Új privát üzeneted érkezett!

Szia Judit, holnap ráértek esetleg? Ha igen, akkor szívesen átugrunk, fél 6 körül tudunk, ha az nektek jó még. :wink:
Foci már kezdődött, csak M nem vett részt a betegség miatt. Pénteken vhogy bezsélnem kéne az edzővel, hogy mehet -e szept. utolsó alkalmán, vagy akkor már hagyjuk okt-re, teljes hónapot fizetve.
És M milyen tornára jár? Extra torna a rendes heti tornán kívül?

Puszi,K.

Kép

Kép
 
 


IGen ráérünk, gyertek :lol: Annyi van, hogy Máté kicsit taknyos, ha nem baj. Nem vészes, sztem itthon megfázott, mert csak tegnap óta van fűtésünk.

Játékos torna van a heti 2 kívül még heti 2. Ezt már nem az óvónénik tartják és állítólag nagyon szeretik a gyerkőcök, Máténak is tetszett a torna és Éva néni is :wink:

Kép

Kép
 
 


Klassz, akkor átmegyünk holnap, fél 6, oké?
Nálatok 2 tornaóra van alapból? De jó, itt csak egy...
Pussz

Kép

Kép
 
 

 
 

Nemtom olvasod-e még, de persze, ok, gyertek ma, nagyon várunk :lol:

Kép

Kép
 
 


Na mizujs, megint kihalunk?

Hogy vagytok?

Krisz, remélem jól éreztetétek magatokat, köszi, hogy itt voltatok :lol: A sütiért pedig külön köszönet neked és Zolinak is :wink: (Kriszti szólt Zolinak, hogy csináljuk fincsi muffint).

Judit

Kép

Kép
 
 


Hali,

Én is épp ezt gondoltam, kihalunk... :wink:

Judit, nagyon jól éreztük magunkat, mint mindig! :D Jövő héten, ha ráértek, esetleg ti is átugorhatnátok!
Jól vagytok, senki sem beteg?
Máténak ma lesz az első focija, kíváncsi leszek.
Hétvégén anyuéknál leszünk végre egy kicsit.

Valamikor meg lehetne ismétleni a tavalyi sikeres találkozót nálunk, ha gondoljátok, persze ehhez az kell, hogy bekukkantsatok ide néha és reagáljatok. :wink: Szerintem inkább novemberben, mert az okt. kicsit zsúfoltabb és ott van a hosszú hétvége is, meg őszi szünet. Várok időpont javaslatokat.
Annamari, Dóri, Timi, Gabi, Judit, stb. :)

Sziasztok, jó hétvégét. Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Végre egy kicsit letettem a hátsómat:) Tényleg ritkán jártok errefelé.Múlt héten túléltük a 2 esküvőt,végre apával kettesben majd egész éjjel tncoltunk:) Fiúk meg békésen szundiztak anyósomnál.
Lenne egy kérdésem,ti hol vesztek overlllt a gyerekeknek,na meg milyet vesztek?egy gyereknek még könnyű volt a jobbat megvenni,de kettőne már húzós ára lesz.Bakancsot vettünk nekik,szerencsére elég jót kaptunk,pont nagy leárazások voltak:)
Na leültem,Nimród fel is ébredt,micsoda kis radarjai vannak:)
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Krisz, köszi, a hét már telítve, de ha nektek jó jövő héten szívesen átugranánk :lol:

Hogy tetszett Máténak a foci?

Mi most jól vagyunk, én is túl a torokfájáson, B még picit taknyos, de remélem kifelé tart.

Anita, klassz lehetett a lagzi, én is mennék szívesen. Mi épp két éve voltunk kettőben, juj de jó volt, mi is roptuk egész éjszaka :wink:

Overált és spec. nem veszek, BArninak maradt Mátéról, ő pedig már tavaly is utálta az egyberészest és igazából nem is tudtam azt sem ráadni csak 1x, akkor volt latyakos hó. Bélelt gatyót veszek majd neki kettőt, aztán azokat fogja hodani, mint már évek óta.

Puszi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Krisz, köszi, a hét már telítve, de ha nektek jó jövő héten szívesen átugranánk :lol:

Hogy tetszett Máténak a foci?

Mi most jól vagyunk, én is túl a torokfájáson, B még picit taknyos, de remélem kifelé tart.

Anita, klassz lehetett a lagzi, én is mennék szívesen. Mi épp két éve voltunk kettőben, juj de jó volt, mi is roptuk egész éjszaka :wink:

Overált és spec. nem veszek, BArninak maradt Mátéról, ő pedig már tavaly is utálta az egyberészest és igazából nem is tudtam azt sem ráadni csak 1x, akkor volt latyakos hó. Bélelt gatyót veszek majd neki kettőt, aztán azokat fogja hodani, mint már évek óta.

Puszi

Kép

Kép
 
 


Hali!

Judit: Oké, jövő hét is jó, mindkét héten magányoskodunk már szerdától sajnos. Most még tesómmékkal sem tudunk tal., mert Barnus a változatosság kedvéért ismét beteg. Majd szólj, h melyik nap jó nektek és úgy szervezek én is.
Foci hálistennek tetszett Máténak! :lol:
Ne legyetek betegek, pusz, Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

CSak bekukk, mert Szabi pont felébredt : (

Nem tudtok véletlenül egy szuper angoltanárt, aki beszélgetős órákat tart, lehetőleg itt a XIV. ker.ben, vagy a 7-es vonalán?

Köszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Krisz, tegnap jött haza Máté, holnap Apu jön, ma Ikeaba megyünk, esetleg csütörtök vagy jövő héten vmikor? Akkor nem vinném Barnit :lol:

Örülök, hogy tetszik a foci Mátédnak, de meg néznék egy edzést :wink:

Annamari, megint nagyon eltűntél 8)

Timi, sajnos nem tudok segíteni!

Nálunk minden rendben, remélem mindeninél így van!

Puszi
Judit

Kép

Kép
 
 


Szia Judit,

A csüt. sajna nem jó már nekünk. Hétfő esetleg jó lenne? Más asszem nem lesz már jó hövő héten.

Háát, fociügyben kiderült, h mégsem tetszik neki, pedig először azt mondta... túl edzéses a dolog, nem laza foci, úgyhogy közölte h nem akar járni többet, így kiirattam. Csak a focipályán szeret focizni, azt mondta. Mondjuk én is azt hittem, h focizgatás az egész, nem komoly edzés.. ekkora gyerekeknek... na mindegy, sajnálom, mert jó lett volna. Biztos az is rosszul jött ki, hogy csak egy hónappal később kezdett járni a betegség miatt, mint a többiek.

Na puszi, dolgoznom kell. Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :)
nekunk nincs meg babank , de segitseget szeretnek kerni :)

Zugloba 1 eve koltoztunk , azota nincs dokim :( senkit sem ismerek , szeretnek talalni egy dokit, aki elvallalna :) Uzsokiban milyenek a dokik ? hallottam h kb 3 ev mulva lesz felujitva a szuleszet ez igaz ? milyenek a dokik ? lecci irjatok
 
 


Sziasztok Lányok!

Lehetne egy nagy kérésem?
Egy angol használt babaruhás oldalon (amit egyébként ajánlok nektk, mert nagyon szép ruhákat szokott hozni Bogi) beneveztem Orsit a kis szépségversenyre, amin az oldal babái vesznek részt.
Ha egyetértetek, megtennétek, hogy szavaztok Orsira?

Ha ezt a linket bevágjátok a címsorba, bejön az oldal, elvileg pont Orsival. Orsika néven van fent a 3-6 éves lányok kategóriájában.

http://angol-babaruha.hu/index.php?opti ... lay&idx=24

Nagyon köszönöm előre is, aki szavaz.
Szép gyerekruhákat lehet nyerni vele.

Sziasztok!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ha valakinek van tapasztalata Dr. Járányi Beával kapcsolatban azt kérem írja meg ide vagy a beger13@gmail.com-ra. De mindenekelőtt az elérhetősége kellene és, hogy hol rendel.
Előre is köszönöm mindenkinek.
Brigi
bri
 
 


Sziasztok!

Hú de kihalt a fórum :( igaz én is rég jártam erre!

Remélem mindenki jól van.

Én múlthéten haldokoltam, hányás-hasmenés.....egész héten alig ettem, a mérleg mégsem mutat eltérést :(

Fiúk jól vannak, Levi fél 5-kor úgy fogad az oviban, hogy miért jöttünk ilyen hamar érte! Már nem szeret? :oops:

Hogy haladtok a karácsonyi készülődéssel? Valakinek valami szuper menü ötlet?

Aki szereti a jó keserű csokis sütiket, íme egy tuti recept, ha kimaradt a tojásfehérje pl. a tiramisuból.
http://desszert.eu/csokoladekenyer
Én már többször is csináltam, isteni!!!!!

Puszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam itt!
Csak szeretném nektek is mondani a jó hírt, hogy Orsinak kistesója lesz! :P
Holnap megyek Habermajerhez az első vizsgálatokra! 8)

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Eszty gratula!

Többiek, hol vagytok?????


Puszi
Timi

KépKép
KépKép
 


Szia Timi!

Köszönöm szépen!!! :D
Remélem, mindenki jól van!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Érdeklődöm, tud-e valaki jó orvost Zuglóban ajánlani. Nem kell, hogy legyen magánrendelése, de legyen türelmes és megbízható, ill."arany keze" legyen.

Megköszönöm a javaslatokat esetleges "tarifával" kegészítve pü-ben is

köszi kispatak[/quote]
Vendég
 


Sziasztok!
Habermayer dokiról tudnátok infókat adni, ajánlották és a hozzáállása érdekelne legjobban , ill. az anyagiak.
Előre is köszi Beus
 


Sziasztok!

Lányok, ha info kell dokikról próbáljatok a legfrisebb topikokban érdeklődni, sztem a mi infoink(főleg az anyagi része) már talán nem időtálló.

Én tényleg 3 dokit tudok írni akit szinte mindenki dícsér az uzsokiban: Csapó, Habermayer, Járányi, persze mindenkinél van ellen vélemyén de összesítésben talán ők állnak a legjobb helyen.

Én nem is tudom mikor voltam itt utoljára, d tényleg ahogy nőnek a fiúk, úgy foglalják le egyre több időmet. ha szabad vagyok, egéz nap rohanok, hétvégén pedig már nem alszanak így esélytelen hogy leüljek írni nyugodtan pár sort.
Most éppen hamupipőkét néz a két fiam. Érdekes....

Mi jól vagyunk, 3 és 5 évesek lettünk novemberben, ovi szuper, tele vagyunk barátokkal, alakul az "ovis szülők összejárnak" dolog is.Majd dobok képeket is.
mi is nagy készülődésben vagyunk, ez a december erről szól.
ha van kedvetek januárban szívesen csinálok megint nálunk egy partyt. Mit szóltok???

most ennyi, majd megpróbálok még idekukkantani többször.

Annamari
 
 


Kép
 
 


Júúúj, de nagyok már a fiúk!!!!
GRATULA!!!!!

KELLEMES ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
 


Sziaszok!

Annamari: Nagyon édesek a fiúk!


Mindenkinek nagyon oldog ünnepeket kívánunk!!!!


Puszi
Timi és a fiúk Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Nem is hittem volna, hogy írt valaki mostanság :lol:

Annamari, gyönyörűek a fiúk :wink: Én benne vagyok a taliban, de szegény Krisz is ajánlkozott, arra meg nem is írtatok 8)

Timi, de édesek, Szabi olyan a hajával, mint egy kislány :lol:

Eszty, gratula a tesóhoz, mikorra várod?

Utólag is Kellemes Ünnepeket Mindenkinek és Nagyon Boldog Új Évet, ha netán benéz még vki!

Puszi

Kép

Kép
 
 


Teszek fel én is képet :)

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Csaju: A Te fiaid is gyönyörűek! :)


BUÉK mindenkinek!!!!!

Puszi
Timi

Rakok fel pár Karácsonyozós képet:

Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Nagyon boldog új évet kívánunk!
Puszi:Anita és a fiúk

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!!

Hát én is jó rég jártam erre, de a két gyerkőc kiveszi minden energiámat, nem beszélve a karácsonyi készülődésről!

Eszti: gratulálok!

Nagyon jók a fotók az összes gyerkőcről! Mekkorák már! Néha én is csak nézem Bencét, hogy te jó ég mekkora legény lett abból a pihe-puha kis csomagból akit anno hazahoztunk... :cry:

Mi jól vagyunk, leszámítva, hogy a Karácsony óta folyamatosan meg vagyunk fázva, hol egyikünk, hol másikunk.

Remélem, hamarosan feléled a fórum és akkor újra megbeszélhetjük ügyes-bajos dolgainkat. A taliba mi is benne vagyunk, már ha épp senki sem lesz beteg :-))

Gabi

Kép
Kép
 
 


Kép Dorka és Bence

Kép Dorka és Bence

Kép Kis hóember...

Kép
Kép
 
 


Lányok, ezt nem hiszem el, milyen édesek a gyerekek.

Csaju: hát nálatok is egyre jobban hasonlítanak a fiúk egymásra.
Gabi: én gondoltam, hogy lesz egy kép egy kisbabáról de ő már egy kész hölgy. El sem hiszem hogy így megy az idő!!!
Anita: nektek is puszi, remélem nálak is jól teltek az ünnepek
Timi: hát igen...nálatok is rohan az idő, mindkét fiú hatalmas.
Krisz: dobj valami karis képet te is!!!

Mennem kell,mst csak ennyi,majd jövökmég
Nekem Krisznél is tökéletes a tali, főleg hogy isteni muffin van nála mindig!!!

Puszi mindenkinek
Annamari
 
 


Csajok,volt valaki mostanában aCsapónál?Aktuális lenne már egy vizsgálat nekem ,meg szeretnék bogyót felíratni,rosz ez a z állandó félelem,hogy terhes vagyok e vagy sem.Ti szedtek valamit?Szóval a dokinak a tarifái érdekelnének,meghogy a Vera van e ott még a rendelőben?
Puszi :Anita

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon édesek a gyerkőcei, a kicsik főleg nagyon megnőttek már!

Gabi, talán ti vagytok az egyetlenek, ahol a két tesó nem olyan mint két tojás! :lol:

Én szívesen biztosítom a talihelyszínt és a fogalávaló muffint, ha meg tudjuk beszélni. Múltkor hiába ajánlkoztam, senki sem reagált és mindenki hetekre-hónapokra eltűnt. :( Szóval ha van javaslat időpontra v hogy kinek mely napok jobbak v kevésbé, írjátok meg aztán kitaláljuk.

Most csak ennyit, illetve B.Ú.É.K. mindenkinek és próbálok képet felrakni:Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

BUÉK!

Gabi: Szuper édesek a gyerkőcök, a hóemberes kép különösen tetszik :)

Mi is betegeskedünk, pontosabban én, de most már jobban vagyok.

A taliban mi is benne vagyunk, a kedd este kivételével bármikor jó.
A muffin szuper ötlet! Tegnap én is azt sütöttem, megyek be is kapok belőle :)

Puszi

Timi

KépKép
KépKép
 


Kép

Múltkor nem sikerült feltöltenem...

Kép

Kép
 
 


Helló, megint eltűnt mindenki? Ne legyen akkor tali? :roll:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Krisz: Mi sajnos betegek vagyunk, mindkét fiú köhög folyamatosan és folyik az orruk, hőemelkedésük van. Elaltattam őket, de 1 óra alatt 4* kellett bemennem. 1* Levi volt fenn, ki is jött orrszívni, meg pisilni, szerencsére hiszti nélkül vissza tudtam erelni és most még alszik, Szabi 3* volt fenn, alig hogy visszaaltatom és kijövök megint fenn van. Most is hallom, hogy magyaráz, megyek is nehogy felkeltse Levit.

Jó lenne talizni, de mi lehet, hogy megint kimaradunk :(

Puszi

KépKép
KépKép
 


Szia Timi,

Sajnálom, jobbulást a fiúknak. Hát nem hiszem, hogy bármiről lemaradtok, amilyen tempóban jönnek a visszajelzések a többiektől... :wink: Sztem sosem hozzuk össze... :roll:

Puszi, Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Már azt hittem fellendült az élet, de látom megint nem :roll:

GAbi, hihetetlen, hogy Bence mennyire rád hasonlít, Dorka pedig a Párodra. Olyan, mint ő csak kicsiben és lányban :lol:

Krisz, szuper a kép rólatok is :)

Timi, nálatok is mekkorát nőttek már a fiúk, hihetetlen :D

Tali: nekem legtöbb a délután jó, csüt. viszont nem és most nálunk is köhögés van, Cs tartja egyedül a frontot :?

Kellemes hétvégét Mindenkinek!

Judit

Kép

Kép
 
 


Hello lányok, ém is megvagyok, csak alig van időm benézni.Ahogy leülök a géphez,tuti valamelyik fiú kivág onnan.
Krisz: nekünk a csütörtökön kívül bármikor jó,kedden csak fél 6 után, de az a nap meg másnak nem jó.... mi lenne ha hétfőre tennénk a talit?

te vagy a házigazda most, te mondd meg hogy melyik nap legyen.
Puszi
A
 
 


Sziasztok!

Ezek a fiúk, Annamari! :lol:

Hétfői nap jónak tűnik, a kérdés csak h melyik hétfő legyen egyszer. Január 26? Február 2?

Írok majd mailen Dóriéknak is, mert ő sztem máshogy nem értesülne róla.

Pussz mindenkinek, Krisz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nem fogjátok elhinni,Nimród skarlátos.Pedig úgy örültem,hogy lesz egy kis nyugalmam,végre visszakaptam az autómat ,erre lebetegedet szegénykém.És képzeljétek,mivel én nem a körzeti gyerekorvoshoz hordom a gyerekeket,hanem magánrendelőbe,megállapították a skarlátot én jóindulatúlag beszóltam az oviba,hogy mi a helyzet mik az óvintézkedések.Erre közölte az itteni gyerekorovos,hogy ő nem hisz nekem ,még nem kap hivatalos értesítést arról ,hogy Nimródnak tényleg skarlátja van.Na most jó esetben jövőhéten fogják az oviban megkapni az értesítést.Mikor már végigsöpört a betegség.Komolyan ezen teljesen kiakadtam :? Nem normális ez a doktornő,már csomószor feljelentették őt,de mindig azzal érvel,hogy elmehet akinek nem tetszik.
Na most jól rátok zúdítottam.
Mindenki jól van? Nem vagytok betegek.Jön a jóidő lassan,nálunk mátr éjjel sem fagyott.
Szép napot nektek!
Anita

Kép

Kép
 
 


Hello, Anita
mi alapján bírálhat felül egy gyerekorvos egy másikat? Ki ő?
Megkérdezném az óvodavezetőt erről.
Nálunk is skarlátgyanús volt Márk de végül nemm derült ki tényleg az volt e és eég hamar elmúlt.
Krisz: nekem bármikor jó a 2 nap közül előreláthatólag
Többiek?????????
 
 


Sajnos ez a doktornő itt az isten,senki nem tud vele kezdeni semmit.Többször feljelentették,több baba,gyermek meghalt az ő hibája végett,de semmi hatás nincs.Valakinél nagyon jól feküdhet odafent.Az ovódavezető engem kért meg hogy tegyek valamit hogy előre lendüljön valamit a dolog.Ép ma hívott az egyik tanár ismerős,hogy találtak megint egy skarlátgyanús gyereket.Hát kívncsi leszek mi lesz ennek a vége.

Kép

Kép
 
 


Hali, csak villámgyorsan, Dóriéknak pl csak a 26-a jó. Többiek, nektek megfelel akkor ez a hétfő?
Puszi

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a hétfő, addigra a fiúk is meggyógyulnak (köhögnek). :lol: Várom már, hogy talizzunk :wink:

Anita, ez nagyon durva, majd egyszer valaki jól megveri :x

Mi megvagyunk, Mátét itthon tartottam a hétre, de minek??? Amikor a többi gyereket beviszik úgy is, hogy majd megfullad a köhögéstől :roll:

Puszi

Krisz, mit vigyünk hétfőn? Szokásos, üdítő, süti? Bár a Zoli muffinját úgy sem múlja semmi felül :lol: Legjobb lesz, ha inkább összedobjuk a hozzávaló árát és süt 4-5 tepsivel :lol:

Kép

Kép
 
 


Hali,

Szupi, akkor Judit és Annamari tuti, ugye? Elvileg Dóriék is plusz Edinát is hívtam, ő is ráér a lányokkal. Alakulunk. :)

Timi, ti? Meggyógyultatok?

Gabi, veletek mi van?

Muffinsütéssel megbízom Z-t, kettő adag bizti lesz. Ásványvíz is dögivel, úgyhogy vmi üdítő jó lesz esetleg ropi v egyéb rágcsa, de ne essetek túlzásba!

Hétfőn akkor 4-től várok mindenkit (előbb hazaérek aznap) , Ond vezér 43. 8.em.32. csengő is 32 és már van az utca felől is. Házunk szép zöldesre lett mázolva tavasszal. :)

Puszi!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hűha ,nagyon eltűntetek!Mindenki jól van?
Puszi:Anita

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron