Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Dr. Rókay Lászlónak van-e magánrendelése?
 


Szia Szilvi!

Bár, már biztos kiderítetted, ha mégsem, akkor Tbányán van magánrendelése, hétfőn és csütörtökön...
Remélem tudtam segíteni.

Barbi
Kép
 
 


Sziasztok! Régen jártam erre és most aktuális lett nekem is az orvoskérdés. Szóval mindenképpen Szőnyben szeretnék szülni, mert a tatabányai valahogy nem jön be nekem.
Viszont a Vadász dr volt mostanáig az orvosom, de ő már nem vállal szülést. Kit ajánlanátok? Rókay főorvosra gondoltam, de nem tudom, hogy ő milyen díjakkal, vagy mi alapján foglalkozik, dolgozik a pácienseivel. Ha valakinek van véleménye, tapasztalata, írjon.
 

 
 

Szia Tündüs!

Én Rókay dr úrhoz járok és meg vagyok vele elégedve. Minden alkalommal megvizsgál, ami számomra nagyon megnyugtató. (nem minden orvos teszi ezt) Van magánrendelése, Tatabányán, de, ha komáromi vagy, a kórházba is mehetsz hozzá, csak előtte telefonon konzultálj vele. A kórházban ugye nem kötelező pénzt adni, a magánrendelésén 7000 Ft egy vizsgálat. Nem az a kimondott kedveskedő típus, de szerintem szakmailag teljesen rendben van és azért bíztatja az embert. Én nyugodt szívvel ajánlanám.
Van még Eördögh doki, őt nem ismerem és egy néger.... hát nem tudom és Diószegi doktornő...ő megint csak kilőve, legalábbis nálam.
Remélem tudtam segíteni! Boldog babavárást kívánok! :lol:

Barbi
Kép
 
 


Szia Manci!

Köszi a választ! Tatai vagyok egyébként, most először fogok menni a Rókay dr-hoz csütörtökön magánrendelésre Tbányára. Ha valaki a kórházba megy hozzá, nem gáz, hogy nem ad pénzt, vagy inkább megéri a magán, mert ott mégiscsak jobban tud foglalkozni veled, nem? Azon mit értettél, hogy nem az a kimondottan kedveskedő típus? Ez kicsit megijesztett :oops:
Még valamit nem tudok, ha esetleg csütörtökig kapok választ, az jó lenne. Ha most megyek hozzá, akkor hogy tálaljam, hogy szeretnék nála szülni? Csak úgy vágjak a közepébe? Egyébként nálam a szülés a császárt jelenti, csak úgy megjegyzem.

Köszi mégegyszer a választ :lol:
 


Szia Tündüs!

Jajj, bocsika, hogy nem válaszoltam időben, most néztem csak be a fórumra. :oops:
Szerintem magán jobb menni, főleg, ha tatai vagy, azért ott mégiscsak nyugodtabban lehet kérdezni tőle. A kórházban elég fura, jönnek-mennek az emberek, betegek...nem túl kellemes a légkör.
Ha voltál nála mi volt a benyomásod róla? Már érted a nem túl kedveskedő jelzőt? :)

Barbi
Kép
 
 


Ja, és még egy kérdésre nem reagáltam. Én a terhességem elejétől hozzá járok, de még nem tálaltam neki, hogy nála szeretnék szülni. Illetve, én úgy gondolom, hogy ez teljesen egyértelmű, de azért legközelebb szólok neki, hogy számítson rám néhány hét múlva :lol: Már nagyon a végén járunk :lol:
Te hol tartasz?

Barbi
Kép
 
 


Ja, és még egy kérdésre nem reagáltam. Én a terhességem elejétől hozzá járok, de még nem tálaltam neki, hogy nála szeretnék szülni. Illetve, én úgy gondolom, hogy ez teljesen egyértelmű, de azért legközelebb szólok neki, hogy számítson rám néhány hét múlva :lol: Már nagyon a végén járunk :lol:
Te hol tartasz?

Barbi
Kép
 
 


Sziasztok!

Kisfiam 2007.március.13.-án született a Selye János kórház szülészetén Rokay főorvos Úrnál röpke fél óra alatt.
A dokim és Ibolya szülésznő nagyszerű csapat volt.
A benn töltött két hét alatt(pici negatívum hogy bekellett feküdni a kiirás napján)mindenki nagyon kedves volt.Egy percre nem éreztem magam kiszolgáltatottnak.
Mikor a kisfiam megállás nélkük sírt(nagy pocakfájós volt szegény) az egyik csecsemősnővérke mellkasán alhatott egész éjjel.
És még sorolhatnám..


Egyszóval nálam jelesre vizsgázott a kórház,és lelkes csapata.
Ha lesz tesó csak ide megyek majd.
Szépen felújitották a szülészetet,bár még nem volt alkalmam megnézni.

Hasonló élményeket kívánok az itt szülő kismamáknak!

Betti

Kép
 
 


Sziasztok!

Én olyan kismamákat keresek, akii már a felújitott komáromi kórházban szültek, tehát 1-2 éven belül! Szeretném tudni mire számithatok most, mert októberben szüök, és vagy Győrbe mennék vagy Komáromba!!!

Írjatok!!!!!!!!!!
 




sziasztok.szeretnék segítséget kérni.december 4-re vagyok kiírva.szertném tudni,hogy milyen a komáromi korház szülészeti osztálya.melyek azok a dolgok amiket magammal kell vinnem,a baba részére is.lenne még egy fontos.ha tudja valaki,hogy Dr Ördög István mennyiért válal egy szülést.segítséget köszönöm.írjatok
 
 


Sziasztok!

Ibolysz
Először is gratulálok a pocaklakódhoz!
A szülőszobában van labda(nagyon jó),bordásfal,és egy szuper masszírozó szék.
Ha indítják a szülést,akkor egy ideig fekve kell lenned az ágyon,míg csöpög az infúzió.
Megindult szülésnél,elégséges fájásokkal nyugodtan lehet mozogni,sétálgatni.
A szülésre apuka,vagy akivel szeretnél szülni nyugodtan bemehet.
Amikor én szültem(2007)adtak apukára kórházi ruhát.
Első szülésnél általában mindig van gátmetszés.
Kisbabádat születése után egy pillanatra odaadják,majd elviszik megvizsgálni,majd két órát az inkubátorban fog melegedni.(apuka mehet a babát fotózni,videózni)
2órán át anyukát is megfigyelés alatt tartják,ezután mehetsz a csak a kórterembe.
Nekem szülés után három órával már hozták is ki a kisfiamat szopizni.

A szülőszobán adnak hálóinget,utána a sajátodba lehetsz.
Magadnak kell bevinni betétet.
A babáknak adnak ruhát(kisingben és pólyában vannak),viszont kisplédet nagyon ajánlják.
Pelenka,positörlőt is kell bevinni.
Mindig írnod kell majd hogy mennyit evett a babád.(van a szobában mérleg)
Én vittem saját cumisüveget,a kórház még a régi bocicumisat használja,bár nemigazán itattam vizzek a babámat.

Sajna nem tudom mennyiért vállal az Ördögh István egy szülést.Ő a fogadott orvosod?

Már így is sok voltam. :D

Ha van kérdésed szívesen válaszolok ha tudok.

Üdv:Betti

Kép
 
 


szia berna23.vagyis Betti.

Elöször is szeretném megköszönni a segítségedet.nem elöször szülök,csak már 16év eltelt azóta mióta szültem,és azóta nagyon sok minden megváltozott,ezért is kértem segítséget.nem fogadott orvosom az Ördög.igazából nem is tudom hogy fogadjak e orvost.rendessek az orvosok meg a szülésznök?ha van idöd és kedved akkor szivessen várom a válszt.köszönöm
 
 


Szia Ibolysz!

Szerintem az összes orvos nagyon rendes.ha nem fogadtad eddig meg az Ördög Doktort,talán már nem is lenne érdemes.Lehet nem is vállalna már hisz nemsokára szülsz.
A dokik szeretik az elejétől kisérni a terhesgondozást.
Eddig mindig hozzájártál vizsgálatra,vagy éppen aki ott volt?
Bármelyik szülésznőhöz fogsz kerülni,nem fogsz csalódni,mindegyik nagyon aranyos.A csecsemősnővérkék úgyszint.
Az egész csapat ott a szülészeten olyan mint egy nagy család.
Senki nem köpköd a másikra,összhangban egymást segítve dolgoznak.
Kisfiad lesz vagy kislányod??A nagytesó várja már nagyon gondolom.

Ha nekünk lesz még kisbabánk,akkor valószinű sajnos nem fogok tudni orvost fogadni(fránya anyagiak)),és igy ebben a klassz kórházban sem szülhetek,mert Tatabányai vagyok.
Vagy szerinted lehet csak úgy sztk alapon járni terhesgondira hogy nem oda tartozom?

Betti

Kép
 
 


Szia Betti.már kezdek izgulni a szülés miatt.egyre többször álmodom vele.remélem minden rendben lesz.kisfiúnk lesz. a nagylányunk is nagyon várja már az egész családdal eggyütt.nem tudom mostanába hogy vannak ezek a kórházi meg a rendelési módok,mert valahol fogadnak,valahol pedig fizetni kell,ha körzetileg nem oda tartozol.
neked csak egy gyermeked van?ne haragudj hogy mindig késve válaszolok,de nem mindig ülök a géphez.de örülök hogy megismertelek,és hogy segítettél nekem.majd írj.szia puszi.
 
 


Szia Ibolysz

Bocsi hogy csak most írok.
Gratula a kiskukacoshoz!Mi lesz a neve?
Mostmár tényleg bármikor elindulhat a babád.
Igen nekünk még csak egy gyermekünk van.
Augusztus óta bölcsis,én hétfőn állok újra munkába.
Komáromi vagy egyébként?

Betti

Kép
 
 


szia Betti.megszületett a kicsi manókánk.már itthon vagyunk.mindketten jól vagyunk,és minden rendben van.szépen szopizik a kis picurka.amugy Kadosa lett a neve.majd még irok.puszi.
 
 


Ibolysz

Gratulálunk Kadosához!!
Sok egészséget a kis picurkának.
Meseszép nevet választottatok neki.
Örülök hogy minden rendben van.
Ha lesz időd szivesen olvasnám milyen volt a szülés(szülhettél komáromban hogy hamarabb jött Kadosa?),milyenek az első otthon töltött napok.

Minden jót!!

Betti

Kép
 
 


Szia Betti.


Hát a szülés egy kicsit hamarabb jött a 35.hétre született a manóka,
.és igy nem sikerült komáromban szülnöm.sajnálom egy kicsit mert szerettük volna ha apa is ott lehetett volna.de nagyon hamar jöttek a fájások,probálták infuzioval visszatartani de nem tudták.igyhát 21.-én 00-25perckor 2300grammal,46centivel császárral lett meg a manó mert medencevégü fekvésü volt.egy kicsit megijedtem.de mostmár minden rendben van.A kórházból 6.-án jöttünk haza.nagyon jó itthon ,és tündéri a Kadosa,és egyre többet eszik.mindenki nagyon imádja.amint tudok még irok,és örülök hogy megoszthattam veled az örömöm.puszi
 
 


Kedves Ibolysz!

Örülök hogy jelentkeztél!
Munka,gyerek,háztartás miatt bocsánat a kései válaszért.

Igazán szép súllyal született Kadosa.A lényeg hogy nem volt semmi gond.
Császár után nehéz volt a felépülés?
Ha gondolod tehetnél képet a kisfiadról.
Merre laktok egyébként?

Na mennem is kell,felébredt Istike.

Üdv:Betti

Kép
 
 


Szia Betti.
remélem jól vagytok,nem estetek bele az infulenzába.egy kicsit rossz volt a császározás után de mostmár minden rendben.szépen szopizik a Kadosa.már 3kiló20dekami Császáron lakunk.gondolom ti tatabányán.kívánok nektek boldog Mikulást.[/img] Kép raktam fel képet Kadosárol.remélem meg tudod nézni.puszi.
 
 


Szia Ibolysz!

Nagyon gyönyörű a kisfiad!Én kisfiam is tartotta a száját alvás közben,még a mai napig is.Nagyon formás baba,szépen kigömbölyödött.Nem is látszik rajta hogy hamarabb érkezett.
Igen Tatabányán lakunk.Régen sokat jártunk Császárra,ott lakott egy rakás rokonom,de elköltöztek sorra a munkanélküliség miatt.

Teszek én is képet a gyermekemről. Kép

Kép
 
 


Szia Betti.nagyon aranyos a kisfiad.lehet hogy ismerek is egy pár rokonodat akik itt laktak.remélem jól vagytok.mi igen Kadosa nagyon szépen nö.már 3kiló 40deka.jó sokat szopizik.majd 15.én megyünk vérvételre,mert vérszegény.remélem minden rendben lesz.remélem kikerült benneteket az infulenza.vigyázzatok magatokra.puszi.
 
 


Szia Betti.Ezuton szeretnék Békés Boldog ünnepeket Kívánni az egész család nevében.sok puszi. :D
 
 


Szia Ibolysz!!

Mi is kívánunk Áldott Békés Karácsonyt!!!

Betti és családja

Ui:most két hét bölcsi szünet van,én is szabin vagyok.Tudok többet jönni.
Miujság van veletek?
Kadosa növöget szépen?

Kép
 
 


Szia Betti.Elöször is szeretnék Békés Boldog Új évet Kívánni.sajnos nem tudtam,mostanába irni mert mindig vagy jött valaki vagy mi mentünk valahova.jól vagyunk megkaptuk az elsö oltásokat,jól viselte a Kadosa.ma mértem már 4kiló22deka.olyan mint egy kis pocok.sajnos már nem tudok szoptatni,mert belázasodtam meg volt egy kis probléma a szopizásssal.remélem ti jól vagytok.és jól teltek az ünnepek.majd megprobálok képet küldeni,csak kersnem kell egy olyat amit fel tudok tölteni.vigyázzatok magatokra.puszi.
 
 


Szia Ibolysz!

Utolag is nagyon boldog ujévet kívánunk!!

Sajnálom hogy abbamaradt a szopizás.Tápszertől is ugyanolyan szép és okos kisfiú lesz Kadosa.
hogy becézitek Kadosát.?
Megmondom őszintén szerelmes lettem ebbe a névbe.Nagyon szép.
A nagynak is ilyen különleges nevet adtatok?

Mostanában sokat dolgozok,a gyerekre is kevés idő jut sajnos.a netezésre meg csak szökőévben.

Vigyázzatok magatokra.

Influenza:mi hosszas tanakodás után,beadattuk magunknak,a gyereknek is.

Betti

Kép
 
 


Szia Betti.
Remélem jól vagytok,és jól telnek a napjaitok.Kérdésedre válaszolva,nem becézzük a Kadosát,a Nagylánynak Ibolya a neve,de születése óta Virágnak hívjuk.én is elég ritkán ülök a géphez,inkább babázok,meg mindig van mit tenni.azért nagyon sokat ne dolgozz.vigyázzatok magatokra sok puszi.
 
 


Sziasztok!
Aki mostanában szült a komáromi (szőnyi) kórházban, milyen tapasztalatai voltak? Szült valaki dr. Vadász Péternél? Róla mi a véleményetek?
Előre is köszönöm a válaszokat.
mamacita
Komárom
 
 


Szia mamacita!

Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.Én is Szőnybe szeretnék szülni.Mikorra vagy kiírva?
dingez
Dunaalmás
 
 


Szia dingez!

Augusztus 28-ára vagyok kiírva elvileg, de valószínűleg előtte pár nappal be kell mennem császármetszésre. Te mikorra vagy kiírva?
mamacita
Komárom
 
 


Szia mamacita!

Én 17.-re én az elsővel voltam császáros,remélem nem akarnak meg szüleszteni 3 év telt el.Semmit nem tudok,de ezek szerint én fogom megmondani ,hogy milyen Szőny!Mért leszel császáros?Van fogadott dokid?Összeget mit mondott?
dingez
Dunaalmás
 
 


Szia dingez!

Tényleg úgy látszik, csak mi beszélgetünk itt. :) Nekem is császármetszés volt az első szülésem. Még nincs fogadott orvosom, de nagyon gondolkodom rajta. A rendelőben és az ultrahangon is azt mondták, hogy a másodiknál is császármetszésre számíthatok, mivel az első is az volt, és nagy a magzat. Az első babám is nagynak született, szintén Szőnyben, csak kíváncsi lettem volna mások friss tapasztalataira, mostanában milyen az osztály. Akkor neked már annyi sincs hátra, mint nekem. Neked van orvosod?
mamacita
Komárom
 
 


Szia!
Nekem sincs orvosom,Én is a Vadászon gondolkozom.Elsőt Esztergomba szültem,hát Egomról jót nem tudok mondani.Mekkora volt az első babád?És a másodikra mekkorát mondanak?Ha beindul a szülés akkor állítólag nem császároznak már meg.Nekem ezt mondta a védőnő,és ahhoz meg hogy időpontot kapjak esetleges császárhoz, doki kell.Hova valósi vagy?Kisfiú lesz,kislány?
dingez
Dunaalmás
 
 


Dingez: Küldtem neked privát üzenetet itt az oldalon keresztül.
mamacita
Komárom
 
 


sziasztok

én hétfőn fekszem be szőnybe
lesz még valaki aki jövőhéten szül?

 


Én is hétfőn megyek be a szőnyi kórházba.
mamacita
Komárom
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron