Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én teljesen új vagyok még a társalgóban. Annál is inkább, mert még nincs babám de úgy tervezzük hogy 1-2 éven belül szeretnénk már.
Az orvosom (akit nagyon szeretek és tisztelek) a Szt. Rókus Kórházban van. Nem ismerem a szülészetet, semmi tapasztalatom a kórházról. Szeretnék mindenkit megkérni, hogy bármilyen (rossz vagy jó) tapasztalata van errol a kórházról, orvosokról, novérekrol, szülésznokrol, stb. írja meg nekem.
Elore is köszönöm.
Rita
Rita
 


Rita!
Én ott fogok szülni. Most szeptember 20. -ára vagyok kíírva.
Az orvosom Ifj. Dr. Barabás Gábor, és maximálisan megvagyok vele elégedve, bár én nem a korházba járok hozzá. A szülészetről ismerek egy két kedves nővért és még egy dokit meg egy műtős fiút.
A nővérem is itt szült.
Van 2 db egyágyas szobájuk is, ami hiper szuper; mi is lefoglaltunk egyet.
Ja egyépként meglehet nézni a szülészetet ( szobák, szülőszobastb), csak előre kell egyeztetni.
Ja, a kaja nem valami jó, és ha normálisan viselkedsz, a nővérek nagyon aranyosak.
Bár nem minden területén a korháznak:-(
Neked ki az orvosod, ha szabad megtudni?

PötömPanna
PötömPanna
 


Szia PötömPanna! Nagyon örülök a levelednek, ugyanis nekem is Ifj. Barabás Gábor az orvosom. Én sem a kórházba járok, hanem a magánrendelésére. Lehet hogy már találkoztunk? Valóban meg lehet vele elégedve az ember, ugyanis nagyon kedves, alapos és bízhat benne az ember. Már vagy 5 éve járok hozzá.
Köszönöm hogy megosztottad a tapasztalataidat. Örülök hogy van egy ágyas szoba. Szeretném majd én is igénybe venni annak idején.
Én szeretnék alternatív módszerrel szülni, vagyis nem hanyattfekve, hanem ahogy jól esik. Erre van lehetoség szerinted a Rókusban? Ne haragudj, ha nem jó szót használtam rá, nem tudom hogy mi a megfelelo kifejezés az ilyen típusú szülésre.
Ebgyébként elso szülésed lesz? Nagyon irigyellek. Bár már én is ott tartanék.

Szia
Rita
Rita
 

 
 

Szia Rita!

Sajna nem tudom , hogy van-e alternativ szülésre mód, de most kedden úgyis megyek rendelésre és akkor megkérdezem neked. :-))
(a megfelelő kifejezést én sem tudom, de majdcsak rájövünk valahogy)
Örülök, hogy igy összeakadtunk, remélem mások is csatlakoznak még!
Aha, első szülés, miért? csak azt ne mond, hogy te már most félsz? :-)
Egyébként fiú és Ákosnak fogjuk hívni!
Ja azt a múltkor elfelejtettem, hogy természetesen a szülésnél az apa is ott lehet. Csak elötte el kell menni egy 4 hetes tanfolyamra, amiről vinni kell a papírt.
Akartam még valamit írni, csak közben más dolgom is akadt és elfelejtetem!:-)
Bocsi malyd legközelebb.
PötömPanna
PötömPanna
 


Szia PötömPanna!

Köszönöm szépen hogy megérdeklodöd nekem. Kíváncsi lennék rá nagyon.
Sajnos be kell hogy valljam, egy picit félek a terhességtol és a szüléstol. De nagyon szeretnék babust, úgyhogy ez csak átmeneti félelem. Addig amíg az ember nem tapasztalja az érzést, hogy lakik benne valaki, vagy megmozdul, vagy ha csak arra gondolok hogy anya leszek, nagyon fura érzések ezek. Persze borzasztóan vágyom már rá hogy megismerjem ezeket, de egy természetes apró félelem/izgalom van az emberben elotte is. Nem?

Furcsállottam hogy azt írtad, hogy az apás szüléshez kell tanfolyamot végezni és papír is kell róla. Errol még nem hallottam. A barátnom úgy szült a férjével, hogy nem kellett hozzá papír és tanfolyam. Ez minden kórháznál másképp muködik? (O egyébként a Kútvölgyiben szült.)

Nagyon tetszik az Ákos név. Nekem ha fiam lesz, Bence lesz a neve. Ha lány, akkor Lili.
Várom a leveledet.
Rita
Rita
 


Sziasztok !

Igaz, hogy én nem a Rókusba szültem ( elvileg oda tartozom körzetileg ) de a két húgom és a barátnőm is ott szült, apás szülés volt náluk is és nem kellett tanfolyamra menniük és együtt szülhettek.
Amikor bementek szülni, akkor mondták, hogy apás szülést szeretnének és bemehetett az apuka is, nem is kértek papírt, nem zárkóztak el egyáltalán a közös szüléstől. Bárki bemehet, akár barátnő, édesanya, ....stb. Jogod van hozzá, hogy melletted lehessen az, akit szeretnél !!!!!!!!!

Sziasztok !

Szilvy
Szilvy
 


Na?

Mit mondott a Bari? Voltál nála tegnap? Már lukas az oldalam.

Kíváncsian várom a leveledet PötömPanna!

Rita
Rita
 


Kedves Rita!
Lehet kicsit megorolsz rám, de sajna nem kérdeztem a dolgoz.
Ez részben annak köszönhető, hogy nem írtam fel a kis "kérdező listámta", részben meg annak, hogy nem is volt azt időm elővenni.
Ugyanis 2-re voltam bejelentveés hiába indultam el a III. ker.-ből fél 2-kor, csak fél 3- ra értem oda (iszonyú dugó volt a deáknál)és már így is vártak miattam!
A dokuval csak a legfontosabb vizsgálatok voltak meg. Mondtam neki, hogy nagyon sok kérdés felhalmozódott bennem, de megértem, hogy most az én hibámból áll a sor.
Így nem tudtunk beszélgetni, de mivel péntek reggel 8-ra berendelt CTG-re, mondta menjek fél 8-ra és akkor lessz elég időn beszélgetni. Kedves volt tőle. :-)
Mostmár ráirtam a kis listámra is a kérdést is, s ha még nem késő Pénteken írom a választ.
Remélem nincs harag, ígyegszem. :-)))
Üdv.: Panna
PötömPanna
 


Szia Panna,
Hát dehogy haragszom. Megértem hogy nem akartad feltartani a sort, és rohantál. Majd legközelebb. Kérdezted hogy nem késő-e a választ pénteken megírni. Azt kell hogy mondjam, hogy "sajnos" nem késő. Nem várok még babát, úgyhogy csak kíváncsiskodom arról a kórházról, ahol majdan (remélem már 1-2 éven belül) szülni fogok.
Nagyon köszönöm hogy felkerülhettem a listádra, és megkérdezed nekem.

Várom a leveledet pénteken.

Szia: Rita
Rita
 


Sziasztok!

Örülök, hogy létrejött ez a topic, hiszen a Rókus eddig nem szerepelt az érdeklődés középpontjában.
Nekem egy gyermekem született ott május 30-án és ott is dolgoztam volt előtte anesztes doktorként.
Rita! Sajnos alternatív szülési módra nincs lehetőség. Se labda, se kád, se bordásfal, se szülőszék. Most. Hogy 1-2 éven belül mi változik, azt még nem lehet tudni. Úgy tudom, hogy eredendően nem zárkóznak el a lehetőségtől.
Ami a papás tanfolyamot illeti: Amikor én érdeklődtem bármiféle tanfolyam iránt, akkor azt sem sikerült kideríteni, hogy mikor lesz bármilyen szüléselőkészítő tanfolyam. Persze lehet, hogy úgy gondolták, hogy nekem már úgy sem tudnak újat mondani.
24 órás EDA szolgálat van, de nem sétálós.

Sziasztok, rí a gyermek.
Snoopy
snoopy
 


Szia Snoopy!
Nagyon örültem a hozzászólásodnak és egyben el is szomorodtam. Tudod én nagyon szeretem az orvost akihez járok, és semmi kedvem nem lenne ahhoz, hogy otthagyjam. De én nem szeretnék hanyattfekve szülni. Tudom megszámlálhatatlan no szült már így, so az anyukám is, és azt is tudom hogy túl lehet élni, de ha van egy ilyen módja is a szülésnek, akkor miért ne próbálná ki az ember. Egyébként olvastam is, hogy a babának és a mamának is jobb az alternatív módszer. Egyébként jó ez a megnevezés az ilyen szülési módra (labda, kád, szüloszék, bordásfal, stb.)? Jól tudom hogy alternatív szülésnek hívják?
Szeretném rábeszélni az orvosomat erre a módszerre. Hátha mire szülök, addigra lehetové teszik ezt a módot is.
Reménykedem.

A tanfolyamokról majd anno én is érdeklodni fogok, mert ezek a tanfolyamok sokat segíthetnek.

Egyébként nagyon kezdo vagyok a témában, és be kell hogy valljam, hogy nem tudom mi az az EDA szolgálat. Leírnád nekem, hogy újabb információ birtokába juthassak a témával kapcsolatban?

Köszi mindenért

Szia
Rita
Rita
 


Szia Rita!

Az EDA: epidurális anaesthesia. Fájdalomcsillapítás a szülés alatt. Már viszonylag sok helyen csinálják, orvos kell hozzá, hátbaszúrással jár, nagyon jó. De sok helyen külön meg kell beszélni, esetleg ügyeletben nem tudják, vagy akarják megcsinálni.
Részleteket lelhetsz a Molnár Péter anaeszteziológus válaszol topicban. Illetve a természetes szülés, vagy epidurál címűben, ez utóbbi a "szülésről" csoportban van.

Snoopy
snoopy
 


Köszi Snoopy! Utánanézek. Hallottam már erről, de nem tudtam hogy ez a szakmai neve.

Még egyszer köszönöm.

Szia
Rita
Rita
 


PöttömPanna!
Nagyon eltuntél. Mi van veled? Minden rendben?

Rita
Rita
 


Kedves Snoopy!
Köszönöm a válasz emailt. Azt hiszem küldtem neked mailt, de lehet, hogy nem ment át.

Szia
Gabi
nsgabi (nsgabi)
 


Mihályi doktort ismeri valaki? Átvenne egy másik kórházból engem?

Lea
Lea
 


Szia Lea!

Nála szültem.
Csütörtökön meglátogatom. Ha akarod, megkérdezhetem.
Hanyadik héten tartasz, volt-e a terhességed alatt bármi probléma?
Ha nem publikus a bertagab@freemail.hu címen megtalálsz.
Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Én is a Rókusban fogok szülni májusban és érdekelnének a tapasztalataitok.
Légyszí segítsetek abban is, hogy szülésznõt kell-e választani és mikor, egyáltalán hogyan zajlik ez.
Valakit esetleg tudtok ajánlani?

Köszi
shane
 


Szia Shane!
A tapasztalataimat megtalálod az Ami a szülés elõtt van topic júniusi (baba máj 30) archív szakaszában. Ha marad még kérdésed, akkor szívesen válaszolok. Választott szülésznõm nem volt, de szerintem a terhesség félidõn túli szakaszában bármikor választhatsz. Ha tudod kit szeretnél, akkor menj oda hozzá és beszéld meg vele a részleteket. Ha épp nincs benn, akkor a fõmadám biztosan segít. Talán õ az egyetlen aki kicsit szigorú és nem mindig nagyon kedves, de korrekt és nagyon ért a szakmájához.

Snoopy
snoopy
 


Kedves Snoopy!

Köszönöm az infókat. A babád megszületésének elsõ részét már sikerült elolvasnom. Az ilyen pozítivan megfogalmazott történetek olvasása után már nem is tûnik olyan félelmetesnek a szülés számomra./bár már nagyon várom/

Még jelentkezem.

Szia
shane
 


Információ azoknak, akik a Rókusban fognak szülni:

Kismama torna van minden pénteken 10-tõl 11-ig.

Havonta egyszer elõadás a terhességrõl, szülésrõl stb. Következõ elõadás: febr. 27. 15. óra.

Abi
abi (abi)
 


Sziasztok

Akik az egyágyas szobát választottátok vagy azt szeretnétek választani, nem féltek attól, hogy újszülõtt kicsitekkel nagyon magatokra lesztek hagyatva így az elsõ napokban? Azt halottam, /nem ezzel a kórházzal kapcsolatban/, hogy a nõvérek alig mennek be az alapítványi szobába és aki elõször szült annak nagyon nehéz dolga van egyedül.
Én szívesen választanám ezt a lehetõséget, de emiatt én még rágodok rajta.
Légyszí írjátok meg mit tapasztaltatok itt a kórházban vagy mit gondoltok errõl?

Shane
Shane
 


Szia Shane,

Nekem is ugyanezek az aggályaim vannak, egyenlõre nem tudok dönteni. Tény, hogy az egyágyas a Rókusban olyan, mint egy szállodai szoba, de ha a párod nem alszik bent veled, akkor teljesen egyedül vagy a babával. A múltkori látogatáson rákérdeztem erre, de a szülésznõ megnyugtatott, hogy ugyanannyit megy oda is a csecsemõsnõvér, mint a többi szobába. De persze mást úgysem mondana.

Egyébként elõre úgysem lehet lefoglalni, csak akkor kapsz egyágyas szobát, ha éppen szabad. Úgyhogy májusig még van idõd. Ha én áprilisban az egyágyas mellett döntök, akkor igérem megírom a tapasztalatokat.

A többi szoba, ahol a babák is bent vannak nappal, 4 ágyas. Amikor ott voltunk, nem volt teltház, csak ketten-hárman voltak egy szobában. Így elég vonzónak tûnt a dolog, de azt nem tudom, hogy ha teltház van, négy újszülött mennyit sír egy nap.

Úgyhogy még én sem tudtam dönteni.
abi (abi)
 


Sziasztok!

Örülök ennek a topicnak, mert az én orvosom is a Rókusban van, bár én magánrendelésre járok hozzá. Egy-két helyen olvastam már a kórházak szülészetérõl, de a Rókusról igazából néma csend volt illetve semmi extrát nem fûztek hozzá. Ahogy eddig olvastam minden rendben a Rókus háza táján. Aminek örülök, mert jó orvosom van.
Bár még nem vagyok babás, de a "babaproject" Kép elindult...
Szóval figyelmesen olvasgatom majd a tapasztalataitokat.

Noémi
 
 


Sziasztok!

Abi
A vajudási idõszakra van külön szoba? Vagy ez hol zajlik?

Köszi

Shane
Shane
 


Szia Shane!

Igen, van egy két ágyas vajúdó. Ott is ott lehet a kísérõ, ha szeretnéd, fügönnyel lekeríthetõ a két ágy, de egyébként átjáróhelyiség a szülõszobák felé. Csak orvosok, szülésznõk, szülõnõk járnak arra, meg néhány anesztes, mûtõsfiú, de persze a függöny a látvány ellen hatásos.

Snoopy
snoopy
 


Szia Snoopy!

Köszi
Shane
 


Sajna még nem tudtam minden levelet elolvasni,amit már
írtatok,de egy-kettõbe beleolvastam.Én két évvel ezelõtt szültem meg a Rókusban a kislányomat és június végén megint oda készülök.Nekem nagyon jó véleményem alakult ki a kórházról.A babákkal és a mamákkal is nagyon jól bánnak,
mindenki rettenetesen segítõkész,az ügyeletes nõvérek is megtesznek mindent azért,hogy jól érezd magad.
Láttam,hogy van közöttetek olyan, aki az egyágyas szoba lehetõségén gondolkozik.Ha az elsõ babád,akkor szerintem jobban jársz,ha a nagy kórtermekbe,azaz a sokágyasokba mész,
mert így még a benttöltött hét alatt elõre kipihenheted magad.Ha már van gyereked,akkor meg magad is tudod,hogy
mennyire fárasztó tud lenni egy pici baba.
Bocsi, ha valakit ezzel a véleménnyel megbántottam!!!!
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is a Rókusban fogok szülni, elm. ápr.-ban, de az sem kizárt, hogy március vége lesz belõle. Épp a héten néztük meg a szülõszobát, a fõmadam mutatott meg mindent. Nagyon kedves, szimpatikus hölgy. Azt hiszem, meg is fogom választani Õt szülésznõmnek.
Ha jár erre Valaki, aki szült itt fogadott szülésznõvel, az kicsit írja le, hogyan is van ez. ( fõleg a pénzes részére gondolok ) Én azért, hogy megmutogatott mindent nem adtam neki pénzt, bár kicsit kellemetlenül is éreztem magam, mert tényleg nagyon lelkiismeretesen, kedvesen elmondott mindent, de fogalmam sincs, mi ilyenkor a szokás. Aztán a párom megnyugtatott, ha úgyis vele fogok szülni, majd adunk neki a végén. Milyen árban van manapság egy ilyen?

Heni
 
 


Szia, Heni,

Én is áprilisban fogok ott szülni (remélem), eddig csak információkat gyûjtöttem. Eddig 10-15 ezret hallottam a szülésznõnek. Az orvosommal beszéltem, hogy kit ajánl, sajnos nem tudom a nevét, de jövõ kedden összehoz az orvos vele. Én is úgy gondolom, hogy a szülés után adok csak pénzt. Elõször is elõfordulhat, hogy mégsem õ lesz ott a szülésnél. Meg ha elõre megbeszélem vele, hogy õt szeretném, úgyis tudja, hogy nem ingyen gondolom.

Egy ismerõsöm a napokban szül szintén a Rókusban, majd ha túl lesz rajta, meginterjúvolom a részletekrõl.

Abi
abi (abi)
 


Abi,
köszi szépen az infot, feltétlenül számítok az ismerõsöd véleményére és természetesen a Tiedre is. Egyébként hányadikára vagy kiírva? Én elm. ápr. 13.Ja, ki a dokid? És nála mennyi a szülés? Én majd a köv. vizsgálaton beszélem ezt meg vele, a sógornõm szült nála 3 éve ekkor 30.000.- adtak ( vagy kért? ) , másfél éve pedig a 2. babánál 40.000.- volt a tarifa. Gondolom én egy 50-re számíthatok....
Addig is jó pocakosodást,
üdv.
Heni
 
 


Szia Heni,

Én ápr. 11-re vagyok kiírva. Lehet, hogy találkozunk a kórházban. Dr. Bíró az orvosom, de a havi vizsgálatokra a magánrendelõjébe járok. Csak ultrahangra, és késõbb CTG-re kell a Rókusba mennem. Még nem kérdeztem rá az árra, de én is hasonló nagyságrendre számítok.
Neked is jó pocakosodást. Lehet, hogy tudod, március 2. szerdáján lesz a Rókusban egy elõadás a csecsemõgondozásról, du. 3-kor. Ha bent jársz a kórházban, több helyen ki van plakátolva, csak az idõpontja azóta megváltozott.

Szia

Abi
abi (abi)
 


Snopy!

Szeretnék pár dolgot kérdezni a korházzal kapcsolatban. A nevemnél van az email cimem légyszi dobj fel egy mail ha van idöd.
Köszi Jutka
 
 


Bocsi persze Snoopy a megszolitás!
 
 


Sziasztok!

Nem túl nagy itt a forgalom, de én azért pötyögök ide egy pár sort. Szóval 3 hete szültem - gondolom kitaláljátok- a Rókusban és nagyon de nagyon pozitív tapasztalatom van a kórházról, orvosokról, csecsemõsnõvérekrõl.
Ha Valaki kíváncsi a szüléstörténetemre, a "friss kismamák" április 01 topicban "heni" alatt megtalálja.
Én bátran ajánlom mindenkinek ezt a kórházat. talán egy dolog nem szerepel a történetben, van 2 db "ikea szobája" vagy hogy is hívják ezt a kórháznak, ami annyit jelent, hogy csak Te vagy ott, pótágyazható - így bent aludhat Veled a párod vagy akárki, Tv, mosdó, pelenkázó, tuti kényelmes ágy van a szobában. A 2 szobához tartozik egy közös fürdõ zuhannyal, és egy kis konyha, ahol van mikro, hûtõ, mosogató. Természetesen a szobáért fizetni kell, de én nem bántam meg. Az én eltöltött 5 napom így volt teljes és nagyon szép.

Heni
 
 


Sziasztok!

A Rókus kórházat, csatlakozva Henihez, én is tudom ajánlani. Az én kislányom egy hónappal hamarabb született, így sajnos nem lehetett velem a baba-mama szobában, amit nagyon sajnálok, de úgy érzem jó kezekben volt a csecsemõsõknél. A nõvérek, szülésznõk, orvosok egyszóval mindenki nagyon kedves, segítõkész.
Egyébként jó tapasztalatokat nem csak azon az egy héten szereztem amit bent töltöttem, hanem kalandos pocakosságom idején is.

Shane
Shane
 


Sziasztok,

Én áprilisban szültem és nekem is pozitívak a tapasztalataim. A nõvérek és csecsemõs nõvérek zöme kedves és segítõkész, persze nem mind egyformán. Mint elsõ gyermekes kezdõ szülõ, sok mindent meg kellett tanulnom, de szerencsére kaptam segítséget. Amikor már volt tejem, kérésemre éjszaka is felébresztettek, és szoptathattam. Mivel csak nappal vannak a babák a kórtermekben, az éjszakai szoptatás csak azoknál az anyukáknál van, akik ezt kérik.

A kórtermek kultúráltak, és mindegyikhez van külön fürdõszoba. Lehet fizetõs egy személyes szobát is választani, ha éppen üres, de én jól éreztem magam a négyágyasban is. Nekem szerencsém volt, mert az egyágyas szülõszobába kerültem, azt nem tudom milyen a szülés a nagyobban, ha másik két kismama is vajúdik a függöny túl oldalán. A szülések nagyobb része epidurálással történik, de csak annál, aki ezt kéri. Támogatják a papás szülést. Én nagyon örültem, hogy ott a párom, fõleg a vajúdás órái alatt, amikor úgyis nehezen telik az idõ.

Sajnos a kórház nagyon szegény, és errõl persze nem a dolgozók tehetnek. Gondolom más kórházban sem jobb a helyzet. Javaslat, hogy ne küldd haza a reklámcsomagokat, mert a benne levõ pelenkára és popsitörlõre szükség lehet. És vigyél be textilpelenkát a büfiztetéshez. Valamint legyen elegendõ kiegészítõ kajád és sok italod, mert a kórházi büfé elég drága.

Tartanak elõadást a terhes kismamáknak, én nagyon örültem, hogy már elõre bemutatták a kórtermeket és a szülõszobát. Így nem volt olyan idegen a hely. Aki teheti, menjen el az elõadásokra. Péntek délelõtt van terhestorna is, az szuper jó volt. Jártam máshova is tornázni, de ez sokkal jobban tetszett.

Szóval összességében ajánlani tudom a kórházat.

Abi
abi (abi)
 


Sziasztok!

Én is a Rókusba járok terhesgondozásra (24 hetesek vagyunk), és sokminden köt oda, pl. én is ott születtem, stb, de most kissé elbizonytalanodtam.

Kerestem szülésfelkészítô tanfolyamot, hát nyáron nincs, csak augusztus végén, én meg addigra már "okosodni" akartam. A híres torna is egy dolgozó kismama számára lehetetlen idôpontban (péntek de.) van, a dokim mindig rohan, soha nem merek a szülésrôl kérdezni, annyira látszik, hogy túl van terhelve, és kicsit konzervatív hozzáállásról hallottam a szüléssel kapcsolatban. Nekem sokkal szimpatikusabb a nem kötelezô, csak szükséges esetben végzendô gátmetszés, a szülôszék, gátvédelem, stb, de ez egyelôre nincs a Rókusban. A szívem viszont ide húzna és nem tudom, mit tegyek, mert a Péterfyrôl ilyen szempontból (is) nagyon jókat hallottam.

Azt sem tudom, mennyit illik adni az orvosnak szüléskor, vizsgálatkor kell-e, stb.

Rókusos mamák, segítsetek!

A hezitáló
Névtelen
 


Kedves Nevtelen Hezitalo!

Gyakorlatilag sorstarsak vagyunk, ugyanis en sem vagyok meggyozodve arrol, hogy ez a legmegfelelobb korhaz, ugyanakkor a dokimmal nagyon meg vagyok elegedve (drBarabas Gabor), es csak 2 utcaval arrebb lakom. Igazabol en is korhazat valtanek mert ijeszto, hogy mennyire szegeny a korhaz, es, hogy emnnyi mindent kell vinni magaddal szuleshez ami mashol adott. Ugyanakkor engem sem vonz a fekve szules, es en is szeretnek elni az alternativ lehetosegekkel, de nem tudom ez milyen kinos helyzetet teremthet a dokimmal, aki tokre nem szolgalt ra arra, hogy elhagyjam. Egyebkent 12 hetes terhes vagyok, es meg nem lenne keso valtani, egyebkent szerintem nekem sem...

kamilla
kamilla
 


bocs, a vege neked sem Kép
vki tudja, hogy kell korhazat valtani?

kamilla
kamilla
 


Kedves Kamilla!
Ugyhogy elmesz es megnezed, hogy melyik tetszene..pl.a szuleselokeszito tanfolyamokon. vagy nezegeds itt a kulonbozo korhazak topikjait. Ellatottsagban a Kutvolgyi a tuti, alternativra meg ott van a Szent Imre vagy a MAV -idonkent-..Udv.: Tea
Tea
 


Sziasztok!

Köszi a választ! Én sem szívesen hagynám ott, de végülis a szülés-születés az egyik legfontosabb dolog az életben és nem szeretném a szülôágyon megbánni, hogy nem váltottam, mert lám, milyen jó lenne, felülni, feltérdelni, szülôszék vagy valami és NEM LEHET! Nekem igazán ez a szabadság lenne fontos.

Tea - egyetértek! Kamilla, ha érdekel esetleg, elmondom, hogy tegnap épp utánaérdeklôdtem: a Rókusban július 10-én szerdán indul újra szülésfelkészítô, du. 3-5-ig a harmadik emeleti tárgyalóban és havonta lesz (elég idétlen idôpont...).
A Péterfyben július 8-án hétfôn 1/2 6-tól a negyedik emeleti tárgyalóban és kéthetente lesz (sokkal emberibb idôpont, gyakoribb és kérdésemre azt mondták, hogy persze nem kell oda tartozni ahhoz, hogy részt vehessek). Úgyhogy július második hetében megnézem mindkét helyet, állítólag a szülôszobákba is be lehet menni, felteszem összes kérdésemet és majd meglátjuk...

Tea - te hova jársz?

Hezitáló

(csak azért maradok névtelen, mert ismerôs dolgozik az egyik kórházban és nem akarok neki kellemetlenséget)
Névtelen
 


Szia Hezitalo!
Kedves vagy, de nekem jelenleg nem aktualis, sajnos - 10 honapos a kisfiam, de en MAV-s voltam...
Tea
Tea
 


Kamilla!

Az ifjabb vagy az idõsebb Barabáshoz jársz?
Annakidején én is kórházat váltottam.

Liti
Liti
 


Szia Liti!

És honnan hová váltottál? Miért? Bejött a választásod?

A még mindig Hezitáló
Névtelen
 


Liti!

Az ifjabbhoz jarok, szegeny allandoan olyan nagyon elfoglalt...

kamilla (12+5)
kamilla
 


Sziasztok!

Dr. Halmosról szeretnék többet megtudni. Tudtok nekem segíteni? Váltás-közeli vagyok, a korábbi dokim is Rókusos, de sajnos úgy tûnik nem vagyunk/voltunk egy hullámhosszon. Volt egy vetélésem, és úgy érzem, hogy akkor és ott nem foglalkozott velem és a lelkemmel megfelelõen. Dr. Halmost ajánlották, de a ti véleményetek is érdekelne.

Köszönöm!
Névtelen
 


Nevtelen!

Sajnos dr Halmost nem ismerem, az en dokim dr Barabas Gabor (az ifjabbik) es nagyon nagyon tudom ajanlani. Altalaban nagyon elfoglalt, ezert en jobb szeretek a magan rendelesere jarni mert ott annyit foglalkozik velem amennyit csak akarom, es a problemam is fontos neki, nem ugy mint az elozo orvosomnak.
En is ugy jartam mint Te, elveteltem, s az orvosom hozzaallasa miatt kerestem mast. Az o segitsegevel es kivizsgalasanak koszonhetoen mar 13 hetes terhes vagyok, ezuttal nem veteltem el, mert odafigyelt ram, es komolyan vette felelmem az ujabb vetelestol...
Ha erdekel, a rendelojenek a telefonszama add meg az e-mail cimed, es elkuldom.

kamilla
kamilla
 


Kamilla!
Minden megoldás érdekel alapon szeretnék dr. Barabásról is többet tudni. Ha nem tudok meg többet dr. Halmosról (eddig nem sikerült), akkor lehet, hogy inkább egy ismertebb névhez váltok, akirõl pozitívat hallok. :o)
Kérlek a kismazsi@send.hu-ra küldd el az elérhetõségét.
Köszönöm! M. (a névtelen)
 


Kismazsi!
Nem mukodik az e-mail cimed, ezert remelem nem vagyok etikatlan a dokimmal szemben, ha ide a topicba irom a telefonszamat.
A doktor ur szama 06-30-949-9341
Elso alkalommal szerintem mindenkepp a maganrendelesere menj el, ide
viszont ugy juthatsz be, ha az asszisztensnojetol kersz idopontot (1
heten belul fogsz kapni).
az asszisztensno telefonszama: 06-20-941-1564
a rendelo cime: Regiposta u. 12. I.em.6. ( a Vaci utca keresztutcaja,
ahol a Mc Donald's van a sarkon)
a rendelo nagyon szep, a vizsgalatok sem kerulnek sokba, pl. egy
kenetvetel es a mehszaj vizsgalata 4000 ft-ba kerult.
Ha UH-ra hiv be a korhazba, azert semmit sem ker.
Nagyon rendi doki, csak ajanlani tudom, a legnagyobb hujeseget is
megkerdezheted tole anelkul, hogy szegyeld magad, tok jo fej...

kamilla
kamilla
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron