Új privát üzeneted érkezett!

Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak Unk doktorral kapcsolatban a Királyhágóról.
Köszke előre is
 
 


Szia!
Nekem ugyan nem Õ volt a kezelőorvosom, de bizton állíthatom, hogy nagyon kedves, nagy tudású és intelligens ember.
Nem számít, kinek a betege valaki, ő uolyan alapossággal vizsgál és nagyon előzékeny mindenkivel.Jó kezekben vagy!!!:-)))
 


Szia,
na végre valaki ismeri Õt:-))))
Köszönöm, ez jó hír!!!!!!
 
 

 
 

Szia Zsóka!

Nekem régebben ő volt a nőgyógyászom, de, most, hogy babát várunk, kerestem másik dokit...nem tudom megmondani, hogy miért, nem az esetemKép Nem szülnék nála...
 
 


Kedves Zsóka!
Nem tudom, hogy még mindig érdeklődsz e az Unk dr. után, de van róla némi infóm. A nővérem mindkét gyerkőcét a fenn említett kórházban szülte, az elsőt ennél a dokinál. Nem szeretem az anonym ócsárolást, ezért csak annyit mondanék, hogy a második gyerekhez másik dokit választott. Szerintem ez elég beszédes. Õt viszont melegen ajánlja mindenkinek, Kiss Attilának hívják, ugyanitt működik ő is. Vele volt szerencsém személyesen is találkozni, szomorú apropója sajnos egy fiú temetése volt, akit ő segített a világra anno. Szóval nagyon kedves, a második szülése és terhesgondozása a nővéremnek ezerszer kellemesebb élmény maradt. Remélem tudtam segíteni:
Lois

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Zsóka!

Nekem az első nőgyógyászom Unk dr. volt. Évekig jártam hozzá és egyszer sem csinált nekem rákszűrést, pedig nem egyszer kértem rá. Az volt a válasz, hogy fiatal vagyok, semmi szükség rá. Ekkor már 18 voltam. Most kisbabát várok, más orvosom van. Én nem ajánlom Õt neked. Ha gondolod szívesen megadom a mostani orvosom nevét, számát.
 
 


ljhfbéosho

Nina

Kép

Kép
 
 


erjsőojseátj

Nina

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Szerintem Unk doktor jó szakember és kedves. Az tény, hogy nem egy nagy dumás, viszont nem paráztat felesleges infókkal.

Az is tény, hogy nála kérdezni kell, ezért aki nem tudja, mi az, ami érdekli valóban jobban jár, ha egy masik dokit választ.


Én évek óta járok hozzá és mindent, amit kértem megcsinált, minden kérdésemre válaszolt. Nemsokára fogom szülni lányomat nála és a terhesgondozásról is csak jót tudok mondani.

Úgy hogy nyugodtan menjetek hozzá, aki szeret önnállóan is utána járni dolgoknak.

Üdv mindenkinek,
elike

 
 


Sziasztok,

Most olvastalak Benneteket. Nekem egy kolléganőm játrt hozzá, 2 babát szült nála 15 év alatt, majd a 3. terhessége idején is megszavazta Neki a bizalmat, és nekünk is folyamatosan ajánlgatta a doktor urat.

A várandóssága idején aztán a kolléganőm kérte a Down-kór szűrését is (nem tudom, mi a vizsgálat "hivatalos neve"), már csak amiatt is, mert ekkor már betöltötte a 36-ot. A doki lebeszélte róla, hogy felesleges. Aztán megszületett a kislánya - aki Down-kóros!!!! Igaz, csak enyhén, de akkor is :evil: :cry:

Sok sikert mindenkinek, a döntés a Tiétek...

Üdv,

Bien
 


Én 12 éve vagyok Unk doktor páciense. Két fiút szültem nála, 1996-ban és 2006-ban. Ha vállalkozok harmadik gyermekre, azt csak nála fogom megszülni. Engem rá akart beszélni az amniocentézisre, mert 36 éves voltam a szüléskor. Én a Géndiagnosztikai Centrumot válaszottam. NEkem ez az orvos biztonságot adott mindkét szülésnél. Csak ajánlani tudom mindenkinek![/url]

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Sziasztok!
Én több mint 20 éve ismerem a doktor urat, 4 gyermekemet nála szültem, teljesen meg voltam mindig elégedve vele. Én nagyon szeretem őt. Kedves, bármit kérdeztem, mindent elmondott, amire kíváncsi voltam. Ha szülnék még... csak nála tenném.
Kérdésem is lenne: Tudja-e valaki, hogy a XIII.ker. Pozsonyi úton rendel-e még magánrendelésen, vagy valaki tudja-e a tel.számát, hogy utól tudjam érni. Eü. szempontból igen-igen aktuális lenne a találka vele...
Köszi!


Sziasztok,

Én azt szeretném kérdezni, hogy ő mennyire hagyományos doki? Hagyja pl hogy négykézláb szülj, gátvédelemmel, vagy csak hagyományos módon, fekve, gátmetszéssel lehet nála szülni?

És szülés közben rád hagyja mondjuk a ritmust, vagy ő diktál?

Köszi!!!
 
 


Sziasztok!

Nekem megvan Unk doktor Úr mobilszáma. Szívesen meg is adom: 06/20 958 0559.
Remélem sikerül elérned!

Üdv!

Batsy


Sziasztok!

Meg tudja nekem mondani valaki, menyit adnak vagy menyit vár el egy szülésért az Unk főorvos ha nem a magánrendelőjébe csak simán kórházba jár hozzá a kismama?
Köszi
 


Sziasztok!

Szintén új vagyok itt és szintén dr. Unk Péterről gyűjtenék infót.

Kiviviky úgy látom már régebben írtál, de hátha még mindig figyelgeted a fórumot. Én olyannyira új vagyok itt, hogy most költöztem csak ide, szóval én még csak egyszer találkoztam Unk doktorral, hozzá jutottam be ugyanis legkorábban.
Az írásodból úgy gondolom, hogy akkor Te már le is beszélted vele, hogy nála fogsz szülni. Elvállalt? Hogyan történik itt a szülészorvos megfogadása?
Ha esetleg sikerült begyűjteni a "pénzes-borítékos" infót engem is érdekelne. Én is csupán a kórházba szeretnék hozzá járni. Amúgy meg én már 30 hetes terhes vagyok. Lehet már el sem vállalna.

Minden infónak, segítségnek nagyon örülnék és köszönöm előre is!
pruncoke1
Szigetmonostor
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron