Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Edina, örülök, hogy előkerültél, és nincs semmi baj, már nagyon aggódtunk. Babaprojekt???
Mi mászunk ki a megfázásból, szerncsére babó nem kapta meg, csak mi.
Pusz Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Már megint vírustámadás ért bennünket is! Hörhurut. Tüdőgyulladás elleni oltást megkapta az nem lehet ugye?
Idő és a kedvem pocsék. Készültünk hétvégén Bükfürdűre lehet hogy semmi nem lesz belőle. Pedig ki is van fizetve. Első gyerek. Ugye addig meggyógyul?
Most hallottam egy hírt hogy egyik ismerősöm családjában is valami hasonló történt mint velünk. Ezek után kihez forduljak, meliyk nőgyógyászhoz. Már kettő mondta azt hogy 99%-ban nem történik semmi. Mire én : hát én voltam az az 1%!!!!! Erre nem tudnak mit mondani. Igazából el sem hiszik amit a beteg mond, mert ugye a szent nőgyógyász kolléga biztos nem tévedett! Nem mondta hogy nem tud bejönni mert lerobbant a kocsija meg holnap úgyis ügyeletes addig ráérünk, ha meghal a gyerek le van róla agond. Meg nem veszi fel a teléefont szülés közben, meg a fogadott orvos bejön ha hívják rögtön és nem négy óra múlva!
Két hete voltam egy nőgyogyinál,innen afórumról szedtem le. Most gondolkodom hogy hozzá megyek e vissza mert ma kellett volna. Fenti gondolatokat ő váltotta ki belőlem. A hiba biztos bennem van mert nem tudok bízni senkiben.

Na kidühöngtem magam megint!

Hogy vagytok? Írjatok!!

anikó
 


Sziasztok!
Már 4 hete hogy kivették a pici orrmanduláját azóta is járunk dokihoz kontrollra a fűlével és kopp kopp semmi gond. Komolyan mondom ez borzalmas hogy 1 évig kinozták. Hát ez van MAgyar egészségügy..........

Anikó!
Én nagyon tudom ajánlani az én nőgyogyászomat mert nagyon megértő és én is azért döntöttem mellette mert nekem is voltak gondjaim az elsőnél. Nem volt szívhangja nOrbinak és vákuummal huzták ki utolsó percben.
Egyik doki sem értett meg csak ez akihez mai napig járok. Van mobilja , félórán belűl ott volt a szülésnél és nem csak doki hanem lelki problémákkal is tud foglalkozni. Szerintem nagyon illetve tulságosan is lelkiismeretes.Az egyik ismerősömnek az 1 es számu klinikán nem vették észre hogy down kóros a pici. Megszűlte és 6 hónapra rá meghalt mert nagyon beteg volt. NAgyon nagy cirkuszok mentek akkor ,mert mindenki bántotta hogy miért vállalta be meg egyebek ,Szegény nem is tudta hogy beteg a pici. ÉS ez a csaj is ehhez a dokihoz jár mert nagyon megértő.
Én nagyon megértelek mert én is nagyon féltem a dokiktól.Igy született 7 év korkülőmbséggel a pici.
Most már jól vann Fanni? megúsztátok a virust?
Edina! remélem te is jössz még.
Most már én is többet leszek. Remélem jön a tavasz
Dóri!
Blanka hogy van?
Pusza mindenkinek Otili
 
 

 
 

Helló!

Szia Oti! De jó, hogy jelentkeztél, és nagyon örülök, hoy teljesen rendbe jött gyerkőcöd. Hát tényleg hamarabb kellett volna ez a rohadt műtét!

Anikó! Nálatok is minden okés már?

Nálunk igen, mi túl vagyunk egy náthán, amit szerencsére Blanka nem kapott el, így csak ketten szenvedtünk a férjemmel. Már nagyon várom a tavaszt és végtelenül utálom a telet. Itt még tegnap is esett a hó, ma persze olvad, de ezt a lokcsos időt már nem szeretem. Ki se lehet menni a kertbe sem, mert bokáig ér a sár.
Hát ennyi. Teszek fel fotót prücsökről.

Puszi Dóri

Kép
Kép

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok! Lehet, hogy nagyon megbotránkoztok a kérdésemen, de aki esetleg eü-ben dolgozik vagy volt hasonló tapasztalata kérem válaszoljon. Igaz-e, hgy epidurális érzéstelenítés előtt le kell szedetni a műkörmöket, vagy akinek nincs, annak le kell mosnia a körömlakkot, mert ha nem, akkor nem alkalmazzák az érzéstelenítést?

Előre is köszönöm!
Vendég
 


Szia Moka
Én ugy tudom, hogy műtét előtt kell ilyesmit csinálni, de érzéstelenitésnél nem tudok róla.
 
 


Dóri ! Kis tündér ez a manó!!!!
Nagyon édes .....
 
 


Sziasztok Lányok!

Még mindig nincs otthon net.Nem is tudom mikor lesz.
A férjemmel mondjuk, hogy rendeződtek a dolgok.A gyerekmhiánya okoz néha konfliktust kettőnk között.De most, hogy készülünk a következőre nincs gond.csak azt nem tudom, hogy ha véletlen nem sikerülne, ami nem fordulhat elő, akkor mi lesz.
Hétfőn megyünk BP-re.Uh meg talán vérvétel, és ha minden rendben van, lesz, akkor 27-e körül lesz beültetés.Remélem minden okés lesz, és akkor decemberben a kezemben tarthatnám akis drágámat!Kép
Nagyon bizakodó vagyok, talán jobban. mint az elsőnél.

Dóri!
Milyen nagy már Blanka!Nagyon édi!

Anikó
remélem jobban vagytok már, teljesen meggyógyultatok.

Oti
A te nagy és kis manód is remélem minden rendben!Kép

Zsuzska
Most már remélem én is, hogy a tavasz ezerrel. mert el van késve!

Puszi Mindenkinek!

Edina
 
 


sziasztok

Edina

Örülök hogy téged is itt látni és jó hir hogy újra lesz baba project. Hajrá, nagyon drukkolok neked, de ne hagyd hogy a házasságod rámenjen.Biztos lesz előbb utobb baba. Biztos!!!!
Ez még csak a második próba lesz ugye?

Dóri
Gyönyörű a kislányod. Az én fiam nem hajlandó enni most is csak 7420g és 9 hós lesz.4foga van. Ti hol tartotok a kislánnyal?

Otili
Remélem meggyógyult a kis manós.

Anikó
Nálatok mi ujság? Fanni?

Zs
 


Sziasztok lányok !
Tudja valaki a Babszem Jankó verset végig??? HA igen segitsetek..KÖszi

Az első versszak pedig így van:

Ismeritek Babszem Jankót biztosan mindnyájan
Szüleivel ott lakott egy erdő széli házban
Ekkora ekkora mekkora mint egy babszem akkora
minden rosszra mindig kész huncut kiscsibész.
Köszi .
Mi megint betegek vagyunk valami virust nyeld be...na mindegy az a lényeg hogy a füle jól van....
Pusz mindenkinek Otili
 
 


Oti
Sajna én nem ismerem, de így az első vsz-ból ítélve tetszik.Hátha tudja valaki, akkor lementem magamnak is.
Remélem minél hamarabb meggyógyultok!Kép

Zsuzska
Nem szeretnénk mi sem, de néha nagyon-nagyon nehéz!De most nagyon bizakodóak vagyunk.Attól függetlenül, hogy csütörtökön újra menni kell uh-ra.Még nem biztos, hogy ebben a hónapban meg lehet csinálni a beültetést.De azért én nagyon remélem!Kép

Puszi mindenkinek!

Edina
 
 


Halihó!

De jó hallani rólatok csajok...nagyon eltűntetek mostanában.
Nálunk minden rendben, Blanka tegnap volt 10 hónapos, 2 foggal meg egy negyeddel rendelkezik Kép
Eszik, játszik, magyaráz ezerrel, felállt és folyamatosan menni akar. Aludni bezzet nem igazán, csak teljes végkimerültségében. Kép Tegnap épp az etetőszékben szunyált el két falat között. Jót nevettem rajta. Örülönk, hogy itt a tavasz!!! Sétálunk ezerrel, meg nemsokát nekikezdek a tavaszi nagytakarításnak. Nem sok kedvem van, de kénytelen vagyok, mert marha kosz van. Az ablakokon ki sem lehet látni...borzalmas. Olyan por van, hogy csak na.
Hát ennyi velünk.
Majd írok még, puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziazstok,
Megint két hét kórház. Hörgő és tüdőgyulladás volt egyszerre. Majdenm rámentünk ismét mind a ketten. Egyik doki azt mondta hogy tulképpen jobb is mert egy sérült gyerekkel csak szenvedés az élet. Hát ez a vallásos hozzáállás. Fanni megint úgy döntttélni akar. Másnap a kritikus éjszaka után feljött ez az orvos és rácsodlkozott hogy él. Nem merem azt mondani hogy jól vagyunk, de itthon.
Mi is sétáltunk sokat. Kell a nap nagyon. Most sem süt de legalább nincs mínusz.

Kérdezet vki a műkörmöket. Ez így van. A köröm színe sok mindnet elárul. Mérgezés esetén fekete lesz, ha jól gondolom. Meg egy anyukának ugye nem is nagyon kell, lakkozni meg úgysem lesz idejeKép

Edina, persze hogy sikerül.

Jó hallani rólatok, puszi
anikó
 


Sziasztok!
Hát Anikó nagyon sajnálom hogy megint nincs jól picur.És azt az orvost nem nyomtad orrba? Pedig jó lett volna komolyan mondom. HOgy mondhat egy doki ilyet......
Hát nagyon fel hergeltem magam ezen...
Remélme minden ok lesz hamrosan.Melyik korházba voltatok???

Többiek?merre vagytok???
 
 


Bethesda mint mindig. A baj csak az, hogy hétvégén a rezidensek az ügyeletesek, meg a fiatal dokik, akiknek nyilván a tudása meg van de hát a tapasztalat és rutin nagyon hiányzik. Elég kemény lehet a helyzet eü téren. Ha beteg leszel csak munkaidőben 8-16ig, különben ki tudja mi lesz! Holnap kontroll!
Oti! Hét évig vártál a másodikkal? Hogyan tudtak rávenni a sima szülsére ha rossz emlékedid vannak? Lehet hogy nekem még friss az "élmény", meg Fanni sérült és mindennap szembesülök ezzel de szülés terén még mindig ragaszkodom a műtéthez! Igazából nem pszihológus kell, hanem egy olyan aki vállalja. Kifejezetten ideges leszek a jópofiktól hogy majd bebizonyítjuk meg stb..
Állítólag van olyan kórház ahol működik, igaz fizetős rendesen. Tervezem hogy meglátogatjuk. Végül is a második csaszi, a hramadiknál már nem kérdés hogy az.

Ja a kórházben a fiatal doki végül is eltalálta mit adjon, úgyhogy megmentette Fannit. Erre szoktam gondolni.

Stipi Stopiba jártok? Múlt héten lementünk vásárolni Fanninak mert szép csöndben mindenét kinőtte. Beültünk a koktélbárba, ott vártuk apát. Kicsit csodálkoztak, biztos nem jellemző anyuka babával koktélozik.

Most kicsit még kimegyünk bár fúj a szél. Hintázni szeret.

Blanka is napról napra szebb!
Ha lesz vmi jó képem felrakom, de nagyon nehéz Fannit elkapni.
anikó
 


Hello!
Anikó,én nagyon tudnám ajánlani még mindig az én dokimat. Isszonyatosan jó doki és nagyon megértő.

Szerintem egy próbát meg ér. HA elmész hozzá meglátod hogy másképp látod majd a dolgokat. Én nagyon megkedveltem és főleg azért mert miondig foglalkozott mindennel, és lelki tanácsokat is tudott adni. Van olyan ismerősőm akinek elszúrták a babáját és nem mondták meg neki hogy down kóros és kikellett hordania. Elment az én dokimhohz és 100 % san megbizzik benne.Pusza Otili
 
 


Oti, Hogy hívják és hol található?
Akiket ajánlottak régebben már egy páran kihullottak, úgyhogy elég soványka a listám.
Talán egy próbát ténleg megér.
köszi
anikó
 


Halihó!

Jaj, Anikó! Nem hiszem el! Véget érhetnének már a betegségek! Hogy lehet egy orvos ilyen görény? Én biztos behúztam volna neki egyet....
Gyógyuljatok meg! Itt a tavasz, remélem minden baci távozik!

Oti, Edina! Ti hogy vagytok?
Nálunk minden változatlan, jól vagyunk (szerencsére), Blanka rosszalkodik nagyon. Már járkál, hisztizik is. Én meg a héten teljes nagytakarításba fogtam, a jövő hétre is át fog csúszni. Na mindegy, legalább túl leszek rajta.
Mennem kell, mert manó hisztizik a kiságyban, nem akar aludni!
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


A jó időre való tekintettel mindenki eltűnt.
Mi is kerteztünk hétvégén. Mondjuk egy takarítást is bezsúfoltam. Most két tételt kell kidolgoznom. Lecsúsztama határidőt, de hát sebaj. Kéne vmi lendület a szakdogához is!
Puszi
Anikó
 


Sziasztok,
Ha van itt még valaki,jelentkezzen! Nagyon el vagytokveszve. Muszály megírnom ami történt.
Fannika kórházba került vasárnap mert hajnalban befulladt. Mentő bevitte. Vénát neki reménytelen szúrni,ezért centrálvénát kap. Estére már mindenki próbálkozott, sikertelenül. Hát behívták a főorvost aki se nem ügyeletes se nem készenlétes nem volt. DE BEJÖTT ÉS MEGCSINÁLTA.

A fogadott szülész akikemény tízezrekért vállalt,
Dr Cseke Gábor a telefont nem vette fel és amikor kellett volna be sem jött időben pedig hívták! Na ilyen akülönbség egy orvos és egy pénzéhes szülész között!

Anikó
 


Jaj Anikó annyira sajnálom! Már megint kórház! Mitől fulladt be? Mi történt? Szegénykém...Még jó, hogy vannak ilyen orvosok. A bethesdában van megint?

Mi még megvagyunk, a helyzet változatlan. Alig van időm, manó ezerrel rohangál, mi meg csak rohanunk utána. Elég hulla vagyok mostanában, a múlt héten megcsináltam a tavaszi nagytakarítást is, és kijött rajtam a tavaszi fáradtság. Ráadásul megint esik az eső! MEnnyire nem hiányzott! Hát nagyjából ennyi velünk.
Tényleg, mi van a többiekkel?
Anikó írj minden fejleményt, mert azért én mindig olvaslak ám!
Jobbulást Fanninak! És persze sok-sok lelkierőt nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Igen, megint ott van. Szombaton reggel vidámen ébred, jól evett. Én suliba voltam és délutánre aluszékony lett. Előtte megint jó hurutos volt de kezeltük. Pénteki kontrollon még az orvos is örült milyen jól néz ki. Ha ő sokat alszik akkor vagy betegség előtt van vagy hidegfron van. A hurutból ált tüdőgyulladás lesz, hát az lett ahelyett hogy megjavult volna.
Ettől hajnalban nem kapott rendesen levegőt, lila lett.
Jó sztori! Mulkor azt mondák hogy hívjuk a mentőt mert rögtön tudnak intézkedni meg van oxigén. 1/2 4 kor hívtam. 4-re megjelent az ügyelet.
A diszpécser úgy gondolta nem kell a mentő. Pedig jó esetleírást tudok adni sajnos már az orvosi szavakat is ismerem. Meglátta a gyereket rögtön mentőt hívott. Jött a felnőtt mentő 1/2 5-re. Nekik nincs pici babára felszerelésük, hívták a gyerekrohmakocsit Pestről. Kiért kb 1/2 6-ra. Õk elláták 1/4 7 kor indulunka kórházba.

Ha mi 1/2 4-kor beülünk a kocsiba 3/4 4 kor már kórházban van.
A mentős mondta hogy azért nem őket küldik ki mert 10-ből 9 téves riszatás. Hát most jött az üygelet meg 2 mentő 1 helyett. Igazából az van hogy a szülő pánikba esik és rögtön őket hívja. Ennek meg az az eredménye hogy ha tényleg kellenek SOS nem jönnek. Furcsa helyzet.
Ja és állítólag Érden nincsen mentőautó! 60 ezres megye jogú város. Pedig állomás van és kocsi is volt.

Most jutottam el arra a pontra hogy itt a tűrőképességem vége! És mindettől egy 20 perces rutinműtét megszabadított volna! Remélem a Cseke csuklik eleget meg a Szent Imrés kollektíva. Igaz átkozódni nem szabad mert visszaszáll!
A kolektív szemmelverés szokott használni, meg a woodu átok.
 


Sziasztok !
Vagyok én is csak nálunk is mindig zajlik az élet.
Anikó! Nagyon sajnálom ami történt megint. Ez hihetetlen. HA kell segitség hogy elátkozzunk valakit csak szólj.Ez nem igaz hogy min mentek keresztűl.Most melyik korházba van? HOgy van?
Dedina! Zsuzska ! Dóri ol vagytok? pár sort irjatok,,,,
 
 


sziasztok

Végre végre mintha beindulna a tavasz

TÚL VAGYOK A DEPRESSZIOS IDÕSZAKOMON IS MERT HÁT MOST SOKAT LEHET KIMENNI.Jaj bocsi a nagybetűkért véletlenül bekapcsoltamKép

Anikó

Hihetetlen min mentek keresztül. Nagyon sokat gondolok rátok és szórítok nektek hogy Fanni meggyógyuljon.

Edinával mi újság. Ha jól emlékszem márciusban volt a lombik? Ugye?

Otili
Olyan jól esik hogy felölem is mindig érdeklődszKépKép
Gyerekek jól vannak?

Magatokról is írjatok
Puszi
Zs
 


Anikó! Borzalmas a mai egészségügy. Sajnos én is tapasztaltam a mentő-helyzetet, amikor apum meghalt. Anyu nekik telefonált először, utána nekünk és mi kb. 15 perccel hamarabb értünk oda Pest másik végéből. Borzalmas. Igaz, már csak a ahlál beálltát tudták megállapítni, és valószínű nem tudták volna megmenteni, de akkor is. Itt ráadásul egy pici gyerekről van szó. Borzalmas. Gondolok rátok sokat! Gyógyuljatok meg! Elhiszem, hogy már teljesen kikészültél, és nem is tudom, hogy bírnám...Sok-sok-sok energiát és kitartást kívánok! Hát a dokidról meg ugye már eddig is megvolt a véleményem...be kéne vonatni az engedélyét!

Nálunk minden okés, majd teszek fel fotót, ha tudok.
Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Tulajdonképpen rólunk már dokumentumfilmet is lehetne forgatni. Most találtam egy jónak tűnő dokit, hát csak azt tudta megállapítani hogy nincsmár rá szükség. Igazából csoda lett volna de hát csodák meg nincsenek. A közeljövőben pszihiáterhez fogok járni, ami lehet hogy eddig is jólett volna és nem itt tartanánk. Kereshetek azt is. A dokival megbeszéltük a dolgokat. Alélekbúvár szakvéleménye és az én kérésem alapján megcsinálja, de ne zárkózzunk el a term.módtólsem. Ez már hozzáállás. És mitprodukál az élet? A kicsi nem várta meg hogy megtaláljuk a nekünk jó dokit. Majd jövőnyáron!
Alig várom már hogy képeket tehessek fel Fanniról! Azmég pár hét. Terv az hogy ahogy hazajön aznap de másnap biztos elhúzzuk a csíkot legalább két hétre.
Don't worry Be happy Kép
 


Sziasztok!

Anikó,
(Nem tudom, hogy emlékszel-e még rám, oktoberben voltunk együtt a Bethesdában, mi csontvelőgyulladással feküdtünk bent, Márk akkor volt még csak 4hetes)
Sajnálom, amin keresztül mentek, sok erőt és kitartást kívánok! Remélem, Fannika is hamar meggyógyul!

Szép napot!
Edina


(ez a kép még januárban készült)
Kép

 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kivánok mindenkinek.
Anikó! Fanni otthon van már?
Dóri! HOgy vagytok? sok locsolót váertok?
Zsuzska! Depresszió remélem sehol!!
Edina! Mikor lesz beültetés?
Nedinabp! Üdv köztünk. Aranyos a babáid...
Irjatok ha más nem akkor Ünnep után...
Pusz mindenkinek
 
 


Szia!
Persze hogy emlékszem. Ahogy látom már teljesen meggyógyult a pici. Sokat gondoltam rátok azóta is. Tulajdonképpen azóta sem volt olyan jó mamatársaság. Sajnos ha olvasod látod hogy azóta el sem tudunk szabadulnia kórházból. Csak most már nagyon súlyos állapotban kerülünk vissza. Persze közben Fanni már nem csecsemő, máshol nem lehetek vele egy szobában. Most délután is megyünk be hozzá, igaz alszik mélyen de érzi hogy vele vagyunk.
A keresztfiaim jöttek locsolni. Nem sajnálták a kölnit. Legyetek jók puszi Anikó
 


Anikó!
Mi az hogy nem lehetsz bent vele? ilyen nincs!!!!!
És mikor engedik ki? Mit mondtak mi baja?
 
 


Oti! Úgy értem csaka csecsemőn van baba-mama szoba úgy tudom. Azt is az ottani főorvosnő harcolta ki, a többi osztály meg küldi a kismamákat. Persze van ott gyerkőc messzi vidékről is, annak az anyukája xcsak nem utazhat órákat 2x minden nap. Ez is ugye pénzkérdés, mert hely lenne. De most még intenzíven van, altatják így csak látogatni járunk be. Nem tudom mennyibe kerül egy szoba kialakítása de sztem 1 millába belefér. A bútort meg adja vmelyik multi jó reklám neki. De képzeld el hogy papír nincs a tartóban azon is spórolni kell. de msjd folytatom...
 


Hahó lányok! merre vagytok? senki sehol?????
 
 


Halihó!

Jelentem, mi még megvagyunk. Tegnap akartam írni, de nem jött be a babanet. Ált. minden 3. nap rossz.

Anikó! Hogy vagytok? Fannika? Még mindig a kórházban? Szegénykém, gondolom, hogy kész lehettek. Hogy bírjátok? Kitartás! Írj mindig, hogy hogy vagytok!

Többiek?

Mi jól vagyunk, Manó tegnap volt 11 hós! Már olyan nagy. Majd teszek fel képet, de nem működik a kicsinyítőm, a nagyot meg nem engedi. Majd teszek fel fototárba. Mióta jó idő van, napközben főzésen meg a takarításon kívül nem sokat vagyunk bent. Állandó séta és kerti tevékenységek. Ezért nem írok ennyit, bocsi!
Jó hétvégét!
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok én is, csak egy kicsit el vagyok veszve.Nem sok időm van, ezért rövid és tömör leszek. Április 27-én lesz a beültetés, és nagyon bízunk benne, hogy sikerülni fog!
Utána mindenképp fogok valamikor jelentkezni!
A gólyák már rég itt vannak, beszéltem is velük, remélem megértették, amit mindtam nekik!Kép
Puszi Mindenkinek!

Edina
 
 


Szép estét! Edina,majdnem összejött az idei baba nekünk is dehát mégsem. Biztos kiolvastad a sorokból miért nem. De majd nektek!

A héten a következő megfigyelést tettük. Minden nap bemegyünk a kórháuba a kicsihez, nem tudom minek kéne gtörténnie hogy ne tegyük. Minden nap ugyan abban az időben elkezdett felébrfedezni. De ha ezt teszi nem tudják lélegeztetni, a csövet köpné ki, oxigén nélkülmeg szépen lemegy a szaturációja. Tegnap a nappalos nővér lecseszett ill ingerülten közölte hogy azért mert "fogdossuk és hallja a hangunkat". Eléggé zokon vettem de hosszas gondolkodás után arra a megállapításra jutottunk hogy lehet benne vmi, ha minden nap megtörténik és a nővérek elmondása szerint egész nap és éjjel nyugton alszik. Itthon is eljátsza hogy vacsi után berakom a kiságyba,alszik,ahogy énislefekszem felébred. Ölbe veszem hamar elaszik,lerakom kipattan a szeme. Ennek a vége ált az hogy közénk kerül. Most nagyon hiányzik. Az olyan jó amikor kucorgunk a nayg ágyban a kicsi baba meg széttárt karokkal "szélesen teppeszkedik középen". Elmondani nem lehet, de nagyon rossz.

Nem hittem volna hogy látom kizöldellni a kórház kertjét.
Fanninak van egy fája,-itthon- egy fehértörzsű nyírfa.Akkor ültettük amikor megszületett,abban az évben majdnem tönkre ment, de túlélte. Mostanra már kicsit összeszedte magát. Egy hete álltam mellette a metszőollóval mert van pár száraz ága, de nem vágtam le őket. Olyanok mint a Fanni.Nem mindene tökéletes, de mi szeretjük,és úgy ahogy van...

Oti, Dóri és aki teheti legyen kinnt sokat. Szép nagyok a gyerkőcök. Most a nappal kell vigyáztni, éget. Puszi
Anikó
 


Sziasztok!

Elnézést,hogy ismeretlenül.

Anikó!
Nem régóta olvaslak Benneteket.
Első gyerekem születése majdnem rosszul végződött,hasonló okokból,mint Nálad.Szinte az utolsó pillanatban kerültem műtőbe,10 óra vajúdás után.
Csak annyit szeretnék mondani,hogy tisztellek és becsüllek az erődért!Kívánom,hogy Fannika gyorsan otthon legyen,újra ott szuszogjon melletetek az ágyban és játsszon a nyírfája mellett!!!Kép

Sok szeretettel:

Kata

Kép
Kép
 


Kata! Köszönjük a jókívánságot.

Tegnap elmondtuk az elméletünket az orvosnak azzal kapcsolatban hogy jobb neki ha nem hallja és érzi hogy ott vagyunk, mert akkor nem akar mindenáron felébredni. Végül is nem mondta ki de egyetértett vele, hogy jobb a nyugi. Tegnap nem is maradtunk sokáig, majd ma kiderül délután jobb volt e.

Egy este kínomban már arra a megállapításra jutottam hogy olyanok vagyunk mint egy öreg nyugdíjas házaspár. Jobb híján nézzük a TV-t, azt se tudom mivel traktálnak benne mert nem érdekel, csönd van és mást nagyon nem tudunk csinálni.
 


Sziasztok!
Tudom hogy szép idő van de azért pár sort irhatnátok magatokról.....
Anikó! Fanni állapota? Javulgat?mikor engedik ki? és mit mondanak mi a baja?
Dedina! HOlnap lesz a nagy nap???? Nagy drukkolok
Dóri! Ti is kint reggeltől estig gondolom....
Zsuzsi !Veletek mi van???
 
 


Hali!

Mi megvagyunk, és ha minden jól megy, akkor karácsonyra érkezik a kistesó.
Edina! Remélem, hogy szinte együtt fogunk szülni! Szorítok neked! Velem is vannak gondok, de remélem, hogy helyre állnak majd.
Oti! És ti?
Fannika? Még mindig intenzíven?

EGyébként tényleg kint dekkolunk a kertben szinte egész nap. Olyan szép idő van.
Blanka minden energiámat leköti, hulla vagyok estére. Most végre alszi, így mehetek főzni Kép
Puszi nektek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Hali!

Mi megvagyunk, és ha minden jól megy, akkor karácsonyra érkezik a kistesó.
Edina! Remélem, hogy szinte együtt fogunk szülni! Szorítok neked! Velem is vannak gondok, de remélem, hogy helyre állnak majd.
Oti! És ti?
Fannika? Még mindig intenzíven?

EGyébként tényleg kint dekkolunk a kertben szinte egész nap. Olyan szép idő van.
Blanka minden energiámat leköti, hulla vagyok estére. Most végre alszi, így mehetek főzni Kép
Puszi nektek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Hali!

Mi megvagyunk, és ha minden jól megy, akkor karácsonyra érkezik a kistesó.
Edina! Remélem, hogy szinte együtt fogunk szülni! Szorítok neked! Velem is vannak gondok, de remélem, hogy helyre állnak majd.
Oti! És ti?
Fannika? Még mindig intenzíven?

EGyébként tényleg kint dekkolunk a kertben szinte egész nap. Olyan szép idő van.
Blanka minden energiámat leköti, hulla vagyok estére. Most végre alszi, így mehetek főzni Kép
Puszi nektek

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Dóri ! Gratula a pocaklakohoz......
 
 


Jó reggelt

Tejes kávét kérekKép

Dóri
Nagy gratula a pocak lakóhoz. Nem is tudtam hogy babát terveztek. Vagy csak véletlenKép
Mi 3 év korkülönbséget szeretnénk úgyhogy még nem próbálkozunk.

Oti
Valóban szép idő van úgyhogy kevesebbet ülök a gép előtt.De ma csúnyán esik sajnos. Fiúk?

Edina
Hajrá kisbaba projektKépKépKépMost nagyon izgalmas lehet neked 1000-rel drukkolok.

Anikó
Hogy van a kicsi Fanni.Írjál hogy mi újság veletek?

Zs
 


Szerintetek mit érdemel aza bűnös aki megmetszette a Fanni nyírfáját?
 


Anikó

Szerintem ha meg metszették a fát az csak jót tesz neki. Sűrűsödni, erősődni fog tőle. Remélem Fannika is erősődik majd.

Szerintem dicséretet érdemelKépKép

Zs
 


Szia Zsu! Akkor apa megmenekül? Legyen igazad.
Miutánmegtette olvasta a topikon mit írtam. De hát ugye visszatenni már nem lehet.

Dóri gratulka a babóhoz. Jó hogy valakinek sikerül.

Puszi mindenkinek Ani
 


Hali!

Köszi a gratulációt, nem terveztük, így sikerült. Pontosabban remélem, hogy sikerülni fog. Még az elején vagyok és sajnos sok minden történhet Kép de remélem, hogy most nem fog. Majd beszámolok az eseményekről.
Fanni jobban van?
Szép esős napot mindenkinek, mi döglünk egész nap.
Puszi

Dóri, Blanka & Balázs
 
 


Mi is!
Talán a majálison nem lesz tömeg és bejutunk a kórházba. Ez a rosszban a jó?
 


Sziasztok Lányok!
Április 27-én meg volt a beültetés.Május 5-én mentünk vérvételre, ahol kiderült, hogy terhes vagyok.És nagyon-nagyon boldog!!!!!!16-án megyünk az első uh-ra.Remélem innentől kezdve minden a legnagyobb rendben lesz!

Remélem mindenki jól van, és a gyerkőcök sem betegeskednek!
Puszi Mindenkinek!

Edina
 
 


Edina, csak így futtában? Tudod mit, nem is mondok semmit csak magamban erősen drukkolok. Próbáljuk ki a babonát hátha bejön.

Fanni ma már 4 órát volt gép nélkül!!!

Anikó
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: