska esete, nem tudom, miben bízhat az ember.

Zsebi Kép
Te hogy bírod?

Milena (aki nemsokára szeretne ott tartani, ahol Woodi) Kép
 
 


Kép Petyaanya - hogy lennél öreg a kistesóhoz 36 évesen, amikor én 35 évesen még azt a kispotykát sem tudtam összehozni akinek kistesót lehetne "szerezni". Na ezt most csak azért írtam ám Neked, Kép hogy magamat nyugtassam, hogy én sem vagyok még öreg az első kispotykámat "bevállalni". BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED

Kép Woodi - igenis tessék ömlengeni ezerrel, mert hiszen nem csak a szomorú dolgok megosztására hivatott ez rendszer hanem arra is hogy az ilyen határtalan negy boldogságot, örömet is megosszuk egymással mint amilyen most épp a Tied, és attól, hogy nekünk épp most nem jött össze, azért tudunk ám Veled örülni, sőt ez nagyon-nagyon motiváló erővel hat ránk (biztos, hogy ezt nem csak én érzem így) amolyan húzóerőként működtet majd minket is, hogy végleg átköltözhessünk ide, ne csak ilyen technikai hibák idejére! És örülök, hogy nem hagysz el minket, nem is feltételeztem ám komolyan, csak járt a szám, illetve az újjam, hogy nyomatékosítsam Benned azt, hogy a szívünkhöz nőttél. Nem tudom miért írok mindig úgy mintha többen lennék, de valószínűleg azért mert úgy érzem a többiek is bizonyára így érzik, de ez amolyan ösztönös és senki nevében nem akarok szólni, bocsi, de mindig így jön.

Kép Kriszta - mi van Veled? Mert hogy amott nem tudok most olvasni, végül, mehetsz inszemre? Mesélj. Nagyon szurkolok ám!!!

Kép Zsebi - Te egy nagyon rendes csajszi vagy, hogy annyira törődsz a társaiddal, hogy "messzebbre is elmégy", hogy érdeklődj miattuk. Nagyon ügyi és segítőkész vagy.
Eddig nem is tudtam, hogy dokibácsi is működik errefelé.

Kép Zsu - jelentkezz mert izgulok Érted, bár a másik topikban már kérdeztem Tőled, de a választ már nem tudtam megnézni, hogy akkor most mi van Veled? Nem lehet, hogy a pozitív tesztek "igazat beszélnek"? És nem lehet a HCG szntet injekcióval növelni, mint ahogy KépDórinál is annak idején? Ezt nem mondta az orvos?

Azért jó, hogy valahova legalább tudunk írni egymásnak, még jó hogy KépDóri létrehozta ezt a topikot, különben most hova mentünk volna bánatunkba? Köszi KépDóri!!!!

Kép


Kép Milena - feleslegesen ne stresszeld magad, tudod, ezt nem szabad. Tudom én is, hogy nem könnyű. DE NEKED MAGADBAN KELL BÍZNOD ÉS A BABÓCÁIDBAN, HOGY ÜGYESEN CSIMPASZKODNAK ÉS KITARTÓAK, MINT AZ ANYUKÁJUK AKI NAGYON AKARJA ÉS VÁRJA MÁR ŐKET AZ APUKÁJUKKAL EGYÜTT!!! BÍZTATNOD KELL ŐKET EGÉSZEN A BIZTOS PILLANATIG AMIKOR MEGTUDOD, HOGY OTT SZUSZOGNAK A POCIDBAN ÉS AZTÁN MÉG TOVÁBB CSAK MÁR MÁSKÉPP EGY KICSIT AZ ANYAI BIZONYOSSÁGGAL ELTELVE! TESSÉK ŐKET SIMOGATNI! MILENA!!! NEM GYENGÜLHETSZ EL! HIGGYÉL! ÉS NE FECSÉRELD AZ ENERGIÁT ARRA, HOGY LEERESZTESSZ SZURKOLOK NEKED NAGYON!

Kép


Kép Zsebi - Neked mikor is kell menned vérvételre? Vagy mikor tesztelsz?

Kép


Manó,

Voltam tegnap inszemen, és minden rendben ment. Az egyetlen gikszer volt, hogy úgy tudtam, 11-re kell mennünk, mentünk is, leadtuk az itthonról vitt anyagot, aztán elmentünk sétálni egy órára, délre vissza, behívnak, és a doktornő kérdezi hogy hol voltam, már csak rám várnak, nekem kellett volna 11-re jönni, nem a páromnakKép Na mindegy, azért megcsinálta, és amíg az örzőben voltam odahozta a duphastonos receptet aztán már el is rohant. Annyit tudok, hogy a párom eredménye megint jó volt, most 55 millió kiskatonát gyűjtött össze, sajnos azt már nem tudjuk mennyire mozgékonyak voltak.
Remélem találkoztak odabenn a szép nagy petikékkel és már osztódnak ahogy kell KépKép Simizem őket és naggggyon reménykedek !!

Milena,
Kitartás, hamarosan követhetitek Woodit ide, Zsebivel együtt ! Aztán jön Lara és Zsu és Manó és Lullaby és Petyaanya és én is és mindenki, aki ugyanezt szeretné !! Csak nagyon erősnek kell lennünk és nem szabad elveszteni a reményt KépKép
Kriszta

Kép

KépKép
 


Kedves Doktornők!
Én csak most csöppentem közétek, ET. után vagyok 2 nappal. Tudom, hogy a tünetek mindenkinél másként alakulnak, de azért szereteném tudni, hogy ilyenkor érezni-e már valamit, amiből arra következtethetek, hogy beágyazódtak a kisbabamagocskák? Picit érzékenyek a melleim, de egyébként nincs semmilyen tünetem. A másik kérdésem a szex ezeken a napokon: A dokim azt mondta, hogy hajrá, már másnap csináljuk, mert segíti a beágyazódást. A Bencsik A. könyvében pedig 3 hét megtartóztatást olvastam. Egyébként ez az első lombikunk, és bízom benne, hogy Ők is azt akarják, amit, én: hogy éljenek (ketten vannak). Nem tudom pontosan, ártok-e magunknak, de én nem fekszem egész nap, teszek -veszek, főzök, pihenek. Bocs, hogy először ennyi kérdéssel török rátok, de ha van valakinek véleménye, így ebéd előtt a "dolgaimról", írjon. Ja és a teszttől nagyon félek, olvastam tőletek, hogy néha fals eredményt mutatnak, azt hiszem a 11. napon elmegyek "maszek" vérvételre (doktornő barátnőm szerint, ekkor már teljességgel ki tudják mutatni az eredményességet). Mndenkinek jó tapadást, az élet szép!
Reno
 
 


Szijjjjjaaaa Kép Reno

Üdv közöttünk, remélem itt ragadsz, nagyon klassz kis csapatba csöppentél akik erősítik és biztatják egymást ezerrel, mert ugyebár a "kinti világban" kevesen értik meg a mi dolgainkat, legalábbis én már ezt tapasztaltam egy párszor.
Szerintem jobb ha pihensz, mert akkor biztos lehetsz abban, hogy mindent megteszel a Babócáid érdekében, inkább fogadj el segítséget aki a körülötted levő házimunkát helyetted megcsinálja egy darabig. Persze ne aggódj, erre igazából nincs szabály, mert legutóbb az intézetben azt mesélte nekem egy csajszi, hogy az Ő ismerőse valami üzletasszony, aki már a második nap ment és nyomta a melót ezerrel, aztán már megvan a babó!!! Van aki meg sem mozdul, fekszik, alszik, mégsem sikerül.
Van aki éli a házaséletet, mi nem mertük gyakorolni, egészen addig amíg ki nem derült, hogy nincs babó, de én ebben sem vagyok szempont, mert én kissé túlstimulálódtam és nem voltam valami jól, tehát a DRÁGA FÉRJEM nem is mert "zaklatni" azon a téren, csak ápolgatott és simizte a hasam és biztatta a babókat, de Ők mégsem maradtak velünk.
Viszont vannak ám itt akiknek elsőre sikerül és majd Ők is elmesélik az élményeiket Neked, mert itt mindenki szívesen fog Neked segíteni bármiben ha tud.
A tünetekkel ne törődj egyelőre, mert nem szempont, nekem majdnem szétcsattant a cicim, annyira feszült, még nőtt is Kép de ezt a hormon injekciók is okozzák. A negatív tünetek pedig ne ijesszenek meg, mert van olyan eset is akinek mesis görcsei vannak, sőt vérzés is jelentkezik, mint pl: Kép Cateye egy másik topikban és most két édes fiúcskát nevelget odahaza!
A lényeg, hogy ne agyalj negatív dolgokon, erősítsd Magatokat, cirógasd a pocidat, biztasd a kicsiket odabent és szerintem pihizz, de legalábbis legyél óvatos, ne cipekedj, ne emelgess, ne hajolgass, semmi hirtelen mozdulat.
Gyere többször!
Szurkolok Nektek! Potykamanó

Kép


Kép Kriszta drága - nagyon örülök, hogy megtörtént a nagy esemény és, hogy a kisebb félreértés ellenére is jól ment a dolog. A lényeg, hogy megcsinálták! Szerintem fickándoznak a katonák ne aggódj értük!!! Tudják mi a dolguk! Megtalálták a párjukat, nyugika! Rendben lesz minden és jól teszed, hogy simizgeted biztatod ŐKET!!! Én nagyon szurkolok Nektek és azt kivánom, maradj ebben a topikban, ne is kelljen már visszamenni a másikba, esetleg csak azért, hogy kiváncsiskodj mi van velünk többiekkel, akik majd követjük a példádat!!!!

pusza

Kép

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: