Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mi megvagyunk, csak megint ez a szar idő.. semmihez sincs nagyon kedvem.
Márciusi tali nálunk!!! Időpont: március 2., vagy bármelyik hétfő márciusban.Mit szóltok? Úgy látom, hogy nagyjából a hétfő jó többeknek,ugye?

Timi: mi van a fiúkkal???
 
 


Sziasztok!

Látom, megint kihaltunk :roll:

Annamari, nekem a 2.-a nem jó, wellnessezni leszek :lol: De utána bármelyi khétfőn szívesen :wink:

Mi megvagyunk, én betegen, persze a dokim szabin, de ma este elmegyek vkihez, mert már a fülem is be van dugulva :roll: Pénteken farsangi bál az oviban, holnap pedig a gyerekeké, Máté már nagyon várja :wink:

Remélem jól vagytok!

Puszi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

Mi egyelőre betegeskedünk még, Máté főleg, úgyhogy a most hétfő nem a legjobb, de amúgy jók nekünk a további hétfők.

Judit, hogy vagy, mit mondott a doki? És mesélj már erről a wellnessről! :wink:

Puszi, Krisz

Kép

Kép
 
 

 
 

Hehe, itt is-ott is? :wink:

Hogy van Máté? És te, gyengélkedsz még?

Nekem azt mondta vírus, kaptam gyógyszert a herpeszeimre + algophirint kell 3x1-et szednem, majd folyamatosan elhagyni 1-1-et, ha jobban érzem magam, de még nem tartok ott sajnos :roll: Hihetetlen, hogy a fiúk mennyivel könnyebben viselték ezt a vírusfertőzést :o

Semmi különös, B.almádiba megyünk két barátnőmmel, fiúk maradnak hármasban itthon :lol: Nagyon remélem, hogy holnapig még javulgatok és a szauna segít majd kitisztítani az orrjárataimat!

Puszi

Kép

Kép
 
 


Na Neeeeeeee!!!
Csaju: vigyél el engem is..kérlek,kérlek!!!

Viccet félretéve már rám is rámférne nagyon egy kis kikapcsolódás.
sajna most nem tudok menni, de talán március végén lesz szabad 4 napom, amikor mi is beirányozunk valami jó kis fürdős helyet.

Nagyon jó volt a farsang, majd teszek fel képeket, csak most bentről írok.

Barnus annyira édes volt, hogy majd megzabáltam.Meglestelek titeket. Tegyél fel róluk képet!!!
A péntek este is jól sikerült. Andris eléggé jól érezte magát a végére, de sztem az összes apuka. Eleinte húzodtam én ettől a szülő-óvónéni partytól, de most látom, hogy tök jó tényleg.

Krisz: akkor írj, hogy hogy van Máté és akkor egy 9.-ét esetleg betervezhetünk???

Többiek? Vállalkozó szelleműeket kérek!!!

Annamari
 
 


Sziasztok!

Máté most már javulgat, sztem hét közepén már megy majd oviba, így a jövő hétfő nekünk jó lehet.

Annamari, sztem szólj más úton is a többieknek, mert sztem nem nagyon jár erre rajtunk kívül senki. :wink:

Judit, mesélj majd, hogy sikerült a kikapcsolódás, biztos szuper volt! Én is nagyon mennék már vhova! :D

Puszi,Krisz

Kép

Kép
 
 


ok,írok mailt
 
 


all a mai nap, varlak titeket fel ot utan
A
 
 


Oké, mi megyünk ötre kb.!

Puszi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha nem szakad le az ég, akkor mi is ott leszünk kb. fél5 -5 között!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ha nem szakad le az ég, akkor mi is ott leszünk kb. fél5 -5 között!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok

Információra lenne szükségem. Úgy tudom, Batiz Ákos főorvos az Uzsoki kórházban vezet le szüléseket.
Én hosszú évek óta hozzá járok.
Tud valaki valami közelebbit róla?

Köszönöm :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én még egyenlőre csak nézelődöm, érdeklődöm.
Légyszi mondjatok jó szülész dokikat az Uzsokiban, akik szakmailag is jók, és pénztárca barátok is.
Kinél mennyi egy vizsgálat, illetve maga a szülés.
Köszi.
adryanne@vipmail.hu
 


adryanne: Még én is csak a keresgélési fázisban vagyok, de párat tudok, mondani, amit én is hallottam: Az általános tarifa 8-10000.- rendelésenként, amit általában a magánrendelőben kell megejteni. Kb minden dokinál ennyi, biztos összebeszéltek. Ezen felül a szülés általában a rendelési összeg 10x-ese, vagyis 80-100000.-, de ez "irányár". Dr. Habermajert ajánlották nekem, ő is ekörül van, bár állítólag a szülésnél nincs fix tarifa, az egyik ismerősöm az első gyereknél 10000.-t a másodiknál 20000.-t adott neki (8 és 5 éve). Én jelenleg Dr. Fábián Istvánhoz járok, de ő is ez az árkategória, bár róla is általában jókat hallok. A harmadik, akit ajánlottak nekem Dr. Mecsér Béla, neki már nincs magánrendelése, úgyhogy marad az sztk, ahol nem kell fizetni, a szülés pedig állítólag szintén olcsóbban megy. Én róluk hallottam, többet nem ismerek.

May the Force be with you!

Kép
 
 


Sziasztok!

Gyerekfogászat ügyben tudnátok segíteni? A nagylányom már elmúlt 3 és nagyon itt lenne az ideje, hogy ismerkedjék a fogorvossal. Valami jó kis gyerekbarát helyet, illetve fogorvost szeretnék.

Előre is köszi: Tündi

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Izgulok

Kép
 
 


Sziasztok!

Van esetleg friss információtok az Uzsoki szülészetének jelenlegi állapotáról és az ott dolgozókról???

Kép
 
 


Sziasztok!
Gondoltam benézek kicsit hozzátok is,de látom eléggé kihaltunk:(
Mesélek kicsit,fiúk mnár nagyok lettek,Vajk oviba jár,persze most az utolsó héten lebetegedett,szegénykém nagyon odavan.De hamar beszokott az oviba,semmi sírás nélkülNimród meg szuperzseni az oviban,94 százalék feletti a teljesítménye.
Mással mi újság,nézegettek azért még erre?
Puszi:Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok, segítsetek kérlek. Uzsokiban szeretnék szülni. De nincs dokim. szült valaki ott választott orvos nélkül? Csak szülésznőt lehet választani?

Illetve van egyáltalán olyan orvos, aki nem magánrendelésen fogad?

köszönöm

 


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!
LÁtom azóta nem volt senki:( REmélem azért mindenki jól van.
Puszi .Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jár még erre valaki,akitől lehet kérdezni? :)
Vendég
 


VÁRANDÓS TALÁLKOZÁSOK A FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT UZSOKI UTCAI KÓRHÁZÁBAN

„Szülésre felkészítő várandós találkozások”

ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:
Új tömb, C épület Konferenciatermében szerdánként 17:30-18:30 óráig

TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:
előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)

AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2011. nyarán:

Július 06. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Július 13. Az újszülött első napjai – beszélgetés a csecsemőápolásról - vendég a csecsemős nővér

Július 20. "Álmomban már láttalak" - anya és magzata közötti láthatatlan kötelékről a kapcsolatanalízis tükrében – vendég a kapcsolatanalitikus

Július 27. Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

A következő szülésfelkészítő program várhatóan 2011.szeptember közepén indul.

Szervező: Marosi Mónika, pszichológus
e-mail: marosimonika@hotmail.com

info: http://www.uzsoki.hu/node/292

MINDEN ÉRDEKLŐDŐT SZERETETTEL VÁRUNK!

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály


VÁRANDÓS TALÁLKOZÁSOK A FŐVÁROSI ÖNKORMÁNYZAT UZSOKI UTCAI KÓRHÁZÁBAN


„Szülésre felkészítő várandós találkozások”


ELŐADÁSOK HELYSZÍNE:

Új tömb, C épület Konferenciatermében szerdánként 17:30-18:30 óráig



TANFOLYAMRÓL INFORMÁCIÓ:

-előzetes bejelentkezés NEM szükséges - ingyenes (pároknak is)



AZ ELŐADÁSOK IDŐPONTJAI 2011-ben:


Szeptember 28. Mit tehet az orvos? – kérdések a szülész-nőgyógyászhoz


Október 12. Mi újság odabent? – vendég a szonográfus(ultrahang)


Október 19. A szülés eseményei - vendég a szülésznő

Október 26. A baba egészségéről – vendég a neonatológus(újszülött gyermekorvos)

November 16. Masszázs szülés előtt, alatt és után – vendég a masszázsterapeuta

November 30. Az újszülött első napjai - beszélgetés a csecsemőápolásról – vendég a csecsemős nővér

December 08. CSÜTÖRTÖK! Amikor már hazavitted a babát… - vendég a védőnő

December 15. CSÜTÖRTÖK! A szülés eseményei - vendég a szülésznő (ismétlő előadás)




A következő szülésfelkészítő program várhatóan január végén kezdődik.



Szervező: Marosi Mónika, pszichológus

e-mail: marosimonika@hotmail.com





Egyéb programok!


- Kismamajóga:

Szeretettel várjuk azokat a 14. hetet betöltött kismamákat, akik
szeretnének mozogni várandósságuk ideje alatt is.
Légzésgyakorlatok, gátizomtorna, relaxálás.
Érdeklődni: bajtay.bea@chello.hu e-mail címen, vagy 0630-469-9192-es
telefonszámon Müllerné Bajtay Beáta, vagy 0620-3107-928-on Nemesné
Felker Irén szülésznő, kismamajóga oktatóknál..


- Folyamatosan indul Intim torna (jelentkezés Bajnoki Ildikó gyógytornásznál, 251 7333/1302)



- Stresszoldás, relaxáció (autogén tréning): 7-8 alkalom után megtanulható relaxációs módszer, amelyet az elsajátítás után mindenki saját magán képes alkalmazni. Várandósság és szülés alatt egyaránt használható, mert csökkenti a magzatra káros stresszt, feszültséget, segít ráhangolódni az anya szerepre. Megkönnyíti a szülést, mert segít úrrá lenni a fájdalmon és a fáradtságon. A gyermekágyas időszakban pótolhatja az éjszakai ébredések miatt kimaradó alvást (15 perc relaxációval pótolható 2-3 óra alvás).

Időpont egyeztetés Marosi Mónika pszichológusnál a 251 7333/1069-es melléken, vagy a marosimonika@hotmail.com e-mail címen.

Uzsoki utcai Kórház Szülészet-Nőgyógyászati Osztály

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: