Új privát üzeneted érkezett!

Szecs...oké, meg van.
De hogy lehet oda bejutni? :)

Köszönöm a köszöntéseket!

Timi
Kép
 
 


TIMI...

Kép

:lol: :wink:

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Timi, a legfontosabbal kezdem: NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kérdésedre a válasz pedig remélem egyszerű, mert elvileg ugyanúgy meg kell nyílnia, mint minden más témának, mert már felvettelek Benneteket tagként.

KépKép
Kép
 
 

 
 

Most láttam, hogy működik a zárt topic, néhányan már át is költöztünk :lol:


-------------------------------VÉGE--------------------------------------

KépKép
Kép
 
 


Kriszta mi van veletek?

Kép
 
 


Judit!!!! úgy éreztem,hogy be kell néznem.... és tessék!!! :-))))))))

a három kölök leköti minden szabad percem és energiám, de azt gondoltam most vagy soha!!! éssss inkább most :-)

Jól vagyunk, köszi! Petra 8,5 kg :shock: :shock: :roll: :roll:

Szépen fejlődik, forog, "kutyázik", tolat :-) nagyokat nevet és nagyokat hisztizik.
Engem viselt meg nagyon a harmadik gyerek, begyulladt a 15 éves tetoválásom, az autóbalesetemből szerzett sebem szintén a szemem fáj, száraz, folyamatosan csöpögtetem.....
Lehet,hogy kellene valami vitamint szednem.....

Ti jól vagytok?

szecs: mi az a zárt topic??

Timi: utólag is Isten éltessen!!!

jajajajajjaja....vissza kell olvasnom, majd jövök!!!

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Valaki töröltetett a zárt topikból? :oops: :shock: mert nem enged be...
Köszönöm!! :evil:

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Jucuss, azóta már megoldódott, ugye?
Téged..... miért törölne bárki? :-)
Puszi

Kép
 
 


Sziasztok!

Én eléggé eltűntem, de most van egy kis időm, és benéztem.
Dominik már 1,5 éves, és úgy néz ki, jön a kistesó :D

Voltam múlt héten Gulyás dokinál, és tök rendes volt, az idei utolsó munkanapján bemegyek hozzá a kórházba elintézni a szükséges labordolgokat.

Vinnék neki egy üveg italt szilveszterre, de nem tudom, mit kedvel. Tudja esetleg valaki, milyen italt szeret?

Köszi, Edina

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Pár éve Gulyás doktornál szültem, érdeklődnék, hogy ki tudja meddig lesz szabin? Jövő héten biztosan... Köszönöm a válaszokat előre is!

Szép napot!
lalcs
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Információt szeretnék Gulyás doktorról, mert szeretnék nála szülni. (mennyi nála a szülés, és terhesgondozás?)
potyike29
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi, Gulyás dokis anyukák és kismamák eltávoztunk egy zárt topikba (a neve Próba) ahova kérhetitek az adminisztrátortól a felvételeteket.

Én már majd egy éve szültem nála így nem nagyon tudok infót.

KépKép
 
 


Szia!
Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed. A terhesgondozás 10.000 Ft, a szülésre nincs fix tarifája (amennyit gondolsz).
vinkarozsa
Budapest
 
 


Szia sunflow,

próbáltam csatlakozni a zárt topikba, de nem reagált az adminisztrátor (illetve moderátor). Pedig már nagyon olvasnám a Gulyás dokis hozzászólásokat :) Lehet, hogy rossz helyen próbálkoztam? Tudnál segíteni, hogy melyik menüpontnál találom?

Nagyon köszi, üdv:

Vikmirik
:wink:
vikmirik
Budapest II. kerület
 
 


Szia!
Írok neki én is bár már minden-órás és lehet hogy azért nem írt neked vissza.
Majd jelzek a fejleményekről. Addig is ha van kérdésed nyugodtan írjál nekem is, szívesen segítek ha tudok bár én már majd 14 hónapja nem láttam Gulyás dokit.

Addig is szép estét,
Réka

KépKép
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... &start=600

Szia!

Felvettek a topikba. Írt az administrátor. Elvileg a fenti linken keresztül megközelíthető ha be vagy jelentkezve. Remélem sikerül. Írjál majd, hogy működik-e.

Üdv, Réka
 
 


Szia Réka,

köszi szépen, közben már sikerült belépnem :), csak még nem volt rá időm, hogy jobban körülnézzek és így elsőre a dokiról nem sok infót találtam. De majd még próbálkozom.
Elvileg most csütin megyek hozzá. Kíváncsi vagyok rá nagyon.

Üdv: Vikmirik :)
vikmirik
Budapest II. kerület
 
 


Szia Vikmirik!
Írjál oda és akkor kapsz rengeteg infót :)
Már azért nem találtál semmit mert ott már nem téma, mert régóta irogatunk, de a lányok szívesen látnak és segítenek :)

KépKép
 
 


de a lányok szívesen látnak és segítenek :)


Ezt megerősítem :)
Gyere nyugodtan és ha tudunk, segítünk :)

Timi
 
 


Ezt én is megerősítem! Segítünk!

Kép
 
 


Sziasztok!

Információt szeretnék Gulyás doktorról, mert szeretnék nála szülni. (mennyi nála a szülés, és terhesgondozás?)

Szerintem már ő is kezdi elvetni a sulykot, anyagiak tekintetében.
Amúgy nekem pár éve azt mondta: nincs tarifája, de 50-70 ezret szokott kapni egy szülésnél.
Rákszűrés 12000 Ft de előfordul, hogy többet kérnek /ez nem tudom mitől függ/
Amúgy nagyon felkészült, tapasztalt doki és a pénzt leszámítva nincs vele bajom.
odoncike1616
Budapest XIV. kerület
 
 


Odoncike,
tudomásom szerint most sincs még meghatározott tarifája. Szerintem ha nincs vele bajod akkor maradj vele :) Hisz úgyis az számít, hogy milyen a benyomásod róla.

KépKép
 
 


Szia Odoncike,

nekem friss infóim vannak Gulyás dokiról, mert nemrégiben jártam nála. Tehát az általános vizsgálat (bármit is csináljon: uh, rákszűrés, konzultáció, stb.) 12 000 Ft, a terhesgondozás díja alkalmanként 10 000 Ft, de ha minden rendben megy, akkor 4-5-ször kell csak a magánrendelésre menni, a többi vizsgálatot az ÁEK-ban végzik (genetikai uh, laborvizsgálatok, ctg, stb.). A szülésre pedig nekem sem mondott tarifát, így gondolom annyit adsz, amennyit tudsz, szeretnél. A magánrendelésen lehet fizetni egészségkártyával is, helyesebben számlát állítanak ki, amit el kell küldeni a pénztárhoz és kifizetik.

Engem még az érdekelne lányok, hogy szülésznőt választottatok-e, vagy mindenki jó, aki ott dolgozik, nem szükséges külön választani.?. És várnám a válaszotokat a zárt topicban írtakra. Nagyon köszi.

Amúgy Odoncike te, hogy jutottál el a dokihoz? Ajánlották? Voltál már korábban is nála.?.

Sok szerencsét neked.
vikmirik
Budapest II. kerület
 
 


Szia Vikmirik!

Én úgy tudom, hogy az ÁEK-ban nem lehet szülésznőt választani. Annál szülsz aki épp bent van. Nekem ketten segítettek, egy tapasztalt és egy abszolút kezdő. A nevükre nem emlékszem, de meg voltam velük elégedve.
 
 


Sziasztok!

Tudja valaki,hogy mennyibe kerülhet egy szülés Gulyás István doktor Úrnál?

Köszönöm
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: