Új privát üzeneted érkezett!

Kép


Bepótolom a lemaradást :oops: :roll: :)

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Timi,
sajnos holnapra eligerkeztem a kollegaimhoz. De mindenkeppen szoljatok es amikor tudok csatlakozom. Ma csipo UH-n jartunk az is ujpesten van :)

Ripley,
nekunk a delutan 3 jo. Delelott anyaknapi kirandulasra megyunk az ovival.

Nagyon szep az osszes kis krapek es kis lanyka.

Jucus,
Zsofika nem sarga? Nem azert alszik annyit? Csak ezert kerdezem, mert a kepen sarganak tunik kicsinyket. Dodo is sarga volt eleg sokaig es addig eleg aluszekony volt napkozben. Most mar tobbet van ebren de meg igy is sokat alszik nappal.

KépKép
 
 


Sziasztok!

Szecs..... Én jól láttam a képen, hogy a leányzó Blanka? (ill. gondoltam a találkozóból) Akkora nagy lány, hogy az utcán biztos, hogy nem ismertem volna meg! Hatalmas!!!!!!!
Hány cm? Súlya?
A talira milyen kaját érdemes nekik vinni? Vagy kirakom a napra melegedni? :lol:

Timi..... csak május 9-re kaptunk sajna időpontot a MÁV-ba.
Babaim nem volt veletek sétálni?

Ripley.. milyen vizsgálat volt Zalánnál az asztmás hörghurutnál? Legalábbis a zárójelentésünkön ez van, a gyerekorvos a beutalóra allergiás asztmát írt.

Jucuss..... nagyon édes a leányzó, tényleg szép súlya van. Tudom könnyű mondani, próbálj napközben pihenni. Legalább egy picit. Sajnos nálam nem működött, mert a hasfájás egésznapos volt, éjjel szerencsére aludt, de az etetések miatt kelnem kellett, így én is mire visszaaludtam volna, újra ébresztő. Átérzem a fáradságodat.

Találkozó: nálunk még délelőtti és délutáni alvás is van, de megpróbálunk elmenni, legfeljebb az úton elalszik, nem hagyom itthon behunyni. Mennyi ideig tervezitek?

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Judit, Köszi!

Átnéztük az egész gyereket tegnap a nődokival... mindenét...
A veséi 2,5-3 cm között vannak - a doki csodálkozott, hogy miért mérték a kórházban 4-5 cm-esnek...
Azt mondta, ha gond lenne, akkor magzatvíz sem lenne - az pedig pont annyi, amennyinek lenni kell... :lol:
Aki a kórházban csinálta az UH-ot egy nyugdíjas doki... /de akkor miért dolgozik még ott /
Már kb 2 kg-os, így nem is kicsi... 3,5 kg körül lesz a végén...

Zsolti nagyon ügyes!

Jucus
A lányok nagyon szépek együtt...
/nemsokára én is rakhatok fel képet, ahol ketten vannak :roll: :lol: /

Név?
Átgondolom mégegyszer az egészet, mert már alig van, ami tetszik... :roll:
Apa pedig - remélem segít egy kicsit.... a választásban...
Már látta a listámat, de még töpreng... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Jucus, tündéri képek, tündéri család :D
Sunflow, Babaimado, szívesen tartunk esőnapot, ha legközelebb ráértek!!!
Judit, bizony, nagylány már :D Én is olyan másnak látom amikor ül, kúszik, vagy mászik. Repül az idő :roll: De még mindig tartja a versenysúlyát, 7,5 kg. A hosszáról fogalmam sincs, a 6 hós státuszvizsgálat óta nem találkoztunk védőnővel, itthon pedig nem mérem. Kit akarsz kitenni a napra - a kaját melegedni, vagy Lillát, hogy fotoszintetizáljon? :lol: :lol: :lol:
Kia, Judyt, kíváncsian várjuk a nevet/nemet! :wink:

KépKép
Kép
 
 


Szecs, én a kajára gondoltam :lol: :lol: :lol: Lillát is kirakhatom, de előtte jó be kell kennem krémmel, mert engem örökölt, jó fehér a bőröcskéje. :)
Tudod éppen azon gondolkoztam, hogy nem rég szültünk és mindjárt mehetünk vissza dolgozni. Az első 3 hónap éveknek tűnt, azóta pedig szalad az idő, húsvétkor 8 hónapos lesz Lilla is. (pont apa névnapján) :-)
Tényleg rohan az idő.
:wink:

Kép
 
 


Sziasztok!

Sun, ne haragudj, vidd el a ruhákat a védőnőnek, nem tudom mikor jutnék el.
Kedden bevitt a mentő, ma jöttem haza, de már minden rendben van.

Még nem tudtam visszaolvasni rendesen, igyekszem és jövök. Most kicsit nehezek a napjaim...

Puszi mindenkinek!

KépKép
 
 


Ja, azt még nem tudjuk, hogy kislány vagy kisfiú, nem mutatta meg magát.
Ki hol volt 4d-n? Mi is hamarosan mennénk, de nem tudom hova.

KépKép
 
 


Judy
remelem minden rendben van veled!!!

KépKép
 
 


Judyt
...én is remélem, hogy minden rendben van veletek!

4D
Mi itt voltunk 2007-ben - Bp-en...
www.4dgenesis.hu

Tegnap kertészkedtünk, ma takarítok..

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt...minden oké már? Mi volt a baj?
Mi nem voltunk 4D-n :)

Nálunk is ma itthonlét van...már mindjárt lejár a mosógép, ágyat is húztunk...mármint lecseréltük az ágyneműn a huzatot :D
Meg takarítunk is majd Zsoltival :)
Kíváncsi leszek, hogy bírja a menés-mentes napot :)

Timi
Kép
 
 


Judyt....... rendben vagy már? Mi volt a gond?
Mi a Pólus Centerben voltunk 4D-n. (hozzánk az van közel)

Timi.. Zsoltit ismerve, biztos nehezen fogja bírni, hogy nem mentek csavarogni, hétfőn mehet majd apájával egész nap :-)

Ma mi is hasonlókat csinálunk mint ti, takarítás és én is tervbe vettem egy ágyneműhúzást.

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok. Fiúknak sok piros tojást, lányoknak sok locsolót :-)

Kép
 
 


Sziasztok!

Timi..Mikor mentettek haza a Kassairól?
Reménykedtem hogy még ott lesztek mire oda érek ,de már nem volt szerencsém :( igaz bőőőő késéssel mentem,11után értem oda.

Judy... Remélem semmi nagy baj nincs.
Én is Pólusban voltam Uh-n.

Sun.. Zsófika ott még kicsit sárga,de azok az még az első 2hétben készült képekből vannak.Én is sárgának láttam ,mondtam is a kórházban ,és itthon is a Dr.-nőnek ,de azt mondták nem sárga. :roll:

Izának meg volt az oviban ,a nyuszi ünnep!!
Nagyon várták az Óvónők,és persze minket is hogy láthassák a babyt.
Iza nagyon büszkén mutatta a "kistetót",kijöttek a gyerekek is megnézni :lol: 8)
Jövőhét csütörtökön Anyák napi Ünnepség lesz.Biztos bőgni fogok :oops: :oops:
Megyek takarítok még egy kicsit ,este érkeznek a tesómék :D :D

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Judit...egész jól bírta Zsolti. Igaz, így kétszer aludt ma...délelőtt 1,5 órát, meg most alszik egy órája :) Utána még megyünk majd udvarozni, de legalább a szennyestartók kiürültek és a kaja is kész :)

Jucus...fél 11 fele jöttünk el. Odaértünk már 3/4 10-re. Sajnálom, hogy elkerültük egymást :(
Milyen volt a nyusziünnep? Az Anyák napi ünnepségen tuti sírni fogsz, de szerintem mindannyian így teszünk ha nem is idén, de jövőre már biztosan :)

Timi
Kép
 
 


Jucuss, nagyon aranyosak a lányok :D !
Sajnálom, hogy elkerültük egymást. Pedig lestük ám Timivel a kisbabával érkező anyukákat :) ...
Kitartást a hajnali ébrenlétekhez!

Judyt :o ??!!

A fórumtalira várom a visszajelzéseket (Sun, vettem). Jó lenne tényleg találkozni!

Ma kipróbáltuk a fiúkkal a Király utcai játszóteret, jó volt annak ellenére, hogy az a városrész antigyerek.

Mindannyiotoknak kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánunk!

A nagy ijedtség: Kedd délután komolyan elkezdtem vérezni, és iszonyatosan megkeményedett a hasam. Nagyon megijedtem, hogy elmegy a baba. Szerencsére görcsöm nem volt. Anyu mentőt hívott, és bevittek az Istvánba megfigyelésre. Uh rendben, babával minden oké. Kaptam gyógyszert és feküdtem. És csütörtökre elmúlt teljesen a vérzés.
A legrosszabb az volt, hogy Vivit nem láthattam. Mivel szerencsére nem volt görcs, vetélés sem. Párom előtt le a kalappal, mondta, hogy nagyon félt, hogy boldogul Vivivel és a lakással, de még főzött is, takarított, úgy össze kapta magát :D

Most már minden oké, csak rettegek, mindig a bugyimat nézem, mert egy újabb vérzés, és megint pár nap kórház.. :cry:
A hasam meg a legkisebb mozgásra is keményedik.

Olvasom, hogy terveztek talit, még nem olvastam vissza, hogy hova is? Azt tudom, hogy 29-re, ugye?

KépKép
 
 


Mi is nagyon szép Húsvétot kívánunk mindenkinek! Aki szeretne annak sok locsolót, aki meg nem, annak egyet sem :)
(Nekem elég a házi pasikészlet...többre nem vágyom :D)

Judyt...pihenj sokat!
Nagy piros pont a párodnak!
Vivi hogy viselte, hogy nem vagy otthon?

A talit a Petőfi Csarnoknál lévő nagyrétre tervezzük. Vagy délelőtt 10 óra vagy délután 3. Eddig Sun a délutánra voksolt. Nekünk bármelyik időpont jó. Ahogy a többség dönt :)

Ma sütöttem ilyet: http://www.nosalty.hu/kossuth-kifli_recept_1392#
Nagyon finom lett :)

Timi
Kép
 
 


Sziasztok!

Judit
Még legalább 110 vérzés nélküli nyugodt napot kívánok!
Kitartás...
Remélem most már minden rendben lesz veletek.

Akkor most csak pihenés....?

Kép
Levi
Kép
2007-ben és 2011-ben a 33. héten
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!

Kép

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Judyt, örülök, hogy nem lett nagyobb baj, próbálj pihenni.
Nagyszerű párod van, szerencsére az enyém is ilyen. Amikor kórházban voltunk Lillával főzött magának, még hozott nekem is be, pedig mondtam szegénynek, hogy nem kell.

Kia, ugyanúgy nézel ki, semmi különbség a 4 év alatt, vagy talán mintha most picit nagyobb lenne a pocid, vagy csak lányosabb formája van?!

Kriszta mizujs veletek? Mikor kell mennetek kontrollra a Madarászba?

Nálunk megvolt Lilla első húsvétja, apa meg is locsolta! :-)

Kép
 
 


Sziasztok!

Judit
..én is úgy érzem, hogy egy kicsit nagyobb...

Mi vas. anyóséknál ebédeltünk... hétfőn délben pedig "keresztelő" volt..

Kép

Levi nagyon sok ajándékot kapott, aminek nagyon örült...

Ma voltam UH-on...
Ismét azt mondták, hogy kicsi... 2000-2100 gr. (szerintem jó) - így még az ambulanciára is átküldtek.
Ott kifogtam egy kedves drnőt, aki azt mondta nincs itt semmi baj... (a dokim szerint sincs) de 35 hetesen már elkezdjük az NST-t és többször kell megnézni a nagylányt...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mindkét Juditnak ügyes párja van :) , bár én sem panaszkodhatok...

Kia, azért ezek a súlysaccolások eléggé mellé tudnak nyúlni :roll: . Szerintem is rendben lesz!

Pénteken jó idő lesz. Remélem tudunk találkozni minél többen :) !

Kép

Kép
 
 


Kia, szerintem sem kell aggódnod. Nekem is össze-vissza mérték.
Szülés előtt 4 nappal G.I 3100-3200 mért, és Lilla 2490 grammal született.
36 héten egy másik doki kevesebbet mért, de Ő is 3 kg körülire saccolta. Ne aggódj, ha esetleg mégis kisebb lesz (bár nem hiszem), látod Lilla is utolérte magát. 2 hete 8810 gramm volt.
Mondjuk az nem baj, ha nézik folyamatosan.
Én is kellene, hogy álljak intézni a keresztelőt. Mi kell hozzá? Milyen iratok? A keresztszülőknek meg kell keresztelve lenniük vajon? Bár még el sem döntöttük, hogy végül ki lesz a keresztszülő. Van rá jelentkező bőven, csak van olyan ahol nincs párja, ott ki legyen a keresztapa? Háááát, nem könnyű.

Ripley, most akkor mikor lesz a tali de vagy du? Mennyi időt töltünk ott?
Szerintem mindegyikőnk párja ügyes :D

Hétvégén apa és lánya húsvétkor egy napon ünnepeltek, nagy játszikkal.

Kép
 
 


A délután jobbnak tűnik a talira.
Holnap 1/2 4-kor a Városligeti nagyréten a Pecsához közelebb eső részén akkor találkozzunk! Mindenki addig marad, ameddig tud.
Jó ez így nektek?

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Sajnos holnap nem tudunk menni, mert hétfőn volt nálunk a Vili és keddre belázasodott valami vírustól :( Azóta jobban van, de a dokinénijük szerint egy hétig nem lehetünk biztosak benne, hogy mi megússzuk, bár szerencsére Blanka tünetmentes :) Nem kockáztatom meg, hogy az egész fórumot végigfertőzzük :wink:
Nektek jó szórakozást, várom az 100000000000 képet!!!!!!!!
Judyt, nagyon drukkolok!!!!! Minden rendben lesz a (szerintem) kisfiúval :wink:
Kia, csinos vagy, semmi nyomot nem hagyott rajtad az elmúlt négy év :shock:

KépKép
Kép
 
 


SZIASZTOK!

Kia...Valóban nem látszik ,hogy 4év eltelt a képek készítése óta.Csinos kismami vagy! :lol:
Levi szép nagy fiú!

Judyt...Vigyázz Magatokra!

Nekünk jó az időpont ,ha az időjárás is úgy akarja :shock: :roll:
ha esik akkor is lesz tali? :)

Jucus :-)

Kép

Kép
 
 


Judit
Mikorra tervezted a keresztelőt?

Én aug-ra... akkor lenne mindkét gyereknek egyszerre... :lol: /Levi kis pogány még :P /

Hogy mi kell hozzá - még nem tudom...
A keresztszülőktől egy név és a vallásuk kell... (most pl. csak ezeket kérték - katólikus)
2004-ben volt először keresztelve a kerilányunk - akkor reformátusként... de arra már nem emlékszem, hogy akkor kellett-e valami más is... :?

Tegnap volt az új védőnő megnézni, hogy hol élünk...
Szerinte sincs semmi gond a csajossal..(kis vesetégulat, de azt kinövi - reméljük) :)
...de holnap azért még mennem kell hozzá...
Azt mondta most már pakoljak össze - kórházi csomag...
Már összeírtam, hogy mi kell még... de a jövő héten még venni kell ezt-azt...
Ma kimostam a baldachinokat is... :roll:

Szecs
Köszönöm és JOBBULÁST!

Köszi Jucus!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Mi kb. 4-re tudunk odaérni sajnos csak. 1/2 4-kor van egy találkozónk a Közvágóhídnál...de onnan remélem gyorsan visszaérünk a villamossal.

Esőmentességben reménykedjünk erősen!!!!

Timi
Kép
 
 


Sziasztok!

Közérdekű közlemény: A legutóbbi babanetes hírlevélben volt, hogy lehetőség van zárt topicot indítani. Nincs kedvetek átnyargalni egy ilyen zárt társalgóba?

KépKép
Kép
 
 


Mi (2009.novemberi babások) épp ezért költöztünk anno át az anyatanyára.
Én támogatom az ötletet :) akkor is jelentkezhetnek újak, nem?

Timi
Kép
 
 


Eső esetén a programot későbbre halasztjuk...
De most süt a nap, remélem kitart 1/2 4 utánra is.
Ismertetőjelek: zöld tornacipőben érkezem, narancssárga babakocsival és persze Zalánnal :) .

Kép

Kép
 
 


Nekem kék a babakocsim...és fél 4-kor tutira nem leszek ott.
Én leszek a legjobb helyzetben, mert mikor közeledünk felhívom Ripley-t és megkérdezem, hogy merre vannak :D

Timi
Kép
 
 


Sziasztok!

Szecs.. én is támogatom az ötletet! Blankának boldog hófordulót!

A mai talira menni szeretnénk, de még nem tudom, hogy hogy lesz. Lilla alig aludt éjszaka és reggel 6 óta nyűglődött, fel-fel sírt. Most ájult el nem rég. Ő, aki délelőtt is szokott aludni. Szegénykének már olyan pirosak voltak a szemei.
Valószínű, hogy már tényleg fogacska lesz. Így nem tudom, hogy mikor ébred.

Kia, én a keresztelőt 6 hós korára terveztem, de arról lemaradtunk, húsvétkor töltötte a 8 hót. :lol:

Kép
 
 


Sziasztok!

En is benne vagyok a zartkoru csevegesben.

A tegnapi talalka emleke es bizonyiteka:

Kép

Remeljuk Zsolti baba nem szenvedett maradando lelki serulest a nem annyira szoros kutyus miatt akit aztan itthon bedobtam a mosogepbe. Jo volt veletek (ha nem is mindannyiotokkal) szemelyesen is megismerkedni :)

Holnap Majalis lesz a varosligetben. Ha nem esik mi megprobalunk kikecmeregni. Ma pedig kipihenjuk a tegnapi igen hosszu napot.

Kellemes Anyaknapjat holnapra!!

KépKép
 
 


Sun...Zsolti teljesen elégedett volt őkutyasága nyújtotta szolgáltatásokkal :)
Ma találkoztunk újra "igazi" kutyával és nem változott a felismerési képessége Zsoltinak :D
Én csak zárójelben jegyzem meg, hogy mindenki irígykedhet Rád, mert ennyire univerzális kutyuskája senkinek nincs :)
Ugye milyen gyönyörű fényképet csinált rólunk? :D

Köszönöm, hogy foghattam kicsit Dodót...annyira jó volt a finom, puha babát érezni a vállamon :)

Mi is reménykedünk az esőmentességben...megnéznénk azt a Majálist mink is :)

Timi
Kép
 
 


Jó kép!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Elkezdődik a "hajrá"...
Kedden NST és vérvétel, szerdára piacot terveztem, hétvégén bababolt....
Lassan itt a vége, de izgalom még nincs.
A babaruhák fele (68-as méretig) kimosva, kivasalva...

Lillának DRUKK a fogacskához!
6 hó... az már tényleg elmúlt... :roll:

A név
Nekem az Izabell jön be... Apa még emésztgeti...
(Néhány éve tetszenek a Lizával, Izával kapcsolatos nevek)

Holnapra Minden Anyának!
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tök jó lett a kép :D ! Köszönjük!
Jó volt találkozni és nagyon aranyosak voltak a gyerekek :) .

Holnapra mindenkinek szép Anyáknapját kívánok!

Kép

Kép
 
 


ripley írta:Eső esetén a programot későbbre halasztjuk...
Ismertetőjelek: zöld tornacipőben érkezem, narancssárga babakocsival és persze Zalánnal :) .
3-ból 2, hogyan higgyünk Neked ezek után? :lol: :wink: :lol:
Szuper a kép!!!!!! Bár ott lehettünk volna! Legközelebb...
Mindenkinek Nagyon Boldog Anyák Napját holnapra! Nekem ez lesz az első :)
Szolgálati közlemény: zárt társalgó folyamatban, hétfőn lesz előrelépés, akkor jövök a részletekkel.

KépKép
Kép
 
 


Mi kimentünk a Majálisra :D

Kép

Timi
Kép
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, sajnálom, hogy mi már nem értünk volna oda valószínű.

Sun... nagyon aranyos kép lett. Ügyes volt a fotós! Ti voltatok majálison?

Timi, Dodó babázás után kedvet kaptál a következőhöz?
Jó volt a majális a rossz idő ellenére?

Kia...... hajrá, most már tényleg visszaszámlálás!!!!!!!!

Szecs.. akkor ezek szerint szerencsére megúsztátok a vírust?

Nekünk is megvolt az első anyáknapja :-)

Kép
 
 


Judit...a kedvem az meg van hozzá alapból :)
De mást mond a szívem és mást az eszem...a koromból fakadóan pedig már az eszemre jobban hallgatok :)

A majális szerintem nem volt jó...írtózatosan elszaladtak az árak.
De legalább nem volt tömeg :D

Timi
Kép
 
 


Sziasztok!

Judit,
Mi nem voltunk sehol tegnap. Az eso elbatortalanitott. Ma kicsit mozdultunk, de jott a racsszerelo ember es emiatt kicsit elhuzodott a delelott. Doncike elaludt kozben igy most a vasarlas is kesobbre halasztodott. Pedig baconbe gongyolt csirkecombot es sultkrumplit szeretnek ebed/vacsorara.

Timi,
nagyon cuki az esoember :)

Kia,
szep a rozsa, koszonjuk :)

Szecs,
a zold tornacipot azt mi is hianyoltuk (en annyira nem mert nem is tudtam, hogy az lesz Ripley-n) :)

Holnap megjon a borostyan nyaklanc Mancikanak. Remelem megnyugtatja, mert nagyon nyugos mostansag. Eszmeletlenul beindult nala a fogzas. Nagyon folyik a nyala.

KépKép
 
 


Timi, tényleg én el is felejtettem írni, hogy tünemény Zsolti a szerkóban.

Sun, nem csodálom, hogy tegnap nem mentetek, nagyon car idő volt és még hűvös is.
Na, végre meglesz a rácsotok?
Nálunk a nyálzás 2,5-3 hónapos korban kezdődött. Most több mint 1 hete érzem a fogacskája tetejét a szájában, de látszani nem látszik még. Éjszaka 1-kor keltünk. Nagyon nehezen tudtam megnyugtatni, utána köztünk aludt.
Ma is elég nyűgös, enni össze-vissza eszik óránként-2 óránként keveset. Ma krumplit zöldséggel és hússal adtam, máskor megeszi, most rámfújta az egész kanálnyit és sírt.
Borostyánláncon én is gondolkoztam, de az ismerőseim akiknek van, nem sok biztatót mondtak, de lehet, hogy kipróbálom. Honnan rendelted?
Mi most jöttünk meg a sétából, még kint van, de már sirdogál, megyek. Most itt ül az ölemben, megnyugodott, bekentem az ínyét.
Úgy érzem kaki is van, na tényleg megyek.

n t h z j lokkkpk l öoo Ezt Lilla üzente :-)

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit elvesztem, de nincs komoly gond, csak sok pihenés rendelve, és nehezen tudok egy helyben ülni (így a netezést a minimálisra csökkentettem).

Kia
Látom, készülsz a végső hajrára. Problémamentes szülést kívánok neked! :)

Sajnálom, hogy lemaradtam a taliról, de ha tudok róla, valószínűleg akkor sem tudtam volna részt venni rajta. (Anyumhoz is 4 hét után szombaton sikerült eljutnom. :( )

Lenne két kérdésem:
1. Csütörtökön 16:15-re megyek a dokinkhoz. Jön akkor közületek valaki?
2. A párom már egy ideje nyaggat, kérdezzem meg, a doktor bácsinknál "mennyibe kerül" a szülés? Légyszi írjatok erről valamit.

Előre is köszönöm: Kata

U.i.: A zárt topik természetesen engem is érdekelne.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
 
 


Sun...ezek szerint már nem csak Dodó ágya rácsos nálatok :)
Végül mire készült el a baconos csirkecomb?

Judit...látom, Lilla is aktívan érdeklődik a számítástechnika iránt :)

Nammado...pihenj sokat! Azért örülök, hogy tudtál jönni kicsit.
Privi megy :)

Nálunk ma hústorta volt...Zsoltinak ízlett :) Apjának is...
http://www.nosalty.hu/hustorta_3_recept_26160

Timi
Kép
 
 


Timi,
nem, mar mi is be vagyunk racsozva. A szomszed szerint jol all nekem a racs :)
Mar csak vacsira keszultem el vele, viszont nagyon finom volt. A kicsi krumplikat elotte hejjaban megfoztem es egy kanallal szetnyomtam ugy tettem a hus melle. Meg Anna is evett belole.

Judit,
megirtam a lancos oldalt priviben. En hiszek benne es szerintem ez a lenyeg. Ez is olyan mint a homeopatia. En hiszek a kristalyokban is es abban, hogy mindegyiknek van kisugarzasa ami kulonbozo dolgokra jo. Mindenkinek kell valami kapaszkodo :)

KépKép
 
 


Timi!

Nagyon sok boldogságot kívánok NÉVNAPOD alkalmából!

Kép
 
 


Sun, köszi már nézem is a láncos infót.
Én a múlt héten baconbe tekert csirkemájat csináltam. Csirkecombot még nem próbáltam, de kipróbálom, nagyon fincsi lehet az is.

Nammado, örülök, hogy erre jártál és hallottunk rólad. Pihenj sokat!

Timi, megnéztem a hústorta receptet, jól néz ki, majd én is kipróbálom. Jajj, de guszta!

Kép
 
 


Hát igen, a zöld tornacipő :oops: ... De helyettesítettem zöld felsővel :) !

Sun, vicces szomszédod van :lol:.

Nammado, üdv újra köztünk! Berci várja már a kistesót?

Timi, nagyon szép és boldog névnapot kívánok neked!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Megnyílt a zárt topicunk Dr. Gulyás István, MÁV kh. címmel. A felvett tagok bejelentkezés után a társalgó nyitóoldalán, legalul megtalálják, ha minden igaz. Ott várlak Benneteket :wink:

KépKép
Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: