Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anikó!
Én a háttérből nagyon drukkolok Neked bármibe is kezdtél.Mindent olvastam... Én is érdi vagyok(ill.betelepült)

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Szép jó estét !
Anikó ! de örülök hogy irtál magatokról.Jó lenne ha újjból indulna ez a topik.
Én is drukkolok nektek..
Irjál légyszives .

Melcsi ! Mi is betepűlt Érdiek vagyunk :D :)

Dedina ! Irj légyszive mi van veleltek. És a többiek?????
Otili
 
 


Betepűlt= betelepűlt
Bocsi :D
 
 

 
 

Sziasztok!

Melcsi,meliyk utcába települtetek? 78 óta itt élünk akkor mi már törzsgyökeresek vagyunk? Rád emlékszem egy másik topikról. Readonly azért voltam.

Oti suli hogy megy a gyerkőcnek? Vagy mindkettő oda jár már? Kissé törlődtek az emlékeim.

Lassan járhatunk usziba. Állítólag februártól indul.

Edinának nincs netje, viszont lesz babája. Jól vannakahogy írta.

Most voltunk egy régi barátnőmnél, oviskorunkóta ismerjük egymást. Japán barátja van, szusit csinált nekünk. Érdekes volt. Küldött egy meghívót az iwiwre. Ismeritek? Nem voltam elájulva tőle. Elég nehézkes a használata. Jó körülményes megtalálni valakit. Mi van ha nememlékszema nevére? Egyenlőre hanyagolom.
Ez a fórumszimpibb. Ha valaki fennt van szóljon megkeresem. Majd teszek oda képet is.

Jó éjt nektek!
 


Szia!
Örülök hogy irsz.

Norbi suliba jár harmadikos, Kristóf meg 2 éves volt juliusba, Biztosan emlékszel mindig beteg volt a manó. Kiderűlt hogy immunbeteg.
Iwiwn megkerslek.

Puszi Oti
 
 


Anikó! Nem találtalak meg az iwiw en . Milyenn néven vagy?

Milyen usziba járhattok?
 
 


Oti!
Az itteni nicknevem a lánykori+Anikó, ez a valódi nevem.
Mi érdiek a most épülő sportcsarnokba! Biztros hallotad, olvastad az újságban. Mi voltunk megnézni a nyílt napon, már félig kész. Decemberben állítólag műszaki átadás.
Volt ott egy idősebb bácsi aki megjegyezte: nem gondolta volna 20 éve hogy itt ilyen lesz. Igaz én azt sem hittem voilna hogy egyszer aszfaltos úton tudok hazamenni! Mint öreg érdi örülök neki. Máshol talán természetes.

Nem hangzik jól ez az immunbeteg. Kinövi? Mit tudtok tenni.?
 


Kedves Anikó!
Régen a Mecsekiben laktunk, most meg a Gellért u-ban.
De az az igazság, hogy továbbállnánk... Ez egyelőre nem tul szivderitő település, csak annakidején nem néztünk rendesen körül.
Olvastam én is az Érdi Ujságban, hogy lassan elkészül. Ahhoz képest, hogy októberre igérte D.B.! Persze annyi mindent tett itt ő ő ő! Kb azt hiszem ez volt az egyetlen önkormányzati indittatásu beruházás, mert a többit a vállalkozók épitették előnyös telekvásárlás után... De ez nem politikai topic.
Ti merre laktok aszfaltos utcában?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Csaba u.
Diósdra én is átköltöznék szívesen. Mondjuk ott a házunkért legfeljebb telket kapnánk. De bicajoztunk fennt a hegyen. Minden szép és gondozott. Sajnos itt nemmindenki gondolja úgy hogy a füvet le kell nyírni, az utcán is. Itt melletünk van egy buszmegálló. Állandóan szedjük a szemetet,mert nem zavarja hogy egy virágoskertbe dobja. Szerencsére egyre többen gondolják hogy rendbetartsák előttük is a környezetet. Mi próbálunk jó példával előljárni. Hátha. Bár lehet hogy naív vagyok.

Hogyan kell ilyen vonalzót csinálni mint a tied?


Valóban ne politizáljunk mert ami most a csapbólis folyik finoman szólva is unalmasan idegesítő!
 


Anikó!
Akkor elég közel vagyunk. Előttünk is buszmegálló van :evil: De nem ok nélkül választottuk ezt a helyet, boltunk van lent, felette lakunk.
Vonalzó: www.lilypie.com. Ott kiválasztod amit szeretnél, és be kell az aláirásodhoz illeszteni, ehhez a BBCode-nak bekapcsolva kell lennie.
Az illesztés megmondom őszintén kicsit nehezen ment nekem, de aztán 1 másik topiclakó segitett, és már nem emlékszem hogyan. Ha elakadsz, szólj, és kérünk segitséget.
Azért a mellékutcák alakulnak Érden is, de a főutakat, buszok környékét jobb nem emliteni... Mi virágoskertet csináltunk a kanyarban a járda mellé, és most jött 1 csapat, akik a buszvárókat csinálják, és szétdulták a szép kis kertet. :evil:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok !
LÁnyok segitsetek nekem. Ismeri e valakia sólámpát?
mert én keresgettem neten,van olcsóbb is meg drágább is nem tudom hogy melyik milyen . Én még nem láttam .
Hátha segitene Krsitófkának .

Köszi előre is
Otili
 
 


Oti!
Sót nem nekünk bioptron van. Mondjuk az fájdalomcsillapításra és sebre nagyon nagyon jó. Mostani műtétem után is elkezdtem használni és pikk pakk nem véreztem. Erre abbahagytam és megint szurkál. Igaz semmiből sem állna magam fölé húzni esténként.
Meg a téli időszakban. K.fiamnak homloküreg, torok fül stb gyulladása volt. Össze vissza szedte az anitbikit, mert nem használt. Meglámpáztuk és 2!!! nap alatt helyrejött. Pedig már javasoltam a kórházat kiszáradás stb miatt, nagyon cudarul nézett ki. Utána ő kérte a lámpát.

Na ez nem válasz a kérdésedre de majd jön eü ism és rákérdezek.

Melcsi! Majd ha arra járok figyelek hátha felismerlek.

Oti megtaláltál az iwiw-en?
 


Kedves Anikó!
A képen a fekete alak nem én vagyok, hanem a fiacskám :D Kicsit nagy a korkülönbség a 2 gyerek között :D . Igaz, Máté hasonlit rám... De a szétdult virágokról felismerhetsz, ha a Riminyáki uton jársz...

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Most hogy mondod jobban megnézve a képet akkor sem mondom meg ki van rajta.:)))) Kinagyítani meg nem tudtam.
Próbálom magam elé képzelni a házat. Bolt, felette lakás? Kati mami sütödéje közeli?
 


Anikó!
Jól tippeltél, vele majdnem szemben, a sarkon.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok!

De jó, hogy feléledt egy kicsit a topic! Mindig néztem, de hosszú hónapokig csak a saját írásom volt :cry:
Örülök, hogy mindenki megvan még!
Mi is élünk, már a 30. hetet taposom, fiú lesz, valószínű Balázs. Dec. 14-én fog sületni, ő is csaszis lesz. Elég nehéz már Blankával, most nagyon szemtelen és hisztis korszakban van, én meg a nagy hasammal :shock: szóval kicsit fárasztó, de kibírható.

Írok majd a htévégén, de elég nehéz napjaim vannak, 2 hete egyedül vagyok és nagyon elfáradok.
Puszi mindenkinek, jelentkezni fogok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy feléledt egy kicsit a topic! Mindig néztem, de hosszú hónapokig csak a saját írásom volt :cry:
Örülök, hogy mindenki megvan még!
Mi is élünk, már a 30. hetet taposom, fiú lesz, valószínű Balázs. Dec. 14-én fog sületni, ő is csaszis lesz. Elég nehéz már Blankával, most nagyon szemtelen és hisztis korszakban van, én meg a nagy hasammal :shock: szóval kicsit fárasztó, de kibírható.

Írok majd a htévégén, de elég nehéz napjaim vannak, 2 hete egyedül vagyok és nagyon elfáradok.
Puszi mindenkinek, jelentkezni fogok!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Kép Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dóri! Ez igen!

Apa?

Melcsi akkor Albert üzletház.
 


Most láttam hogy nyitott vki egy topikot annak az orvosnak akinek a feladata lett volna levezetni a szülésemet. Hát nem záporoznak a dicséretek, de más sem.
1. ismeretlen
2. nem batabanesek akik szültek nála
3.más nem jut eszembe

Ötlet?
 


próbaterület
 


Az előző egy vonalzópróba lett volna. Melcsi hogyan kell beilleszteni? Már kész van, le van mentve a gépre.
 


Szia Poteczin!

Nem akarok beleszólni, de mivel erre olvasgattam segítenék neked egy kicsit. Tegnap jöttem rá a vonalzó kérdésre én is hiába magyarázták nem értettem, de itt van egy kis kalauz a babanetrő olvasd el s menni fog. Aláírásodba másold amit kell s szúrd be közé a te vonalzód httpjét.

Képek beszúrása a hozzászólásba
A phpBB BBCode-ja lehetőséget nyújt, hogy képeket illeszünk be egy hozzászólásba. Három dolgot ne felejtsünk ezzel kapcsolatban: számos felhasználó nem szereti, ha sok kép van a fórumban (a sok kép megnöveli az oldal letöltésének idejét), a képek ne legyenek túl nagy felbontásúak (egy nagy kép széttöri az oldalt), és hogy a képnek elérhetőnek kell lennie az interneten (nem elég ha a helyi számítógépen van; kivétel ha webszerver fut a gépen!). Jelenleg nincs lehetőség arra, hogy a képeket itt a Fórumon tárold. Egy kép megjelenítéséhez a következő taget kell használni: . Például:

Kép

Mint a hivatkozásoknál, úgy a képeknél is van lehetőség a tagek egymásba ágyazására, pld. a képet egy [url][/url] tag köré is írhatod, stb.

Kép

eredménye:



Vissza az elejére

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Kedves Anikó!
Talált!
Na a beillesztésnél nekem is komoly gondjaim támadtak, ezért megkértem 1 topictársamat, bizonyos Unique nevü hölgyet, és Ő megcsinálta nekem. Ha nem megy, irj Neki privit, biztos szivesen segit, hivatkozz rám nyugodtan.
De lehet, hogy nszoke tudott Rajtad segiteni. Nekem sajnos ez a szöveg kinai volt, ezért kértem segitséget.
Dokiról.
Azt hiszem, én ismerem az asszisztensnőjét aki a budaőrsi rendelőjében dolgozik... Alma-fája...
Van még gyerkőcöd?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Kedves Anikó!
Láttam, hogy a Rákóczys topicra gondolsz! Már elég régóta megvan. Ismeretlen nem lehet, hizs könyvet is irt, valami nagy fej állitólag. Nekem nincs nagy véleményem róla, de az egész szülészet fél tőle a Tétényiben... Neked a Cseke helyett ő kellett volna vezesse a szülésedet?
Természetesen a Cseke asszisztensnőjéről beszéltem az előbb.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Kedves Dedina!

Kicsit visszaolvasva láttam hogy tán még tavaly fogyiztál és sokat fogytál, tudnál nekem segíteni, hogy milyen módszerrel? Rám szülés után kb.40kg jött és nem megy le, már sok fogyit próbáltam de nem mozdul a mérleg, kell járnom hormonvizsgálatra, mert valószínűleg valami gáz van.

Köszönöm a tanácsot előre is.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Nem Rákóczyis topikra gondoltam. De ha jól emléxem Rákóczi
Szóval ő a fő főnök, nagy szaktekintély meg minden, sztem akkor kissé röhejesen viselkedett, alorvoskák is kimosolyogták persze szigorúan a háta mögött.

Az van hogy ő dönt és kész.Nincs pofázás.Mondjuk hogy miért félnek tőle rejtély. De hát orvoskáéknál feudalizmus van de rendesen. Ma én védelek téged holnap te engem. Nem neki kellett volna szülést vezetni hanem a Csekének. De mivel ő volt a gondozó orvos neki kellett volna referálni hogy mi a helyzet.

Szerda reggel kell a fő fő elé járulni, de hát nem ért oda vmi ócska kifogással. Szted ezek után főfő nem rugta ki páros lábbal? (képletesen) Mivel én túlhordás miatt fetrengtem benn 1 hetet a semmiért pénteken profos vizitnél úgy csinált mintha csinálna valamit.

Elrendelte hétfőre az indítást, mert hát hétvége az hétvége. Én meg elvetemült módon nekiálltam szülni vasárnap, éspont a cseke került ügyeletbe. Hívták hajnali 3 körül (Nyulas Jolán szülésznő) de mit ad Isten beesik ügyelet kezdetre.

Ami most következik csak találgatás, mert hát nem így lett: ha hétfőig várunk baba meghal belül, oxigénhiány, túlhordás mit tudom én mi miatt, ergo ilyenkor nincs szülészeti műhiba.

Ami viszont tény: meghaltunk vasárnap.Én felépülétem. Testileg.

(az hogy volt másfél év? Azért, hogy az igazság kiderüljön. Fanninak célja és rendeltetése volt. Már nagyjából tudom mi. Elvégezte és hazament. )

Melcsi, az anyuci az aszisztens.

Én a ki tud ..... csekéről topikra gondoltam vki nála fog szülni és tőlem kérdezte privben is. Javasoltam ezen topik kezdetének vissza olvasását. Ugye nem mondhatom hogy ok meg azt sem kerülje el messzire.Ha könnyű szülése lesz tökmindegy ki az orvos, nem is kell. Ha csak arra kell hogy a borítékot zsebelje akkor ajánlom. Egyébként nem ajánlom.


Köszi a vonalzós segítséget. Megpróbálom felfogni és ha sikerült majd látjátok mert lesz vonalzóm nrekem is:)))


Viszont tegnap buliztunk, még táncoltunk is párocskámmal miután felszólítottam hogy vagy táncolunk vagy morci leszek. Addíg bírok ébren maradni, amikor régen indultunk bulizni. Hát hiába a kor:)
 


Kedves Anikó!
Bizony én is már csak addig vagyok használható, amikor régen buliba indultunk :lol:
Még nem is vettem észre azt a topicot, de majd keresem.
Az meg a másik felháboritó, hogy mennyien hordják tul... Én is azért feküdtem ott 5 napot, mert lejárt a számitott idő, közben kiderült a sarokülés, és végre a 6.napon megcsászároztak. De szinte minden pocakos tulhordással volt bent! Miért kell annyit várni?
Nem irtad, van-e még gyerkőcöd?

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok !
Melcsi ! Szerintem azért van ennyi túlhordás mert ritka a jó doki.Én is rengeteget jártam orvostól orvoshoz amig találtam egy lelkiismereteset.Nálam is gond volt az elsőnél de szerncsére nem lett maradandó.Azért is vállaltam a másodikat ilyen sokára.

Nszoke!
Probáltad már a francsi diétát? meg a 90 naposat?
nekem mindegyik bevállt. Ha gondolod akkor átküldöm neked.
 
 


Szia Otili és a többiek!

Nagyon megköszönném ha elküldenéd nekem, a francsiról még nem is halottam, de ha valaki tud még ötletet azt is szívesen fogadom.

Köszönöm. Noémi

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Otili!
Mennyit vártál a 2 gyerek között?
Én Parragh Attilánál szültem, és csak jót tudok mondani róla, enegm mindig lelkiismeretesen vizsgál, megmondja az őszintét, és ha rajta mult volna, biztos nem vár a császárral, dehát nem rajta mult.
Gyermekednél mi lett a probléma? Azért a képről ugy tünik, jól van :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Sziasztok!

év van a két gyerkőc között, Én a Margitba szűltem az elsőt és rémes volt . Tülhordás aztán nem tágultam,és amikor már nem volt szívhangja a mnónak akkor meg vákumal kiszedték belőlem. Szerencsére nem érte károsodás. Én nagyon meg szenvedtem nemirom ide mi történt esetleg privibe, de akkor azért rimánkodtam hogy a gyereknek ne legyen baja,
A másodikat Dr Serfőzőnél szültem hát ilyen lelkiismeretes kéne legyen minden doki. rengeteg páciense van de mindenkire oda figyel.
A második az is rendesen jött a világra de ég és föld a két szűlést illetően.Valami csodálatos dolog volt az biztos. Sokat köszönheteka dokinak .

A recepteket küldöm privibe.Én 18 kilót fogytam. VAn eg y barátnőm Ő 40 kilót fogyott 1,5 év alatt.
Nem eszik szénhidrátot egyáltalán.
Bocsi kicsit hosszu lettem
MIndenkinke kellemes hétvégét kivánok
Otili
 
 


7 év !!!! ez lemaradt valahogy :D
 
 


Neharagudjatok lányok ennyi hibával elküldtem a hozzászólást!
Azt hiszem fáradtan nem üllök többet a gép elé
:D :D :)
 
 


Sziasztok lányok!

ÉN is csaszival fogok szülni, a szemem miatt, mert -8-as, segítenétek és leírnátok a tapasztalataitokat, mert sajnos vannak akik elégg ilyesztgetnek ezzel kapcsolatban!

Előre is köszönöm!

Kép


Nincs több baba.

Parraghot én is láttam, konkrétan bejött hozzám mert éppen szülést vezett le másnál. De hát akkor már sztem nem tudott volna mit tenni vagy ki tudja. Nem volt ügyeletes egyébként.

Mivel rémítgetnek konkrétan? Én csak az elmaradt csaszival tudlak rémítgetni.Annak következményei jelen topik elején olvashatók.

Ja és írtam még a kórházak orvosok negatív oldalba is egy tömör összefoglalót.

A bulin beszélgettem egy sorstársammal is. Náluk öt éve történt és most 6 hetes várandós. Azt mondta most jött elaz ideje.
 


Poteczni, jaj, hogy mennyire fáj, vagy négy napig nem fogok tudni felkelni...és a seb....komplikációk, meg kipakolhatnak...meg mekkora vágás stb....ennél még a gátmetszés is jobb....hát szóval ilyenekkel! Szeretném végre olyanok véleményét is hallani, innen a topicból, aki csaszival szült!

Kép


Szia,Elizabeth!Mostmár látom hogy konkrétan mitől is félsz.A másik topicban már írtam egy két dolgot neked a császárral kapcsolatban,szóval tényleg nem fáj és másnap már simán a folyosón sétáltam a gyerekkel a kezemben.Negyedik napon jöttünk haza ,csütörtökön szültem vasárnap jöhettünk ki.Négy napot esetleg az fekszik utána, akinek valami más problémája volt,de ilyenről a környezetemben nem hallottam.A vágásom nagyon pici ,a két gyereké szinte egymáson van ,és mára olyan mint egy hajszál,az is bikinivonalban.Szija!
Vendég
 


Kedves Elizabeth!

Csatlakozom az előttem felszólalóhoz. Bárányhoz. Császárral szültem hétfőn délután 16:25 kor. Reggel 6kor már egyedül-nővér nélkül mentem wc-re, igazából kilógtam, mert nem lett volna szabad egyedül. Hátha elszédűlök vagy ilyesmi de engem altattak és az altató hatása miatt. 3-4 napig valóban érződik de utána csak bizonyos mozdulatoknál veszed észre-igazából nem fáj hanem kellemetlen, de egy pár nap alatt hozzászoksz s szinte fájni sem fog. Eleinte szép sebes jellegű, aztán lassan felszívódik. Azóta most két hete voltam egy nőgyógyásznál aki a vizsgálatnál kérdezte hogy milyen volt a szülés...stb, nem látta a heget. :) De ha jobban megnézte akkor már megtalálta. A magas ágy ami a kórházban volt az borzasztó. Alig bírtam felmászni rá. De ezeket leszámítva csak a jóra emlékszem, pedig akkor volt több rossz dolog is az életemben, szülésemben. Én a következőt is valószínűleg császárral kell szüljem, de nem is bánom.

Az eltelt idő óta azzal is megbirkóztam már, hogy nem szülhettem "rendesen". Először ez volt az amit nagyon nehéz feldolgozni, de rájöttem azóta semmivel sem vagyok kevesebb mint az aki megszülheti természetes úton a babáját.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Otili!
Tiszta szerencsétek volt akkor!
Anikó!
ugye azért majd Neked is lesz még?
Kedves Elizabeth!
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én szültem egyet "rendesen", egyet császárral. Számomra a császár sokkal jobb és szebb élmény is maradt, mert minden fájdalom nélkül találkozhattam először a babámmal, nem elgyötörten, mint a fiamnál. Másnap reggel kelhettem fel, egyedül megfürödtem, pedig volt bennem dréncső 4 napig, de tök hozzá lehet szokni. A babámat gond nélkül elláttam, szépen tologattam a folyosón, a fájdalom inkább az első napon volt, utána már csak meg kellett gondolni, hogy kelek fel és fekszem le. A legrémesebb az első WC-re menés volt, de a szülés után sem jobb az. Én nagyon nagy darab nő vagyok, ennek ellenére bikinivonalban kb. 10 centis vágás, nagyon vékony heggel. Előtte volt 1 miómamütétem, és most csak 1 vágás látszik a 2 helyett. Szóval ne félj, mindegyiknek megvan az előnya és a hátránya is, és a szemed épsége miatt Neked sokkal jobb lesz igy. Kipakolásról szó sincs, ne félj! Növesztgesd szépen a babádat!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Köszi lányok a sok biztatás, így azért már sokkal jobb! Tudom, hogy egyik szülés sem fájadalommentes, de ítéljen el bárki....inkább császározzanak, mint 10-20 órákat vajúdjak.....
Remélem bennem is olyan élményként fog megmaradni, mint bennetek.....:)

Kép


Kedves Eli!
Szivből kivánom Neked! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Otili!

Nem tudom elküldted-e már a recepteket, mert nem jött privi.
Nem azért mert sűrgős csakhogy jön-e. Ha már eddig kibírtam "dagin" akkor már pár nap, hónap igazán mindegy. :)
Már kezdem megszokni.

Eli!
Egyetértek veled. Én nagyon féltem a sima szüléstől. Nagy kérdésem volt mindig is, hogy hogy fér ki egy kicsi helyen egy "nagyobbacska" fejecske, szóval. Szülést már láttam, de nem tudnék én sem olyan sokat vajúdni.

Amit pedig a legszőrnyűbbnek látok, amikor egy orvos akár 15 órákat és 2-3napot vajúdni hagyja a friss anyukákat (pedig ő már látja, hogy ez nem fog menni) és végül mégis császár. Addig meg lehetett szenvedni. Szerintem ez nem fair. Sajnos sok ilyennel találkoztam már.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Történt velem valami és tanácsot szeretnék kérni!

Tegnap este vettem észre, két napja még nem volt ott.....és az eltelt két nap alatt rengeteget mentem, hogy mind a két vádlimon hajszálvékony fehér csík van, de tök egyenesek, mintha vonalzóval húzták volna. Van 5 cm hosszú, van 10 cm, 20 cm és van egy olyan a jobb vádlim hátulján, ami a térdhajlattól egésszen a bokámig tart. Lehetséges, hogy ez stria lenne, szóval megrepedt volna a bőr a vádlimon, bár még én ilyenről nem hallottam. Az a furcsa, hogy mikor sokat híztam egy bizonyos idő alatt, akkor nem keletkezett ilyen???? Szóval most bevagyok tojva, hogy mi lehet az!

Kép


Eli!
Fogalmam sincs, mi lehet az, de azért ne menj olyan rengeteget légyszives! Te most áldott állapotban vagy, és ez ugyan nem betegség, de nem ilyenkor kell világcsucsra törekedni! :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


Oti köszönöm megérkeztek. Ha rászánom magam bele is kezhetnék, de olyan nehéz... :(
No ez nem ide való téma.
Tényleg köszönöm.

Eli!
A vádlin való bőrrepedés létezik, nekem is van, fehér randa csík mint a terhes csík. De valóban nem ártana ha megnézné a háziorvos vagy valaki, mert nem feltétlenül de lehet valaminek a jele is-szerintem. Pl. hízás, vizesedés. Ilyesmi.

Sziasztok: Noémi

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Melcsi mi lesz még? Baba? Remélhetőtelg, nem tudom. Az elhatározás meg van. De akkor csaszi. Ehhez ragaszkodom.

Én "rendesen" szültem. Arról van tapasztalatom.

Baromira fáj, de túl élhető sokan vagyunk itt. Utána már mozgolódtam, mentem, zuhanyoztam, állva pisiltem. Ágyra felülni leszállni forogni, kádba belépni nem tudtam. Nekünk csak kádunk van, a férjem segített meg egy sámli.

Utána a príma magyar utakon a kocsiban meg máshol is úszógumin ültem. Az valamennyire elviselhetővé tette.

A varrat is szúrt meg kellett igazítani. Ja és az aranyér! Hát az valami csodálatos. És minden meggyógyult de ez nem. Néha érzem a sebem helyét ha változik az idő meg ilyesmi.

Sztem a műtét sem lehet rosszabb. Nyilván utána csak babázni kell, sokat pihenni, minden más megvár ráér, pár, nagyszülő segít. Remélhetőleg.


Csajok! fogyókúráztok?

Anikó
 


Anikó!
Képzeld, én még 17 év után is van, hogy érzem a gátmetszés helyét! Néha nyilallik egyet!

Én nem fogyókurázom többet! Az eltelt 20 évben lehet hogy kb. 10x belekezdtem, több-kevesebb sikerrel, 2x még kórházban is voltam fogyasztás miatt, de nem jött össze, pontosabban visszahiztam még többet, mint amennyi lement. Igy lettem mára 120 kiló :lol: :oops: :shock: Biztos hogy életemben összesen lefogytam már legalább ennek a felét, és mindig visszajött. Teljes életmód és táplálkozás váltásra lenne szükség ahhoz, hogy a leadott kilók ne jöjjenek vissza, de erre képtelen vagyok. Viszont a bőrömben sajnos nagyon jól érzem magam még igy is, szóval egyelőre nincs az a motiváció, amitől le tudnék fogyni. Részemről a rántotthus! :lol: :lol: :lol:
Mindenkinek sok sikert és kitartást kivánok, aki belekezd!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 


:P :P :P :P EZ ITT REKLÁM HELYE :P :P :P :P

Kedves mindenki! Látogassátok meg megújult weblapunkat:

www.egyedifalinaptar.hu

[Babaneteseknek kedvezmény!

(Hogy mi még nem tudom, majd kitaláljuk :P ) (A lap a profilomból közvetlenül elérhető)(Saját termék, saját modell!)
 


Anikó!
Tavaly majdnem csináltattam ilyen naptárt, csak kicsusztam az időből. De jó! Ha CD-re átmásolom a képeket, az jó? Nálatok ki tudom választani, hogy melyik legyen a naptáron? Sajnos én nagyon béna vagyok a számitógéphez, autodidakta módon tettem szert arra a tudásra, hogy felmásszak a netre :lol:

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron